Scent Bat LXII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-27, 14:24   #91
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

a da się mieć same grupy bez fejsa? bo tylko to mnie tam trzyma i powstrzymuje przed dezaktywacją konta na pewien bliżej nieokreślony czas?
chyba bym musiała drugi pusty profil założyć
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 14:31   #92
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
a da się mieć same grupy bez fejsa? bo tylko to mnie tam trzyma i powstrzymuje przed dezaktywacją konta na pewien bliżej nieokreślony czas?
chyba bym musiała drugi pusty profil założyć
no ale w czym problem? masz profil ale nic na nim nie poszesz...tablicy rtez nie musisz ogladac swojeje..w sumei ja tak mam....prawie nigdy nic nie publikuje, dopiero sie kapnelam ze mi ludzie zyczenia na urodziny skladali....bo wogole nie patrze na nic na fb tylko profil firmowy i grupy od czasu do czasu, choc jestem ma odwyku bo na tych grupach dla foto didowych nie da sie byc bez uszczerblu dka psychiki i wlurwa codzinnego.....a ja mam tendencje ze nic nie pisze..ale jak juz wejde w dyskusje to sie angazuje na maksa..co mi zabiera czas i nerwy...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 15:10   #93
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no ale w czym problem? masz profil ale nic na nim nie poszesz...tablicy rtez nie musisz ogladac swojeje..w sumei ja tak mam....prawie nigdy nic nie publikuje, dopiero sie kapnelam ze mi ludzie zyczenia na urodziny skladali....bo wogole nie patrze na nic na fb tylko profil firmowy i grupy od czasu do czasu, choc jestem ma odwyku bo na tych grupach dla foto didowych nie da sie byc bez uszczerblu dka psychiki i wlurwa codzinnego.....a ja mam tendencje ze nic nie pisze..ale jak juz wejde w dyskusje to sie angazuje na maksa..co mi zabiera czas i nerwy...

do niektórych grup nie wpuszczają fejkowych kont i trzeba list motywacyjny od nowa wysmarować
musiałabym z administracją pogadać
chciałabym zniknąć obecny profil, ale nie stracić dostępu do grup.
pisać sobie będę, z widocznością 'tylko ja'
to się naprawdę przydaje, oznaczanie miejsc, zdjęcia
jak jest intensywnie, to mi za dużo z głowy ulatuje


wczoraj na koniec przyszedł klient do galerii i w 10 min opowiedział chyba pół swojego życia. między innymi, że jest informatykiem i żaden z jego kolegów po fachu nie ma fejsa. bo udostępnianie informacji o sobie facebookowi, to jakby dać się zbadać ginekologowi, który będzie robił zdjęcia w trakcie.
chciałam mu wspomnieć, że ja wyraziłam nawet zgodę, żeby moją operację ginekologiczną nagrywała telewizja, ale ugryzłam się w język
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 23:47   #94
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

snad kręcenia się we łbie z nieznanego powodu
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a na konoec reflekcja facebookowa- facebook mnei przeraza, jestenm stara i doswiadczona haha a i tak to co wrzucaja znajomi doprowadza mnie do doła- no bo- spedzaja fajnei czas, maja fajniejsze chaty, jak sie cieszyc z Włoch skoro znajoma własnie wróciła z Japoni....znajoma fotografka zostala zaproszona na wyklady do Włoch....wszycscy jedxa jakies ekkluzywne zarcie we wzorki ktore sami przyrzadzili a u mnie dzis beda pierogi z biedronki bo mi sie nie chce....wzyscy maja
Polly, no weeeeź, wierzyć w zdjęcia ? daj spokój poza tym jeżeli chociaż część z tego jest prawdą, to oni sobie żyją żeby się uwieczniać na fejsie , bo aranżacje itp wymagają czasu i zachodu , a nie żyją żeby żyć , więc naprawdę nie ma co im zazdrościć ja bym własnie pierogi z biedronki wrzuciła w ramach kontrastu
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Znad braku czasu i sił standardowo.


Boje sie tych upalow o dida. Sama zdycham a co dopiero on. Nienawidzi goraca. Zle znosi cieplo. Co robilyscie z didkami malymi pow 30 stopni? Bo na dwor nie wolno ale w domu chyba jeszcze gorzej? Wlasnie co poczac nie mam bladego pojecia jak to zorganizowac. Tzn jest piwnica i cien pod czeresnia ale niespelna roczniak nie usiedzi w miejscu 2 minut. .

wsadzaj go do kąpieli często i niech potem sam wysycha to się będzie schładzał . I pić więcej niż normalnie .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 00:40   #95
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

z innej beczki-jakie gazety czytacie? czy sa jakies gazety dla kobiet bez tematow mody i urody lub sa one w zdecydowanej mnijeszosci?
Ja jesli juz kupuje gazete to sa to wysokie obcasy extra lub Charaktery, ale moze cos jesczez jest fajnego a ja o tym nie wiem
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 07:31   #96
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

National Geographic, Wiedza i Życie, Świat Wiedzy Historia, Newsweek Historia..
Nie wiem, czy to można nazwać gazety dla kobiet, chyba raczej dla każdego

Omg, omg... dzisiaj wyjeżdżamy, a ja nigdy w życiu nie miałam tak długiego urlopu... Jak ja przeżyję tyle dni bez roboty???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2018-07-28 o 07:33
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 09:39   #97
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Betty, a czy telewizja skorzystała z tej zgody?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
z innej beczki-jakie gazety czytacie? czy sa jakies gazety dla kobiet bez tematow mody i urody lub sa one w zdecydowanej mnijeszosci?
Ja jesli juz kupuje gazete to sa to wysokie obcasy extra lub Charaktery, ale moze cos jesczez jest fajnego a ja o tym nie wiem
Z kobiecych czytałam "Zwierciadło" i "Sens", teraz nie kupuję żadnych.
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-28, 11:22   #98
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bat LXII

[QUOTE=Betty83;85111666]

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale kiedy długo nie zaglądałam i nie zamieszczałam nic na swojej tablicy, to niestety pojawiały się tam drastyczne linki ze zdjęciami, mimo zablokowania, zmiany hasła itd.

Ja się fejsem nie przejmuję wcale. Jestem tylko na 2 grupach perfumowych, Grand Artist z malarstwem, a znajomych dobrałam tych, żeby zamieszczali ciekawe linki, selfikowe, wyjazdowe przestałam obserwować i fb zrobił się nagle ciekawy.
Nie stresuję się już - tylko tym, że odkładam malowanie na później, ale też nie ciosam sobie kołków na głowie - zresztą głowie obrośniętej białym, lekko kręconym puszkiem jak łabędzim Centrum Onko - mistrz metamorfoz


Smok już istnieje - Aileen - nie myślałam, bo to gotowa bajka, więc co ja z niej będę robić bajkę, rozumiesz. Ale pterodaktyl - czemu nie




Co do malowania - lew od tyłu na moim szkicu i rzeźbie lwa sprzed kina Moskwa wygląda niestety jak penis z jajkami. Nie mogę się od tego uwolnić, a to niestety miał być mój nowy obraz.Wymagane więc inne ujęcie
o.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2018-07-28 o 11:23
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 11:40   #99
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Betty, a czy telewizja skorzystała z tej zgody?

to było tak, że wieczorem przed zabiegiem przyszedł do mnie profesor i zapytał, czy wyraziłabym zgodę na nagranie operacji w celach szkoleniowych.
do rana zdążyłam się już dowiedzieć, że tvn będzie kręcił program o tej metodzie do 36,6. i to w dniu mojej operacji, bo znajoma z grupy miała wystąpić i opowiadać jak jest po. rano się okazało, że są 2 telewizje i babka przede mną poszła do tvnu, a na mojej był chyba operator z lokalnej tv, który robił nagranie dla profesora. ale ja z nim kontaktu nie miałam, bo pojawił się jak mnie uśpili. w każdym razie zgodę na wizerunek od d... strony podpisałam
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 12:24   #100
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
National Geographic, Wiedza i Życie, Świat Wiedzy Historia, Newsweek Historia..
Nie wiem, czy to można nazwać gazety dla kobiet, chyba raczej dla każdego

Omg, omg... dzisiaj wyjeżdżamy, a ja nigdy w życiu nie miałam tak długiego urlopu... Jak ja przeżyję tyle dni bez roboty???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

no własnie te znam..ale nie lubie


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Betty, a czy telewizja skorzystała z tej zgody?


Z kobiecych czytałam "Zwierciadło" i "Sens", teraz nie kupuję żadnych.
Sens nie znam- o czym jest?

Ja tez zadko kupuje,ale czasem cos mi sie chce poczytac

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

szukam butów- tak znowu, czegos niezobowiazujacego do latania na co dzien i cos "lepszego"

gdzie np kupie takie trampki ale nie Ck ? :
https://www.eobuwie.com.pl/trampki-c...775-black.html


a moze takie ło?
https://www.eobuwie.com.pl/trampki-c...ack-black.html

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2018-07-28 o 12:27
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 12:33   #101
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Sens nie znam- o czym jest?
Głównie psychologia, rozwój osobisty.
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-28, 13:03   #102
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

mierzyłam ostatnio te conversy, bo znajomej białe sprowadzałam z outletu. stacjonarnie mają też fajne limitki
metaliczne albo wężowe
a nie, klasyczne czarne mierzyłam, bez wielkich dziur, i takie
https://www.usc.co.uk/converse-snake...lcode=24810103
__________________
today's rain is tomorrow's whisky

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2018-07-28 o 13:07
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 13:19   #103
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tru wielkie gratsy swietna rzecz taka reklama. Wyroznienie.




Co do ocznych problemów: mierzyli ci produkcję łez?


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tru za biznes spotkanie
Wracam z babskich plotek i drinków , jutro ostatni dzień w robocie, a potem urlop z moim kochaniem ( zakończony dziką imprezą weekendowa z dziesiątka znajomych ) pogoda na opalanie i lenistwo ma być cudna.... Jaak to się fajnie życie układa

super czytać takie rzeczy


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Tru znaczy warto bylo

Mysle, ze tak


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
masakra..a dawniej to 20 dni i po barze było...szkoda ze tak nie jest nadal

Ano

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
super, napiszesz mi cos wiecej? ja sie kilka razy zastanawialam nad podobnymi eventami..ale jakos nie mialam odwagi

To na czym ja byłam, to grupa networkingowa, po jednym przedstawicielu każdej branży, spotkania co czwartek o 6.45 Trzeba mieć zaproszenie od innego członka grupy, można pojawić się dwa razy jako gość, potem ewentualnie jak jesteś zainteresowana to grupa głosuje, czy cię chcą w swoim gronie


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Polly, no weeeeź, wierzyć w zdjęcia ? daj spokój poza tym jeżeli chociaż część z tego jest prawdą, to oni sobie żyją żeby się uwieczniać na fejsie , bo aranżacje itp wymagają czasu i zachodu , a nie żyją żeby żyć , więc naprawdę nie ma co im zazdrościć ja bym własnie pierogi z biedronki wrzuciła w ramach kontrastu


Fogle moim zdaniem Facebook się kończy


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
z innej beczki-jakie gazety czytacie? czy sa jakies gazety dla kobiet bez tematow mody i urody lub sa one w zdecydowanej mnijeszosci?
Ja jesli juz kupuje gazete to sa to wysokie obcasy extra lub Charaktery, ale moze cos jesczez jest fajnego a ja o tym nie wiem

Różne, jeśli chodzi o babskie to nie mam nic przeciwko modzie, urodzie i innym głupotkom, wręcz mnie to relaksuje, obecnie na kupce "do przeczytania" mam Panią i Cosmopolitan, poza tym kupuje Teraz Rock/Mystic Art/Metal Hammer - zależy w którym piszą akurat o wykonawcach, którzy mnie interesują, no i Życie Weterynaryjne ofkors i prenumeraty branżowe


A ja mam temat pod dyskusję. O seksie. To daje szanse na frekwencję Czy bardziej zboczona jest osoba, która proponuje akcje odbiegające od powiedzmy powszechnie przyjętych standardów, czy ta, która się na nie godzi?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 13:41   #104
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Głównie psychologia, rozwój osobisty.
o to super, własnie takie lubie

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
mierzyłam ostatnio te conversy, bo znajomej białe sprowadzałam z outletu. stacjonarnie mają też fajne limitki
metaliczne albo wężowe
a nie, klasyczne czarne mierzyłam, bez wielkich dziur, i takie
https://www.usc.co.uk/converse-snake...lcode=24810103
ja szukam własnie czegos klasycznego ale nie takiego całkiem zwykłego..czegos z odrobina szaleństwa

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość



Co do ocznych problemów: mierzyli ci produkcję łez?





super czytać takie rzeczy





Mysle, ze tak





Ano




To na czym ja byłam, to grupa networkingowa, po jednym przedstawicielu każdej branży, spotkania co czwartek o 6.45 Trzeba mieć zaproszenie od innego członka grupy, można pojawić się dwa razy jako gość, potem ewentualnie jak jesteś zainteresowana to grupa głosuje, czy cię chcą w swoim gronie






Fogle moim zdaniem Facebook się kończy





Różne, jeśli chodzi o babskie to nie mam nic przeciwko modzie, urodzie i innym głupotkom, wręcz mnie to relaksuje, obecnie na kupce "do przeczytania" mam Panią i Cosmopolitan, poza tym kupuje Teraz Rock/Mystic Art/Metal Hammer - zależy w którym piszą akurat o wykonawcach, którzy mnie interesują, no i Życie Weterynaryjne ofkors i prenumeraty branżowe


A ja mam temat pod dyskusję. O seksie. To daje szanse na frekwencję Czy bardziej zboczona jest osoba, która proponuje akcje odbiegające od powiedzmy powszechnie przyjętych standardów, czy ta, która się na nie godzi?

o t ociekawe, nie wiezialam ze jest cos takiego..i w sumie nadal nie wiem o co w takiej grupie chodzi??
Ja myslalam nad takimi spotkaniami co wiem ze sa dla ludzi biznesu np dzielnicami,albo o wymianie kontaktow..ale jakos nie czuje sie człowiekiem biznesu...i co ja bym tam robila? a z drugiej strony kusi mnie zeby pójśc

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

nie rozumiem tego pytania o seksie, wg mnie kazdy ma prawo cos proponować a druga strona godzic sie lub nie....no i teraz trudno okreslic co jest odbiegajace od normy, co zboczone itd....oczywiscie pomijam tu to co prawnie zakazane, bo to wiadomo...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 14:10   #105
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A ja mam temat pod dyskusję. O seksie. To daje szanse na frekwencję Czy bardziej zboczona jest osoba, która proponuje akcje odbiegające od powiedzmy powszechnie przyjętych standardów, czy ta, która się na nie godzi?
Proponuję trzecią możliwość: żadna nie jest zboczona, obie są otwarte na nowe doświadczenia, tylko jedna jest odważniejsza i zaproponowała
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 15:56   #106
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

A to zależy jak bardzo akcja odbiega , jeżeli bardzo , to obie zboczone i miały wielkie szczęście że się dobrały a serio - wszystko zależy od tego , co komu odpowiada , i byle zgoda była z dobrej woli i chęci a nie pod przymusem . Jeżeli obie osoby są zadowolone to tylko się cieszyć .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 15:59   #107
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
o t ociekawe, nie wiezialam ze jest cos takiego..i w sumie nadal nie wiem o co w takiej grupie chodzi??
Ja myslalam nad takimi spotkaniami co wiem ze sa dla ludzi biznesu np dzielnicami,albo o wymianie kontaktow..ale jakos nie czuje sie człowiekiem biznesu...i co ja bym tam robila? a z drugiej strony kusi mnie zeby pójśc



Ja też nie do końca kumam chyba chodzi o to, że się nawzajem polecają, typu grafik idzie do fryzjerki, w trakcie rozmowy okazuje się, ze fryzjerka duma nad kredytem i jej daje wizytówkę do specjalisty od kredytów z grupy

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


nie rozumiem tego pytania o seksie, wg mnie kazdy ma prawo cos proponować a druga strona godzic sie lub nie....no i teraz trudno okreslic co jest odbiegajace od normy, co zboczone itd....oczywiscie pomijam tu to co prawnie zakazane, bo to wiadomo...

powiedzmy ze rzeczy z ktorych trzeba sie spowiadac i nie chodzi o antykoncepcje


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Proponuję trzecią możliwość: żadna nie jest zboczona, obie są otwarte na nowe doświadczenia, tylko jedna jest odważniejsza i zaproponowała
moze byc
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 22:25   #108
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Ja na to czekam - nieunikniony koniec fejsa .

A tak całkiem serio to wszystko po czasie schodzi na psy bo taka natura ludzkich mas - zawsze po czasie ciagna w dół.

Niestety nie łudzę sie ze powstanie cos lepszego bo kazda platforma społecznosciowa zeby sie opłacała musi działac w oparciu o system inwigilacji i wyskakiwania z lodówki.

Aileen, Parabell - dzieki za odp. Czarno to widze ale poki co jeszcze bylo znosnie wiatr itp dalismy rade krecic sie wokol wlasnej osi. W tyg bedzie gorzej.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 18:45   #109
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Skoro sex nie chwycił, to może o pogodzie pogawędzimy? Bo pajęczynami bar zarasta... Zaczynam:

Pogrzmiało, popadało i w końcu jest ociupinkę chłodniej
Marzę, żeby udało mi się mieszkanie choć trochę wychłodzić - na razie z 26 stopni zeszłam do 25. Do optimum (21-22) daleka droga

Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2018-07-29 o 18:51
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-29, 18:50   #110
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Pogrzmiało, popadało i w końcu jest ociupinkę chłodniej
Marzę, żeby udało mi się mieszkanie choć trochę wychłodzić - na razie z 26 stopni zeszłam do 25. Do optimum (21-22) daleka droga
U nas oberwanie chmury - prawie poziomo zacinała ściana deszczu ale teraz przyjemnie cóż z tego, jak prognoza na najbliższe 10 dni nie dodaje skrzydeł
Ja zamiast cieszyć sie ze troche w chałupie chłodniej, tylko dodałam do pieca - upiekłam sernik
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-07-29 o 18:51
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:33   #111
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

No pogoda własnie dała dzis próbkę niemocy. Biedna ja biedny did. Nie moze przelezec przeczekac musi siebie i mnie zameczac. No ale takie uroki tego wieku. Trzeba przetrwac. A było tak pieknie pogodowo. No nic. Na klimat nie poradzisz.

Jednak lzej sie zyje jak wiesz ze ten koszmarny zaduch zostanie zgaszony schłodzony deszczem. A nie kazdego dnia tak bedzie niestety. Dobra padam boli mnie wszystko. Jestem zarąbana po kokardke..
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 10:13   #112
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja na to czekam - nieunikniony koniec fejsa .

A tak całkiem serio to wszystko po czasie schodzi na psy bo taka natura ludzkich mas - zawsze po czasie ciagna w dół.

Niestety nie łudzę sie ze powstanie cos lepszego bo kazda platforma społecznosciowa zeby sie opłacała musi działac w oparciu o system inwigilacji i wyskakiwania z lodówki.

Aileen, Parabell - dzieki za odp. Czarno to widze ale poki co jeszcze bylo znosnie wiatr itp dalismy rade krecic sie wokol wlasnej osi. W tyg bedzie gorzej.
fejs jest juz tylko maszynka do reklamy...biedna ja z moim fanpagiem...fogle szkoda gadac

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No pogoda własnie dała dzis próbkę niemocy. Biedna ja biedny did. Nie moze przelezec przeczekac musi siebie i mnie zameczac. No ale takie uroki tego wieku. Trzeba przetrwac. A było tak pieknie pogodowo. No nic. Na klimat nie poradzisz.

Jednak lzej sie zyje jak wiesz ze ten koszmarny zaduch zostanie zgaszony schłodzony deszczem. A nie kazdego dnia tak bedzie niestety. Dobra padam boli mnie wszystko. Jestem zarąbana po kokardke..
a moze byscie sobie klime załozyli?


Jaki serial mozecie polecic?
Zaczełam ogladac sławetne Peaky Blinders no i tak:
-serial jest piękny wizualnie, podziwiam wciaz kolorystyke i kompozycje kadru...mogłabym go pokroic na klatki i wytapetowa sobie chate nim...ma super muzyke...super skonstruowane postaci i swietnych aktorów...dzieje sie w takich czasach jak lubie.....wiec same zalety....ale........
JEST NUDNY!
w dodatku mam wrazenie ze tylko ja tak sądze...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 10:19   #113
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zamiast cieszyć sie ze troche w chałupie chłodniej, tylko dodałam do pieca - upiekłam sernik
Dodałaś do pieca Ale serniczek bym zjadła


Rejcz, Zobaczysz, kiedyś przyjdzie złota jesień


Się poskarżę: to, że w gorące dni budzę się opuchnięta, mnie nie dziwi; zawsze jak było gorąco, to puchłam. Ale dziś przeszłam samą siebie: nawet po chłodnym prysznicu nie byłam w stanie włożyć obrączki ;( Czuję się jak ludzik Michelina
A znajomi ciągnęli nas dziś w góry - już widzę się na szlaku: okrąglutki padnięty zewłok ledwo dychający gdzieś na zboczu

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Jaki serial mozecie polecic?
Zaczełam ogladac sławetne Peaky Blinders no i tak:
-serial jest piękny wizualnie, podziwiam wciaz kolorystyke i kompozycje kadru...mogłabym go pokroic na klatki i wytapetowa sobie chate nim...ma super muzyke...super skonstruowane postaci i swietnych aktorów...dzieje sie w takich czasach jak lubie.....wiec same zalety....ale........
JEST NUDNY!
w dodatku mam wrazenie ze tylko ja tak sądze...
A jakie seriale lubisz?
"Peaky Blinders" nie widziałam, więc się nie wypowiem. Ale niedawno ogarnęłam w końcu "Most nad Sundem" (wiem, wiem, wszyscy już to dawno widzieli ) - jestem zachwycona. Zwłaszcza melodią z czołówki, klimatem i główną bohaterką z jej aspergerem, skórzanymi portkami i porsche
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 10:40   #114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Dodałaś do pieca Ale serniczek bym zjadła


Się poskarżę: to, że w gorące dni budzę się opuchnięta, mnie nie dziwi; zawsze jak było gorąco, to puchłam. Ale dziś przeszłam samą siebie: nawet po chłodnym prysznicu nie byłam w stanie włożyć obrączki ;( Czuję się jak ludzik Michelina
A znajomi ciągnęli nas dziś w góry - już widzę się na szlaku: okrąglutki padnięty zewłok ledwo dychający gdzieś na zboczu
Ano
A jeszcze zostało z pól blachy, także ten tego zapraszam jak cos

Mam tak samo, wsio napęczniałe, nawet buty wszystkie na mnie ciasnawe Dosć mam tego piekiełka za oknem
Mało tego, ćwiczyć nawet wcześnie rano się praktycznie nie da, juz po 15 minutach leje sie ze mnie, jak z kranu niezakręconego. A cały strój mam jak wyjęty z wody.
Piersćionków w takie upały nawet nie próbuje wkładac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 10:47   #115
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Dodałaś do pieca Ale serniczek bym zjadła


Rejcz, Zobaczysz, kiedyś przyjdzie złota jesień


Się poskarżę: to, że w gorące dni budzę się opuchnięta, mnie nie dziwi; zawsze jak było gorąco, to puchłam. Ale dziś przeszłam samą siebie: nawet po chłodnym prysznicu nie byłam w stanie włożyć obrączki ;( Czuję się jak ludzik Michelina
A znajomi ciągnęli nas dziś w góry - już widzę się na szlaku: okrąglutki padnięty zewłok ledwo dychający gdzieś na zboczu

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------


A jakie seriale lubisz?
"Peaky Blinders" nie widziałam, więc się nie wypowiem. Ale niedawno ogarnęłam w końcu "Most nad Sundem" (wiem, wiem, wszyscy już to dawno widzieli ) - jestem zachwycona. Zwłaszcza melodią z czołówki, klimatem i główną bohaterką z jej aspergerem, skórzanymi portkami i porsche
nie wiem jakie lubie...bo ja prawie wogole nie ogladam TV...a seriali to juz wogole
ale lubie klimaty:
- niedalekiej przeszłości ( tak do 200 lat ;-)
- tajemnice i niedopowiedzenia
- obyczajowe o relacjach, trudnych milosciach, gejach

nie lubie sf (choc sa wyjatki) , sensacji i filmow o wojnach (choc sa wyjatki)

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Ogladam tych Peaky Blinders chyba juz tylko dla Ciliana, ktory mi sie kompletnie nie podobal, ale zmieniłam zdanie

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

urocze
https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy...cbedd3e1d678d5
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 11:36   #116
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Zaczełam ogladac sławetne Peaky Blinders no i tak:
-serial jest piękny wizualnie, podziwiam wciaz kolorystyke i kompozycje kadru...mogłabym go pokroic na klatki i wytapetowa sobie chate nim...ma super muzyke...super skonstruowane postaci i swietnych aktorów...dzieje sie w takich czasach jak lubie.....wiec same zalety....ale........
JEST NUDNY!
w dodatku mam wrazenie ze tylko ja tak sądze...



nudny?!
mi się wydawało, że taka fabuła nie jest w stanie mnie wciągnąć, ale tak mnie wessało, że do 6 odcinków na dobę oglądałam


a na fejsiku ostatnio bardzo pozytywne rzeczy się wydarzyły
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:27   #117
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Polly

ad klima - nie stac nas aktualnie. Bo to i rachunki i utrzymaniw. Choc mimo wszystko uwazam ze warto.

Peaky Blinders - miałam identyczne odczucia - wizualnie sie jarałam wręcz ale mnie tez znudzil. Jednak pond 3 odcinek nie skusiłam sie.

Sporo zapomnialam.
Tez zalezyjaki gatunek z jakich wzgledow i na jaki nastroj. Bo np bardzo mi pasowal obyczaj z kryminalnym watkiem tajemnice rodzinnw itp Bloodline. Jednak obiektywnie to zaden szal.

Most nad sundem mial swoj smutny ponury klimat obejrzalam ale tez tylko ten klimat chwale bo sporo mi tam przeszkadzalo.

Wejdz na kanal YT jakbyniepaczec maja serialowy rozklad jazdy. W ogole swietni ludzie. Teraz sa w usa sladami seriali.

Nie wiem czy The Night of to jest to - powolny obyczaj z morderstwem. Areszt policja ich realia w NY. Kwestie etnograficzne. Uprzedzenia. Niby sztampa ale klimacik byl. Jednak na dlugie wieczory.

Z takich spektakularnych tytulow to z pewnoscia wylowisz sobie cos z ich kanalu. Robia szybkie omowienie pokazujac migawki i mozna mniej wiecej zczaic co warte sprobowania. serialowy rozklad jazdy. Od razu wiadomo co i jak.
Teraz sobie nie przypomne chyba nic wiecej bo mam limitowany czas.

A moze nowe Twin Peaks ?

Ja mimo nielubienia paranormal etc w wiekszosci dobrze wspominam The Lattitude - pacz obsada. . Dla mnie to bylo o czyms o trudnych dziwnych ludzkich zachowaniach. Taki serial metafora. Klimat zamkniecia i zmarzliny bosssski. Co prawda zenujace watki i sceny zepsuly caloksztalt ale nie da sie tego serialu zapomniec.

Aileenn - jesli puchniesz tak konkretnie - ja tez ale chyba w normie - to moze cos na uwolnienie wody? Sok z brzozy jest genialny. Zeby sie nie odwodnic to wcinaj elektrolity. Ja jade na arbuzach bananach ziemniakach soku pomidirowym i jest wtedy lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-07-30 o 13:29
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 15:13   #118
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
nudny?!
mi się wydawało, że taka fabuła nie jest w stanie mnie wciągnąć, ale tak mnie wessało, że do 6 odcinków na dobę oglądałam


a na fejsiku ostatnio bardzo pozytywne rzeczy się wydarzyły
a mnei wlasnie przeciwnie, taka fabuła powinna mnie wciagnac...ale to się tam tak wlecze niemilosiernie, ze odpływam myslami w inne rejony...alobo po prostu pacze se i słucham..a akcja mi jakos umyka....no nie wciaga mnie i juz, a jest tak ładny ten serial ze szkodam mi go nie ogladać
Na razie najlepszy był ostatni odcinek 1 seri..ale to chyab zawzsz eta k jest, ze pod koneic sie duzo dzieje...no zobaczymy co bedzie dalej...

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Polly

ad klima - nie stac nas aktualnie. Bo to i rachunki i utrzymaniw. Choc mimo wszystko uwazam ze warto.

Peaky Blinders - miałam identyczne odczucia - wizualnie sie jarałam wręcz ale mnie tez znudzil. Jednak pond 3 odcinek nie skusiłam sie.

Sporo zapomnialam.
Tez zalezyjaki gatunek z jakich wzgledow i na jaki nastroj. Bo np bardzo mi pasowal obyczaj z kryminalnym watkiem tajemnice rodzinnw itp Bloodline. Jednak obiektywnie to zaden szal.

Most nad sundem mial swoj smutny ponury klimat obejrzalam ale tez tylko ten klimat chwale bo sporo mi tam przeszkadzalo.

Wejdz na kanal YT jakbyniepaczec maja serialowy rozklad jazdy. W ogole swietni ludzie. Teraz sa w usa sladami seriali.

Nie wiem czy The Night of to jest to - powolny obyczaj z morderstwem. Areszt policja ich realia w NY. Kwestie etnograficzne. Uprzedzenia. Niby sztampa ale klimacik byl. Jednak na dlugie wieczory.

Z takich spektakularnych tytulow to z pewnoscia wylowisz sobie cos z ich kanalu. Robia szybkie omowienie pokazujac migawki i mozna mniej wiecej zczaic co warte sprobowania. serialowy rozklad jazdy. Od razu wiadomo co i jak.
Teraz sobie nie przypomne chyba nic wiecej bo mam limitowany czas.

A moze nowe Twin Peaks ?

Ja mimo nielubienia paranormal etc w wiekszosci dobrze wspominam The Lattitude - pacz obsada. . Dla mnie to bylo o czyms o trudnych dziwnych ludzkich zachowaniach. Taki serial metafora. Klimat zamkniecia i zmarzliny bosssski. Co prawda zenujace watki i sceny zepsuly caloksztalt ale nie da sie tego serialu zapomniec.

Aileenn - jesli puchniesz tak konkretnie - ja tez ale chyba w normie - to moze cos na uwolnienie wody? Sok z brzozy jest genialny. Zeby sie nie odwodnic to wcinaj elektrolity. Ja jade na arbuzach bananach ziemniakach soku pomidirowym i jest wtedy lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzieki!,
zapiszę sobie i poczytam
Twin peaks, zapomnialamm o nim, a on jest wogole o tym samym co stary czy o czyms innym?
Lyncha uwielbiam
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 18:59   #119
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Twin peaks, zapomnialamm o nim, a on jest wogole o tym samym co stary czy o czyms innym?
Lyncha uwielbiam
o tym samym, ale mroczniejszy; rozwiazuje stare watki (o ile Lynch moze cos rozwiazac) i dodaje tlo
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 20:59   #120
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bat LXII

Szanowny Bacie, byłam dziś w perugach i mierzyłam te z naturalnych włosów. No więc to rzeczywiście jest półprodukt. Trzymane są w stosunkowo niewielkich pudełkach, więc odgniecione. I wszystkie mają przedziałek w postaci pupy - jak w bułce murarce. ALE panie mi powiedziały, że z taką peruką dopiero idzie się do fryzjera na modelowanie i strzyżenie. I to musi być fryzjerka od peruk. Najprawdopodobniej trzasnę sobie nieco dłuższego boba poniżej żuchwy i grzywkę taką dłuższą na bok, bo tego łączenia czoła z włosami się boję.
Wszystkie miały kolory ciepłe (naturalne), takie ciemne blondy ew. kasztanowate - czyli nie moje. ALE ponieważ następną mogłabym odebrać w listopadzie, kiedy będę mieć już własne włosy, to zdecydowałam się, paradoksalnie, na najjaśniejszą z nich. Taki jakby miodowy naturalnie wpadający w lekką oliwkę. O dziwo, pasuje mi do karnacji, która bardzo się ociepliła.

Jest możliwość, że wyląduję ostatecznie z fryzem a la Anna Wintour
Dalszy ciąg nastąpi po pierwszym sierpnia, bo taką mam datę umowy.
Strasznie jestem ciekawa, jak to wyjdzie.
A włosy same w sobie są gatunkowo przecudowne - grube, elastyczne.
Także ten. Tydzień z kolejną metamorfozą
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.