Stepper - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 21:23   #3451
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

arbuz nie ma za co Ja tez mam rowerek i smigam na zmiane raz na rowerku ,a raz na stepperku rowerek też lubię,ale pewnie ,ze dobrze miec coś na zmiane
dygotka co Ty masz za pracę,ze ciągle padnieta po nocach wracasz wcale sie nie dziwie,ze Ci sie ćwiczyc nie chce też by mi sie nie chciało,ale podziwiam,ze trwasz w A6W
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 07:43   #3452
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: Stepper

Zaliczyłam wczoraj: 1200m basen, 3 x 8 min i 30 min stepperka. A potem co? Zeżarłam lazanię (czy jak to się tam pisze).
Niestety, to maja słabość.
Wytłumaczenie jest tylko jedno: jestem przed @ i mam swoje zachcianki
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 07:45   #3453
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: Stepper

arbuz, a z tym stepperkiem. Hmmm, Ja mam tej firmy i z tych hydraulicznych pedałów, wysypuje sie jakaś maź, która pobrudziła mi NOWY! dywan więc teraz ustawiam go na reklamówce.
No i strasznie skrzypi. Ja bym się skłaniała bardziej do tego, który już wysyłałam. No, ale każdy stepper ma coś w sobie nie tak
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:03   #3454
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość
arbuz, a z tym stepperkiem. Hmmm, Ja mam tej firmy i z tych hydraulicznych pedałów, wysypuje sie jakaś maź, która pobrudziła mi NOWY! dywan więc teraz ustawiam go na reklamówce.
No i strasznie skrzypi. Ja bym się skłaniała bardziej do tego, który już wysyłałam. No, ale każdy stepper ma coś w sobie nie tak
Mówisz...? No jeszcze przez weekend pomyślę. Ten, który zaproponowałaś nie ma regulacji wysokości pedałów, a tę funkcję chciałabym mieć. W każdym razie dzięki za ostrzeżenie. A ten z linka- to znasz ten model, czy może firma dobra ogólnie...itd? A może jeszcze któraś z was zaproponuje dobry model :
1 - z regulacją wysokości pedałów
2 - z regulacją oporu
3 - cichy (choć w miarę)
4 - SKRĘTNY
5 - dobrej jakości, na lata, a nie na parę miesięcy.

A co powiecie o jakości tych z Kettlera? Może warto dopłacić trochę więcej? Warto????????:c onfused:
I jeszcze: co sądzicie o jakości stepperów tych firm: Yeekang, Body Sculpture, Insportline? Proszę posiadaczki tego sprzętu o wypowiedź nt jakości.
Kettler (choć chyba nie tylko on) ma mini steppery. Czym one się różnią od zwykłych? Czy to czasem nie jest nazewnictwo tych zwykłych, domowych w odróżnieniu od tych profesjonalnych na siłowni?????
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:24   #3455
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Mówisz...? No jeszcze przez weekend pomyślę. Ten, który zaproponowałaś nie ma regulacji wysokości pedałów, a tę funkcję chciałabym mieć. W każdym razie dzięki za ostrzeżenie. A ten z linka- to znasz ten model, czy może firma dobra ogólnie...itd? A może jeszcze któraś z was zaproponuje dobry model :
1 - z regulacją wysokości pedałów
2 - z regulacją oporu
3 - cichy (choć w miarę)
4 - SKRĘTNY
5 - dobrej jakości, na lata, a nie na parę miesięcy.

A co powiecie o jakości tych z Kettlera? Może warto dopłacić trochę więcej? Warto????????:c onfused:
I jeszcze: co sądzicie o jakości stepperów tych firm: Yeekang, Body Sculpture, Insportline? Proszę posiadaczki tego sprzętu o wypowiedź nt jakości.
Kettler (choć chyba nie tylko on) ma mini steppery. Czym one się różnią od zwykłych? Czy to czasem nie jest nazewnictwo tych zwykłych, domowych w odróżnieniu od tych profesjonalnych na siłowni?????



Ja mam stepper BODY SCULPTURE ,smigam na nim często i intensywnie nic sie z nim nie dzieje,oczywiście poskrzypuje,ale to standard we wszystkich stepperach
W moim stepperku sa pedały hydrauliczne i uważam że sa bardzo dobre nic mi z nich nie wylatuje tak jak u Dorci pewnie zażeży to od tego na jaki stepperek sie trafi widocznie od poczatku nie był dobrze zrobiony

KETTLER-to bardzo dobra firma,zajmujaca sie sprzedażą ,sprzetu sportowego nie od dziś,ich produkty sa mocne i dobre.Sama mam kilka rzeczy od nich


a mini stepper to po prostu stepper do użytku domowego,trudno,zebys miała kupić sobie taki jakie kupuje się do siłowni,po pierwsze to duzy wydatek ,a po drugie do uzytku domowego wystarczy taki.
Zwykłe stepperki na pewno sa mocniejsze,ale funkcjami niczym sie nie róznia od mini stepperków
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:43   #3456
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
Ja mam stepper BODY SCULPTURE ,smigam na nim często i intensywnie nic sie z nim nie dzieje,oczywiście poskrzypuje,ale to standard we wszystkich stepperach
W moim stepperku sa pedały hydrauliczne i uważam że sa bardzo dobre nic mi z nich nie wylatuje tak jak u Dorci pewnie zażeży to od tego na jaki stepperek sie trafi widocznie od poczatku nie był dobrze zrobiony

KETTLER-to bardzo dobra firma,zajmujaca sie sprzedażą ,sprzetu sportowego nie od dziś,ich produkty sa mocne i dobre.Sama mam kilka rzeczy od nich


a mini stepper to po prostu stepper do użytku domowego,trudno,zebys miała kupić sobie taki jakie kupuje się do siłowni,po pierwsze to duzy wydatek ,a po drugie do uzytku domowego wystarczy taki.
Zwykłe stepperki na pewno sa mocniejsze,ale funkcjami niczym sie nie róznia od mini stepperków
Madziarella, ja zamiast ćwiczyć to siedzę przed kompem i oglądam steppery: jak ma regulację oporu to nie ma regulacji wysokości pedałów...Ciężko znaleźć model, który ma obie funkcje. Czy Ty masz obie, czy radzisz sobie bez którejś?
Co do tych mini to oczywiscie nie potrzebuje takiego jak na siłowni. Chodzi mi o to, że moze to jest po prostu nazwa steppera do domowego użytku. Ale chyba to osobna kategoria, bo są faktycznie znacznie lżejsze.
Dziewczyny, czekam na opinie i na jakąś podpowiedż co do modelu. Szkoda, że Dorci tak się nie poszczęściło z tym jej sprzętem...a tak mi ten model podpasował....
A jeśli będę musiała pojść na kompromis i wybrać: albo regulacja oporu albo reg. wysokości pedałów- to co sobie lepiej odpuścić...?
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:57   #3457
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Stepper

Pewnie głupie pytanie, ale co tam: co daje regulacja wysokości pedalów?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 14:08   #3458
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Pewnie głupie pytanie, ale co tam: co daje regulacja wysokości pedalów?
Przeczytaj post nr 3441. Tam jest odp. na Twoje pyt. Numery postów; prawy górny róg, jakby co
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:14   #3459
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Przeczytaj post nr 3441. Tam jest odp. na Twoje pyt. Numery postów; prawy górny róg, jakby co
Dzięki Przeoczyłam ten post
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:24   #3460
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Dzięki Przeoczyłam ten post
Nati, ale tak jak mówię: zazwyczaj mają jedno albo drugie, kurczę
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:37   #3461
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Nati, ale tak jak mówię: zazwyczaj mają jedno albo drugie, kurczę
Zaczęłam się nad tym głębiej zastanawiać i zamotałam się.
Regulacja oporu rozbudowuje mięśnie. Ćwiczmy wtedy siłowo na dolne partie ciała.
Ale regulacji wysokości pedałów nadal nie rozumie. Na chłopki rozum daje to samo co regulacja oporu.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 14:53   #3462
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

[quote=Nati02;8807603]Zaczęłam się nad tym głębiej zastanawiać i zamotałam się.
Regulacja oporu rozbudowuje mięśnie. Ćwiczmy wtedy siłowo na dolne partie ciała.
Ale regulacji wysokości pedałów nadal nie rozumie. Na chłopki rozum daje to samo co regulacja oporu.
Regulując opór regulujesz silę nacisku z jaką "stąpasz". Jeśli ustawisz na duży opór to używasz więcej siły by naciskać pedały i wtedy wyrabiasz mięśnie. Jeśli opór jest mały, to są to właściwie ćwiczenia aerobowe- dużo ruchu, ale z małą siłą. Wtedy spalamy tłuszcz. To tak w skrócie z tego, co wyczytałam na tym wątku" Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
I odnosze wrazenie, że właśnie ta regulacja oporu jest ważniejsza niż reg. wysokości pedałow. Jest???????
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:56   #3463
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Stepper

No tak. To jest dokładnie to samo jak na rowerku.

Wg mnie regulacja oporu jest ważniejsza niż wysokości pedałów, której z resztą nie rozumiem
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:10   #3464
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
No tak. To jest dokładnie to samo jak na rowerku.

Wg mnie regulacja oporu jest ważniejsza niż wysokości pedałów, której z resztą nie rozumiem
Ja przyznam Ci się po cichu, że też odnoszę takie wrażenie
No to nie pozostaje nam nic innego jak nabyć stepperek i ćwiczyć, bo brzmi mi tu to wszystko raczej zachęcająco Ja jeszcze czekam aż odezwie się Dorcia, bo ona polecała konkretny model.
Dorcia,
napisz dlaczego akurat ten model, czy go znasz, używałaś??
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:14   #3465
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
Regulacja wysokosci pedałów,jasne,ze ma znaczenie
żeby spalic tłuszczyk cwiczysz aerobowo wykonując płytkie,szybkie i na małym obciażeniu ruchy
do wymodelowania sylwetki,przydaje sie regulacja pedałów To logiczne im schdek większy tym większy zakres ruchów,ruchy są pełne ,działaja na wszystkie mięśnie od łydek po pupę


Ja mama stepperek skretny z regulacja pedałów,bez regulacji obciażenie
nazwa mojego stepperka to TWIST STEPPER firma BODY SCULPTURE BS1370 a tak wyglada


Załącznik 1705531



kupiłam go w markecie PRAKTICER ,kosztowała,koło 50 euro,teraz juz potaniał
Nie patrz na firme tylko po wygladzie czy jest w miare masywny
Oj, przeoczyłam fragment o tym, którą regulację posiadasz. Zauważyłam dopiero teraz.
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:49   #3466
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Stepper

Melduję się

Dziś aż 35minutek i 250kalorii precz

Tylko, że dużo więcej kalorii pochłaniam w bułeczkach, słodkościach itp. Czy uda mi się kiedyś przestawić na zdrowsze, a przy okazji dietetyczne jedzenie?

Mój steperek nie ma regulacji oporu Powiedzcie Kochane, czy ja robiąc dość płytkie, energiczne kroki (nie czuje wtedy takiego oporu jak robiąc pełne, głębsze kroki) nie spalam tłuszczu w ogóle?!
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:56   #3467
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Stepper

ja tez nie mam regulacji oporu- a jakoś daję radę- robię płytkie i szybkie kroczki...czasem z 2 min pod koniec cwiczenia robie takie głębokie kroki na maxa Na pewno robiąc takie płytkie szybkie kroczki spala się tłuszcz...spokojnie
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:05   #3468
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cześć dziewczyny
Kurcze dopiero teraz zaliczyłam,swój zestaw cwiczeń.U mnie tak goraco,ze mozna zwymiotować,nie da rady cwiczyć
Widzę ,że dalej katujecie się tymi stepperkami
Ja mam tylko regulacje pedałów,nie mam regulacji oporu
schudłam na nim jakies 12 kg . ćwicząc bez regulacji oporu i nie regulując pedałów
Teraz pracuje nad zarysowaniem mięśni,ale nie rozbudowaniem tylko zarysowaniem i dlatego ćwiczę na wyższym pedale ,czyli robie głębokie ruchy
Nie umim już tego jaśniej wytłumaczyc.
Dziewczyny jeżeli chcecie rozbudowywać mieśnie jak najbardziej potrzebna Wam jest regulacja oporu( cięzaru) jeżeli chcecie spalic tłuszczyk i zarysować miesnie wystarczy sama regulacja pedałów
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:56   #3469
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Stepper

ja tysz dzisiaj znów poćwiczyłam
grzeczna dziewuszka jestem ostatnio
i z dietką całkowicie ok poza kawłkiem sernika ;/ ale mamunia upiekła i tak pachniał
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 22:02   #3470
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Kurcze dopiero teraz zaliczyłam,swój zestaw cwiczeń.U mnie tak goraco,ze mozna zwymiotować,nie da rady cwiczyć
Widzę ,że dalej katujecie się tymi stepperkami
Ja mam tylko regulacje pedałów,nie mam regulacji oporu
schudłam na nim jakies 12 kg . ćwicząc bez regulacji oporu i nie regulując pedałów
Teraz pracuje nad zarysowaniem mięśni,ale nie rozbudowaniem tylko zarysowaniem i dlatego ćwiczę na wyższym pedale ,czyli robie głębokie ruchy
Nie umim już tego jaśniej wytłumaczyc.
Dziewczyny jeżeli chcecie rozbudowywać mieśnie jak najbardziej potrzebna Wam jest regulacja oporu( cięzaru) jeżeli chcecie spalic tłuszczyk i zarysować miesnie wystarczy sama regulacja pedałów

Podziwiam szczerze

W jakim czasie zgubiłaś tyle kg? W jakim wymiarze steperkowałaś (ile min, ile razy w tyg?)? Co oprócz tego ćwiczyłaś? Jakaś dieta?

Wybacz te pytania, ale mnie by się ogromnie przydało kilka kg zrzucić i jestem ogromnie ciekawa jak inni tego dokonali
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:46   #3471
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Podziwiam szczerze

W jakim czasie zgubiłaś tyle kg? W jakim wymiarze steperkowałaś (ile min, ile razy w tyg?)? Co oprócz tego ćwiczyłaś? Jakaś dieta?

Wybacz te pytania, ale mnie by się ogromnie przydało kilka kg zrzucić i jestem ogromnie ciekawa jak inni tego dokonali
od końca marca do początku lipca zgubiłam 9-10kg,a teraz przez wakacje to ta końcóweczkę,ale to juz bez większego wysiłku
na poczatku przez pierwszesze 3 miesiace stepperowałm po 45 min dziennie.
5 a nawet czasami 6 razy w tygodniu po miesiacu dodałm rower stacjonarny
uważam ,ze tez dużo daje potem juz na zmiane raz stepper raz rower gdzies po 2-2,5 miesiaca dodałam ćwiczenia najpierw na nogi i pupe ,a potem na całe ciało
dieta żadna specjalna,wykluczyłam niektóre składniki i tyle
Jesli jadłam ryż to tylko czarny,chleb tylko razowy,makaron razowy,ziemniaki tylko pieczone w łupinach,mieso chude,duzo nabiału,jajka,dużo ryby,nie słodziłam,herbata tylko zielona ,albo czerwona ,dużo wody,warzyw , owoce,smażenie tylko na oliwie z oliwek,praktycznie jadłam wszystko co jest zdrowe ;D
Troszkę czasu to trwało ale było warto
przede wszystkim nie nastawiaj się ,że w miesiąc czy dwa schudniesz,ja czasami watpiłam ,aż był taki moment ,ze stanełąm przed lustrem i pomyślałam kurcze ale schudłam
gdzies na watku są moje foty jedna z maja chyba druga po miesiacu czy 2 stepperowania ale nie wiem który post jest tego troche
no,powodzeniaćwiczy ć nie poddawać sie
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:33   #3472
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
od końca marca do początku lipca zgubiłam 9-10kg,a teraz przez wakacje to ta końcóweczkę,ale to juz bez większego wysiłku
na poczatku przez pierwszesze 3 miesiace stepperowałm po 45 min dziennie.
5 a nawet czasami 6 razy w tygodniu po miesiacu dodałm rower stacjonarny
uważam ,ze tez dużo daje potem juz na zmiane raz stepper raz rower gdzies po 2-2,5 miesiaca dodałam ćwiczenia najpierw na nogi i pupe ,a potem na całe ciało
dieta żadna specjalna,wykluczyłam niektóre składniki i tyle
Jesli jadłam ryż to tylko czarny,chleb tylko razowy,makaron razowy,ziemniaki tylko pieczone w łupinach,mieso chude,duzo nabiału,jajka,dużo ryby,nie słodziłam,herbata tylko zielona ,albo czerwona ,dużo wody,warzyw , owoce,smażenie tylko na oliwie z oliwek,praktycznie jadłam wszystko co jest zdrowe ;D
Troszkę czasu to trwało ale było warto
przede wszystkim nie nastawiaj się ,że w miesiąc czy dwa schudniesz,ja czasami watpiłam ,aż był taki moment ,ze stanełąm przed lustrem i pomyślałam kurcze ale schudłam
gdzies na watku są moje foty jedna z maja chyba druga po miesiacu czy 2 stepperowania ale nie wiem który post jest tego troche
no,powodzeniaćwiczy ć nie poddawać sie
Nic tylko gratulować!
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 13:34   #3473
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Ten, co poleca Dorcia niestety nie jest dostępny w necie. A co powiecie o tym? Może ktoś ma, używał?? Opiniujcie! http://www.insportline.pl/pl/produkt...twist_stepper/
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:02   #3474
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Stepper

Proszę o wypowiedź w tym wątku na temat nowego działu " edukacja" pomożecie nam przekonać że to dobry pomysł??
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...95#post8819795
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:25   #3475
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

dzięki dziewczynki za te gratulacje hehehe
Arbuz ja się jeszcze z takim stepperkiem nie spotykałam,pewnie to jakas nowość ,nawet zamiast pokrętła ma raczke hmmmmmmmmmm.. ciekawy model,ale ja sie nie wypowiadam czy jest dobry czy nie,chociaz wyglada ok
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:29   #3476
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Stepper

wiecie co? ja jesczze kupiłam wczoraj shape i ćwiczyłam wczoraj te układy na udka, biodra i pośladki dzisiaj też zamierzam. wczoraj zrobiłam jesczze trening ramion z taśmą...dzisiaj zaczęłam ale chyba będę to z taśmą robić co drugi dzień bo dzisiaj nie dałam rady- za bardzo bolało i ledwo robiłam np 10 powtórzeń- a to chyba sensu nie ma. Jest napisane- co dwa dni, żeby mięsnie odpoczęły więc tak będę robić...No i steper tylko bateria padłą mi w liczniku i muszę kupić a na razie chyba ukradnę z czegoś w domu
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 15:22   #3477
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
wiecie co? ja jesczze kupiłam wczoraj shape i ćwiczyłam wczoraj te układy na udka, biodra i pośladki dzisiaj też zamierzam. wczoraj zrobiłam jesczze trening ramion z taśmą...dzisiaj zaczęłam ale chyba będę to z taśmą robić co drugi dzień bo dzisiaj nie dałam rady- za bardzo bolało i ledwo robiłam np 10 powtórzeń- a to chyba sensu nie ma. Jest napisane- co dwa dni, żeby mięsnie odpoczęły więc tak będę robić...No i steper tylko bateria padłą mi w liczniku i muszę kupić a na razie chyba ukradnę z czegoś w domu
Też mam tego Shape'a kupionego specjalnie dla płyty. zaraz podnoszę się z fotela i wypróbujemy płytkę
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:29   #3478
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Stepper

a ja melduję, że steperek dzisiaj zaliczony
wiecie co odkryłam ćwicząc? że mimowolnie pochylam się nieco do przodu nawet nie wiedząc o tym...dzisiaj starałam się odchylać do tyłu...ale się namęczylam
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:34   #3479
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Ello melduje zaliczony zestaw ćwiczeń :\stepperek
cwiczonka na barki
6 dzień A6W
Jutro lenistwo_dzień przerwy od stepperka ,tylko A6W zrobie
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 01:26   #3480
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Stepper

Ja się szpetnie zapuściłam, jeśli chodzi o stepper, ostatni raz ćwiczyłam w niedzielę, a potem dopiero w sobotę - bilans sierpniowy to 12 podejśc...
Mogłabym częściej, ale w mojej instrukcji jest napisane, żeby nie przekraczać 3h w tygodniu, obawiam się, że jak zacznę szarżować, to mój stepper diabli wezmą;/
I tak brudzi smarem i nadal nie wiem, czy to normalne, czy niepokojące.
A po ok 30 min ćwiczeń tak zaczyna skrzypić, że po prostu nie można wytrzymać;/
Robię już ok 2100 powtórzeń w 30 min, nie mam niestety ani regulacji oporu ani wysokości stopni, jest co prawda skrętny, z tym że jakoś nie odczuwam wykonywania tych skrętów, całkiem jakbym chodziła zupełnie prosto;]
Madziarella, boski wynik! Co prawda zdjęć nie widziałam, ale te liczby wystarczająco przemawiają do mojej wyobraźni;]
Gdyby mi się tak jeszcze chciało robić A6W to byłoby po prostu pięknie...ale niestety po kilku brzuszkach nawet na macie siadają mi plecy i kark;/
Ale może kiedyś się przekonam do tego mimo bólu
Pozdrawiam, buziaki
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.