Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 19:37   #3211
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Witam spod kołderki Wykąpałam się właśnie z kulką Stendersa, więc mogę ją dopisać do zużyć Po całej tej zabawie wyrzuciłam również opakowanie po... Ajaxie do mycia łazienki Kończy mi się tonik PHA, ale wcale się z tego nie cieszę

Aniu, ta administracja to gdzie?
Częstochowa
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:31   #3212
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Niedlugo bede na pielgrzymce w Czestochowie.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:34   #3213
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Niedlugo bede na pielgrzymce w Czestochowie.
Ty z Warszawy?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:55   #3214
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ja kupiłam dziś micel z Avene. Muszę sobie pożyczyć trochę kaski od taty bo nie przeżyję do końca miesiąca...
Ale kupiłam też buciki za które ciocia mi odda pieniądze w listopadzie
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 07:43   #3215
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
wróciłam z uczelni ostro się zapowiada w tym roku....czuje sie jakbym była studentką prawa a nie administracji w tamtym roku była konstytucja na pamięć a teraz chyba przyjdzie znać cały kodeks cywilny,karny,wykroczeń,w szystko o UE...eh ale to lubię
Znam ten ból, dla mnie najgorsze było prawo cywilne, koszmar normalnie a UE jakoś przeszła
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
A mnie otwarli ten SuperPharm i jutro wydam 100chyba....s a takie promocje na Tołpe....będę mieć zapas antycelulitów na pół roku
planuje jeszcze w najbliższym czasie kupić filtr-emulsję Avene spf 50...eh duuuże wydatki
zazdroszcze Ci SP ja mam najbliżej 50 km i nigdy dlatego tam nie byłam, czasem przegladam oferte w necie i prosze kuzynke o zakupy. O jakiej tołpie mówisz? zestaw balsam z serum ? dobre są? jesteś zadowolona?
wpisałam kuzynce to aby mi kupiła ale nic nie było


Ja chciałabym zużywać 10 rzeczy w miesiącu i pare próbek, wtedy byłabym ustatysfakcjonowana moim odwykiem. Do tego jakieś zakupy ale nie za duże
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:03   #3216
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Ale te gry strategiczne świetny patent
Wiem. Niezły pochłaniacz agresji. Zamiast dusić to w sobie to się wyładowujesz. Niestety są też skutki uboczne, bo jak się wciągniesz to dużo czasu tracisz.

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
niestety ostatnio wszystko co moze sie nie udać, nie udaje się.w mieszkaniu awaria z bojlerem na ciepla wodę...długo by opowiadać.zepsol sie czajnik i kuchenka gazowa.
byłam dzis na rozmowie w sprawie pracy jako asysytentka stomatologa,ale chyba to nie dla mnie.zadzownili do mnie jeszcze z jednej firmy i rozmawiali po angielsku,ale bardzo sie zestresowałam plus przyszli w tym samym czasie panowie od naprawy bojlera rozpraszając mnie i chyba z tego pupa będzie.no i jeszcze nie utworzyla sie grupa z niemieckiego na ktory sie wstepnie zapisałam.jestem dziś wściekła...
Teraz może być tylko lepiej.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Koshatka gratuluje zuzycia blyszczyka! tez nigdy nie wyrzucilam pustego pudeleczka po blyszczyku!!! to musi byc uczucie!!!
O taaaaak. Aż go pod światło oglądałam czy na pewno jest pusty.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurde, potwornie się czuję, straciłam już ponad 2 tyg w szkole, ale od poniedziałku znowu chodzę na lekcję, chociaż nie powinnam, mam chyba zapalenie oskrzeli, albo już i płuc, łażę po szkole/po domu z arafatą szczelnie owiniętą na szyi, trzęsę się z zimna, boli mnie głowa, nie mogę się skupić... Jeszcze wczoraj się uczyłam do 3 nad ranem, a o 6 mnie obudzili, żebym zajęła się bratem... Teraz od 8 do 16 ileś byłam w szkole

A nie możesz jednak zostać w domu i się odkurować? W szkole jakoś potem nadrobisz a konsekwencje zdrowotne mogą nie być za ciekawe jak będziesz chodzić z chorobą.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Byłam wczoraj w Galerii gdzie są różne drogerie a weszłam tylko do SP i nabyłam Wax w sprayu (potrzebny) i zestaw AA krem + płyn do demakijażu (z tym zakupem mogłam się wstrzymać ale cena była bardzo korzystna).
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:10   #3217
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

cześć wszystkim, dawno mnie nie było ale nie mam zbytnio czasu w tym tyg. miałam dużo załatwień a poza tym kupiłam fretkę tzn to chłopak a w piątek ma mi dojść dziewczynka mam go dziś 4 dzień ale już się przyzwyczaił, jest zabawny , tylko jak przychodzimy z mężem po pracy to nawet od razu obiadu nie robimy ani się nie przebieramy z ciuchów roboczych tylko od razu z nim się bawimy ale jest przesłodki

gratuluje wszystkim zużyć

Orlico powinnaś zostać w domu i się wykurować bo ja tak przechodziłam grypę i potem jak mnie złapało choróbsko to mi płuca zaatakowało, i doktor powiedziała że to powikłania po grypie a jak ty masz już zapalenie to lepiej nie lekceważ tego bo według mnie lepiej posiedzieć w domu i nadrabiać zaległości z tygodnia lub dwóch jak potem dostać powikłania czego Ci absolutnie nie życzę i siedzieć w domu miesiąc, proszę przemyśl to
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 09:52   #3218
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Poszly pianka Pantene i odzywka brazujaca Nivea
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:59   #3219
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim, dawno mnie nie było ale nie mam zbytnio czasu w tym tyg. miałam dużo załatwień a poza tym kupiłam fretkę tzn to chłopak a w piątek ma mi dojść dziewczynka mam go dziś 4 dzień ale już się przyzwyczaił, jest zabawny , tylko jak przychodzimy z mężem po pracy to nawet od razu obiadu nie robimy ani się nie przebieramy z ciuchów roboczych tylko od razu z nim się bawimy ale jest przesłodki

gratuluje wszystkim zużyć

Orlico powinnaś zostać w domu i się wykurować bo ja tak przechodziłam grypę i potem jak mnie złapało choróbsko to mi płuca zaatakowało, i doktor powiedziała że to powikłania po grypie a jak ty masz już zapalenie to lepiej nie lekceważ tego bo według mnie lepiej posiedzieć w domu i nadrabiać zaległości z tygodnia lub dwóch jak potem dostać powikłania czego Ci absolutnie nie życzę i siedzieć w domu miesiąc, proszę przemyśl to
Edyto, sęk w tym, że ja już teraz mam naprawdę baaardzo duże zaległości i ledwo sobie z nimi radzę, nie mogę więcej opuścić, bo w tym roku szkolnym mniej czasu spędziłam w szkole niż w łóżku -.- Wykuruję się jakoś.

Zmalowałam sobie dziś na powiekach znowu coś bardzo kolorowego, wracam do formy
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:03   #3220
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

hej Dziewczyny!
Orlico trzymaj się, obyś wyzdrowiała jak najszybciej
Edyta witamy po dłuższej przerwie
ja dziś wykończę odżywkę do włosów taką różową rossmanowską i to będzie już szóste zużycie w tym miesiącu ale Edyta i tak jest lepsza
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:14   #3221
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Dziewczyny ! Dziękuję Wam za wczorajsze życzenia

No i oczywiście muszę Wam tu zrobić prezentowe sprawozdanie
W Douglasie kupiłam sobie podkład Isadory, pojedyńczy cień artdeco w jasnym świetlistym kolorze i tusz do rzęs Collosal - czyli wszystko z listy

Potem do naszej restauracyjki wpadł taki nasz stały klient, który dowiedział się ostatnio, że wczoraj właśnie były moje urodziny i zgadnijcie co, przywiózł mi kupony upominkowe do Dougiego na 100zł, jestem w szoku, bo ten Pan to ani znajomy ani nic, po prostu od kilku miesięcy kilka razy w tygodniu wpada do nas na obiad no i dużo opowiadał i w ogóle no i patrzcie jaka niespodzianka
A jeszcze na pytanie skąd Pan wie, że ja uwielbiam ten sklep to powiedział: 'ja widzę jak Pani zawsze w internecie kosmetyki oglądała ' (chyba chodziło mu o Wizaż albo KWC

Przyjechał jeszcze do mnie taki kolega koleżanki, niby na jedzenie ale potem poleciał do samochodu i przyniósł mi piękne zapakowane Martini (a my troszkę mieliśmy się ku sobie na jednej imprezie)

W ogóle wczoraj był jakiś magiczny dzień, wszyscy byli dla mnie mili, upiekł mi się mandat za parkowanie , przyjechało pełno gości, przywieźli piękne prezenty i jakoś tak naprawdę poczułam, że są ludzie, którzy mnie lubią i którym zależy na mnie Niestety moj były chłopak, z którym się rozeszłam ponad tydzień temu nawet nie wysłał życzeń ani nic, a dobrze wiedział, że są bo wpisał sobie przypomnienie do telefonu Mniejsza z tym... Życzę wszystkim takich dni jak ten


:kwiatek:

a tak naprawde to mam coraz mniej kosmetyków do zużycia, ale nie chce mi się opuszczać wątku ...
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 12:08   #3222
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Dziękuję Wam za wczorajsze życzenia

No i oczywiście muszę Wam tu zrobić prezentowe sprawozdanie
W Douglasie kupiłam sobie podkład Isadory, pojedyńczy cień artdeco w jasnym świetlistym kolorze i tusz do rzęs Collosal - czyli wszystko z listy

Potem do naszej restauracyjki wpadł taki nasz stały klient, który dowiedział się ostatnio, że wczoraj właśnie były moje urodziny i zgadnijcie co, przywiózł mi kupony upominkowe do Dougiego na 100zł, jestem w szoku, bo ten Pan to ani znajomy ani nic, po prostu od kilku miesięcy kilka razy w tygodniu wpada do nas na obiad no i dużo opowiadał i w ogóle no i patrzcie jaka niespodzianka
A jeszcze na pytanie skąd Pan wie, że ja uwielbiam ten sklep to powiedział: 'ja widzę jak Pani zawsze w internecie kosmetyki oglądała ' (chyba chodziło mu o Wizaż albo KWC

Przyjechał jeszcze do mnie taki kolega koleżanki, niby na jedzenie ale potem poleciał do samochodu i przyniósł mi piękne zapakowane Martini (a my troszkę mieliśmy się ku sobie na jednej imprezie)

W ogóle wczoraj był jakiś magiczny dzień, wszyscy byli dla mnie mili, upiekł mi się mandat za parkowanie , przyjechało pełno gości, przywieźli piękne prezenty i jakoś tak naprawdę poczułam, że są ludzie, którzy mnie lubią i którym zależy na mnie Niestety moj były chłopak, z którym się rozeszłam ponad tydzień temu nawet nie wysłał życzeń ani nic, a dobrze wiedział, że są bo wpisał sobie przypomnienie do telefonu Mniejsza z tym... Życzę wszystkim takich dni jak ten


:kwiatek:

a tak naprawde to mam coraz mniej kosmetyków do zużycia, ale nie chce mi się opuszczać wątku ...
Jaki śliczny dzień miałas bosko to urodzinki udane

ja tez już osiagnęłam asceze ale za miło się zrobiło w tym wątku

Orlico szprycuj tam sie i jak najszybciej wyzdrowiej

jadę w sobote na pierwszy zjazd i chyba mam stresa a zużycia idą powoli bo ciagle nie ma mnie w domu a teraz jeszcze nie bedzie mnie w soboty ( w dni mojego domowego spa) ale zbiór juz ogarnnięty poza kremami do twarzy

byłam wczoraj w lidlu nie było ani pianki ani kremu który kupiła orlica ;/ ale spodobały mi się żel e pod prysznic, bedą moje szczeólnie kremowy tropikalne mango - 3,50 zł i patchouli z ylang ylang za 1,99

Chciałam jeszcze pogratulować zużyć i udanych zakupów co niektórych

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2009-10-08 o 12:24
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:57   #3223
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Novotna, fajne miałaś te urodziny.

Wczoraj odstrzeliłam:
  • krem do rąk i paznokci Oriflame
  • szampon jabłkowy Barwa
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:35   #3224
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Czesc dziewczyny! w koncu spotkalam sie z konsultantka avon i mam w koncu moja maseczke z morza martwego
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:38   #3225
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! w koncu spotkalam sie z konsultantka avon i mam w koncu moja maseczke z morza martwego
Podasz skład?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:46   #3226
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Shpilcia ja też własnie jeśli chodzi o pielęgnację to powoli do ascezy dochodzę, tzn zostały mi 2 kremy do zużycia ale jeden mnie wysusza i chyba nie ma sensu się smarować skoro efektu brak...
A tak w ogóle ostatio to używam tylko do twarzy kremu i demakijaż oczywiście i pokochałam saszetki-maseczki a jeśli chodzi o ciało to jakoś nie mam ochoty niczym sie maziać, ani stópek ani peelingu, a balsamowanie to od święta i tak od jakichś 2 tygodni
A wczoraj zużyłam dezodorant Rexona
Orlico życzę szybkiego powrou do zdrowia
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:03   #3227
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Podasz skład?
sklad pewnie nienajlepszy

aqua,kaolin,glicerin,bent onite,alkohol denat,butylene,glykol,tal c,dipropylene glikol,stearyl alkohol,glyceryl stearate,behenyl alkohol,xanthan gum,hydrated silka,pafrum,,maris salt, CI77947 i kilka takich na samym koncu

loo matko chyba to sama chemia
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:10   #3228
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
sklad pewnie nienajlepszy

aqua,kaolin,glicerin,bent onite,alkohol denat,butylene,glykol,tal c,dipropylene glikol,stearyl alkohol,glyceryl stearate,behenyl alkohol,xanthan gum,hydrated silka,pafrum,,maris salt, CI77947 i kilka takich na samym koncu

loo matko chyba to sama chemia
No faktycznie nie najlepszy... Dobrze, że glinkę ma na początku składu, ale już sól morska niestety z tyłu I kurde na początku alkohol denat.
Ja polecam maseczkę Morze Martwe Schaebensa, jest rewelacyjna, kosztuje ok. 4,50 zł. Wystarcza na 2 użycia na twarz, szyję i dekolt, więc wychodzi ekonomicznie. Tylko niestety chyba wyłącznie w Niemczech dostępna... Oto ona
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:24   #3229
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

no niestety ja wybieram kosmetyki wg opinii kwc ktore sa tu dostepne we Wloszech!
nie ma az takiego wyboru jak w Polsce wiec pewnie w grudniu zrobie jakies zapasy w Pl. A ta maseczka ma dosc dobre opinie! zdam wam relacje! mam nadzieje ze nie bedzie szczypac ani czerwienic skory!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 14:24   #3230
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciala zeby mi brakowalo tuszu albo cieni...
ooo tak ale to chyba niemożliwe
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
All that jazz chyba nas juz nie kocha

wynalazlam nowy sposob na zwiekszenie zuzywania. Rysuje sobie na tubkach kreski ile jeszcze balsamu zostalo w tubce. I po wiekszej aplikacji balsamu znowu rysuje kreske nieco nizej. Tez usmiech sie pojawia jak kreseczka schodzi coraz nizej jestem swirem

musze conieco poczytac na uczelnie..zerkne znowu do was wieczorem
a może All that jazz już nie ma zapasów a te kreski to w sumie fajny pomysł, i jakie emocje jak widać ze czegoś ubywa
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
W ogóle dostałam dziś paczuszkę od Ziai z dwiema próbkami i ulotkami Nuno i serii pomarańczowej ;p
może ja napiszę do nich i też coś dostanę
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Poza tym zaciskam pasa - z pielęgnacji niczego nie potrzebuję, do biżu jestem sceptycznie nastawiona. Czekam na mega promocję na system do okolic oczu Anew, zrobię wtedy zapas (będzie po dwadzieścia kilka zł). Mruga do mnie seria FW wanilia/brązowy cukier, ale do stóp jeszcze mam co zużywać.
ja kiedyś wylicytowałam na allegro za 16 zł z przesyłką
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim, dawno mnie nie było ale nie mam zbytnio czasu w tym tyg. miałam dużo załatwień a poza tym kupiłam fretkę tzn to chłopak a w piątek ma mi dojść dziewczynka mam go dziś 4 dzień ale już się przyzwyczaił, jest zabawny , tylko jak przychodzimy z mężem po pracy to nawet od razu obiadu nie robimy ani się nie przebieramy z ciuchów roboczych tylko od razu z nim się bawimy ale jest przesłodki
też miałam fretkę ale ktoś mi ją ukradł była w klatce na podwórku, mnie nie było a siostra nie zabrała jej do domu na noc
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
jadę w sobote na pierwszy zjazd i chyba mam stresa a zużycia idą powoli bo ciagle nie ma mnie w domu a teraz jeszcze nie bedzie mnie w soboty ( w dni mojego domowego spa) ale zbiór juz ogarnnięty poza kremami do twarzy

byłam wczoraj w lidlu nie było ani pianki ani kremu który kupiła orlica ;/ ale spodobały mi się żel e pod prysznic, bedą moje szczeólnie kremowy tropikalne mango - 3,50 zł i patchouli z ylang ylang za 1,99
ja też mam pierwszy zjazd i też lekkiego stresa mnie też w weekendy przktycznie nie ma a teraz tym bardziej będę jeździć do szkoły no ale jakoś to będzie
a te żele z lidla trzeba zobaczyć koniecznie (w sumie to mam już zapas )
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:34   #3231
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Dziękuję Wam za wczorajsze życzenia

No i oczywiście muszę Wam tu zrobić prezentowe sprawozdanie
W Douglasie kupiłam sobie podkład Isadory, pojedyńczy cień artdeco w jasnym świetlistym kolorze i tusz do rzęs Collosal - czyli wszystko z listy

Potem do naszej restauracyjki wpadł taki nasz stały klient, który dowiedział się ostatnio, że wczoraj właśnie były moje urodziny i zgadnijcie co, przywiózł mi kupony upominkowe do Dougiego na 100zł, jestem w szoku, bo ten Pan to ani znajomy ani nic, po prostu od kilku miesięcy kilka razy w tygodniu wpada do nas na obiad no i dużo opowiadał i w ogóle no i patrzcie jaka niespodzianka
A jeszcze na pytanie skąd Pan wie, że ja uwielbiam ten sklep to powiedział: 'ja widzę jak Pani zawsze w internecie kosmetyki oglądała ' (chyba chodziło mu o Wizaż albo KWC

Przyjechał jeszcze do mnie taki kolega koleżanki, niby na jedzenie ale potem poleciał do samochodu i przyniósł mi piękne zapakowane Martini (a my troszkę mieliśmy się ku sobie na jednej imprezie)

W ogóle wczoraj był jakiś magiczny dzień, wszyscy byli dla mnie mili, upiekł mi się mandat za parkowanie , przyjechało pełno gości, przywieźli piękne prezenty i jakoś tak naprawdę poczułam, że są ludzie, którzy mnie lubią i którym zależy na mnie Niestety moj były chłopak, z którym się rozeszłam ponad tydzień temu nawet nie wysłał życzeń ani nic, a dobrze wiedział, że są bo wpisał sobie przypomnienie do telefonu Mniejsza z tym... Życzę wszystkim takich dni jak ten


:kwiatek:

a tak naprawde to mam coraz mniej kosmetyków do zużycia, ale nie chce mi się opuszczać wątku ...
zazdroszczę Ci takich urodzin
ja mam 18 czerwca i odkąd zaczęłam studia to zawsze mam wtedy jakiś egzamin, albo ostro zakuwam bo jest za kilka dni ech, ta sesja letnia

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Aaaaaa, no i dzisiaj znowu nagrzeszyłam
Rano przechodząc obok SP zobaczyłam nową gazetkę i oszalałam!
Kupiłam (oczywiście wszystko niepotrzebne):
- zestaw ziaja pomarańczowa masło do ciała+kremowy żel pod prysznic za ... 12,99 zł
- balsam borowinowy antycell tołpy za 15,99
- balsam ujędrniający soraya 400 ml za 11,99
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:53   #3232
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Księżniczko, gdzie dorwałaś taką tanią Ziaję pomarańczową? W SP?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:56   #3233
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
- zestaw ziaja pomarańczowa masło do ciała+kremowy żel pod prysznic za ... 12,99 zł
ja też chcę
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:59   #3234
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Aaaa, ja za 13,30 kupiłam samo masło Plus 8zł za mydło I jeszcze nie zużywam ich, trzeba było poczekać
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:06   #3235
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
- balsam ujędrniający soraya 400 ml za 11,99
Właśnie taki balsam męczę od maja.... Nigdy więcej wielkich pojemnosci!

Edytowane przez _Novotna_
Czas edycji: 2009-10-08 o 15:07
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:15   #3236
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Księżniczko, gdzie dorwałaś taką tanią Ziaję pomarańczową? W SP?
Tak jest w SP! Od dziś jest nowa promocyjna gazetka!
Jeszcze jest mnóstwo perfum w promocji, i chyba mnie coś skusi
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Właśnie taki balsam męczę od maja.... Nigdy więcej wielkich pojemnosci!
ja mam teraz zieloną Sorayę 400 ml ten antycellulitowy i jakoś się z nim nie męczę

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Link do gazetki promocyjnej:
http://www.superpharm.pl/promocje/index
ziaja jest na 2 stronie
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:10   #3237
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Dziewczynki, czy te duże balsamy Soraya są lekkie? Zostawiają warstwę na skórze?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:10   #3238
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy te duże balsamy Soraya są lekkie? Zostawiają warstwę na skórze?
Nie interesuj się!
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:11   #3239
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

znowu kusicie dziewczyny!!!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:13   #3240
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Nie interesuj się!
Jak nie kupię tego, to mleczko z YR, a to jest tańsze!
Więc?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.