Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-21, 21:43   #2101
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć.
Słuchajcie kupiłam za ciemny podkład lancome teint idole 24h w kolorze 035, chciałam dokupić najjaśniejszy kolor aby je sobie mieszać. Dostałam próbkę w Douglasie, i co się okazało, to 010 jest w sam raz, nie potrzebuje przyciemnienia… Druga sprawa to nałożyłam go dziś na twarz i niestety chyba nie nadaje się dla mnie… To po co kupować drugi…
Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej… Uwielbiam mat, a po tym podkładzie po ok. 4-5 godzinach…
Nie lubię dokonywać poprawek w ciągu dnia, więc zależy mi na podkładzie, który będzie trzymać się ok. 8 godzin bez poprawek… Pomyślałam, że kupię inny podkład np. EL DW w kolorze najjaśniejszym i będę mieszać oba podkłady, co myślicie o tym pomysle?

Ewentualnie znacie jakiś podkład który sam w sobie da mi taki efekt? EL DW znam, lżejszego brata też, Revlon też. Może coś nowego mi polecicie? Szybko się świecę niestety…. Na kryciu mi nie zależy ale na macie tak.
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:59   #2102
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Cześć.
Słuchajcie kupiłam za ciemny podkład lancome teint idole 24h w kolorze 035, chciałam dokupić najjaśniejszy kolor aby je sobie mieszać. Dostałam próbkę w Douglasie, i co się okazało, to 010 jest w sam raz, nie potrzebuje przyciemnienia… Druga sprawa to nałożyłam go dziś na twarz i niestety chyba nie nadaje się dla mnie… To po co kupować drugi…
Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej… Uwielbiam mat, a po tym podkładzie po ok. 4-5 godzinach…
Nie lubię dokonywać poprawek w ciągu dnia, więc zależy mi na podkładzie, który będzie trzymać się ok. 8 godzin bez poprawek… Pomyślałam, że kupię inny podkład np. EL DW w kolorze najjaśniejszym i będę mieszać oba podkłady, co myślicie o tym pomysle?

Ewentualnie znacie jakiś podkład który sam w sobie da mi taki efekt? EL DW znam, lżejszego brata też, Revlon też. Może coś nowego mi polecicie? Szybko się świecę niestety…. Na kryciu mi nie zależy ale na macie tak.
DW to jeden z bardziej matowych podkładow jakie znam da radę. Jest też dużo lepszy niż teint idol

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Zamówiłam dwa dni temu nowego perfekcjonistę od EL i czekam... Jestem mocno ciekawa tego podkładu
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 22:00   #2103
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
DW to jeden z bardziej matowych podkładow jakie znam da radę. Jest też dużo lepszy niż teint idol
To myślisz, że ta mieszanka da radę? Lancom i EL DW? Lancom jest teraz w promocji w douglasie, więc się waham... do EL DW kosztuje ok 180 a lankom 125..

Doradzicie? Ewentualnie podpowiedzcie jaki kolor ELDW kupić, zwykle kupiję 180 CS do cery mieszanej.

Mam kupiony 035 Lancom teint idol.
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 22:07   #2104
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
To myślisz, że ta mieszanka da radę? Lancom i EL DW? Lancom jest teraz w promocji w douglasie, więc się waham... do EL DW kosztuje ok 180 a lankom 125..

Doradzicie? Ewentualnie podpowiedzcie jaki kolor ELDW kupić, zwykle kupiję 180 CS do cery mieszanej.

Mam kupiony 035 Lancom teint idol.
Idol nie pasuje Ci tylko ze względu na kolor?

Co do koloru D W to raczej sand jeśli masz zółtą tonacje skóry. W każdym razie 2n,c luc w 1 . Trójki będą za ciemne , jedynki za jasne
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-21 o 22:12
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 06:55   #2105
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Idol nie pasuje Ci tylko ze względu na kolor?

Co do koloru D W to raczej sand jeśli masz zółtą tonacje skóry. W każdym razie 2n,c luc w 1 . Trójki będą za ciemne , jedynki za jasne
Nie, nie tylko kolor. Sam podkład powoduje świecenie się mojej twarzy po ok 4 godzinach... A za zadanie ma matować... Chciałabym go zużyć mieszając z jakimś innym i pomyślałam o EL DW lub o revlonie CS.

Swoją drogą za ile najtaniej udało Wam się kupić ELDW? NIe mam ciśnienia, że muszę go teraz mieć i się zastanawiam czy nie poczekać na jakąś promocję...
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 07:05   #2106
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mnie DW matuje na cały dzień. Tzn po iluś tam godzinach( myślę że ok 7) nie jest to już total mat ale podkład nadal wygląda dobrze, nie spływa nie zbija się.

Ja mam manię podkładową wz z czym używałam prawie wszystkiego DW wygrywa jednak trwałością. Revlon też jest bardzo trwały ale ma chyba na 3 miejscu w składzie alkohol... Ja mam skórę naczynkową więc wiadomo.. Był dramat
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 07:15   #2107
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mnie DW matuje na cały dzień. Tzn po iluś tam godzinach( myślę że ok 7) nie jest to już total mat ale podkład nadal wygląda dobrze, nie spływa nie zbija się.

Ja mam manię podkładową wz z czym używałam prawie wszystkiego DW wygrywa jednak trwałością. Revlon też jest bardzo trwały ale ma chyba na 3 miejscu w składzie alkohol... Ja mam skórę naczynkową więc wiadomo.. Był dramat
No niby wiem, że Revlon to nie to samo co ELDW, ale zastanawiam się czy jest sens kupować tak drogi podkład ELDW i mieszać go równie z drogim podkładem Lancoma.. Zwłaszcza, że 01 jest odcieniem idealnym, więc wymieszany z 035 nadal będzie za ciemny...

Może mieszkanka Revlona i Lancoma już wystarczy... chyba przejdę się po próbki
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 20:34   #2108
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

U mnie najlepiej sprawdza się Loreal True Match. Przetestowałam już te z najwyższych i najniższych półek ale i tak najlepiej wypada Loreal. Mam cerę naczynkową+mieszaną+uczul a mnie wszystko i nic mi się po nim nie dzieje.
Korektorów nie stosuję bo albo mi się "rolują" na twarzy albo puder z nich "spływa"
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 20:38   #2109
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
No niby wiem, że Revlon to nie to samo co ELDW, ale zastanawiam się czy jest sens kupować tak drogi podkład ELDW i mieszać go równie z drogim podkładem Lancoma.. Zwłaszcza, że 01 jest odcieniem idealnym, więc wymieszany z 035 nadal będzie za ciemny...

Może mieszkanka Revlona i Lancoma już wystarczy... chyba przejdę się po próbki
Kochana to już Twój wybór ja uważam że revlon jest mniej trwały ale jest b.wiele osób które sądzą że to TOTALNIE nieprawda i jest odwrotnie ja bym się po prostu na DW przerzuciła , bo gdy kupisz butlę... Po co kieszać jeśli można idealnie dopasować podkład kolorystycznie ..i pod względem trwałości)) ? To oczywiście luźna myśl.. Lancome możesz wymienić na wymiankowym za DW właśnie albo po prostu sprzedać))


Piszę tak ponieważ wydaje mi się że nie masz gwarancji że ta mieszanka podkładów sprosta Twoim wymaganiom))

Ściskam)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 21:35   #2110
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
DW to jeden z bardziej matowych podkładow jakie znam da radę. Jest też dużo lepszy niż teint idol

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Zamówiłam dwa dni temu nowego perfekcjonistę od EL i czekam... Jestem mocno ciekawa tego podkładu
No właśnie. Wg mnie jest nawet zbyt matowy. Wiem że go lubisz, ale czy jednak nie uważasz że daje zbyt "płaski" efekt? Dlatego wolę Everlasting Clarinsa.
Teraz testuję EL Maximum Cover i jestem pod wrażeniem
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 21:41   #2111
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
No właśnie. Wg mnie jest nawet zbyt matowy. Wiem że go lubisz, ale czy jednak nie uważasz że daje zbyt "płaski" efekt? Dlatego wolę Everlasting Clarinsa.
Teraz testuję EL Maximum Cover i jestem pod wrażeniem
Szkoda że nie napisałaś wcześniej bo oddałam Maximum Cover mi nie pasował - tynk.... Ale taki bardziej aksamitny i pudrowy niż matowy! clarinsa uwielbiam) Koleżanka pisze że Idol nie utrwala wystarczająco więc myślę że DW jest trwalszy Clarins może nie być w tej sytuacji wystarczający)

Co do DW to ja używam go tylko gdy chcę się faktycznie umalować. Tj kładę rozświetlacz , róż , bronzer. Wtedy sprawdza się idealnie wtedy nie wygląda płasko.
W tej chwili mój dzienny podkład to Bobbi Brown SPF 15
Ew Guerlain Parure Gold
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 12:16   #2112
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja jestem pod wrażeniem MACowego BB Balma dawno nie używałam bo wiosna/lato za jasny, wróciłam do niego teraz na jesień i bardzo mi się podoba
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 16:57   #2113
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja jestem pod wrażeniem MACowego BB Balma dawno nie używałam bo wiosna/lato za jasny, wróciłam do niego teraz na jesień i bardzo mi się podoba
Nie mialam go nigdy. Napiszesz coś więcej Kiciu?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:27   #2114
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Racja... Tylko podkład kupiłam w 2013 w kwietniu A więc za 6 msc straci ważność.. Stąd pomysł z zmieszaniem go z innym... Spróbuje najpierw z CS Dzięki za pomoc. Odnośnie Loreal True Match, miałam go na twarzy ale jeszcze gorzej niż Lancom po 2 godzinach świecę się jak choinka na święta
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 11:19   #2115
hortizon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

ja zimą używam revlon do skóry miesznej 180 - jest rewelacyjny, ale na lato też dobry i lżejszy jest L’Oréal Podkład True Match - W4 Golden Natural. Jak dla mnie oba są wspaniałe, choć revlon dłużej się utrzymuje a loreal lepiej się nakłada.
hortizon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 13:59   #2116
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie mialam go nigdy. Napiszesz coś więcej Kiciu?
pewnie bardzo fajny BB super konsystencja jak dla mnie - kremowa dość gesta, ale bardzo łatwo i przyjemnie się rozprowadza, nie jest tępy. Krycie ma przyzwoite, dla mnie takie jak w lżejszych podkładach, nie czuć go na skórze, fajnie nawilża, nie wyświeca mnie, jest delikatny glow, ale cera wygląda zdrowo i świetliście. Zaskoczeniem było dla mnie, że jak na BB to całkiem fajnie kryje i nie świecę się po nim jak po większości tego typu produktach obecnie bardzo lubię i odstawiłam Star'a, Lingerie i Parure na rzecz właśnie jego przeszkadza mi trochę zapach, taki ... sztuczny trochę ale wiadomo kwestia gustu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 22:04   #2117
DelicjaTruskawkowa
Przyczajenie
 
Avatar DelicjaTruskawkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
GG do DelicjaTruskawkowa
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny! Poszukuję naprawdę dobrego, wydajnego i nie drogiego podkładu (do 50 zł). Nie mam problematycznej cery (mieszana, na kątach żuchwy - normalna). Posiadam to co każda kobieta czyli zaskórniki na nosie i niewiele rozszerzonych porów w okolicy części podoczodołowej. Największym problemem jest jednak czoło z którym zawsze miałam problemy. Jako dziewczynie w okresie dojrzewania tylko tu wychodziły wypryski i do dzisiaj właściwie tak jest, zwłaszcza w okresie miesiączkowania. I zdecydowanie jest to u mnie sfera tłusta. Szukam podkładu kryjącego ze względu na nieszczęsne czoło (a nie chce używać dwóch podkładów), nie musi być matujący - ważne, żeby nie był tłusty - posiadam dobry puder i myślę, że nie będzie tu problemu (kiedyś zakupiłam podkład z astor który ze mnie dosłownie "spływał"), oraz takiego, który nie stwarza wrażenia maski! Nie musi być super lekki, bo wiadomo, że zbliża się zima i można sobie pozwolić na nieco "cięższe" kosmetyki Lubię eksperymentować, właściwie za każdym razem kupuję sobie inny podkład z nadzieją, że natrafię w końcu na tej jeden jedyny
DelicjaTruskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 23:29   #2118
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
pewnie bardzo fajny BB super konsystencja jak dla mnie - kremowa dość gesta, ale bardzo łatwo i przyjemnie się rozprowadza, nie jest tępy. Krycie ma przyzwoite, dla mnie takie jak w lżejszych podkładach, nie czuć go na skórze, fajnie nawilża, nie wyświeca mnie, jest delikatny glow, ale cera wygląda zdrowo i świetliście. Zaskoczeniem było dla mnie, że jak na BB to całkiem fajnie kryje i nie świecę się po nim jak po większości tego typu produktach obecnie bardzo lubię i odstawiłam Star'a, Lingerie i Parure na rzecz właśnie jego przeszkadza mi trochę zapach, taki ... sztuczny trochę ale wiadomo kwestia gustu
Brzmi wspaniale. Chyba zorganizuje próbkę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:08   #2119
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

dziewczyny, który nr z max factor lasting performance jest najbardziej żółty?
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:15   #2120
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Obawiam się że nie widziałam żółtego
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:32   #2121
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Obawiam się że nie widziałam żółtego
no wiem że tam królują róże, ale może da się znaleźć jakiś ładny kolor, ze swatchy w necie wywnioskowałam że 101 i 105 maja raczej żółto-neutralne tony, ale wolę się poreadzić kogoś kto ma/miał te kolory
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:53   #2122
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja miałam 101... I leci świnką.. Ale ja mam złotą karnacje być może nie u każdego będIe tak wyglądał. 105 nie znam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 22:31   #2123
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
no wiem że tam królują róże, ale może da się znaleźć jakiś ładny kolor, ze swatchy w necie wywnioskowałam że 101 i 105 maja raczej żółto-neutralne tony, ale wolę się poreadzić kogoś kto ma/miał te kolory

Ja miałam 105 albo 106 i taki w miarę był ale i tak wchodzil pod roz ale ogolnie jak dla mnie podkład do bani;/


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 22:39   #2124
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Moja koleżanka ma 106 i jest całkiem ładnie beżowy
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 12:04   #2125
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, pomóżcie
Kupiłam ostatnio Colorstaya dla cery tłustej (dawno, dawno temu miałam wersję dla cery suchej) i nie mam pojęcia, co z tym podkładem jest nie tak. Nakładam go niewielką ilość, wygląda pięknie przez 2h, a później zaczyna się tragedia. O ile na partiach suchych jest w nienaruszonym stanie, tak w strefie T (nos, broda i policzki) obrzydliwie się rozwarstwia, tworząc zbite kawałeczki podkładu i puste placki. Złazi z nosa, podkreślając wszystkie rozszerzone pory, wygląda jakbym miała skórę wysuszoną na wiór. Jest to pierwszy podkład, który tak zachowuje się na mojej skórze i nie da się go ogarnąć, ani ponownym rozsmarowaniem (po prostu przyczepia się do palców), ani zmatowieniem, ani wklepaniem gąbką. Moja skóra jest mieszana, dość uspokoiła się w strefie przetłuszczającej się i o ile czasami zdarzało się, że podkłady znikały z tych partii, tak nigdy nie robiło się tam ciasto.

Czy to wina Colorstaya? Czy kremów pod podkład? Zawsze stosowałam Ziaję z serii Liście Manuka albo LRP Hydraphase Intense Legere, ewentualnie LRP Effaclar Duo + i nigdy podobnych przygód nie miałam.
Może któraś z was coś poradzić?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 15:22   #2126
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Może tutaj będzie mi łatwiej uzyskać odpowiedź

Dziewczyny, pomóżcie
Kupiłam ostatnio Colorstaya dla cery tłustej (dawno, dawno temu miałam wersję dla cery suchej) i nie mam pojęcia, co z tym podkładem jest nie tak. Nakładam go niewielką ilość, wygląda pięknie przez 2h, a później zaczyna się tragedia. O ile na partiach suchych jest w nienaruszonym stanie, tak w strefie T (nos, broda i policzki) obrzydliwie się rozwarstwia, tworząc zbite kawałeczki podkładu i puste placki. Złazi z nosa, podkreślając wszystkie rozszerzone pory, wygląda jakbym miała skórę wysuszoną na wiór. Jest to pierwszy podkład, który tak zachowuje się na mojej skórze i nie da się go ogarnąć, ani ponownym rozsmarowaniem (po prostu przyczepia się do palców), ani zmatowieniem, ani wklepaniem gąbką. Moja skóra jest mieszana, dość uspokoiła się w strefie przetłuszczającej się i o ile czasami zdarzało się, że podkłady znikały z tych partii, tak nigdy nie robiło się tam ciasto.

Czy to wina Colorstaya? Czy kremów pod podkład? Zawsze stosowałam Ziaję z serii Liście Manuka albo LRP Hydraphase Intense Legere, ewentualnie LRP Effaclar Duo + i nigdy podobnych przygód nie miałam.
Może któraś z was coś poradzić?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 11:03   #2127
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Może to głupie pytanie,ale powiedzcie czy healthy mixa czuć,że jest na twarzy.?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 11:04   #2128
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie,ale powiedzcie czy healthy mixa czuć,że jest na twarzy.?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

To zalezy na jakiej cerze? Ja na mieszanej go czułam, mysle ze sucha nie bd go czuc bo nawilza


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 11:08   #2129
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
To zalezy na jakiej cerze? Ja na mieszanej go czułam, mysle ze sucha nie bd go czuc bo nawilza


Wysłane z aplikacji iphone
No mam właśnie mieszaną,a niestety matujące się nie sprawdzają zaraz mnie po nich wysypuje :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 11:11   #2130
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
No mam właśnie mieszaną,a niestety matujące się nie sprawdzają zaraz mnie po nich wysypuje :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kup cos kryjacego, balansujacego albo jakis longlasting, ja z niego nie byłam zadowolona moze jak go mieszalam z 123 tez bourjois ale to juz z braku laku tak robiłam zeby zużyć podkłady.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.