Co oni mi zrobili ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 16:31   #1
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi

Co oni mi zrobili ;(


To pewnie juz kolejny taki post... Poszlam dzis do fryzjera w celu zlikwidowania żółtego odcienia włosów blond - średnio-jasny blond. Baba posadziła mnie na fotel i patrze idzie z farbą i pyta mnie, jakie pasemka zrobić... Więc odpowiadam,że przyszłam na koloryzację całej głowy To ona mi pać dekoloryzator na łeb (nawet nie myślałam o dekoloryzacji), póżniej przyszło do nałożenia farby, cały czas mówilam, że chcę jasny, ale nie platynowy, popielaty blond. No i ... jestem biała Przy samej skórze wyglądam jak prosiak - różowa głowa i białe włosy... Ogólnie kolor nie jest zły, ale te włosy na samym czubku... Chodze w chustce, nawet po domu Myślicie, że mogłabym juz pofarbować sobie sama włoski na jakiś ciemniejszy kolor? A może w jakiś naturalny sposób je przyciemnie? Farbowana byłam farbami Goldwell. Co ja mam zrobić ??
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:34   #2
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

ja bym radzila poczekac z jakimkolwiek farbowaniem kilka dni, a teraz troche odzywic wlosy, aaaaaa i radze zmienic fryzjera
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:43   #3
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

Popieram Annfas, tyle że ja bym wróciła do tego zakładu usługowego i kazała na koszt firmy zmienić ten kolor bo Ty takiego nie chciałaś a kobieta taki zrobiła! Tyle, ze mogłaś to zrobić od razu, jak zobaczylas taki kolor....ale zawsze możesz wrócić i teraz.


Pozdrawiam
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-05-31 o 15:33
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:45   #4
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

U tego fryzjera byłam pierwszy raz i, co nie ulega wątpliwości, ostatni

A co do kasy, to opuścili mi cenę i tak, bo wyrażnie powiedziałam, że mi sie nie podoba... Z jednej strony, fryzjerka pokazała mi ten kolor na palecie i się na niego zgodziłam, ale z drugiej ja jej wyraźnie mówiłam czego chcę (żeby nie były za jasne!!!) i myślałam, że jest profesjonalistką i wie co mi doradza... Teraz najważniejsze jest jak pozbyć się "świniaka" z głowy
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:45   #5
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

mi tez sie wydaje ze lepiej zrobisz jak poczekasz... biedactwo... wspolczuje ci szczerze... ale my wizazanki jestesmy z toba... za pare dni (myc) powinno byc lepiej... oczekaj z 2 tygodnie...a potem pomysl o kolejnym farbowaniu
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:49   #6
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

tylko pamietaj zeby przez ten czas dobrze odzywiac wlosy, w koncu czeka je kolejne farbowanie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:59   #7
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

Dokladnie, musza byc w jaknajlepszej formie przed farbowaniem by nie zniszczyly sie bardzo....

Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze

Ps. a ja sie musze pochwalic- bylam dzis sie obcinac i mam super fryzurke
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 17:00   #8
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

Dzięki Dziewczyny Naszczęście farba była dobra i naprawdę nie zniszczyła mi włosów... ale i tak będę je odżywiać jak mogę bo dopiero kilka miesięcy temu pozbyłam się rozdwojonych końcówek i za nic nie dam im wrócić
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:18   #9
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

To dobrze- uda Ci się i bedziesz miala bardzo ladny kolorek
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:31   #10
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

ja jak kiedys miałam zwalony kolor włosów bo sama sobie rozjaśniałam to....na drugi dzień pobiegłam do fryzjera i sciemniła mi bardzo ladnie włosy....i w sumie az tak bardzo sie nie zniszczyły pomimo tego ze minęły miedzy jednym a drugim farbowaniem 12 godzin ...i potem uzywałam odżywek do włosów nie było tak źle ale ja bym troszke poczekała na twoim miejscu chyba ze nie mozesz na siebie patrzec ....przykro mi ze na tak złego fryzjera trafiłaś....
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:49   #11
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

W maju kupiłam mamie na urodziny 2 ładne apaszki - i proszę jak się przydadzą
Mam zamiar poczekać z 2 tygodnie z farbowaniem ale nie wiem ile wytrzymam Zakładam, że z tydzień to muszę !! Dzieki za słowa otuchy
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 23:53   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

ja mam pytanie , co robilas wczesniej ze przyszals do fryzjera w celu zlikwidowania żołtego odcienia włosów?czemu mialas taki odcien?
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 09:11   #13
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

Ten odcien mialam bo wracalam stopniowo z brazu do mojego sredniego blondu. Robilam to sama, tzn przez okolo rok farbowalam wlosy jasniejszymi odcieniami. Przed wizyta u fryzjera mialy kolor jasnego blondu, ale nie bardzo bardzo jasnego, jak mam teraz Pocieszam sie tylko tym, ze teraz nie powinnam miec juz problemow z farbowaniem, tzn. ciemniejszy kolor (jakis sredni/jasny blond) powinien ladnie polozyc mi sie na wlosach. Dobrze mysle ?
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 09:15   #14
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Cool Dot.: Co oni mi zrobili ;(

na jasnych wlosach ciemniejszy powinien wyjsc bez wiekszego problemu, ale to wszystko zalezy tez od wlosow, ale skoro do tewj pory nie mialas jakis strasznych problemow z fabowaniem to teraz tez powinno byc dobrze
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:02   #15
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

Zrób tak jak radzą dziewczyny-odczekaj troszke,pielegnuj włoski,a potem pofarbuj na swój upragniony kolorek.Dobrze Cię rozumiem, bo mi tez kiedyś fryzjerka takiego psikusa wywinęła a chciałam tylko zrobić pare pasemek żeby pozbyć się odrostów a wyszłam z całą białą głową.
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:31   #16
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

ja spsyzalam ze od polozenia dekoloryzatora do anstpenego farbowania trzeba czekac jakeis 3tyg. bo wlosy sa zniszczone po nim i jak wezmiesz polozysz teraz farbe to co ebdzie potem??
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 12:56   #17
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

ja odbarwiałam włosy już kilka razy w swoim życiu (po takich cudnych ciemnych brązach co wychodziły czarne jak smoła ), a ponieważ zdekoloryzowane czarne włosy wychodzą żółto-rude to kładłam na nie farbę najszybciej jak się dało najczęście następnego dnia, albo 2 dni później, w każdym razie tak żeby były tłuste choć trochę... potem trochę dobrych odżywek i włosy były już w dobrej kondycji... tak że jeśli naprawdę nie możesz na siebie patrzeć i nie masz strasznie zniszczonych kudełków to chyba nie musisz czekać 3 tygodni


ps. mi fryzjerka też ostatnio tak rozjaśniła włosy (balejaż), że powinnam chyba ją zaskarżyć tak że nie martw się, nie jesteś sama
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:27   #18
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini
ja odbarwiałam włosy już kilka razy w swoim życiu (po takich cudnych ciemnych brązach co wychodziły czarne jak smoła ), a ponieważ zdekoloryzowane czarne włosy wychodzą żółto-rude to kładłam na nie farbę najszybciej jak się dało najczęście następnego dnia, albo 2 dni później, w każdym razie tak żeby były tłuste choć trochę... potem trochę dobrych odżywek i włosy były już w dobrej kondycji... tak że jeśli naprawdę nie możesz na siebie patrzeć i nie masz strasznie zniszczonych kudełków to chyba nie musisz czekać 3 tygodni


ps. mi fryzjerka też ostatnio tak rozjaśniła włosy (balejaż), że powinnam chyba ją zaskarżyć tak że nie martw się, nie jesteś sama
a jakiego dekoloryzatora uzywałas? bo ja wlasnie mam dylemat. mam czarne wlosy a chcialabym jasny braz. na fryzjera mnie nie stac (bo 130 zl to troche za duzo jak na moje mozliwisci), wiec nie wiem czy mam probowac sama czy zostac przy czarnym.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:20   #19
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

pierwszy raz to był kilka lat temu i to chyba joanna była ale głowy za to nie dam a całkiem niedawno to już się posłużyłam rozjaśniaczem Alfaparf który mogę Ci śmiało polecić ja go dostałam w sklepie fryzjerskim ale na allegro też chyba jest
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 16:28   #20
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

Ostatnio byl watek o dekoloryzatorach i duzo dziewczyn polecalao Joanne. Ja dzis bylam w poszukiwaniu farby i nie wiem co wybrac - boje sie, ze jak poloze popielaty odcien na ta fryzjerska jasna farbe () to bede siwa, a jak jakas naturalna - ze wyjde żólta... Inna pani fryzjerka polecila mi blond beżowy... ale nie moge sie jeszcze zdecydowac.
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:39   #21
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Co oni mi zrobili ;(

podobny problem miala moja znajoma ale wybrnela z problemu kupila sobie u fryzjerki pianke koloryzujaca wlosy popiel kolor utrzymuje sie do nastepnego mycia podobnie tez robi moja mama tylko tyle ze ma platynowe pasemka zawzsze nalkada popielata pianke koloryzujaca i efekt jest nawet nawet kolor zalezy od tego jak intensywnie nalozy pianke
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.