Docenisz,jak stracisz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 19:29   #1
Ksenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16

Docenisz,jak stracisz


.

Edytowane przez Ksenkaa
Czas edycji: 2016-05-21 o 08:46
Ksenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:34   #2
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Ksenkaa Pokaż wiadomość
Ja zna 2 tygodnie.
Jest ta druga? Odpuść.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:39   #3
Ksenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Docenisz,jak stracisz

No jest.. a dlaczego nie walczyć?
Ksenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:42   #4
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Ksenkaa Pokaż wiadomość
No jest.. a dlaczego nie walczyć?
Bo miałaś swój czas i nie wykorzystałaś go.
Chcesz zrobić takie świństwo drugiej kobiecie?
Pamiętaj karma wraca.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:44   #5
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Ksenkaa Pokaż wiadomość
No jest.. a dlaczego nie walczyć?
Ale co chcesz zrobić? Zapasy w kisielu o chłopa urządzić? Możesz mu powiedzieć jak to widzisz, że Ci na nim zależy jako potencjalnym chłopaku - i tyle.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 20:58   #6
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Bo miałaś swój czas i nie wykorzystałaś go.
Chcesz zrobić takie świństwo drugiej kobiecie?
Pamiętaj karma wraca.
Jakie świństwo?
Znają się dwa tygodnie. Po takim czasie to jeszcze dobrze nie pamięta się swoich imion...

Autorko, powiedz mu szczerze, na czym Tobie zależałoby i pozwól mu się do tego ustosunkować.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 20:59   #7
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Jakie świństwo?
Znają się dwa tygodnie. Po takim czasie to jeszcze dobrze nie pamięta się swoich imion...
Co nie zmienia faktu, że autorkę miłość uderzyła dopiero, jak zobaczyła rywalkę na horyzoncie.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 21:01   #8
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że autorkę miłość uderzyła dopiero, jak zobaczyła rywalkę na horyzoncie.
No właśnie, od razu mi śmierdzi tym, no, psem ogrodnika"
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:02   #9
Ksenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Boje się odrzucenia.. tak jak ja to robilam. Ehh.. sama sobie odpowiadam.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Własnie, wczesniej był w związkach i zyczylam mu wiecznosci i szczescia. a teraz? nie..
Ksenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:02   #10
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że autorkę miłość uderzyła dopiero, jak zobaczyła rywalkę na horyzoncie.
Z tego, co zrozumiałam, to jednak wcześniej. Tylko facet okazał się być dość "bluszczowaty", o czym teraz Autorka już chyba nie pamięta.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:06   #11
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Z tego, co zrozumiałam, to jednak wcześniej. Tylko facet okazał się być dość "bluszczowaty", o czym teraz Autorka już chyba nie pamięta.
No właśnie. Nagle ma ochotę walczyć, chociaż przedtem był jak rzep na ogonie.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 21:20   #12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Docenisz,jak stracisz

bezsens
zostaw go w spokoju
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 22:19   #13
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Ksenkaa Pokaż wiadomość
Postaram sie zwiezle i na temat.
Mamy o 20 lat, znamy sie od podstawowki. On liceum wznowilismy kontakt.
Od tamtej pory spotykalismy sie duzo(relacje kolezenskie),ufalismy sobie,o wszystkim mowilismy, bywały okresy czasu, ze nie widywalismy się z powodów prywatnych ale zaraz wszystko naprawialismy.

R wyjechal do Holandii na okolo rok, gdy wrocil zrozumialam ze czuje do niego cos wiecej niz tylko ``przyjazn,dobre kolezenstwo``?
Staralam sie mu jakos to okazac, lecz on odbieral to inaczej..
Problemem jest to,ze poswiecalam mu JEGO zdaniem zbyt malo czasu, chodz widywalismy sie codziennie on chcial byc non stop. Dla mnie to niestety byla przesada gdyz mialam swoje obowiazki, chcialam troche prywatnosci i spokoju.. Niestety poznal dziewczyne i ja poszlam na bok.
Zrozumialam to, dawalam mu zbyt slabe znaki, teraz tego bardzo zaluje .. Dzis zaproponowal spotkanie. Jak zawsze było cudownie, jedyny facet przy ktorym się czuje szczesliwa i jestem non stop usmiechnieta. Powiedzial, ze chcial sie ze mna spotkac bo wiedzial ze poprawi sie mu humor i poczuje się lepiej i dziekowal, ze wyszlam. Dzis pierwszy raz poczulam ze czuje do niego o wiele wiecej..
Pluje sobie w brode ze dopiero terz to do mnie doszlo, mielismy czasami sytuacje,kiedy on chcial ze mna byc w zwiazku, ale ja nie chcialam bo balam sie ze zmieni się miedzy nami i nie bedzie juz tak super jak to jest jak sie spotykamy jako koledzy.. ALE MYLILAM SIE !! Odkad wrocil z Holandii czuje ze go Kocham... pomozcie co ja mam robic..
Ja zna 2 tygodnie.

Docenisz, jak stracisz..
Rozważmy możliwości.

1. Milczysz jak zaklęta i nie dajesz nic po sobie poznać. Efekt - gryziesz się latami, przyjaźń i tak bierze w łeb, ale nie zdobywasz tego, czego chcesz.

2. Mówisz mu wprost, co czujesz.
I tu mamy dwie ewentualności:
2a. On wybiera tamtą, przyjaźń bierze w łeb albo nie.
2b. On wybiera Ciebie, rezygnuje z tamtej, świeżej przecież znajomości, jesteście razem.

Na tym etapie od razu widać, ze lepszym rozwiązaniem jest postawienie sprawy uczciwie i walenie wprost.

Jest jednak jedno ale.
Twój przyjaciel robi wrażenie osoby totalnie zaborczej - AlaZala i Djuno nazwały go kolejno bluszczem i rzepem. I coś w tym jest, bo sytuacja, w której widujecie się codziennie i zarazem on ma pretensje o to, że poświęcasz mu za mało czasu nie jest normalna.
Czy jeśli nastąpi sytuacja 2b, to wytrzymasz z nim? Czy będziesz się dobrze czuła w związku z kimś, kto przywiąże cię do siebie emocjonalną zależnością i pretensjami?

Czy na pewno jest to miłość, czy tylko poczucie straty?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 22:39   #14
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Ksenkaa Pokaż wiadomość
Problemem jest to,ze poswiecalam mu JEGO zdaniem zbyt malo czasu, chodz widywalismy sie codziennie on chcial byc non stop. Dla mnie to niestety byla przesada gdyz mialam swoje obowiazki, chcialam troche prywatnosci i spokoju.. Niestety poznal dziewczyne i ja poszlam na bok.

To nie jest chłopak dla Ciebie.
Mój były też uważał, że mu za mało czasu poświęcam. Nie rozumiał, że mam swoje zajęcia.
Był zaledwie o rok starszy - na mój poziom zbyt niedojrzały. Zostawił mnie, nie dając mi słowa wytłumaczenia - po 8 latach - prawdopodobnie wystraszył się ślubu, zobowiązań?
Usłyszałam tak przykre słowa.. To, że nie rozumiał, że nie mogę mu poświęcić 200% uwagi - to objaw dziecinności. Jesteś podejrzewam zbyt dojrzała pod tym względem dla niego

A "ta druga"? Kolejny punkt na nie!

Co jakbyś mu powiedziała, co do niego czujesz? WPROST? Masz coś do stracenia, prócz złudzeń?

Może to "pies ogrodnika"? ;/ a nie miłość z Twojej strony..
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 22:48   #15
soh
Raczkowanie
 
Avatar soh
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 88
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Smuutnooka Pokaż wiadomość
To nie jest chłopak dla Ciebie.
Mój były też uważał, że mu za mało czasu poświęcam. Nie rozumiał, że mam swoje zajęcia.
Był zaledwie o rok starszy - na mój poziom zbyt niedojrzały. Zostawił mnie, nie dając mi słowa wytłumaczenia - po 8 latach - prawdopodobnie wystraszył się ślubu, zobowiązań?
Usłyszałam tak przykre słowa.. To, że nie rozumiał, że nie mogę mu poświęcić 200% uwagi - to objaw dziecinności. Jesteś podejrzewam zbyt dojrzała pod tym względem dla niego

A "ta druga"? Kolejny punkt na nie!

Co jakbyś mu powiedziała, co do niego czujesz? WPROST? Masz coś do stracenia, prócz złudzeń?

Może to "pies ogrodnika"? ;/ a nie miłość z Twojej strony..
Smutnooka, wybacz, ale w każdym wątku opowiadasz o swojej historii. Okej, jest Ci przykro, ale wątek nie jest o Tobie tylko o autorce, raczej nic jej tu nie pomoże czytanie o tym że Twój były wystraszył się ślubu po 8 latach .

Autorko - jak dziewczyny wyżej napisały, widać że pies ogrodnika. Nagle stwierdziłaś że masz coś do niego, jak jakaś inna panna się nim zainteresowała?
__________________
Cytat:
Znasz to powiedzenie, że trzepot skrzydeł motyla w Timbuktu potrafi wywołać huragan w NY? To co można zrobić to próbować nowych rzeczy. Póki nie żyjesz w kulturze, w której małżeństwa są aranżowane, to związki są efektem ubocznym trzepotania skrzydłami
soh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 23:31   #16
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez soh Pokaż wiadomość
Smutnooka, wybacz, ale w każdym wątku opowiadasz o swojej historii. Okej, jest Ci przykro, ale wątek nie jest o Tobie tylko o autorce, raczej nic jej tu nie pomoże czytanie o tym że Twój były wystraszył się ślubu po 8 latach .

Autorko - jak dziewczyny wyżej napisały, widać że pies ogrodnika. Nagle stwierdziłaś że masz coś do niego, jak jakaś inna panna się nim zainteresowała?

Ok wiem że to głupie, idiotyczne, powinnam była napisać tylko o tym, że domagał się ciągłej uwagi

mam potrzebę pisania tego

Chciałam tylko sprecyzować, że był zbyt dziecinny na poważny związek.

W ogóle ogarnęłam, że domagając się ciągłej uwagi miał w sobie coś z bluszcza

Dlatego daję przyszłościową radę, że to nie jest facet dla niej i źle się kończy bycie z bluszczem... a niestety, ten staż po którym mnie w pełni swojego egoistycznego "planowania" zostawił - jest tego przykładem - że bluszcze myślą tylko o swoich odczuciach, a nie liczą się z innymi

Że siłą rzeczy ciągle o tym opowiadam - trudno - kiedyś przestanę.
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."

Edytowane przez Smuutnooka
Czas edycji: 2016-03-21 o 23:37
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 13:45   #17
gereh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez Ksenkaa Pokaż wiadomość
No jest.. a dlaczego nie walczyć?
wiesz co lepie mu powiedz... co czujesz. Wyjaśnijcie to sobie czym prędzej tym lepiej.

Żałujemy tylko tego czego nie zrobiliśmy - pamiętaj.

Jak nie wyjdzie to trudno, jak się okaże ze jest Wam źle jako parze - trudno, a może będzie Wam super jak w niebie - tego Ci życzę.
gereh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 15:53   #18
Ksenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Poczulam to od razu jak przyjechal z Holandii. Widocznie dawalam mu zbyt slabe znaki, jesli po tygodniu przyjazdu poszedl na impreze i poznal inna, a mnie depchnal na bok. Czy teraz wyrazilam sie jasno?
Ksenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 15:59   #19
cornel9192
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 40
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Niekoniecznie odepchnał Cie na bok. To ty go odpychałas na bok. Masz 20 lat, moja dziewczyna ma 19 i jest bardzo dziecinna. Może Ty też jeszcze nie dojrzałaś ale jeśli go kochasz i rzeczywiście traktujesz go na poważnie a nie jak własność to powinnaś napisać mu esa albo zadzwonić że musicie sie spotkać w ważnej sprawie.
Powiedzieć mu o tym wszystkim i co on o tym myśli. Jeśli Cie odrzuci - próbowałaś, trudno, pozostaje Ci się cieszyć jego szczęściem. Jestem zaś pewny że by wybrał Ciebie niż kogoś kogo zna 2 tygodnie. Na pewno też Cię kocha zwłaszcza po takim czasie. Jeśli jednak ta negatywna wersja wejdzie w życie to nie przeszkadzaj mu w tym, nie flirtuj z nim i nie namawiaj do złego wobec tamtej. Proste.
cornel9192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 16:19   #20
Ksenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez cornel9192 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie odepchnał Cie na bok. To ty go odpychałas na bok. Masz 20 lat, moja dziewczyna ma 19 i jest bardzo dziecinna. Może Ty też jeszcze nie dojrzałaś ale jeśli go kochasz i rzeczywiście traktujesz go na poważnie a nie jak własność to powinnaś napisać mu esa albo zadzwonić że musicie sie spotkać w ważnej sprawie.
Powiedzieć mu o tym wszystkim i co on o tym myśli. Jeśli Cie odrzuci - próbowałaś, trudno, pozostaje Ci się cieszyć jego szczęściem. Jestem zaś pewny że by wybrał Ciebie niż kogoś kogo zna 2 tygodnie. Na pewno też Cię kocha zwłaszcza po takim czasie. Jeśli jednak ta negatywna wersja wejdzie w życie to nie przeszkadzaj mu w tym, nie flirtuj z nim i nie namawiaj do złego wobec tamtej. Proste.
Własnie już zyje tym, ze nie powinnam mu przeszkadzac w tym, powtrzymuje sie od rannych i wieczornych wiadomosci, jak to bylo wczesniej .. Ale teraz pojawia się pytanie.. Znajac jego szczescie(ale to juz 2temat) wiem,bo juz zaczal na spotkaniu na tą relacje miedzy nimi narzekac,jak przestana sie spotykac i wtedy odezwie sie do mnie? I znow bedzie chcial kontynuowac to,co bylo przed poznaniem jej?

Przeciez ja zmiekne.. a Tym samym dam mu poznać,ze moze sie mna bawić.. O,z tamtą mi nie wyszlo, to jestem jeszcze ja
Ksenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 16:22   #21
cornel9192
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 40
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Nie no nie rozśmieszaj, jeśli Cie szanuje to nie będzie się Tobą bawić . Szczera rozmowa jest zawsze spoko. Po prostu się spotkaj nawet dziś wieczorem, napisz mi zaraz esa że chesz się spotkać. Powiedz mu to wszystko. Powie nie - trudno i nie przeszkadzaj. Powie tak - ciesz się i gratulacje
cornel9192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 16:51   #22
Ksenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Docenisz,jak stracisz

boje sie strasznie..
Ksenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 17:05   #23
cornel9192
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 40
Dot.: Docenisz,jak stracisz

no to nic nie rób i daj mu spokój potem żałuj że nie spróbowałaś
cornel9192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 17:40   #24
Ksenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Docenisz,jak stracisz

Cytat:
Napisane przez cornel9192 Pokaż wiadomość
no to nic nie rób i daj mu spokój potem żałuj że nie spróbowałaś
Nie,juz nie chce zalowac ..dziekuje Ci bardzo

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Ogolnie wszystkim dziękuje za rady.
Ksenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-22 18:40:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.