Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 09:16   #1741
no wiadomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny potrzebuje waszej rady
po raz pierwszy chce kupić stanik sportowy, mój rozmiar to 65E i zastanawiam się gdzie mogę dostać dobry sportowy biustonosz, który trzymałby mój biust na swoim miejscu. Polecicie jakieś firmy/sklepy, a może allegro? kolor/fason/wzór obojętny chodzi tylko o to żeby mnie biust nie bolał po półtoragodzinnym skakaniu
__________________
2 nowe ekoskórki Atmosphere, nowy staniczek Calvin Klein, kostium Leg Avenue -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13913003

zestaw givenchy mariage nowy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post14777088
no wiadomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:30   #1742
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Dzielę się moją radością z Opulencji, to coś wspaniałego
Leży prześlicznie marzą mi się takie przezroczystości, ale niestety w miękkich balkonetkach jest mi bardzo niewygodnie.

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
Hej

potrzebuje do sukienki na wesele bardotke ktora sie bedzie trzymala na moim biuscie, co by mi sukienka nie zjechala z mojego niezbyt bujnego biustu
Mozecie mi cosik polecic ?
Wesele w przyszla sobote wiec potrzebuje stanik na juz!!!
Jestem w ogromnej potrzebie
moj rozmiar to 28 E
Trzymała na biuście? tzn. szukasz stanika bez ramiączek? Jeśli tak, to najlepszy byłby Porcelain Strapless. Jest jeszcze Hestia Strapless, ale ona jest od 30 w obwodzie, więc może być za szeroka.

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ładny ten effuniak morski, nie powiem, ale jest prawie identyczny jak moja coquette, więc jeśli kupię to na pewno w innym kolorze(czerwony ma być! i jeszcze jakiś). Majtki do niego są absolutnie boskie.
A ja właśnie wróciłam z przesympatycznego spotkania biuściastego w Poznaniu, może któraś była?
Czerwony i bakłażanowy. Zdjęcie bakłażana jest na balkonetce. Ja sobie wymyśliłam, że chce morską zieleń, więc się na ten komplet skuszę. Koniecznie komplet, bo majtki są boskie! No chyba, że coś jeszcze bardziej mi się spodoba. Ma być 18 nowych wzorów. Jeans też mi się bardzo podoba.

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
...To co, 75GG?...
W effuniakach podobno 75G będzie miało identyczną miskę jak 70GG, więc jeśli chcesz o rozmiar więcej, to wychodzi 75GG.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Może, bo dla mnie to jest on o 1/2 miski za duży. A wziełam, bo mi się podobał, mierzyłam z 65 DD z modelu plunge i był za mały. Liczę na migrację, może się coś jeszcze uda... bo go nie oddam, chociaż miałabym się zlinczować. A Tango jest bardzo dobre, a nawet obecnie o 1/2 miseczki za małe.

Edit: czyżby jestem źle ostanikowana? Co mam zrobić
Wstawiałaś może gdzieś zdjęcie w tango? Jeśli Tiffany Ci się podoba i jest Ci w niej wygodnie, to ją zostaw. Ale przy następnym zakupie zwracaj większą uwagę na dopasowanie. Czasami jeśli rozmiar mniej bułkuje, a rozmiar więcej jest za duży, to może świadczyć o niekompatybilności z danym modelem.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:32   #1743
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Wstawiałaś może gdzieś zdjęcie w tango? Jeśli Tiffany Ci się podoba i jest Ci w niej wygodnie, to ją zostaw. Ale przy następnym zakupie zwracaj większą uwagę na dopasowanie. Czasami jeśli rozmiar mniej bułkuje, a rozmiar więcej jest za duży, to może świadczyć o niekompatybilności z danym modelem.
Wstawiałam (chyba w II czy I części). A w Tiffany jest mi wygodnie . Dobrze wiedzieć.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:36   #1744
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Może, bo dla mnie to jest on o 1/2 miski za duży. A wziełam, bo mi się podobał, mierzyłam z 65 DD z modelu plunge i był za mały. Liczę na migrację, może się coś jeszcze uda... bo go nie oddam, chociaż miałabym się zlinczować. A Tango jest bardzo dobre, a nawet obecnie o 1/2 miseczki za małe.

Edit: czyżby jestem źle ostanikowana? Co mam zrobić
No nie wiem, zwróciłam uwagę, bo nie jest niewielka za dużość a po 2 latach ostanikowania (o ile było prawidłowe), niewielkie szanse na migrację. Przez tak długi okres czasu, wszystko co powinno się znaleźć w misce, dawno tam wylądowało.
Powinnaś spróbować 65DD z tego modelu, plunge nie ma tu nic do rzeczy, bo jest inaczej skrojony i może być np. małomiseczkowy, nie znam opinii o tym modelu.
Rozumiem, że jak w sklepie nie ma, a coś się bardzo podoba to żal ściska, ale nie kosztem biustu. Dla mnie ten stanik nic z nim nie robi, szkoda kasy na zerowy efekt. No, ale to wyłącznie moja opinia.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-10-17 o 09:37
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:39   #1745
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja go mimo wszystko zostawię Jest za piękny... jakoś to przeboleję.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:42   #1746
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za rady, pocieszyłyście mnie. Faktycznie nie chcę się ściskać zanadto, a w 30DD mi dobrze.
Co do intymnej.pl to się nie wypowiadam, bo z racji miejsca zamieszkania nie robię zakupów w polskich sklepach. Natomiast te "nietypowe rozmiarówki" mnie troszkę rozwalają. Ja, z biustem jak co druga babka na ulicy, mam nietypową rozmiarówkę?
tak dziwnie napisałam, powinnam napisac, że też mają rzadko spotykane rozmiary, albo ciężko dostępne
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:50   #1747
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Przyłączam się do Was, dziewczyny!

Nie sądziłam, że jest taki wątek na Wizażu, więc jak tylko znajdzie się więcej czasu przeczytam więcej.

|Nawróciłam się" rok temu z 75B, które jeździło we wszystkie strony na 65DD i 65E (zależy od producenta). Mam już 5 róznych biustonoszy, z czego 3 Panache, w tym mój ulubieniec: dawne Inferno, a dziś Zara.
O wszystkich dawnych stanikach juz nie pamiętam - takie sznurki z za małymi koszyczkami
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 10:29   #1748
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
Hej

potrzebuje do sukienki na wesele bardotke ktora sie bedzie trzymala na moim biuscie, co by mi sukienka nie zjechala z mojego niezbyt bujnego biustu
Mozecie mi cosik polecic ?
Wesele w przyszla sobote wiec potrzebuje stanik na juz!!!
Jestem w ogromnej potrzebie
moj rozmiar to 28 E
Ja polecam Hestię Masquerade z odpinanymi ramiączkami. Jest ona od obwodu 30, ale jest bardzo ścisła, więc myślę, że na Ciebie 30DD może być idealne. Jeśli chcesz to zajrzyj do linka w moim podpisie - mam jeszcze jedną sztukę w tym rozmiarze Trzyma jak beton
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:41   #1749
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

a ja w sumie nie jestem aż tak zachwycona effuniakami, komplet jeansowy kompletnie mi się nie podoba, ten drugi mógłby być, ale za taką kasę to kupię sobie coś z La senzy i one dużo bardziej mi do gustu przemawiają
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 12:01   #1750
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mi też się kompletnie nie podobają "Dżinsowy" to zupełnie nie moja bajka, a ten pierwszy jak dla mnie zwykły plunge jakich było wiele wcześniej, urodą nie zachwyca
Bakłażanową wersją, którą widziałam na balkonetce też nie byłam wniebowzięta.
No, ale na szczęście mam taki wybór, że nie płaczę. Co więcej, kolekcja E.Michalak w ogóle nie mnie obeszła
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:24   #1751
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mnie się (o dziwo) dżinsowy podoba. Morski jest w moim guście, ale bardzo podobny do kokietki, którą już mam, więc raczej nie rozważam zakupu. Ciekawa jestem kolejnych 16.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

No i ciekawi mnie jeszcze wnętrze. Ciekawe czy będą niespodzianki.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 14:33   #1752
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny mam w biuście 88 mierząc luźno stojąc, pochylając się mam 91. Po biustem na wydechu mierzone bardzo ciasno mam 71, czyli wg kalkulatorów powinnam mieć polskie 65E (do tej pory nosiłam 70D) lub angielskie 30E. Jednak kupując stanik Kostar 015 (w rozmiarze 65E) nie wydaje mi się, żeby on był dobrze dopasowany - miseczka się marszczy (stanik półusztywniany). Czy ja źle dobrałam ten rozmiar, czy producent może robi te staniki jak chce.
Zachęcona tym wątkiem szukam dobrego stanika, zwłaszcza, że mam niestety problemy z kręgosłupem. Myślałam o http://www.body.sklep.pl/product-pol...lack-Gold.html lub http://www.body.sklep.pl/product-pol...eau-Black.html czy te powinny być dobre??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:36   #1753
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

i majtki, szczególnie przy jeansowym komplecie wydają się być dosyć wysokie, ja najczęściej noszę spodnie biodrówki lub niskie spódnice więc wole niższa gatki
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:12   #1754
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam w biuście 88 mierząc luźno stojąc, pochylając się mam 91. Po biustem na wydechu mierzone bardzo ciasno mam 71, czyli wg kalkulatorów powinnam mieć polskie 65E (do tej pory nosiłam 70D) lub angielskie 30E. Jednak kupując stanik Kostar 015 (w rozmiarze 65E) nie wydaje mi się, żeby on był dobrze dopasowany - miseczka się marszczy (stanik półusztywniany). Czy ja źle dobrałam ten rozmiar, czy producent może robi te staniki jak chce.
Z Twoich wymiarów wynika, że 30E angielskie powinno być dobre
Kostar ma niestety swoją własną rozmiarówkę i u nich to trochę loteria z rozmiarem. Poza tym obwody są bardzo rozciągliwe. Z tych modeli, nad którymi myślisz 30E powinno być jak najbardziej ok
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:20   #1755
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Z Twoich wymiarów wynika, że 30E angielskie powinno być dobre
Kostar ma niestety swoją własną rozmiarówkę i u nich to trochę loteria z rozmiarem. Poza tym obwody są bardzo rozciągliwe. Z tych modeli, nad którymi myślisz 30E powinno być jak najbardziej ok
Widzę, że zajmujesz się tym zawodowo jaki model mogłabyś polecić - nie lubię za bardzo bordotek, a zależałoby mi, żeby biustonosz dobrze trzymał i podnosił biust (niestety przez lata noszone źle staniki wychodzą mi bokiem i to dosłownie ).
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:44   #1756
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Astro - z miękkich Panache Confetti jest bardzo fajne i Panache Verona - ładnie kształtują biust i sa bardzo wygodne Freya Mischa też jest fajna.
Z usztywnianych - ja kocham i polecam Maskaradki Super jest Maia, nisko zabudowana i wygodna, Georgiana, Tiffany. Do głębszych dekoltów Courtesan
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:20   #1757
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez no wiadomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszej rady
po raz pierwszy chce kupić stanik sportowy, mój rozmiar to 65E i zastanawiam się gdzie mogę dostać dobry sportowy biustonosz, który trzymałby mój biust na swoim miejscu. Polecicie jakieś firmy/sklepy, a może allegro? kolor/fason/wzór obojętny chodzi tylko o to żeby mnie biust nie bolał po półtoragodzinnym skakaniu
najlepsze sportowe staniki są marki Shock Absorber, w okazyjnej cenie można znaleźć na ebayu. one są raczej ścisłe i małomiseczkowe, więc lepiej nie brać mocno zaniżonego obwodu, chyba że zależy Ci na tym żeby trzymał na mur beton najlepiej poczytaj na balkonetce o różnych modelach, bo różnią się ściśliwością
http://www.balkonetka.pl/katalog/brand/Shock%20Absorber

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam w biuście 88 mierząc luźno stojąc, pochylając się mam 91. Po biustem na wydechu mierzone bardzo ciasno mam 71, czyli wg kalkulatorów powinnam mieć polskie 65E (do tej pory nosiłam 70D) lub angielskie 30E. Jednak kupując stanik Kostar 015 (w rozmiarze 65E) nie wydaje mi się, żeby on był dobrze dopasowany - miseczka się marszczy (stanik półusztywniany). Czy ja źle dobrałam ten rozmiar, czy producent może robi te staniki jak chce.
Zachęcona tym wątkiem szukam dobrego stanika, zwłaszcza, że mam niestety problemy z kręgosłupem. Myślałam o http://www.body.sklep.pl/product-pol...lack-Gold.html lub http://www.body.sklep.pl/product-pol...eau-Black.html czy te powinny być dobre??
z tabelki wychodzi polskie 65F i brytyjskie 30E, więc możliwe że ten Kostar jest za mały. chociaż modele półusztywniane powinny być na styk żeby dobrze leżały, ale te półusztywniane Kostara chyba rzeczywiście mają jakiś błąd konstrukcyjny. mój jest właśnie taki na styk i leży dziwnie, o tak: http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/kostar-075 po praniu trochę lepiej. a Tobie gdzie dokładnie się marszczy?

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Z Twoich wymiarów wynika, że 30E angielskie powinno być dobre
Kostar ma niestety swoją własną rozmiarówkę i u nich to trochę loteria z rozmiarem. Poza tym obwody są bardzo rozciągliwe. Z tych modeli, nad którymi myślisz 30E powinno być jak najbardziej ok
mierzyłaś nowe Kostary, że twierdzisz że są bardzo rozciągliwe? jeśli nie, to nie rozsiewaj plotek. ja mam Kostara i nie jest bardziej rozciągliwy niż Freya czy Panache, a powiedziałabym nawet, że mniej.
Kostary mają normalną polską rozmiarówkę, a to że niektóre modele są małomiseczkowe a niektóre dużomiseczkowe zdarza się w każdej firmie.
nie rozumiem dlaczego jedziecie tak po tym Kostarze może ich staniki nie są cudami konstrukcyjnymi, ale mają potencjał i całkiem fajny dizajn.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:45   #1758
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez no wiadomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszej rady
po raz pierwszy chce kupić stanik sportowy, mój rozmiar to 65E i zastanawiam się gdzie mogę dostać dobry sportowy biustonosz, który trzymałby mój biust na swoim miejscu. Polecicie jakieś firmy/sklepy, a może allegro? kolor/fason/wzór obojętny chodzi tylko o to żeby mnie biust nie bolał po półtoragodzinnym skakaniu
A co to za skakanie, bardzo ekstremalne? Bo przy biuście tej wielkości do uprawniania większości sportów wystarczy zwykły ciut bardziej zabydowany stanik, np. Panache Tango II albo Freya Rio.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:45   #1759
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
z tabelki wychodzi polskie 65F i brytyjskie 30E, więc możliwe że ten Kostar jest za mały. chociaż modele półusztywniane powinny być na styk żeby dobrze leżały, ale te półusztywniane Kostara chyba rzeczywiście mają jakiś błąd konstrukcyjny. mój jest właśnie taki na styk i leży dziwnie, o tak: http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/kostar-075 po praniu trochę lepiej. a Tobie gdzie dokładnie się marszczy?
Mi z tych kalkulatorów wychodziło 65E to jaki rozmiar powinnam w końcu szukać wg Was. Kostar marszczył mi się na złączeniu tych trzech szwów.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 18:11   #1760
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Mi z tych kalkulatorów wychodziło 65E to jaki rozmiar powinnam w końcu szukać wg Was. Kostar marszczył mi się na złączeniu tych trzech szwów.
szukasz stanika na kalkulator albo na tabelkę rozmiarów czy na swój biust? masz szukać takiego który będzie pasować, nikt Ci tutaj nie zagwarantuje jaki to jest rozmiar, musisz sama mierzyć, mierzyć, mierzyć, i prawidłowo zakładać (Jak założyć stanik?). my możemy tylko pomóc ocenić czy dobrze leży jeśli wstawisz fotki tu albo na balkonetce.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 18:24   #1761
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość

mierzyłaś nowe Kostary, że twierdzisz że są bardzo rozciągliwe? jeśli nie, to nie rozsiewaj plotek. ja mam Kostara i nie jest bardziej rozciągliwy niż Freya czy Panache, a powiedziałabym nawet, że mniej.
Kostary mają normalną polską rozmiarówkę, a to że niektóre modele są małomiseczkowe a niektóre dużomiseczkowe zdarza się w każdej firmie.
nie rozumiem dlaczego jedziecie tak po tym Kostarze może ich staniki nie są cudami konstrukcyjnymi, ale mają potencjał i całkiem fajny dizajn.
Tak, mierzyłam modele Kostara, nie wymyśliłam sobie tego tak sobie.
Nie rozumiem dlaczego posądzasz mnie o rozsiewanie plotek? Pierwszy raz coś piszę o Kostarze, więc raczej nie można tego nazwać sianiem plotek. I nie "jadę" ani po Kostarze, ani po żadnej innej firmie - wyrażam swoją opinię, o którą pytała Astro. Tak jak Ty bronisz Kostara ja mogę mieć inne ulubione firmy i je polecam. To chyba normalne?
Tobie Kostar pasuje, mnie nie. Nie jest to powód do naskakiwania na mnie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
szukasz stanika na kalkulator albo na tabelkę rozmiarów czy na swój biust? masz szukać takiego który będzie pasować,
dziewczyny piszecie tak, jakbyście od początku wiedziały wszystko co i jak w dobieraniu rozmiaru :/ Od czegoś trzeba zacząć - a to zazwyczaj jest tabela/kalkulator (osobiście polecam tabele - sa dokładniejsze niż kalkulator). Wiadomo, że tabela to tylko rozmiar wyjściowy, ale bez niej ciężko byłoby się domyśleć w jakie rozmiary celować, zwłaszcza jak się nie ma w okolicy sklepu stacjonarnego.
Rozmiar zależy od firmy/modelu/kroju i jeszcze innych czynników, jednak zawsze warto sprawdzić w tabeli, a potem porównać z rzeczywistością.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Mi z tych kalkulatorów wychodziło 65E to jaki rozmiar powinnam w końcu szukać wg Was.
Powinnaś spróbować brytyjskie 65E/30E w większości modeli powinno pasować.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 18:40   #1762
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
szukasz stanika na kalkulator albo na tabelkę rozmiarów czy na swój biust? masz szukać takiego który będzie pasować, nikt Ci tutaj nie zagwarantuje jaki to jest rozmiar, musisz sama mierzyć, mierzyć, mierzyć, i prawidłowo zakładać (Jak założyć stanik?). my możemy tylko pomóc ocenić czy dobrze leży jeśli wstawisz fotki tu albo na balkonetce.
Ale od czegoś muszę chyba zacząć - od określenia rozmiaru w tabelce, bo nie zamówię przecież stanika w rozmiarze od 60 do 70 i z miseczką od C do K i będę sobie mierzyć.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:09   #1763
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Tak, mierzyłam modele Kostara, nie wymyśliłam sobie tego tak sobie.
Nie rozumiem dlaczego posądzasz mnie o rozsiewanie plotek? Pierwszy raz coś piszę o Kostarze, więc raczej nie można tego nazwać sianiem plotek. I nie "jadę" ani po Kostarze, ani po żadnej innej firmie - wyrażam swoją opinię, o którą pytała Astro. Tak jak Ty bronisz Kostara ja mogę mieć inne ulubione firmy i je polecam. To chyba normalne?
Tobie Kostar pasuje, mnie nie. Nie jest to powód do naskakiwania na mnie.
bo mam wrażenie, że większość osób powtarza tylko opinie przeczytane np na lobby. poza tym, nie piszesz, że przymierzałaś i był rozciągliwy tylko, że Kostary są bardzo rozciągliwe, czyli że ogólnie wszystkie są bardzo rozciągliwe, a ja się z tym nie zgadzam.

czyżbym tylko ja trafiła na ścisłego Kostara?

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
dziewczyny piszecie tak, jakbyście od początku wiedziały wszystko co i jak w dobieraniu rozmiaru :/ Od czegoś trzeba zacząć - a to zazwyczaj jest tabela/kalkulator (osobiście polecam tabele - sa dokładniejsze niż kalkulator). Wiadomo, że tabela to tylko rozmiar wyjściowy, ale bez niej ciężko byłoby się domyśleć w jakie rozmiary celować, zwłaszcza jak się nie ma w okolicy sklepu stacjonarnego.
Rozmiar zależy od firmy/modelu/kroju i jeszcze innych czynników, jednak zawsze warto sprawdzić w tabeli, a potem porównać z rzeczywistością.
tak, tylko przy tabelce ani kalkulatorze nie jest napisane, ze to jest tylko rozmiar wyjściowy i jak widać wiele osób traktuje to jako wyrocznie 'bo mi w kalkulatorze wychodzi..'.
piszesz tak, jakby to było dla wszystkich oczywiste. tylko dlaczego nawet po uświadomieniu tyle osób chodzi w źle dobranych stanikach, jeszcze najlepiej jak są dobrane przez 'brafitterkę'




---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ale od czegoś muszę chyba zacząć - od określenia rozmiaru w tabelce, bo nie zamówię przecież stanika w rozmiarze od 60 do 70 i z miseczką od C do K i będę sobie mierzyć.
no to masz już jedno 65E i widzisz, że źle leży, poza tym tabelka też mówi, że to jest zły rozmiar, więc o co chodzi?

tabelka jest po to żeby poznać orientacyjny rozmiar i przymierza się sąsiednie rozmiary a nie "od 60 do 70 i z miseczką od C do K" czy ja coś takiego napisałam?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:20   #1764
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja mam Kostara i jest dosc scisly ale jeszcze go nie nosilam, wiec nie wiem jak bedzie sie zachowywal. Mierzylam w sklepie jakis wczesniejszy model z tym samym obwodem i byl baardzo rozciagliwy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:27   #1765
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
tabelka jest po to żeby poznać orientacyjny rozmiar i przymierza się sąsiednie rozmiary a nie "od 60 do 70 i z miseczką od C do K" czy ja coś takiego napisałam?
Ja tak poprzedni post odebrałam
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:31   #1766
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
bo mam wrażenie, że większość osób powtarza tylko opinie przeczytane np na lobby. poza tym, nie piszesz, że przymierzałaś i był rozciągliwy tylko, że Kostary są bardzo rozciągliwe, czyli że ogólnie wszystkie są bardzo rozciągliwe, a ja się z tym nie zgadzam.
daleko mi do tego, żeby powtarzać opinie przeczytane gdziekolwiek.
Wszystko co piszę, piszę z własnego doświadczenia. Wszystkie Kostary które mierzyłam do tej pory były rozciągliwe, ale nie neguję tego, że Ty akurat mogłaś trafić na ściśliwca.

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
tak, tylko przy tabelce ani kalkulatorze nie jest napisane, ze to jest tylko rozmiar wyjściowy i jak widać wiele osób traktuje to jako wyrocznie 'bo mi w kalkulatorze wychodzi..'.
piszesz tak, jakby to było dla wszystkich oczywiste.
przy tabelce może i nie jest napisane, ale po pierwsze - często się to "nowym" osobom powtarza, jako i nam ktoś kiedyś to powiedział. Po drugie - większość ludzi jednak czasem myśli i jeśli coś nie pasuje to nie trzyma się ściśle tabelki/kalkulatora itd.



Cytat:
tylko dlaczego nawet po uświadomieniu tyle osób chodzi w źle dobranych stanikach, jeszcze najlepiej jak są dobrane przez 'brafitterkę'
brafitterka nie zawsze ma 100% wpływ na klientkę. Uwierz, zdarzają się takie panie, którym choćbyś przez godzinę tłumaczyła, że ciaśniejszy obwód/luźniejszy obwód/większa/mniejsza miska nie jest potrzebna, to one i tak wiedzą swoje. Czasem można tylko częściowo pomóc klientce, bo upiera się przy za luźnym obwodzie - więc przynajmniej miseczkę dajesz jej większą. Na siłę nie przekonasz kogoś do swoich racji.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 20:44   #1767
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ładny ten effuniak morski, nie powiem, ale jest prawie identyczny jak moja coquette, więc jeśli kupię to na pewno w innym kolorze(czerwony ma być! i jeszcze jakiś). Majtki do niego są absolutnie boskie.
A ja właśnie wróciłam z przesympatycznego spotkania biuściastego w Poznaniu, może któraś była?
a ja bylam, ja

i ciesze sie, ze Cie w koncu poznalam

a morski effuniak faktycznie jak kopia Kokiety, tak ze z racji tego, ze na dniach do mnie wlasnie Kokietka przyleci, chetnie bym widziala czerwonego effuniaka
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 00:03   #1768
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

pomylka cos sie z komputerem dzieje

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Ja polecam Hestię Masquerade z odpinanymi ramiączkami. Jest ona od obwodu 30, ale jest bardzo ścisła, więc myślę, że na Ciebie 30DD może być idealne. Jeśli chcesz to zajrzyj do linka w moim podpisie - mam jeszcze jedną sztukę w tym rozmiarze Trzyma jak beton

jesli dojdzie do czwartku to zaraz go zamowie
Takze daj znac czy dojdzie...

Edytowane przez monikakuriata
Czas edycji: 2009-10-18 o 00:00
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:13   #1769
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

jesli dojdzie do czwartku to zaraz go zamowie
Takze daj znac czy dojdzie...[/QUOTE]

myślę, że spokojnie dotrze do czwartku
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:25   #1770
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
hehe, mam ten sam dylemat, na razie się wstrzymuję bo i tak kasiory brak, ale z czasem będzie trzeba coś wybrać póki co mimo wszystko ciągle bardziej kusi mnie opiumek, choć boję się, że nie da ciekawego efektu u mnie (bardziej podoba mi się na większych piersiach)..
Ale na mniejszych piersiach też sie sprawdza, widziałaś jak leży w rozmiarze 65d, a dziewczyna ma w biuście tyle co, ja, widziałaś, jest tam twój komentarz, ale przypomnę:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/pour-moi-opium-18
Nie wiem jak ona to zrobiła, na mnie miska d na 100% będzie za duża.
A popatrz na to cudeńko:
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=776144704
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.