Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 08:33   #1861
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
tak jest!

żartujesz! Przykro mi bardzo

Powodzenia! Owocnej nauki !

Trzymamy kciuki! Ucz sie ucz! A egz. zdasz śpiewąjaco

Świetny makijaż dla Ciebie, ładnie Ci w fioletach


Witamy i gratulujemy pierwszych zużyć! A za zakupy baty!

Ładne zakupy i ładne Ci się szykują to Ty tam ostatnio mówiłaś że przeglądałaś wątek o cerze naczynkowej ? podasz linka ?

Więc zostaje krem do biustu Ziaja ja na razie do biustu używam balsamu ujędrniającego (zawiera 1 parabenów) i oliwki Ziaja Lipocell (bez parabenów)


Ja w październiku oprócz zamówienia z BU będę musiała jeszcze kupić szampon (bo się kończy), może żel pod prysznic (jeśli się skończy) i chciałam zacząć kolekcjonować minerały... ale na dzień dzisiejszy nie przedłużą mi stażu, więc nie mogę szaleć muszę jak najwięcej zaoszczędzić z 600 zł stażowego(jeszcze 2,5 wypłaty do końca roku ) a tu jeszcze zaczną się zjazdy ciężko zakończy mi się ten rok pod względem finansów mimo iż nic nie kupuję - to jest chyba najgorsze i po to kurza dupa ma się inżyniera wiara po maturze ma lepszą pracę i warunki ehh musiałam się wyżalić
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047 proszę bardzo przebrnęłam przez cały uff dużo tego było
wczoraj wstąpiłam jeszcze do Ives Rocher.Ostatnio założyłam kartę stałego klienta i teraz przy następnej wizycie,jeśli kupię coś za 6.90zł chyba to dostane lusterko.....ale w tej cenie to jedynie żele pod prysznic a ja używam tylko babydream na razie i jakoś mnie do pachnących żeli nie ciągnie ,może zima.... no i nie kupiłam nic.Zastanawiałam się nad szamponem tym ekologicznym ale 14zł to w sumie nie tak mało jak za zwykły szampon,składu to on nie ma specjalnego mój mi sie powoli kończy więc tez muszę pomyśleć o nowym.
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:38   #1862
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Mnie niestety też czekają zakupy
Pękły mi nie fortunie opony...OBIE!!! i przednia i tylna
Nowe kosztują 200zł za sztukę nie stać mnie...
Pewno kupie jakieś używane (bo lada chwila i tak zimowki trzeba będzie założyć) Ale nawet na używanych pójdzie mi min.140 zł (łącznie)

Do tego muszę kupić sobie buty na zimę obowiązkowo... i znowu 250zł (ale za to buty na kilka zim)
Do tego książki do szkoły które też muszę mieć i fartuch -kolejne łącznie 200zł...



NO I AVON!! W 14 kat. jest kilka rzeczy które chciałabym sobie kupić i by się przydały...
Ale peszek ;/
Te wydatki są okrutne ja już się ograniczam jak mogę. A butki warto kupić droższe ze skóry fartuch kosmetyczki ? ja na studia mam laboratoryjny wyglądam w nim jak w worku hihi. Szykują Ci sie niezle wydatki

My to jesteśmy dobre - zapasy źle, końcówki kosmetyków i potrzeba kupienia też źle- i jak tu znaleźć kompromis?

W tym miesiacu wyrzucę 1 kosmetyk - a mianowicie brązową kredkę z brokacikiem nie wiem jakiej firmy ale mam już kupe lat - i niestety chyba się zestarzała bo łzawia mi po niej oczy, co wcześniej (parę lat temu ) się nie zdarzało. Zostaną mi:
  • 3 kredki (lekki róż i brąz, zieloniutka - końcówka),
  • paletka PRO3 inglot (perłowy, ostry róż i czerń z brokatem),
  • trójka Oriflame brązów,
  • dwójka Oriflame (lekki róż z brązem),
  • dwójka Joko (błękit z granatem)
  • mono Oriflame (turkus)
  • 2 sypańce Avon (złoty róż i złoto brązowy)
  • sypaniec w kulce Ori (perłowo zielony)
Brakuje mi tylko jakiegoś srebra, więc nie wykluczam w tym roku metalicznego srebrnego eyelinera bo ja widać maluje się tylko w brązach, turkusach i różach

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047 proszę bardzo przebrnęłam przez cały uff dużo tego było
wczoraj wstąpiłam jeszcze do Ives Rocher.Ostatnio założyłam kartę stałego klienta i teraz przy następnej wizycie,jeśli kupię coś za 6.90zł chyba to dostane lusterko.....ale w tej cenie to jedynie żele pod prysznic a ja używam tylko babydream na razie i jakoś mnie do pachnących żeli nie ciągnie ,może zima.... no i nie kupiłam nic.Zastanawiałam się nad szamponem tym ekologicznym ale 14zł to w sumie nie tak mało jak za zwykły szampon,składu to on nie ma specjalnego mój mi sie powoli kończy więc tez muszę pomyśleć o nowym.
dziękuje w weekend wezmę sie za lekturę
udało CI sie nie ulec i myślałaś bardzo rozsadnie gratki takiej postawy a jak pachnie ten babydream? JA ze szamponów upodobałam sobie tą serie Herbal Care Farmony, teraz kupię rumianek jak gdzieś dostane
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:47   #1863
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ten babydream pachnie jakby rumiankiem troszkę, ogólnie tak jak standardowo pachnie bobas ale podoba mi się ten zapach...powrót do dzieciństwa
ja nie wiem jaki szampon kupić muszę przejrzeć kwc ,może skusze się na ten z eva natura-rzepa,ma dobre recenzje,jest taniutki i w dodatku jest teraz w promocji w rossmannie
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:57   #1864
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ja nie wiem jaki szampon kupić muszę przejrzeć kwc ,może skusze się na ten z eva natura-rzepa,ma dobre recenzje,jest taniutki i w dodatku jest teraz w promocji w rossmannie
recenzje to ma moim zdaniem takie sobie... i w składzie SLS... próbowałaś szamponu hippa albo babydreama?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 09:16   #1865
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
powodzenia ksiezniczko!!! owocnej nauki!

wygrzebalam moja fotke z zeszlej zimy..mozecie ocenic czy w takich kolorach jest mi dobrze?
http://cliomakeup.lefora.com/composi...d/312403/4.bmp
heh na tym zdjęciu przypominasz mi moją siostrę cioteczną
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Zetafon-
Witam nowe koleżanki !
Ja dziś byłam na zakupach,kupiłam sobie staniczkek ,buty....troszk ę suplementów i wydałam wszystkie oszczędności
Z kosmetycznych rzeczy kupiłam waciki ,patyczki do uszu,zmywacz do paznokci...i uwaga zestaw miniaturek avene do cery naczynkowej i maseczke mincera w saszetce na naczynka
Zajrzałam tez do apteki i dostalam próbki filtrów biodermy-zaczynam się kwasić niedługo i mam diroseal w planach więc będą obowiązkowe W aptece na szczęscie nic nie kupiam,wypytałam Panią tylko o Ruboril i Rubialine,ceny itp bo tak w październiku szykuję się do zakupu
Rozczarowałam się...myślałam,że znalazłam idealny specyfik do biustu A.T.W., Terapie Urody, Żel-Krem do pojędrniania biustu bez parabenow,prosty krótki sklad...a tu zmieniając szatę graficzna zmienili też skład i wewalili parabeny i inne świństwa-jeszcze facet który pracuje w ich sklepie wciskał kit ,że to 100% naturalne...ta Tak w ogóle to ostatnio uzywam oliwki bambino ,głównie do biustu-bo nic innego nie mam i zauważyłam ,że tam tez są parabeny :conf used:
nie orientujesz się czy są takie zestawy do innych typów cery??
Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ja tez dzisiaj caly dzien na zakupach Kupilam spodnie, buty, sweterek i walizke na studa Bylam tez w superpharm i kupilam żel do mycia twarzy Garnier Active (sa w domu jakies ze 3 zele do mycia twarzy ale kazdy na wykonczeniu), drozdze ze skrzypem i serum drenujace ziaji. Niestety nie bylo kremu ani podkladu ktory chcialam, a wszystkiego juz takie resztki zostaly
daj znać jak ten żel spodnie i buty to też bym chciała kupić ale kurczę w tym roku buty w ogóle mi się żadne nie podobają
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Witam nowe odwykowiczki

Gratuluję wszystkim niekosmetycznych zakupów oraz zużyć

Wczoraj oparłam się chęci odwiedzenia Rossmana, jakoś obawiałam się, że przy okazji bibułek coś jeszcze w oko mi wpadnie
Za to nabyłam granatowe botki
pokaż jakie bo ja muszę coś kupić a nie wiem co
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
bardzo ładnie Ci w tym makijażu..Mi się podoba!!!



To zakupowy dzień miałaś

Mnie niestety też czekają zakupy
Pękły mi nie fortunie opony...OBIE!!! i przednia i tylna
Nowe kosztują 200zł za sztukę nie stać mnie...
Pewno kupie jakieś używane (bo lada chwila i tak zimowki trzeba będzie założyć) Ale nawet na używanych pójdzie mi min.140 zł (łącznie)

Do tego muszę kupić sobie buty na zimę obowiązkowo... i znowu 250zł (ale za to buty na kilka zim)
Do tego książki do szkoły które też muszę mieć i fartuch -kolejne łącznie 200zł...





NO I AVON!! W 14 kat. jest kilka rzeczy które chciałabym sobie kupić i by się przydały...
a to jest już 14 avon?? ja buty i na jesień i na zimę muszę kupić
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 09:30   #1866
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Zetafon-
Witam nowe koleżanki !
Ja dziś byłam na zakupach,kupiłam sobie staniczkek ,buty....troszk ę suplementów i wydałam wszystkie oszczędności
Z kosmetycznych rzeczy kupiłam waciki ,patyczki do uszu,zmywacz do paznokci...i uwaga zestaw miniaturek avene do cery naczynkowej i maseczke mincera w saszetce na naczynka
Zajrzałam tez do apteki i dostalam próbki filtrów biodermy-zaczynam się kwasić niedługo i mam diroseal w planach więc będą obowiązkowe W aptece na szczęscie nic nie kupiam,wypytałam Panią tylko o Ruboril i Rubialine,ceny itp bo tak w październiku szykuję się do zakupu
Rozczarowałam się...myślałam,że znalazłam idealny specyfik do biustu A.T.W., Terapie Urody, Żel-Krem do pojędrniania biustu bez parabenow,prosty krótki sklad...a tu zmieniając szatę graficzna zmienili też skład i wewalili parabeny i inne świństwa-jeszcze facet który pracuje w ich sklepie wciskał kit ,że to 100% naturalne...ta Tak w ogóle to ostatnio uzywam oliwki bambino ,głównie do biustu-bo nic innego nie mam i zauważyłam ,że tam tez są parabeny :conf used:
Gdzie nabyłaś te miniaturki ?

Wczoraj zużyłam saszetke odżywki do włosów nivea
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 09:31   #1867
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
heh na tym zdjęciu przypominasz mi moją siostrę cioteczną

nie orientujesz się czy są takie zestawy do innych typów cery??

daj znać jak ten żel spodnie i buty to też bym chciała kupić ale kurczę w tym roku buty w ogóle mi się żadne nie podobają

pokaż jakie bo ja muszę coś kupić a nie wiem co

a to jest już 14 avon?? ja buty i na jesień i na zimę muszę kupić
http://allegro.pl/item722127668_aven...y_wiek_25.html przeciwzmarszczkowy
http://allegro.pl /item722127680_avene_zesta w_do_skory_odwodnionej.ht ml do odwodnionej
http://allegro.pl/item722127687_aven...ry_suchej.html do suchej
ja kupiłam w stacjonarnej aptece
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 09:31   #1868
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

A ja kupiłam buty wczoraj Takie, za jakimi chodziłam już od tamtego roku. Idealne na "latanie" http://www.allegro.pl/item720355710_...ra_352_37.html

To drugie buty w ciągu tygodnia


Dziś sklaładam zmaówienie z Avonu, dla siebie wezmę tylko laser na pękniete naczynka i serum do włosów AT.
Z nowej gazetki Natury w oko wpadł mi tylko żel oliwkowy do mycia twarzy Ziaji. Kuknę tez na ten fioletowy tusz Sensique.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-09-16 o 09:33
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 09:48   #1869
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Czesc dziewczyny!!!

ale tutaj popsula sie pogoda,leje jak z cebra!

Shpilcia , Sweet Jelly ciesze sie ze podoba sie moj makijaz. W sumie to dopiero sie ucze,podgladajac na wizazu jak laczyc ze soba kolory i troche cieniowac. Nie myslalam,ze wam sie spodoba
Fakt,ze jednak stosuje raczej delikatne kolory,ale dobrze sie w takich czuje.
Pomyslcie sobie,ze kiedys tesciowa powiedziala,ze ja sie chyba wogole nie maluje a bylam wlasnie podobnie pomalowana,tylko ze w brazach. No ale coz,musialabym jej odpowiedziec "i kto to mowi?" bo ona to tylko tusz do rzes i czarna kredka i puder brazujacy chyba mi chciala zrobic na zlosc.

mnie kusi z Avonu krem do stop waniliowo-cukrowy. Musi pieknie pachniec-na zime by byl co wy na to?
mam jeszcze krem lawendowy z Avonu,ktory zuzywam ale ledwo co jest zaczety. Czy jak kupie ten waniliowy to przypadkiem nie bedzie za dlugo lezaz w szufladzie?

lece sie uczyc..
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:00   #1870
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!!!

ale tutaj popsula sie pogoda,leje jak z cebra!

Shpilcia , Sweet Jelly ciesze sie ze podoba sie moj makijaz. W sumie to dopiero sie ucze,podgladajac na wizazu jak laczyc ze soba kolory i troche cieniowac. Nie myslalam,ze wam sie spodoba
Fakt,ze jednak stosuje raczej delikatne kolory,ale dobrze sie w takich czuje.
Pomyslcie sobie,ze kiedys tesciowa powiedziala,ze ja sie chyba wogole nie maluje a bylam wlasnie podobnie pomalowana,tylko ze w brazach. No ale coz,musialabym jej odpowiedziec "i kto to mowi?" bo ona to tylko tusz do rzes i czarna kredka i puder brazujacy chyba mi chciala zrobic na zlosc.

mnie kusi z Avonu krem do stop waniliowo-cukrowy. Musi pieknie pachniec-na zime by byl co wy na to?
mam jeszcze krem lawendowy z Avonu,ktory zuzywam ale ledwo co jest zaczety. Czy jak kupie ten waniliowy to przypadkiem nie bedzie za dlugo lezaz w szufladzie?

lece sie uczyc..
jak go nie otworzysz to będzie jeszcze ważny niby 3 lata więc nie ma obaw...ja chyba go sobie wezmę ale jeszcze nie doszłam do tego katalogu w którym jest

zestaw miniaturek kupiłam w aptece
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:01   #1871
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
mnie kusi z Avonu krem do stop waniliowo-cukrowy. Musi pieknie pachniec-na zime by byl co wy na to?
mam jeszcze krem lawendowy z Avonu,ktory zuzywam ale ledwo co jest zaczety. Czy jak kupie ten waniliowy to przypadkiem nie bedzie za dlugo lezaz w szufladzie?
Wachałam tą serię - ślicznie pachnie Wezmę sobie peeling, bo kremyz tych serii limitowanych niezbyt mi podchodzą Z K14 wezmę tez żel pod prysznic Migdał+mleko (tez mi sie spodobał zapach)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 10:16   #1872
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ile zapłaciłaś??
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja kupiłam buty wczoraj Takie, za jakimi chodziłam już od tamtego roku. Idealne na "latanie" http://www.allegro.pl/item720355710_...ra_352_37.html

To drugie buty w ciągu tygodnia


Dziś sklaładam zmaówienie z Avonu, dla siebie wezmę tylko laser na pękniete naczynka i serum do włosów AT.
Z nowej gazetki Natury w oko wpadł mi tylko żel oliwkowy do mycia twarzy Ziaji. Kuknę tez na ten fioletowy tusz Sensique.
fajne jakbym znalazła takie ale na płaskim to od razu bym kupiła
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:31   #1873
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ile zapłaciłaś??

fajne jakbym znalazła takie ale na płaskim to od razu bym kupiła
16.83zł

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Dziewczyny czy ma któraś z Was albo miała Avene Diroseal ? nie wiecie czy pisze na kartoniku ile od otwarcia jest ważny?bo ja wyrzuciłam kartonik już dawno i teraz nie wiem czy ten krem się nadaje do użytku
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:31   #1874
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
16.83zł
o to fajnie może i ja gdzieś znajdę to nie będę musiała płacić za przesyłkę
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:35   #1875
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

JA ostatnio na allegro zamówiłam odżywkę kallosa-kosztowała 11.78zł a przesyłka 12zł dobrałam do tego drugą Stapiz żeby nie było ,że przesyłka droższa.Nigdzie u mnie w mieście nie mogłam znalezdz tego Kallosa.A tu wczoraj idę z TŻ przez miasto i widzę ja w witrynie....szok...weszła m spytać o cenę i kolejny szok 22zł ! więc na allegro w sumie na to samo wyszło i nie muszę żałować
Któraś z Was tu chyba miała tego Kallosa Latte...ile płaciłyście za niego ????
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:40   #1876
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
JA ostatnio na allegro zamówiłam odżywkę kallosa-kosztowała 11.78zł a przesyłka 12zł dobrałam do tego drugą Stapiz żeby nie było ,że przesyłka droższa.Nigdzie u mnie w mieście nie mogłam znalezdz tego Kallosa.A tu wczoraj idę z TŻ przez miasto i widzę ja w witrynie....szok...weszła m spytać o cenę i kolejny szok 22zł ! więc na allegro w sumie na to samo wyszło i nie muszę żałować
Któraś z Was tu chyba miała tego Kallosa Latte...ile płaciłyście za niego ????
Ja miałam maskę małym opakowaniu, chyba 250 ml, dałam za nią 4 zł.
Niezbyt mi Kallosy podeszły (miałam Placentę, mlecznego i owocowego)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:52   #1877
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja miałam maskę małym opakowaniu, chyba 250 ml, dałam za nią 4 zł.
Niezbyt mi Kallosy podeszły (miałam Placentę, mlecznego i owocowego)
co Ci w nich nie pasowało Hosenko??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:57   #1878
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
co Ci w nich nie pasowało Hosenko??
Takie jakies nijakie ... Nie wiem gdzie ten "profesjonalizm" Włosy takie jak po samym szamponie, bez odżywki.
Ostatnio bardzo polubiłam maskę miód+cytryna Joanny - włosy są po niej miękkie, gładkie i błyszczące
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:25   #1879
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Wachałam tą serię - ślicznie pachnie Wezmę sobie peeling, bo kremyz tych serii limitowanych niezbyt mi podchodzą
to chyba jednak sie skusze! peelingu do stop wogole nie uzywam.
mam nadzieje ze zapach nie bedzie duszacy i mdly.

aania zmienila avatarka i nie poznalam
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 11:40   #1880
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Takie jakies nijakie ... Nie wiem gdzie ten "profesjonalizm" Włosy takie jak po samym szamponie, bez odżywki.
Ostatnio bardzo polubiłam maskę miód+cytryna Joanny - włosy są po niej miękkie, gładkie i błyszczące
to tak samo chyba jak ten pseudo-profesjonalny Syoss... ja miałam joanny maseczkę z lnem i była fajna ja niestety mam problem z łamiącymi się włosami i suchymi końcówkami
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:40   #1881
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
to chyba jednak sie skusze! peelingu do stop wogole nie uzywam.
mam nadzieje ze zapach nie bedzie duszacy i mdly.

aania zmienila avatarka i nie poznalam

ten korzenne aromaty był bardzo fajny....
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:40   #1882
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
powodzenia ksiezniczko!!! owocnej nauki!

wygrzebalam moja fotke z zeszlej zimy..mozecie ocenic czy w takich kolorach jest mi dobrze?
http://cliomakeup.lefora.com/composi...d/312403/4.bmp
Jak dla mnie super, uwielbiam fiolety i roze, sa takie ladne i kobiece.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:43   #1883
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ciuciola masz zielone oczy,czy źle widzę ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:00   #1884
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

A mnie, o dziwo, nic z gazetki Rossmanna nie kusi... Pozwolę sobie podsumować tu moje plany zakupowe

Rossmann:
chusteczki nawilżane BD niebieskie x2 (do pracy i do auta )
pilnik do stóp FussWohl
wkładki higieniczne (jeszcze nie wiem jakie, pewnie się skończy na Naturelli)
dermosan N+R (ale nie wiem, czy to nie w aptece, i czy w ogóle nawet w przyszłym miesiącu, bo kremów do pyska mam do wyboru)
miniaturki Hipp'ków (są w ogóle?)

Natura:
pilnik szklany AnnCo.
pędzelek do różu Essence
tusz Essence Multi Action (ostatnio zbiera ochy i achy na KWC, ale postaram się najpierw dokończyć moje 3 pozostałe mascary )
tusz Sensique XXL (j.w.)

Kuszą mnie też cienie mineralne Pierre Rene, ale póki co nie wiem, gdzie je można dorwać, więc spokój

Ehh, zrobiłam wczoraj roboczą listę posiadanych kosmetyków... trochę tego jest, ale chyba bez tragedii... będzie dobrze, trzymam i za Was kciuki!
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:07   #1885
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
A mnie, o dziwo, nic z gazetki Rossmanna nie kusi... Pozwolę sobie podsumować tu moje plany zakupowe

Rossmann:
chusteczki nawilżane BD niebieskie x2 (do pracy i do auta )
pilnik do stóp FussWohl
wkładki higieniczne (jeszcze nie wiem jakie, pewnie się skończy na Naturelli)
dermosan N+R (ale nie wiem, czy to nie w aptece, i czy w ogóle nawet w przyszłym miesiącu, bo kremów do pyska mam do wyboru)
miniaturki Hipp'ków (są w ogóle?)

Natura:
pilnik szklany AnnCo.
pędzelek do różu Essence
tusz Essence Multi Action (ostatnio zbiera ochy i achy na KWC, ale postaram się najpierw dokończyć moje 3 pozostałe mascary )
tusz Sensique XXL (j.w.)

Kuszą mnie też cienie mineralne Pierre Rene, ale póki co nie wiem, gdzie je można dorwać, więc spokój

Ehh, zrobiłam wczoraj roboczą listę posiadanych kosmetyków... trochę tego jest, ale chyba bez tragedii... będzie dobrze, trzymam i za Was kciuki!
Pierre Rene widziałam kiedyś w Naturze ten Multi action też mnie kusi ale mam 3 tusze zaczęte i 3 w zapasie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:18   #1886
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
ten korzenne aromaty był bardzo fajny....
zgadzam sie! tez go mialam! w sam raz na zimowe chlody

Cytat:
Jak dla mnie super, uwielbiam fiolety i roze, sa takie ladne i kobiece.
dziekuje

Cytat:
ciuciola masz zielone oczy,czy źle widzę ?
no raczej wpadaja w zielen! ale latem na sloncu sa bardziej koloru wody,bardziej pod jakies lazurowe jeziorko
sama ocen

Cytat:
Ehh, zrobiłam wczoraj roboczą listę posiadanych kosmetyków... trochę tego jest, ale chyba bez tragedii... będzie dobrze, trzymam i za Was kciuki!
pokazesz nam liste?

zmykam dziewczyny,bede wieczorem
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:22   #1887
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ja tez dzis mam zly dzien, szukam pracy i nic... sami przedstawiciele, telemarketery i ulotki... i po co bylo tyle lat studiowac, skoro nie ma pracy??
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:28   #1888
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
pokazesz nam liste?

zmykam dziewczyny,bede wieczorem
Pewnie, że pokażę, tylko muszę ją zdigitalizować Pisałam sobie na kartkach i zapomniałam ich wziąć do pracy
Do zobaczenia wieczorkiem
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:30   #1889
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ciuciola masz bardzo fajna urode
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:31   #1890
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ten babydream pachnie jakby rumiankiem troszkę, ogólnie tak jak standardowo pachnie bobas ale podoba mi się ten zapach...powrót do dzieciństwa
ja nie wiem jaki szampon kupić muszę przejrzeć kwc ,może skusze się na ten z eva natura-rzepa,ma dobre recenzje,jest taniutki i w dodatku jest teraz w promocji w rossmannie
uwielbiam zapach boabsów też sie zastanawiam nad tą promocja szamponu eva natura- mam jeszcze pół szamponu, więc jak kupię za tydizeń to grzechu nie będzie tylko boję sie że mi będzie plątał włosy
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
recenzje to ma moim zdaniem takie sobie... i w składzie SLS... próbowałaś szamponu hippa albo babydreama?
nad babydreamem tez można pomyśleć ogólnie szukam taniego oczyszczacza do wrażliwej skóry głowy i tłustych piórek
aaania1989 a Ty jakie masz włoski?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja kupiłam buty wczoraj Takie, za jakimi chodziłam już od tamtego roku. Idealne na "latanie" http://www.allegro.pl/item720355710_...ra_352_37.html

To drugie buty w ciągu tygodnia


Dziś sklaładam zmaówienie z Avonu, dla siebie wezmę tylko laser na pękniete naczynka i serum do włosów AT.
Z nowej gazetki Natury w oko wpadł mi tylko żel oliwkowy do mycia twarzy Ziaji. Kuknę tez na ten fioletowy tusz Sensique.
Ale buciki wysokie moja koleżanka w tamtym roku takie sobie lajsneła ale na korku, podziwiam jak można chodizć w akich butkach, a juznie mówiąc o "śmiganiu" no zakupy widzę ograniczone kosmetyczne
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Shpilcia , Sweet Jelly ciesze sie ze podoba sie moj makijaz. W sumie to dopiero sie ucze,podgladajac na wizazu jak laczyc ze soba kolory i troche cieniowac. Nie myslalam,ze wam sie spodoba
Fakt,ze jednak stosuje raczej delikatne kolory,ale dobrze sie w takich czuje.
Pomyslcie sobie,ze kiedys tesciowa powiedziala,ze ja sie chyba wogole nie maluje a bylam wlasnie podobnie pomalowana,tylko ze w brazach. No ale coz,musialabym jej odpowiedziec "i kto to mowi?" bo ona to tylko tusz do rzes i czarna kredka i puder brazujacy chyba mi chciala zrobic na zlosc.

mnie kusi z Avonu krem do stop waniliowo-cukrowy. Musi pieknie pachniec-na zime by byl co wy na to?
mam jeszcze krem lawendowy z Avonu,ktory zuzywam ale ledwo co jest zaczety. Czy jak kupie ten waniliowy to przypadkiem nie bedzie za dlugo lezaz w szufladzie?

lece sie uczyc..
Ważne że sie dobrze czujesz w tym makijażu eee tam nie masz co jej słuchać moze zazdrości Ci urody
mnie tez kusi ten krem...ale nie podchodzą mi zapachowe kremy z limitówek z Avonu, są za lekkie, ale na zapas czemu nie, zapewne będzie jeszcze w fajnych promocjach a mi już lawendowego pół pudełka zostało
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Takie jakies nijakie ... Nie wiem gdzie ten "profesjonalizm" Włosy takie jak po samym szamponie, bez odżywki.
Ostatnio bardzo polubiłam maskę miód+cytryna Joanny - włosy są po niej miękkie, gładkie i błyszczące
A tą maskę na ile sie nakłada? Widziałam w drogerii ale wersje z lnem. Mi póki co przypadł do gustu WAX mleczny, moja skóra głowy go uwielbia i włosy też, jak ja nałoze - włosy swieże 2 dni! i jak pachną
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
no raczej wpadaja w zielen! ale latem na sloncu sa bardziej koloru wody,bardziej pod jakies lazurowe jeziorko
sama ocen
bardzo ciekawe no prawie jak hawajka z tym kwiatem masz piekną cerę, normalnie zero skazy!

dziś dostałam wiadomość myśle że dobrą, ale TZ już mruczy...otóż Prezes Stowarzyszenia w którym mam staż wstępnie rozmawiał ze Starostą w sprawie przedłuzenia mi stażu o 3 miesiące, pod warunkiem że oni zatrudnia mnie na 4 miesiace..czyli 7 miesięcy mam z głowy z szukaniem pracy ale szkopuł tkwi w płacy...znów cała wypłatę będę musiała odkładać na czesne, no ale chociaż bedzie skąd. Jak się nie zgodzę na przedłuzenie to znów nie wiem co mnie czeka , czy cos znajdę pod koniec roku...wiec nie ma co odmawiać. Z jednej strony sie cieszę i mam cicha nadzieje że mi przedłuża z drugiej wkurza mnie to że nic za tą pracę nie mam dla siebie, na swoje przyjemności
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.