nowości Oriflame - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 18:37   #4201
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Dziś testowałam baze pod cienie i powiem że nie wiem co myśleć Konsystencja kremu do skórek z avonu Raczej bezwonna, chociaż czymś tam pachnie, tak delikatnie, może to zapach samych składników...na początku jest jakby lepka, a później "wyrównuje" skórę, nie miałam nigdy bazy pod cienie więc nie wiem jak ten specyfik powinien działać Wydaje mi się że równie dobra mogłaby być pod cienie kremowe, bo by się jedno do drugiego "przykleiło", tylko czy to powodowałoby że będą bardziej trwałe czy że będą się rolowały

Katalog 5 też mnie nie zachwycił Na pewno wezmę pędzelek do ust.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 18:51   #4202
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Ja najpierw złożę zamówienie z 4 - moja siostra chce te nowe żele pod prysznic (melon+jogurt i wiśnia+granat) więc sobie je obwącham i pewnie zamówię dla siebie z 5 bo też są w promocji A z czwóreczki biorę zestaw Optimals, więc nie będę już poza tym więcej szaleć
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 18:55   #4203
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Nie jest napisane. Mogę ew. je lepiej zesknować aby było widać ich opisy...
Dziękuję Ci bardzo wskazówko, myślałam że obok strzałki na 2 str. będzie napisane, ale skoro nie ma żadnych ograniczeń to widocznie można używać niezależnie od wieku
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:46   #4204
anetapan
Raczkowanie
 
Avatar anetapan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
GG do anetapan
Dot.: nowości Oriflame

I ja pięknie dziękuję wskazówce za papierowy katalog 5, i za kosmetyki, czyli miodowy zestaw mydełko plus balsam ...właśnie wypróbowałam i jestem zachwycona zapachem i działaniem
wskazówko
__________________
Aneta
anetapan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:53   #4205
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Dziś testowałam baze pod cienie i powiem że nie wiem co myśleć Konsystencja kremu do skórek z avonu Raczej bezwonna, chociaż czymś tam pachnie, tak delikatnie, może to zapach samych składników...na początku jest jakby lepka, a później "wyrównuje" skórę, nie miałam nigdy bazy pod cienie więc nie wiem jak ten specyfik powinien działać Wydaje mi się że równie dobra mogłaby być pod cienie kremowe, bo by się jedno do drugiego "przykleiło", tylko czy to powodowałoby że będą bardziej trwałe czy że będą się rolowały

Katalog 5 też mnie nie zachwycił Na pewno wezmę pędzelek do ust.
Dziekuje za opis bazy ja ja zamowilam z mysla o cieniach kremowych i tych rozikrzonych z Avonu mam nadzieje ze bedzie ok
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 20:11   #4206
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

ja tej bazy jednak nie zamawiam. Poczekam na dalsze opinie i wtedy zadecyduje...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 20:22   #4207
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

miał już ktoś tonik optimals sensitive? Bo zrobił na mnie dobre wrażenie, ale może ktoś już dłużej testuje? Na KWC jest zgłoszony a recenzji brak
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 20:34   #4208
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dzięki ale się namęczyłaś

Jak dla mnie nic tu nie ma ciekawego, najwyżej rozłożę zakupy z 4tego kat.
Również dziękuję za skany i również stwierdzam, że nic ciekawego. W sumie, jakby się uprzeć, to mogłabym nic nie zamawiać z 5 (tiaaaa )

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Hmm katalog jakiś taki.. zwykły Wiem że kupię pędzelek do cieni, jest tańszy o złotówkę niż w 4 Kuszą mnie znów cienie Daydream, ale chyba kupię tylko kredkę do powiek. Zastanawiam się także nad intensywnymi treasure island, tylko nie wiem jak ma się ten brąz, do tego z walnut pearls, może ktoś może porównać??
Też się nad tym pędzelkiem zastanawiam. Mam stary, ale stary pędzelek jest taki sztuczny bardzo, że w sumie chyba tylko do korektora się nadaje (i tak też go używam ), a znów aplikatory oba mi się zużyły. Także nowy się przyda
Co do cieni, mam oba zestawy i brązy w nich znacznie się różnią W WP jest ciemny, taki czekoladowy, a w TI jasny, złoty brąz. Także spokojnie możesz brać, nie zdublują Ci się kolory.

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
No, ale mnie też katalog na kolana nie rzucił. Myślę, że wezmę wszechstronny tusz do rzęs, może też puder brązujący? Sama nie wiem...
Też nad tym tuszem myślę, ale w sumie do tego czasu żaden mi się nie skończy, a poza tym jakoś nie ufam tuszom z Oriflame i wolę poczekać, aż ktoś inny przetestuje i wtedy ewentualnie wziąć

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Dziś testowałam baze pod cienie i powiem że nie wiem co myśleć Konsystencja kremu do skórek z avonu Raczej bezwonna, chociaż czymś tam pachnie, tak delikatnie, może to zapach samych składników...na początku jest jakby lepka, a później "wyrównuje" skórę, nie miałam nigdy bazy pod cienie więc nie wiem jak ten specyfik powinien działać Wydaje mi się że równie dobra mogłaby być pod cienie kremowe, bo by się jedno do drugiego "przykleiło", tylko czy to powodowałoby że będą bardziej trwałe czy że będą się rolowały
Hmm, zachęcająco to to nie brzmi A ta baza nie ma żadnej instrukcji stosowania? Nie piszą czy trzeba ją przypudrować czy jak?

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
ja tej bazy jednak nie zamawiam. Poczekam na dalsze opinie i wtedy zadecyduje...
Ja w takim razie chyba też na razie poczekam. W sumie mam już Lumene sprawdzoną, a jak ta się kiepska okaże, to po co mi to całe zamieszanie z zamawianiem i oddawaniem...

Sama po przemyśleniu (czytaj -> obejrzeniu kat 5 ) z kat 4 wezmę:
- scrub Optimals Radiance
- krem na dzień Optimals Comfort (chyba)
- kosmetyczkę Optimals (chyba)
- kurację na dłonie Swedish Spa
- antyperspirant w kremie Sensitive

Jednak z bazy pod cienie i z lakieru Peach na razie zrezygnuję. Poczekam na więcej doniesień o sprawowaniu się bazy, a lakier najpierw sama obadam w biurze i może z kat 5 wezmę (o ile jeszcze będą )

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
miał już ktoś tonik optimals sensitive? Bo zrobił na mnie dobre wrażenie, ale może ktoś już dłużej testuje? Na KWC jest zgłoszony a recenzji brak
Popytaj rzyrafkę i Hexannę

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-03-05 o 20:36 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 20:48   #4209
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hmm, zachęcająco to to nie brzmi A ta baza nie ma żadnej instrukcji stosowania? Nie piszą czy trzeba ją przypudrować czy jak?

Ja w takim razie chyba też na razie poczekam. W sumie mam już Lumene sprawdzoną, a jak ta się kiepska okaże, to po co mi to całe zamieszanie z zamawianiem i oddawaniem...

Popytaj rzyrafkę i Hexannę
Na opakowaniu bazy jest napisane : PL Baza pod cienie.
Ja nie miałam bazy więc kompletnie nie wiem jakie to "coś" powinno być

Dzieki na namiary, zaraz może złapię dziewczyny
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:05   #4210
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Dziś testowałam baze pod cienie i powiem że nie wiem co myśleć Konsystencja kremu do skórek z avonu Raczej bezwonna, chociaż czymś tam pachnie, tak delikatnie, może to zapach samych składników...na początku jest jakby lepka, a później "wyrównuje" skórę, nie miałam nigdy bazy pod cienie więc nie wiem jak ten specyfik powinien działać Wydaje mi się że równie dobra mogłaby być pod cienie kremowe, bo by się jedno do drugiego "przykleiło", tylko czy to powodowałoby że będą bardziej trwałe czy że będą się rolowały
A mnie się wydaje, że baza pod cienie to w ogóle zbędny gadżet. Przecież można rozprowadzić na powiekach odrobinę podkładu i przypudrować, a efekt będzie ten sam. No, może, jeśli ktoś ma wrażliwe oczy i zwykły podkład go podrażni?...
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:09   #4211
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Ja dzisiaj odebrałam moje zamówienie z k.4 i jestem zachwycona kremem Embrace Przed chwilą posmarowałam nim ciałko po kąpieli i teraz pachnie prześlicznie

A poza tym kupiłam oczywiście wiele innych rzeczy i będę nawet musiała dokupić - m.in. mleczko i tonik Comfort - bo nie ma ich w 5 w promocji

Aha - od razu za 3 naklejki 100 PP wzięłam kuferek - on jest ogromny Byłam w szoku, jak go zobaczyłam, ale na pewno mi się przyda, fajny jest.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2007-03-05 o 21:15 Powód: dopisek - kuferek
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 21:37   #4212
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj odebrałam moje zamówienie z k.4 i jestem zachwycona kremem Embrace Przed chwilą posmarowałam nim ciałko po kąpieli i teraz pachnie prześlicznie
Nie kuś, nie kuś

Działa Wam strona Ori jak trzeba? Bo ja się zalogowuje, potem chcę coś dodać do koszyka, każe mi się znów zalogować, potem się znów loguje, pojawia się błąd, niby jestem zalogowana, ale za chwilę znów wylogowana

EDIT: Stronka już mi działa jak trzeba
Właśnie się kapnęłam, że żeby mieć kosmetyczkę Optimals musiałabym zamówić 2 produkty Optimals prócz scrubu Optimals Radiance, bo scrub się nie liczy Więc kosmetyczki mieć nie będę bo krem i tak wybierałam trochę na siłę...

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-03-05 o 22:01
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 22:08   #4213
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

oj kurcze dziewczyny! widziałyscie juz K5? bo ja padam na twarz... jedna z wieeeeelu promocji to np woda eclat damska lub meska po 40zl kazda... szok!

yyy.. chyba mam opóźniony refleks... myslałam, ze nie ma wklejonego katalogu... w kazdym razie dla mnie k5 jest rewelacyjny
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 23:02   #4214
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

moge prosic o kilka opini o ekspresowym płynie do demakijazu?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 23:29   #4215
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
miał już ktoś tonik optimals sensitive? Bo zrobił na mnie dobre wrażenie, ale może ktoś już dłużej testuje? Na KWC jest zgłoszony a recenzji brak
Mam bardzo wrazliwa cere i z pozoru powinien byc idealny,niestety bardzo zle go tolerowałam, cała skóre miałam zaczerwieniona szkoda bo niby ma to byc sensitive :/ ogólnie nie słuzy mi ta seria ... najlepsza była dawna swedish care rózowa
szkoda ze nie ma próbek toników
Zawsze mozna spróbowac i oddac jesli nie spasuje
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 07:13   #4216
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie kuś, nie kuś

Właśnie się kapnęłam, że żeby mieć kosmetyczkę Optimals musiałabym zamówić 2 produkty Optimals prócz scrubu Optimals Radiance, bo scrub się nie liczy Więc kosmetyczki mieć nie będę bo krem i tak wybierałam trochę na siłę...
Lepiej kup sobie krem Embrace, niż krem do twarzy na siłę. Naprawdę pachnie przepięknie, ale delikatnie na skórze, wspaniale wygładza... Ja jestem zachwycona. I ma taką świetną konsystencję

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
w kazdym razie dla mnie k5 jest rewelacyjny
A dla mnie bardzo średni. Wypatrzyłam dla siebie bardzo niewiele i większość raczej z ciekawości - np. krem uniwersalny używałam dawno temu i kupiłabym sobie ponownie - ale może to i dobrze, bo z 4 zrobiłam naprawdę spore zakupy i w dodatku zrobię kolejne
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 07:41   #4217
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame

Właśnie sobie z czystej ciekawości patrzę na braki i już nie ma słonecznego naszyjnika, Volare wiosenny kwiat i okulary GG już wyprzedane.. Mam nadzieję że jak ja będę składać, a chyba pod sam koniec, bo wcześniej nie mam kiedy to jeszcze będzie to co chcę..
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 08:04   #4218
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Właśnie sobie z czystej ciekawości patrzę na braki i już nie ma słonecznego naszyjnika, Volare wiosenny kwiat i okulary GG już wyprzedane.. Mam nadzieję że jak ja będę składać, a chyba pod sam koniec, bo wcześniej nie mam kiedy to jeszcze będzie to co chcę..
U mnie Volare Spring Flower też nie ma...
Miałam zamówienie na 2 gąbki złuszczające (te ze strony z serią Swedish Spa) i już są wyprzedane, całe szczęście, że dla mnie wystarczyło! Okulary są niedostępne, więc jeszcze będą. Nie ma żadnych kremów z serii Optimals Sensitive.
Swoją drogą takie braki w pierwszy dzień zamówienia to porażka.

W ogóle po raz kolejny na fakturze mam jakąś próbkę, a w paczce jej nie mam - praktycznie za każdym razem mam taki problem... Tym razem GG Adaptive. Ale już nie chciało mi się stać w tłumie, żeby jedną próbkę wziąć...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 08:05   #4219
gosch
Przyczajenie
 
Avatar gosch
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
Dot.: nowości Oriflame

Cześć
Wielkie dzięi za katalog. A czy mogłabyś jeszcze podać jakie będą w 5 produkty na biuro?
__________________
gosch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 08:36   #4220
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Lepiej kup sobie krem Embrace, niż krem do twarzy na siłę. Naprawdę pachnie przepięknie, ale delikatnie na skórze, wspaniale wygładza... Ja jestem zachwycona. I ma taką świetną konsystencję
A wiesz, że nad tym myślę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 08:46   #4221
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A wiesz, że nad tym myślę
I prawidłowo
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 09:23   #4222
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
moge prosic o kilka opini o ekspresowym płynie do demakijazu?
ja byłam z niego zadowolona, dobrze zmywa makijaż, nie lepi się za bardzo i nie szczypie w oczy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 11:05   #4223
milena87_1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 74
Dot.: nowości Oriflame

w owym katalogu sa tanie wody toaletowe ktora jest waszym zdaniem najladniejsza-i jak pachna???
milena87_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 11:39   #4224
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
moge prosic o kilka opini o ekspresowym płynie do demakijazu?
tutaj moja recenzja, żeby nie powtarzać się: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
Cytat:
Napisane przez gosch Pokaż wiadomość
Cześć
Wielkie dzięi za katalog. A czy mogłabyś jeszcze podać jakie będą w 5 produkty na biuro?
Nie mam takiej inf. Nie mam jeszcze cennika 05 i nie wiem jakie są produkty na biuro.
Cytat:
Napisane przez milena87_1987 Pokaż wiadomość
w owym katalogu sa tanie wody toaletowe ktora jest waszym zdaniem najladniejsza-i jak pachna???
Które wody?

Co do braków u mnie jeszcze nie ma mydła którego brakowało w 2-gim dniu obowiązywania katalogu 3! To już 3 tyg. a mydła ciągle nie ma Nie ma też żeli kokosowych.

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-03-06 o 11:42 Powód: braki
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 11:59   #4225
milena87_1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 74
Dot.: nowości Oriflame

zapomnialam napisac ice air fire
milena87_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:10   #4226
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez milena87_1987 Pokaż wiadomość
zapomnialam napisac ice air fire
Więc tak, fire jest ładna - pachnie jak amor amor i jest odpowiednia na wieczór Jest słodka i 'przytulna' Dwie pozostałe są świeże, jednak nie wiem która ładniejsza. W ice czuć takie jakby mydło trochę, a air ma taką jakąś nutę niespokoju ale też mydlaną Jeśli miałabym wybrać to nie wiem ale chyba fair.

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-03-06 o 12:13 Powód: ort. :D
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:44   #4227
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

dziewczyny co sądzicie o wodzie toaletowej Eclat damskiej-jak długo się utrzymuje? Ogólnie chciała bym poznać Wasze stanowisko na ten temat- z góry wielkie dzieki za odpowiedz

i szczerze spóśród wody fire, eclat a life circle leaf, którą byście wybrały????
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 14:37   #4228
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Właśnie się kapnęłam, że żeby mieć kosmetyczkę Optimals musiałabym zamówić 2 produkty Optimals prócz scrubu Optimals Radiance, bo scrub się nie liczy Więc kosmetyczki mieć nie będę bo krem i tak wybierałam trochę na siłę...
Ja mam zamówienie na krem Optimals, i sama biorę tonik. Kosmetyczki nie zamawiam, jakoś nie wydaje mi się zbyt potrzebna.


Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Więc tak, fire jest ładna - pachnie jak amor amor i jest odpowiednia na wieczór Jest słodka i 'przytulna' Dwie pozostałe są świeże, jednak nie wiem która ładniejsza. W ice czuć takie jakby mydło trochę, a air ma taką jakąś nutę niespokoju ale też mydlaną Jeśli miałabym wybrać to nie wiem ale chyba fair.
Ja w żadnym nie czuję mydła. Air jest świeża, na początku nawet za świeża, ale lubię ten zapach. Często spryskuję nią pościel zanim pójdę spać. Ice, jest bardziej słodkawa, lekko owocowa (jakiś arbuz/melon). Obie są warte uwagi za tą cenę
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 15:00   #4229
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: nowości Oriflame

dziewczyny a testowalyscie moze ten srodek antycelluitowy z seriii SWEDISH SPA? bo go zamowilam, w sumie 18.90 moze podziala
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 15:44   #4230
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
tutaj moja recenzja, żeby nie powtarzać się: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
dzięki, przeczytałam jeszcze wczoraj, tylko mało tych recenzji a dziś muszę zdecydować czy na pewno go chce Najbardziej zalezy mi aby dokładnie zmywał rzęsy z tuszu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.