Płaski brzuch - walczymy razem :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 08:00   #1381
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Interwały to intensywne biegi, najlepiej w terenie, mocno wytrzymałościowe. W naturalnym terenie-wzniesienia, spadek w dół itd, wszystkie mięśnie pracują, dając optymalny
efekt.
nie, interwały to wysiłek o zmiennej intensywności (fazy umiarkowanego i dużego wysiłku - do 90% tętna maksymalnego - przeplatające się). Każdy wysiłek kardio może przyjąć formę interwałów (szybki marsz, bieg, jazda na rowerze, ćwiczenia na maszynach itd.).

To, o czym ty piszesz, to kros.

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2010-04-26 o 08:19
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:10   #1382
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Mieso? Nie ma problemu schudnac nie jedzac miesa. Mowi to wegetarianka Nie szerz mitu miesa. Mieso nie jest niezbedne, w zadnym wypadku.
Benadziejne wege mity to Ty tu szerzysz
W diecie jest niezbedne pelnowartosciowe bialko, tylko produkty odzwierzece maja pelnowartosciowe bialko: jajka, mieso, nabial.

Cytat:
Za każdym razem jedz pełnowartościowe, chude białko.
Czy za każdym razem jesz coś co było zwierzęciem lub pochodzi od zwierzęcia? Jeśli nie, zmień to. Uwaga: Jeśli jesteś wegetarianinem, zasada ta nadal obowiązuje. Potrzebujesz pełnowartościowego białka i musisz znaleźć inne jego źródła.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694

Tyle w temacie, ciach bajera

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Po trzecie. Wiem doskonale. Co do bialka w miesie, jesli sie trenuje, potrzebuje sie latwoprzyswajalnego bialka. Bialko z miesa ogolnie takim nie jest. Obrobka termiczna w temperaturze powyzej 204 stopni powodowuje spadek ilosci rozpuszczalnego bialka w miesie.
Wiekszosc warzyw zawiera spora ilosc bialka, ktore jest niszczone razem z enzymami w obrobce cieplnej powyzej 48 stopni.
Wiec jesli jestes wege, dbasz o te produkty:
\

Przestan bzdury wygadywac - po pierwsze, warzywa, z wyjatkiem straczkowych maja bardzo malo bialka. Po drugie, w zadnym wypadku nie jest ono latwo przyswajalne - bo obecnosc blonnika uposledza przyswajalnie bialka. Po trzecie - nie jest to bialko pelnowartosciowe - nie zawiera kompletu aminokwasow egzogennych.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Btw, slyszalas o witarianizmie? Mam siostre witarianke, sama jestem wegetarianka ktora przechodzi na weganizm.
A przechodz sobie na co chcesz, mozesz nawet probowac zyc samym powietrzem, jak sie to ma do dzialu o dietetyce i wlasciwego odzywiania? Bialka pelnowartosciowego i szybkoprzyswajalnego u Ciebie w diecie brak i ciach bajera.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Orzechy, znikome ilosci? 21 g/ 100 g w migdalach przyswajalnego bialka. Sporo. Ot, wlasnie zjadlam garsc to treningu.
Taa, tyle, ze orzechy na posilki okolotreningowe sie nie nadaja, bo maja 50g tluszczu na 100g
No i oczywiscie: bialko w orzechach nie jest pelnowartosciowe, bo takie jest tylko odzwierzece.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
55-77 % zawartosci bialka w suchej wadze. SPIRULINA.
Faktycznie, algi to moze byc podstawa diety, czyz nie ?
O zdecydowanie gorszej, niz bialko odzwierzece kompozycji aminokwasow tez nie wspominasz

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
To z kolei Dr Jeffrey Bland z University of Puget Sound, profesor biochemii zywienia.
Dzikie niebieskozielone algi:
60% bialka + kombinacja bialek bardziej kompletna niz ta w soi i wolowinie. A to od Gillian McKeith.
Nie ma co sie upierac przy miesie tylko zainteresowac doglebnie dietetyka.
http://www.rawspirit.org/
To zes podala przyklad - bardziej kompletna niz w soi
Co do wolowiny - to sie mija z prawda.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
http://www.theproteinmyth.com/ Bardzo szeroko opisany temat ktory dyskutujemy.
Jakies bzdurne wege czy witarianskie strony, to mozesz sobie, nieladnie mowiac - wsadzic Nagminnie lgaja i pomijaja to co nie pasuje

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Jest na swiecie kupa ludzi ktorzy zyja bezmiesnie, bez produktow pochodzenia zwierzeca, na surowych, nieprzetworzonych warzywach, owocach, nasionach i maja sie w doskonalej formie.
Ano kupa
Tak, wszyscy oczywiscie sa w genialnej formie.
Bardziej powaznie - a niech sobie zyja, ale my tu nie o tym, tylko o optymalnym odzywianiu sie.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Poczytaj linki ktore podalam.
Podaj sensowne linki

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Dlatego, przy dobrze zbilansowanej diecie, BARDZO POWATPIEWAM w to, ze ktokolwiek mialby problemy z bialkiem.
Przy dobrze zbilansowanej diecie to sie z niczym nie ma problemow, bo jest dobrze zbilansowana. Tyle, ze dobrze zbilansowana dieta jest bogata w min. bialko odzwierzece

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze przeczytasz linki, ktore zawieraja odpowiedzi potwierdzone badaniami jak i zarowno doswiadczenia wegetarianow z dluugim stazem.
Tak, propagandowe wege stronki to faktycznie zrodlo wiedzy
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:32   #1383
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Wyraku, alleluja na każdy Twój dopisek! Nie poparłeś swojej wiedzy żadnymi źródłami.

Nie chce mi się pakować w taką dyskusję, ani ona pierwsza ani ostatnia, a na pewno nie na poziomie. ''Przestan bzdury wygadywać'', ''Mozesz sobie wsadzic...'' wyśmiewające emotki. Jakoś nie mam ochoty dyskutować w ten sposób, mam ciekawsze rzeczy do robienia w życiu, np. szerzenie propagandy

Ale, oczywiście, jeśli masz bardzo ochotę na dyskusję, to uderz na priva, to nie wątek do tego typu tematyki.
Albo poszukaj wątku na ten temat gdzie znajdziesz bardziej agresywnego partnera do rozmowy, gotowego bawić się w jałową dyskusję.

Mam nadzieję że to już koniec offtopu na temat wegetarianizmu.

Edytowane przez Lanessa
Czas edycji: 2010-04-26 o 21:35
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:38   #1384
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

no to wątek się rozwinął i obudził średnio na temat, ale działa
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:09   #1385
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Wyraku, alleluja na każdy Twój dopisek! Nie poparłeś swojej wiedzy żadnymi źródłami.
Jakbys sobie nie zdawala sprawy, to zelazna zasada logicznego dyskrusu jest to, ze obowiazek udowodnienia Twoich tez spoczywa na Tobie, a nie na mnie obowiazek ich obalenia A zrodla, jak trzeba bedzie, beda, nic sie nie boj

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Nie chce mi się pakować w taką dyskusję, ani ona pierwsza ani ostatnia, a na pewno nie na poziomie. ''Przestan bzdury wygadywać'', ''Mozesz sobie wsadzic...'' wyśmiewające emotki. Jakoś nie mam ochoty dyskutować w ten sposób, mam ciekawsze rzeczy do robienia w życiu, np. szerzenie propagandy
Bez obrazy, ale na poziomie to z pewnoscia nie jest wklejanie jakis wegepropagandowych stronek

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ale, oczywiście, jeśli masz bardzo ochotę na dyskusję, to uderz na priva, to nie wątek do tego typu tematyki.
Albo poszukaj wątku na ten temat gdzie znajdziesz bardziej agresywnego partnera do rozmowy, gotowego bawić się w jałową dyskusję.

Mam nadzieję że to już koniec offtopu na temat wegetarianizmu.
Dobra jestes - zaczelas wypisywac jakies bzdety na forum, a innych odsylasz na priv i masz nadzieje, ze to koniec offtopu, ktory sama zaczelas

Zas w temacie: pelnowartosciowe bialko jest niezbedne w diecie w odpowiednich ilosciach, ciach bajera.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:23   #1386
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Chcialam sie tylko wypowiedziec na temat Gillian McKeith na ktora Lanessa sie powoluja. Ta pani juz dawno zostala zdyskredytowana na brytyjskim rynku, przede wszystkim przez poslugiwanie sie tytulem doktora, ktorego nigdy nie miala, poza tym to jest dietetyk showman - dla telewizji, mimo ukonczonej uczelni, nie uznawana przez lekarzy, dietetykow ani profesorow.
Masowe pranie mozgu....

i mimo tych wylupiastych oczu i arogancji - Wyrak ma racje - irytujaco
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:31   #1387
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Aeroby to ćwiczenia z wykorzystaniem maszyn.
Interwały to intensywne biegi, najlepiej w terenie, mocno wytrzymałościowe. W naturalnym terenie-wzniesienia, spadek w dół itd, wszystkie mięśnie pracują, dając optymalny
efekt.
Kardio to cwiczenia, ktore podwyzszaja puls. W trakcie aktywnosci czlowiek meczy sie, ale nie przekracza progu gdzie moze prowadzic rozmowe.
To spacery, marsze, bieganie, pływanie, wiosłowanie, jazda na rowerze.
Seriously?
A te aeroby wyłącznie na maszynach, to taki bieg na desce np., o którym była mowa ostatnio?
Opis interwałów chyba mnie najbardziej rozbawił
Radzę poczytać zanim się zacznie bzdury wygadywać, które ktoś równie niedoinformowany zacznie później w innych wątkach powielać znając życie.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 16:27   #1388
milena21
Raczkowanie
 
Avatar milena21
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 101
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ja mam taki
czy jest taki jak zapewnia producent - bezpieczny, nie powoduje otarć czy siniaków?
__________________
*** ***

Być nikim, ale sobą, w świecie, który robi wszystko,
co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka,
oznacza walkę w najcięższej bitwie, w jakiej dane było walczyć ludzkości
i która nigdy się nie skończy

E.E CUMMINGS
milena21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 19:11   #1389
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

to teraz pytanie ode mnie tylko mnie nie zlinczujcie- Wyrak Tobie przypominam, że skomplementowałam Twój brzuch więc bez agresji w stosunku do mnie poproszę

robiłam a6w- owszem jakieś efekty widziałam, tzn tak jabkym miała spięte/naciągnięte mięśnie brzucha, ale tylko przez jakiś czas...Ogólnie mam tak, że rano brzuch jest super płaski-wiadomo a potem taki mini balonik się robi. Po a6w może nieco mniejszy, ale nie zupełnie. Czy abs pozwoli mi w zniszczeniu tego czegoś? wiem, że abs2 jest super, ale niestety nie mam drążka i możliwości zamontowania go

aaa a brzuch jest niefajny w dolnej części...
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:43   #1390
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Aeroby to ćwiczenia z wykorzystaniem maszyn.


Bzdura Aeroby to cwiczenia wykonywane z odpowiednim tetnem.
Cytat:
Interwały to intensywne biegi, najlepiej w terenie, mocno wytrzymałościowe.
Kolejna bzdura, interwaly ani nie musza byc intensywne (moga oczywiscie), ani nie musza byc biegami.

Cytat:
W naturalnym terenie-wzniesienia, spadek w dół itd, wszystkie mięśnie pracują, dając optymalny
efekt.
Kolejna bzdura. Wszystkie miesnie nie pracuja, bo i jak by mialy?

Cytat:
Kardio to cwiczenia, ktore podwyzszaja puls. W trakcie aktywnosci czlowiek meczy sie, ale nie przekracza progu gdzie moze prowadzic rozmowe.
Czyli w tym znaczeniu - po prostu aeroby

Cytat:
To spacery, marsze, bieganie, pływanie, wiosłowanie, jazda na rowerze.
Cytat:
Bzdura - spacer nie podnosi tetna do progu aerobowego. A te pozostale cwiczenia, to nie zadne tajemnicze kardio tylko aeroby.

Lanessa, takie bzdury wypisujesz, ze az to szkoda czytac. Nie rob innym krzywdy i takich rzeczy nie wypisuj, prosze...

Kardio to w ogole niektorzy okreslaja wysilek o wysokiej intesywnosci i pracy serca, a inni aeroby, wiec zdeke niejednoznaczne to jest.


Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
to teraz pytanie ode mnie tylko mnie nie zlinczujcie- Wyrak Tobie przypominam, że skomplementowałam Twój brzuch więc bez agresji w stosunku do mnie poproszę

robiłam a6w- owszem jakieś efekty widziałam, tzn tak jabkym miała spięte/naciągnięte mięśnie brzucha, ale tylko przez jakiś czas...Ogólnie mam tak, że rano brzuch jest super płaski-wiadomo a potem taki mini balonik się robi. Po a6w może nieco mniejszy, ale nie zupełnie. Czy abs pozwoli mi w zniszczeniu tego czegoś? wiem, że abs2 jest super, ale niestety nie mam drążka i możliwości zamontowania go

aaa a brzuch jest niefajny w dolnej części...
Silowe na cale cialo + interwaly albo aeroby + odpowiednia dieta oczywiscie Do tego mozesz dodac tego ABSII
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 14:28   #1391
Ewa_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Czy znacie jakieś ćwiczenia na dolne mięśnie brzucha, które nie polegają na unoszeniu nóg? Przy ćwiczeniach na górne i skośne z wielkim wysiłkiem udaje mi się napinać mięśnie brzucha, a nie karku, ale przy dolnych już nie potrafię używać mięśni brzucha, zawsze po takich ćwiczeniach czuję mięśnie nóg, mam takie jakby ciężkie uda i boję się, że zamiast brzucha będę miała uda umięśnione :/

Być może ktoś już o tym pisał, ale nie przeczytałam całego tego tematu, bo w głowie mi się kręci od tych wszystkich informacji: za dużo jesz - tyjesz, za mało - też tyjesz, za mało ćwiczysz - nie wzmacniasz mięśni, za mało - spalasz mięśnie
Ewa_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 15:57   #1392
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

i mimo tych wylupiastych oczu i arogancji - Wyrak ma racje - irytujaco
A coz jest zlego w oczetach ?

Cytat:
Napisane przez Ewa_87 Pokaż wiadomość
Czy znacie jakieś ćwiczenia na dolne mięśnie brzucha, które nie polegają na unoszeniu nóg? Przy ćwiczeniach na górne i skośne z wielkim wysiłkiem udaje mi się napinać mięśnie brzucha, a nie karku, ale przy dolnych już nie potrafię używać mięśni brzucha, zawsze po takich ćwiczeniach czuję mięśnie nóg, mam takie jakby ciężkie uda i boję się, że zamiast brzucha będę miała uda umięśnione :/

Być może ktoś już o tym pisał, ale nie przeczytałam całego tego tematu, bo w głowie mi się kręci od tych wszystkich informacji: za dużo jesz - tyjesz, za mało - też tyjesz, za mało ćwiczysz - nie wzmacniasz mięśni, za mało - spalasz mięśnie
Tluszczyk chcesz spalic? Jesli tak, to nie tedy droga
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 01:20   #1393
Ewa_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Tak, wiem, że nie tędy, ale akurat z tym tłuszczem to już się niemal pogodziłam - obojętnie, czego bym nie robiła, ile się nie ruszała czy nie odchudzała, mogę się zrobić płaska jak deska i przejść z kości na ości, a tłuszcz w dolnej części brzucha zostaje. Ćwiczenia chcę robić tak czy siak, bo chyba nie zaszkodzi...
Ewa_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 09:45   #1394
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

akutalnie robię codziennie 8 min abs /niestety na inne ćwiczenia nie mogę sobie pozwolić ze wzglęgu na uraz kolana i czekającą mnie artroskopię/
mimo wszystko powoli widzę zmiany w wyglądzie brzucha
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 13:04   #1395
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Ewa_87 Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że nie tędy, ale akurat z tym tłuszczem to już się niemal pogodziłam - obojętnie, czego bym nie robiła, ile się nie ruszała czy nie odchudzała, mogę się zrobić płaska jak deska i przejść z kości na ości, a tłuszcz w dolnej części brzucha zostaje. Ćwiczenia chcę robić tak czy siak, bo chyba nie zaszkodzi...
Dlaczego sie pogodzilas ? Mozna z chamem walczyc

Silownia, interwaly, aeroby, odpowiednia dieta.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 17:03   #1396
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
to teraz pytanie ode mnie tylko mnie nie zlinczujcie- Wyrak Tobie przypominam, że skomplementowałam Twój brzuch więc bez agresji w stosunku do mnie poproszę

robiłam a6w- owszem jakieś efekty widziałam, tzn tak jabkym miała spięte/naciągnięte mięśnie brzucha, ale tylko przez jakiś czas...Ogólnie mam tak, że rano brzuch jest super płaski-wiadomo a potem taki mini balonik się robi. Po a6w może nieco mniejszy, ale nie zupełnie. Czy abs pozwoli mi w zniszczeniu tego czegoś? wiem, że abs2 jest super, ale niestety nie mam drążka i możliwości zamontowania go

aaa a brzuch jest niefajny w dolnej części...
gdzie jest brzuch Wyraka? Chce zobaczyć, ze ma podstawy do mocnych komenatrzy :P
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 15:36   #1397
Ewa_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dlaczego sie pogodzilas ? Mozna z chamem walczyc

Silownia, interwaly, aeroby, odpowiednia dieta.
No bo już tyle razy próbowałam coś z nim zrobić i nic, jestem szczupła, według niektórych wręcz chuda, w miarę rozsądnie się odżywiam, dużo się ruszam, a tego tłuszczu na brzuchu zwalczyć nie mogę. Może powinnam się zgłosić do jakiegoś indywidualnego trenera, który by mi opracował odpowiednie ćwiczenia...
Ewa_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 09:16   #1398
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

niech mi ktoś wytłumaczy bo ja już nic nie rozumiem.

podobno tłuszczu spalić miejscowo nie można

to jakim cudem niektorzy mają płaskie brzuchy a jednocześnie nie mają ubytków w pupie i udach?

ja jakbym chciała miec płaski brzuch to chyba bym musiała schudnąc z 10kilo a to się mija z celem, rok temu ważyłam 53kg i problem z brzuchem też był, generalnie tylko wtedy jak usiadłam, teraz jest to samo tylko jestem rozmiar większa
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:37   #1399
Cleafka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cześć wszystkim walczącym.

Ja też walczę z moim brzuchem... Zauważyłam u siebie, ze zawsze ciężko mi schudnąc z okolic brzucha. ALe kiedy odżywiam się bardziej białkowo, brzuch spada.

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
niech mi ktoś wytłumaczy bo ja już nic nie rozumiem.

podobno tłuszczu spalić miejscowo nie można

to jakim cudem niektorzy mają płaskie brzuchy a jednocześnie nie mają ubytków w pupie i udach?

ja jakbym chciała miec płaski brzuch to chyba bym musiała schudnąc z 10kilo a to się mija z celem, rok temu ważyłam 53kg i problem z brzuchem też był, generalnie tylko wtedy jak usiadłam, teraz jest to samo tylko jestem rozmiar większa
Mnie się wydaje, że to kwestia budowy... Ja chudne mniej więcej rownomiernie, chociaz i tak zauważam, ze najszybciej w nogach... Moja kolezanka natoamist chudnie z brzucu a nogi i pupa zostaja lub minimalnie sie zmniejszaja.
Moze to kwestia diety, moze tez cwiczen
__________________
Dietuję, zaczynam lumpeksować, buszuję w necie

57kg --->>> 50kg

Lubię: amisexy.pl
Lubię: czekoladę


Cleafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 16:58   #1400
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Czy ktos z was cwiczyl na ab rockecie aby uzyskac,ladny plaski brzuch ?
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 11:00   #1401
Ewa_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ja jakbym chciała miec płaski brzuch to chyba bym musiała schudnąc z 10kilo a to się mija z celem
Też dochodzę do takich wniosków, kiedyś myślałam, że wystarczy się odchudzać, no i się odchudzałam, ubyło mi w biuście, który i tak jest niewielki, a tłuszcz na brzuchu ani drgnął. Raz jeden udało mi się osiągnąć taki wygląd brzucha, jakiego bym sobie życzyła - jak miałam zatrucie pokarmowe i wymiotowałam cały dzień

Cytat:
Napisane przez Cleafka
Zauważyłam u siebie, ze zawsze ciężko mi schudnąc z okolic brzucha. ALe kiedy odżywiam się bardziej białkowo, brzuch spada.
I co wtedy jesz? Ja właśnie próbuję zwiększyć w swojej diecie udział białka, ale wczytując się w sklepie w informacje podane na opakowaniach, mam wrażenie, że w każdym jedzeniu przeważają węglowodany...
Ewa_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 01:51   #1402
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Up up ;>

Ktoś tu jeszcze walczy o płaski brzuszek?
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:47   #1403
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Chcialabym zgubic kilka cm w talii i wyrobic ladny jedrny brzuszek z lekkimi miesniami nie wiem za jakie cwiczenia sie wziac (nie mam oponki ani nic takiego tylko troszke tluszczyku ktory chce zgubic)co bedzie najlepsze?
i moze ktos sie wypowie na temat tego urzadzenia http://www.allegro.pl/item1070639025...ki_brzuch.html
oplaca sie je kupic?
__________________
CIASTKO - minuta w ustach, godzina w żołądku,całe życie w biodrach Twój wybór
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 00:03   #1404
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Hej, ja walcze o płaski brzuch od zawsze. Ostatnio zaczęłam się interesować tańcem brzucha - bo tego jeszcze nie próbowałam a czytałam i słyszałam, że w połączeniu z ćwiczeniami pięknie kształtuje brzuszek i talie... co wy na to? Jestem z Krakowa i szukam kursów wakacyjnych.
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:27   #1405
kalula123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

hm, ja mam tłuszczyk tylko w dolnej partii brzucha (http://img145.imageshack.us/i/dsc07215.jpg/) czy jeśli będę codziennie biegać ( tak po 30 min wieczorem) i jeździć na rowerku (tak z 20, 25 min) oraz ćwiczyć nożyce, podnoszenie nóg i jakieś inne ( a znacie jakies? jesli tak, to podajcie) ćwiczenia na dolne partie brzucha no i nie będę jeść słodyczy ani bułek ani frytek i inych fastfoodow- podziała?
Aha i czy to- http://www.garnier.fr/img/espace_tes...dbodytonic.jpg - i temu podobne, coś zdziała na brzuch?
kalula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:04   #1406
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Kalula, nie sadze, aby cwiczenia przez Ciebie wymienione cos pomogly. Najlepiej rob brzuszki, roznego typu, by caly brzuch byl proporcjonalny, nozyce tez moga byc. Rowerki, bieganie sobie odpusc, to na pewno nie pomoze Ci zrzucic brzucha. Oczywiscie ogranicz slodkosci i tluszczyki, czyli frytki i inne smieci

Ja od chyba zawsze mam w miare plaski brzuch, raz lepiej raz gorzej, ale ogolnie to nie odstaje i nie jest tlusty ;-) Jem sporo bialka, ale tez sporo weglowodanow. Rzadko jem slodycze i fast foody. Sporo jezdze na rolkach, rzadko cwicze.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:00   #1407
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Mam takie pytanko. Otóż schudłam, spaliłam tłuszczyk z brzucha, ale na tej dolnej partii nadal utrzymuje mi sie taka niewielka fałdka Czy ćwiczenia typu unoszenie nóg, bioder itp. pomogą brzuch w tym miejscu spłaszczyć? Dodam, ze oprócz tego jeżdze na rowerku stacjonarnym ok 1 h.
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:59   #1408
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Czy skakanka wspomaga wyszczuplanie brzucha?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 19:02   #1409
aniusiaczek92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 102
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Jak ja tu dawno nie zaglądałam Powiem wam, że mam podobne problemy jak wy - jestem chuda (waże obecnie 52 kg przy 171 cm) i nie wiem ile bym ćwiczyła to i tak tłuszczyk w dolnych partiach brzucha zostaje Jak przestałam jeść słodycze (może 2 razy w miesiącu się zdarzyło) schudłam do 45 kg i to było straszne - nogi i moje rączki były potwornie chude a brzuch i tak pozostał(oczywiście też ćwiczyłam na orbiteku i mięśnie brzucha). Niestety nie mam już pomysłu aby utrzymać obecna budowę i zgubić brzuch:/ Ale dzięki hula-hop wyrobiłam sobie talię ! (15 min x 2 w ciągu dnia) Wygląd mojego brzucha staram się poprawić serum z eveline(to białe i czerwone) i to troche pomaga - skóra jest bardziej napięta Mam pytanie do was - Znacie może jakąś dietę na "wyrobienie-ukształtowanie" mięśni na brzuchu? Myślę, że taka dieta powinna zawiuerać dużo białka a ja nie lubię niestety czerwonego mięsa tylko białe i nie wiem poza tym które produkty warto jeść. Mam nadzieję, że w miarę jasno się wyraziłam
aniusiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:39   #1410
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez aniusiaczek92 Pokaż wiadomość
Jak ja tu dawno nie zaglądałam Powiem wam, że mam podobne problemy jak wy - jestem chuda (waże obecnie 52 kg przy 171 cm) i nie wiem ile bym ćwiczyła to i tak tłuszczyk w dolnych partiach brzucha zostaje Jak przestałam jeść słodycze (może 2 razy w miesiącu się zdarzyło) schudłam do 45 kg i to było straszne - nogi i moje rączki były potwornie chude a brzuch i tak pozostał(oczywiście też ćwiczyłam na orbiteku i mięśnie brzucha). Niestety nie mam już pomysłu aby utrzymać obecna budowę i zgubić brzuch:/ Ale dzięki hula-hop wyrobiłam sobie talię ! (15 min x 2 w ciągu dnia) Wygląd mojego brzucha staram się poprawić serum z eveline(to białe i czerwone) i to troche pomaga - skóra jest bardziej napięta Mam pytanie do was - Znacie może jakąś dietę na "wyrobienie-ukształtowanie" mięśni na brzuchu? Myślę, że taka dieta powinna zawiuerać dużo białka a ja nie lubię niestety czerwonego mięsa tylko białe i nie wiem poza tym które produkty warto jeść. Mam nadzieję, że w miarę jasno się wyraziłam
białe mięso ma dużo białka, poza tym ryby, tuńczyk, serek wiejski, serek naturalny homogenizowany, sery żółte.
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.