Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 21:52   #61
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Obie wersje Colorstaya niewatpliwie dostaja duzy PLUS za...przetrwanie nawet w ekstremalnych warunkach
Ciesze sie,ze moglam pomoc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:27   #62
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Cytat:
Napisane przez mania19
Dolly - dobry wybór ( filtry ). Sama zobaczysz jak szybko Twoja skóra odwdzięczy się Co do kwasów i retinoidów to dla mnie istnieją one od grudnia. Wcześniej nie wiedziałam co to
OK Dziewczyny przekonałam sie do filtrów, ale retinoidy to dla mnie zupełna nowość?? Po co one właściwie są?? Zapobiegają starzeniu sie skóry? Jakieś ograniczenia wiekowe istnieją...Przepraszam, że tak głupio pytam, ale wypatrzyłam oczy wątkami filtrowymi i na retinoidy nie mam siły... Będę wdzięczna za kożdą odpowiedź!
P.S. Moderatorka mnie zabije....Przed momentem przestałam ją męczyć o filtry.... ale ja chciałabym wiedzieć wszystko na raz
Przepraszam Sandija
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:41   #63
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

A i jeszcze :0 jak myślicie?? Na początek to bedzie dobre??http://www.allegro.pl/item103725863_...wej_100ml.html
Czy coś innego szukać?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:44   #64
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Nie, no nie zabiję, coś Ty
Zacznij od tego:
http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosme...mina_a_cz1.php

Retinoidy, o których my tu mówimy, to zazwyczaj preparaty zawierające słabszą postać wit. A retinaldehyd: zajrzyj do KWC -> Diroseal, Diacneal
Silniejsze Zorac, Retin A są dostępne na receptę
Hm,nie da się skrócić, musisz przeczytać ten artykuł
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:52   #65
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Ufff przeczytałam!!!
Kurczę chciałam już zamówić ten Diacneal, ale wyczytałam że przy karmieniu piersia po konsultacji z lekarzem Nie chce mi sie lecieć żeby o to tylko spytać Pewnie i tak by nie wiedział hihihiihi. Oni się powinni na wizązu doszkalać!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:58   #66
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Sandija zachęcająca jest Twoja recenzja tego produktu!!! Ale widmo wysypu jednak trochę mnie przeraża!! Co wtedy zrobiłaś smarowałaś dale tym kremem???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 19:45   #67
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Cytat:
Napisane przez uskow
OK Dziewczyny przekonałam sie do filtrów, ale retinoidy to dla mnie zupełna nowość?? Po co one właściwie są?? Zapobiegają starzeniu sie skóry? Jakieś ograniczenia wiekowe istnieją...Przepraszam, że tak głupio pytam, ale wypatrzyłam oczy wątkami filtrowymi i na retinoidy nie mam siły... Będę wdzięczna za kożdą odpowiedź!
P.S. Moderatorka mnie zabije....Przed momentem przestałam ją męczyć o filtry.... ale ja chciałabym wiedzieć wszystko na raz
Przepraszam Sandija
Ani Sandija, ani ja nie zabijemy Ciebie, bez obaw. Co do wysypu, mimo, ze nie jestem Sandiją wypowiem się: przeżyłam go, nie było tak źle. Pomimo wysypu dalej smarowałam twarz Diacnealem a na dzień oczywiście wysokie i fotostabilne filtry
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 20:07   #68
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Dzięki Alchemiczka Wiem że optymalne niewykorzystanie wyszukiwarki grozi poważnymi konsekwencjami, dlatego się wystaszyłam
Dzieki za cierpliwość i wyrozumiałość!!!!!!!!!!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 20:21   #69
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Cytat:
Napisane przez uskow
Dzięki Alchemiczka Wiem że optymalne niewykorzystanie wyszukiwarki grozi poważnymi konsekwencjami, dlatego się wystaszyłam
Dzieki za cierpliwość i wyrozumiałość!!!!!!!!!!!
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:06   #70
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Cytat:
Napisane przez uskow
Sandija zachęcająca jest Twoja recenzja tego produktu!!! Ale widmo wysypu jednak trochę mnie przeraża!! Co wtedy zrobiłaś smarowałaś dale tym kremem???
Niepotrzebnie się przeraziłaś.
Ja mam raczej bezproblemową cerę, dlatego kilka niespodzianek, które łatwo można ukryć korektorem itd., mnie przeraziło - Diacneal je wyciągnął. Smarowałam się nim dzielnie nadal
A na niespodzianki to Tormentiol i maść ichtiolowa - giną momentalnie.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:57   #71
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

A ja mam jeszcze pytanko do Dirosealu. Sandijko, nie bij, bo już dzisiaj o tym rozmawiałyśmy, ale chcę się zapytać tak dla ścisłości. Skoro Diroseal zalicza się do retinoidów, to mogę kłaść na niego lub pod niego samoopalacz? Jeśli tak to można od razu, czy trzeba odczekać przed nałożeniem jednego na drugie?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 22:23   #72
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Samoopalacz w inny dzień niż Dirosealek
Mckabiś, nie ma problemu - dzisiaj taki dzień, że ciężko coś się myśli - rozmawiałyśmy też, że dziś mamy wspólne kucharzenie z przyjaciółmi - jak zadzwoniłam do Teżeta, żeby zrobił na nie zakupki w drodze z pracy, to oświecił mnie, że i owszem, mamy - ale jutro
Ech, to przez pogodę.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 22:32   #73
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Cytat:
Napisane przez Sandija
Samoopalacz w inny dzień niż Dirosealek
Mckabiś, nie ma problemu - dzisiaj taki dzień, że ciężko coś się myśli - rozmawiałyśmy też, że dziś mamy wspólne kucharzenie z przyjaciółmi - jak zadzwoniłam do Teżeta, żeby zrobił na nie zakupki w drodze z pracy, to oświecił mnie, że i owszem, mamy - ale jutro
Ech, to przez pogodę.
no to ładnie. Masz rację to pewnie pogoda tak na nas wpływa Tak ładnie było, a teraz pada i pochmurno
Dziękuję za odpowiedź Już wszystko wiem co i jak
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 22:36   #74
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Oj, mnie dziś złapała podwójna ulewa - rozkosznie ubrałam się w cienki żakiecik i rybaczki, ubraniem lato przywołuję, jak mnie wywiało i zmokło! wsiadłam do samochodu i zmoczyłam pół tapicerki
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 22:43   #75
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Cytat:
Napisane przez Sandija
Oj, mnie dziś złapała podwójna ulewa - rozkosznie ubrałam się w cienki żakiecik i rybaczki, ubraniem lato przywołuję, jak mnie wywiało i zmokło! wsiadłam do samochodu i zmoczyłam pół tapicerki
Sandijuś przez Ciebie już głupawki dostaję. Idę zaraz spać, bo jutro przed 7 muszę wstać, a tu rozmowy końca nie mają Wybieram się i wybieram do łazienki i wybrać się nie mogę
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:04   #76
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Cytat:
Napisane przez mckabi
Sandijuś przez Ciebie już głupawki dostaję. Idę zaraz spać, bo jutro przed 7 muszę wstać, a tu rozmowy końca nie mają Wybieram się i wybieram do łazienki i wybrać się nie mogę
Zawsze możesz się wybrać i...zaraz wrócić!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:10   #77
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Sandijo, Ty chyba jesteś kobietom, która nie potrzebuje snu. Rano czytam Twoje wypowiedzi i wieczorem też, gratuluję kondycji, ja takiewj nie mam, ale jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. To czego używa Sandija będzie dobre dla mnie, Ty chyba też masz cerę naczynkową
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:13   #78
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

No właśnie się wybrałam i wróciłam Ale tylko czytam co nowego i idę już lulu Dobranoc
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:15   #79
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Adziu, dziękuję za komplement
Ja także naczynkowiec, dobrze pamiętasz.
A co do snu - ostatnio mam taki gorący okres, że cały czas pracuję, niestety. A że w domu przy komputerku, to wizazuję w międzyczasie, to znaczy, jeśli mam być szczera, w głównym czasie
Ja jestem potworny śpioch, pisałam o tym w patentach na bycie naj - bez snu wyglądam koszmarnie, bardzo kiepsko funkcjonuję, ale co zrobić. A ostatnio była pełnia, więc tym bardziej nie spałam. Ja to w ogóle jestem meteopatka-psychopatka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 23:22   #80
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Sandijo, czy mogłabyś napisać(może być na PW ile masz lat), bo ja skończyłam 30, ale chyba jeszcze tego nie widać a Ty tak świetnie wyglądasz i znasz się na wszystkicz specyfikach. U mnie było wszystko super, a;le na jakiś miesiąc przed trzydziechą zauważyłam zmarchy pod oczami i zaczynam się niepokoić
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:37   #81
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Adziu, kluczem do wyglądania jak dwudziestka - mi większość wizażanek daję 20 lat, zaniżają bezwstydnie,ale jakie to miłe ale fakt faktem, że wyglądam dużo młodziej. Mamy tu dzielną grupę póżniejszych nastolatek Kluczem do sukcesu są przede wszystkim filtry, do tego jakiś przeciwutleniacz - a nie ma nic lepszego niż nasze serum z wit. E, C, Q10. A na zmary - na dzień to serum pod filtry, na noc retinoidy (Może być Diacneal, Diroseal - dla naczynkówców, ale najlepszy będzie Zorac, z tym, że to dopiero na jesieni, sama się będę nim odmładzać ). Moim pupilkiem zmarszczkowym pod oczka jest AG Clinique'a. Nie używam do twarzy drogich kremów przeciwzmarszczkowych, bo w ogóle ich nie używam, ale pod oczęta - ten muszę mieć. Lubię nakładać sobie grubaśną warstwę jako maseczkę kilka razy w tygodniu. Ja wiem, że wychowana na biochemii powinnam zostać przy retinoidach, ale jak widzę, ile dobrego - tak doraźnie - robi mi ten kremik, to nie mogłabym go odstawić
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:52   #82
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Z filtrami już się pogodziłam, nawet jak odprowadzam dziecko do żłobka filtry obowiązkowe, zwłaszcza dla dziecka i tu znów problem córcia wysmarowana SVR wygląda jak zombi, ale na tym punkcie mam obsesję od zawsze, dziecka bez filtrów na dwór nie wypuszczę, tylko wcześniej., zanim nie trafiłam na Wizaż żyłam w błogiej nieświadomości i panie z apteki mogły wszystko mi wcisnąć
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:54   #83
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Najważniejsze, to poszerzać swoją wiedzę - a to na naszej biochemii chleb powszedni
Do reszty też się przyzwyczaisz, wszystko da się ogarnąć
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:59   #84
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Droga Sandijo jeśli chodzi o mnie to nie jestem wymagająca, ale jeśli sprawa dotyczy mojej córci, to momentalnie wyrastają mi pazurki, tak już jest. Jeśli chodzi o poszerzanie wiedzy, to niestety jeśli nawet już o czymś wiem, to szukam autorytetu, który to potwierdzi
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 00:02   #85
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

My to nie jesteśmy żadnymi autorytetami, ale staramy się odwoływać do nich(jeszcze zależy, dla kogo kto jest autorytetem), drążyć interesujace nas zagadnienia i opierać na rzetelnych żródłach. No i najważniesze - widzimy efekty.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 00:08   #86
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Ja też już widzę efekt. Z natury mam gładką cerę jedyny problem to te nieszczęsne naczynka i niestety córcia ma cerę po mnie,
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 00:13   #87
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Oj,nad naczynkami też się uda zapanować
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 00:16   #88
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

W jaki sposób? Ja do niedawna używałam tylko Eris forte, bo bałam się, że coś innego mi zaszkodzi
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 00:24   #89
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Przed chwilą w wątku "plotki" napisałam parę słów na ten temat do Jowisi (puenta była o alkoholu zewnętrznie stosowanym). Wkleję się, bo widze, że nie przeczytałaś:
Cytat:
Napisane przez Sandija
A wracając do naczynek:
Jowiś, witaminka c! pod filtry to podstawa. Do tego na noc Diroseal i gwarantuję Ci, ze po 3 miesiącach zobaczysz różnicę. Możesz zapytać Eratkę, ją też męczyłam Dirosealkiem i, o, jak go chwali
Ja używałam go 2,5 roku,nawet ponad. Retinaldehyd mi tak pogrubił naskórek, że w życiu by nikt nie powiedział, że mam cerę naczynkową. Sama o niej mówię "potencjalnie naczynkową" już nic nie widać, nawet się nie czerwieni, ale wiem,ze jakbym się rozhulała, np. z kwasami AHA (dla nas nie za bardzo,oj nie), to bym miała za swoje.
No i o alkoholu trzeba zapomnieć, zewnętrznie, znaczy.
Zajrzyj tam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116841
trochę tam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115907
Jest mnóstwo tego, jak dla mnie - gwarantem długotrwałego efektu jest serum z wit. C i Diroseal.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 04:24   #90
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Dziewczyny a jaki wybrać filtr dla dzieciaczka.Moja siostra wkrótce wyda na świat nowe życie i choć sama nie mam wystarczającej wiedzy już ją męczę o filtry dla bobasa.

Korzystając z okazji-skuteczny krem na rozstępy który możnaby aplikować w okresie karmienia-będę wdzięczna za pomoc.
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.