Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ?? - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-23, 14:27   #1501
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

ojjj dziewczyny... zrobiłam te ćwiczenia bo się przymusiłam... i co?? koszmar!! takie mam zakwasy i tak bolało, żę szok;/ myślałam, że się popłacze... wczoraj skakałam na skakance dłużej niż zwykle dużo sie ubiegałam na schodach w górę na palcach i myślę, że to dało swoje... ale wiem, że w tym tygodniu na bank będzie jeden dzień przerwy albo i dłużej bo mam mieć @ a mam takie, że cały dzien w łożku jestem....
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:48   #1502
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Mikusia321 Pokaż wiadomość
ojjj dziewczyny... zrobiłam te ćwiczenia bo się przymusiłam... i co?? koszmar!! takie mam zakwasy i tak bolało, żę szok;/ myślałam, że się popłacze... wczoraj skakałam na skakance dłużej niż zwykle dużo sie ubiegałam na schodach w górę na palcach i myślę, że to dało swoje... ale wiem, że w tym tygodniu na bank będzie jeden dzień przerwy albo i dłużej bo mam mieć @ a mam takie, że cały dzien w łożku jestem....
Grunt to nie poddawać się
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:24   #1503
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

i jeszcze basenik dzis na jakie 2 godzinki czyli skakanke sobie odpuszczam:P
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 16:15   #1504
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Ja też odpuściłam skakankę .. ale czasem poskakać warto ;-) ale tylko czasem Chyba zaraz zrobię 8 min, bo pozniej nie bedzie mi sie chcialo;D
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:59   #1505
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

hej laski
melduję, że wczoraj ćwiczyłam
dziś dopiero teraz wieczorem, bo od wczesnego ranka byłam u moich rodziców i nie brałam hantelków
ale trening zaliczony
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:02   #1506
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Super Ja zrobiłam I częsc tamilki i zaraz zabieram sie za ABS!
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 07:50   #1507
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

ja już po 8mb.... ale boli mnie wszystko... wczoraj jeszzcze 1, 5 godzinki plywania... ucze sie sama... to znaczy z kolezanka ale nogami sie namachalam;d
__________________
"Nie szukaj szczescia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy wlasnie wisi Ci nad glowa"

54kg.
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 09:01   #1508
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Teraz są wakacje,to nie muszę robić rano 8 min. Ale jak się skończą, to pewnie i rano będę musiała robić od czasu do czasu
Ale obiecałam sobie,że będę robić codziennie w miarę możliwości ABS. To tylko 8 min! bardzo malutko , a działa
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:07   #1509
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

ja też już po ósemkach
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:17   #1510
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Wszystkie robisz? Mi się nie chciało wczoraj buns,ale dziś to już się zmuszę
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:22   #1511
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

8 min legs i arms i brzuszki, na zmianę z 8 min buns i arms i brzuszki
jednego dnia nogi drugiego pupa
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:22   #1512
Martyna17
Przyczajenie
 
Avatar Martyna17
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Ja z powodu wyjazdu na wies nie ćwiczyłam przez 3 dni!


Ale dobra..

Od nowa zaczynam
__________________
68 ---> 60 !!!! Schudne xD
Martyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:36   #1513
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Taki juz nasz los. Ja też ciągle od nowa i od nowa.. Od czwartku będę mieć tygodniową przerwę. Potem prawdopodobnie 2 tyg i znów przerwa. Ale nie przejmujmy się tym,ważne żeby ćwiczyć zawsze wtedy kiedy możemy i mamy czas Ciekawa jestem jakie będą efekty za 3 miesiące
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:26   #1514
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Teraz są wakacje,to nie muszę robić rano 8 min. Ale jak się skończą, to pewnie i rano będę musiała robić od czasu do czasu
Ale obiecałam sobie,że będę robić codziennie w miarę możliwości ABS. To tylko 8 min! bardzo malutko , a działa
a dziala na tluszczyk na brzuchu?? nie mam go duzo tylko troszke... a wszystcy mowia o diecie...
__________________
"Nie szukaj szczescia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy wlasnie wisi Ci nad glowa"

54kg.
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:29   #1515
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Ja sceptycznie bardzo do tego podchodzę. Tez mam tłuszcz na brzuchu, nie jakąś ogromną ilość,ale mam. Do tego ręce i nogi jak patyki. Po aerobach i dietach chudnie się z całego ciała a ja nie chcę ! Bo chcę oszczędzić piersi i pupę
I tak,moim zdaniem działa na spłaszczenie też. Zobacz sobie mój post w POKAŻ BRZUCH. Moim zdaniem widać różnice a ćwiczyłam tylko dwa tygodnie..
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:43   #1516
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ja sceptycznie bardzo do tego podchodzę. Tez mam tłuszcz na brzuchu, nie jakąś ogromną ilość,ale mam. Do tego ręce i nogi jak patyki. Po aerobach i dietach chudnie się z całego ciała a ja nie chcę ! Bo chcę oszczędzić piersi i pupę
I tak,moim zdaniem działa na spłaszczenie też. Zobacz sobie mój post w POKAŻ BRZUCH. Moim zdaniem widać różnice a ćwiczyłam tylko dwa tygodnie..
bez zadnego odchudzania?? bo ja wlasnie tez chce zaoszczescic biust.... mam obwod 94 i taki chce zeby byl;/ a nie chce byc chudsza z calego ciala...
__________________
"Nie szukaj szczescia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy wlasnie wisi Ci nad glowa"

54kg.
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:47   #1517
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Odchudzałam się wcześniej. Chcę maksymalnie schudnąć jeszcze 3 kg i ani kilograma więcej. Póki co jem bardzo rozsądnie i robię abs. Nie mam wagi :/ Wydaje mi się ,że nie zmieniło się nic,ale póki się nie zważę to się nie dowiem
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:48   #1518
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

ja muszę jeszcze "cała" schudnąć, ale te strategiczne miejsca które ćwiczę są w opłakanym stanie i muszę się na nich skupić
mąż się cieszy i mówi: jak będziesz regularnie i długo ćwiczyła (on wie jakie słomiane zapały mam) to będziesz miala takie fajne mięśnie na rękach (i nie chodzi mu o takie mieśnie jak kulturysta, ale teraz nie mam nic poza tłuszczem) a ja się uśmiecham i mówię: chcę mieć ramiona takie chude jak teraz mam przedramiona hihi
oczywiście to żarty ale chce mieć smukłe i jędrne ciało nie koniecznie z widocznymi/zarysem mięsni
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:51   #1519
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Mi się mocno zarysowane mięśnie nie podobają. Na brzuchu takie delikatne tak,ale na rękach, nogach ,plecach to wcale
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:03   #1520
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

a czy na 168 cm 60 kg to za duzo??;/ Bo wszystcy mi mówią, żebym się nie odchudzała... chłopaki też mówią, że jestem zgrabna ale zaczynam sie zastanawiać... nogi pupke i brzuszek chcialabym popraiwc ale biust chce taki jaki jest.... szkoda ze trzeba chudnac z calego ciala...a buuu:P
__________________
"Nie szukaj szczescia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy wlasnie wisi Ci nad glowa"

54kg.
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:10   #1521
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Mikusia321 Pokaż wiadomość
a czy na 168 cm 60 kg to za duzo??;/ Bo wszystcy mi mówią, żebym się nie odchudzała... chłopaki też mówią, że jestem zgrabna ale zaczynam sie zastanawiać... nogi pupke i brzuszek chcialabym popraiwc ale biust chce taki jaki jest.... szkoda ze trzeba chudnac z calego ciala...a buuu:P
Niestety nie potrafię tego stwierdzić. Niektóre dziewczyny bardzo ładnie wyglądają z 60 kg, wszystko im się tak proporcjonalnie rozkłada, i są naprawdę zgrabne. Więc nie wiem jak to u Ciebie jest.
Ja jestem tego samego wzrostu I kiedy waga doszła do 60 zaczęłam się odchudzać, bo ja najlepiej czuję się w 50 Ale nie możemy tak uogólniać. Jeśli wszyscy ci mówią,że jesteś zgrabna i nie musisz się odchudząć, to może rzeczywiście nie musisz? Ale ćwiczenia jeszcze nikomu nie zaszkodziły Więc po prostu miej rozsądną dietę, jedz normalnie i ćwicz, i na pewno będziesz zadowolona po jakimś czasie
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 14:48   #1522
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Niestety nie potrafię tego stwierdzić. Niektóre dziewczyny bardzo ładnie wyglądają z 60 kg, wszystko im się tak proporcjonalnie rozkłada, i są naprawdę zgrabne. Więc nie wiem jak to u Ciebie jest.
Ja jestem tego samego wzrostu I kiedy waga doszła do 60 zaczęłam się odchudzać, bo ja najlepiej czuję się w 50 Ale nie możemy tak uogólniać. Jeśli wszyscy ci mówią,że jesteś zgrabna i nie musisz się odchudząć, to może rzeczywiście nie musisz? Ale ćwiczenia jeszcze nikomu nie zaszkodziły Więc po prostu miej rozsądną dietę, jedz normalnie i ćwicz, i na pewno będziesz zadowolona po jakimś czasie
hm.... muszę przyznać, że jeszcze nikt nie zasugerował mi, że wyglądam za grubo... faceci mówią mi, żę nie jedna o takiej figurze marzy ale myślę, że oceniają mnie przez pryzmat mojego biustu a nie zwracają uwagi na resztę... będę ćwiczyć i racjonalnie jeść żadnych głodówek ale żadnego też podjadania miedzy posiłkami do tego troszkę ćwiczeń i myślę, że faktycznie będę zadowolona Jestem na Wizaz od niedawna ale cieszę się, że znalazłam tą stronę... bo słyszę tu wiele mobilizacji pomimo, że czasem chce odpuścić
__________________
"Nie szukaj szczescia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy wlasnie wisi Ci nad glowa"

54kg.
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:01   #1523
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Mikusia321 Pokaż wiadomość
hm.... muszę przyznać, że jeszcze nikt nie zasugerował mi, że wyglądam za grubo... faceci mówią mi, żę nie jedna o takiej figurze marzy ale myślę, że oceniają mnie przez pryzmat mojego biustu a nie zwracają uwagi na resztę... będę ćwiczyć i racjonalnie jeść żadnych głodówek ale żadnego też podjadania miedzy posiłkami do tego troszkę ćwiczeń i myślę, że faktycznie będę zadowolona Jestem na Wizaz od niedawna ale cieszę się, że znalazłam tą stronę... bo słyszę tu wiele mobilizacji pomimo, że czasem chce odpuścić
Dokładnie! Nie warto się katować, jak nie ma się nadwagi Trzeba być rozsądnym we wszystkim i robić tak,żeby się dobrze czuć
I też nigdy żaden facet nie powiedział,że coś jest nie tak, zresztą żadna kobieta też nie Niektórzy mają większe problemy niż nasze 5 kilo w tę czy w tę. No ale jak postawi się jakiś cel,to trzeba dążyć. Trochę się to gryzie Ja mam jednak zamiar zrzucić jeszcze 3 kilo,ale nie mam zamiaru zorbić tego w miesiąc., Mogą być nawet 3 miesiące

A wracając do ABS.. to chyba trzeba się ruszyć, i pośladki ruszyć też
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:12   #1524
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Dokładnie! Nie warto się katować, jak nie ma się nadwagi Trzeba być rozsądnym we wszystkim i robić tak,żeby się dobrze czuć
I też nigdy żaden facet nie powiedział,że coś jest nie tak, zresztą żadna kobieta też nie Niektórzy mają większe problemy niż nasze 5 kilo w tę czy w tę. No ale jak postawi się jakiś cel,to trzeba dążyć. Trochę się to gryzie Ja mam jednak zamiar zrzucić jeszcze 3 kilo,ale nie mam zamiaru zorbić tego w miesiąc., Mogą być nawet 3 miesiące

A wracając do ABS.. to chyba trzeba się ruszyć, i pośladki ruszyć też
ile juz cwiczysz posladki?? ja w sumie tydz... i czy ciebie tez tak bardzo boląmieśni przy tych cwiczeniach??
__________________
"Nie szukaj szczescia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy wlasnie wisi Ci nad glowa"

54kg.
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:22   #1525
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Wink Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Moment...


Wy ćwiczycie przykładowo 8 min buns tylko raz dziennie? Co jeszcze oprócz tego robicie i przede wszystkim skąd bierzecie te ćwiczenia. Bo ja wpisałam na youtube 8 min buns i znalazlam ćwiczenia ale nie wiem które wybrać. Poradźcie i jak mozecie podeślijcie link..

A ja mogę tylko powiedzieć, że żeby zgubić kilogramy nie musimy przestać jeść słodyczy całkiem tylko np. zamiast (tak jak ja) 6 krówek kakaowych zjeść 1-2. Wiem, że to oczywiste ale czasami dziewczyny przestają jeść wogole słodycze a jak juz są po przykładowo 40 dniach to jak się dopadają słodkiego to do oporu. Tak mówi moja mama a jest dietetykiem.
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 01:40   #1526
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

jesli masz duzo biust to on tez wazy mnie sie wydaje ze Twoje 6o kilo to w sam raz a jesli faceci Ci mowia-nie odchudzaj sie- to mowia prawde.
cwiczyc mozesz dla rzezby ciala ale nie odchudzaj sie i tyle.
co ma byc to bedzie a co ma sie wyrzezbic to sie wyrzezbi

(witaj Narc)
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 08:51   #1527
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
jesli masz duzo biust to on tez wazy mnie sie wydaje ze Twoje 6o kilo to w sam raz a jesli faceci Ci mowia-nie odchudzaj sie- to mowia prawde.
cwiczyc mozesz dla rzezby ciala ale nie odchudzaj sie i tyle.
co ma byc to bedzie a co ma sie wyrzezbic to sie wyrzezbi

(witaj Narc)
no biust mam spory;/;/;/ trzeba mi pozadnych stanikow;/ i najgorsze w sumie to ze faceci zawsze sie w niego gapia;/
__________________
"Nie szukaj szczescia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy wlasnie wisi Ci nad glowa"

54kg.
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:27   #1528
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

przyzwyczaj sie. u mnie tez sie gapia. bo to takie bezmozgie bażanty są co poradzic, ciesz sie ze sie gapią a nie uciekają na Twoj widok no nie nos super-dekoltow do pępka i tyle. ja nie nosze wcale prawie a jak ktos sie gapi to w formie zartu zwracam uwage, co zazwyczaj odnosi skutek. ale jesli jednostka jest mniej rozgarnięta to mowie tak zeby dotarlo

wczoraj zrobilam pierwszy raz po dlugim nie robieniu niczego ABS i legs.
o matko ledwo dotrwalam do konca myslalam ze go zabije za te "nice and easy"
nie mam dzis zakwasow ale czuje ze miesnie sa od razu takie napiete jakies suuper juz to kocham, bede robicc dwa razy dziennie


a jakies on ma smieszne gaatki w paski
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2009-08-26 o 12:29
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:45   #1529
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

mam wrażenie, że po tych ośmiu dniach coraz lepiej mi idzie
choć są oczywiście trudniejsze dla mnie ćwiczenia
ogólnie buns są straszne wszystko mnie boli i modlę się żeby do końca wytrwać
przez pierwsze dwa dni mialam zakwasy a teraz już nie mam
no i mam hantelki 3 kg to dość dużo i niektóre ćwiczenia sprawiają mi straszną trudność tak targać tyle kilosków ehhh ale walczę
kiedyś te 3 kg będzie dla mnie jak piórko (mam nadzieję )

aha i jeszcze jedna ważna rzecz
przez ostatni miesiąc bardzo mnie bolały plecy, od noszenia mojego blisko 9-cio kilowego bobaska a teraz jak ćwiczę to już nie boli
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:02   #1530
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Mikusia321 Pokaż wiadomość
ile juz cwiczysz posladki?? ja w sumie tydz... i czy ciebie tez tak bardzo boląmieśni przy tych cwiczeniach??
Bolą i to jest dobry znak A tak poważnie to bolały bardzo jak robiłam te ćwiczenia pierwszy raz. Teraz już nie i zakwasów też nie mam,ale ja buns nie ćwiczę codziennie.

Cytat:
Napisane przez Wodesia Pokaż wiadomość
Moment...


Wy ćwiczycie przykładowo 8 min buns tylko raz dziennie? Co jeszcze oprócz tego robicie i przede wszystkim skąd bierzecie te ćwiczenia. Bo ja wpisałam na youtube 8 min buns i znalazlam ćwiczenia ale nie wiem które wybrać. Poradźcie i jak mozecie podeślijcie link..

A ja mogę tylko powiedzieć, że żeby zgubić kilogramy nie musimy przestać jeść słodyczy całkiem tylko np. zamiast (tak jak ja) 6 krówek kakaowych zjeść 1-2. Wiem, że to oczywiste ale czasami dziewczyny przestają jeść wogole słodycze a jak juz są po przykładowo 40 dniach to jak się dopadają słodkiego to do oporu. Tak mówi moja mama a jest dietetykiem.

Tak raz dziennie wystarczy. Ja robię jeszcze tamilee obie części 3 razy w tygodniu, i czasami ćwiczenia z a6w- najczęśniej dzień 7

To prawda,że żeby szybko schudnąć wystarczy zmienić w swojej diecie niewiele, np przestać jeść biały chleb lub słodycze. Ale tak po kilku miesiącach jest już trudniej, bo organizm się przyzwyczaja.

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość

(witaj Narc)
No hej
Cytat:
Napisane przez Mikusia321 Pokaż wiadomość
no biust mam spory;/;/;/ trzeba mi pozadnych stanikow;/ i najgorsze w sumie to ze faceci zawsze sie w niego gapia;/
Ja bym się cieszyła. Ładnie podkreśloby duży biust jest fajny Noś dorze dobrane staniki i uzywaj jakiegos kremu do biustu i bedzie suuuuuuper

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
wczoraj zrobilam pierwszy raz po dlugim nie robieniu niczego ABS i legs.
o matko ledwo dotrwalam do konca myslalam ze go zabije za te "nice and easy"
nie mam dzis zakwasow ale czuje ze miesnie sa od razu takie napiete jakies suuper juz to kocham, bede robicc dwa razy dziennie


a jakies on ma smieszne gaatki w paski
To są naprawdę świetne ćwiczenia. A te jego nice&easy ciągle mnie rozśmiesza ;-)

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że po tych ośmiu dniach coraz lepiej mi idzie
choć są oczywiście trudniejsze dla mnie ćwiczenia
ogólnie buns są straszne wszystko mnie boli i modlę się żeby do końca wytrwać
przez pierwsze dwa dni mialam zakwasy a teraz już nie mam
no i mam hantelki 3 kg to dość dużo i niektóre ćwiczenia sprawiają mi straszną trudność tak targać tyle kilosków ehhh ale walczę
kiedyś te 3 kg będzie dla mnie jak piórko (mam nadzieję )
Z czasem jest coraz lepiej, można nawet powiedzieć,że z czasem jest nice & easy
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-14 10:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.