KOSMETOLOGIA WSZPZiU - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-22, 08:27   #151
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
dr Jakubowicz je fajnie prowadzi ale też dużo wymaga
hmm, właśnie nie pamiętam jakie ona wymieniła nazwisko, ale mówiła z anatomii wykładowca nie sprawdzał generlnie prac i zdanie tego przedmiotu było loterią

no nic, zacznę to się sama przekonam...
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:51   #152
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Nie wiem czy to nie jest plotka z tym sprawdzanie prac. Moja koleżanak raz nie zdała zalicznia, poszła do wykładowcy i przy niej wyciągął wszytskie prace. Każda była sprawdzona bo widziała jak je wyciąga. Pokazał jej dlaczego nie zdała.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:57   #153
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

nati0510 wysokość stypendium zależy ile szkoła dostanie kasy z ministerstwa. ja dostawałam 250 a najwyższe było 300, poza tym bardzo spóźniali się z płaceniem stypendium. bardzo mnie to wkurzało bo robiłam dziennie tą szkołę (25 czerwca mam obronę) i musiałam w terminie płacić 550 zł bo jak nie to od razu było wielkie haloa a szkoła mogła się spóźnić z wypłaceniem stypendium nawet o 3 miesiące! więc jeśli liczysz na stypendium by zapłacić czesne, to czasem może się tak zdarzyć jak u mnie.
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:17   #154
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to nie jest plotka z tym sprawdzanie prac. Moja koleżanak raz nie zdała zalicznia, poszła do wykładowcy i przy niej wyciągął wszytskie prace. Każda była sprawdzona bo widziała jak je wyciąga. Pokazał jej dlaczego nie zdała.

no właśnie, plotki są zawsze i wszędzie... mi znajome odradzały szkołe, bo mówiły, że specjalnie ulewają egz., żeby później płacić za poprawki itp... nie wiem, może mówiły specjalnie, bo one nie dały rady z nauką i się przenosiły...
ja tam i tak pójdę i postaram się utrzymać... w końcu tyle was zdało no nie?

MARTA301215 wielkie thx za info... pytałam się orientacyjnie, bo chciałabym mieć stypendium, ale to się okaże... jak będę miała wyniki
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:21   #155
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Ja miałam stypendium wypłacane co do dnia. Zawsze systemtaczynie co miesiąc. Z początku tylko czekałam 2 mce bo musieli coś zatwierdzić więc dostałam 600 zł a później już co miesiąc 300 zł.

To z tymi porpawkami to też ściema. W prawdzie według regulaminu poprawka zwykła jest płatna 30 zł ale nie każdy wykładowca robił ja płatną. Nie wiem czy to zależy własnie od wykładowcy. Sama miałam tylko jedna ale nic nie płaciłam. Nie spotkałam że też z tym aby ktoś kogoś specjalnie oblewał. Jeśli się umie to się zda i już.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 15:49   #156
Soophija23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 18
GG do Soophija23
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Czesc dziewczyny. Od tego roku zaczynam kosmetologie na wszpziu i szukam kogos kto szuka noclegu w poznaniu. Jest miejsce w kamienicy znajdujacej sie niedaleko uczelni jakies 10, 12 minut piechota w pokoju 2 -osobowym Około 350 zł za pokoj + opłaty jakby był ktos chetny to sie odezwijcie Pozdrawiam
__________________
Soophija
Soophija23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 21:34   #157
nati90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12
GG do nati90210
Dot.: KOSMETOLOGIA WSPiA

czesc dziewczyny!która z was sie wybiera do WSPiA na kosmetologie na studia zaoczne? ja juz złożyłam tam papiery i szukam towarzystwa
nati90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 21:40   #158
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: KOSMETOLOGIA WSPiA

ja chyba właśnie jednak wybieram WSPiA
niby byłam taka nastawiona na WSPZiU ale jakoś im bliżej tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że pójdę do tej drugiej..
póki co zarejestrowałam się tylko internetowo, właśnie na zaoczne.
myślę, że do końca tego tygodnia się zdecuduję już tak ostatecznie..
jeju, jak ja nie lubię takich decyzji podejmować..
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:16   #159
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSPiA

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
ja chyba właśnie jednak wybieram WSPiA
niby byłam taka nastawiona na WSPZiU ale jakoś im bliżej tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że pójdę do tej drugiej..
póki co zarejestrowałam się tylko internetowo, właśnie na zaoczne.
myślę, że do końca tego tygodnia się zdecuduję już tak ostatecznie..
jeju, jak ja nie lubię takich decyzji podejmować..
ja wlasnie tez

skopiuje mojego posta z innego tematu:

Obecnie mieszkam w Belgii, ale wracam do PL za miesiac.
Jestem juz po dziennych studiach na UAMie, ale chce isc w kierunku kosmetologii.Planowalam ukonczyc szkole w Belgii, ale maja tutaj bardzo niski poziom. Moim kolejnym pomyslem byla bardzo dobra szkola w Londynie, jednak nie bede wstanie zaplacic 13 000 zl za nauke, szczegolnie, ze szkola jest dzienna, nie ma zaocznych, czy popoludniowych opcji, wiec z dodatkowa praca bedzie ciezko.

Teraz zastanawiam sie nad WSPiA, bo slyszalam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Do szkoly GOC sie na pewno nie wybiore, poniewaz sporo negatywow obilo mi sie nie tylko o uszy, ale i oczy
Najlepsza opcja bylaby dla mnie Akademia Medyczna, nauka nie jest mi straszna, bo jestem po fizyce z akustyka plus protetyka sluchu, wiec dostalam w tylek porzadnie w ciagu moich poprzednich studiow. Jednak bedac w BE nie mam dostepu do materialow, aby sie przygotowac do examinu i pewnie nic z tego nie bedzie, a kolejny rok nie chce czekac, bo nie robie sie coraz mlodsza

Jesli ktos jest zwiazany z WSPiA to prosze o jakies recenzje, czy wskazowki Z tego co wiem, egzaminow wstepnych nie ma?
Ah i rok akademicki zaczyna sie normalnie w pazdzierniku?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:01   #160
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSPiA

UP UP

zadna osobka nie chodzi do WSPiA? :[
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:15   #161
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: KOSMETOLOGIA WSPiA

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
UP UP

zadna osobka nie chodzi do WSPiA? :[

Poszukaj w watku WSPiA (na pewno jakis będzie), myślę, ze tam coś prędzej znajdziesz. A raczej kogos
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:40   #162
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: KOSMETOLOGIA WSPiA

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez

skopiuje mojego posta z innego tematu:

Obecnie mieszkam w Belgii, ale wracam do PL za miesiac.
Jestem juz po dziennych studiach na UAMie, ale chce isc w kierunku kosmetologii.Planowalam ukonczyc szkole w Belgii, ale maja tutaj bardzo niski poziom. Moim kolejnym pomyslem byla bardzo dobra szkola w Londynie, jednak nie bede wstanie zaplacic 13 000 zl za nauke, szczegolnie, ze szkola jest dzienna, nie ma zaocznych, czy popoludniowych opcji, wiec z dodatkowa praca bedzie ciezko.

Teraz zastanawiam sie nad WSPiA, bo slyszalam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Do szkoly GOC sie na pewno nie wybiore, poniewaz sporo negatywow obilo mi sie nie tylko o uszy, ale i oczy
Najlepsza opcja bylaby dla mnie Akademia Medyczna, nauka nie jest mi straszna, bo jestem po fizyce z akustyka plus protetyka sluchu, wiec dostalam w tylek porzadnie w ciagu moich poprzednich studiow. Jednak bedac w BE nie mam dostepu do materialow, aby sie przygotowac do examinu i pewnie nic z tego nie bedzie, a kolejny rok nie chce czekac, bo nie robie sie coraz mlodsza

Jesli ktos jest zwiazany z WSPiA to prosze o jakies recenzje, czy wskazowki Z tego co wiem, egzaminow wstepnych nie ma?
Ah i rok akademicki zaczyna sie normalnie w pazdzierniku?
a co słyszałaś złego o WSZPZiU? bo ja same dobre opinie jak na razie? i co o WSPiA ?
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:02   #163
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSPiA

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Poszukaj w watku WSPiA (na pewno jakis będzie), myślę, ze tam coś prędzej znajdziesz. A raczej kogos
szukalam, szukalam, nawet posta tam napisalam

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=WSPiA

@Maderna

wiele juz sie naslucham i naczytala, rowniez na tym forum...o starych kosmetykach, wyprawce warte max 150 zl, a brano za nia podobno 600 zl,
o egzaminach, ktore sa oceniane w 'dziwny' sposob, wiele by tu wypisywac....zreszta na tym forum rowniez sporo tego jest......
moja kolezanka ukonczyla owa szkole i rowniez zle sie wypowiada, odradza na pewno......
kiedys to byla bardzo dobra szkola, ale podobno obecnie sytuacja wyglada inaczej
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:52   #164
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

no ja również sporo złego słyszałam o szkole ANIELI GOC, obracoan sie na codzien w towarzystwie osob konczacych ta uczelnie i nie mówia i niej dobrze, mimo ze niektore z nich to wzorowe uczennice....zapytacie dlaczego sie do tej szkoly wybieram skoro tyle słyszałam................ ...?????????????

odp prosta.... na pewno ma wiekszaa renomę i dosw w kier kosmetologia niz szkoła na wisniowej WSPIA, bo tam kierunek ten jest od roku...pozatym opinie rowniez ma złe,mimo tak krótkiego nauczania w tym kier,co prawda to prawda wygrywa ona pod katem czesnego i zjazdów....
bo u A.goc zjazdy sa tydzień w tydzień, jak dla mnie przerabane......

póki co startuje tam za rok jak dzidziuś sie urodzi a na razie śledze uważnie ten watek i szukam koleżanki na rok przyszły.....pozdrawiam.. ...
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 19:04   #165
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez gajdaania Pokaż wiadomość
odp prosta.... na pewno ma wiekszaa renomę i dosw w kier kosmetologia niz szkoła na wisniowej WSPIA, bo tam kierunek ten jest od roku...pozatym opinie rowniez ma złe,mimo tak krótkiego nauczania w tym kier,.
hmm dla mnie renoma szkoly GOC zanika i to z roku na rok, zobaczymy co czas przyniesie, ale zle sie wypowiadaja na ten temat nawet kosmetyczki, ktore mialy w swoich gabinetach praktykantki z owej szkoly

coz zlego slyszalas o WSPiA? bo ja sie spotkalam jedynie z dobrymi opiniami, ze wszystko jest profesionalne i ladnie zadbane...
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 19:59   #166
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

oh, dziewczyny... szkoła jak szkoła zawsze będzie mieć złe i dobre opinie, nawet ta uważana za najlepszą, bo każdy ma inne odczucia... ja idę do Gocowej, bo tam chcę iść i koniec... znam kosmetyczkę, która kończyła tą szkołę, obecnie ma własy salon i jest bardzo zadowolona, że skończyła WSZPZiU... a inne znajome odradzały, bo mówiły, że oblewają specjalnie i takie tam i one same się przenosiły gdzieś indziej i ... słuch po nich w świecie kosmetycznym zaginął... oczywiście nie mówię, że inne szkoły są złe... po prostu każda z nas pójdzie tam gdzie chce i się przekona czy faktycznie te wszystkie opinie są prawdziwe... życzę wszystkim miłej nauki od października w obojętniej której szkole
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:46   #167
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

dokladnie, zawsze sie znajda i takie opinie i takie. Bylam w sobote na weselu, u siostry, maz mojej siostry jest z okolic Poznania, i rozmawialam z jednym chlopakiem, jego byla dziewczyna chodzila do WSZPZiU co za przypadek i tak sobie rozmawialismy. I tez nie najlepiej.

W sumie ja juz jestem zdecydowana na WSPIA i tam ide, teraz tylko mysle czy dzienne czy zaoczne. Ale mama powiedziala ze moge na dzienne za 2 tyg sie okaze, bo to tego czasu mam zamiar juz wszystko zalatwic

Acha dla zainteresowanych - ja sie kontaktowalam z 1 dziewczyna ktora chodzi do WSPIA i jest zadowolona. A to ze szkola nowa moze miec tez swoje plusy (w sumie ma plusy) bo sprzet jest nowy, sale, wszystko) a to ze jest od roku wcale nie znaczy że nie maja doswiadczenia, bo prof. sa z AM wiec wiecie, maja doswiadczenie, kadra swietna - tak mi ta dziewczyna napisala .
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:19   #168
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
W sumie ja juz jestem zdecydowana na WSPIA i tam ide, teraz tylko mysle czy dzienne czy zaoczne. Ale mama powiedziala ze moge na dzienne za 2 tyg sie okaze, bo to tego czasu mam zamiar juz wszystko zalatwic
Ja tez mialam podobny dylemat, ale raczej udam sie na zaoczne, poniewaz to moj drugi kierunek studiow i chce isc do pracy wczesniej, niz w wieku 27 lat (teraz mam 24)lol, zeby zdobyc doswiadczenie

co do kadry i sprzetu zgadzam sie w 100%

do zobaczenia w pazdzierniku w takim razie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:56   #169
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

to do WSZPZiU już nikt nie idzie tylko wszystkie do WSPiA
a może jednak ktoś idzie do Gocowej
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:58   #170
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

dalyj dalyj natki przylacz sie do nas
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:04   #171
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dalyj dalyj natki przylacz sie do nas

nie mogę papiery już złożone, wpisowe opłacone i na dniach płacę wyprawkę... chyba, że się po roku przeniosę... hihi... ale mam nadzieję, że sie utrzymam... 24 lata i jedne studia rzucone chyba wystarczą... w razie czego będziemy się wymieniać wrażeniami
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:11   #172
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

ahh to szkoda, bedziemy sie wzajemnie edukowac najwyzej :P


widze, ze moja rowiesniczka jestes jaki kierunkek rzucilas?

ja akurat ukonczylam juz jedne studia, ale chce isc w kierunku kosmetologi, a to z moim wyksztalcenie akustyka ma malo wspolnego lol
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:19   #173
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

byłam na AR na ogrodnictwie porażka... fakt jestem po biol-chemie i lubię biologię (chemię mniej ) i np. z botaniki byłam naprawdę dobra... ale reszta masakra... jakieś nawozy, kopanie w ziemi coś... bo ja sobie wymyśliłam ze zrobię mgr na AR, a szkołe kosmetyczną tylko policealną ( myślałam o Bosej) i to po tym jak zrobię mgr... ale rzuciłam to badziewie... nie dało się tam wytrzymać... z względu na atmosferę też... ludzie tacy jacyś dziwni byli...albo ja się po prostu nie nadaję na ogrodniczkę no a poźniej ciąża, dziecko i tak wylądowałam w 2007 roku z właściwą w końcu decyzją, że idę na kosmetologię... i oby się w końcy mi to udało i obym skończyła hihi
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:03   #174
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez nati0510 Pokaż wiadomość
to do WSZPZiU już nikt nie idzie tylko wszystkie do WSPiA
a może jednak ktoś idzie do Gocowej
Ja
Z tym, ze w przyszłym roku
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:25   #175
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Ja
Z tym, ze w przyszłym roku

to jak zaliczę pierwszy rok, to się może gdzieś tam spotkamy na korytarzach
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:35   #176
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez nati0510 Pokaż wiadomość
to jak zaliczę pierwszy rok, to się może gdzieś tam spotkamy na korytarzach
Pewnie by tak było...
Tylko ja jeszcze niezdecydowana na miasto
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:32   #177
nati90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12
GG do nati90210
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Ja tez mialam podobny dylemat, ale raczej udam sie na zaoczne, poniewaz to moj drugi kierunek studiow i chce isc do pracy wczesniej, niz w wieku 27 lat (teraz mam 24)lol, zeby zdobyc doswiadczenie

co do kadry i sprzetu zgadzam sie w 100%

do zobaczenia w pazdzierniku w takim razie
Ja tez sie wybieram na zaoczne. Jestes z Poznania?
nati90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:36   #178
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

obecnie mieszkam w Belgii, ale tak normalnie jestem z Poznania i wracam tam pod koniec lipca

a Ty? zreszta tak czy inaczej fajnie sie bedzie spotkac jakos

Pzdr!
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 00:58   #179
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Mam taki mętlik w głowie w piątek mam zamiar podjąć ostateczną decyzję i oddać papiery... musze tylko znaleźć parę osób z kosmetlogii na WSPiA... rozszeżyłam macki i sie okazało, że bliska koleżanka ma 5 znajomych na WSZPZiU i niezbyt są zadowolone... pozzaa tym podobno nie można uzupełniać na medycznej bo coś gocowa nie może sie dogadać... a na uniwerku to uzupełniac można ponoc tylko na pedagogice... kiedys na ich stroni pisało dokładnie na jakim kierunku uzupełniać można a teraz nic... tylko ogólnie, że na tej uczelni więc rzeczywiście coś "śmierdzi" jutro zadzwonię i zbadam...
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 01:34   #180
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

na WSPiA tez mozna uzupelnic, czy nie? zreszta nawet jesli nie, to podejrzewam, ze za jakis czas cos zorganizuja

szczerze mowiac, jak przegladalam fotki pracowni WSPiA i szkoly GOCowej, to od razu wiedzialam gdzie pojde.....

poza tym pozwole sobie zacytowac kilka wypowiedzi, ktore rowniez skierowaly mnie w strone WSPiA, a nie WSZPZiU

Cytat:
Kiedyś była to bardzo dobra szkoła. Albo może inaczej - kiedyś jej słuchaczek było mało, ale chciały się uczyć. BTW kosmetyczki, które znam, a ukończyły tę szkołę dobrych kilka lat temu są genialne.
Natomiast teraz....
Miałam 3 praktykantki z tej szkoły.
Jena rzeczywiście bardzo dobra kosmetyczka (zatrudniłam ją potem), dwie pozostałe bez chęci do nauki i bez wiedzy i umiejętności. Natomiast w indeksach miały 4 i 5.
Cytat:
hmmm no pewnie ze moge sie podzielic swa wiedza polroczna tej szkoly
wiec moze w podpukktach
1.szkola fajna , pracownie ok tylko strasznie duzo dziewczyn bylo w mojej grupie.np. na pracowni bylo 19 osob i jak dla mnie straszny tlok. teraz w tej szkole gdzie jestem jest nas 10 na pracowni i jest ok. ale 19 to chyba lekka przesada.lakierow do paznokci bylo duzo ale tylko inglot.zdarzaly sie przeterminowane lakiery i kradzieze.kremy tez co niektore byly przetermionowane.ale duzo kosmetykow. sale wykladowe ok, wykladowcy tez fajni. najbardziej lubilam pania od kosmetologi , podobno mowili ze surowa a mialam 5 u niej. naprawde ciekawe opoiwadala na zajeciach z kosmetolgi..dermatologii uczy jej maz . tez ok. z reszta zajec chyba szkoda gadac.nie podbala mi sie pani od chemi iw ogole cala chemia. na fuzykoterapii kjazdy mial stracha hahahha jak pamietam. a przenioslam sie bo
- meczyly mnie dojazdy zupelnie nie pasowaly mi autobusy
- nie zgralam sie jakos z dziecwzynami., niewiem moze ja sie nie umialam do nich dopasowac ale niektore to naprawde za przeproszeniem byly ,,puste". takze przerwy zazwyczaj sama spedzalam i modlilam sie zeby najchetniej juz byc w domu.dobrze ze 7 minutowki mnie ratowaly (psycia wie o czym mowie)heheh
- nauczycielka od pracowni taka sobie , jak sie jej wchodzilo w d...to byla mila , ja tak nie robilam i niestey chyba mnie nie lubila bo jak sie okzalao ze sie przenosze to zamiast 4 ktora mi wychodzila z ocen na pracowni dala mi 3...
- pozatym dyrekcja jak sie dowiedziala ze sie przenosze zrobila sie odrazu niemila
- przyklad -rozmawiam z pania dyrektor i mowie ze chce sie przeniesc ze mecza mnie dojazdy i czesto jestem chora a ona ok czyli pani chce zrezygnowac ze szkoly, a ja do niej - ja chche sie przeniesc blizej do innej szkoly i chodzic dalej- a ona do mnie -to trzeba bylo odarzu powiedziec ze tu chodzi o pieniadze...
nie chhce mi sie juz tego komentowac
jak najszybciej wzielam stamtad papieruy i ucieklam, nawet mi zwolnienia z wf nie oddali twierdzac ze to wlasnosc szkoly co jest smieszne dla mnie...ciesze sie ze tam nie chodze
Cytat:
jestem studentką II roku u Anieli Goc.Uważam, że to był najgorszy wybór szkoły z możliwych.Syf,syf i jeszcze raz syf.
Kosmetyki, na których pracujemy to eris,dermika,aa,ziaja i femi. ciągle ich brakuje, a pod koniec roku najlepiej przynosić swoje, bo nie ma, do tego często są przeterminowane, o lakierach inglota nie wspomnę, stare, a braki wacików,gazy i ligniny na porządku dziennym. pani od pracowni miła, ale jak w d... nie wejdziesz, to na 5 będziesz pracować jak górnik w kopalni, a i tak nie wiadomo...co do anatomii i fizjologii na I roku, to jest ciężko, zwłaszcza z anatomią. pisałam egzamin, napisałam wszystko, oblałam, moja kumpela oddała pustą prace- zdała!!! póżniej okazało się, że prace w ogóle nie były sprawdzone-widziałam, bo pofatygowałam się na akademię medyczną do profesora,żeby na własne oczy zobaczyć, co było żle, on po prostu wziął pierwszych 20 prac, postawił 3,reszty nie sprawdził. ogólnie na I terminie na ok.180 osób zdających, przeszło 21, na poprawce 31, na 2 poprawce było już niebo lepiej, ale jeszcze ludzie poprawiali do końca listopada, a na warunku i tak usadził 4!!!
masakra.reszta przedmiotów jest w porządku, zaliczasz w sumie bez problemów, o ile oczywiście się nauczysz lub masz trochę szczęścia...
jedyne fajne zajęcia to promocja zdrowia i psychologia,jeśli traficie na dr Bielana.Żałuję strasznie, że nic już póżniej nie prowadzi,bo było naprawdę super na jego wykładach.
jeśli chodzi o dziekanat,dział studencki itp. to szkoda pisać. młyn niemiłosierny w tej budzie,stypendiów socjalnych nie wypłacają na czas,giną indeksy, sama musisz ganiać za wpisami,a 5 minut przed egzaminem może się okazać, że nie masz wpisu w protokole, indeks nie jest wiarygodny, a Ty nie wchodzisz...
czasami jest tak, że łatwy egzamin oblewa podejrzanie duża ilość ludzi, a poprawki płatne. ogólnie nie polecam, a nawet odradzam!!!
mnie się udało trafić na fajną grupę, i to jedyny plus w tej szkole.
Cytat:
przekręty typu np. wyposażenie wyprawki, za którą zażądano 600zł, po otworzeniu torby okazało się, że rzeczy warte są najwyżej 150zł... papierowy pilnik, tępe cążki,workowate mundurki...
Cytat:
ja też przeliczałam z kolezanka tą wyprawke i zgadzam sie ,że wyszlo cos kolo 150 gora 180 zł niewiem skąd takie kosmiczne ceny na wyprawke wymyslają
cążki już po 2 miesiącach były do naprawy
a co do mundurka to bez komentarza chyba lepsze maja w szpitalach Wink
strasznie źle niekiedy uszyte pozatym gorąco w nich było jak cholera przynajmniej m
szczerze mowiac to mi wystarczylo...natomiast o WSPiA nie slyszalam zadnych negatywow, a wrecz przeciwnie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-21 16:15:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.