Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, część V - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 17:47   #1651
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

piękna! Oliwcia mała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:27   #1652
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Malwiska fajna Mała Gratki za wizyte. To czekam na obchod i w kime poki na antybiotyk nie obudza.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:29   #1653
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Ale mam do tyłu z czytaniem. Smutno mi jutro siedze w robocie 9 godzin ma byc słonko moj TŻ grilla zaplanował karkówke z zamrażalnika wyjął. Miała byc dziełeczka a tu g bo praca szef sie umowił i do dusza. A za tydzień ma lac i mój TZ w pracy. znowu sie żale sorry.

Cos dobrego to to ze z TZ przynieslismy materacyk, lezaczek i fotelik. teraz pranie 2 ostatnich. proszku brak czasu brak. chyba w ndziele to zrobie. przyniosłam tez kolderke, ochraniacze na łózeczko, przybornik na pieluchy taki szmaciany na łóżeczko i rozek wszystko po moim syniu pozyczone bratowej i przez nia wyprane. zaginiona jest tylko mata edukacyjna (pożyczona ale komu ). Zostało mi półgodziny i do domu. Oby mi sie nie trafił bezdomny w autobusie bo pawia puszcze. Rano tak miałam wiec kto wie.
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:44   #1654
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cześć

Melduję się po wizycie opóznionej 1,5 godziny
Szyjka nadal skrócona i rozwarcie, ale w granicach normy, więc bez luteiny.
Mała ma 1400 g i wszystkie wymiary na swój wiek, więc pewnie wielka nie będzie
No i okręciła się główką w dół, a resztę ciała ma tak jak myślałam.
Kolejna wizyta z KTG 6 czerwca.

No i sprzedaliśmy meble babeczce w 8 miesiącu
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:59   #1655
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Cześć

Melduję się po wizycie opóznionej 1,5 godziny
Szyjka nadal skrócona i rozwarcie, ale w granicach normy, więc bez luteiny.
Mała ma 1400 g i wszystkie wymiary na swój wiek, więc pewnie wielka nie będzie
No i okręciła się główką w dół, a resztę ciała ma tak jak myślałam.
Kolejna wizyta z KTG 6 czerwca.

No i sprzedaliśmy meble babeczce w 8 miesiącu
to tyle ile moja i tp wg OM mam na 19 więc tygodniowo mamy ten sam wiek choć ja z usg niby mam na 23 ale to tylko 4 dni różnicy
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:17   #1656
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

bambusiek, gratuluję wizyty

malwiska, no śliczna Oliwka! Taki "kaczorek" Cudna po prostu
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:49   #1657
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Malwiska Oliwka śliczna
bambusiek gratki za wizytę oby nic sie nie skracało
rybka brzuszek śliczny podobny do mojego

Maluszek skaka dziś ale ja go już kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 19:55   #1658
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Podliczyłam ile mam jakich ciuszków i jestem przerażona, czekają mnie OGROMNE zakupy
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:08   #1659
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

hej mamuśki!witam sie wieczornie
brzuszki wszystkie macie śliczne a Oliwcia jest cudna

i ja moj brzuszek wrzucę ale jutro bo ledwie żyje po całym dniu w pracy i do tego dopiero co wróciliśmy ze szpitala.... Od razu mówię,że wszytko jest okey po prostu spanikowałam bo mała od 48 h bardzo mało się w moim odczuciu ruszała i coś było "inaczej" więc oczywiście zaczęłam się nakręcać na najgorsze itp....na szczęście okazalo się, że wszytko gra ktg super, pępowina na miejscu i wód tez nie za mało tylko po prostu Myszka obróciła się już główką w dół i chyba dlatego "coś się zmieniło" w moim odczuciu. Ale jest cudna taka duża już i w końcu niczym się nie zasłaniała tylko pokazała całą buźkę z każdej strony, niestety zdjęcia poszły do szpitalnej kartoteki ale to co zobaczylam to moje a i waży 1570 więc juz kawał babki z niej ehh zmykam spać bo jak już zeszly ze mnie emocje to ledwie zyje. spokojnego wieczorka
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:24   #1660
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Sorki, że się nie odzywałam ale miałam niezapowiedziany nalot gości . Przyjechała koleżanka i tak posiedziałyśmy sobie przy kawce ,przywiozła komplet dla małej, wrzucę fotkę Potem przyjechał tż no i obiad i potem córę zawieźć na urodziny do koleżanki , eh dzień wariata

Brzuszki macie śliczne , a najlepszy Rybka bo nawet na rzęsach stajesz skubana
Malwiska Oliwcia śliczna , moja niestety buzi nie pokazała bo odwrócona do kręgosłupa i główką w dół więc nie dało rady ale za to puszkę pokazała
Fame pościel śliczna , taka delikatna w moim guście , no i brzuszek fajniusi , a samopoczucie też coraz częściej mam gorsze . Jak jest Ci zimno to pewnie krążenie bo czasami też tak mam, że siedzę pod kołdrą i jeszcze kocem i nie mogę się rozgrzać
Robaczek fajoskie zdjęcie z synkiem , super pamiątka
Integra ale historia padłam , Eydrith myślałam o niej , zaginęła w akcji porodowej ????
Bambusiek za wizytę

Komunia moja córcia miała w zeszłym roku i dostała trampolinę, rower, telefon, zegarek, tableta i kasę . Jeżeli chodzi o kwoty to różnie dawali od 1000 do 200 zł więc zależy ile kto ma , a ja sądzę, że każdy daje tyle na ile go stać i nie wolno wybrzydzać . Córcia chciała tylko żeby wszyscy byli w tym dniu i tyle

Viki głowa do góry
I nie wiem co jeszcze napisać jak coś pominęłam to wybaczcie
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:27   #1661
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Słabo widać ale jest słodki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1399667196849.jpg (37,6 KB, 43 załadowań)
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 21:31   #1662
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Mamaya co z twoimi wynikami , straszysz normalnie. Sezon owocowo-warzywny się rozpoczyna to musisz nadrobić witaminki

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Idę luli dobranoc brzuchatki
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:40   #1663
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

kolejna strona za mną, idę spać...
doszlam do wniosku, że chyba dzidzia mi sie ustawiła do góry nogami, bo do tej pory mogłam sobie normalnie funkcjonować, ruchy czuć było głównie po bokach na dole brzucha, a dziś mam całe żebra obite i czuć wypukłości małe u góry - coś czuję że to nóżki/rączki są - ale rączkami to by mnie dziecko tak nie pokopało jednak... normalnie żołądek itp zaczyna odmawiać współpracy aż, a brzuch się wydłużył w górę wyraźnie - prawie nie mam przerwy między (.) a brzuchem już...

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
mamaya dzięki za info o magnezie, teraz z czystym sumieniem wzięłam tabletkę

Super brykaco do fotelika to ja również wzięłabym 1 lub 2;-) z naciskiem na 1, bo kolor jest świetny

Wróciliśmy ze spacerku, deszcz nas złapał po drodze, ale na szczęście byłam przygotowana zwariowana dzisiaj ta pogoda. Jutro chyba wybiorę się do Ikei, upatrzyłam sobie parę gadżetów dla maluszka. Kupujecie jakieś lampki nocne?
a co ciekawego w ikei wypatrzyłaś? ja też jutro jadę - może z rana zerknę czy nie napisałaś co ciekawego jest

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
Integra zdjęcie wstawie jak uszyję jeszcze organizer do kompletu i wszystko zamontuje na łóżeczko.
Piękne te papucie! tak myślę, czy taka frywolitka jest tylko w wersji sztywnej? strasznie podobają mi się takie ażurkowe koce dla niemowląt, jakby pokombinował w tę stronę, tzn naszył na bawełnę np.? jak myślisz?
no i za udaną wizytę.

karolina2121 za udaną wizytę
A listy wyprawkowe zobacz sobie na pierwszej stronie i zweryfikuj ze swoimi potrzebami.



Czy tylko ja mam wrażenie, że ty ciągle coś z tymi ciuchami robisz? Tak podpytam: Ile macie szaf w domu?



Też miałam taki pomysł, ale sąsiadów się wstydziłam, bo może właśnie ktoś by chciał do wózka zajrzeć

sunfire pomarańczowy i turkusowy są naj

t


Lampkę nocną już mamy, gwiazdkę z Ikei właśnie. Pięknie się rozprasza światło przez te otwory.

wisienka1000 ale masz pecha dziewczyno... ja zamawiałam z Justinex i babymarket24 - wszystko było w porządku.
Może sprzedaj ten przewijak?

svelta za wizytę udaną
----------
Dzień dobry wszystkim!
Dziś mam w planach basen, szycie i gości na wieczór więc zajrzę do Was pewnie dopiero jutro.
Zamówilismy wczoraj z tż termometr elektryczny, jak ktoś szuka w dobrej cenie i z dobrymi opiniami do tego 5 lat gwarancji i serwis door to door to daje linka

http://www.hurtmedyczny.pl/pl/p/Term...WA-DOSTAWA/712

a tu opinie:
http://www.ceneo.pl/26681098#tab=reviews

Zrobiłam też zamówienie w aptece Gemini, którą tu polecałyście. Dzięki za linka! Dziewczyny w tej aptece opłaca się nawet z przesyłką zamawiać rzeczy do wyprawki, bo są znacznie tańsze niż np. na doz .pl
a jak ktoś z pomorskiego to może odebrać w punkcie.

Uprzejmie donosze również, że w C&A jest -20% na cały asortyment - jak ktoś jeszcze jakiś ciuszków dla bobasa potrzebuje, można zaszaleć.
Ja dziś do Tesco jadę obejrzeć co tam w F&F mają, bo na stronie internetowej fajne buciki i spodenki wypatrzyłam - mam nadzieję, że i u nas w sklepie będą.
a może jeśli chodzi o kocyk z ażurkiem to jednak szydełko? wyjdzie miękko, można wziąć cieniutką nitkę jeśli się chce i wtedy będzie bardziej koronkowo, a można też coś grubszego i dostać kocyk bez szycia

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Szukam pocieszenia po ostatnim tekście szwagierki że się tocze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
eee tam - ja ostatnio też się toczę - jak idę do pracy to staram się po korytarzu pilnować tego kiwania, ale mówiąc szczerze jest to już umiarkowanie możliwe... to nie wina wielkości brzucha tylko zmiany środka ciężkości

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Mojego znajomego żona jak przyszła rodzić do szpitala (w 9mc) to pielęgniarki myślały, ze jest w 6 miesiącu
A po porodzie nie było nawet widać ze w ciąży była
ja z pierwszym dzieckiem też tak miałam - a jako że bardzo chuda nie byłam, to wychodząc ze szpitala ważyłam 1kg mniej niż przed ciążą a brzuch miałam coś koło 90cm (91-92 chyba mi mierzyli w szpitalu) biorąc pod uwagę moją wagę początkową (ważyłam koło 70kg), to prawie wcale go nie miałam
potem ciut przybrałam, ale ostatecznie po kilku miesiącach znów wyrównałam, gorzej z córką, bo po 3 dniach od wyjścia ze szpitala znów ważyłam tyle co w ciąży
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 22:22   #1664
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
hehe Ty chyba wielkiej Asi nie widziałaś pokazałabym Ci wielką Asię, ale się już w kadrze nie mieszczę Piękny brzusio Asiu
Pozostałe brzuszki też piękne Mi najbliżej do simki i robaczka

ważne że sytuacja stabilna, jesteście pod obserwacją.. wszystko będzie dobrze zaciskaj tylko mocno nogi i dacie radę A nawet jakby już przyszło do rozwiązania, to i tak mała już ma niezłe rozmiary, będzie dobrze

Chyba nie.. ja też jestem dość wysoka a brzuch mam wysoko, dłoń wcisnę ale to na siłę... Niby do porodu się brzuch obniża, ale Twój nie jest aż tak nisko... Wydaje mi się że to "uroda" danej ciąży/kobiety po prostu...

za wizyty, czekamy na dobre nowiny

Ja częściowo spakowałam torbę, remont ma się ku końcowi, wieczorem parapetówa kolejna.. Wszystko fajnie, tylko szkoda że dzisiejsza wizyta odwołana.. No ale nie można mieć wszystkiego.. Trochę też zaskoczył mnie koszt remontu, spodziewałam się połowy tej sumy, którą majstry zawołały... No ale tak to jest jak się nie robiło 100 lat remontu i się cen nie zna... także nie ma bata oszczędności muszą zostać naruszone ehh no i jeśli chodzi o brakujące rzeczy dla malucha czekamy do końca maja na wypłatę...

Apropos wydatków, dziewczyny czy byłyście ostatnio na komunii? Szukam pomysłu na prezent dla chłopca.. zupełnie nic nie przychodzi mi do głowy... Chcicałabym wydać ok 200zł (nie jesteśmy chrzestnymi). W sumie do głowy przychodzi mi tylko zegarek.... A może daje się kasę, tylko jeśli tak to zapewne więcej... Podpowiedzcie coś pliz
mnie się zdaje że kształt zmienia się też jak dziecko się przekręci... mnie się od wczoraj bardzo zmienił... w poprzednich ciążach też czasem miałam nielogicznie - np z Olą miałam bardzo szybko bardzo nisko, aż się lekarka martwiła czy mi nie opadł już... a jak się przekręciła w dopiero w 36 miesiącu główką w dół to się uniósł

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
Mam schemat na takiego hipka jakbyś chciała https://www.google.pl/search?q=afric...w=1366&bih=599 Właśnie się za takiego zabrałam
No i trzymamy kciuki za każdy następny dzień

Oj to faktycznie masz strasznego pecha. Ja już od wielu lat zamawiam na all i bardzo rzadko coś jest nie tak...

Sztywność frywolitki zależy od nici, siły zaciągania i od narzędzia. Frywolitka na szydełku będzie zawsze luźniejsza niż na czółenkach. Generalnie dałoby się to zrobić, ale jest to koszmanie pracochłonne, więc raczej nie dasz rady skończyć przed narodzinami tego dziecka Na taki ażurkowy koc idealne byłoby szydełko. Widziałam wiele takich kocyków i wyglądały bosko, nawet nie potrzeba ich wtedy podszywać materiałem Gdybym była w tym bieglejsza na pewno zrobiłabym sobie taki szydełkowy koc dla młodej.





Ja też będę miała teraz córę, ale nie zamierzam pozbywać się ubrań po młodym. Przecież dziewczynka nie musi ciągle chodzić w różowych sukienkach. Wiele rzeczy jest unisex, więc się przydadzą....

Boski, szkoda, że już mam pościel Chociaż, kto wie.....
Też mi się ten hipcio straaaszliwie podoba... tylko że ja już nie mogę robić kolejnych maskotek chyba nie mam gdzie kłaść tego co mamy... ostatecznie ja zrobiłam tylko kilka i to takich "na zamówienie" od dzieci (Myszka Miki i Minnie - te 2 większe tak z 40cm mają i potem tylko jakieś małe typu rybka do łowienia, samochodzik ok 10cm smerf 7cm) ale dzieciaki mają mnóstwo kupnych (tutaj króluje Teściowa, ostatnio jej mąż powiedział, że wszystko od niej powywala jak jeszcze coś przywiezie, no bo bez sensu w sumie kupuje - moje dzieci nie lubią Kubusia Puchatka, a ona uwielbia i mamy prawie cały stumilowy las którym dzieci się bawią tylko jak ona do nas przyjeżdża i w celu uwiarygodnienia sensu tych zabawek użycza im głosów... a do tego ostatnio przywiozła im 2 ogromne (wielkości poduszek) psy, żeby miały do spania - raz że oni mają swoje ulubione zabawki do spania - córka zupełnie nielogicznie twardą lalkę + czasen moją Minnie, syn od czasu do czasu Mikiego, ale z reguły nic, dwa, że dwie noce z tym spali i oboje cali mokrzy - przecież się nie da z takim sztucznym czymś koło głowy spać nawet jeśli jest to najmilsze na świecie )

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

jeszcze tylko 1 pytanie i znikam spac...

czy któraś kupowała koszulę nocną do karmienia?
Ja miałam przy synku taką z wózeczkiem - kupiłam u nas na ryneczku za 40zł (wymacałam i ok) coś w takim kroju....
http://hurtownia-24.pl/bielizna/biel...nia_klb01.html

jak miałam rodzić Olę, to miałam trochę rozwarcia i miałam się oszczędzać, była zima i zimno, ja miałam już Jeremka i nie chciało mi się jechać z nim tramwajem w tamto miejsce, a koło mnie nic takiego nie mieli, tylko te z guziczkami na środku... no to kupiłam w necie - z wyglądu to samo (inny obrazek, ten sam model), na metce to samo, ale zupełnie inny rodzaj bawełny... w tej co miałam z synkiem się wcale nie pociłam, nawet latem mało, a w tych co sobie kupiłam w necie pociłam się bardzo nawet nie tylko jak było ciepło i ciągle mi było niekomfortowo dobrze że tej starej spranej nie wywaliłam, to spałam głównie w niej i jak się trochę rana podgoiła, to również w piżamach, a tamte koszule zakładałam jak wszystko inne było w praniu (a jak się karmi, to często jest, bo jak się pobrudzi koszula pokarmem to zaraz śmierdzi...)
jeśli któraś kupiła koszulkę i może polecić że to jest taka porządna bawełna, to poproszę bo znów mi się nie chce latać po sklepach i szukać kupiłam już sobie jedną od mojego Taty w prezencie imieninowym z guziczkami na środku i ona ma za małe wycięcie - teraz sobie w niej śpię, ale chyba muszę zrezygnować, bo za chwilę pupę mi będzie widać tak się uniosła od tego rosnącego brzucha, no ale kosztowała 50zł na ryneczku i do tego nie w moim mieście a do tego Babka miała tylko w jakichś mdłych kolorkach takie z rozcięciami po bokach.. będę już dość źle wyglądać z okazji niedospania z maluchem, żeby jeszcze otaczać się mdłym pomarańczem w którym mi nie do twarzy

no i zapomniałam jeszcze napisać te co kupiłam w necie przy córce były dużo tańsze, nie pamiętam czy 15 czy 25zł.. ale tego modelu raczej nie było w innych cenach, więc nie pomyślałam że to inny gatunek... poza tym nawet jak była jakaś droższa (bo jakieś różnice w tych cenach to jednak były) to nie było gwarancji że się czymś różni - na zdjęciach praktycznie to samo...

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2014-05-09 o 22:26
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 22:55   #1665
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Dzieki dziewczyny
malwiska urocza corcia mała wstydzioszka
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 23:48   #1666
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
A to mój brzuch od początku ciąży: )
też chciałam takie zdjęcia ale tż zrobił mi dwa i stwierdziłam, ze się nie nadaje do tego masakra, niby prosta rzecz ale jednak nie...

Cudne brzuszki, ja mam bardzo wysoko brzuch. Od samych piersi, w domu muszę ściągać stanik bo mnie gniecie i ciężko oddychać... Możliwe, ze ma to faktycznie coś wspólnego z ułożeniem dziecka główką w dół bo mój mały tak "wisi" już długo

Nie mogę znaleźć fotela do karmienia i chyba w końcu będę musiała kupić Ikeowy z pokrowcem. Upatrzyłam sobie jeden jedyny w necie i się okazało, że nie mają już tego obicia i zjechałam większość sklepów we Wro i strasznie to drogie wszystko z łóżkiem podobnie, chcę wymienić i też mam zgryza. Ubzdurałam sobie tapicerowane i boję się zamówić w ciemno w wybranym kolorze... Bo to, że ładnie wygląda w sklepie w turkusowym nabuku nie oznacza, ze będzie też ładne w białym skaju... Ehhh - ciągle dylematy

Żeby zakończyć przyjemnym akcentem wstawiam nasze pierwsze zabawki tż szalał z radości bo szeleszczą, wibrują i grzechoczą nie chciał oddać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3592.jpg (98,4 KB, 49 załadowań)
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 03:42   #1667
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Zief... My po porannym ktg dziś jest ok ale wczoraj byl stresik... Tętno tak podskoczyło prawie 1,5 h pod ktg krew na cito do badania i z antybiotykami zostajemy dalej. Już 6 dob w szpitalu i liczymy na wiecej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 04:13   #1668
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Zief... My po porannym ktg dziś jest ok ale wczoraj byl stresik... Tętno tak podskoczyło prawie 1,5 h pod ktg krew na cito do badania i z antybiotykami zostajemy dalej. Już 6 dob w szpitalu i liczymy na wiecej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Trzymajcie się i bądźcie dzielne Jeszcze troszeczkę wytrzymajcie. Buziaki i trzymam kciuki mocno

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:13 ---------- Poprzedni post napisano o 05:09 ----------

Ja nie śpię od 4 rano. Miałam głupi sen bo śnił mi się chłopiec ok 8 lat i że go reanimowali na środku ulicy na łóżku szpitalnym. Ale zmarł. Widziałam jego twarz i mam wrażenie że skądś go znam :banghead: Tak więc po spaniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 06:51   #1669
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Zief... My po porannym ktg dziś jest ok ale wczoraj byl stresik... Tętno tak podskoczyło prawie 1,5 h pod ktg krew na cito do badania i z antybiotykami zostajemy dalej. Już 6 dob w szpitalu i liczymy na wiecej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
jeszcze z 30 takich dob

Witajcie z rana, ja bym z chęcią jeszcze pospała ale siła wyższa ... jeden plus to taki że wieczorem padam ze zmęczenia i nie mam problemu ze snem
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 06:58   #1670
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Hej z rana..
Ja od pewnego czasu jak zjem śniadanie to mam ból żołądka ehh

Celebrinfea kciuki leż i pachnij
Malwiska rozumem cię doskonale tez tak mam
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 06:59   #1671
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Dzięki pachnieć to raczej kiepsko ale co tam jak już ta wiercipięta bedzie to sie wypachnie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Celebrinfea
Czas edycji: 2014-05-10 o 07:00
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:01   #1672
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Witam się porannie. Dziś dzień skazany na porażkę od samego rana. Wróciliśmy z parapetowy kolo 3.. Corunia niestety nie chciała współpracować i zamiast wstać ok 7 jak co dzień wstała 5:50.... Jeszcze nie wyspana i marudna... Ja jak się nie trudno domyślić to samo.... a dziś musimy meble do sypialni przywrócić a tż o 11 do roboty... także jeszcze muszę go dobudzić i zagonic do roboty.. Poleca noże coś czuję. I jeszcze deszcz leje za oknem... No cudownie... to się wyzalilam.

Muszę się Wam pochwalić moją determinacją, wracając z imprezy stwierdziłam, że z racji że ciężko spotkać Jelpa w sklepach, więc skoro przejeżdżamy koło całodobowego Tesco to wstapimy i kupię, będę mogła się wziąć wreszcie za dzidziulowe pranie z grubej rury. No i jak pomyślałam tak zrobiłam, o 2:30 w piątkowa noc kupowałam proszek do prania dla niemowląt. Mina kasjerki bezcenna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:08   #1673
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Hahaha niezłe Debeściara

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:44   #1674
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Celebrinfea, trzymam kciuki za kolejne dni

Ostatnio budząc się rano kłuje mnie podbrzusze Po zrobieniu siusiu przechodzi
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:47   #1675
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Debeściara dobre...
Te miny sa niezłe kasjerka z piekarni tez miała nieokresloną mine jak tż 10 chlebów mi kupował hehe 3 razy pytała czy napewno

Moj wiercioszek wstal i fika koziołki..nic mi sie niechce
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 08:03   #1676
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Debeściara nieźle

Mamaya to fajnie, że jeszcze możesz poszaleć z zakupami a co kłucia to wiesz, taki sygnał "mamo opróżnij pęcherz bo mi miejsce zabierasz"

Mój mały od kilku dni zabawia się w jogina z temperamentem kickboxera dzisiaj rano tak się wypiął wzdłuż brzucha, że po bokach widać mi było kości biodrowe

Celebrinfea jeszcze trochę, chociaż wiem co to znaczy leżeć w szpitalu ale każdy dzień jest ważny dla Ciebie i małej. Obyś wytrzymała w dwupaku jak najdłużej.

Wisienka coś wiem na temat zabawy przez Tżta zabawkami i wcale się nie zdziwię jak mój się lepiej będzie bawił zabawkami niż mały
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 08:38   #1677
svelta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 874
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ile macie w obwodach brzuszków? Tak chciałam porównać ja 92 cm, przytyłam już jakieś 10kg
W tygodniu jak mierzyłam było 111cm i 14,5kg na plusie. Więc na razie wygrywam choć wolałabym być pośrodku rankingu
Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Apropos wydatków, dziewczyny czy byłyście ostatnio na komunii? Szukam pomysłu na prezent dla chłopca.. zupełnie nic nie przychodzi mi do głowy... Chcicałabym wydać ok 200zł (nie jesteśmy chrzestnymi). W sumie do głowy przychodzi mi tylko zegarek.... A może daje się kasę, tylko jeśli tak to zapewne więcej... Podpowiedzcie coś pliz
Ja też mam w tym miesiącu komunię i liczyłam na ten cel 200-300 zł. POmysłu nie mam kompletnie. Tylko, że jestem w tej sytuacji, że chłopiec kompletnie nie jest świadomy tego, że na komunię dostaje się jakieś prezenty. Komunie kojarzy tylko z przyjęciem sakramentu. Więc on będzie zachwycony nawet z gry planszowej, bo najzwyczajniej w świecie niczego się nie spodziewa.
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
A to mój brzuch od początku ciąży: )
Super Też chciałam robić foty co miesiąc, ale tak mi zeszło, że już było za późno.
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
debesciara na prezent nic nie poradze, ja bardziej mysle pod katem ile sie u nas daje. Niestety za tydzien jestem na komuni u chrzesniaczki i w moim przypadku dac 1000zl to za malo, norma jest 1300 i wiecej. Dziadkowie daja po 1000. Masakra. Jako zwykli goscie dalibysmy pewnie z 400-500zl

A nizej moj bebzolek
Chudzina Zgrabny brzuszek Z tymi kwotami na komunię to jakaś masakra. U nas nawet na ślub mało kto tyle daje. Najwyżej rodzice.
Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Melduje się po. Wszystko ok, moja cora ma murzynski nos hehe waży 1392. Lekarz stwierdził ze nie przekroczy 4kg. Twarz jak zwykle zaslaniala jedną ręką.... ale i tak jest śliczna
No i pięknie
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Cześć

Melduję się po wizycie opóznionej 1,5 godziny
Szyjka nadal skrócona i rozwarcie, ale w granicach normy, więc bez luteiny.
Mała ma 1400 g i wszystkie wymiary na swój wiek, więc pewnie wielka nie będzie
No i okręciła się główką w dół, a resztę ciała ma tak jak myślałam.
Kolejna wizyta z KTG 6 czerwca.

No i sprzedaliśmy meble babeczce w 8 miesiącu
Rosną te nasze dzieciaczki jak na drożdżach
Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Podliczyłam ile mam jakich ciuszków i jestem przerażona, czekają mnie OGROMNE zakupy
To tylko się cieszyć. Zakupy dla dzieci to sama przyjemność
Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Zief... My po porannym ktg dziś jest ok ale wczoraj byl stresik... Tętno tak podskoczyło prawie 1,5 h pod ktg krew na cito do badania i z antybiotykami zostajemy dalej. Już 6 dob w szpitalu i liczymy na wiecej.
Dobrze, że zostajecie, bo w domu tylko byś się stresowała każdym ukłuciem. A Twój brzuch jest najlepszym inkubatorem dla Małej, więc korzystaj z "dobrodziejstw" szpitalnych jak najdłużej.

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość

Ja nie śpię od 4 rano. Miałam głupi sen bo śnił mi się chłopiec ok 8 lat i że go reanimowali na środku ulicy na łóżku szpitalnym. Ale zmarł. Widziałam jego twarz i mam wrażenie że skądś go znam :banghead: Tak więc po spaniu
Brrr... aż mnie ciary przeszły

Melduję się i zmykam wstawić jakieś pranie.
svelta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 09:31   #1678
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

O jak mi młody po żebrach daje i żoładku
Masakra..
A się zastanawiałam co on tak spi to mam teraz
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 09:34   #1679
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
O jak mi młody po żebrach daje i żoładku
Masakra..
A się zastanawiałam co on tak spi to mam teraz
ja mam tak czasami że jeden dzień jest leniwa na maksa i ta myśle o niej że się nie rusza a na następny dzień daje mi do wiwatu prawie non stop :P
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 09:41   #1680
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

sunfire, moje Dziecko też ostatnio przybiera interesujące pozycje Szczególnie uwielbia wypychać mi nogi do góry I ja wtedy głupieję, czy mnie się macica stawia czy to tylko jego stopulce, ale jak po kilku sekundach masowania przechodzi to wiem, że to te wielkie małe stopy

Postanowiłam zrobić dziś zakupy totalne, w miarę możliwości. Odpuszczę sobie kupowanie chusty i torby do wózka, bo to planuję załatwić przez internet. A poza tym muszę kupić: kaftaniki, śpiochy ze stopami, śliniaki, otulaczek, pieluchy tetrowe, pościel, ochraniacze na materacyk, myjki frotte, termometr wielofunkcyjny, podpaski, podkłady poporodowe, duże płatki higieniczne, herbatę na kolki, lek z simetikonem, patyczki do uszu, mydło Biały Jeleń, fridę, krem ochronny z filtrem, wodę morską, sól fizjologiczną, gaziki jałowe, Octenisept, nożyczki do paznokci, szczotkę do butelek, pojemnik na smoczek, pojemniki na mleko, balsam do ciała i chusteczki nawilżane

Napisałam co muszę kupić, bo może okaże się to dla którejś z Was inspiracją

Pościel mam, ale tylko jeden komplet. Tetrówek też tylko jedno opakowanie, więc dokupuję jeszcze jedno
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 12:27:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.