Tanie ale czy dobre???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 18:12   #31
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez Athenka
Nie ma szans żeby na allegro kupić oryginalne kosmetyki za mniej niz 10% (wiem to ze sprawdzonego źródła), mam na mysli kosmetyki "tak zwane" górnpółkowe. Śmiać mi sie chce jak koleżaneczki w pracy zamawiają sobie te podróby i ciesza sie że kupiły dwa czy trzy tusze w cenie jednego Lancome, tłumaczą że sprzedawca sprawdzony itp., bzdura, jakbym na tuszu Joko napisała Dior to tak samo by sie zachwycały. Przestrzegam koneserki markowych napisów na kosmetykach że niech sie nie łudzą że kupią kremik Clinique za połowę ceny rynkowej.
zgadzam sie z toba, ale wiem tez ze niektore rzczy sa oryginalami ale tego jest niewiele.
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:17   #32
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez Athenka
Nie ma szans żeby na allegro kupić oryginalne kosmetyki za mniej niz 10% (wiem to ze sprawdzonego źródła), mam na mysli kosmetyki "tak zwane" górnpółkowe. Śmiać mi sie chce jak koleżaneczki w pracy zamawiają sobie te podróby i ciesza sie że kupiły dwa czy trzy tusze w cenie jednego Lancome, tłumaczą że sprzedawca sprawdzony itp., bzdura, jakbym na tuszu Joko napisała Dior to tak samo by sie zachwycały. Przestrzegam koneserki markowych napisów na kosmetykach że niech sie nie łudzą że kupią kremik Clinique za połowę ceny rynkowej.
zgadzam sie z toba ludzie sa wogole malo swiadomi co kupuja, ale to juz ich sprawa ja naprzyklad domyslam sie ze ten podklad co kupilam to moze byc zwykla podroba, ale wiem tez ze jest kilka oryginalow na allegro, ale niewiele.
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:35   #33
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
albo lancome-kolorystyka jak z ruby rose- zreszta oni nawet tylu kolorow chyba nigdy nie mieli w ofercie-ja znam tylko poczworne cienie lancome.
śmieszne te cienie
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:08   #34
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez satine
śmieszne te cienie
No smieszne
Ja tam nie wierze ze lancome takie mialo kiedykolwiek-one mi wygladaja na cienie za $5
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 01:01   #35
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Na Allegro jest bardzo dużo podrób, szczególnie kosmetyków górnopółkowych ale też, mozna nabyć oryginalne kosmetki troszkę taniej niż w sklepie. (Wydaje mi się, że różnica w cenie- ROZSĄDNA!, może wynikac z tego, że produkt był zakupiony w sklepie wolnocłowym, zagranicznej wyprzedaży, bądź np. w stanach gdzie częste są promocje typu "buy 2 get 1 free" - ale to są moje domysły nie mam pewności)

Nie da się ukryć, że na allegro aż roi się od falsyfikatów. Aby zminimalizować ryzyko nabycia podróby warto:

a)realnie oceniać cenę - produkt oryginalny może być tańszy ale nie może kosztować ułamka rzeczywistej ceny ( np. dwa kremy Cliniqie za 50zł, tusz Lancome za 15 zł, czy cienie Diora za 30zł)

b) jeśli nie jest się pewnym, kupować raczej produkty z rzeczywistym zdjęciem a nie pochodzącym z zeskanowanej reklamy czy internetu- wtedy łatwiej ocenić oryginalność kosmetyku - o ile wie się jak oryginalny produkt wygląda aby się tego dowiedzieć warto:

: c) oglądać strony internetowe producenta kosmetyku, którym jesteśmy zainteresowani w celu sprawdzenia czy dany produkt, o takiej nazwie, kolorystyce, wyglądzie opakowania rzeczywiście jest w ofercie. Większość firm ma strony internetowe, na których prezentowane są ich produkty, można się im dokładnie przyjżeć. Warto czasem obejrzeć różne wersje jezykowe - oferta produktowa, często nazwy odcieni różnią się na rynku np. francuskim i amerykańskim - np. u Lancoma czy Chanel.
Oczywiście należy również wziąć poprawkę na to, że niektore produkty, które również możecie spotkać na allegro mają charakter sezonowy - produkty limitowane, lub pochodzą z nie produkowanych już serii (np. Guerlain Mozais) lub zmieniły szatę graficzną i nie znajdziemy ich już na stronie producenta ale są oryginalne.

d)Jeśli ma się wątpliwości, lepiej nie kupować niż kupić a potem żałować
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 15:20   #36
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
ceny perfum

mnie tez męczy zadane w tym wątku pytanie....

Z jednej strony wierze, że markowe produkty są tańsze i że można je kupić taniej np właśnie na allegro:

1. np podkład Clinique w Polsce kosztuje 107 zł a w Stanach 16$ - jest róznica??? jest... I pewnie jest tak z innymi kosmetykami zwłaszcza nie wiem czy wiecie ale w Polsce płaci się dodatkowe opłaty akcyzy cła, czy jak je zwał, od kosmetyków i od dóbr luksusowych - a takimi sa perfumy....

2. jakie było moje zaskoczenie gdy robiłam zakupy w jednym z warszawskich centrum handlowych ... Nie chcę mówić jaki to był sklep (ale z upominkami podarkami itp) i okazało się że oni tam mają 50% marże!!!
Do tej pory nie moge w to uwierzyć..... A tajemnice zdradziła mi kolezanka która tam pracuje. I tak prezent za 123 zł stał sie prezentem za 62 zł....

Myślę, ze z perfumeriami jest podobnie - bo nie mozesz sprzedawać perfum np CK gdziekolwiek - musisz mieć spełnione standardy - a potem żyjesz z marży

Ale są to tylko moje domysły

druga strona medalu -to jak zdobyć pewnosć że kosmetyki które kupujesz taniej naprawdę są tej samej jakosci co te sprzedawane w perfumeriach??

nie wiem...

Martwi mnie również to co przeczytałam tutaj na forum, ze i w perfumeriach zdażaja sie podróby....
I jak życ z takimi dylematami?

pozdraiwam serdecznie
__________________


Edytowane przez st_ella
Czas edycji: 2006-01-04 o 08:58
st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:40   #37
Majeczka
Przyczajenie
 
Avatar Majeczka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 12
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa
w takim razie mam rozumiec ze istnieje fabryka w ktorej produkuje sie kosmetyki z tej najwyzeszej polki o identycznym wygladzie i zawartosci podobnej do tej co oryginal?
masa osob kupuje, stosuje owe kosmetyki i wrecz je sobie chwali ... wszysycy sa idiotami?
masa osob krytykuje je, nie kupuje, ale tak naprawde nikt nie ma pewnosci skad sie biora...
cena malo zl ale w takim razie jak jest to mozliwe aby nie bylo innych cech swiadczacych o tym ze to podroba?(plyty, ciuchy podrabiane-zawsze widac ze nie sa oryginalami...)
ja mam wielkie watpliwosci ale skad te kosmetyki w takim razie sie biora - tanie BOURJOIS tanie lancome itp...sa koncerny oryginalne i koncerny robiace je na oryginal???smieszne troche...
Od wczoraj przeglądam wątki o podróbkach na Allegro, przeglądałam aukcje z podanych przez różne dziewczyny linków i chętnie Ci odpowiem, bo znam się na rzeczy.
Istotą podróbek ( nie mylić z "zamiennikami" typu hmmm... Hugo Bossman) jest to, że mają niemal identyczne opakowania. Identyczność dotyczy głownie podróbek zapachów,czy podróbek konkretnych produktów ( np. konkretnego tuszu... jako przykład Hypnose, cieni ....jako przykład piątki Diora itd). Niektóre podróbki nie są podobne do oryginałów, a niektóre po prostu powstały w wyobraźni fałszerza np. podawany przez Ciebie w tym linku http://www.allegro.pl/show_item.php?item=767082 36. NIE MA PUDRU LANCOME MAQUICAKE UV !!! NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE. Podając drugi link dla porównania nie zauważyłaś subtelnej różnicy: http://www.makeup.com/search.do?sear...inish&x=40&y=1 . TUTAJ WIDZISZ LANCOME MAQUIFINISH A NIE MAQUICAKE UV I TEN ( maquifinish) JEST ORYGINALNY. http://www.allegro.pl/show_item.php?...wys%C5%8 2any. --- to też nie jest żadna nowość !!! tylko podróba. Marki ekskluzywne generalnie nie robią pudrów w tak ogromnej pojemności - niezła podróba, ale na 100% podróba. Osoba, jak np. ja, która używa od dawna kosmetyków górnopółkowych rozpozna podróbę na pierwszy rzut oka... Dlatego moja, może mało elegancka, rada - nie używałaś nigdy kosmetyków ekskluzywnych, nie znasz np. nazw kolorów z perfumerii, nie testowałaś tych kosmetyków itd. -to nie kupuj ich na Allegro, bo nawet nie rozpoznasz, co dostałaś... W takim przypadku polecam kupowanie w perfumeriach produkty tańszych, ale bardzo dobrych marek jak ArtDeco, IsaDora czu chociażby Bourjois... Innym wyjściem jest podanie linku do aukcji, w której chcesz uczestniczyć na forum Wizażu - dziewczyny na pewno pomogą. Szkoda wydawać 50 zł na podróbę niewiadomego pochodzenia ryzykując swoim zdrowiem i urodą tylko dlatego, że ma napis np. Lancome... A propos wystawiających pozytywne komentarze za te podróbki - tak, uważam, że nigdy nie mieli w rękach oryginału i w bezbrzeżnej naiwności liczą na cud. Sprzedawca to nie instytucja charytatywna, pomyśl ile on płaci za te cuda ( ok. 1 - 3 $) skoro opłaca mu się sprzedawać je w takich ilościach... w takich cenach...
Majeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 18:53   #38
Majeczka
Przyczajenie
 
Avatar Majeczka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 12
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Podroby...przeciez Dior nie ma nawet takiej kolorystyki cieni z tego co sie orientuje-no i oryginal kosztuje okolo $40 a nie 50 zl
Oczywiście, że to podróby. Bardzo podobne wizualnie do oryginału, ale jednak różnią się szczegółami ( oryginały nie mają złotych napisów Dior na aplikatorach - tylko jakby wybite w pastiku pacynek a tym samym w ich kolorze, ale niektóre podróbki widzę, że mają już udoskonalone pacynki, jednak i te da się rozpoznać) Oczywiście nie ma takiej palety kolorów ( tych palet jest no. powiedzmy 10, każda ma swój trzycyfrowy numer i nazwę koloru np. 250 seascape na dole opakowania...
Majeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 01:31   #39
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Tanie ale czy dobre????

witam.
Majeczko, owszem nie uzywam tych najekskluzywniejszych kosmetykow - . Pierwsza przygode z nimi (a raczej podawajacymi sie za nie) mialam wlasnie na allegro.
Kupilam 2 produkty, bo zmylily mnie niemal idealne opakowania ale zaczelam sie zastanawiac jak to mozliwe aby byly takie tanie.
Podroby te byly wykonane jak dla mnie naprawde swietnie - poniewaz moje dotychczasowe wyobrazenie o mozliwosciach osob podrabiajacych bylo inne...

Czlowiek uczy sie na bledach - szukajc na internecie inf o tych produktach wiele sie dowiedzialam i nigdy juz nie wydam na te "specyfiki" pieniedzy.

Mysle ze temat powinno sie naglosnic bo wg mnie to moze i jest w tym naiwnosc osob kupujacych co powiedziec o "super"sprzedawcach sprzedajacym ludziom to g... piszac ze to oryginaly najwyzeszej klasy...?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 06:19   #40
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Tanie ale czy dobre????

a co sądzicie o kosetykach Bourjois, różnuca cena na allegro i w drogeriach nie jest ogromna, ale jadnak na allegro jest taniej.
podróby czy może sprowadzane z zagranicy?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 11:05   #41
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Tanie ale czy dobre????

A co myślicie o testerach sprzedawanych na allegro, są one w cenach ok 50% niższych od cen danego kosmetyku w Sephorze itp. Np ten kremik? Sprzedający pisze, że to tester.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg krem_dior.jpeg (104,4 KB, 19 załadowań)
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 11:24   #42
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Tanie ale czy dobre????

A to krem BIOTHERM z allegro, pierwsze zdjęcie, za 160 pln (!!!). Porównajcie go z oryginałem (drugie zdjęcie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg biotherm_podróbka.jpeg (100,8 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biotherm_oryg.jpg (10,5 KB, 74 załadowań)
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 13:18   #43
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Na mój "chłopski" rozum - krem który kosztuje w sklepie 160 zł - nie może w necie kosztować 25 zł - bo albo jest kradziony albo podrabiany.
Chociaz z drugiej strony marże w perfumeriach sa horrendalne i taki tusz Bourjois co w drogrii kosztuje 50 zł spokojnie cenę zakupu miał i połowę mniejszą

Ostatnio zastanawiałam się nad wysypem wręcz, kosmetyków Lancome.... o co chodzi? w szczególności na ebay'u . Jedno rozumiem sprzedawcy chcą tam zaistnieć i zeszli z ceną aby napukać sobie punktów, bo teraz są już droższe... ale czy oryginalne? Jak duże obłożenie podatkowo-marzowe jest w naszych sklepach?

Ostatnio na ebay widziaam ofertę tuszu Dior Show w złotej kolorystyce? - jest taki w ofercie? Ja miałam oryginała i był srebrny...

a co z tymi sprzedawcami którzy piszą, że cena niska dlatego, że pudełko uszkodzone albo nie dodrukowane? Skąd biora takie kosmetyki?

Tych którzy handlują próbkami czy testerami omijam z daleka bo to z definicji są złodzieje - okradają swojego pracodawcę i klientów naciągają na kasę.
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:44   #44
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
A to krem BIOTHERM z allegro, pierwsze zdjęcie, za 160 pln (!!!). Porównajcie go z oryginałem (drugie zdjęcie).
Widac ze podrobka-napisy niewyrazne i zupelnie inaczej wyglada slowo lift i ten pasek na zakretce sie rozni kolorem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 12:44   #45
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Dot.: Tanie ale czy dobre????

a co myslicie o tym:
http://www.allegro.pl/item89848237_l..._oryginal.html

A czy w ogole znacie ( sprawdzonych) sprzedawcow, u ktorych warto kupowac kosmetyki z wyzszej polki? gdzies chyba widzialam ktos podawal, ale nie moglam teraz znalezc.
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 12:50   #46
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Dot.: Tanie ale czy dobre????

http://www.allegro.pl/item89164567_s...ome_brazy.html

jeszcze ten jakbyscie mogly sprawdzic. Wiele sprzedawcow pisze, ze posiadaja produkty promocyjne, ktorych sie nie podrabia (?).
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 14:45   #47
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Jakiś czas temu czytałam artykuł o masowym wysypie podróbek średniopółkowych kosmetyków na allegro. Więc na bourjois & co. trzeba uważać. Co do tego skąd allegrowi sprzedawcy biorą takie tanie kosmetyki i perfumy to się też nad tym od dawna zastanawiam. Jeśli chodzi o sprowadzanie ich z zagranicy to w drogeriach we Francji i w Niemczech ceny są podobne czyli np. podkład l'oreal, bourjois czy nivea kosztuje ok. 12 E. Może biorą je z hurtowni z tych krajów? Raczej wątpię, ale kto wie?
Jeśli o mnie chodzi to nie kupuję kosmetyków na allegro. Tutaj działy drogeryjne w dużych domach towarowych maja 2-3 razy w roku -30% na całą kolorówkę średniopółkową, więc korzystam
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 15:41   #48
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Tanie ale czy dobre????

A co sadzicie o Lorealu z allegro?
Czy ktos z Was jest w stanie polecic zaufanego sprzedawce badz wskazac sprzedawce oszusta ??
Mnie kusi allegro bo można na nim czesto znalezc cos czego w Polsce się nie dostanie, a niestety w porównaniu z np USA wypadamy marnie. Przykladem może byc to http://www.allegro.pl/item97439486_l...madka_100.html
http://www.allegro.pl/item97870539_l..._8_godzin.html
Aczkolwiek trudno powiedziec czy sa oryginalne?
A co sądzicie o szminkach z allegro Loreala?Podobno szminki sa najcięższe do podrobienia, w ogole sa cięzkie do produkcji.Dlatego cięzko na allegro o kolory szminek z wyższej półki cenowej w naturalnych kolorach, natomiast pełno jaskrawych rózów i czerwieni.Takie kolory najłatwiej podrobić.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 22:32   #49
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Question Dot.: Tanie ale czy dobre????

Witam
Chciałam zapytać czy któraś z Was dziewczyny kupowała te cienie u tego sprzedawcy. http://www.allegro.pl/item99544539_b...oryginal_.html
Zastanawia mnie czy mozliwe aby faktycznie były to oryginały. W sumie to super sprzedawca...
A może udało się Wam trafić na org u jakiegoś innego sprzedawcy?
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 22:41   #50
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tanie ale czy dobre????

z tego co wiem to sprawdzony i polecany sprzedający
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 23:12   #51
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Talking Dot.: Tanie ale czy dobre????

Dziękuję za odpowiedź
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 10:12   #52
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Hej dziewczyny,mój znajomy zajmuje się sprzedażą Lancome-kremy,pudry,podkłady.On sprowadza je z Moskwy,tam jest taniej.W hurcie po przeliczeniu wychodzi mu ok.35 złotych.Doliczyć transport...

A tak swoją drogą widziałam Białorusinów , a nie Rosjan którzy sprzedają na rynku podróbki za 20 złotych a na allegro cwaniaczki sprzedają za 39 i 50 złotych.Trzeba mieć dobrze nasra...we łbie,żeby kupić taką tandetę.
Ja osobiście kupuję tylko od mego kumpla.A na Allegro warto kupywać MAX FACTOR-TYLKO PUDRY,BOUJOURS CIENIE TO PODRÓBKI.Najpewniejsze to Maybelline,Rimmel,Astor,t o w Moskwie po przeliczeniu na polska walutę wychodzi prawie na tyle samo.
Także strzeżcie się LANCOME.
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 19:06   #53
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Konsternacja
Sprzedawca polecany ale czy dlatego że miły i sumienny czy dlatego że cienie oryginalne
Mam straszną chrapkę na te cienie od daaawna i dalej nie wiem bo jeżeli mają to być podróbki to zdecydowanie maszeruję grzecznie do galerii ale jeżeli są ok i można pare grosików zaoszczędzić w innym kosmetycznym celu to może warto spróbować

Może jeszcze troszkę mi pomożecie?
pleaseee
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 00:31   #54
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez Majeczka Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=767082 36. NIE MA PUDRU LANCOME MAQUICAKE UV !!! NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE. Podając drugi link dla porównania nie zauważyłaś subtelnej różnicy: http://www.makeup.com/search.do?sear...inish&x=40&y=1 . TUTAJ WIDZISZ LANCOME MAQUIFINISH A NIE MAQUICAKE UV I TEN ( maquifinish) JEST ORYGINALNY.
Wiem, że wątek stary, ale ja na ten akurat post trafiłam wczoraj, więc pewnie wiele dziewczyn odgrzebie go w archiwum...
Jednak Maquicake UV istnieje, a dowód jest w Truskawie - http://oth.strawberrynet.com/product...47935&CatgId=2.

Zresztą ja sama przejechałam się tydzień temu na nowych błyszczykach Loreala - byłam pewna, że te sprzedawane na Allegro, w nowych, odmiennych opakowaniach, to podróby. Czy są prawdziwe, czy nie - nie wiem, ale osądzenie po opakowaniu okazało się być błędem

Innymi słowy - jeśli u nas nie ma jakiegoś produktu, bardzo dokładnie trzeba sprawdzić stronę producenta w innych krajach - może akurat w którymś jednym został wprowadzony?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 00:57   #55
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Tanie ale czy dobre????

ja nie kupuje co prawda na allegro ale na ebayu - w sumie podobne.
znalazlam ostatnio krem morpholift lancome - za 40zl pelna pojemnosc ten krem z tego co mi wiadomo kosztuje ponad 40£ w sklepie. i co ciekawe sprzedawca ma 100%pozytywnych opinii.nie wiem jak to jest mozliwe. moze to jak z torebkami - ludzie placa ciezkie czasami pieniadze za tansza mimo wszystko torbe designera i wcale nie zdaja sobie sprawy ze to podrobka bo nie tak latwo sie zorientowac.
niemniej jednak kupilam mamie juz 2 razy krem lancome - wspomniany powyzej za £20 i to jest oryginal. dlaczego tanszy ? a bo amerykanski ( nazwa microlift-to nie podroba tylko amerykanska wersja) a w usa kosmetyki sa tansze. jesli np kupiony na lotnisku to jeszcze taniej.no i byl czescia kompletu. wiec sie kalkuluje.
nie wiem co prawda jak jest w polsce i jakie sa przepisy bo jakos jak przegladam ebay.uk to jakos podrobek nie widze. kupowalam juz perfumy za smieszne pieniadze, licytowalam rozne kosmetyki i wszystko bylo ok.
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 16:56   #56
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Tanie ale czy dobre????

ja mam krem wysczuplający dermedic do sprzedania, kurde zle popatrzylam i wzielam ten ktory nie jest mi potrzebny , chyba shandluje go na allegro za pol ceny mimo ze uzylam go tylko raz, moze moj przyklad pozwoli zrozumiec dlaczego kosmetyki sa czesto na allegro sprzedawane tak tanio i nie koniecznie sa podrobka poprostu czasem trafiaja sie takie glupki jak ja ktore zle popatrza
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 17:01   #57
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Tanie ale czy dobre????

ja mam krem wysczuplający dermedic do sprzedania, kurde zle popatrzylam i wzielam ten ktory nie jest mi potrzebny , chyba shandluje go na allegro za pol ceny mimo ze uzylam go tylko raz, moze moj przyklad pozwoli zrozumiec dlaczego kosmetyki sa czesto na allegro sprzedawane tak tanio i nie koniecznie sa podrobka poprostu czasem trafiaja sie takie glupki jak ja ktore zle popatrza
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 22:05   #58
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tanie ale czy dobre????

kupilam kiedys perfumy chanel 5 dla mamy na allegro za 60 zl, ale to raczej byla podrobka. ta cena mowi sama za siebie, oczywiscie opakowanie takie same, poznac sie nie da, ale mama mowila, ze zapach za krotko sie trzyma w porownaniu do naprawde oryginalnych perfum i byly jasniejsze od oryginalnych. teraz juz wiem, ze trzeba na cos takiego uwazac, bo gdybym wiedziala, ze to podrobka to przeplacilam...
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 12:01   #59
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Dziewczyny, prosze rzućcie okiem na tych 3 sprzedawcow:
http://allegro.pl/show_user_auctions...428846&p=1&p=2

http://allegro.pl/ysl-touche-eclat-k...396919229.html
i
http://allegro.pl/chanel-vitalumiere...409947840.html
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 18:55   #60
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Pierwszy sprzedawca ma na 1000% podróby

Drugi Sprzedawca nie wiem, wyglada ok ale on ma kosmetyki i perfumy których nie używałam więc nie wiem jak na żywo wyglądają

Trzeci Sprzedawca ma oryginały
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.