hmm...prosze o wasze pomoc. . . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 21:10   #1
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Unhappy

Kryzys w zwiazku!!


czesc!mam 16 lat i chlopaka z ktorym jestem prawie 4 miesiace . .i mozna powiedziec,ze mam problem. . .na samym poczatku bylo super chodzilismy na spacery do kina na lyzwy. . . .nie klocilismy sie a teraz?jest zupelnie inaczej nastala monotonnosc caly czas robimy to samo nie wychodzimy nawet na glupi spacer. . . .a jak sie umawiamy to zazwyczaj przychodzi z kolega. . . .i czesto sie klócimy. niechce z nim zrywac bo naprawde go kocham,ale nie wiem co zrobic zeby cos zmienic wprowadzic cos nowego w naszym zwiazku zeby zwalczyc monotonnosc!!ostatnio jak zrobilsmy sobie przerwe tygodniowa,bo bardzo duzo sie klocilismy ,zeby przemyslec to wszystko itd to po tygodniu bylo spowrotem wszystko tak jak na poczatku czyli pieknie i rozowo. . . .wrocilismy do siebie stesknieni ,ale co z tego jak to trwalo kilka dni ,a potem to samo monotonnosc!!pomozcie mi bo juz naprawde nie wiem co robic . . . .licze na wasza pomoc
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:07   #2
Panna-Nikt
Raczkowanie
 
Avatar Panna-Nikt
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 53
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

hmm a ile lat ma Twój chłopak?? wydaje mi się, że jest po prostu niedojrzały do związku. I chyba nie chce deklarować się na 100% A Tobie, jako dziewczynie, bardziej na tym zależy.
Ja bym sobie dała spokój...
__________________
"W życiu chodzi o to, żeby być trochę niemożliwym" (O. Wilde)
Panna-Nikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:16   #3
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

Monotonność po 4 miesiącach? Ja jestem ze swoim chłopakiem rok a ciągle nie możemy sie sobą nacieszyć. Porozmawiaj z chłopakiem, moze on nie zdaje sobie sprawy z tego że zaczynasz sie nudzić albo sama zaproponuj coś nowego-coś czego jeszcze nie robiliście, np wspólny wypad na siłownie, basen, strzelnice.
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 09:51   #4
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

pewnie, ja jestem ze swoim 2,5 roku prawie i tez jest dobrze
Trzeba tylko zrozumiec, ze nie zawsze mozna wszedzie chodzic, a bo to nie ma kasy, a bo to sie nie chce, a bo to juz sie wszedzie bylo, a bo to nie dzieje sie nic ciekawego.
Najlepiej to z chlopem pogadac, powiedziec, ze sorry winetu, ale nie pasuje mi, ze przyjcodzisz z kolega, bo to ma byc randka a nie spotkanie towarzyskie, wyjsc z tym kolega gdzies na kregle nastepnym razem. Powiedziec TZtowi ze chcialabys wyjsc dzis na spacer bo ladna pogoda jest, na pewno z Toba pojdzie.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 10:04   #5
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

moze to nie jest milosc? w milosci nawet nudy są zadowalające
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 11:20   #6
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

Zgodze sie poprzednicza W milosci nie ma nudy. Bo nawet siedzac obok siebie milczac i nic nie robiac czujemy sie szczesliwi.
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 11:33   #7
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

Chlopak pewnie jest mlody, samnie wie jeszcze czego chce od zycia... i daltego tak sie dzieje, na randki rpzychodzi z kumplem? smieszne... ja bym chyba sie zastanowila czy to ma jakikolwiek sens. czy trkatuje cie jak dzeiwczyne czy jak kumpleke.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 11:42   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

To jedna z pierwszych Twoim poważniejszych znajomości. Widać się wypaliła i tyle. Takie życie. Oboje nie dojrzeliście do stworzenia prawdziwego związku. Znudziliście się sobą - tak bywa. Przykre, ale nie ma co ciągnąć czegoś, co się wypaliło i znudziło. W tym wieku to normalne. Nic nie jest "na zawsze" w życiu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 15:39   #9
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

Skoro przychodzi do Ciebie z kolega, to chyba nie potrafi docenic jeszcze tego czasu, ktory mozecie spedzic sam na sam. Wiadomo, ze raz czy dwa moze tak byc, ale jesli dzieje sie to czesto to szczerze mowiac ja bym tak nie chciala.

Ale z tego co piszesz jestes mlodziutka, Twoj chlopak pewnie tez i byc moze jestes jego pierwsza dziewczyna i nie do konca jeszcze wie na czym Tobie zalezy.

Kryzysy sie zdarzaja i to bez wzgledu na to, czy jestes z kims 4 miesiace, rok czy 5 lat. A zwiazek nie polega na tym, zeby ciagle robic cos nowego. Pomysl co bedzie dalej, skoro Tobie juz sie to rutyniarskie wydaje...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:05   #10
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

Cytat:
Napisane przez Panna-Nikt Pokaż wiadomość
hmm a ile lat ma Twój chłopak?? wydaje mi się, że jest po prostu niedojrzały do związku. I chyba nie chce deklarować się na 100% A Tobie, jako dziewczynie, bardziej na tym zależy.
Ja bym sobie dała spokój...
Czytalam Twoj wątek - Ty tez daj sobie z nim spokoj
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 06:26   #11
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
czesc!mam 16 lat i chlopaka z ktorym jestem prawie 4 miesiace . .i mozna powiedziec,ze mam problem. . .na samym poczatku bylo super chodzilismy na spacery do kina na lyzwy. . . .nie klocilismy sie a teraz?jest zupelnie inaczej nastala monotonnosc caly czas robimy to samo nie wychodzimy nawet na glupi spacer. . . .a jak sie umawiamy to zazwyczaj przychodzi z kolega. . . .i czesto sie klócimy. niechce z nim zrywac bo naprawde go kocham,ale nie wiem co zrobic zeby cos zmienic wprowadzic cos nowego w naszym zwiazku zeby zwalczyc monotonnosc!!ostatnio jak zrobilsmy sobie przerwe tygodniowa,bo bardzo duzo sie klocilismy ,zeby przemyslec to wszystko itd to po tygodniu bylo spowrotem wszystko tak jak na poczatku czyli pieknie i rozowo. . . .wrocilismy do siebie stesknieni ,ale co z tego jak to trwalo kilka dni ,a potem to samo monotonnosc!!pomozcie mi bo juz naprawde nie wiem co robic . . . .licze na wasza pomoc
4 miesiące to bardzo mało. Nie wiem co Ci poradzic zeby jakos ożywić Wasz zwiazek. Bo jesli po 4 miesiacach macie kryzyzs to co bedzie za pare lat
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:16   #12
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Exclamation co zrobic by zabic monotonnosc..??

hejmam na imie Anita i jestem z moim chlopakiem pół roku...tzn 14 marca mija pół roku(czyli calkiem niedługo)przewaznie spotykalismy sie codzennie i nigdy nam sie to nie nudzilo,ale ostatnio oboje czujemy ze do naszego zwiazku wkrada sie monotonnia;/ ja chodze do szkoly a on pracuje zawsze spotykamy sie wieczorem i spedzamy ze soba to kilka godzin.na poczatku bylo miedzy nami silne uczucie..tesknilam za nim nawet po chwili gdy sie rostalismy i szlismy do domowa teraz...hmm nie wiem jak to opisac?....nadal go kocham ale czuje ze to uczucie zanika i caly czas to samo. . . .dlatego mam do was prosbe podsuncie mi jakis pomysl by ta monotonnosc zniknela i zeby spowrotem narodzilo sie w nas tak silne uczucie...bo o zwiazke trzeba dbac zeby nie zgasł. . .moze wy macie pomysly takze na ten dzien 14 marca kiedy mija pol roku co zrobic by go zaskoczyc i zrobic mu niespodzianke??ale odrazu dodaje ze na jakies smiale "zabawy" jestem za bardzo wstydliwa...i nic nie poradze hehe;p wiec musza to byc propozycje bardzo delikatnepozdrawiam wszystkie wizanki
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:26   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: co zrobic by zabic monotonnosc..??

Hej

A jak zazwyczaj spędzacie razem czas? Co robicie, czym się zajmujecie?


edit

To, że uczucie jest inne niż na samym początku nie musi oznaczać niczego złego. Taka kolej rzeczy.
Możecie nie spotykać się codziennie. Czasem fajnie jest za sobą trochę zatęsknić Spotkać się ze znajomymi, z przyjaciółką, pobyć z rodziną czy choćby samotnie w domu poczytać książkę.
No i też nie zawsze będąc razem trzeba robić coś szalenie zajmującego. Można porozmawiać, w domu można zrobić popcorn i pooglądać film, pograć w jakąś grę (tu już co kto lubi, mogą być literaki na kurniku , może być jakaś gra komputerowa...)
Możecie iść na spacer (niedługo już będzie ciepło ), możecie wspólnie coś ugotować albo zrobić sobie prywatną sesję zdjęciową. Możecie zrobić latawiec (my będziemy robić ), w weekend pojechać na jakąś małą wycieczkę za miasto. Możecie iść na basen (w jaccuzi można posiedzieć sobie razem ). Możecie iść na zakupy.


A na 14 marca przygotuj coś fajnego. Może zaproś go na własnoręcznie przygotowaną kolację? (masz warunki, żeby coś takiego zrobić? Nie jest to chyba nadmiernie "śmiałe" ) Może wspólna kąpiel przy świeczkach? (tak romantycznie ) A może coś "prostszego", zaproszenie do kina? A coś większego zostawić na rocznicę?


Łączę watki. Założyłaś już jeden o takiej tematyce.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-03-04 o 16:52
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:46   #14
springtime
Rozeznanie
 
Avatar springtime
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 524
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie jaka monotonia może być po 4 miesiącach związku... Jestem z Tż już 7 lat i fakt, były kryzysy, nawet bardzo poważne. Jednak, jeżeli to jest prawdziwa miłość to przetrwa. Można cieszyć się sobą nawet siedząc cały weekend w 4 ścianach. I nie nudzić się.
Jesteś jeszcze młoda, więc może nie dojrzałaś do prawdziwego związku. Zresztą masz czas na to. Tak samo Twój chłopak, skoro przychodzi do Ciebie z kolegą... Widocznie nie umie jeszce docenić przebywania tylko w Twoim towarzystwie. Co oczywiście nie znaczy, że nie powinniście się z nikim spotykać. Trzeba umieć to wypośrodkować
__________________
30.07.2015 - Milenka i Zuzia
springtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:23   #15
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Exclamation hmm...prosze o wasze pomoc. . .

hejmam na imie Anita i jestem z moim chlopakiem pół roku...tzn 14 marca mija pół roku(czyli calkiem niedługo)przewaznie spotykalismy sie codzennie i nigdy nam sie to nie nudzilo,ale ostatnio oboje czujemy ze do naszego zwiazku wkrada sie monotonnia;/ ja chodze do szkoly a on pracuje zawsze spotykamy sie wieczorem i spedzamy ze soba to kilka godzin.na poczatku bylo miedzy nami silne uczucie..tesknilam za nim nawet po chwili gdy sie rostalismy i szlismy do domowa teraz...hmm nie wiem jak to opisac?....nadal go kocham ale czuje ze to uczucie zanika i caly czas to samo. . . .dlatego mam do was prosbe podsuncie mi jakis pomysl by ta monotonnosc zniknela i zeby spowrotem narodzilo sie w nas tak silne uczucie...bo o zwiazke trzeba dbac zeby nie zgasł. . .moze wy macie pomysly takze na ten dzien 14 marca kiedy mija pol roku co zrobic by go zaskoczyc i zrobic mu niespodzianke??ale odrazu dodaje ze na jakies smiale "zabawy" jestem za bardzo wstydliwa...i nic nie poradze hehe;p wiec musza to byc propozycje bardzo delikatnepozdrawiam wszystkie wizanki
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:31   #16
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

Hmm... myślę, że po tym okresie "oszołomienia" drugą osobą, kiedy to chodzimy niemal w skowronkach i tęsknimy już po minucie od rozstania następuje przełom... wiele par wtedy się rozpada bo myślą, że już ich do siebie nie ciągnie itd.
Wierzę, że u Was jest inaczej, że to wyjątkowe uczucie i nie załamiecie się tym przełomem, tylko coś zaradzicie na powstającą monotonię!
Ja na Twoim miejscu (bo również nie jestem zbyt śmiała) przygotowałabym po prostu romantyczny wieczór (w domku czy też w miłej małej kawiarence/knajpce), z lampką wina... byłaby to okazja np. do powspominania tego, jak się poznaliście, jak wiele już przeszliście... takie chwile szczerości uświadamiają, jak wiele tak naprawdę ludzie znaczą dla siebie nawzajem.
Może faktycznie taki wieczorek to oklepany pomysł, jednak jest to coś, co zawsze wypali... i może się bardzo miło skończyć
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:39   #17
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

spotykacie sie codzennie? to moze warto to zmienic? moze zacznijcie sie spoytkac co dwa, trzy dni. wtedy zdarzycie za soba zatesknic a poza tym nie umawiajcie sie ciagle w domu, wyjdzie gdzies czasem, zrobcie cos razem. zastanowcie sie co lubicie, jakie macie hobby, moze jakis kurs? ostatnio coraz wiecej par zapisuje sie na kursy tanca moze basen? albo cokolwiek innego
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:39   #18
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

albo mi sie wydaje albo tysiace watkow na ten temat jest...
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:45   #19
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

wlasnie cos sprawdzilam, Anitko co miesiac zakladasz watek, ze masz jakis problem ze swoim Tz-tem... (to juz trzeci) moze po prostu to nie TO ? moze nie jestescie sobie pisani..
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:50   #20
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

Anito, po pół roku to większosc par się dopiero rozkręca... Ale moze nie jesteście sobie pisani. Zmieńcie trochę harmonogram spotkań, czasem powiedz ze jesteś zajeta i ze spotkacie się jutro, bądź za dwa dni. Troszkę pozwólcie sobie za sobą zatęsknić. Działa Sprawdzone!
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:57   #21
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

moze po prostu spedzajcie te kilka godzin co sie widzicie codzien inaczej. Jak dzikiego seksu nie chcesz to moze, grajcie w szachy razem, albo w karty, to sa takie emocje Ja powaznie mowie. No moze cos ze mna jest nie tak hmm

poza tym warto mysle, zajrzec na inne watki jak mowi Oncia: jak spedzacie czas z TZ tak dla przykladu i sie moze zainspirujesz
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:00   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

To kolejny identyczny wątek, który tu założyłaś. Łączę wątki i ostrzegam - jeśli wciąż będziesz zakładała nowe, będę je kasować, a Ty w końcu dostaniesz bana za spamowanie forum i lekceważenie poleceń moderatora.

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:13   #23
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

Może trochę nie na temat, ale mężczyźni w większości nie rozumieją kobiecego przywiązania do dat i rocznic, też tych podrabianych, więc nie zdziw się, jeśli on nie będzie wiedział, z jakiej to okazji ta cała impreza...

Co do monotonii, to są setki tematów o tym... uważam, że powinniście dać sobie nawzajem żyć, nie trzeba się codziennie spotykać żeby należycie pielęgnować związek a musicie mieć też każde swoje zajęcia, zainteresowania, to dobrze wpływa na ludzi...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:28   #24
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: hmm...prosze o wasze pomoc. . .

to teraz wlasciwie te nasze rady troche ni w piec ni w dziesiec wyszly
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:28   #25
11agusia1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kryzys w zwiazku!!

może jednak nie jesteście dla siebie stworzeni?
albo nie wiecie co na prawdę do siebie czujecie?
zróbcie sobie coś takiego, że umówicie się gdzieś i będzie tak jak na początku , róbcie to co kiedyś, chodzcie do kina, na basen ,róbcie razem zakupy nawet po bułki idzcie razem ;p gdzieś ze znajomymi, odwiedzajcie się nawzajem w domu, spacerujcie, uczcie się razem )
jest wiele sposobów na nudę ;p
11agusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.