Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 22:18   #1651
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Twój rozmiar:
brytyjski - w rozciągliwych stanikach 28(60)C, w ścisłych stanikach 30(65)A
polski - w rozciągliwych stanikach60B, w ścisłych stanikach 65A

Byłam dzisiaj w sklepie Body u *kasieńki* i kupiłam Tiffany bandeau 30FF. Mierzyłam jeszcze:
- czarną Panache Veronę balkonetkę 30FF - bardzo ładnie kształtuje biust, tylko fiszbiny ma szerokie, obwód ścisły
- beżową RubyPink Fifi 30FF - obwód ścisły, małomiseczkowa (strasznie bułkowała)
- Feuve India 30FF - śliczna, robi bardzo ładny dekolt - pewnie poważnie zastanawiałabym się nad jej kupnem, gdyby obwód był bardziej ścisły
- Georginę 28G - piękna, elegancka, podobnie kształtuje biust jak hestia nie strapless, obwód ścisły. Zdecydowanie mam ochotę kupić sobie ten model w przyszłości.
- turkusową Antoinette 30F (nie było 30FF) - za mała, miałam w niej bardzo nieładny, kanciasty profil
- Tiffany bandeau 30FF - zauroczył mnie ten model Obwód jak na 65tkę ścisły. Poniżej zdjęcia.

Przyszła jeszcze dzisiaj do mnie Antoinette czerwona 30FF z ebaya. Tiffany bardziej mi się podoba - nie wypycha tak biustu do przodu, ma niższe boczki, jest delikatniejsze. W Antoinette mam pusto nad samymi fiszbinami, trochę dziwny profil mi robi, ale do zaakceptowania.

*kasieńko*, dziękuję za miłą obsługę!
moim zdaniem w antośce ładniej się prezentujesz, ale to mój własny widzimiś. nie płaszczy Cię trochę Tiffany?
o antośce chyba wszystko zostało powiedziane, a tego tiffany jestem ciekawa. w ogóle daje znać o sobie z pod bluzki? bo chyba nie ma co przebijać
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 09:38   #1652
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

nelyen, tiffany jest gładka i nie odznacza się pod bluzkami.

Profil w Tiffany mam rzeczywiście bardziej płaski niż w Antoinette, z tym, że ja mam wrażenie, ze Antośka mnie bardziej wypycha, a Tiffany jest w normie (może dlatego, że nie jestem przyzwyczajona, że moje piersi mogą być tak wypchnięte).
Te dwa modele są trochę inaczej zbudowane. Tiffany ma płytszą miseczkę od Antoinette, ale też trochę szersze fiszbiny.
szerokość fiszbin: A - 13,5cm, T - 14cm
głębokość miski: A - 23,5cm, T - 22,5cm

Krój Tiffany jest bardziej zbliżony do prawdziwego bandau (czyli po prostu opaski na biust), fiszbiny są ukryte w środku. Wiadomo, że nie każdemu może się spodobać, że Tiffany mało przypomina tradycyjny stanik, ale dla mnie ta jej prostota ma swój urok.

Jeszcze odnośnie miseczek - w sumie to nawet po wymiarach wiodać, że Antośka ma ciut większe - jak normalnie sobie siedzę (czyli nie w wyproście) w Antoinette, to koronka trochę odstaje, Tiffany miseczkowo jest bardziej dopasowana. Ale za to Antoinette ma lepszy obwód, nawet na najluźniejszej haftce nic mi do góry nie idzie.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G

Edytowane przez tikida
Czas edycji: 2009-10-13 o 09:40
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:16   #1653
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w sklepie Body u *kasieńki* i kupiłam Tiffany bandeau 30FF.

*kasieńko*, dziękuję za miłą obsługę!
Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, polecam się na przyszłość
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:41   #1654
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ojej.. jak się ciesze, ze trafiłam na to forum!

zawsze miałam małe piersi, ale mały biust to wcale niemały problem. Mam zaledwie 81cm w obwodzie piersi (przed urodzeniem dziecka 79!) i panie w sklepach typu triumph(nie chce nikogo obrazac) wciskały mi zawsze rozmiar AA75. Spłaszczało mi to piersi jeszcze bardziej, fatalnie wygladało pod bluzkami a pasek obwodowy i ramiaczka cięły do zywego skóre w ciepłe dni. Zachodziłam w głowe, co robie nie tak i zmieniłam rozmiar z AA75 na A70, ale nic to nie dało, piersi wyglaały lepiej pod bluzka, ale zakładanie stanika było katorgą. Z ulga zdejmowałam go w domu, bo zreszta mama babcia, dobre ciocie zawsze powtarzały, ze na takie rodzyneckzi stanika sie nie nosi. Ale ja miałam ogromne z tego powodu kompleksy i nosiłam. Potem był etap push upow, ktore niemiłosiernie gniotły mi piersi i efekt był zerowy, ciagle musiałam je poprawiac, bo piersi wpadały pod gabki.. no a teraz wiem, ze obwod byl za luzny, mimo ze przylegał dosc scisle..

I nagle o nieba!.. okazuje sie, że powinnam nosic 65B. Nie znalazłam takiego u nas w miasteckzu, wiec pewnie bede zamawiac z netu, ale kupiłam B70 i zszyłam go o te 5 cm.. i kolosalna.. powtarzam KOLOSALNA! róznica. No kurcze.. mam boskie cycuchy jak z jakiegos magazynu!!! Wow.. przepraszam, ze tak sie podniecam.. ale nic mnie nie cisnie, sylwetka jest proporcjonalna.. bosko!

biję pokłony! dziekuje!

ze tez z tych dwóch nalesnikow mozna było tyle wycisnąc!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 11:35   #1655
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ojej.. jak się ciesze, ze trafiłam na to forum!

zawsze miałam małe piersi, ale mały biust to wcale niemały problem. Mam zaledwie 81cm w obwodzie piersi (przed urodzeniem dziecka 79!) i panie w sklepach typu triumph(nie chce nikogo obrazac) wciskały mi zawsze rozmiar AA75. Spłaszczało mi to piersi jeszcze bardziej, fatalnie wygladało pod bluzkami a pasek obwodowy i ramiaczka cięły do zywego skóre w ciepłe dni. Zachodziłam w głowe, co robie nie tak i zmieniłam rozmiar z AA75 na A70, ale nic to nie dało, piersi wyglaały lepiej pod bluzka, ale zakładanie stanika było katorgą. Z ulga zdejmowałam go w domu, bo zreszta mama babcia, dobre ciocie zawsze powtarzały, ze na takie rodzyneckzi stanika sie nie nosi. Ale ja miałam ogromne z tego powodu kompleksy i nosiłam. Potem był etap push upow, ktore niemiłosiernie gniotły mi piersi i efekt był zerowy, ciagle musiałam je poprawiac, bo piersi wpadały pod gabki.. no a teraz wiem, ze obwod byl za luzny, mimo ze przylegał dosc scisle..

I nagle o nieba!.. okazuje sie, że powinnam nosic 65B. Nie znalazłam takiego u nas w miasteckzu, wiec pewnie bede zamawiac z netu, ale kupiłam B70 i zszyłam go o te 5 cm.. i kolosalna.. powtarzam KOLOSALNA! róznica. No kurcze.. mam boskie cycuchy jak z jakiegos magazynu!!! Wow.. przepraszam, ze tak sie podniecam.. ale nic mnie nie cisnie, sylwetka jest proporcjonalna.. bosko!

biję pokłony! dziekuje!

ze tez z tych dwóch nalesnikow mozna było tyle wycisnąc!
skąd ja to znam.. o dobieraniu staników przez panie ze sklepu T nie będziemy się wypowiadać, bo było o tym już nie raz ->

ja jak zaczynałam z dobrze dobranymi stanikami to miałam 80cm w biuście, przestałam wtedy nosić gniotące puszupki i nagle zrobiło się 82-83cm możliwe, że trochę w tym czasie przytyłam, ale moim zdaniem ten 1-2cm przybyło z samego faktu, że przestałam nosić pushupki i piersi się od-gniotły i teraz są bardziej sterczące plus może to efekt migracji (czyli powrót biustu na swoje miejsce ).

jeśli miseczkowo dobre jest dla Ciebie 70B to spróbuj lepiej 65C, one mają podobnej wielkości miseczki, 65B ma mniejsze miseczki niż 70B, mniej więcej jak 70A a już wiesz, że te są za małe. 81cm jest na pograniczu 65B i 65C a lepiej mieć stanik ciut za duży niż ciut za mały. zmierz się jeszcze raz w biuście luźno i z miarką poziomo w całym obwodzie, może już Ci coś przybyło i masz jednak więcej niż 81cm. a ila masz pod biustem ciasno i na wydechu?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 11:53   #1656
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ojej dziękuje za zainteresowanie i radę
ja mam dosc szeroko rozstawione piersi, są to płaskie ale lekko stozkowate i rozmiar B nareszcie ogarnia to, co mam pod pachą.
81 jest luzno w biuscie a na wydechu pod jest 70(ciasno mierzone) lub 71 (dosc ciasno) a gdy scisne tak baardzo mocno to 69. Nie wiem ktory wymiar mam brac pod uwage.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 12:24   #1657
esiakowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witajcie mam takie male pytanie wczoraj na tv 4 w programie "Mala Czarna" Panie rozamialy o stanikach spoznilam sie i nie ogladalam od poczatku, a chcialam sie dowiedziec jaka jest strona internetowa tych dwoch Pan ktore byly goscmi w programie? bardzo prosze o pomoc
esiakowna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 13:01   #1658
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ojej dziękuje za zainteresowanie i radę
ja mam dosc szeroko rozstawione piersi, są to płaskie ale lekko stozkowate i rozmiar B nareszcie ogarnia to, co mam pod pachą.
81 jest luzno w biuscie a na wydechu pod jest 70(ciasno mierzone) lub 71 (dosc ciasno) a gdy scisne tak baardzo mocno to 69. Nie wiem ktory wymiar mam brac pod uwage.
ja myślę, że 65C powinno być dobre, ewentualnie właśnie ścisłe 70B.

rozmiar z tabelki jest tylko orientacyjny, nie uwzględnia kształtu biustu, pomyłek w pomiarze ani różnic między modelami. musisz sama sprawdzić, który jest najwygodniejszy. różne firmy i różne modele różnią się wielkością miseczki, rozciągliwością obwodu i szerokością fiszbin w tym samym rozmiarze, więc trzeba sprawdzać.

Cytat:
Napisane przez esiakowna Pokaż wiadomość
Witajcie mam takie male pytanie wczoraj na tv 4 w programie "Mala Czarna" Panie rozamialy o stanikach spoznilam sie i nie ogladalam od poczatku, a chcialam sie dowiedziec jaka jest strona internetowa tych dwoch Pan ktore byly goscmi w programie? bardzo prosze o pomoc
nie wiem kto był gościem programu, ale może chodzi o balkonetke albo stanikomanie, to są znane biuściaste blogi

http://stanikomania.blox.pl/html
http://www.balkonetka.pl/

edit:
w czwartym poście tego wątku jest więcej różnych linków, poszukaj też tam

jeśli interesuje Cię jak dobrać stanik, to polecam ten link: http://www.pinezka.pl/content/view/2926/203/
(tekst w 5 częściach, to jest link do 1cz.)

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-10-13 o 13:07
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 13:17   #1659
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dziewczyny mówiłysmy kiedys o tym biustonoszu i chce go zamówic
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/p/305
on jest bardzo ścisliwy to jak normalnie noszę 65E to na ile powinna zamienic?
70D?
70C?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:47   #1660
joannaf11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5
GG do joannaf11
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

hey iris
Pisze do Ciebie poniwewaz napisalas ze jestes z Krakowa. prosze Cie napisz mi w ktorym skepie sie zaopatrujesz? tzn gdze dokladnie mogłabym znalesc rozmiaarowki angielskie? moj rozmiar pod biustem to 70, a potrzebuje 65 C czy 60 D i nigdzie nie moge znalesc takich rozmwiarów. Zaznaczam ze jestem z Tarnowa i ze zamiezam pojechac do Krakowa aby wreszcie dobrac odpowiedni biustonosz. Prosze napisz mi dokladnie gdzie sie ten sklep znajduje i jak odjechac,...bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam.
P.S. jesli ktos jeszcze wie gdzie znajduja sie sklepy w krk, w ktorych moglabym dobrac odpowiedni stanik to prosze piszcie ma maila: asicca1@poczta.obet.pl
__________________
JoaNNa
joannaf11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:47   #1661
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mówiłysmy kiedys o tym biustonoszu i chce go zamówic
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/p/305
on jest bardzo ścisliwy to jak normalnie noszę 65E to na ile powinna zamienic?
70D?
70C?
najlepiej wyślij maila do właścicielki ze swoimi wymiarami i zapytaj, on najlepiej będzie wiedziała. z tego co widziałam na balkontce, to najlepiej go brać w rozmiarze na styk, bo jak jest przyduży to robi dzioby. bez wymiarów ciężko stwierdzić, a na 'oko' 70D
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 16:11   #1662
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Kobitki miałam załączyć foteczki moich nadal źle dobranych staników, ale w całej swojej cudowności zapomniałam że aparat teściowie wzięli na wakacje i zobaczę do dopiero za 2 tygodnie, więc wtedy poproszę o radę raz jeszcze. A tym czasem dziękuję wszystkim Wam za rady.

Wciąż poszukująca
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 16:15   #1663
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez esiakowna Pokaż wiadomość
Witajcie mam takie male pytanie wczoraj na tv 4 w programie "Mala Czarna" Panie rozamialy o stanikach spoznilam sie i nie ogladalam od poczatku, a chcialam sie dowiedziec jaka jest strona internetowa tych dwoch Pan ktore byly goscmi w programie? bardzo prosze o pomoc
Ta strona to mambra.pl specjalnie powtarzalam sobie w myslach zeby nie zapomniec
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:16   #1664
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
najlepiej wyślij maila do właścicielki ze swoimi wymiarami i zapytaj, on najlepiej będzie wiedziała. z tego co widziałam na balkontce, to najlepiej go brać w rozmiarze na styk, bo jak jest przyduży to robi dzioby. bez wymiarów ciężko stwierdzić, a na 'oko' 70D
właśnie szukałam w wątu swoich wymiarów i trafiłam na zdjęcie tego staniczka i średnio lezy w dodatku został skomentowany, ze ma krzywo wszyte fiszbiny, juz niewiem czy g kupic... jakis napewno... a moze mozecie polecic jakis gładki usztywniany 65E? w podobnej cenie tak 100 zł
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:21   #1665
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez joannaf11 Pokaż wiadomość
hey iris
Pisze do Ciebie poniwewaz napisalas ze jestes z Krakowa. prosze Cie napisz mi w ktorym skepie sie zaopatrujesz? tzn gdze dokladnie mogłabym znalesc rozmiaarowki angielskie? moj rozmiar pod biustem to 70, a potrzebuje 65 C czy 60 D i nigdzie nie moge znalesc takich rozmwiarów. Zaznaczam ze jestem z Tarnowa i ze zamiezam pojechac do Krakowa aby wreszcie dobrac odpowiedni biustonosz. Prosze napisz mi dokladnie gdzie sie ten sklep znajduje i jak odjechac,...bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam.
P.S. jesli ktos jeszcze wie gdzie znajduja sie sklepy w krk, w ktorych moglabym dobrac odpowiedni stanik to prosze piszcie ma maila: asicca1@poczta.obet.pl
W Krakowie największy wybór jest w intimo4you http://www.intimo4you.com/
Poza tym warto zajrzeć do pierwszego posta tego wątku - tam są namiary na sklepy.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:24   #1666
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

oo niie jestem zalamana wlasnie przyszla mi bardotka mileny i tragicznie na mnie leży Cholera no bede musiala odeslac i 30 zl za przesylke w bloto:/
Już mam powoli gdzieś te staniki

Chce któraś bardotke 60g?:P
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-10-13 o 17:28
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:05   #1667
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

juz niewazne

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-10-13 o 19:06
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:20   #1668
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
oo niie jestem zalamana wlasnie przyszla mi bardotka mileny i tragicznie na mnie leży Cholera no bede musiala odeslac i 30 zl za przesylke w bloto:/
Już mam powoli gdzieś te staniki

Chce któraś bardotke 60g?:P
Cyska - widzisz, a mówiłam - przyjdź do mnie, miałabys Fifi za tą cenę I od razu
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:29   #1669
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ojej dziękuje za zainteresowanie i radę
ja mam dosc szeroko rozstawione piersi, są to płaskie ale lekko stozkowate i rozmiar B nareszcie ogarnia to, co mam pod pachą.
81 jest luzno w biuscie a na wydechu pod jest 70(ciasno mierzone) lub 71 (dosc ciasno) a gdy scisne tak baardzo mocno to 69. Nie wiem ktory wymiar mam brac pod uwage.
Masz podobne bardzo wymiary pod biustem do moich, ja noszę 65 (30 w calach) i jest akurat, nawet w ściśliwcach typu Rio czuję się świetnie, dobrze Ci Simeri radzi z tym 65C/30C.
Te "dość szeroko rozstawione piersi" to w większości efekt rozpłaszczania ich przez wiele lat push-upami i zbyt szerokimi obwodami. Nie twierdzę, że nie ma kobiet z szeroko rozstawionymi piersiami, ale u większości po kilku tygodniach/miesiącach noszenia dobrze dobranych staników, te szeroko rozstawione piersi wracają dumnie na swoje miejsce, czyli w przód!
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 19:42   #1670
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Cyska - widzisz, a mówiłam - przyjdź do mnie, miałabys Fifi za tą cenę I od razu
jak to za tę cene?:P Stanik kosztowal 46 zl, a u ciebie chyba nie ma nic ponizej 100 zl ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 21:12   #1671
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mam Tiffany, ale Bandeau - jest cudowny.... Wziełam 30E, bo w 30DD się nie mieściłam - szkoda, że nie mieli 30E z plunga bo efekt był piorunujący w 30DD tylko miski za małe. Przyjemnie ścisły, na prawdę mi się podoba. Zdjęcia dam jak tylko będę mogła czyli w weekend.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:55   #1672
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
jak to za tę cene?:P Stanik kosztowal 46 zl, a u ciebie chyba nie ma nic ponizej 100 zl ?
46 zł, ale sama pisałaś, że wysyłka w dwie strony (+ zwrot) Cię wyniesie 30 zł, więc już mamy prawie 80 zł, dołożyłabyś 20 zł i miała Fifi, czy Curvy Kate
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 14:49   #1673
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

*kasieńka* masz już u siebie całą docelową zimową kolekcje czy będą jeszcze jakieś dostawy zimowe innych modeli?
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:01   #1674
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Właśnie odebrałam z poczty czarną Freyę Darcey i prężę się w niej przed kompem. Nabyłam z myślą o dopasowaniu do pasa do pończoch ze StockingsHQ i faktycznie, wzór pasuje idealnie. W ogóle jestem zachwycona, koroneczki są bardzo ładne i eleganckie, na zdjęciach miałam wrażenie, że są różowe, a tak naprawdę to bardziej ecru/kość słoniowa. A szorty mają na pupie jasne, pasiaste serduszko.
Całość dość mocno drapie, a koronka u góry miski jest sztywna, na szczęście nigdzie mi się nie wbija, ale to może być problem. W ogóle całość jest prześliczna, ma taki klimat lat '30 (raczej wzorem, niż krojem, wtedy inną bieliznę noszono). Na 70/87 30DD jest idealne, dość ciasne.

Myślę, że dam sobie już spokój ze stanikami w nowym rozmiarze, czuję się dobrze zaopatrzona. Kupowałam rozmiar na wyrost i mogę powiedzieć, że spokojnie do niego dorosłam. Nie sądzę, żeby mi jeszcze coś zmigrowało.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:12   #1675
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Tapioka, super, że skompletowałaś już swoją kolekcję staników. A Freya Darcey jest śliczna.

Ja wyszłam ze stanikowego dołka - teraz mogę cierpliwie czekać na jesienną (a właściwie to już zimową patrząc na pogodę za oknem) kolekcję effuniaków.
Chciałabym coś jeszcze kupić w głębokim fiolecie i zieleni i moja lista życzeń zostanie zapełniona (no może tylko poza straplessem effuniakowym).
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:16   #1676
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

greenaurie - raczej z jesiennej jest już komplet - będą oczywiście uzupełniane rozmiary Z nowej kolekcji około listopada/grudnia powinna być jeszcze nowa Freya Arabella a reszta na wiosnę A chodzi Ci o jakiś konkretny model?

tikida - głęboki fiolet - Maia, zieleń - Georgiania
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:30   #1677
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Jaka Arabella? w jakim kolorze?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 16:01   #1678
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
46 zł, ale sama pisałaś, że wysyłka w dwie strony (+ zwrot) Cię wyniesie 30 zł, więc już mamy prawie 80 zł, dołożyłabyś 20 zł i miała Fifi, czy Curvy Kate
Nie rozumiem :P hihi Gdyby byl dobry to bym miala stanik za 60 zl (z przesylką(a tak stracilam ok25-30zl), a fifi kosztuje jak widzialam 110 zl takze to jest prawie dwa razy wiecej Jak odpoczne troche finansowo(bo wszystko mi sie konczy w jednym momencie) To moze wpadne, jeśli jeszcze będzie coś w okolicach tych 100zl Bo przez net juz napewno nie będe zamawiać No nic chyba wezme sie za iglę i nitkę i pozwężam swoje staniki Bo narazie sie nie zanosi na zakupienie dobrego
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 16:38   #1679
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
O, to możemy posłużyć do badań, czy pasują nam takie same biustonosze

Mam Pour Moi? 30B i jest z pół , no może 1/3 miski za mały, kiedyś wstawiałam zdjęcia, ale to było 3cm temu.
Mam też Elle MacPherson 30C i jest już lekko za mały (albo raczej bardzo, robi mi coś dziwnego pod pachami, sama nie umiem ocenić, a nie mam baterii w aparacie..)

Ha, a ja chciałam lemon sorbet 60C zamówić....I teraz nie wiem Ale mogę spróbować z D, zawsze można wymienić
Musimy się wymieniać doświadczeniami, może okaże się, że pasują nam te same rozmiary, a to by bardzo ułatwiło zakupy
W moich zbiorach stanikowych mam jeszcze dwie la senzy w rozmiarze 30C jedna za mała, 2 dobra, tylko mogłaby być ściślejsza, bo od początku noszę na najciaśniejszej haftce, ale za tą cenę na wyprzedaży żal było nie kupić
Co do sorbeta 60C będzie za małe, na 79 w biuście to jest już 60D

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam z poczty czarną Freyę Darcey i prężę się w niej przed kompem. Nabyłam z myślą o dopasowaniu do pasa do pończoch ze StockingsHQ i faktycznie, wzór pasuje idealnie. W ogóle jestem zachwycona, koroneczki są bardzo ładne i eleganckie, na zdjęciach miałam wrażenie, że są różowe, a tak naprawdę to bardziej ecru/kość słoniowa. A szorty mają na pupie jasne, pasiaste serduszko.
Całość dość mocno drapie, a koronka u góry miski jest sztywna, na szczęście nigdzie mi się nie wbija, ale to może być problem. W ogóle całość jest prześliczna, ma taki klimat lat '30 (raczej wzorem, niż krojem, wtedy inną bieliznę noszono). Na 70/87 30DD jest idealne, dość ciasne.

Myślę, że dam sobie już spokój ze stanikami w nowym rozmiarze, czuję się dobrze zaopatrzona. Kupowałam rozmiar na wyrost i mogę powiedzieć, że spokojnie do niego dorosłam. Nie sądzę, żeby mi jeszcze coś zmigrowało.
Czarna Darcey strasznie mi się podoba, to takie moje małe stanikowe marzenie. Niestety żadko widuję w moim rozmiarze, a jeśli już to tylko na zagranicznych stronach. Może kiedyś uda mi się ją nabyć.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:09   #1680
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Musimy się wymieniać doświadczeniami, może okaże się, że pasują nam te same rozmiary, a to by bardzo ułatwiło zakupy
W moich zbiorach stanikowych mam jeszcze dwie la senzy w rozmiarze 30C jedna za mała, 2 dobra, tylko mogłaby być ściślejsza, bo od początku noszę na najciaśniejszej haftce, ale za tą cenę na wyprzedaży żal było nie kupić
Co do sorbeta 60C będzie za małe, na 79 w biuście to jest już 60D
Na początku gratuluję Pani Magister
Z La Senzą to nie wiadomo, ja się ich tyle namierzyłam, a w końcu nie kupiłam żadnej. Niektóre miały np. fiszbiny wbijające się w pierś, a miska odstawała, albo tak malusie miseczki, że naprawdę, nawet pół piersi by mi się nie zmieściło, albo tak duże, że moje weszłyby w nie 2x...I to wszystko w tym samym rozmiarze... Chociaż jednego żałuję, że nie kupiłam, taki czarny "łóżkowy", był minimalnie przymały, ale w promocji chyba 5.90 kosztował...

Naprawiłam aparat, więc postaram się wrzucić później MacPhersonkę moją śliczną ( i chyba za małą...)
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.