Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - wątek zbiorczy - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 18:22   #1711
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

błagam tylko nie kwiat i nie opaska we włosach.
wsuwki to wiadomo.
http://yfrog.com/6wfryyzzzj
a jakby coś takiego?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:07   #1712
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
błagam tylko nie kwiat i nie opaska we włosach.
wsuwki to wiadomo.
http://yfrog.com/6wfryyzzzj
a jakby coś takiego?
Przy cienkich włosach to nie będzie dobrze wyglądać. Zwłaszcza, że trzeba użyć dużo lakieru/żelu, a pozlepiane, cienkie włosy wyglądają nie za ciekawie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 12:19   #1713
plecia_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Question Bal. Jaka fryzura??

Prosze was o pomoc! Musicie coś zaradzic. Otóż w tą sobote mam Bal Gimnazjalny. Jest to imprea wyłącznie dla gimnazjalistow tak jakby na pozegnanie trzecich klas (miedzy innymi mnie ;p ) na początku tanczymy poloneza (tancze w pierwszej parze) a potem jest obiad i zabawa. Prosze was o pomoc przy fryzurze. Zupelnie nie wiem jak sie uczesać. Mam 16 lat. Sukienke bede miala Taka Liliową / jasny fiolet, do połowy uda bez ramiączek. Czarne buty i czrne dodtaki. Jestem brunetka i mam cimne oczy i ciemną oprawe oczy. Karnacje mam taką troszke ciemniejsza ( nie jestem blada np w okresie zimowym gdy sie nie opalam) Wlosy są cieniowane gdzies tak od ucha w dol. sięgają mi do łopatek grzuwke mam dlugą zaczesana na bok. I prosze was o jakieś propozycje. Jezeli moglybyście mi rowiniez pomoc przy makijazu ( nie moze byc wyzywający. taki delikatny. mam owalny ksztalt twarzy) a co do fryzury to chcialabym moze cos z wwarkoczykiem lub koka. nie chce rozpuszczonych. chyba ze jesli byla by to ciekawa fryzura. Z gory dziekuje i prosze o pomoc!!
plecia_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:08   #1714
malika15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Dziękuję Jigoku. Zdaję sobie z tego sprawę i poniekąd wiem że może nie wyjść tak jak na zdjęciach. Nie mam jednak pomysłu na inne, przeglądałam już wiele róznych ston z fryzurami, ale żadna mi się specjalnie nie podobała. Chciałabym coś, czego nikt inny nie będzie mieć. Oglądając zdjęcia z poprzednich lat, dziewczyny miały bardzo podobne fryzury, niektóre miały proste włosy. Miały mniej więcej coś takiego jak na pierwszym zdjęciu. A co myślicie o następnych fryzurach? A może macie jakieś inne propozycje?
malika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:42   #1715
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malika15 Pokaż wiadomość
Dziękuję Jigoku. Zdaję sobie z tego sprawę i poniekąd wiem że może nie wyjść tak jak na zdjęciach. Nie mam jednak pomysłu na inne, przeglądałam już wiele róznych ston z fryzurami, ale żadna mi się specjalnie nie podobała. Chciałabym coś, czego nikt inny nie będzie mieć. Oglądając zdjęcia z poprzednich lat, dziewczyny miały bardzo podobne fryzury, niektóre miały proste włosy. Miały mniej więcej coś takiego jak na pierwszym zdjęciu. A co myślicie o następnych fryzurach? A może macie jakieś inne propozycje?
3 (przedostatnie zdjęcie) jest bardzo ładna. 2 i 4 mi się nie podobają, a i głowa wydaje się w nich 3 razy większa. Na wszystkie trzeba tony lakieru, no i trzeba mieć dosyć podatne włosy, bo taka fryzura może szybko się zacząć 'rozchodzić' albo zrobią się strąki. Ja najbardziej lubię tradycyjne i minimalistyczne upięcia, coś w tym stylu:
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 06:16   #1716
malika15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Dziękuję, pierwsza fryzura bardzo ładna. Chyba już rozwiązałam mój problem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
malika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:08   #1717
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Bal. Jaka fryzura??

Cytat:
Napisane przez plecia_0 Pokaż wiadomość
Prosze was o pomoc! Musicie coś zaradzic. Otóż w tą sobote mam Bal Gimnazjalny. Jest to imprea wyłącznie dla gimnazjalistow tak jakby na pozegnanie trzecich klas (miedzy innymi mnie ;p ) na początku tanczymy poloneza (tancze w pierwszej parze) a potem jest obiad i zabawa. Prosze was o pomoc przy fryzurze. Zupelnie nie wiem jak sie uczesać. Mam 16 lat. Sukienke bede miala Taka Liliową / jasny fiolet, do połowy uda bez ramiączek. Czarne buty i czrne dodtaki. Jestem brunetka i mam cimne oczy i ciemną oprawe oczy. Karnacje mam taką troszke ciemniejsza ( nie jestem blada np w okresie zimowym gdy sie nie opalam) Wlosy są cieniowane gdzies tak od ucha w dol. sięgają mi do łopatek grzuwke mam dlugą zaczesana na bok. I prosze was o jakieś propozycje. Jezeli moglybyście mi rowiniez pomoc przy makijazu ( nie moze byc wyzywający. taki delikatny. mam owalny ksztalt twarzy) a co do fryzury to chcialabym moze cos z wwarkoczykiem lub koka. nie chce rozpuszczonych. chyba ze jesli byla by to ciekawa fryzura. Z gory dziekuje i prosze o pomoc!!
wstaw fotkę ubierz się w tą sukienkę i nie zakrywaj twarzy i włosów , to będziemy mogły coś doradzić.
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 10:05   #1718
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malika15 Pokaż wiadomość
Dziękuję, pierwsza fryzura bardzo ładna. Chyba już rozwiązałam mój problem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Proszę bardzo.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:36   #1719
meg25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

witam mam za 2 tyg wesele i kompletnie nie wiem jak mam sie uczesac... mam dosc dlugie krecone wlosy i myslalam nad jakims upieciem i do tego moze jakis kwiatuszek wpiac? pomozcie....
meg25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:56   #1720
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meg25 Pokaż wiadomość
witam mam za 2 tyg wesele i kompletnie nie wiem jak mam sie uczesac... mam dosc dlugie krecone wlosy i myslalam nad jakims upieciem i do tego moze jakis kwiatuszek wpiac? pomozcie....
Tak trudno przeczytać temat? I zobaczyć, co jest prawie przy każdym poście napisane?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:49   #1721
ZielonookaLouise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Exclamation Fryzura na komers z baardzo długich włosów - pomóżcie !

hej.niedługo mam komers (ok 3 tyg) .w tyg ide po sukienke i może buty.tylko mam duży problem. mam baaardzo długie włosy (aż do pupy) ciemny blond i grzywke na ukos. Nie mogę ich ściąć bo...to już inna sprawa ale poprostu na razie nie mogę.Potrzebuje jakiejś wygodnej bardzo eleganckiej fryzury.W rozpuszczonych nie pójde bo będe o każdego zachaczać ;(.

takie mam włosy :




z góry dziękuje
ZielonookaLouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 17:58   #1722
magda1369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Ja bym właśnie wolała mieć długie. Też mam za 2 tyg. komers. Wymyśliłam sobie taką fryzurkę, upięte włosy z boków ale rozpuszczone. Nie podobają mi się koki. Myślę tylko co z grzywką. Moglabym ją spiąć ale musiałabym to wcześniej przemyśleć czy będę się tak dobrze czuć. Czy wiecie jak takie coś zrobić? i czy znalazłyście więcej takich fryzur? Zielonooka u Ciebie przy długiich włosach takie coś powinno fajnie wyglądać
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1232485906
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1232485885
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1232485861
magda1369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:14   #1723
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda1369 Pokaż wiadomość
Ja bym właśnie wolała mieć długie. Też mam za 2 tyg. komers. Wymyśliłam sobie taką fryzurkę, upięte włosy z boków ale rozpuszczone. Nie podobają mi się koki. Myślę tylko co z grzywką. Moglabym ją spiąć ale musiałabym to wcześniej przemyśleć czy będę się tak dobrze czuć. Czy wiecie jak takie coś zrobić? i czy znalazłyście więcej takich fryzur? Zielonooka u Ciebie przy długiich włosach takie coś powinno fajnie wyglądać
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1232485906
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1232485885
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1232485861
Wsuwki, tapir i lakier, z grzywką opuszczoną będzie nieładnie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:21   #1724
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda1369 Pokaż wiadomość
Ja bym właśnie wolała mieć długie. Też mam za 2 tyg. komers. Wymyśliłam sobie taką fryzurkę, upięte włosy z boków ale rozpuszczone. Nie podobają mi się koki. Myślę tylko co z grzywką. Moglabym ją spiąć ale musiałabym to wcześniej przemyśleć czy będę się tak dobrze czuć. Czy wiecie jak takie coś zrobić? i czy znalazłyście więcej takich fryzur? Zielonooka u Ciebie przy długiich włosach takie coś powinno fajnie wyglądać
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1232485906
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1232485885
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1232485861

irokez mocno tapirujesz włosy od samego porostu przy czole...w zależności czy irokez ma być wysoki czy raczej płaski... Podpinasz boki wsówkami a górę wyczesujesz albo gładko albo układasz tak jak na zamieszczonym zdjęciu fryzura bardzo prosta do wykonania nawet samemu w domu często się tak czeszę i nie sprawia mi to problemu...

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

a no i jak tapirujesz to od razu spryskujesz lakierem żeby to miało się na czym trzymać i dopiero wygładzasz
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:06   #1725
magda1369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Dzięki też wydaje mi się że najlepiej to z podpiętą grzywką wygląda. Myślełam jeszcze o czymś takim żeby z boków zrobić takie jakby warkoczyki. tzn. no nie do końca warkoczyki, takie pościągane. Nie umiem się kompetentnie wyrazić. Ale z tym to trzeba by już iść do fryzjera.
magda1369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:41   #1726
anmi1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: północny-zachód
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers gim;- wątek zbiorczy

Pewnie masz na myśli małe francuziki
Komers mam w czwartek.
Grzywka na bok, ciemne, dość długie włosy.Marzą mi się loki a'la Miley Cyrus. Ciekawe, czy fryzjerce się uda.
__________________
-W jego oczach było coś, czego ona nigdy nie mogła pojąć. .
anmi1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:56   #1727
wioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: jaka fryzura na bal?

hej . ja mam w tą sobotę bal gimnazjalny i nie wiem jaką chce fryzure..doradzicie mi coś? mam włosy brązowe lekko rudawe, do łopatek, kręcął mi się.. prosze , doradźcie mi coś. pozdrawiam .

a i jeszcze może dodam że mam podłużną twarz..
z góry dziękuje
wioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:52   #1728
Zenia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22
Poszukiwana fryzura!

Szukam fryzury na bal. To mają byc jakieś delikatne loki ,które da się zrobic na cieniowanych włosach .Fryzurka musi miec PROSTĄ lub lekko falowaną grzywkę wycieniowaną na bok.Ogółem coś łatwego do wykonania na cieniowanych włosach.
Z góry dziękluję za pomoc
Zenia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:55   #1729
litlle_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Fryzura na komers.

Hej.
Mam pytanie odnośnie fryzury na komers, który jest dzisiaj. Rychło w czas, tak wiem.
Więc zacznę od początku. Otóż mam ciemno brązowe włosy, z długości to takie średnie. Przedziałek jest niby na boku, ale własnie niby. Ponieważ posiadam kochanego wicherka.
Więc tu moje pytanie, czy jeśli wzięłabym kręcone włosy to ładnie by to wyglądało?
Myślę, że nie bez znaczenia jest także to, że moja buźka jest troszkę pyzata i mam wysokie czoło.
Ps. Dołączam zdjęcie i bardzo proszę o jakieś rady.



I przy okazji, to zastanawiałam się nad smokey eyes, pasowałyby?
tak wiem, że to nie ten dział.
__________________
2017.03.6
Pokrzywa 0/30
Bez słodyczy, chipsów, itd 0/30 i 0/100
Bez fast foodów i alkoholu: 0/30 i 0/100
Zapuszczam włosy! ale tylko na wakacje
Początek jest najgorszy, za to koniec najlepszy!
litlle_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 14:59   #1730
monika540
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Exclamation Jaka fryzura na komers???

Witam wszystkie Panie mam mały problem... mam komers już w ten czwartek a ja nie wiem jak się mam uczesać.... mam włosy do ramion, ciemny fiolet bo sobie ufarbowałam i wycieniowane dość mocno, jestem puszysta i nie wiem jaka mi bedzie fryzura pasować... proszę o pomoć:c mok::cm ok:
monika540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 15:10   #1731
yahoo911
Zakorzenienie
 
Avatar yahoo911
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21 878
Dot.: Jaka fryzura na komers???

irokez wyszczupli cię trochę
__________________
2+2=
.spełniamy marzenie - budujemy dom.
yahoo911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 21:30   #1732
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - WĄTEK ZBIORCZY

wybieram sie w sobote na wesele mam podłużną twarz ,wlosy do łopatki kolor karmelowy ,jaka bedzie pasowac fryzura do mojej twarzy i sukienki ,czy do tej sukienki mogą byc rozpuszczone włosy??

Edytowane przez maszka5
Czas edycji: 2010-06-22 o 21:38
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:19   #1733
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maszka5 Pokaż wiadomość
wybieram sie w sobote na wesele mam podłużną twarz ,wlosy do łopatki kolor karmelowy ,jaka bedzie pasowac fryzura do mojej twarzy i sukienki ,czy do tej sukienki mogą byc rozpuszczone włosy??
Lepiej nie, bo zakryją to wiązanie na szyi, lepszy kok. A bez zdjęcia nikt Ci nie powie jaka fryzura pasuje do Twojej twarzy.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:00   #1734
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Fryzura na bal

Mam jutro bal gimnazjalny i właśnie się obudziłam. Mam włosy mniej więcej do połowy szyi i muszę je jakoś upiąć. Pomocy. Proszę.
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:27   #1735
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Cytat:
Napisane przez Kaaarmelka Pokaż wiadomość
Mam jutro bal gimnazjalny i właśnie się obudziłam. Mam włosy mniej więcej do połowy szyi i muszę je jakoś upiąć. Pomocy. Proszę.
koniecznie upiąć? może po prostu ładnie wyprostuj A jak już chcesz jednak je upiąć to zrób może takiego "luźnego" koka, wepnij tam jakiegoś małego kwiatka czy coś. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi.. Postaram się znaleźć zdjęcia

zdjęcie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:15 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:51   #1736
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Fryzura na bal

O tu i może coś tu.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:19   #1737
insane_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 238
Dot.: Fryzura na bal

witam mam pytanie jaką fryzurę wybiera się do sukienki bez ramiączek??czy lepiej by włosy były rozpuszczone, czy upięte??
__________________
...Jedni wołają ją szczęście...niepojęte...i nni Pani na K...
insane_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:28   #1738
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Fryzura na bal

Cytat:
Napisane przez insane_girl Pokaż wiadomość
witam mam pytanie jaką fryzurę wybiera się do sukienki bez ramiączek??czy lepiej by włosy były rozpuszczone, czy upięte??

Chcesz wyeksponować szyję i dekolt to upnij. Ja osobiście na imprezy gdzie się dużo tańczy typu wesele, bal to bym upięła, jest o wiele wygodniej, nic CI się nie psuje i do tego nie jest tak gorąco
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:04   #1739
kasia2409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 86
fryzura na bal dla okrągłej buzi

Witam wszystkich !
Przede mną mój pierwszy wielki bal i chciałabym w ten dzień wyglądać olśniewająco. Sukienki jeszcze nie zakupiłam, ponieważ zostało mi jeszcze sporo czasu, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad fryzurą.
Ostatnio bardzo spodobała mi się taka, jak u Kasi Glinki na tych zdjęciach.

Jednak zastanawiam się, czy będzie mi taka pasować. Mam 15 lat, grube nie wycieniowane włosy do łopatek, bardzo okrągłą buzię i delikatną grzywkę na bok. Co o tym myślicie ? Bo chciałam wyglądać bardzo dziewczęco. Myślałam także nad zwykłymi wyprostowanymi włosami i upięciu przednich kosmyków wsuwkami tuż nad uszami.
Drogie Wizażanki, proszę pomóżcie !
kasia2409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:20   #1740
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: fryzura na bal dla okrągłej buzi

Cytat:
Napisane przez kasia2409 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Przede mną mój pierwszy wielki bal i chciałabym w ten dzień wyglądać olśniewająco. Sukienki jeszcze nie zakupiłam, ponieważ zostało mi jeszcze sporo czasu, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad fryzurą.
Ostatnio bardzo spodobała mi się taka, jak u Kasi Glinki na tych zdjęciach.

Jednak zastanawiam się, czy będzie mi taka pasować. Mam 15 lat, grube nie wycieniowane włosy do łopatek, bardzo okrągłą buzię i delikatną grzywkę na bok. Co o tym myślicie ? Bo chciałam wyglądać bardzo dziewczęco. Myślałam także nad zwykłymi wyprostowanymi włosami i upięciu przednich kosmyków wsuwkami tuż nad uszami.
Drogie Wizażanki, proszę pomóżcie !
no moim zdaniem kasia na tych zdjęciach nie ma nic innego jak wyprostowane włosy zaczesane do tyłu i opaska na nic więcej, ale według mnie ten Twój pomysł z wsówkami jest jak najbardziej trafny
ale ja bym jeszzcze na Twoim miejscu może spróbowała wyprostowac włosy i grzywkę spiąc do góry wsówkami
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-11 11:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.