Miłośniczki Zary - część XLVII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 15:36   #1261
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Wg mnie jest normalna rozmiarówka, noszę M i M było dobre. Zamówiłam wcześniej S i niezbyt dobrze się czułam, bo był dość wąski. Nie wiem, czy na Ciebie nie będzie za duży. Wankaw zamawiała ten sweterek i ona chyba brała S.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:40   #1262
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wg mnie jest normalna rozmiarówka, noszę M i M było dobre. Zamówiłam wcześniej S i niezbyt dobrze się czułam, bo był dość wąski. Nie wiem, czy na Ciebie nie będzie za duży. Wankaw zamawiała ten sweterek i ona chyba brała S.
Taki sweterek nie musi być jakoś specjalnie dopasowany, może być trochę luźniejszy.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:42   #1263
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Taki sweterek nie musi być jakoś specjalnie dopasowany, może być trochę luźniejszy.
Tak mi się wydawało, dlatego brałam M. Lepiej się czułam jak miałam nieco luźniej.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:47   #1264
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Tak mi się wydawało, dlatego brałam M. Lepiej się czułam jak miałam nieco luźniej.
o ktorym sweterku mowa.....
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:36   #1265
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
hmmm…co to znaczy zgranie? my z moim tż jesteśmy mega inni zupełnie niezgrani on woda, ja ogień. On spokój - ja żywioł. Był czas, że każda kłótnia kończyła się rzucaniem talerzami raz wyrzuciłam talerz w szale przez okno. on oczywiście tylko patrzył

DLA MNIE pytanie najważniejsze czy się kochacie? Czy Wam dobrze jest razem, bo różnice zawsze będą...
Oj u Nas tez jest ciezko ogien+ogien to dopiero mieszanka

Doszly moje spodnie z kantem z SP - super. Rewelacyjny odcien szarosci .

Gabi - zamowilas sznurowance? Bo ja tak
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:50   #1266
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam doła . Nie mogę sobie totalnie poradzić. Rozstaję się i schodzę z facetem od dwóch lat. Co jakiś czas jak nie jedno to drugie się odzywa. Raz jedno chce raz drugie. Ja bardzo dużo czuję on chyba również... Ale nam nie wychodzi, on ma wątpliwości, uważa, że to nie wyjdzie skoro tyle razy nie wychodziło. Nie trafia to do mojego pustego łba, że to koniec, że najwyższy czas iść dalej i spróbować zapomnieć. Nie potrafię.. nie mogę sobie z tym poradzić i zrozumieć, że może ludzie nie pasują do siebie, może się jednak nie zgramy skoro tyle czasu nam nie wyszło..
Mam za sobą taki związek- no, może nie "kończyłam" go przez 2 lata ale dobre kilka miesięcy ( 8-9 )- to właśnie było takie "dawanie sobie szansy". Dziś cieszę się, że ten związek się skończył i uważam datę definitywnego końca jako jedną z najlepszych w moim życiu, którą będę pamiętać do końca życia . Niestety ale takie związki nie mają szans i kiedyś to zrozumiesz. Zapewne będzie to dopiero w momencie, kiedy poznasz kogoś innego.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:56   #1267
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Tyle ze my mamy ciche dni co prawda nie rozstajemy sie śle z uwagi na fakt, iż razem nie mieszkamy zdarza nam sie nawet tydzień nie odzywać i wtedy relacja jest zdrowsza
Hm, ja jestem z tż prawie 2 lata i nigdy jeszcze nie pokłóciliśmy się. Jeśli było jakieś małe spięcie, od razu rozmawialiśmy, wyjaśnialiśmy. Więc..to mimo wszystko zdrowsze, aniżeli tygodniowy foszek

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
hmmm…co to znaczy zgranie? my z moim tż jesteśmy mega inni zupełnie niezgrani on woda, ja ogień. On spokój - ja żywioł. Był czas, że każda kłótnia kończyła się rzucaniem talerzami raz wyrzuciłam talerz w szale przez okno. on oczywiście tylko patrzył

DLA MNIE pytanie najważniejsze czy się kochacie? Czy Wam dobrze jest razem, bo różnice zawsze będą...


Próbowałaś kiedyś nad sobą popracować? Tak dla..zdrowia? Ja kiedyś też byłam straszny nerwus, ale zaczęłam kontrolować siebie, swoje zachowanie. Łatwe to nie było, wymagało czasu, ale udało mi się dojść z sobą do ładu. Owszem, zdarza mi się wybuchnąć w sytuacji nie wymagającej tego, ale to już 1% tego co było kiedyś

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Mam za sobą taki związek- no, może nie "kończyłam" go przez 2 lata ale dobre kilka miesięcy ( 8-9 )- to właśnie było takie "dawanie sobie szansy". Dziś cieszę się, że ten związek się skończył i uważam datę definitywnego końca jako jedną z najlepszych w moim życiu, którą będę pamiętać do końca życia . Niestety ale takie związki nie mają szans i kiedyś to zrozumiesz. Zapewne będzie to dopiero w momencie, kiedy poznasz kogoś innego.
Miałam podobnie. I też ja Ty uważam zakończenie tamtej relacji za jedną z lepszym decyzji w moim życiu. Wg mnie jeśli ktoś doprowadza Nas do łez, to nie jest absolutnie wart uczestniczenia w Naszym życiu
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 16:57   #1268
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Oj u Nas tez jest ciezko ogien+ogien to dopiero mieszanka

Doszly moje spodnie z kantem z SP - super. Rewelacyjny odcien szarosci .

Gabi - zamowilas sznurowance? Bo ja tak
A jak długość? Bo dla mnie rybaczki
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:57   #1269
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Tylko, że chyba czym innym są kłótnie, nieporozumienia i gorsze dni a czym innym ciągłe rozstawanie sie i schodzenie, ja tak uważam, bo jeśli relacja jest silna to ludzie nie rozstają się co chwila z powodu byle kłótni ... takie jest moje zdanie, wiadomo, że każda sytuacja jest inna
Otóż to. Ja jestem z moim chłopem ponad 7 lat i mamy za sobą 3 POWAŻNE kłótnie ( raz prawie się pobiliśmy ) i czasem padały słowa- koniec,rozwód. Ale na drugi dzień a czasem nawet po kilku godzinach wszystko było ok i śmialiśmy się z tego. Oboje nigdy tak naprawdę nie pomyśleliśmy o rozstaniu, to były tylko puste słowa, żeby zrobić jeden drugiemu na złość. Ale to było po ślubie, docieraliśmy się. Teraz nawet jak się kłócimy to na zasadzie "kto ma ostatnie słowo" i po chwili jak już nam brakuje słów to się zaczynamy śmiać. Zazwyczaj się zaczyna od Gamonia, a kończy na " A Ty jesteś ćwierć pantofelka" ( to ten jednokomórkowiec ).

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2014-12-17 o 16:58
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:58   #1270
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Chciałam sobie kupić jakieś swetry, ale nic nie widzę ciekawego w Mango
o, mam chęć na czerwony ... na święta
nie zacytowało mi wszystkich wiadomości

wzięłam wszystkie buty, które mi się podobają najwyżej oddam jak coś będzie nie halo

ja poluję na dosłownie 2 swetry, nie jakieś konkretne, ale oversize golf i sweter... nigdzie ich nie ma! a jak są w miarę to cena albo jak cena jest ok to szmaty jakich mało...
Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Ja niestety podobnie, ten kuszący smak chipsów, ten zapach....ahhh albo paluszki, czy słone ciasteckza
Albo mączne potrawy, o Jezu..., pierogi z cebulka i kiełabaską podsmażaną, kluseczki z masełkiem, knedelki w bułce tartej polane masełkiem...moge jesc tonami...Ostanio zjadłam 20 pierogów sama w jednym rzucie...
pierogiiiiiiii
jadłam dziś w Ikei pyszne pierogi z kurkami w sosie śmietanowo-kurkowym - ekstaza
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
te buty sa super ale na mnie jak kajaki wygladaja


od 7 myślę czy klikać wężowe sznurowańce......
Gabi, które jak kajaki? te z Mango?
klikaj sznurowańce mi się sznurowańce zawsze kojarzą od razu z Tobą
Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
hehe, lekka inspiracja
Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ich sporo było w Browarze, ale nie wiem, jaki rozmiar Cię interesuje. Na pewno nie było już 38, bo ten jeden mi się udało wziąć Ale tak, to był 37, 40, sporo 39 i 41
i nie dojechałam do browaru za długo zeszło mi w szpitalu i zdążyłam oblecieć tylko Ikeę i zrobić tylko małe upominki na święta..

kurde, mam dylemat z tymi butami przez Was chciałabym, ale nie mierzyłam.. nawet ich nie widziałam na żywo, ale chyba anies ma w nich fotki na insta i są super u niej jeszcze piszesz, że 37 było
Forget_me , możesz pokazać jakąś fotkę w nich? i czy w razie W mogłabyś je dla mnie kupić?

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mój powiedział dokłądnie to samo

one są beznadziejne, i nawet sama Zara to wie, skoro trzeci raz obniża ich cenę
hmmmm... w sumie może jeszcze z kilka razy poczytam wasze opinie i mi się odechce?

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam doła . Nie mogę sobie totalnie poradzić. Rozstaję się i schodzę z facetem od dwóch lat. Co jakiś czas jak nie jedno to drugie się odzywa. Raz jedno chce raz drugie. Ja bardzo dużo czuję on chyba również... Ale nam nie wychodzi, on ma wątpliwości, uważa, że to nie wyjdzie skoro tyle razy nie wychodziło. Nie trafia to do mojego pustego łba, że to koniec, że najwyższy czas iść dalej i spróbować zapomnieć. Nie potrafię.. nie mogę sobie z tym poradzić i zrozumieć, że może ludzie nie pasują do siebie, może się jednak nie zgramy skoro tyle czasu nam nie wyszło..
ja mam tylko jedną radę w takiej sytuacji - pogoń dziada. sama kiedyś tkwiłam w takim 'związku' i naprawdę tylko spontaniczna decyzja o rozstaniu załatwiła temat. też się schodziliśmy, rozchodziliśmy itd.. co z tego,że przez tydzień było fajnie, skoro przez 3 była jakaś dziwna, chora jazda.. ale u mnie to w ogóle było pozamiatane,bo gość miał straszne poczucie wyższości względem innych i wszystkich tyrał i obrażał.. szkoda czasu na takich ludzi.. jesteś piękna i młoda, na pewno trafisz na kogoś wartościowego


Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Gabi - zamowilas sznurowance? Bo ja tak
dooobrze, ja też je będę mieć
cieszę się, zwłaszcza, że poprzednie wężowe poszły na all


odpaliłam sobie wosk Yankee Candle i się relaksuję Tż jedzie do domu z chipsami i piwkiem
tradycyjny wieczór relaksacyjny przed TV
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:13   #1271
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A jak długość? Bo dla mnie rybaczki
takie przed kostke, ale ja lubie taka dlugosc do szpilek


Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
pierogiiiiiiii
jadłam dziś w Ikei pyszne pierogi z kurkami w sosie śmietanowo-kurkowym - ekstaza
Tez je uwielbiam

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
dooobrze, ja też je będę mieć
cieszę się, zwłaszcza, że poprzednie wężowe poszły na all

Juz je mialas i sprzedalas? Dlaczego? Ja przyznam sie szczerze, ze czarne sznurowance kocham, oby te byly tak wygodne
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 17:15   #1272
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

są boskie, pierwszy raz je jadłam ale na pewno przy następnej okazji znowu sobie nie odmówię

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Juz je mialas i sprzedalas? Dlaczego? Ja przyznam sie szczerze, ze czarne sznurowance kocham, oby te byly tak wygodne
miałam wszystkie sznurowańce z poprzednich kolekcji, ale zostawiłam sobie tylko leopardy

sprzedałam z bólem serca, ale.. potrzebowałam kasy, a że były nówki... to był na nie niezły popyt
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:16   #1273
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
takie przed kostke, ale ja lubie taka dlugosc do szpilek
Przed kostkę lubię, moje były do połowy łydki
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:20   #1274
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Hm, ja jestem z tż prawie 2 lata i nigdy jeszcze nie pokłóciliśmy się. Jeśli było jakieś małe spięcie, od razu rozmawialiśmy, wyjaśnialiśmy. Więc..to mimo wszystko zdrowsze, aniżeli tygodniowy foszek

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------




Próbowałaś kiedyś nad sobą popracować? Tak dla..zdrowia? Ja kiedyś też byłam straszny nerwus, ale zaczęłam kontrolować siebie, swoje zachowanie. Łatwe to nie było, wymagało czasu, ale udało mi się dojść z sobą do ładu. Owszem, zdarza mi się wybuchnąć w sytuacji nie wymagającej tego, ale to już 1% tego co było kiedyś :brzydal:

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------


Miałam podobnie. I też ja Ty uważam zakończenie tamtej relacji za jedną z lepszym decyzji w moim życiu. Wg mnie jeśli ktoś doprowadza Nas do łez, to nie jest absolutnie wart uczestniczenia w Naszym życiu
byłam młoda i głupia nie rzucam już talerzami, ale zazwyczaj ja się "drę" a mój Tż patrzy zdziwiony
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:21   #1275
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
są boskie, pierwszy raz je jadłam ale na pewno przy następnej okazji znowu sobie nie odmówię

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------


miałam wszystkie sznurowańce z poprzednich kolekcji, ale zostawiłam sobie tylko leopardy

sprzedałam z bólem serca, ale.. potrzebowałam kasy, a że były nówki... to był na nie niezły popyt

wspolczuje


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Przed kostkę lubię, moje były do połowy łydki
Zartujesz? Moze mialas jakas felerna pare Mam ochote jeszcze na czarne

Pochwale sie kurtka, ktora kupilam mamie przeceniona w New Looku z 280 na 50 zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kurka22.jpg (125,2 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (125,1 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez LadyI
Czas edycji: 2014-12-17 o 17:23
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:30   #1276
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
byłam młoda i głupia nie rzucam już talerzami, ale zazwyczaj ja się "drę" a mój Tż patrzy zdziwiony
Chociaż tyle Ja też jestem w związku tą stroną bardziej zadziorną. Ale mam mądrego tż, który nie daje się prowokować. On jest właśnie tak jak Twój, oazą spokoju Co nie zmienia faktu, że ostatecznie wybieramy rozmowę, zamiast sprzeczek.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Pochwale sie kurtka, ktora kupilam mamie przeceniona w New Looku z 280 na 50 zl


Byłam w weekend i nie było żadnych kurtek na %. Ogólnie bieda była
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:36   #1277
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam doła . Nie mogę sobie totalnie poradzić. Rozstaję się i schodzę z facetem od dwóch lat. Co jakiś czas jak nie jedno to drugie się odzywa. Raz jedno chce raz drugie. Ja bardzo dużo czuję on chyba również... Ale nam nie wychodzi, on ma wątpliwości, uważa, że to nie wyjdzie skoro tyle razy nie wychodziło. Nie trafia to do mojego pustego łba, że to koniec, że najwyższy czas iść dalej i spróbować zapomnieć. Nie potrafię.. nie mogę sobie z tym poradzić i zrozumieć, że może ludzie nie pasują do siebie, może się jednak nie zgramy skoro tyle czasu nam nie wyszło..
Kochana, taka decyzja nigdy nie będzie łatwa, ale taki związek jak dla mnie jest bez przyszłości. Wychodzę z założenia, że dwa razy się do tej samej rzeki wchodzić nie powinno. Jeżeli cosik się nie udało i doszło do rozstania, nie widzę sensu dawania sobie kolejnej szansy, i kolejnej, i jeszcze kolejnej...Zresztą nie ma chyba nic gorszego niż odgrzewane kotlety
Jesteś świetną dziewczyną i na pewno znajdziesz kogoś, z kim się zgrasz i z kim będziesz najszczęśliwsza na świecie

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Tyle ze my mamy ciche dni co prawda nie rozstajemy sie śle z uwagi na fakt, iż razem nie mieszkamy zdarza nam sie nawet tydzień nie odzywać i wtedy relacja jest zdrowsza
Nie wytrzymałabym, gdybym się miała tydzień do małżona nie odzywać Mam taki charakter, że co w sercu, to na języku. Lubię jasne sytuacje, bez cichych dni. Dla mnie kłótnia musi kończyć się tego samego dnia, w którym się zaczęła

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
hmmm…co to znaczy zgranie? my z moim tż jesteśmy mega inni zupełnie niezgrani on woda, ja ogień. On spokój - ja żywioł. Był czas, że każda kłótnia kończyła się rzucaniem talerzami raz wyrzuciłam talerz w szale przez okno. on oczywiście tylko patrzył

DLA MNIE pytanie najważniejsze czy się kochacie? Czy Wam dobrze jest razem, bo różnice zawsze będą...
My też jesteśmy zupełnymi przeciwieństwami, jednak w tym wszystkim jesteśmy zgrani Mam tu na myśli dopasowanie się do siebie, jak elementy układanki Kiedyś bym się postukała w głowę, gdyby ktoś mi powiedział, że będę miała męża o takim charakterze, a teraz wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Przeciwieństwa jednak się przyciągają i potrafią się idealnie zgrać

Z tym kochaniem, to wydaje mi się, że jednak miłość nie zawsze wystarcza. Wiadomo, że różnice zawsze będą, jednak kiedy w związku są poważne problemy, sama miłość to może być jednak zbyt mało.

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj się zaczyna od Gamonia, a kończy na " A Ty jesteś ćwierć pantofelka" ( to ten jednokomórkowiec ).


Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
i nie dojechałam do browaru za długo zeszło mi w szpitalu i zdążyłam oblecieć tylko Ikeę i zrobić tylko małe upominki na święta..

kurde, mam dylemat z tymi butami przez Was chciałabym, ale nie mierzyłam.. nawet ich nie widziałam na żywo, ale chyba anies ma w nich fotki na insta i są super u niej jeszcze piszesz, że 37 było
Forget_me , możesz pokazać jakąś fotkę w nich? i czy w razie W mogłabyś je dla mnie kupić?
Mi na ikeę też zawsze sporo czasu schodzi Wjeżdżam niby po kilka rzeczy, a wychodzę po trzech godzinach

Też mam wielki dylemat z tymi butami. Mi wątpliwości zasiał małżon. Jutro pokombinuję ze stylizacjami i wtedy zadecyduję

Fotki nie wrzucę, bo teraz nawet nie mam jak jej zrobić A w sklepie żadnej nie zrobiłam.
Ze zakupem też będzie problem, bo na chwilę obecną nie jeżdżę w ogóle samochodem Przypuszczam, ze na kolejnych zakupach stacjonarnych będę dopiero w połowie stycznia
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:41   #1278
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Chociaż tyle Ja też jestem w związku tą stroną bardziej zadziorną. Ale mam mądrego tż, który nie daje się prowokować. On jest właśnie tak jak Twój, oazą spokoju Co nie zmienia faktu, że ostatecznie wybieramy rozmowę, zamiast sprzeczek.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------




Byłam w weekend i nie było żadnych kurtek na %. Ogólnie bieda była
Jak dzisiaj weszlam to bylam w szoku, mnostwo rzeczy tylko glownie rozmiary 40-42 Szalik widzialam podobny do zarowego i chyba po niego wroce



---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość

Nie wytrzymałabym, gdybym się miała tydzień do małżona nie odzywać Mam taki charakter, że co w sercu, to na języku. Lubię jasne sytuacje, bez cichych dni. Dla mnie kłótnia musi kończyć się tego samego dnia, w którym się zaczęła
Mam to samo..jak czasem posprzeczamy sie przed snem i pojdziemy spac odwroceni od siebie to mnie tak sumienie meczy, zasnac nie moge, okropnosc:/ Jakis zas temu sobie obiecalismy, ze cokolwiek by sie nie dzialo to kladziemy sie pogodzeni
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:43   #1279
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Pochwale sie kurtka, ktora kupilam mamie przeceniona w New Looku z 280 na 50 zl
Ale świetna cena Kurteczka zresztą też Szkoda, że w Poznaniu nie ma New Looka

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Chociaż tyle Ja też jestem w związku tą stroną bardziej zadziorną. Ale mam mądrego tż, który nie daje się prowokować. On jest właśnie tak jak Twój, oazą spokoju Co nie zmienia faktu, że ostatecznie wybieramy rozmowę, zamiast sprzeczek.
U nas jest tak samo Też jestem bardziej zadziorna, natomiast małżon jest człowiekiem pozbawionym układu nerwowego Na samym początku naszego bycia razem bardziej wyszukiwałam przysłowiowej dziury w całym. Nauczyłam się jednak od niego, że nie warto krzyczeć, wszystko można spokojnie powiedzieć, a co najważniejsze, nie warto sprzeczać się o pierdoły, życie jest zbyt krótkie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 17:45   #1280
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Chociaż tyle Ja też jestem w związku tą stroną bardziej zadziorną. Ale mam mądrego tż, który nie daje się prowokować. On jest właśnie tak jak Twój, oazą spokoju Co nie zmienia faktu, że ostatecznie wybieramy rozmowę, zamiast sprzeczek.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------




Byłam w weekend i nie było żadnych kurtek na %. Ogólnie bieda była
u nas też, ale jak już się zaczyna to mam tyle w sobie energii,że mnie roznosi
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:48   #1281
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Mam to samo..jak czasem posprzeczamy sie przed snem i pojdziemy spac odwroceni od siebie to mnie tak sumienie meczy, zasnac nie moge, okropnosc:/ Jakis zas temu sobie obiecalismy, ze cokolwiek by sie nie dzialo to kladziemy sie pogodzeni
Mam to samo! Mnie dodatkowo dręczy jeszcze myśl, że kładąc się do łóżka nie wiemy, czy z tego łóżka rano będzie nam dane się podnieść. Nie chciałabym żyć z tą świadomością, że kłóciliśmy się o pierdołę i nie było nam dane się pogodzić
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 17:55   #1282
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
u nas też, ale jak już się zaczyna to mam tyle w sobie energii,że mnie roznosi
Mam identyko, jak z natury jestem spokojna, to jak mnie ktoś wyprowadzi z równowagi,ale tak bardzo bardzo, to mnie normalnie zalewa fala gorąca
Wtedy... ratuj się kto może!
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:02   #1283
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Ja mam tak jak Madzia nakręcam sie mocno byłam w Zarze mierzylam bezpietowce i rozczarowalam sie te dresy ze wp tez jakies bezpłciowego...kupiłam długie rękawiczki skórzane do peleryny i apaszke do luiska w H&m Posucha w sklepach tłumy aż sie wszystkiego odechciewa no i jak sie rozrbralam i zobaczyłam sie to nawet mi sie innych rzeczy odechcialo mierzyć zaraz sie za ćwiczenia biorę.
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:03   #1284
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Mam identyko, jak z natury jestem spokojna, to jak mnie ktoś wyprowadzi z równowagi,ale tak bardzo bardzo, to mnie normalnie zalewa fala gorąca
Wtedy... ratuj się kto może!
i tak jest lepiej niż było ja mam charakter po Tatusiu a tatuś jest cierpliwy do czasu potem…
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:05   #1285
agha77
Rozeznanie
 
Avatar agha77
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 722
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

boszzz biję się z myślami,czy kupić te sznurowańce z SP powiedzcie mi, że są niewygodne, że jestem za wysoka (175) albo cokolwiek innego
agha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:06   #1286
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
wspolczuje




Zartujesz? Moze mialas jakas felerna pare Mam ochote jeszcze na czarne

Pochwale sie kurtka, ktora kupilam mamie przeceniona w New Looku z 280 na 50 zl
Swietna ta kurtka. W New Looku sa juz przeceny? Chcialam kupic taka biala kamizelke futerkowa.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:15   #1287
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To wrzucę Ci wieczorkiem jak chcesz , bo w pracy nie mam zdjęć.
chcę chcę
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:23   #1288
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

My z moim chłopem również jesteśmy oboje rózni, a jednocześnie podobni...taki paradoks, a jednak. On stąpa pewnie po ziemi, jest realistą, zdecydowany, opanowany, a ja.... Też jestem ogień,
A w szale potrafię dużo niestety... Wtedy nie przebieram w słowach...ale tak ma dużo ludzi - to są po prostu emocje. Nie rzucam niczym, bo mi szkoda
Kiedyś byłam w długim, dziś wiem już, że za długim 7 - letnim związku...Dobrze, że w koncu wtedy to zakończyłam, bo trwalam w niezłym łajnie dobre kilka lat. Jak wiele wtedy straciłam, jaki ten związek był toksyczny, jakim ten facet był nieudacznikiem - niestety wydedukowałam po latach...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:29   #1289
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Oj u Nas tez jest ciezko ogien+ogien to dopiero mieszanka

Doszly moje spodnie z kantem z SP - super. Rewelacyjny odcien szarosci .

Gabi - zamowilas sznurowance? Bo ja tak
nie dziś wygenerowała mi się potrzeba nowego telefonu.....samsung 5 i musze go kupić
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:31   #1290
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Kiedyś byłam w długim, dziś wiem już, że za długim 7 - letnim związku...Dobrze, że w koncu wtedy to zakończyłam, bo trwalam w niezłym łajnie dobre kilka lat. Jak wiele wtedy straciłam, jaki ten związek był toksyczny, jakim ten facet był nieudacznikiem - niestety wydedukowałam po latach...
Najważniejsze, że doszłaś do tego, że tamten facet nie był dla Ciebie i teraz jesteś szczęśliwa Niestety jest wiele dziewczyn, które przez przywiązanie i wiarę w to, że facet się kiedyś zmieni tkwią w takich toksycznych relacjach i nie dają sobie powiedzieć, że taki facet się już nie zmieni.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.