Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 16:17   #3241
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jak nie kupię tego, to mleczko z YR, a to jest tańsze!
Więc?
Próbowałaś mleczka Hipp? Nie wiem, jak cenowo, ale jest super Oliwka też
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:20   #3242
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Próbowałaś mleczka Hipp? Nie wiem, jak cenowo, ale jest super Oliwka też
Nie próbowałam. Jeszcze.

Kurde, te balsamy Sorayi mnie zaintrygowały, duże i tanie. Z tym, że nie znoszę maziać się czymś, co zostawia na skórze jakąkolwiek warstwę, jak jest z tymi? I jak pachną?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:28   #3243
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy te duże balsamy Soraya są lekkie? Zostawiają warstwę na skórze?
Ja mam ujędraniający (różowy) no i skóra jest po nim gładka, ale mam wrażenie, że przy wieczornym prysznicu zmywam go z siebie
Ja się z Sorayą nie pokochałam niestety.
Moim balsamowymi faworytem są Neutrogena i różowy Garnier
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:30   #3244
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Ty z Warszawy?


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Edyto, sęk w tym, że ja już teraz mam naprawdę baaardzo duże zaległości i ledwo sobie z nimi radzę, nie mogę więcej opuścić, bo w tym roku szkolnym mniej czasu spędziłam w szkole niż w łóżku -.- Wykuruję się jakoś.

Zmalowałam sobie dziś na powiekach znowu coś bardzo kolorowego, wracam do formy
Wiem cos o zaleglosciach, ale chyba zdrowie wazneijsze. Takze jak bardzo zle sie czujesz to zostan w domu i ucz sie ucz! Popros kogos o zeszyty i nadrabiaj.
A szkoda ze nam nie pokazalas co zmalowałas.

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Dziękuję Wam za wczorajsze życzenia

No i oczywiście muszę Wam tu zrobić prezentowe sprawozdanie
W Douglasie kupiłam sobie podkład Isadory, pojedyńczy cień artdeco w jasnym świetlistym kolorze i tusz do rzęs Collosal - czyli wszystko z listy

Potem do naszej restauracyjki wpadł taki nasz stały klient, który dowiedział się ostatnio, że wczoraj właśnie były moje urodziny i zgadnijcie co, przywiózł mi kupony upominkowe do Dougiego na 100zł, jestem w szoku, bo ten Pan to ani znajomy ani nic, po prostu od kilku miesięcy kilka razy w tygodniu wpada do nas na obiad no i dużo opowiadał i w ogóle no i patrzcie jaka niespodzianka
A jeszcze na pytanie skąd Pan wie, że ja uwielbiam ten sklep to powiedział: 'ja widzę jak Pani zawsze w internecie kosmetyki oglądała ' (chyba chodziło mu o Wizaż albo KWC

Przyjechał jeszcze do mnie taki kolega koleżanki, niby na jedzenie ale potem poleciał do samochodu i przyniósł mi piękne zapakowane Martini (a my troszkę mieliśmy się ku sobie na jednej imprezie)

W ogóle wczoraj był jakiś magiczny dzień, wszyscy byli dla mnie mili, upiekł mi się mandat za parkowanie , przyjechało pełno gości, przywieźli piękne prezenty i jakoś tak naprawdę poczułam, że są ludzie, którzy mnie lubią i którym zależy na mnie Niestety moj były chłopak, z którym się rozeszłam ponad tydzień temu nawet nie wysłał życzeń ani nic, a dobrze wiedział, że są bo wpisał sobie przypomnienie do telefonu Mniejsza z tym... Życzę wszystkim takich dni jak ten


:kwiatek:

a tak naprawde to mam coraz mniej kosmetyków do zużycia, ale nie chce mi się opuszczać wątku ...
To fajnie ze mialas taki dzien, ja tez wiem jakie to fajne uczucie poczuc ze jestes kochana, lubiana doceniana
A ta historia ztym Panem naprawde intrygująca


Ja w sumie tez mam malo rezczy do zuzywnaia z pielegnacji, ale lubie ten watek Poza tym musze sie hamowac z zakupami i z nalogu tak naprawde nigdy sie nie wychodzi
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:32   #3245
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Shpilcia ja też własnie jeśli chodzi o pielęgnację to powoli do ascezy dochodzę, tzn zostały mi 2 kremy do zużycia ale jeden mnie wysusza i chyba nie ma sensu się smarować skoro efektu brak...
A tak w ogóle ostatio to używam tylko do twarzy kremu i demakijaż oczywiście i pokochałam saszetki-maseczki a jeśli chodzi o ciało to jakoś nie mam ochoty niczym sie maziać, ani stópek ani peelingu, a balsamowanie to od święta i tak od jakichś 2 tygodni
A wczoraj zużyłam dezodorant Rexona
To gratulacje - tak krótko w wątku i już minimalizacja
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
no niestety ja wybieram kosmetyki wg opinii kwc ktore sa tu dostepne we Wloszech!
nie ma az takiego wyboru jak w Polsce wiec pewnie w grudniu zrobie jakies zapasy w Pl. A ta maseczka ma dosc dobre opinie! zdam wam relacje! mam nadzieje ze nie bedzie szczypac ani czerwienic skory!
mnie szczypała po niej twarz - głownie skrzydełka nosa
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
o
a te żele z lidla trzeba zobaczyć koniecznie (w sumie to mam już zapas )
mnie też kusiły choć z pracy mam niedaleko do lidla (ale nie po drodze) ale po co robić zapasy przynajmniej zrobię sobie spacer po nie w następnym miesiącu
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość

Aaaaaa, no i dzisiaj znowu nagrzeszyłam
Rano przechodząc obok SP zobaczyłam nową gazetkę i oszalałam!
Kupiłam (oczywiście wszystko niepotrzebne):
- zestaw ziaja pomarańczowa masło do ciała+kremowy żel pod prysznic za ... 12,99 zł
- balsam borowinowy antycell tołpy za 15,99
- balsam ujędrniający soraya 400 ml za 11,99
Ale teraz narobiłaś mi chętki we wrocławiu mam nocleg koło super pharma, już mnie Tołpa kusi serum na noc + balsam tylko za 39,90 zł muszę to przemyśleć już nie mówię o korzystnych innych promocjach ale jak co tydzień będę we wrocławiu to sobie skorzystam z promocji jak coś mi się skończy

Orlico
ja miałam ten balsam Soraya i nie byłam zadowolona, efekty nawet nawet - bo ujędrniał, ale nie podobał mi się zapach, konsystencja, długo się wchłaniał i kleił, ale dobrze się nim masaż robiło nie mniej nie mam zamiaru powrócić do wersji antycellulit


Oj dziś będą zużycia skończy się dziś:
  • peeling enzymatyczny Ziaja 60 ml
  • maseczka truskawkowa BU
  • balsam ujędrniający Oriflame 200 ml
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:34   #3246
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Powiedzcie co ile jest nowa gazetka promocyjna w SP?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:42   #3247
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jak nie kupię tego, to mleczko z YR, a to jest tańsze!
Więc?
ja używam teraz antycellulitowy wyszczuplający (ten zielony) i jest boski
ma kremową konsystencję, tak fajnie się rozsmarowuje a przede wszystkim cudnie pachnie słodkimi landrynkami
Pod względem przyjemności używania to mój drugi faworyt obok serum eveline
o efektach na razie niewiele mogę powiedzieć, bo używam ok. tygodnia
skóra jest gładka i dobrze nawilżona, a co z cellulitem jeszcze nie wiem
a różowy ujędrniający dopiero kupiłam i postawiłam w kolejce

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ale teraz narobiłaś mi chętki we wrocławiu mam nocleg koło super pharma, już mnie Tołpa kusi serum na noc + balsam tylko za 39,90 zł muszę to przemyśleć już nie mówię o korzystnych innych promocjach ale jak co tydzień będę we wrocławiu to sobie skorzystam z promocji jak coś mi się skończy

Orlico
ja miałam ten balsam Soraya i nie byłam zadowolona, efekty nawet nawet - bo ujędrniał, ale nie podobał mi się zapach, konsystencja, długo się wchłaniał i kleił, ale dobrze się nim masaż robiło nie mniej nie mam zamiaru powrócić do wersji antycellulit
przepraszam, za to kuszenie
a ja jestem na początku zachwycona tą zieloną Sorayą mi tam się nie klei, chociaż nie wchłania się szybko

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Powiedzcie co ile jest nowa gazetka promocyjna w SP?
nie wiem jak jestem w toruniu codziennie przechodzę obok SP jak idę do szkoły i lookam ciągle czy nowa gazetka jest ale nie umiem Ci powiedzieć jak często jest nowa

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

a w październiku nadal żadnego zużycia
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 16:42   #3248
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Wydaje mi się, że oferta w SP nie jest regularnie zmieniana. Była jedna wakacyjna, potem sierpniowo-wrześniowa, teraz październikowa, następna będzie już pewnie świąteczna
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:42   #3249
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Powiedzcie co ile jest nowa gazetka promocyjna w SP?
Wydaje mi się, że co miesiąc, ale nie dam sobie za to nic uciąć
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:45   #3250
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ja tez bym chciala wiedzieć.kurcze,fajnie ze tołpa jest na promocji,moze bym zrobila zapas na dwa miesiace.takie dwa balsamy by sie przydaly na gorsze czasy kiedy bedzie krucho z kasą...

kusi mnie ta soraya.moze go ktoras porownac do eveline albo ziaji pomaranczowej pod wzgledem działania?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-10-08 o 16:55
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:16   #3251
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Powiedzcie co ile jest nowa gazetka promocyjna w SP?
Co 3 albo 4 tygodnie. Na każdej gazetce jest data do kiedy obowiązuje więc nie staram się tego pamiętać.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 17:19   #3252
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że oferta w SP nie jest regularnie zmieniana. Była jedna wakacyjna, potem sierpniowo-wrześniowa, teraz październikowa, następna będzie już pewnie świąteczna
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że co miesiąc, ale nie dam sobie za to nic uciąć
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Co 3 albo 4 tygodnie. Na każdej gazetce jest data do kiedy obowiązuje więc nie staram się tego pamiętać.
Dzieki za odpowiedzi Ja niestety to SP musialabym sie specjalnie wybierac, ale promocje maja fajne.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:38   #3253
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
A ta historia ztym Panem naprawde intrygująca
No tak tylko kurde gdyby był młodszy, szczuplejszy i wogóle eh mimo, że intrygująca to troszkę krępująca dla mnie ;]
(co nie zmienia faktu, że z dziką radościa dziś lub jutro wymienie te bony w douglasie i już chyba wiem na co: cień artdeco do kolekcji, chyba bazę i może pędzelek do cieni) wtedy makijaż oka będę miała 'zaklepany'

Już jeden aki Pan chciał się ze mną umawiać tutaj, on ma gabinet stomatologiczny a ja kiedyś mu pizzę zawoziłam. No ale kurde faceci w wieku mojego taty no prosze was
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:40   #3254
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

No to szkoda ze w takim wieku:/ Ale wiesz zawsze to dobrze ze wzbudzasz zainteresowanie Dzis taki, a jutro wysportowany przystojniak
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:49   #3255
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
przepraszam, za to kuszenie
a ja jestem na początku zachwycona tą zieloną Sorayą mi tam się nie klei, chociaż nie wchłania się szybko
Spróbuję oprzeć się pokusie przed świętami tez będą promocje
ja skończyłam cały zielony Sorayi 400 ml, miałam go dość naprawdę ale dobrze że Tobie przypasował bo na KWC albo dostaje 2 albo 5 gwiazdek zależy od upodobań

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
No tak tylko kurde gdyby był młodszy, szczuplejszy i wogóle eh mimo, że intrygująca to troszkę krępująca dla mnie ;]
(co nie zmienia faktu, że z dziką radościa dziś lub jutro wymienie te bony w douglasie i już chyba wiem na co: cień artdeco do kolekcji, chyba bazę i może pędzelek do cieni) wtedy makijaż oka będę miała 'zaklepany'

Już jeden aki Pan chciał się ze mną umawiać tutaj, on ma gabinet stomatologiczny a ja kiedyś mu pizzę zawoziłam. No ale kurde faceci w wieku mojego taty no prosze was
Starsi mężczyźni są ok ale muszą mieć w sobie to coś w razie kryzysu masz sponsora
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
No to szkoda ze w takim wieku:/ Ale wiesz zawsze to dobrze ze wzbudzasz zainteresowanie Dzis taki, a jutro wysportowany przystojniak
dokładnie
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:57   #3256
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ale tacy starsi niestety często lubia traktować swoje młode kobiety jak dzieci którym sie mowi co maja robić.do mnie tez startował facet 40 letni z biura mojej mamy.znał kilka języków,miał duzo kasy i dwie kamienice w Krakowie w centrum i pracuje bo mu sie nudzi.do tego przystojny.ja jednak wole mojego biedniejszego faceta z którym razem dorabiamy sie wszystkiego.a tamten to nawet swoim kolezanka z biura mowil co powinny a co nie powinny robić.z poprzednia zona wlasie przez to sie rozstał bo na jakiejs imrezie firmowej zwierzał sie mamie.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:15   #3257
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

hej, Zetafon co kupiłaś w tym miesiącu że wydałaś ponad 70 zł?
też miałam duży balsam Soraya, ale nie wiem czy to ten o którym rozmwiacie? ja miałam ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ellulitowy.htm ale nie byłam zadowolona, męczyłam go strasznie...
co do SP to o ile dobrze zaobserwowałam gazetki są na 3 tygodnie
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:30   #3258
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
hej, Zetafon co kupiłaś w tym miesiącu że wydałaś ponad 70 zł?
też miałam duży balsam Soraya, ale nie wiem czy to ten o którym rozmwiacie? ja miałam ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ellulitowy.htm ale nie byłam zadowolona, męczyłam go strasznie...
co do SP to o ile dobrze zaobserwowałam gazetki są na 3 tygodnie
właśnie o tym mówimy
ja go uwielbiam, a Wy narzekacie
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:33   #3259
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ja pod koniec używania nawet się do niego trochę przekonałam, ale ten zapach mi zupełnie nie podszedł, jakimś takim tworzywem sztucznym mi zalatywał dla mnie najlepsze są duże Eveliny z pompką i Ultra Rich z Oriflame
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 18:45   #3260
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Dzisiaj porobiłam nowe zdjęcia moich pielęgnacyjnych zapasów Wkleić?
Myślę, że będę tak robić co miesiąc i wykreślać ze starych zdjęć zużycia ale będę mieć motywacje
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:46   #3261
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

no jasne że wklejać, nie ma się co pytać
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:50   #3262
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim, dawno mnie nie było ale nie mam zbytnio czasu w tym tyg. miałam dużo załatwień a poza tym kupiłam fretkę tzn to chłopak a w piątek ma mi dojść dziewczynka mam go dziś 4 dzień ale już się przyzwyczaił, jest zabawny , tylko jak przychodzimy z mężem po pracy to nawet od razu obiadu nie robimy ani się nie przebieramy z ciuchów roboczych tylko od razu z nim się bawimy ale jest przesłodki

gratuluje wszystkim zużyć
Zazdroszcze fretki, ja zawsze chciałam mieć
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
no niestety ja wybieram kosmetyki wg opinii kwc ktore sa tu dostepne we Wloszech!
nie ma az takiego wyboru jak w Polsce wiec pewnie w grudniu zrobie jakies zapasy w Pl. A ta maseczka ma dosc dobre opinie! zdam wam relacje! mam nadzieje ze nie bedzie szczypac ani czerwienic skory!
Ja właśnie ją wykańczam i wprost ją uwielbiam, gdyby nie fakt że mam kilka innych glinkowych w zapasie to kupiłabym następne. Teraz kończe kolejne, juz nie pamiętam któpre opakowanie.
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedzi Ja niestety to SP musialabym sie specjalnie wybierac, ale promocje maja fajne.
Ja prosze o zakupy kuzynke bo tez mam daleko

Kurcze taka pogoda paskudna, że ani rano ani wieczorem nie chce mi się smarować balsamami i zużycia stoją w miejscu
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:51   #3263
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Najpierw aktualizacja mojej łazienkowej półki:
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:54   #3264
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

A teraz pielęgnacyjne zapasy:
1. włosy - stylizacja
2. włosy - pielęgnacja
3. włosy - pielęgnacja c.d.
4. balsamy i masła do ciała
5. do rąk i stóp
6. pod prysznic
7. balsamy brązujące
8. preparaty antycellulitowe
9. szampony
10. maseczki

Edytowane przez ksiezniczkaa87
Czas edycji: 2009-10-08 o 19:05
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:55   #3265
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

księżniczko zadowolona jesteś z tej różowej odżywki do włosów Yung? ja ją właśnie dziś zużyję, ale nie podeszła mi...Herbale są o wiele lepsze, chociaż Yung kosztował mnie 3.50 za 300 ml więc w sumie nie ma co cudów oczekiwać
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:01   #3266
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Zapasy c.d.

11. toniki
12. antyperspiranty
13. peelingi
14. mleczka do demakijażu + jeden zagubiony tonik
15. żele do mycia twarzy
16. płyn do intymnej
17. kremy
18. kremy c.d.
19. kremy c.d.
20. krem i maseczk
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:03   #3267
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
księżniczko zadowolona jesteś z tej różowej odżywki do włosów Yung? ja ją właśnie dziś zużyję, ale nie podeszła mi...Herbale są o wiele lepsze, chociaż Yung kosztował mnie 3.50 za 300 ml więc w sumie nie ma co cudów oczekiwać
jak za tą cenę jestem zadowolona dla mnie ma takie same właściwości jak różowy gliss kur i nawet ten sam zapach, a gliss kur jest 4x droższy
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:24   #3268
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Wracając jeszcze do ulotki SP sprawdziłam: poprzednia byla na 3 tygodnie, jeszcze wcześniejsza też więc chyba każda tyle trwa. I zawsze zaczynają się w czwartek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:34   #3269
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
hej, Zetafon co kupiłaś w tym miesiącu że wydałaś ponad 70 zł?
też miałam duży balsam Soraya, ale nie wiem czy to ten o którym rozmwiacie? ja miałam ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ellulitowy.htm ale nie byłam zadowolona, męczyłam go strasznie...
co do SP to o ile dobrze zaobserwowałam gazetki są na 3 tygodnie
niestety duzo rzeczy mi sie pokonczylo.kupilam szampon,zel antycell, oliwke do masażu,żel do twarzy la roche posay i balsam do ciała.jak sie zsumuje to wychodzi tyle...ale potrzebne wszystko było.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:42   #3270
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

nie no zetafon ja Ci nie wyliczam tylko byłam ciekawa co kupiłaś, ja do tej pory kupiłam tylko 2 rzeczy w październiku a wydałam 53,10 zł więc wcale niemało
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.