Anty aging - plotkowo - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-19, 16:32   #1141
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Karynex Pokaż wiadomość
Szczerze, to ja postawiłam na siłownię! Trenuję dwa razy w tygodniu z trenerka personalną, do tego czasem jakaś wycieczka w góry, basen, rower. To działa. ))
Działa na zmarszczki czy starzenie? ;>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 18:13   #1142
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Karynex Pokaż wiadomość
Szczerze, to ja postawiłam na siłownię! Trenuję dwa razy w tygodniu z trenerka personalną, do tego czasem jakaś wycieczka w góry, basen, rower. To działa. ))
A jak to działa na zmarszczki czoła?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 19:03   #1143
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Super. Jeszcze się zastanawiam czy duże znaczenie ma wybór lekarza. Z tego co widzę różne są rodzaje botoksów i różne dawki podają, ale oczywiście prawie żaden nie umieszcza o tym informacji u siebie. Mam nadzieję, że dobrze trafię.
Rukolko, a masujesz twarz lub chodzisz regularnie na masaże? Joga twarzy naprawdę robi różnicę. Plus inne zabiegi. Również chciałam robić botoks na lwią zmarszczkę, a odkąd regularnie masuję i rozluźniam czoło, plus pamiętam o okularach przeciwsłonecznych, to problem zmniejszył się do tego stopnia, że na razie botoks przestał być potrzebny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 20:09   #1144
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Rukolko, a masujesz twarz lub chodzisz regularnie na masaże? Joga twarzy naprawdę robi różnicę. Plus inne zabiegi. Również chciałam robić botoks na lwią zmarszczkę, a odkąd regularnie masuję i rozluźniam czoło, plus pamiętam o okularach przeciwsłonecznych, to problem zmniejszył się do tego stopnia, że na razie botoks przestał być potrzebny.

Nie masuję, trochę brakuje mi czasu i zaparcia, żeby pooglądać filmiki i się tego nauczyć. Ten botoks u mnie to też bardziej profilaktycznie. Lwiej zmarszczki jeszcze nie mam (ale często marszczę czoło), a kurze łapki widać podczas uśmiechu (tu widzę większą potrzebę). Po prostu nie chcę się obudzić jak już będzie za późno. Ale masażu czoła w miejscu lwiej zmarszczki z pewnością spróbuję się nauczyć, żeby tak nie spinać tych mięśni.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 20:21   #1145
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Nie masuję, trochę brakuje mi czasu i zaparcia, żeby pooglądać filmiki i się tego nauczyć. Ten botoks u mnie to też bardziej profilaktycznie. Lwiej zmarszczki jeszcze nie mam (ale często marszczę czoło), a kurze łapki widać podczas uśmiechu (tu widzę większą potrzebę). Po prostu nie chcę się obudzić jak już będzie za późno. Ale masażu czoła w miejscu lwiej zmarszczki z pewnością spróbuję się nauczyć, żeby tak nie spinać tych mięśni.
Zanim się na to zdecydujesz polecam kanał Doktor Monika - Medycyna Estetyczna.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 21:38   #1146
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zanim się na to zdecydujesz polecam kanał Doktor Monika - Medycyna Estetyczna.

Dzięki, zerknę sobie jutro.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-20, 11:00   #1147
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Rukolko, a masujesz twarz lub chodzisz regularnie na masaże? Joga twarzy naprawdę robi różnicę. Plus inne zabiegi. Również chciałam robić botoks na lwią zmarszczkę, a odkąd regularnie masuję i rozluźniam czoło, plus pamiętam o okularach przeciwsłonecznych, to problem zmniejszył się do tego stopnia, że na razie botoks przestał być potrzebny.
Jak często robisz sobie masaż twarzy i ile mniej więcej Ci to czasu zajmuje? Mam parę ruchów już obcykanych, ale jakoś cały czas brakuje mi samozaparcia, żeby robić to codziennie i średnio po 2-3 tygodniach odpuszczam
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-20, 12:49   #1148
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Jak często robisz sobie masaż twarzy i ile mniej więcej Ci to czasu zajmuje? Mam parę ruchów już obcykanych, ale jakoś cały czas brakuje mi samozaparcia, żeby robić to codziennie i średnio po 2-3 tygodniach odpuszczam
Codziennie po kilka minut temu poświęcam w kilku seriach. Zaczynam mieć nawyk, że np. coś oglądam i masuję skronie. Albo rozluźniam mięśnie wokół ust (tu najwiekszy efekt, przestały mi opadać kąciki ust). A co kilka dni taki solidniejszy, dłuższy masaż. Cały czas przeglądam YouTube w poszukiwaniu ruchów, które mi pasują i rozluźniają, bo nie każdy styl mi odpowiada. Masuję i na sucho u z olejkami. Dodatkowo mam urządzenie do peelingu kawitacyjnego z opcją sonoforezy i prądów ems. Widzę różnicę. Wiadomo, jakbym miała kasę, to bym chętnie chodziła na masaże do jakiejś profesjonalistki, ale żeby to miało efekt i sens, to musiałabym chodzić co najmniej raz w tygodniu. Nie stać mnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-20, 13:06   #1149
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zanim się na to zdecydujesz polecam kanał Doktor Monika - Medycyna Estetyczna.

Bardzo fajny kanał. Krótkie filmiki, a sporo wyjaśniają.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-20, 13:09   #1150
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny kanał. Krótkie filmiki, a sporo wyjaśniają.
Fajnie, że uświadamia, że efekty u różnych osób mogą być różne i które zabiegi nie są wcale polecane w danym wieku, czy sytuacji. Podoba mi się takie nastawienie lekarza - bez naciągania. Jakbym miała coś sobie robić, to chętnie bym się do niej przejechała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-20, 13:16   #1151
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Fajnie, że uświadamia, że efekty u różnych osób mogą być różne i które zabiegi nie są wcale polecane w danym wieku, czy sytuacji. Podoba mi się takie nastawienie lekarza - bez naciągania. Jakbym miała coś sobie robić, to chętnie bym się do niej przejechała.

Ja też już patrzyłam skąd ona jest. Niestety mam za daleko. No właśnie ona patrzy na skórę twarzy całościowo i ocenia jak zabieg wpłynie na wszystko. Chciałabym trafić na taką osobę.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-20, 13:39   #1152
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
A jak to działa na zmarszczki czoła?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Przecież temat jest o anti aging, a nie o pielęgnacji czoła :P
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-20, 13:54   #1153
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Przecież temat jest o anti aging, a nie o pielęgnacji czoła :P
Ale akurat był temat o zmarszczach, m.in na czole

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 11:53   #1154
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Anty aging - plotkowo

Słyszałyście o tym, że retinol będzie zakazany w Europie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 12:52   #1155
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Słyszałyście o tym, że retinol będzie zakazany w Europie
Nic jeszcze nie jest potwierdzone, Basiclab ma na ten temat fajny post:
https://www.facebook.com/basiclabder...DKjbNxU9p7R7Bl
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 16:36   #1156
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Słyszałyście o tym, że retinol będzie zakazany w Europie
Innych problemów nie mają?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 16:45   #1157
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Anty aging - plotkowo

Podobno zbyt wysokie stężenie w kosmetykach jest.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 18:26   #1158
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Podobno zbyt wysokie stężenie w kosmetykach jest.
A co jest wysokie stężenie? Miałam retinol od 0.5 do 5% i na mnie to w ogóle nie działa. Używałam rok retinolu o różnych stężeniach i efektów zero.

Oby się do mojej witaminy C nie doczepili, bo na mnie ona działa przeciwstarzeniowo i 20% to mój zbawiciel.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 18:29   #1159
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 341
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
A co jest wysokie stężenie? Miałam retinol od 0.5 do 5% i na mnie to w ogóle nie działa. Używałam rok retinolu o różnych stężeniach i efektów zero.

Oby się do mojej witaminy C nie doczepili, bo na mnie ona działa przeciwstarzeniowo i 20% to mój zbawiciel.
To ja mam tak zarówno z retinolem/tretinoiną jak i witaminą C. Zero efektów.

Swoją drogą, tretinoinę wycofano kilka lat temu - w niektórych krajach jest, ale tylko na receptę. Teraz retinol. Przecież to jedyne substancje czynne z tak udowodnionym działaniem.

Edytowane przez avocado77
Czas edycji: 2023-06-26 o 18:31
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-26, 18:37   #1160
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
To ja mam tak zarówno z retinolem/tretinoiną jak i witaminą C. Zero efektów.
Tego nie miałam nigdy. Wit C na mnie działa. Za to kwas hialuronowy w ogóle. Może dla mnie nie istnieć. Muszę go zmieszać z wit C, żeby na mnie coś działało.

Widzę efekty po 7 skin methods i masażach. Nakładam lekką esencję 7 razy pod rząd, tak co 3 dni.

Pisałyście wyżej o Basic Lab, miałam próbki ich niebieskiego żelu do mycia twarzy. I rany, jakie to było beznadziejne. Widziałam zachwyty nad ich serum. Macie po nich efekty?
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 19:50   #1161
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tego nie miałam nigdy. Wit C na mnie działa. Za to kwas hialuronowy w ogóle. Może dla mnie nie istnieć. Muszę go zmieszać z wit C, żeby na mnie coś działało.

Widzę efekty po 7 skin methods i masażach. Nakładam lekką esencję 7 razy pod rząd, tak co 3 dni.

Pisałyście wyżej o Basic Lab, miałam próbki ich niebieskiego żelu do mycia twarzy. I rany, jakie to było beznadziejne. Widziałam zachwyty nad ich serum. Macie po nich efekty?
Też kocham wit. C.
Z Basiclab mam serum z trehalozą i jest po prostu super
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 20:00   #1162
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tego nie miałam nigdy. Wit C na mnie działa. Za to kwas hialuronowy w ogóle. Może dla mnie nie istnieć. Muszę go zmieszać z wit C, żeby na mnie coś działało.

Widzę efekty po 7 skin methods i masażach. Nakładam lekką esencję 7 razy pod rząd, tak co 3 dni.

Pisałyście wyżej o Basic Lab, miałam próbki ich niebieskiego żelu do mycia twarzy. I rany, jakie to było beznadziejne. Widziałam zachwyty nad ich serum. Macie po nich efekty?
Na mnie jedynie samoopalacz i filtry dzialają tutaj widzę, ze skóra pomarańczowa i blada. A tak to nic. Tyle tych rzeczy się stosuje, moze nie warto
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 20:32   #1163
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ja używam pierwszego retinolu w życiu (ze Skintra) i szybko widziałam efekty, skóra już po kilku razach była zauważalnie gładsza w dotyku. W inne dni stosuję witaminę C z tej samej firmy. Widzę, że fajniejsza robi się ta cera, bardziej jednolita, zdrowsza wizualnie, oczyszczona (całe życie na dekolcie miałam taką… gęsią skórkę? Teraz znika).
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 20:56   #1164
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tego nie miałam nigdy. Wit C na mnie działa. Za to kwas hialuronowy w ogóle. Może dla mnie nie istnieć. Muszę go zmieszać z wit C, żeby na mnie coś działało.



Widzę efekty po 7 skin methods i masażach. Nakładam lekką esencję 7 razy pod rząd, tak co 3 dni.



Pisałyście wyżej o Basic Lab, miałam próbki ich niebieskiego żelu do mycia twarzy. I rany, jakie to było beznadziejne. Widziałam zachwyty nad ich serum. Macie po nich efekty?
Jaka vit C używasz? Chyba już Cię kiedyś pytałam i zapomniałam

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 22:06   #1165
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89614301]Jaka vit C używasz? Chyba już Cię kiedyś pytałam i zapomniałam

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Aktualnie nie używam, bo męczę ostatnią butelkę retinolu z TO.

Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum 15%. Od niego kiedyś zaczęłam i po nim mam najlepsze efekty. Jak wracam do wit C po lecie to od tego serum zawsze zaczynam i jak zużyję ze dwie butelki, sięgam wtedy po koreańskie. Vichy jest drogie, a ich wic C najlepiej na mnie działa. Moja koleżanka raz spróbowała i dla niej było za 'ostre', nazwała to serum paprykowym sosem do twarzy. Na Black Friday szukaj na promocjach.

TIA'M My Signature coś tam, ma być stężenie 20%. Kupiłam dużo w zapasie, bo były promocje na Stylevannie. Chyba z przyzwyczajenia go używam na noc i nie narzekam.

Zużyłam wiosną wit C od Cos De BAHA. Sprawdzał się, ale szybko się skończył. Dopiero co otworzyłam, a już nic nie było.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder. Mieszam go z hialuronowym serum z Sesdermy albo najzwyklejszym serum hialunoronowym (takim wodnistym najlepiej). Ten proszek miesza się dobrze tylko z płynnymi konsystencjami. Jak kupisz opakowanie to podzieliłabym się z jakąś koleżanką, bo tego się nie da zużyć. Używałam sumiennie 6 miesięcy i tego było mnóstwo, w ogóle się nie kończyło. Jak chcesz bardzo szybkie efekty to ten proszek jest super

Miałam parę butelek wit C od Jumiso, ale było bardzo słabe.

Rohto Mentholatum seria z wit C jest ponoć bardzo dobra. A tego jeszcze nie miałam. Jak mi się pokończą zapasy to sobie to zamówię. Miałaś to?

A z innych kosmetyków to dopiero co otworzyłam peptydy od Eveline, żeby zobaczyć co to w ogóle jest i czy będzie na mnie działać. Było bardzo zachwalane online i jeszcze sobie nie wyrobiłam opinii, bo zużyłam 1/3 butelki.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 22:17   #1166
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tego nie miałam nigdy. Wit C na mnie działa. Za to kwas hialuronowy w ogóle. Może dla mnie nie istnieć. Muszę go zmieszać z wit C, żeby na mnie coś działało.

Widzę efekty po 7 skin methods i masażach. Nakładam lekką esencję 7 razy pod rząd, tak co 3 dni.

Pisałyście wyżej o Basic Lab, miałam próbki ich niebieskiego żelu do mycia twarzy. I rany, jakie to było beznadziejne. Widziałam zachwyty nad ich serum. Macie po nich efekty?
Tak, mam moje ukochane "rybne" (naturalny zapach wynikający ze składników) z ceramidami, witamina E i probiotykiem i moje skóra je kocha absolutnie. Ryba ulatnia się po kilku sekundach.
Ceramidy mi w ogóle robią dobrze. Co do retinoidów to zdecydowanie moja twarz głosuje na retinal, najchętniej od medik8, 6.
Basic Lab ma tych ser od groma, o tym z trehaloza tez czytałam i może zakupie przy okazji wizytacji jesienią.

Swoją wit.C tez w koncu znalazłam, Resist od Paula´s Choice. Po innych mnie wysypywalo.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 22:36   #1167
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Tak, mam moje ukochane "rybne" (naturalny zapach wynikający ze składników) z ceramidami, witamina E i probiotykiem i moje skóra je kocha absolutnie. Ryba ulatnia się po kilku sekundach.
Ceramidy mi w ogóle robią dobrze. Co do retinoidów to zdecydowanie moja twarz głosuje na retinal, najchętniej od medik8, 6.
Basic Lab ma tych ser od groma, o tym z trehaloza tez czytałam i może zakupie przy okazji wizytacji jesienią.

Swoją wit.C tez w koncu znalazłam, Resist od Paula´s Choice. Po innych mnie wysypywalo.
Po wic C mnie nie nigdy nie wysypuje. Ona u mnie hamuje rozwój pryszczy. Jak mi się skończy kwas glikolowy to przed okresem ratuję się wit c i mam spokój.

Kusisz z tym Basic Lab. Ich żele do mycia twarzy wołają pomstę do nieba. Właśnie zużyłam próbkę różowego do cery wrażliwej. I nie odpowiada mi ich konsystencja. Jak pokończę, co mam, zobaczę te serum z Basic Lab na promocji.

Ten Medik to kupiłabym tylko na promocji, bo on jest tak piekielnie drogi

Jak piszesz o prebiotykach to jakoś tydzień temu otworzyłam SPF50 do twarzy Beauty of Joseon, a on ma w składzie ryż i prebiotyki. Jest cudowny Od razu się wchłania i można aplikować makijaż. Chyba najszybciej wchłaniający się SPF, jaki miałam. Moje sprawdzone SPF od Biore, Corsx i Martiderm się przy nim chowają.

A ponarzekam sobie na SPF do ciała, bo nie znalazłam jeszcze takiego, który by się na mnie nie kleił. Właśnie używam SPF 50 od Rituals i jest mniej klejący się od innych, jakie miałam, ale jak się dotknę to dalej się lepię. Cały dzień musi minąć, żebym nie miała na sobie uczucia lepkości. Fujka Jak mam gdzieś wyjść 'do ludzi', smaruję ciało SPFem do twarzy, żeby siedzące obok osoby się do mnie nie przykleiły.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 23:44   #1168
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Aktualnie nie używam, bo męczę ostatnią butelkę retinolu z TO.



Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum 15%. Od niego kiedyś zaczęłam i po nim mam najlepsze efekty. Jak wracam do wit C po lecie to od tego serum zawsze zaczynam i jak zużyję ze dwie butelki, sięgam wtedy po koreańskie. Vichy jest drogie, a ich wic C najlepiej na mnie działa. Moja koleżanka raz spróbowała i dla niej było za 'ostre', nazwała to serum paprykowym sosem do twarzy. Na Black Friday szukaj na promocjach.



TIA'M My Signature coś tam, ma być stężenie 20%. Kupiłam dużo w zapasie, bo były promocje na Stylevannie. Chyba z przyzwyczajenia go używam na noc i nie narzekam.



Zużyłam wiosną wit C od Cos De BAHA. Sprawdzał się, ale szybko się skończył. Dopiero co otworzyłam, a już nic nie było.



The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder. Mieszam go z hialuronowym serum z Sesdermy albo najzwyklejszym serum hialunoronowym (takim wodnistym najlepiej). Ten proszek miesza się dobrze tylko z płynnymi konsystencjami. Jak kupisz opakowanie to podzieliłabym się z jakąś koleżanką, bo tego się nie da zużyć. Używałam sumiennie 6 miesięcy i tego było mnóstwo, w ogóle się nie kończyło. Jak chcesz bardzo szybkie efekty to ten proszek jest super



Miałam parę butelek wit C od Jumiso, ale było bardzo słabe.



Rohto Mentholatum seria z wit C jest ponoć bardzo dobra. A tego jeszcze nie miałam. Jak mi się pokończą zapasy to sobie to zamówię. Miałaś to?



A z innych kosmetyków to dopiero co otworzyłam peptydy od Eveline, żeby zobaczyć co to w ogóle jest i czy będzie na mnie działać. Było bardzo zachwalane online i jeszcze sobie nie wyrobiłam opinii, bo zużyłam 1/3 butelki.
Dzieki bardzo za wyczerpującą odpowiedź
Ja szukam vitC na rano pod spf, jak dotąd- porażka- wszystkie serum zostawiaja jakąś warstwę, nie wchłaniają się, przez co spf też się "klei"
Vichy nie próbowałam, Rotho to chyba koreańskie- teraz nie zamówię, bo dostanę ugotowana fiolkę (nie zamawiam żadnych kosmetyków latem przez neta)
Jumiso ma bardzo kiepskie recenzje
Tia'm to kleik no.1
Mam proszek L ascorbic, chyba zacznę dodawać rano do serum ślimakowego
Czaje się na krem z vit C sesderma ale brak info o stężeniu mnie powstrzymuje, ale spf 50 RU kusi


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 00:16   #1169
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89614431]Dzieki bardzo za wyczerpującą odpowiedź
Ja szukam vitC na rano pod spf, jak dotąd- porażka- wszystkie serum zostawiaja jakąś warstwę, nie wchłaniają się, przez co spf też się "klei"
Vichy nie próbowałam, Rotho to chyba koreańskie- teraz nie zamówię, bo dostanę ugotowana fiolkę (nie zamawiam żadnych kosmetyków latem przez neta)
Jumiso ma bardzo kiepskie recenzje
Tia'm to kleik no.1
Mam proszek L ascorbic, chyba zacznę dodawać rano do serum ślimakowego
Czaje się na krem z vit C sesderma ale brak info o stężeniu mnie powstrzymuje, ale spf 50 RU kusi


Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Nie lubię Jumiso

Przez to klejenie się, używam wit C tylko na noc i idę spać taka oblepiona pielęgnacją i balsamami

Dlaczego chcesz wit C na dzień? Ja na dzień używam tylko esencji, lekkiego serum, na to SPF i ewentualnie krem BB.

Nie możesz używać peptydów na dzień i na to SPF?

Proszek z TO się nie klei, jak go zmieszasz z wodnistym serum. Z kremami nie próbuj, chyba, że masz dużo cierpliwość i lubisz nakładać na siebie konsystencję mąki

Vichy spróbuj, ale na noc, bo na dzień się będziesz lepić.

Rohto Melano jest japońskie.

Dobra rada z niezamawianiem kosmetyków latem. Zapamiętam
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 00:29   #1170
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie lubię Jumiso



Przez to klejenie się, używam wit C tylko na noc i idę spać taka oblepiona pielęgnacją i balsamami



Dlaczego chcesz wit C na dzień? Ja na dzień używam tylko esencji, lekkiego serum, na to SPF i ewentualnie krem BB.



Nie możesz używać peptydów na dzień i na to SPF?



Proszek z TO się nie klei, jak go zmieszasz z wodnistym serum. Z kremami nie próbuj, chyba, że masz dużo cierpliwość i lubisz nakładać na siebie konsystencję mąki



Vichy spróbuj, ale na noc, bo na dzień się będziesz lepić.



Rohto Melano jest japońskie.



Dobra rada z niezamawianiem kosmetyków latem. Zapamiętam
Vit C "podbija" działanie spf
na dzień podobnie - serum ślimakowe,spf + krem korygujacy spf 50+ lekki podkład (lub nie)

Vichy sobie odpuszczę....

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.