chanel, gucci na allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 07:48   #1
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Question

chanel, gucci na allegro


Witam kobietki!
Mam pytanko- kupywała któras z Was jakąs torebkę projektanta na allegro? Jesli tak to baardzo bym prosiła o opinie.
Osobiscie przymieżam się do zakupu (długo oczekiwanego) Chanel 2.55. W sklepie firmowym może ona kosztować ok. 3-6 tys PLN, a wyszukałam kilku sprzedających na allegro którzy oferują różne modele ( w przypadku mojej Chanelki liczą sobie 1 tys- trochę dziwne że tak tanio) .
Chcę ją kupić, a nie wiem co zrobić bo szczerze mówiąc nie znam się i nie chę trafić na dobrą replike albo podróbe. . .
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:23   #2
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: chanel, gucci na allegro

wątpie czy torebka chanel (i to jeszcze taki model) mogłaby kosztować tysiąc zł. Jeżeli nie jst używana to moje zwątpienie wzrata. Sprawdź dokładnie na zdjęciu jakość paska, wielkość itp. Wspomóż się zdjęciami na pewno oryginalnych torebek
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:51   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: chanel, gucci na allegro

Zdjęcia nic nie dadzą, allegrowi sprzedawcy słyną z wstawiania fotek oryginału sprzedając podróbę...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 09:07   #4
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: chanel, gucci na allegro

no taak, ale ten (jak i iny użytkownik którego obserwuje) ma dużo pozytywów...
ale dziwne bo sprzedają torebki od k.1tys do 2tys i to różne modele
a jak mu napisalam maila dlaczego tak tanio i cena rynkowa np. chloe paddington to ok. 3tys, to oznajmił mi że 400$ Co mnie zszokowało i dodał że przy zakupach posługuje sie stroną: shopstarstyle com
bo tam naprawde są bardzo niskie ceny torebek np. hermes birkin ktora kosztuje kilkanascie tysiecy zł na tej stronce ok. 10tys
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:00   #5
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: chanel, gucci na allegro

kochana, znam się na podróbkach-są dobre które wyglądają identycznie jak oryginała i kilkanaście innych poziomów-aż do kompletnych beznadziejnych podrób. na allegro są teraz te lepsze bo allegro nie jest w stanie zweryfikować szczegółów. NIE KUPUJ NA ALLEGRO -nie znajdziesz tam nic oryginalnego-jest na to mała szansa a wydasz 1ty.-2tys w błoto, nie lepiej dozbierac, poprosic znajomych rodzię żeby sie złozyli, np. na urodziny i kupić oryginal? a tak bedziesz zawsze miała wyzuty ze nosisz tylko droga podróbe
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 15:54   #6
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: chanel, gucci na allegro

Cytat:
Napisane przez buttreflyyyy Pokaż wiadomość
kochana, znam się na podróbkach-są dobre które wyglądają identycznie jak oryginała i kilkanaście innych poziomów-aż do kompletnych beznadziejnych podrób. na allegro są teraz te lepsze bo allegro nie jest w stanie zweryfikować szczegółów. NIE KUPUJ NA ALLEGRO -nie znajdziesz tam nic oryginalnego-jest na to mała szansa a wydasz 1ty.-2tys w błoto, nie lepiej dozbierac, poprosic znajomych rodzię żeby sie złozyli, np. na urodziny i kupić oryginal? a tak bedziesz zawsze miała wyzuty ze nosisz tylko droga podróbe
dzięki za info,
na allegro nie kupie ;P
pozdrawiam
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:15   #7
imminence
Przyczajenie
 
Avatar imminence
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
GG do imminence
Dot.: chanel, gucci na allegro

Szczerze uważam, że jak kogoś nie stać, by kupić oryginalną w sklepie danego projektanta, nie powinnien jej po prostu mieć z innego źródła.
Na allegro wszystko tego typu to podróby. Zastanówcie się:
Kto normalny pozbywałby się nowych, oryginalnych rzeczy z nowych kolekcji za TAK NISKĄ CENĘ?
__________________
"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec..."
imminence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 15:48   #8
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: chanel, gucci na allegro

a słyszałyście o przecenach lub rzeczach z wadą - był wątek na wizażu o "wioskach" niedaleko dużych miast we Włoszech gdzie są sprzedawane oryginalne rzeczy nawet 70% taniej....
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:40   #9
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: chanel, gucci na allegro

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
a słyszałyście o przecenach lub rzeczach z wadą - był wątek na wizażu o "wioskach" niedaleko dużych miast we Włoszech gdzie są sprzedawane oryginalne rzeczy nawet 70% taniej....
To fakt wioski i sklepy z autoryzowanymi stoiskami we Włoszech oferują orginalne rzeczy często w cenach niższych o 70% i wtedy dostaje się wszytskie dokumenty świadczące o autentyczności. Jestem jednak przekonana,że torebki z Allegro nie pochodzą z tych miejsc.
Po 1 sprzedający nie pokazują real foto, co oznacza,że towar może nie być do końca zgodny z orginałem.
Po 2 nie podają numerów seryjnych
Wydaje mi się,że większość z tych torebek sprowadzana jest prosto z Chin,co świadczy o tak niskiej ich cenie. Osobiście znam nawet jedną z takich stron. Proponują tam torebki w cenach 200-300$, dodają nawet karty autentyczności i można za 5$ zakupić orginalną torbę danej firmy. Jedyną orginalną rzeczą na tej stronie są owe tekturowe torby,które rzeczywiście pochodzą z butików. Jednak po dokładnym zobaczeniu dokumentów okazuje się,że to podróbka,choć dobrze zrobiona. Numer na karcie nawet nie zgadza się z tym w torebce. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to,że firma ta wysyła produkty nie tylko do Polski,ale także do UK i USA. Przestrzegam przed tego typu sprzedawcami.

aanneett jeśli sprzedający napisał ci,że takie torebki można kupić za 400$ to widocznie korzysta ze stron o których pisałam powyżej. Tam wszytskie ceny podawane są w $, tak samo w całych Chinach jesli chodzi o sprzedaż zagraniczną.

Znam jedynie jedną osobę na Allego której produkty napewno są orginalne,bo kupuje je na przecenach we Włoszech. Niektóre z tych przedmiotów posiadają wady dzięki czemu mozna je taniej kupić. Posiada ona jednak niewiele rzeczy,gdyż zalezy to od tego co upoluje najczęściej są to torebki Gucci.

To ja kończe,bo i tak już za dużo się rozpisałam
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:49   #10
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: chanel, gucci na allegro

Cytat:
Napisane przez siennamiller Pokaż wiadomość
Znam jedynie jedną osobę na Allego której produkty napewno są orginalne,bo kupuje je na przecenach we Włoszech. Niektóre z tych przedmiotów posiadają wady dzięki czemu mozna je taniej kupić. Posiada ona jednak niewiele rzeczy,gdyż zalezy to od tego co upoluje najczęściej są to torebki Gucci.
a mogła bys się podzielić wiedzą jaki to sprzedawca ma te torebki?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.