Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-27, 09:15   #1621
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
weszłam na ich stronę i nie moja estetyka. Jakos to wszystko takie smutne wg mnie. Wg mnie sukienki mają najgorsze, żadnej bym nie chciała. Chyba wolę mainstream sieciówkowy
Smutne to dobre określenie. Przy czym jak patrzę na marynarkę, którą jest pomięta na zdjęciu reklamowym to słabo. Wiem, że len lubi się gnieść, ale nadal wygląda to po prostu brzydko. Za 440 zł można znaleźć coś bardziej estetycznego.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 09:42   #1622
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89614577]Smutne to dobre określenie. Przy czym jak patrzę na marynarkę, którą jest pomięta na zdjęciu reklamowym to słabo. Wiem, że len lubi się gnieść, ale nadal wygląda to po prostu brzydko. Za 440 zł można znaleźć coś bardziej estetycznego. [/QUOTE]Lnu chyba nie da się nie pognieść, chyba że jest z domieszką, tak mi się wydaje. To co tutaj widzę jeszcze, to obszycie przy dolnej krawędzi, zamiast podłożenia i brak podszewki, więc słabo.

Przejrzałam ciuchy z tej Pulpy i dla mnie nawet ok, ale jako basic do połączenia z czymś kolorowym/wzorzystym, bo w całości to dla mnie nudne.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 09:52   #1623
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Lnu chyba nie da się nie pognieść, chyba że jest z domieszką, tak mi się wydaje. To co tutaj widzę jeszcze, to obszycie przy dolnej krawędzi, zamiast podłożenia i brak podszewki, więc słabo.

Przejrzałam ciuchy z tej Pulpy i dla mnie nawet ok, ale jako basic do połączenia z czymś kolorowym/wzorzystym, bo w całości to dla mnie nudne.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
no właśnie to wykończenie dla mnie kiepskie jak na tak drogą marynarkę. Wg mnie marynarka powinna mieć podszewkę, w tym przypadku co najmniej wiskoza i jej podobne. Marynarka bez podszewki dla mnie to po prostu blezer.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 09:55   #1624
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
no właśnie to wykończenie dla mnie kiepskie jak na tak drogą marynarkę. Wg mnie marynarka powinna mieć podszewkę, w tym przypadku co najmniej wiskoza i jej podobne. Marynarka bez podszewki dla mnie to po prostu blezer.
Też tak myślę, taka co najwyżej do zarzucenia na co dzień.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 10:39   #1625
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Dla mnie też to są ciuchy basic. A za nie tyle bym nie zapłaciła. Nie wiem dlaczego te marki niby bardziej etyczne z reguły mają takie nieciekawe kolory. Czerwony czy niebieski to zbrodnia przeciwko etyce wg nich, czy co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 11:50   #1626
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dla mnie też to są ciuchy basic. A za nie tyle bym nie zapłaciła. Nie wiem dlaczego te marki niby bardziej etyczne z reguły mają takie nieciekawe kolory. Czerwony czy niebieski to zbrodnia przeciwko etyce wg nich, czy co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to kwestia barwników, może te dające kolory zbliżone do natury, bure, zgaszone, są właśnie bardziej eko?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 11:52   #1627
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może to kwestia barwników, może te dające kolory zbliżone do natury, bure, zgaszone, są właśnie bardziej eko?
może tak być . Dla mnie nawet z kolorów ziemi można zrobić coś mniej smutnego przez zabawę formą
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-27, 11:53   #1628
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może to kwestia barwników, może te dające kolory zbliżone do natury, bure, zgaszone, są właśnie bardziej eko?
Nie sądzę, bo roślinne barwniki do tkanin występowały już w starożytności. A teraz można pozyskać każdy kolor i to nadal będzie ekologiczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 12:14   #1629
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Tak się zastanawiam, że może chodzi o pragmatyzm? W sensie może klient zakłada, że jeśli wydaje tyle pieniędzy na "świadome" ubranie, to fajnie, jakby to ubranie było uniwersalne i pasowało do wszystkiego, więc zazwyczaj wybiera te stonowane kolory? A te bardziej "szalone" wiszą potem w sklepie na wieszaku i markom nie opłaca się ich produkować? Z kolorami różnie bywa, niebieska marynarka nie będzie pasować do wszystkiego tak jak pasuje na przykład szara lub beżowa - tak to sobie tłumaczę.

Co do "mody w dzisiejszych czasach", to czy Wy też widzicie teraz wszędzie loga Tommy'ego Hilfigera i Calvin Kleina?
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 12:29   #1630
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez lunabeetz Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, że może chodzi o pragmatyzm? W sensie może klient zakłada, że jeśli wydaje tyle pieniędzy na "świadome" ubranie, to fajnie, jakby to ubranie było uniwersalne i pasowało do wszystkiego, więc zazwyczaj wybiera te stonowane kolory? A te bardziej "szalone" wiszą potem w sklepie na wieszaku i markom nie opłaca się ich produkować? Z kolorami różnie bywa, niebieska marynarka nie będzie pasować do wszystkiego tak jak pasuje na przykład szara lub beżowa - tak to sobie tłumaczę.

Co do "mody w dzisiejszych czasach", to czy Wy też widzicie teraz wszędzie loga Tommy'ego Hilfigera i Calvin Kleina?
Żadna z nas w tym wątku nie wypowiedziała się pochlebnie o tych ciuchach, więc chyba producent czegoś nie przemyślał. Większość kolorów, nawet intensywnych, pięknie się łączy z innymi i mogą stanowić super akcent. Przecież większość ludzi ma w szafie więcej niż jedną marynarkę czy parę spodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 12:49   #1631
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
weszłam na ich stronę i nie moja estetyka. Jakos to wszystko takie smutne wg mnie. Wg mnie sukienki mają najgorsze, żadnej bym nie chciała. Chyba wolę mainstream sieciówkowy
też myślę, że najgorsze sukienki
cloud.jpg
nagatabi.jpg

ta granatowa za 600, różowa za 400, co z tego, że podobno etycznie szyte skoro wygląda to źle
ktoś pisał o naoko, od nich jakieś 2 lata temu kupiłam sukienkę maxi i jak mam być szczera, to jakością i wykończeniem nie odbiegało to od sieciówki, nie pamiętam ceny, na stronie już jej nie ma, ale cena na pewno nie sieciówkowa
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-27, 13:06   #1632
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez lunabeetz Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, że może chodzi o pragmatyzm? W sensie może klient zakłada, że jeśli wydaje tyle pieniędzy na "świadome" ubranie, to fajnie, jakby to ubranie było uniwersalne i pasowało do wszystkiego, więc zazwyczaj wybiera te stonowane kolory? A te bardziej "szalone" wiszą potem w sklepie na wieszaku i markom nie opłaca się ich produkować? Z kolorami różnie bywa, niebieska marynarka nie będzie pasować do wszystkiego tak jak pasuje na przykład szara lub beżowa - tak to sobie tłumaczę.

Co do "mody w dzisiejszych czasach", to czy Wy też widzicie teraz wszędzie loga Tommy'ego Hilfigera i Calvin Kleina?
Zdecydowanie nie. To było bardziej widoczne te 10 czy nawet 15 lat temu i wtedy to był na to szał jak mieszkałam w Gdańsku . Najgorsze to te bluzy z gigant logo na piersiach
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 13:09   #1633
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez lunabeetz Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, że może chodzi o pragmatyzm? W sensie może klient zakłada, że jeśli wydaje tyle pieniędzy na "świadome" ubranie, to fajnie, jakby to ubranie było uniwersalne i pasowało do wszystkiego, więc zazwyczaj wybiera te stonowane kolory? A te bardziej "szalone" wiszą potem w sklepie na wieszaku i markom nie opłaca się ich produkować? Z kolorami różnie bywa, niebieska marynarka nie będzie pasować do wszystkiego tak jak pasuje na przykład szara lub beżowa - tak to sobie tłumaczę.
Być może jest to jeden z powodów. Pamiętam jak braffiting zaczął się robić bardzo popularny i poza różnorodnością fasonów zainteresowane klientki pisały, że chcą więcej kolorów i wzorów. Ewa Michalak początkowo miała sporo takich wesołych modeli w ofercie, a potem zaczęła się z nich wycofywać, bo to co kobiety pisały w necie, że chcą, nie miało przełożenia na to, co się sprzedawało, a sprzedawały się nudziaki i czarna bielizna.

Na ulicy widać mało intensywnych, wesołych, nasyconych kolorów, z jakichś powodów ludzie ich w większości unikają. One mają też to do siebie, że część z nich jest tylko przez jakiś czas modna, a te świadome marki nie chcą być kojarzone z krótkotrwałymi trendami.


Cytat:
Napisane przez lunabeetz Pokaż wiadomość
Co do "mody w dzisiejszych czasach", to czy Wy też widzicie teraz wszędzie loga Tommy'ego Hilfigera i Calvin Kleina?
Niestety tak, wielokrotnie już rezygnowałam z zakupu ciucha tylko przez widoczne logo.
Jeszcze dodałabym Guess.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2023-06-27 o 13:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 13:20   #1634
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie. To było bardziej widoczne te 10 czy nawet 15 lat temu i wtedy to był na to szał jak mieszkałam w Gdańsku . Najgorsze to te bluzy z gigant logo na piersiach

Za to dalej widzę zatrzęsienie tych popularnych toreb Luiwitą, moim zdaniem są paskudne kolorystycznie + osobiście nie lubię widocznych logo.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 13:33   #1635
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
też myślę, że najgorsze sukienki
Załącznik 7791218
Załącznik 7791217

ta granatowa za 600, różowa za 400, co z tego, że podobno etycznie szyte skoro wygląda to źle
ktoś pisał o naoko, od nich jakieś 2 lata temu kupiłam sukienkę maxi i jak mam być szczera, to jakością i wykończeniem nie odbiegało to od sieciówki, nie pamiętam ceny, na stronie już jej nie ma, ale cena na pewno nie sieciówkowa
Straszne worki . Wygląda jak powyciągane coś, już nieco znoszone, zbyt długi t-shirt, a nie jak sukienka. Ewentualnie taka w której człowiek idzie do piwnicy po ogórki nikomu się nie chcąc pokazywać.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Być może jest to jeden z powodów. Pamiętam jak braffiting zaczął się robić bardzo popularny i poza różnorodnością fasonów zainteresowane klientki pisały, że chcą więcej kolorów i wzorów. Ewa Michalak początkowo miała sporo takich wesołych modeli w ofercie, a potem zaczęła się z nich wycofywać, bo to co kobiety pisały w necie, że chcą, nie miało przełożenia na to, co się sprzedawało, a sprzedawały się nudziaki i czarna bielizna.

Na ulicy widać mało intensywnych, wesołych, nasyconych kolorów, z jakichś powodów ludzie ich w większości unikają. One mają też to do siebie, że część z nich jest tylko przez jakiś czas modna, a te świadome marki nie chcą być kojarzone z krótkotrwałymi trendami.




Niestety tak, wielokrotnie już rezygnowałam z zakupu ciucha tylko przez widoczne logo.
Jeszcze dodałabym Guess.
Czarną bieliznę lubię i kupię, ale generalnie jestem właśnie tą osobą, która chce i kupuje kolorową. Dla spróbowania zamówiłam stanik w beżu, ale już przy przymierzaniu się czułam w nim tak niekomfortowo, że to nie dla mnie...
Czarna, czerwona, różowa, fioletowa, niebieska bielizna. Ostatnio właśnie w marce, którą najwcześniej wybieram widzę wysyp beżowych modeli i jestem tą klientką co im pewno nie trafia w to co się sprzedaje, bo bym chciała w większej ilości miękkich większą rozmiarówkę i więcej koloru.

Wysłane z mojego RMX3624 przy użyciu Tapatalka
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 13:44   #1636
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na ulicy widać mało intensywnych, wesołych, nasyconych kolorów, z jakichś powodów ludzie ich w większości unikają. One mają też to do siebie, że część z nich jest tylko przez jakiś czas modna, a te świadome marki nie chcą być kojarzone z krótkotrwałymi trendami.




Niestety tak, wielokrotnie już rezygnowałam z zakupu ciucha tylko przez widoczne logo.
Jeszcze dodałabym Guess.
Też warto rozróżnić kolor wyglądający jak sprany (czyli prezentowane ubrania), kolor średni i kolor intensywny. W "kolorze" widać sporo osób. Różnica między nudnym szarym odcieniem, a żarówką.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
też myślę, że najgorsze sukienki
Załącznik 7791218
Załącznik 7791217

ta granatowa za 600, różowa za 400, co z tego, że podobno etycznie szyte skoro wygląda to źle
ktoś pisał o naoko, od nich jakieś 2 lata temu kupiłam sukienkę maxi i jak mam być szczera, to jakością i wykończeniem nie odbiegało to od sieciówki, nie pamiętam ceny, na stronie już jej nie ma, ale cena na pewno nie sieciówkowa
W takich ubraniach bardzo ciężko wyglądać dobrze, nie jak w worku.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 13:51   #1637
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Straszne worki . Wygląda jak powyciągane coś, już nieco znoszone, zbyt długi t-shirt, a nie jak sukienka. Ewentualnie taka w której człowiek idzie do piwnicy po ogórki nikomu się nie chcąc pokazywać.



Czarną bieliznę lubię i kupię, ale generalnie jestem właśnie tą osobą, która chce i kupuje kolorową. Dla spróbowania zamówiłam stanik w beżu, ale już przy przymierzaniu się czułam w nim tak niekomfortowo, że to nie dla mnie...
Czarna, czerwona, różowa, fioletowa, niebieska bielizna. Ostatnio właśnie w marce, którą najwcześniej wybieram widzę wysyp beżowych modeli i jestem tą klientką co im pewno nie trafia w to co się sprzedaje, bo bym chciała w większej ilości miękkich większą rozmiarówkę i więcej koloru.

Wysłane z mojego RMX3624 przy użyciu Tapatalka
ja uwielbiam bieliznę w kolorze ciała, staników nie noszę, ale kilka które mam to tylko beże. Majtki niestety mam kolorowe, ale w nich krój mi pasuje. Gdybym mogłabym mieć same czarne i beżowe
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 15:18   #1638
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89614885]Też warto rozróżnić kolor wyglądający jak sprany (czyli prezentowane ubrania), kolor średni i kolor intensywny. W "kolorze" widać sporo osób. Różnica między nudnym szarym odcieniem, a żarówką.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------



W takich ubraniach bardzo ciężko wyglądać dobrze, nie jak w worku.[/QUOTE]
Tzn w jakim kolorze, rozwiniesz? (bo nie rozumiem)
Ja z tych co pod spodem nudziaki i czarne, najczęściej bezszwowe. A na zewnątrz fuksja, zimny żółty lub mocny turkus... Wydaje mi się że ten typ urody to lubi (i po prostu podobam się w nich sobie, jak w zwykłym białym i czarnym )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 16:15   #1639
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Tzn w jakim kolorze, rozwiniesz? (bo nie rozumiem)
Ja z tych co pod spodem nudziaki i czarne, najczęściej bezszwowe. A na zewnątrz fuksja, zimny żółty lub mocny turkus... Wydaje mi się że ten typ urody to lubi (i po prostu podobam się w nich sobie, jak w zwykłym białym i czarnym )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jedną z cech każdego koloru jest nasycenie, które da się opisać na skali od bardzo niskiego, zgaszonego, do bardzo wysokiego, kontrastowego. Pośrodku jest średnie nasycenie, kolor nie jest ani zgaszony ani jaskrawy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-27, 16:26   #1640
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jedną z cech każdego koloru jest nasycenie, które da się opisać na skali od bardzo niskiego, zgaszonego, do bardzo wysokiego, kontrastowego. Pośrodku jest średnie nasycenie, kolor nie jest ani zgaszony ani jaskrawy.

Dokładnie o to mi chodziło.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 16:57   #1641
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Tez nie trafia do mnie Pulpa. Nawet bardzo nie, to kwintesencja tego o czym myślałam pisząc poprzednio o zgrzebności.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 17:17   #1642
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Tez nie trafia do mnie Pulpa. Nawet bardzo nie, to kwintesencja tego o czym myślałam pisząc poprzednio o zgrzebności.

Właśnie, pierwsze co mi przyszło na myśl, oglądając wklejone zdjęcia - zgrzebne, pokutne worki. Wcale nietanie. Jeśli tak ma wyglądać odpowiedzialne kupowanie, to sorki, ale to nie dla mnie.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 20:57   #1643
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
weszłam na ich stronę i nie moja estetyka. Jakos to wszystko takie smutne wg mnie. Wg mnie sukienki mają najgorsze, żadnej bym nie chciała. Chyba wolę mainstream sieciówkowy
weszłam na tę stronkę pulpa cloth i jak dla mnie brzydkie i drogie
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:10   #1644
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 267
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Dla mnie te ciuchy są ok tylko kierowane raczej do z grubsza określonej grupy odbiorców. Nie podkresjaja seksualności (to nie wada, po prostu insta laleczka w obcislym stroju do fitness w tym się chyba zbytnio nie odnajdzie), wszystkie choć na szczupłych to owersajzy. Jednak trzeba taki styl lubić, podobnie jak torby z materiału czy wloczki albo fryzury na pazia.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-06-27 o 21:11
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:23   #1645
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Dla mnie te ciuchy są ok tylko kierowane raczej do z grubsza określonej grupy odbiorców. Nie podkresjaja seksualności (to nie wada, po prostu insta laleczka w obcislym stroju do fitness w tym się chyba zbytnio nie odnajdzie), wszystkie choć na szczupłych to owersajzy. Jednak trzeba taki styl lubić, podobnie jak torby z materiału czy wloczki albo fryzury na pazia.

sorry, ale jest jeszcze coś pomiędzy zgrzebnym workiem na ziemniaki uszytym dla niewiadomokogo a obcisłym strojem fitness insta laleczki, jak to pogardliwie ujęłaś
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:25   #1646
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
sorry, ale jest jeszcze coś pomiędzy zgrzebnym workiem na ziemniaki uszytym dla niewiadomokogo a obcisłym strojem fitness insta laleczki, jak to pogardliwie ujęłaś
Dokładnie jak czytam takie post jak od rejczel to mimowolnie widzę obraz osoby z kompleksami, skoro musi sobie poprawić humor dosrywaniem innym kobietom, bo żyją i ubierają się inaczej niż ona

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:37   #1647
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 267
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Nie wiem czy pogardliwie. W instagramie nie lubię przekłamania jaka dają tony filtrów i trochę też pozy. Natomiast jak ktoś czuje potrzebę w kółko epatowac zgrabna figura w obcisłych czy kusych ubraniach to raczej nie odbieram tego że się odnajdzie w czymś trochę na wzór Wloczykija. Wszystkiego się czepiacie bo chcecie.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Dla mnie te ciuchy żadnymi workami na ziemniaki nie są.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dokładnie jak czytam takie post jak od rejczel to mimowolnie widzę obraz osoby z kompleksami, skoro musi sobie poprawić humor dosrywaniem innym kobietom, bo żyją i ubierają się inaczej niż ona

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Skąd możesz wiedzieć co mi się podoba. Może właśnie obcisle legginsy albo czerwone obcisle sukienki z duzym dekoltem i 12 cm szpilki w stylizacjach na co dzień.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:45   #1648
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pogardliwie. W instagramie nie lubię przekłamania jaka dają tony filtrów i trochę też pozy. Natomiast jak ktoś czuje potrzebę w kółko epatowac zgrabna figura w obcisłych czy kusych ubraniach to raczej nie odbieram tego że się odnajdzie w czymś trochę na wzór Wloczykija. Wszystkiego się czepiacie bo chcecie.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Dla mnie te ciuchy żadnymi workami na ziemniaki nie są.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------


Skąd możesz wiedzieć co mi się podoba. Może właśnie obcisle legginsy albo czerwone obcisle sukienki z duzym dekoltem i 12 cm szpilki w stylizacjach na co dzień.
Siebie pewnie byś insta laleczką nie nazwała ale kończę ten offtop. Wypowiadaj się jak chcesz, wolne forum. Po prostu nie dziw się, że ktoś może wyciągać takie a nie inne wnioski a propos pogardliwego według części z nas wysławiania się o innych kobietach.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:48   #1649
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 267
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

A nie wiem czy pogardliwie bo chyba nie zdarza mi się pogardzac jakimiś stylizacjami. Pewne wizje projektantów mogą mnie czasem rozbawić ale póki nie ma przymusu i każdy może wyrażać się przez ubiór jak chce to jego rybki i akwarium.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:50   #1650
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Dla mnie te ciuchy są ok tylko kierowane raczej do z grubsza określonej grupy odbiorców. Nie podkresjaja seksualności (to nie wada, po prostu insta laleczka w obcislym stroju do fitness w tym się chyba zbytnio nie odnajdzie), wszystkie choć na szczupłych to owersajzy. Jednak trzeba taki styl lubić, podobnie jak torby z materiału czy wloczki albo fryzury na pazia.
Oj, od laleczki z insta jestem odległa o lata świetlne, ale w burych worach nie chodzę. Te ciuchy mają przede wszystkim brzydkie kolory, kiepskie wykonanie i słabe kroje. Nie noszę rzeczy obcisłych, ale niech ciuch ma jakiś kształt i kolor - na tym polega dobre krawiectwo. Mój namiot jest atrakcyjniejszy niż te ubrania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-29 17:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.