Rzucić palenie - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 21:32   #2131
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Jutro sie konczy 5 tygodni i zaczyna szósty Miałam teraz kilka dni wolnego i nieustannie myslałam o małym smierdzielu

Cały czas siedze w kuchni i pichcę i robię się nieprzyzwoicie gruba Ale nie dam się
Tymeno, gratuluję wytrwałości

i nie kłam, że się robisz gruba, widziałam Cię na zdjęciach, szczupłą i wiotką



czujesz inaczej zapachy ?
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:38   #2132
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Ja przytyłam 2 kg dlatego teraz ostro się pilnuje- do świąt coś trzeba przecież zrzucić żeby po nowym roku bilans i tak był na zero
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 09:26   #2133
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Tymeno, gratuluję wytrwałości

i nie kłam, że się robisz gruba, widziałam Cię na zdjęciach, szczupłą i wiotką


czujesz inaczej zapachy ?

Taka, jak miło dziekuję

Tak, zapachy odczuwam intensywniej Już po kilku dniach odetkał mi sie nos i zdałam sobie sprawę, że jak paliłam to cały czas był zatkany, jak przy lekkim katarze
No i perfumy otulają mnie cały dzień i nie mieszaja sie z tytoniowym dymem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 09:03   #2134
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rzucić palenie

Tymeno, gratuluje wytrwlosci i podziwiam. Ja chyba bym nie dala rady
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:16   #2135
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tymeno, gratuluje wytrwlosci i podziwiam. Ja chyba bym nie dala rady
Dziekuję Kasiu ostatnio strasznie mi cięzko, nawet pachnące prezenty nie pomagają Ale jak to nie dałabyś rady? Czy to znaczy, że tez palisz ??
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:25   #2136
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rzucić palenie

Nie pale. Wrecz jestem zagorzala przeciwniczka palenia. Nie toleruje w swoim otoczeniu dymu papierosowego. W domu i w pracy nikt nie zapali w mojej obecnosci. Jestem straszna zolza pod tym wzgledem

Znajc siebie, trudno byloby mi byc konsekwentna w swoich postaniowieniach. Latwo i czesto sobie folguje Choc moze jakbym sie zaparla to bym i wytrwala
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 15:56   #2137
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

No właśnie tak mi się kojarzyłaś Tzn nie jako zołza ale jako zagorzała przeciwniczka papierochów
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 14:17   #2138
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rzucić palenie

A ja niestety dalej palę. Mniej bo mniej, ale co z tego? Ja też przecież jestem maniaczka perfum, a nawet przekonanie, że po rzuceniu fajek będę w stanie inaczej odbierać zapachy (no i kupić sobie parę nowych w nagrodę) jakoś mnie nie przekonuje.

Tymenko, gratuluje silnej woli! Jesli moge spytać, ile tak niej więcej kasy zaoszczędziłas na niepaleniu? Podliczałaś to sobie?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 18:31   #2139
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Aggie, dziękuję Ty tez na pewno dasz radę tylko musi przyjść ten odpowiedni moment

Ja bardzo boję się, że wrócę do nałogu bo bardzo mi ciężko

Nie zauważam zaoszczędzonej kasy, bo nie odkładam do skarpety ale nie żal mi teraz na dobry krem i ze spokojnym sumieniem kupuję coś z kolorówki albo kolejny flakon. Na papierosy wydawałam ok. 200zł i teraz nie mam żadnych wyrzutów sumienia w ramach tej kwoty

Wiesz Aggie, ja już tyle paliłam, że nie mogłam pozbyć się smrodu z paluchów i zółtego koloru paznokci. Teraz kładę się spać do pachnącej pościeli i pranie mi nie smierdzi itp. To jest duży plus
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 19:13   #2140
kaska6969
Raczkowanie
 
Avatar kaska6969
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rodem z Warmii :)
Wiadomości: 271
Thumbs up Dot.: Rzucić palenie

Ja też staram się rzucić...narazie udaje mi sie nie palić w tygodniu,ale w weekendy jest bardzo ciężko i nie wytrzymuje i sięgam po wstrętną fajkę,ale tak to jest jak sie idzie do pubu czy dyskoteki ciężko powiedzieć sobie: "Nie nie zapalę" Dlatego po kazdym weekendzie znowu przestaje palić i próbuje rzucić...no i tak jest teraz...narazie nie pale 4 dni. Musimy wierzyć we własne możliwości i być silne! Powodzenia!
__________________
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą...
kaska6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:13   #2141
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Aggie, widzę Twój podpis I jak się trzymasz?

Cały czas myślę o Sa Majeste Lutensa i jestem w rozterce
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 10:16   #2142
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Aggie, widzę Twój podpis I jak się trzymasz?

Cały czas myślę o Sa Majeste Lutensa i jestem w rozterce
będzie OT

Tymeno testowałaś So Majeste La Rose gruntownie ja go testowałam kilka razy i raz mi się podoba, a raz nie. Raz pachnie jak dojrzała róża, a raz wali zgnilizną wymoczoną w wodzie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:45   #2143
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
będzie OT

Tymeno testowałaś So Majeste La Rose gruntownie ja go testowałam kilka razy i raz mi się podoba, a raz nie. Raz pachnie jak dojrzała róża, a raz wali zgnilizną wymoczoną w wodzie



Nie, testowałam pobieznie z Neonkowej miniaturki i czułam piekną, gęstą różę W dodatku było to w amoku wizazowego spotkania więc mogłam mieć jakieś zaburzenie powonienia

Masz rację Kasiu, przetestuję dokładnie, nie ma co się spieszyć A dzisiaj pocieszę się kolorówką korzystając z sephorowej promocji
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:47   #2144
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rzucić palenie

Dzisiaj na razie bez fajek. Zapobiegawczo nie kupiłam, ale czuję, że już mnie zaczyna "nosić". Juz sobie układam co kupię zamiast fajek, ale obawiam sie, że aby kupi to, co chcę, czyli coś perfumeryjnego, musiałabym wiele dni wytrzymać. Rany... to jest straszne, rzucać palenie... Tymeno, jesteś wielka, że Ci się to udało.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:48   #2145
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość


Nie, testowałam pobieznie z Neonkowej miniaturki i czułam piekną, gęstą różę W dodatku było to w amoku wizazowego spotkania więc mogłam mieć jakieś zaburzenie powonienia

Masz rację Kasiu, przetestuję dokładnie, nie ma co się spieszyć A dzisiaj pocieszę się kolorówką korzystając z sephorowej promocji

Kasiu, prześlę Ci próbaska - kcesz


A co chcez kupić ja odpuszczam na razie kolorówkę, bo dwa grzyby w barszczu to za dużo i Tż mnie z domu wywali
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:16   #2146
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dzisiaj na razie bez fajek. Zapobiegawczo nie kupiłam, ale czuję, że już mnie zaczyna "nosić". Juz sobie układam co kupię zamiast fajek, ale obawiam sie, że aby kupi to, co chcę, czyli coś perfumeryjnego, musiałabym wiele dni wytrzymać. Rany... to jest straszne, rzucać palenie... Tymeno, jesteś wielka, że Ci się to udało.
Ach Aggie, jeszcze długa droga przedemną

Ale jak sobie kupisz teraz - na zaś, to moze będzie Ci łatwiej wytrwać i nie będziesz czekać cały miesiąc na nowego lutka



Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu, prześlę Ci próbaska - kcesz


A co chcez kupić ja odpuszczam na razie kolorówkę, bo dwa grzyby w barszczu to za dużo i Tż mnie z domu wywali

Kcem ale bez pośpiechu Kasiu A Ty cuś chcesz?

Na pewno kupię podkład - jednak Double Wear EL i rzucę okiem na róże. Może skusze się wreszcie na chanelkę

Mój mąż będzie ze mnie dumny jak nie kupię kolejnego flakonu
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 15:40   #2147
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ach Aggie, jeszcze długa droga przedemną

Ale jak sobie kupisz teraz - na zaś, to moze będzie Ci łatwiej wytrwać i nie będziesz czekać cały miesiąc na nowego lutka
He he, tylko, że na razie nie mam kasy na nowego lutka. A poza tym jak rzucę palenie na dobre, to będę inaczej odczuwać zapachy. A po co wydawać tyle kasy na coś, czego nawet dobrze nie poczuję...?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:32   #2148
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Rzucić palenie

Hej ho!

Melduję się - dalej niepaląca Ja! Kusi dalej jak cholera (ale twardziel ze mnie, więc nie robi mi to), jem więcej..ale za to zdrowiej. Nie piję kawy (zamiast tego wlewam w siebie od 2 do 3 litrów herbaty dziennie..oczywiście nie czarnej a zielonej, czerwonej, białej..i ostatnio odkrytej Yerba Mate), nie jem białego pieczywka, wpitalam baaardzo dużo warzyw i owoców, nie piję alkoholu, pijam sobie superowe soczki warzywne (czasem daję się skusić jakiemuś smoothie). Schudłam 3 kg.!

A palacze dalej mnie wkurzają - dzisiaj rano, kiedy szłam z hantelkami na spacer z przyzwyczajenia wsiadłam do windy..przede mną jechał jakiś cholerny śmierdziel..który oczywiście nie mógł zapalić na dworze..musiał to zrobił do jasnej cholery! w windzie. Wysiadłam piętro niżej prawie zielona z obrzydzenia. Palacze to najwięksi egoiści świata! Nie myślą o nimi innym grrrr! Zapominają, że ONI wdychają tylko 15% tego świństwa..resztę Ci bierni!

Buziaki Wam Piękne Niepalące!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:08   #2149
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Veris, strasznie optymistyczny ten Twój post Cieszę się, że sie trzymasz

Ja też popijam świeze soki, nie piję alkoholu a kawę tylko jedną Za palaczami chodzę i ich niucham. Lubię zaciagnąć sie dymem z papieroska ale nie nawidzę śmierdzacych ubrań i mieszkań


Aggie, palisz?

Węch wraca już po trzech dniach, to jest mocno odczuwalne Potem z tygodnia na tydzień coraz bardziej.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 11:19   #2150
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Aggie, palisz?
Nie... ale gryzę. Wczoraj chodziłam po mieszkaniu jak nakręcona, w końcu włączyłam sobie film na DVD i poszłam spać. Na szczęście wczoraj zainstalowaliśmy sobie Internet w domciu, więc rzecz jasna rzuciłam się do kompa jakbym na co dzień dostępu do neta nie miała, i jakoś to przeszło. Ale od rana mnie nosi. Ciągle gdzieś łażę zamiast siedzieć tyłkiem na krześle za biurkiem, i aż się boję odezwać do kogokolwiek, bo mam wrażenie, że zaraz się komuś do gardziołka rzucę.

Kurczę... jeśli pierwszy dzień jest najgorszy, a potem już łatwiej, to chyba... dam radę. Ale jeśli będzie u mnie tak, jak pisali niektórzy, że po paru dniach czy tygodniach dopadał ich najgorszy głód nikotynowy... Lutki, Lutki, Lutki... no, już mi lepiej

A tego powrotu węchu aż jestem ciekawa. Powiedz, chodzi o to, że odczuwasz zapachy, np. perfum bardziej intensywnie, czy wyczuwasz w nich nuty, których przedtem nie czułaś z powodu przytępionego papierochami węchu?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:47   #2151
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Wiesz, ja miałam po prostu zaktany nos. Tak, jakbym miała katar, tzn, mogłam oddychać przez nos ale czułam "tępo". Już po dwóch dniach jak ręką odjął. Perfumy wyczuwam dłużej ale też pewnie znaczenie ma to, że ja sama nie śmierdzę. Wieczorem jak zanurzam się w wannie to czuję jak perfumy paruję z mojej skóry i włosów. Do niedawna czułam same faje

W pierwszych dniach rzucania wracałam z pracy, brałam kapiel i szłam spać. A necik w domu jest fajną nagroda za niepalenie Po prostu siadasz i wsiąkasz w wizaz
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:37   #2152
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: Rzucić palenie

Palenie rzuciłam w 1999 albo 2000
tak czy inaczej od lat nie palę

to była niesamowita sprawa, chciałam palic a nie mogłam, niesmakowały mi fajki, zmuszałam sie w końcu stwierdziłam, że nie bede sie zmuszać, ale dawałam paleniu szanse, w koncu sie pożegnalismy
wychodzi na to, że mój organizm sam odrzucił palenie
wcale nie byłam z tego powodu szczęsliwa, uwielbialam palic

a teraz?
coz reguły psychologii społecznej, wkurzaja mnie palacze, na przystanku, w knajpach, nienawidze tego smrodu, uważam, że kobiety, które pala wygladaja jakby były brudne
ninal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:41   #2153
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość

A palacze dalej mnie wkurzają - dzisiaj rano, kiedy szłam z hantelkami na spacer z przyzwyczajenia wsiadłam do windy..przede mną jechał jakiś cholerny śmierdziel..który oczywiście nie mógł zapalić na dworze..musiał to zrobił do jasnej cholery! w windzie. Wysiadłam piętro niżej prawie zielona z obrzydzenia. Palacze to najwięksi egoiści świata! Nie myślą o nimi innym grrrr! Zapominają, że ONI wdychają tylko 15% tego świństwa..resztę Ci bierni!

Buziaki Wam Piękne Niepalące!
to rzeczywiście wkurzające, kiedys mielismy takiego delikwenta w bloku, rano zawsze z papierosem w windzie, i mysłał, że jak sie nie zaciaga tylko go trzyma to robi jakąś różnicę

egoizm i papierosy... słyszałam, że jednak w knajpach bedzie mozna palic bo palacze czuja się szykanowani, a co z nami, niepalącymi?
ninal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:53   #2154
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
to rzeczywiście wkurzające, kiedys mielismy takiego delikwenta w bloku, rano zawsze z papierosem w windzie, i mysłał, że jak sie nie zaciaga tylko go trzyma to robi jakąś różnicę

egoizm i papierosy... słyszałam, że jednak w knajpach bedzie mozna palic bo palacze czuja się szykanowani, a co z nami, niepalącymi?
Ja zawsze spotykam sie w restauracjach z salami dla palących i dla niepalących. Swego czasu kiedy paliłam ( a już wytrzymałam miesiąc bez papierosków ) strasznie mnie to irytowało kiedy siadałam sobie a sali dla palących a ktoś siedzący przy innym stoliku zwracał mi uwagę żeby nie paliła bez przesady- po to jest podział na dwie sale żeby sobie można było palić nie przeszkadzając innym.

Ja rozumiem że przeszkadza komuś jak jedzie windą z sąsiadem nie mogącym wytrzymać bez dymka ale zupełną paranoją jest dla mnie zakazanie np palenia na ulicach (swego czasu ten pomysł był bardzo modny i chciano coś takiego wprowadzić). A ja mogę powiedzieć że chcę np żeby był zakaz wyprowadzania psów na dwór bo mi za przeproszeniem srają na chodnik

ufff ulżyło mi nie to żebym tutaj kogoś broniła a innego ganiła. Staram się być tolerancyjna Trzeba jednak pamiętać że punkt widzenia zależy od punktu siedzienia
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 07:03   #2155
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Rzucić palenie

Muszę przyznać, że staję się coraz większym psycholem antynikotynowym. Wolałabym, aby był zakaz palenia w knajpach...dlaczego? Bo zazwyczaj te miejsca dla niepalących to kpina...przykładowo u mnie w knajpce to jest parę stolików oddzielonych drzwiami..tylko, że sala dla palących jest również umieszczona tak, że dym przedostaje się do tej sali dla niepalących. Inny przykład: pizzeria w centrum Gdyni - miejsca dla niepalących to..parę stolików na tej samej sali. Mam takie samo prawo z korzystania z lokali jak palący...tylko czemu mam płacić za czyjąś głupotę - jak ktoś chce mieć raka proszę bardzo..ale nie do cholery jasnej moim kosztem! Ok, nie mówię, że mają się palacze po piwnicach chować..niech palą na ulicy (i tak jak przechodzi obok mnie ktoś z fajką wstrzymuję oddech - nie nie chodzi o to, że ktoś śmierdzi petami, chodzi o dym, który wleci mi prosto w me piękne płucka), ale nie na przystankach itp. z których w tym samym momencie chcą korzystać osoby niechętne rakowi płuc.

No!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 07:57   #2156
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: Rzucić palenie

słuchajcie, jesli chodzi o podział sal dla palących i nie, to ppodobnie jak, poprzedniczka, uważam, że to kpina, dym ma to do siebie, że sie przemieszcza.....

któryś z sasiadów wychodzi na korytarz na dymka, co z tego, że nie stoi obok mnie, kiedy ja za każdym razem wchodząc czy wychodząc z mieszkania czuję gryzący dym, co więcej czuc juz go w pierwszym przedpokoju (!)

jesli chodzi o palenie na ulicy, to jedna sprawa: palenie na przystankach, zajmowanie przestrzeni wiaty, latem ok, stanę sobie w innym miejscu, ale zimą? kiedy sypie snieg, no bez przesady, własnie wczoraj, musiałam w chłodzie emigrować z przystanku...


przy całej mojej sympatii dla Platformy, na którą głosowałam, minister zdrowia (paląca) uważa, że zakaz palenia uderza w wolnośc osobistą osób palących
a ja uważam, że takim osobom trzeba pomóc
tj. nie wolno pić na ulicy, dawać sobie w żyłę, palić marihuany publicznie, [podobnie z paleniem
palenie czy picie, co za róznica, mechanizm obronny...
ninal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 09:46   #2157
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

U mnie w mieście knajpki i restauracie do których chodzę mają zazwyczaj "solidnie" wyznaczone sale dla palących i nie palących Najczęście spotykam się z tym że sala dla palących jest na dole a dla niepalących na górze. Hmm czy jest to w jakiś sposób ograniczanie wolności osobistej? Myślę że częściowo tak ale wszystko teraz w jakiś sposób jest ograniczane Uważam że jest to poważny problem i nie da go się rozwiązać tak z dnia na dzień
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 23:38   #2158
kaska6969
Raczkowanie
 
Avatar kaska6969
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rodem z Warmii :)
Wiadomości: 271
Dot.: Rzucić palenie

Ja nie dałam rady jak zwykle w weekend...bo to wiadomo imprezka alkohol no i ta niesamowita chęć zaciągnięcia się tak jak inni. No wiec u mnie to jest taki błędne koło-w piątek i w sobote palę, a w niedzięlę znowu rzucam. Dlatego chciałabym żeby w końcu zrobili zakaz totalny palenia w miejscach publicznych. Ale za nim to sie stanie to wolałabym sama rzucić. No takrze u mnie 4 dzień. Ale tym razem juz na serio postaram się w piątek być twarda! Dajcie mi siły bo nienawidze tych strasznych fajek! Powodzenia dziewczyny!
__________________
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą...
kaska6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 07:04   #2159
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Rzucić palenie

Kasiu - wiesz kiedy ja tak naprawdę przestałam CHCIEĆ palić? Kiedy dotarło do mnie, że jedyną osobą, która stoi na drodze moich marzeń, która jest jedyną osobą która może mi przeszkodzić jestem JA SAMA! To był spory kopniak! Nie chcę, aby coś wiązało moją wolność - a papierosy są właśnie tym, są psychicznymi kajdankami, które uzależniają (ja układałam sobie czasem życie pod papierosy np. wyjdę z domu o 11:50, chociaż AUTOBUS mam na 12, ale zdążę jeszcze zapalić, co z tego że zimno jak cholera, i prawie tam zamarznę - są priorytety). Było mi wstyd, że ja taka niezależna silna babka daję sobą tak pomiatać.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 08:28   #2160
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
słuchajcie, jesli chodzi o podział sal dla palących i nie, to ppodobnie jak, poprzedniczka, uważam, że to kpina, dym ma to do siebie, że sie przemieszcza.....

któryś z sasiadów wychodzi na korytarz na dymka, co z tego, że nie stoi obok mnie, kiedy ja za każdym razem wchodząc czy wychodząc z mieszkania czuję gryzący dym, co więcej czuc juz go w pierwszym przedpokoju (!)

jesli chodzi o palenie na ulicy, to jedna sprawa: palenie na przystankach, zajmowanie przestrzeni wiaty, latem ok, stanę sobie w innym miejscu, ale zimą? kiedy sypie snieg, no bez przesady, własnie wczoraj, musiałam w chłodzie emigrować z przystanku...


przy całej mojej sympatii dla Platformy, na którą głosowałam, minister zdrowia (paląca) uważa, że zakaz palenia uderza w wolnośc osobistą osób palących
a ja uważam, że takim osobom trzeba pomóc
tj. nie wolno pić na ulicy, dawać sobie w żyłę, palić marihuany publicznie, [podobnie z paleniem
palenie czy picie, co za róznica, mechanizm obronny...
Ha!!!! W niemczech rowniez w ten sposob wypowiadali sie...... palacy politycy ! Polska Polska, Niemcy Niemcami-UE jest jedna i Polska "do niej sie pchala". Tak wiec wczesniej czy pozniej i tak bedziemy musieli podporzadkowac sie przepisom z Brukseli.
U nas od 2008 jest toalny zakaz palenia w lokalach! a wyobrazcie sobie, ze mozna bylo wszedzie doslownie - u fryzjera, w wyporzyczalni kaset, w Centrum Handlowym....
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.