architektura krajobrazu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 17:47   #1
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118

architektura krajobrazu


Jestem w 2 kl liceum no i zaczynam myslec o studiach ... ostatanio zawitala mi do glowy wlasnie architektura krajobrazu/ogrodów (nieiwme jak to sie poprawnie mowi) ale bardzo bym sie chciala czegos dowiedziec o tych studiach wiec taka moja mala prosba ... jkaby ktos sie znalazl kto jest po takich studiach albo chociaz duzo o nich wie zeby napisał ... z gory dziekuje ;*
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 22:35   #2
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: architektura krajobrazu

a dokładniej co Cię interesuje?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 15:38   #3
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: architektura krajobrazu

chcialam sie dowiedziec czy wogole oplaca sie cos takiego studiowac .. czy potem jest jakis problem zeby prace znalezc

interesuje mnie tez czego tam sie dokldanie uczy (jestem na rozszerzonej biologi i w 1 kl mialam te cykle rozwojowe roslin itp i strasznie mi to trudno wchodzilo dpo glowy .. wrecz nic nieumiem :P)no i wlasnie czy glownie jest cos takiego, czy generalnie jest trudno aa i czy trzeba znac kazda nazwe laciska roslinki:P...aha i jak to jest do kazdego ogrodu trzeba miec jakos swoja wlasna koncepcje (co za tym idzie trzeba byc baardzo kreatywnym zeby cos w tym kierunku robic)?

moze troche glupie te pytania :P ale ja bym sie chciala wszystkiego o tym dowiedziec
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 16:13   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: architektura krajobrazu

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość

moze troche glupie te pytania :P ale ja bym sie chciala wszystkiego o tym dowiedziec

To może tak skorzystać z wyszukiwarki ?? Ja nie wiem, ze też ludziom się chce zakładać osobne wątki i czekać ileś godzin na odpowiedź, zamiast znaleźć wszystkie potrzebne informacje korzystając z wyszukiwarki w ciągu krótkiej chwili ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 18:03   #5
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: architektura krajobrazu

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość

moze troche glupie te pytania :P ale ja bym sie chciala wszystkiego o tym dowiedziec
To idz na spotkanie wstepne na taką uczelnię, ktora prowadzi ten kierunek - chyba wszystkie uczelnie organizują takowe spotkania.
Z tego pamietam, za moich czasow (gdy sie zdawalo jeszcze egzaminy na studia) na architekturę krajobrazu był np. egzamin z rysunku.
pozdr
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 09:22   #6
whisky1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
Dot.: architektura krajobrazu

ja jestem na architekturze krajobrazu...projektujesz ogrody place zabaw wszędzie gdze zielono duzo masz łaciny nazewnictwo..zaprojektowa c nie jest łatwo musi być ciągłość czyli ładnie w lato jAK I zimie..do tego musisz znać warunki w jakiej rośliny rosna i wysokość jaka osiągaja...dochodzi budownictwo betony szkło różnego rodzaju kostki obróbka nasion, upraca gleby typy gleby rodzaje ogrodów np renesansowy, barokowy itd...jest tego w cholere ale polecam duuuuzo teori
whisky1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.