Niemcy :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 13:19   #1321
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Niemcy :)

A najbardziej sie zdziwilam, gdy kuzynka mowila mi, ze mogla sobie wybrac muzyke, jakiej chciala sluchac podczas porodu...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:27   #1322
kwiecień
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 56
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

eternalvoyageur - problemy zdrowotne jak były, tak są - do synka i ja dołączyłam, niestety...

Co do nowego miejsca zamieszkania, to ale mi wytłumaczyłaś, a niech Cię...;-) Mąż mówi, że to chyba gdzieś w okolicach Kuhsee - nie wiem, czy tak to się pisze - a jeśli to faktycznie tam, to fajne miejsce - ostatnio mówiliśmy o tych rejonach, bo też szukamy czegoś dla siebie...Byłoby śmiesznie, gdybyśmy znowu trafiły w te same rejony...A Kuhsee jest o tyle fajnie, że rzut beretem masz jezioro, okolica w miarę spokojna, domki i bloki, przedszkola chyba ze dwa, autobus jest, czyli do centrum dojedziesz. Będziecie mieszkać w bloku czy w domku? My teraz mieszkami w takim ni to bloku, ni to kamienicy. Fajne toto, cisza w tym domu niesamowita, sąsiedzi kulturalni, ale tylko 2 pokoje, no i płacimy samego wynajmu 600euro, bo to mieszkanie umeblowane, do tego woda - trochę dużo...Ale pomijając opłaty - chcemy 3 pokoje i tak od czasu do czasu gadamy sobie, gdzie by było fajnie pomieszkać. No ale to jeszcze nie teraz.

Co do samodzielnego płacenia za poród, to podziwiam, bo to chyba niemałe pieniądze...Orientowałaś się już, ile to może Was kosztować? Jeśli chodzi o ubezpieczenie, to nie wiem, czy gdybyś posiadała ubezpieczenie polskie, to mogłabyśu rodzić - tzn. rodzić możesz, tylko czy polski fundusz pokryłby koszty? Mam spore wątpliwości...

No i Flohmarkt...Ulżyło mi, że to nie ja tam byłam...;-) Ale masz rację - ja też lubię przywitać się, gdy słyszę język polski, ale czasami to ,co słyszę ,skutecznie mnie do tego zniechęca...Ja jestem schludna, miła, kulturalna...no...zachęca m;-)

Jejku, synek kaszle tak mocno, że spać nie może, aż ciężko się tego słucha...
kwiecień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:04   #1323
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

eternalvoyageur to i ja sie dolanczam do tych wszystkich wypowiedzi na temat porodu.Co prawda bylo to 12-scie lat temu ale po przeczytaniu tych wypowiedzi moge powiedziec ze nic sie nie zmienilo.Ja moglam sobie jeszcze dodatkowo wybrac muzyke jaka chcialam,mialam takze bole krzyzowe i najczesciej bylam albo w wannie(z babelkami)albo na takiej duzej pilce siedialam i to te bole,jak sie na wszystkie strony kolysalam,usmierzalo.rodz ilam tylko 5 godz.szybciutko to poszlo u mnie.
chcialam rodzenstwo dla mojego syna ale niestety nastepna ciaza byla ciaza pozamaciczna odkryta(pekla)w 4-tym miesiacu.bylo strasznie,potem nie moglam zajsc w ciaze i tak lata mijaly,ja sie zrobilam wygodna,zaczelam tutaj szkoly,teraz mam super prace i tak moj Marvin zostal jedynakiem.A co do porodu bez ubezpieczenia to w tamtym roku rodzila tak moja kolezanka tutaj,za 2 dni pobytu w klinice zaplacila ca.2500euro,tak ze to drogi spass.Ale mimo wszystkiego takiego przezycia jakim jest porod NIGDY w zyciu nie zapomnisz,gwarantuje!!!!!
Pozdrawiam wszystkich!
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:21   #1324
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Niemcy :)

weglug moich obliczen ceny ubran kosmetykow i np srodkow czystosci sa takie same w de i pl, w pl moze o ciut tansze ale tych groszy sie nie zauwaza. sklepy takie jk zara czy mango h&m vero moda maja ceny takie same w calej europie, wiec dla mnie szokiem nie sa. co do wypowiedzi jednej z wizazanek ze kupuje bluzke czy spodnie gora do 20-25 e i zachwyca sie ubraniami z dyskontu kik to sie szczerze dziwie. takie ubrania po praniu sa nic nie warte, szybko sie niszcza. wole kupic spodnie mango za 60 czy dzinsy only za 80 e i mam pewnosc ze beda mi dlugo sluzyc. nie wyobrazam sobie zalozyc tanszych rzeczy ale tylko z tego wzgledu ze sa kiepskie jakosciowo. to samo tyczy sie dodatkow wole kupic jedna porzadna skorzana i markowa torbe za 130 czy 150 e niz 5 torebek po 20 e. poza tym jest tyle przecen ze mozna kupic super jakosciowo rzeczy po niewygorowanych cenach trzeba miec tyko cierpliwosc do poczekania na obnizki czego niestety mi brak....pozdrawiam

Edytowane przez keythh26
Czas edycji: 2007-02-22 o 14:41
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 19:21   #1325
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

MOje ubrania z H&M czy Kik niektore maja po 4 lata i wygladaja dobrze, kazdy sie dziwi, ze to z tych sklepow. ja bubli nie kupuje,l trzeba patrzec na tkanine. Nawet w drogich sklepach mozna kupic bubel. Moj maz ma Polo-tschert z Marko Polo i sie po jednym praniu rozciagnal.Nie cena mowi o jakosci, a towar z jakiego jest ta rzeczy zrobiona.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 08:03   #1326
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Dziewczyny jutro o 14-tej sie widzimy? Czy plany sie zmienily?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 08:46   #1327
delicja26
Raczkowanie
 
Avatar delicja26
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ludwigsburg/Stuttgart DE
Wiadomości: 70
GG do delicja26
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
weglug moich obliczen ceny ubran kosmetykow i np srodkow czystosci sa takie same w de i pl, w pl moze o ciut tansze ale tych groszy sie nie zauwaza. sklepy takie jk zara czy mango h&m vero moda maja ceny takie same w calej europie, wiec dla mnie szokiem nie sa. co do wypowiedzi jednej z wizazanek ze kupuje bluzke czy spodnie gora do 20-25 e i zachwyca sie ubraniami z dyskontu kik to sie szczerze dziwie. takie ubrania po praniu sa nic nie warte, szybko sie niszcza. wole kupic spodnie mango za 60 czy dzinsy only za 80 e i mam pewnosc ze beda mi dlugo sluzyc. nie wyobrazam sobie zalozyc tanszych rzeczy ale tylko z tego wzgledu ze sa kiepskie jakosciowo. to samo tyczy sie dodatkow wole kupic jedna porzadna skorzana i markowa torbe za 130 czy 150 e niz 5 torebek po 20 e. poza tym jest tyle przecen ze mozna kupic super jakosciowo rzeczy po niewygorowanych cenach trzeba miec tyko cierpliwosc do poczekania na obnizki czego niestety mi brak....pozdrawiam
A ja sie z toba nie zgodze ... ogladalam kiedys program, akurat o dzinsach, ktore testowano. Byly z gornej polki, sredniej i dolnej. Wiesz jaki byl wynik?? To sa te same dzinsy, tylko naszywka producenta inna i przez to cena wieksza.
W zyciu bym nie wydala tyle siana na dzinsy, nawet jakbym miala, nie mowiac juz o torebce. 150 ?!? Zlotych moze tak, ale nie Euro. I zgodze sie z Monika, bo tez mam np. spodnie czarne z KiK-a i wszystkie laski sie pytaja gdzie je kupuje, bo wygladaja bardziej elegancko niz ich markowe. To nie cena i naszywka mowi o jakosci produktu. Moj chop ma koszulke Adidasa, ktora po pierwszym praniu zrobila sie jak szmata. No, ale kazdy ma swoje pieniadze i wydaje je na co chce. Ja naleze bardziej do tych oszczednych i kupuje zawsze na przecenach. Nie dlatego, ze mnie nie stac, tylko dlatego, ze sprawia mi to ogramna przyjemnosc... Pozdrawiam
delicja26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 08:49   #1328
delicja26
Raczkowanie
 
Avatar delicja26
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ludwigsburg/Stuttgart DE
Wiadomości: 70
GG do delicja26
Dot.: Niemcy :)

W przyszlym tygodniu organizujemy jush drugie spotkanie w Stuttgardzie. Termin jeszcze podam. Na pierwszym bylo rewelacyjnie. Zycze wam dziewczyny rowniez milego spotkania
delicja26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 08:57   #1329
delicja26
Raczkowanie
 
Avatar delicja26
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ludwigsburg/Stuttgart DE
Wiadomości: 70
GG do delicja26
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

eternalvoyageurChlopak czeka od wielu miesiscy na rozwod, wiec dlatego nie mozemy wziasc slubu.


Och te rozwody, my juz ponad rok czekamy ... i potrwa to jeszcze pare miesiecy ... tu nikomu sie nie spieszy, kazdy ma czas ... ehh ...
delicja26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 11:37   #1330
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Hej dziewczyny, juz ponad tydzien mija odkad tu zladowalalam i jakos nawet sobie radze Poki co nie mam konkretnego zajecia, ale moj Tz nie musi chodzic narazie do pracy, wiec przynajmniej mnie wprowadza w to wszystko, codzinenie czas mija szybko, jezdzimy na zakupy, odwiedzamy znajomych.
A najbardziej sie ciesze, ze od marca pojde na kurs w VHS , tutaj w sasiednim miasteczku jest dla poczatkujacych, nawet sie nie spodziewalalam, ze na tym koncu swiata cos takiego sie znajdzie
I mysle, ze tanio, bo 67 euro za 2 miesieczny kurs to chyba nie duzo? Ale sie ciesze, w koncu rusze z tym niemieckim i to nawet szybko i niespodziewanie, bo myslslam ze zanim pojde na ten kurs to troche czasu minie
pozdrawiam
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 12:06   #1331
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o 14-tej sie widzimy? Czy plany sie zmienily?

Mam nadzieje,ze dziewczyny beda w komplecie
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 12:13   #1332
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Majka to moze podpytaj mloda i Sylwie czy beda i gdzie? Czy wystarczy jak poczekasz na nie na HHA? czy leiej zebys jechala na Hbf? Bo ja wiesz, nie patrzcie na mnie. To jest na 100% pewne ze nie bede o 14-tej, wiec sie umowicie pod siebie, a ja dolacze potem. Mam twoj tel. to bede dzwonic i pytac sie gdzie jestescie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 12:17   #1333
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Ja jeszcze nie wiem, ale jezeli przyjade to szczerze piszac nie chce mi sie po sklepach lazic
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 12:18   #1334
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Niemcy :)

Jak zwykle zazdraszczam spotkania
Dlaczego nie ma tu dziewczyn z moich okolic
Mam nadzieje że może kiedyś latem uda mi się do was dołączyć.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 12:20   #1335
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Karola,przyjedz
Przycupniemy sobie gdzies na kawke (i) albo na jakas dorodna pizze
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 12:23   #1336
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Niemcy :)

Latem postaram się kiedyś zjawić, tylko będziecie musiały mi jakiegoś taniego hoteliku w okolicy pozukać bo mi nie będzie się opłacało tego samego dnia wracać bo bym musiała w nocy jechać.

EDIT:A pozatym ktoś obiecał najpierw Colinka odwiedzić
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 12:46   #1337
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Jak wpadniesz do nas,to nocleg u mnie zapewniony,z tym nie bedzie problemu
A Colinka odwiedzimy,tylko trzeba sie naradzic kiedy co i jak,ostatnio nie bylo jakos okazji,wiec moze jutro
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 17:19   #1338
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Delicja26 Jaks ie slono zaplaci, to sie ma rozwod w kilka tygodni podobno. Ale wchodza w gre kilka tysiecy Euro...

Kramada pomylilam sie, Hochzoll lezy na poludniowym wschodzie (a nie poludniowym zachodzie). Czyli po drodze do Monachium. Jak sie jedzie pociagiem z Augsburga do Monachium, to pociag zatrzymuje sie w Hochzoll.
Wiesz, ja czesto myle wschod z zachodem na mapie... ale niedawno widzialam ksiazke pt. "Dlaczego meszczysni nie sluchaja a kobiety nie potrafia czytac map", a wic mnie pocieszylo ze to wina mojej plci ;-)
Nie wiem gdzie jest Kuchsee...

Bedziemy mieszkac w pietrowej kamienicy, chyba jest tam 6 mieszkan. Mamy az dwa ogrodki, jeden od mieszkania a drogi od kolei, bo dom jest blisko tor. A wynajmu jest 610 euro, za 68 mt (4 pokoje) ! Czyli tanio w porownaniu do Ciebie. Aha, mieszkanie nie jest umeblowane, ale sa miejsca w Augsburgu gdzie mozna uzywane meble kupic za grosze.
Porod bedzie kosztowac ok 1100 - 1500 Euro, razem z wizytami i badaniami przed i po porodzie.

No, na razie spadam !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 19:16   #1339
delicja26
Raczkowanie
 
Avatar delicja26
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ludwigsburg/Stuttgart DE
Wiadomości: 70
GG do delicja26
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Kilka tysiecy Euro?? A skad taka kase wziasc :/ Nam adwokat mowil, ze to bedzie trwalo pol roku, po pol roku przedluzylo sie o nastepne pol roku, a teraz znow leci nastepne pol roku haha Te urzedy niemieckie sa dobijajace. W Polsce niektore sprawy zalatwia sie od reki ... tu niestety musisz sie uzbroic w cierpliwosc
delicja26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 19:26   #1340
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Delicja, moja znajoma rozwodzila sie jakis rok temu i z tego co pamietam,rozwod kosztowal ok 6 tys Euro
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 19:34   #1341
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

To ja jeszcze do porodu i ubezpieczenia wroce. Tak sie zastanawiam czemu facet przyszel rodzacej z tego watku nie wykupi jej ubezpieczenia? Zaplaci pewnie ze 100€ za ubezopieczenie , ale to i tak tanio w porownaniu z tym co sie zaplaci nie majac ubezpieczenia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 19:40   #1342
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

mloda jak ci sie nie chce lazic po sklepach to idzcie do Strasbucksu(boze jak to sie pisze?) na Königsallee, ja jak pürzyjade to wlasnie tam i do was dolacze to sie szukac nie bedziemy. Wogole mam nadziej ze chlop bedzie o 14-tej, bo bym zdarzyla na Friedrich str. do Calenduli, chodzi za mna znow woda rozana do pyska, no i ten krem pod slepia chce. najblizej bede miec jak na Königallee wysiade. chcialabym tez do Yves Roche wejsc, bo mam kupony, moze sie co kupi, nawet jest promocja, jak kupie krem z serii z 30 olejami za cos kolo 20€ to krem pod oczy z tej serii mam gratis. Moze sie ktora skusi? Mi ten krem nie potrzeby, wiec jak by ktoras chciala... mloda ty masz sucha skore? ten krem jest super, ma super sklad. Jak na YR, to bomba no i z calej serii ma najladniejszy sklad, najbardziej naturalny, potem chyba krem pod slepka bedzie prodowal w ladnym skladzie. No ale o tym pogadamy jak sie zobaczymy. Trzymajcie kciuki, zeby jutro chlop przyszedl do domu o 14-tej, bo inaczej nici z moich zakupow w Calendulii i dolaczylabym znacznie pozniej do was.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 19:48   #1343
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

tak wlasnie sprawdzam sobie pogode i ma jutro padac
Kurna,zawsze kiedy sie spotykamy pada,o co chodzi
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:06   #1344
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To ja jeszcze do porodu i ubezpieczenia wroce. Tak sie zastanawiam czemu facet przyszel rodzacej z tego watku nie wykupi jej ubezpieczenia? Zaplaci pewnie ze 100€ za ubezopieczenie , ale to i tak tanio w porownaniu z tym co sie zaplaci nie majac ubezpieczenia.

To ich sprawa.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 07:27   #1345
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ostatnio bylismy na wycieczce w Bambergu. Piękne miasto, centrum i mosty urzekają.
Przez rok mieszkałam w Bambergu i mam do tego miasta wielki sentyment. Jest bardzo piękne i świetnie się w nim mieszkało. Aż chciałoby się tam wrócić choć na chwilę.
Zazdroszczę wycieczki
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 09:25   #1346
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Jak wpadniesz do nas,to nocleg u mnie zapewniony,z tym nie bedzie problemu
A Colinka odwiedzimy,tylko trzeba sie naradzic kiedy co i jak,ostatnio nie bylo jakos okazji,wiec moze jutro
Majku dziękuje za zaprosznie.
Więc jak latem Colin będzie już dziamgał butelke a nie cycka,to ja się zjawie na spotkaniu


Aaaa miłego kawkowania dziś wam życzę no i słońca a nie deszczu!!!!!

schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 09:28   #1347
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

fajnie Karolcia,trzymam Cie za slowo

Kurna,u mnie leje
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 09:35   #1348
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Niemcy :)

Właśnie powiedziałam tz że jak Colin będzie jadł butle to ja chce na weekend jechać do Düsseldorf a on mi na to :
No pewnie weźmiesz sobie wózek i pojedziesz pociągiem
A ja na to : kochanie ja jade sama,po to Colin ma właśnie jeść butle by mógł zostać z Tobą
A on : aaa sama???

Dowcipniś
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 09:36   #1349
delicja26
Raczkowanie
 
Avatar delicja26
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ludwigsburg/Stuttgart DE
Wiadomości: 70
GG do delicja26
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Delicja, moja znajoma rozwodzila sie jakis rok temu i z tego co pamietam,rozwod kosztowal ok 6 tys Euro
No nas ta przyjemnosc kosztowala jush ponad 3 tys Euro, ale rachunku koncowego od adwokata nie dostalismy i mysle ze skonczy sie to na ok 5 tys. i ponad rok ciagnie sie sprawa .... no i chyba dlatego, zeby wykonczyc tych co sie rozwodza hehe
delicja26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 09:37   #1350
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

dobre,wyobrazam sobie przerazona mine Twojego TZta
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.