fotki moich paznkci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-06, 21:30   #1
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Wink

fotki moich paznkci


oto moje paznocie, zawsze je maluje w jakieś wzorki(np.fotka1)lub po prostu francuski manicure(fotka 2 nie mialam fotki z przodu) ogolnie mam twarde i długie paznocie(jedynie rozdwajaja sieale smaruje je odzywka! ) wiec ludzie czesto pytaja sie czy nie mam tipsow, ale na szczescie jestem ta szczesciara ktorą natura sama takimi obdarowałajak zrobie wiecej fotek na potrzebe pokazania maniciuru to załacze narazie tylko te dwie. Dziewczyny załaczajcie tez swoje fotki pomalowanych paznokci bedzie pozniej co ogladac!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznockie.JPG (28,2 KB, 965 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:34   #2
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: fotki moich paznkci

Witaj!
Mazaniec niezły, ale te boczki, niedomalowane, a ta fotka jeszcze je tak ładnie podkreśla
Musisz bardziej dokładnie malować po bokach,niestety.
Natomiast ładny kolorek podkładowy.
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:40   #3
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez Misia.m
Witaj!
Mazaniec niezły, ale te boczki, niedomalowane, a ta fotka jeszcze je tak ładnie podkreśla
Musisz bardziej dokładnie malować po bokach,niestety.
Natomiast ładny kolorek podkładowy.
Wiesz raczej nie, ponieważ specjalnie nie maluje boków zeby nie pogrubiać paznokcia! tak sie robi,a co do tego ze ta fotka je podkreśla to sie z tobą zgodze ale to zdjecie nie bylo robione na potrzeby pokazywania paznokci, jest wyciete!W rzeczywistosci wygladaja o wiele lepiej
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:48   #4
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Thumbs up Dot.: fotki moich paznkci

zostawiasz zbyt duzy fragment niepomalowany, postaraj się aby był on mniejszy, będzie o wiele ładniej wyglądało, a do mazańca użyj igiełki zamiast wykałaczki bedzie ładniejszy efekt
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 22:40   #5
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: fotki moich paznkci

Co do mazańca, musisz poćwiczyć bo nie wygląda on najlepiej. Wygląda rzeczywiście jak mazaniec ale w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Pazurki niezbyt starannie pomalowane. A niestety przy białym macie każde niedociągnięcie jest widoczne. Niedomalowane boki wygladają tak jakby lakier z nich odprysnął.
Zmniejsz tą 'lukę' i będzie już lepiej.
Mazańce rób igłą albo pędzelkiem (i pamietaj żeby podkład był mokry).

O french'u się nie wypowiem bo nie widać
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 07:51   #6
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: fotki moich paznkci

Mi sie ten wzorek wcale nie podoba już łądniej byś wyglądala z samą odżywką na paznokciach.
Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 09:51   #7
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: fotki moich paznkci

sory ze to powiem, ale mi sie kompletnie ten wzorek nie podoba...
bialy podklad brzydko nalozony- za duzy margines przy bokach..a mazaniec wyglada malo estetycznie...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 11:26   #8
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: fotki moich paznkci

spoko mozecie miec swoje zdanie mi sie podoba ten wzorek i jakos nie mam zastrzezen. Moze i macie racje co do tego ze ta fotka jest troche slaba bo uwidoczniła mankamenty tego maniciuru ale ja zawsze zostawiam marginesy to taki trik zeby optycznie zwezic paznokiec. Zreszta na codzien nikt nie oglada bokow moich paznokci bo chyba nimy ruszam co nie?!i nie uzywam do tego wykalaczki tylko wlasnie igly! To był moj debiut bo pierwszy raz tak malowałam paznokcie i uwazam ze jak na 1 raz wyszło mi bardzo dobrze! dokładam jeszcze inne fotki moich paznokci moze beda sie berdziej podobały hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (77,0 KB, 663 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 11:32   #9
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: fotki moich paznkci

i jeszcze jedno wy dziewczyny w wiekszości jestescie profesjonalistkami ja natomiast nie!! Paznokcie zdobie sobie sama dla siebie bo lubie i według mnie wychodzi mi to dobrze, wysle wam fotki mojego frenchu ale jak mi paznokcie bedziej urosną bo teraz mam raczej krotkie. CZŁOWIEK CAŁE ZYCIE SIE UCZY- PAMIETAJCIE!!
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 11:52   #10
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: fotki moich paznkci

Nie wszystkim się musi podobać to co masz na paznokciach. Dziewczyny tylko wyraziły swą opinię, a to chyba nic złego Mnie osobiscie się wydaje, że nie ruszasz caaały czas rękami i jednak te "ubytki" po bokach są widoczne. Moim zdaniem lepiej by wyglądało jak byś je całe pomalowała
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 11:55   #11
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: fotki moich paznkci

Ej koleżanko, chyba nie rozumiesz celu naszego forum i tego po co zamieszcza się tu posty wraz ze zdjęciami naszych małych dzieł sztuki...
Skoro decydujesz się pokazać swoje paznokcie wraz ze wzrokami musisz liczyc się z pochwała jak i krytyką innych użytkowinków.
Twoja praca ma wiele mankamentów i to, że uważasz ją za idealną to nie znaczy, że wszyscy tak powiedzą. Tu się OCENIA wykoannie i efekt. I prosze nie mów, że są tu same profesjonalistki, bo tak nie jest. Wiele z nas maluje swoje paznokcie w domowym zaciszu bez żadnych kursów i przygotowań. Jednak jesli robi się błędy to po to inni mówią ci vo jest źle a co dobrze, żebyś sie nauczyła, poprawiła i nastepnym razem pochwaliła się już lepszym wykonaniem. A Ty od razu w ryk, że tobie sie podoba, że co to za krytyka, że zaczynasz, przystajesz w przekonaniu, ze niemalowanie brzegów jest zabiegem optycznie zmniejszającym paznokcie, podczas gdzy inni mówią ci wyrażne, że tak się nie robi (zresztą skąd ta pewnośc u ciebie, że to jest dobre, skoro zaczynasz?hm?).

Nastepnym razem jesli chcesz dostać same pochwały zaznacz w tytule wątku "jesli chcesz mnie skrytykowac, nic nie pisz, przyjmuje tylko achy i ochy".

A pisze to wszystko, bo jestem lekko oburzona twoją reakcja na oceny innych podczas gdy nikt cie przecież nie zmusił do pokazywania Nam tych paznokci....

Pozdrawiam,
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 12:09   #12
Alexandra*
Przyczajenie
 
Avatar Alexandra*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 19
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez laseczka.wąglika
Ej koleżanko, chyba nie rozumiesz celu naszego forum i tego po co zamieszcza się tu posty wraz ze zdjęciami naszych małych dzieł sztuki...
Skoro decydujesz się pokazać swoje paznokcie wraz ze wzrokami musisz liczyc się z pochwała jak i krytyką innych użytkowinków.
Twoja praca ma wiele mankamentów i to, że uważasz ją za idealną to nie znaczy, że wszyscy tak powiedzą. Tu się OCENIA wykoannie i efekt. I prosze nie mów, że są tu same profesjonalistki, bo tak nie jest. Wiele z nas maluje swoje paznokcie w domowym zaciszu bez żadnych kursów i przygotowań. Jednak jesli robi się błędy to po to inni mówią ci vo jest źle a co dobrze, żebyś sie nauczyła, poprawiła i nastepnym razem pochwaliła się już lepszym wykonaniem. A Ty od razu w ryk, że tobie sie podoba, że co to za krytyka, że zaczynasz, przystajesz w przekonaniu, ze niemalowanie brzegów jest zabiegem optycznie zmniejszającym paznokcie, podczas gdzy inni mówią ci wyrażne, że tak się nie robi (zresztą skąd ta pewnośc u ciebie, że to jest dobre, skoro zaczynasz?hm?).

Nastepnym razem jesli chcesz dostać same pochwały zaznacz w tytule wątku "jesli chcesz mnie skrytykowac, nic nie pisz, przyjmuje tylko achy i ochy".

A pisze to wszystko, bo jestem lekko oburzona twoją reakcja na oceny innych podczas gdy nikt cie przecież nie zmusił do pokazywania Nam tych paznokci....

Pozdrawiam,
Dokladnie tak!! zgadzam sie w 100%
Alexandra* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:11   #13
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez laseczka.wąglika
Ej koleżanko, chyba nie rozumiesz celu naszego forum i tego po co zamieszcza się tu posty wraz ze zdjęciami naszych małych dzieł sztuki...
Skoro decydujesz się pokazać swoje paznokcie wraz ze wzrokami musisz liczyc się z pochwała jak i krytyką innych użytkowinków.
Twoja praca ma wiele mankamentów i to, że uważasz ją za idealną to nie znaczy, że wszyscy tak powiedzą. Tu się OCENIA wykoannie i efekt. I prosze nie mów, że są tu same profesjonalistki, bo tak nie jest. Wiele z nas maluje swoje paznokcie w domowym zaciszu bez żadnych kursów i przygotowań. Jednak jesli robi się błędy to po to inni mówią ci vo jest źle a co dobrze, żebyś sie nauczyła, poprawiła i nastepnym razem pochwaliła się już lepszym wykonaniem. A Ty od razu w ryk, że tobie sie podoba, że co to za krytyka, że zaczynasz, przystajesz w przekonaniu, ze niemalowanie brzegów jest zabiegem optycznie zmniejszającym paznokcie, podczas gdzy inni mówią ci wyrażne, że tak się nie robi (zresztą skąd ta pewnośc u ciebie, że to jest dobre, skoro zaczynasz?hm?).

Nastepnym razem jesli chcesz dostać same pochwały zaznacz w tytule wątku "jesli chcesz mnie skrytykowac, nic nie pisz, przyjmuje tylko achy i ochy".

A pisze to wszystko, bo jestem lekko oburzona twoją reakcja na oceny innych podczas gdy nikt cie przecież nie zmusił do pokazywania Nam tych paznokci....

Pozdrawiam,
ok laseczko.wąglika ale chyba ci sie coś pomyliło!!! Ja na nikogo nie naskakuje! Tylko tez pisze swoje zdanie! Wiem ze wy lubiecie takie laski które piszą np:"zobaczcie ta fotke ale tak naprawde wiem ze nie jest idealna ze zle je pomalowalam ze mam brzydkie paznokcie itp itd...ble ble ble......."ale ja taka nie jestem!!!! Znam swoje wartość i jezeli mi sie podobaja moje paznokcie to BEDE tak pisac i mi tego nie zabronisz hehe!! Troche wiary w siebie! Zreszta jak juz pisalam wyzej ja na nikogo nie naskoczyłam!!!!!i nikomu nic ZŁEGO nie powiedziałam, a wiadomo ze nikt nie lubi słuchac krytyki na swój temat. Napisałam ze mozecie miec swoje zdanie i jesli wam sie nie podoba moj maniciure to trudno ja napewno sie nie załame z tego powodu. Wcale nie uwazam tez mojej pracy za idealna napewno macie racje ze nie jest idealna i z tym sie zgodze(ale jak juz pisałam ta fotka nie była robiona po to zebym pokazala paznokcie znalazlam ja i wycielam i wyslalam bo nie mialam innych) CO do zaczynania to pisałam o tym mazancu a fotka ta była robiona poł roku temu!! Ogolnie paznokcie to maluje juz od dawna zreszta wysle wam inne fotki i postaram sie by były idealne i dobrze zrobione. Natomiast napisałam ze uwazam ze sa dobre(nie w odniesieniu do tej fotki lecz tak ogolnie do moich paznocki bo choc ta fota nie jest najlepsza to ogolnie zawsze fajnie maluje paznokcie i nie tylko ja tak uwazam bo mowia mi tak ludzie z mojego otoczenia ktorym naprawde podoboja sie moje prace na moich paznokciach) i teraz laseczko.wąglika zastanow sie kto na kogo naskoczył ty na mnie czy ja na was? Ja tylko bronie własnego zdana a chyba moge czy tez nie?!
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:12   #14
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez nadia7
i jeszcze jedno wy dziewczyny w wiekszości jestescie profesjonalistkami ja natomiast nie!! Paznokcie zdobie sobie sama dla siebie bo lubie i według mnie wychodzi mi to dobrze, wysle wam fotki mojego frenchu ale jak mi paznokcie bedziej urosną bo teraz mam raczej krotkie. CZŁOWIEK CAŁE ZYCIE SIE UCZY- PAMIETAJCIE!!
To że nie jesteś profesjonalistką to nie jest wystarczająca wymówka.
To tak jakbyś nie mogła zrobić sobie czegoś do jedzenia, bo nie jesteś kucharką

Jeśli chcesz robić ładne i staranne wzorki to musisz ćwiczyć.
Fakt że się zrobiło kurs nie znaczy że umie się malować piękne wzorki.

Ile jest dziewczyn na forum które nie zajmują się paznokciami zawodowo, a robią fajne i staranne zdobienia!!

My oceniamy wzorki pod względem wykonania a nie zawodu stylistki.

__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:13   #15
*wisienka*
Rozeznanie
 
Avatar *wisienka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 613
Dot.: fotki moich paznkci

2 jest ładny ale 1 hmm... nie za bardzo...
*wisienka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:15   #16
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: fotki moich paznkci

Następnym razem uważaj jakie zdjęcia prezentujesz, chyba że lubisz jak Cię atakują jacyś "internetowi zboczeńcy" Majteczki w kropeczki łohohoho.... Chyba, że mam coś ze wzrokiem i źle zinterpretowałam to co widzę (pierwsze zdjęcie). Jeśli tak to sorki
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:20   #17
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: fotki moich paznkci

Ja też boków nie maluje - to optycznie wydluża i wcale na codzien nie rzuca się w oczy..
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:23   #18
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez Nutka
Ja też boków nie maluje - to optycznie wydluża i wcale na codzien nie rzuca się w oczy..
No własnie(tez tak uważam) sporo dziewczyn przeciez tak robi. Dzieki za zrozumienie jestes chyba jedyna hehehehehChoc moze i racja ze pierwsza fotka nie jest najlepsza, teraz bede załaczac lepsze hehee, jeszcze zobaczycie moje arcydzieła hehehe
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:25   #19
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez asia84
Następnym razem uważaj jakie zdjęcia prezentujesz, chyba że lubisz jak Cię atakują jacyś "internetowi zboczeńcy" Majteczki w kropeczki łohohoho.... Chyba, że mam coś ze wzrokiem i źle zinterpretowałam to co widzę (pierwsze zdjęcie). Jeśli tak to sorki
No moze i masz racje to zdjecie z przed poł roku a nie mialam pod reka innego a chciałam juz szybko umiescic jakąś fotke na tym forum choc uwierz ze z przodu fajnie wygladały wtedy te paznokcie.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 12:30   #20
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez nadia7
ok laseczko.wąglika ale chyba ci sie coś pomyliło!!! Ja na nikogo nie naskakuje! Tylko tez pisze swoje zdanie! Wiem ze wy lubiecie takie laski które piszą np:"zobaczcie ta fotke ale tak naprawde wiem ze nie jest idealna ze zle je pomalowalam ze mam brzydkie paznokcie itp itd...ble ble ble......."ale ja taka nie jestem!!!! Znam swoje wartość i jezeli mi sie podobaja moje paznokcie to BEDE tak pisac i mi tego nie zabronisz hehe!! Troche wiary w siebie! Zreszta jak juz pisalam wyzej ja na nikogo nie naskoczyłam!!!!!i nikomu nic ZŁEGO nie powiedziałam, a wiadomo ze nikt nie lubi słuchac krytyki na swój temat. Napisałam ze mozecie miec swoje zdanie i jesli wam sie nie podoba moj maniciure to trudno ja napewno sie nie załame z tego powodu. Wcale nie uwazam tez mojej pracy za idealna napewno macie racje ze nie jest idealna i z tym sie zgodze(ale jak juz pisałam ta fotka nie była robiona po to zebym pokazala paznokcie znalazlam ja i wycielam i wyslalam bo nie mialam innych) CO do zaczynania to pisałam o tym mazancu a fotka ta była robiona poł roku temu!! Ogolnie paznokcie to maluje juz od dawna zreszta wysle wam inne fotki i postaram sie by były idealne i dobrze zrobione. Natomiast napisałam ze uwazam ze sa dobre(nie w odniesieniu do tej fotki lecz tak ogolnie do moich paznocki bo choc ta fota nie jest najlepsza to ogolnie zawsze fajnie maluje paznokcie i nie tylko ja tak uwazam bo mowia mi tak ludzie z mojego otoczenia ktorym naprawde podoboja sie moje prace na moich paznokciach) i teraz laseczko.wąglika zastanow sie kto na kogo naskoczył ty na mnie czy ja na was? Ja tylko bronie własnego zdana a chyba moge czy tez nie?!
Zastanawiam sie... zastanawiam się i dochodze do wniosku, że koło się zamyka, a ty jak nic nie rozumiałaś, tak dalej nic nie rozumiesz...
No ale cóż i tacy użytkowincy się zdarzają....

A i na przyszłośc może lepiej pisz krótsze, acz łatwiejsze do zrozumienia zdania, bo np. to "(nie w odniesieniu do tej fotki lecz tak ogolnie do moich paznocki bo choc ta fota nie jest najlepsza to ogolnie zawsze fajnie maluje paznokcie i nie tylko ja tak uwazam bo mowia mi tak ludzie z mojego otoczenia ktorym naprawde podoboja sie moje prace na moich paznokciach)" aż tchu brak...

Pozdrawiam,

P.S. Alexandra* - dzięki Ty mnie przynajmniej rozumiesz...
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 13:01   #21
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: fotki moich paznkci

Jeśli mam być szczera paznokcie z pierwszego zdjęcia mi się nie podobają wcale .
Oczywiście jest tu całe mnóstwo osób bez kursów b.ładnie i starannie malujących paznokcie, ukończenie kursu o niczym nie świadczy.
Ale oczywiście rozumiem jaki był twój zamiar i to się chwali. Jak przysłowie mówi "trening czyni mistrza".
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 13:45   #22
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: fotki moich paznkci

Wzorki mi się nie podobają, po prostu nie są w moim stylu.
Jeżeli chodzi o te niewymalowane "marginesy" to osobiscie mi sie to nie podoba, bo paznokieć wygląda nieestetycznie. Aczkolwiek, moja koleżanka maluje paznokcie w taki własnie sposób i nie wygląda to źle. Tyle ze z ta różnicą, iż nie zostawia tyle "wolnego" miejsca po bokach (są "marginesy" ale nie tak rzucające sie w oczy).
Ale przeciez każdy ma swój gust.Jeżeli przedstawiłaś tu swoje paznokcie to musisz sie liczyć z krytyką, ale i tez z pochlebnymi opiniami, oczywiście pod takim warunkiem że, będzie co chwalić A mam nadzieję ze bedzie
Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszych ćwiczeniach malowania pazurów
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 15:22   #23
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez laseczka.wąglika
Zastanawiam sie... zastanawiam się i dochodze do wniosku, że koło się zamyka, a ty jak nic nie rozumiałaś, tak dalej nic nie rozumiesz...
No ale cóż i tacy użytkowincy się zdarzają....

A i na przyszłośc może lepiej pisz krótsze, acz łatwiejsze do zrozumienia zdania, bo np. to "(nie w odniesieniu do tej fotki lecz tak ogolnie do moich paznocki bo choc ta fota nie jest najlepsza to ogolnie zawsze fajnie maluje paznokcie i nie tylko ja tak uwazam bo mowia mi tak ludzie z mojego otoczenia ktorym naprawde podoboja sie moje prace na moich paznokciach)" aż tchu brak...

Pozdrawiam,

P.S. Alexandra* - dzięki Ty mnie przynajmniej rozumiesz...
Dziewczyno heheheh za kogo ty sie wogole uwazasz?! Wiem jaki był twoj zamiar zebym potrafiła przyjać krytyke. OK rozumiem ale ja chyba moge miec swoje zdanie ?czy moze nie?heheh wiesz śmieszysz mnie tylko!!!! Widocznie ty jestes przyzwyczajona do ciągłej krytyki ale wiesz- ja nie, choc krytyka tez mi nie przeszkadza(w koncu lepiej zeby mowili o tobie zle niz wogole) a jesli chodzi o dość rozciagła tresc to zobacz najpierw na swoja(ta pierwsza), tak samo długaaaa tresc. Wiec prosze cie bardzo przestan sie juz mieszac bo widze ze uwazasz sie za najmodrzejsza tu osobe a uwierz ze na pewno nie jestes heheheheheehehhehe....... .!!!! i nie obrazaj mnie jesli mozesz bo juz mnie to nudzi heh...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 17:54   #24
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez nadia7
Dziewczyno heheheh za kogo ty sie wogole uwazasz?! Wiem jaki był twoj zamiar zebym potrafiła przyjać krytyke. OK rozumiem ale ja chyba moge miec swoje zdanie ?czy moze nie?heheh wiesz śmieszysz mnie tylko!!!! Widocznie ty jestes przyzwyczajona do ciągłej krytyki ale wiesz- ja nie, choc krytyka tez mi nie przeszkadza(w koncu lepiej zeby mowili o tobie zle niz wogole) a jesli chodzi o dość rozciagła tresc to zobacz najpierw na swoja(ta pierwsza), tak samo długaaaa tresc. Wiec prosze cie bardzo przestan sie juz mieszac bo widze ze uwazasz sie za najmodrzejsza tu osobe a uwierz ze na pewno nie jestes heheheheheehehhehe....... .!!!! i nie obrazaj mnie jesli mozesz bo juz mnie to nudzi heh...
Sorry ale juz Cie nie moge czytac. Wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem? Jak widac nie bardzo. A poziom Twoich wypowiedzi na tym forum oceniam na gimnazjum (z gory przepraszam inne gimnazjalistki ). Zenada.
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:19   #25
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez Aguska86
Sorry ale juz Cie nie moge czytac. Wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem? Jak widac nie bardzo. A poziom Twoich wypowiedzi na tym forum oceniam na gimnazjum (z gory przepraszam inne gimnazjalistki ). Zenada.
Ja nie tyle "nie mogę" tego czytać, co nie rozumiem tego co koleżanka chce poprzez swoje wypowiedzi nam przekazać
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:48   #26
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez nadia7
Dziewczyno heheheh za kogo ty sie wogole uwazasz?! Wiem jaki był twoj zamiar zebym potrafiła przyjać krytyke. OK rozumiem ale ja chyba moge miec swoje zdanie ?czy moze nie?heheh wiesz śmieszysz mnie tylko!!!! Widocznie ty jestes przyzwyczajona do ciągłej krytyki ale wiesz- ja nie, choc krytyka tez mi nie przeszkadza(w koncu lepiej zeby mowili o tobie zle niz wogole) a jesli chodzi o dość rozciagła tresc to zobacz najpierw na swoja(ta pierwsza), tak samo długaaaa tresc. Wiec prosze cie bardzo przestan sie juz mieszac bo widze ze uwazasz sie za najmodrzejsza tu osobe a uwierz ze na pewno nie jestes heheheheheehehhehe....... .!!!! i nie obrazaj mnie jesli mozesz bo juz mnie to nudzi heh...

"Dziewczyno", to może Ty najpierw przecztytaj odpowiedź kilka razy, aż ją dokładnie zrozumiesz, bo z tych Twoich odpowiedzi wynika ze nie bardzo rozumiesz
Poza tym, nikt CIEBIE tu nie krytykuje, tylko dziewczyny wyrażają swoje (!!!) zdanie na temat paznokci, czyż nie ?
Jeśli po kilkakrotnym przeczytaniu tekstu, dalej nic nie rozumiesz, to nie wiem.. może poproś mamę o pomoc? Wysłowić też się za bardzo nie umiesz- zgadzam się z Agness86.
Ręce opadają...

Pzdr.

Edytowane przez buska
Czas edycji: 2006-02-07 o 19:24
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 19:33   #27
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: fotki moich paznkci

Nadia7, prosze skup się i jeszcze raz sobie wszystko od początku przeczytaj, to co sama napisałaś, to co napisałam ja oraz po mnie Alexandra*, Aguska86, Agness86 & buska, bo chyba jedyną osoba, która nadal tu nic nie rozumie jestes ty sama...
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:47   #28
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: fotki moich paznkci

Pierwszy mazaniec - bardzo niestaranny ( o bokach Ci juz nie truje- starczy. Drugi wzorek duzo lepszy - fajnie ze uzylas cekinkow. Zycze powodzenia.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 21:07   #29
ineek
Raczkowanie
 
Avatar ineek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 70
GG do ineek
Dot.: fotki moich paznkci

Eeee... :| Przeczytałam cały ten wątek od początku do końca i załamałam ręce, naprawde :/ Nadia7 wiesz po co jest to forum? Chyba nie do końca. Umieściłaś swoje prace, więc powinnaś być przygotowana na ocenę innych, tych bardziej i mniej doświadczonych w malowaniu użytkowniczek. Jeżeli powiedziały coś złego na temat Twoich wzorków, to na pewno nie żeby zrobić na złość tylko doradzić, powiedzieć co jest źle, byś w następnych dziełach była coraz to lepsza. Widzę, że już wiele osób napisało to samo co ja a Ty i tak nie zrozumiałaś ==' Jeszcze to Twoje "hehehee". Tak myślę... może źle myślę... może się mylę. No ale może nie. Bo sądzę, że nie masz 20 lat. 20-latka jest bardziej dojrzała psychicznie i rozumie trochę więcej rzeczy niż niejedna kilka lat młodsza dziewczyna. No i nie sądzę żeby pisała taką "polszczyzną" jaką to Ty piszesz :/
I jeszcze jedno. Jeżeli przybyłaś na to forum w celu kłócenia się i mimo wszystko stawianiu na swoim, nie licząc się z opiniami innych, to dowidzenia :|
ineek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 21:43   #30
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: fotki moich paznkci

Cytat:
Napisane przez tiara
Pierwszy mazaniec - bardzo niestaranny ( o bokach Ci juz nie truje- starczy. Drugi wzorek duzo lepszy - fajnie ze uzylas cekinkow. Zycze powodzenia.
Ja tylko napisze, ze zgadzam sie w pelni
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.