Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 09:10   #1531
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Ja też wczoraj średnio jadłam,ale raczej jeśli chodzi o ilość,mało i o dziwo nie byłam głodna ale wiem,że tak nie może zdarzać się częściej bo sobie rozwalę metabolizm
Masz obsesję na punkcie lodów
ja wczoraj tez za maloale dzisiaj na IIsniadanie pochlone chyba mieszanke studencka bo wlasnie jestem na lotnisku ipo drodze w sklepie sobie zakupilam:d

milego dnia
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:17   #1532
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
ja wczoraj tez za maloale dzisiaj na IIsniadanie pochlone chyba mieszanke studencka bo wlasnie jestem na lotnisku ipo drodze w sklepie sobie zakupilam:d

milego dnia
Tylko tam pilnuj reszty posiłków



Dziewczyny,macie jakieś przepisy na coś na szybko do makaronu pełn.na obiad? Mam ochotę na sos grzybowy,ale nie wiem jak go zrobić

I melduję,że obok mnie cała szuflada słodyczy, ptasiego mleczka, baryłek,a mnie nie kuuusi
Ale ja nie jestem słodyczowym potworem więc i się nie dziwię... moim nałogiem są niestety chipsy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:33   #1533
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez little_dove Pokaż wiadomość
jak sie tym olejem posługujesz? na mokre suche włosy nakładasz? i co dalej zawijasz je w coś ? jak długo to sie trzyma na włosach? i czy zwykłym szamponem da sie to zmyć?
wiem dużo pytań ale chcialabym spróbować
taki olej jak kupujecie z kokosu czy migdałów to on ma jakies dodatki? czy to po prostu zwykły olej jest? bo zasanawiam sie czy da sie go w jakimś kosmetycznym ewentualnie aptece kupić ?
Pisałam gdzieś wcześniej, że kupowałam w internecie, na Biochemii Urody. Kosztuje malutko, jakieś 7-8zł. Olej nakładam na suche, dokładnie wyszczotkowane włosy. Spinam je potem klamrą, albo gumką, tak żeby mi się nie brudziła koszulka. Trzymam zazwyczaj całą noc, albo w dzień jak nigdzie nie wychodzę. Wszystko zmywam zwykłym szamponem, jeżeli nałożyłam tego oleju dużo to myję dwa razy.
Dziewczyny pisały, że olej kokosowy jest też dostępny w Almie, ale nie szukałam jeszcze.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:36   #1534
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Tylko tam pilnuj reszty posiłków



Dziewczyny,macie jakieś przepisy na coś na szybko do makaronu pełn.na obiad? Mam ochotę na sos grzybowy,ale nie wiem jak go zrobić

I melduję,że obok mnie cała szuflada słodyczy, ptasiego mleczka, baryłek,a mnie nie kuuusi
Ale ja nie jestem słodyczowym potworem więc i się nie dziwię... moim nałogiem są niestety chipsy
hm...kolo mnie tez czekoladki paluszki ale nic...za duzo dzisiaj kalorycznie wyszlo no ale w sumie zdrowe kcal bo teraz jeszcze do wiesniaka mieszanka studencka....
ja uwielbiam sosy pomidorowe...mozesz zrobic na szuybko z koncentratu i ziol albo keeetchup
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:53   #1535
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

A propo włosów to ja teraz czekam aż spray księżniczkowy dadzą na promocje w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
hm...kolo mnie tez czekoladki paluszki ale nic...za duzo dzisiaj kalorycznie wyszlo no ale w sumie zdrowe kcal bo teraz jeszcze do wiesniaka mieszanka studencka....
ja uwielbiam sosy pomidorowe...mozesz zrobic na szuybko z koncentratu i ziol albo keeetchup
A ile kalorii Ci już wyszło i co zjadłaś?
Idę poszukam koncentratu pomidorowego Mam świeżą bazylię to w ogóle pysznie by było!



Rodzice pojechali na zakupy,mama dostała kartkę co ma mi kupić i zakaz powrótu do domu ze smakołykami
Dziewczyny,jak robicie taki serek do smarowania pieczywa? Twaróg chudy, trochę jogurtu,przypraw,szczypio rek itp.i coś jeszcze dodajecie?

Jakąś taką motywację do redukcji czuję ... zaparłam się,musi mi się udać z tymi pozostałymi kilogramami


A macie może jakieś fajne artykuły z gazet z przykładami ćwiczeń? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za wklejenie


Edit: zrobiłam sos z jednego z przepisów Smaczny Wizaż. Wyszedł pyszny. I weź tu nie kochaj wizażu :P

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2009-12-29 o 14:28
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:31   #1536
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

dziekuje za rady ...jak bede na miescie to moze uda mi sie kupic gdziej jakis olej a nie przetłuszczają wam sie bardziej po tym włosy. bo ja mam niestety tendencje do przetłuszczających sie i musze myć codziennie

co do ćwiczeń to polecam wszystkie 5min abs, buns itp a oprocz tego znalazlam fajna stronke z ćwiczeniami w formie filmików na wszystkie partiie ciała nic tylko sie brać i ćwiczyć

http://abcodchudzanie.pl/wideo/miesn...-dolny-odcinek
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:31   #1537
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A propo włosów to ja teraz czekam aż spray księżniczkowy dadzą na promocje w Rossmannie


A ile kalorii Ci już wyszło i co zjadłaś?
Idę poszukam koncentratu pomidorowego Mam świeżą bazylię to w ogóle pysznie by było!



Rodzice pojechali na zakupy,mama dostała kartkę co ma mi kupić i zakaz powrótu do domu ze smakołykami
Dziewczyny,jak robicie taki serek do smarowania pieczywa? Twaróg chudy, trochę jogurtu,przypraw,szczypio rek itp.i coś jeszcze dodajecie?

Jakąś taką motywację do redukcji czuję ... zaparłam się,musi mi się udać z tymi pozostałymi kilogramami


A macie może jakieś fajne artykuły z gazet z przykładami ćwiczeń? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za wklejenie


Edit: zrobiłam sos z jednego z przepisów Smaczny Wizaż. Wyszedł pyszny. I weź tu nie kochaj wizażu :P
oj...wstyd sie przyznac ile ale na sniadanie byly 2jablka, mandarynka, 2jajka(jajecznica bez tluszczu) a na IIsniadanie grejfrut i mieszanka, obiad wiesniak i mieszanka...a w domu moze marcghewke schrupe, bo nie mam nic bo jutro wyjezdzam a tez nie wiem o ktorej dzisiaj dotre do domku

podaj przepis na sos
ja tez mam zaparcie...ale dzisiaj jakos tak z ta mieszanka... ale od 4 napewno biore sie za siebie ostro bo wtedy tylko miesiac do moich urodzin a ostatnio nawet podoba mi sie moj brzuszek rewelacjii nie ma ale zawsze cos
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 14:56   #1538
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez little_dove Pokaż wiadomość
dziekuje za rady ...jak bede na miescie to moze uda mi sie kupic gdziej jakis olej a nie przetłuszczają wam sie bardziej po tym włosy. bo ja mam niestety tendencje do przetłuszczających sie i musze myć codziennie

co do ćwiczeń to polecam wszystkie 5min abs, buns itp a oprocz tego znalazlam fajna stronke z ćwiczeniami w formie filmików na wszystkie partiie ciała nic tylko sie brać i ćwiczyć

http://abcodchudzanie.pl/wideo/miesn...-dolny-odcinek
Ja raczej szukam czegoś w wersji papierowej bo komputer stoi u brata pokoju i nie zawsze mam jak ćwiczyć coś z Internetu.
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
oj...wstyd sie przyznac ile ale na sniadanie byly 2jablka, mandarynka, 2jajka(jajecznica bez tluszczu) a na IIsniadanie grejfrut i mieszanka, obiad wiesniak i mieszanka...a w domu moze marcghewke schrupe, bo nie mam nic bo jutro wyjezdzam a tez nie wiem o ktorej dzisiaj dotre do domku

podaj przepis na sos
ja tez mam zaparcie...ale dzisiaj jakos tak z ta mieszanka... ale od 4 napewno biore sie za siebie ostro bo wtedy tylko miesiac do moich urodzin a ostatnio nawet podoba mi sie moj brzuszek rewelacjii nie ma ale zawsze cos
Przecież Twoje śniadanie to ok. 300kcal Ola! 2jajka-150kcal,owoce-na oko 130kcal. Mieszanka (dużo zjadłaś?), wieśniak,ok ale nie na obiad. Mało,mało,mało
Robiłam ten sos: http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=106 ale masła dałam łyżeczkę,to samo mąki,a zamiast śmietany pół jogurtu naturalnego

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Dziewczyny, znalazłam kilka fajnych dietetycznych przepisów

Na słodko,tylko zdecydowanie z mniejszą ilością cukru:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=475
Na drugie śniadanie może być:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=778
Naleśniki do smażenia bez tł.
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=94
Mogą być na obiad. Kiedyś robiłam podobne
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=332
Pizza dietetycznie
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=515
Kolejna propozycja na obiad:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=783
Bułki razowe:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=376
Chlebki proteinowe:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=328
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 15:25   #1539
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

no ale na sniadanie braklo mi owsianki zapomnailam wczoraj kupic... a jutro jade do Łodzi miszanki...oj duuuzo duuuzo hehe...
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 08:33   #1540
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Ola, masz 4 lutego urodziny? Ja też I z Łodzi jestem

poświąteczne 2 kg mi spadło
powoli rozkręcam się w bieganiu znów, dzisiaj 10 km będzie, potem brzuch i ręce na siłowni
mieliśmy z TŻ zawirowania dotyczące Sylwestra, bo on miał iść gdzieś indziej, ja też, potem ja tam gdzie on, a teraz oboje razem gdzieś indziej :P do jego kolegi i tego kolegi dziewczyny fryzurka mi się b. podoba, oczyszczanie twarzy było.. bolesne aaaa a dzisiaj wycisnęłam syfa z czoła jeszcze :P musze zacząć b. dbać o cerę, bez dwóch zdań
muszę się pozbyc jeszcze 1 kg bo mam te głupie boczki znowu :/ ale stosuje poprostu MŻ

dzisiaj na śniadanko: grahamka, pół z 2 kulkami mozzarelli, 2 plasterkami szynki, ogórkiem kiszonym i siemieniem, pół z wieśniakiem ogórkiem i siemieniem, jabłko a teraz popijam miętkę

jak zbiorę siły to polecę na siłkę, na obiad będą pierogi z mięsem z wody i warzywka jakieś, zjem sobie z 5-6, nie będę szaleć =)

a na kolacje jajka z czymś na jedną przekąskę planuję serek owocowy, otręby i pomelo pół.. no chyba że wyląduję u TŻ :P
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 12:24   #1541
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Nie wiem co mi jest
Mam jakiś melancholijny nastrój,siedzę i rozmyślam o tym roku. Analizuję,wspominam i nie wiem jak się ogarnąć,żeby nadchodzący rok był lepszy.
Coś czuję,że niedługo walnę Wam długi smętny post


Dietowo ok,zjadłam duuże śniadanie,więc drugie pominę,zjem najwyżej kilka fistaszków albo pomarańcze. Pokręciłam trochę HH,wieczorem tez planuję
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 12:32   #1542
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Monia, ja miałam taki nastrój przedwczoraj, też analizowałam wszystko i miałam milion myśli na sekundę. Teraz już się ogarnęłam i jest dobrze.
Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Byłam dziś na solarium, w poniedziałek na mini zakupach - kupiłam sobie bluzkę, przy okazji dowiedziałam się, że rozmiar s jest idealny i to nie tylko w jednym sklepie. Do tego TŻ kupił mi wczoraj śliczne kolczyki na sylwestra.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:48   #1543
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Muszę chyba dzisiaj wieczorem usiąść i porozmyślać,żeby trochę "oczyścić" sobie głowę z tych myśli bo zwariuję
Fuksja,pochwal się kolczykami
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:04   #1544
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Po sylwestrze się pochwalę, bo teraz są u TŻa a zobaczymy się dopiero jutro.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:22   #1545
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Po sylwestrze się pochwalę, bo teraz są u TŻa a zobaczymy się dopiero jutro.
Uwielbiam biżuterię,więc czekam
Aktualnie poluję na jakiś fajny czarny komplet,najlepiej srebro z czarnymi kamykami.
W ogóle taka jedna bransoletka czy coś na szyję potrafi świetnie dopracować zestaw

Dziewczyny,garść fistaszków o tej porze to nie grzech
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:18   #1546
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

siema dziewczyny
wraaacam do Was !!
bo nareszcie mam neta na moim laptopku, bo na domowym kompie to mnie szlag trafia, wciąż się zacina :/ a tu śmiga jak marzenie
no dobra więc tak... przytyłaam! nie wiem ile bo nie mam wagi, ale widze po sobie mowie Wam, to największa demotywacja jaka może być. ale zamienię ją w motywację do odchudzania przejadły mi się słodycze, piczywo itp. mam znowu ochotę zdrowo jeść tylko wieśniaki mi zbrzydły, bo nawet jak porzuciłam dietę to jadłam ich dużo. Ale będę jeść nadal

co do oleju kokosowego na włosy, bo widziałam, że pisałyście o nim, to ja zamawiam z oriflame takie pojedyncze, jednorazowe tubki i to jest olejek na gorąco, wkłada się taką tubkę do wrzącej wody na około minutę, potem się wyciąga, czeka chwilkę, żeby nie był za gorący i potem na suche włosy też go bardzo lubię.
a dziś kupiłam sobie ciucha na sylwestra, kupiłam też trochę kosmetyków, zrobiłam maseczkę drożdżową na twarz, a zaraz nałożę naftę z olejem rycynowym na włosy ;D a jak tam Wasze plany na sylwka i przygotowania? sorry, jeśli juz pisałyście, ale nie czytałam wszystkiego
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 22:54   #1547
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Witajcie kochane
Ja po swietach ze 3 kg przytylam napewno, zadnych hamulcow, obzarciuch jak swinia. A na jutro - upichcilam krokiety z serem i pieczarkami od 2 stycznia - czas wziac sie za siebie

a poki co, mam jakis dobry nastroj, to nic ze jestem kompletnie splukana, kupilam mase ciuchow, kosmetykow. i jade jutro na swietna impreze i co mi wiecej do szczescia trzeba. No tak z 10 cm mniej w pasie

monia, glowa do gory, kazdy miewa gorsze dni - takie rozkminki, bez sensowne sa najgorsze siedze juz ktoras godzine z olejem na glowie - nie wiedzialam ze o tym temat przyciemnilam wlosy, jeszcze jutro malowanie paznokci mnie czeka i moge jechac!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 08:47   #1548
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

ja muszę ulożyć włosy, dopracować pazury, iść po torebkę do Galerii
iść na siłownię, umyć się umalować, najeść i o 16 do TŻ a o 20 impreza
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 10:05   #1549
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
Ola, masz 4 lutego urodziny? Ja też I z Łodzi jestem
tak 4luty? wodniczek! ha! najlepszy znak
no ja wlasnie siedze w Łodzi ze znajomymi bo przyjechalam na sylwestra....ale nie wiem czy to byl dobry pomysl...tak jakos dziwnie sie czuje...moze moglam isc pracowac? ale juz nie chcialam... mam zamiar sie swietnie bawic a co!!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Uwielbiam biżuterię,więc czekam
Aktualnie poluję na jakiś fajny czarny komplet,najlepiej srebro z czarnymi kamykami.
W ogóle taka jedna bransoletka czy coś na szyję potrafi świetnie dopracować zestaw

Dziewczyny,garść fistaszków o tej porze to nie grzech
nie grzech no co ty

tu w Łodzi dziewczyny jedza wszystko i sa meeeega chude... ale wiedza juz ze ja nie jadam tego czy tamtego i slodyczy nie tykam...jedyne co to dzisiaj salatki w ogole wczoraj do poludnia malo zjadlam a pozniej poszlismy na pizze i zjadlam mala z kumpela wiec nie najgorzej chyba aaa...i jeszcze lody bo obiecala mi za to ze jej prezent na swieta zrobilam
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 11:09   #1550
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
ja muszę ulożyć włosy, dopracować pazury, iść po torebkę do Galerii
iść na siłownię, umyć się umalować, najeść i o 16 do TŻ a o 20 impreza
wow ile masz do zrobienia
a gdzie sie wybieracie?


Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
tak 4luty? wodniczek! ha! najlepszy znak
no ja wlasnie siedze w Łodzi ze znajomymi bo przyjechalam na sylwestra....ale nie wiem czy to byl dobry pomysl...tak jakos dziwnie sie czuje...moze moglam isc pracowac? ale juz nie chcialam... mam zamiar sie swietnie bawic a co!!


nie grzech no co ty

tu w Łodzi dziewczyny jedza wszystko i sa meeeega chude... ale wiedza juz ze ja nie jadam tego czy tamtego i slodyczy nie tykam...jedyne co to dzisiaj salatki w ogole wczoraj do poludnia malo zjadlam a pozniej poszlismy na pizze i zjadlam mala z kumpela wiec nie najgorzej chyba aaa...i jeszcze lody bo obiecala mi za to ze jej prezent na swieta zrobilam
olusia w Łodzi baluje mnie w tym roku do Bydgoszczy wywieje jem zdrowe sniadanko, zaraz jakis obiadek bo mieso od wczoraj mi sie marynuje i za 2 godziny pociag jupi

monia, fuksja, a Wy gdzie Nowy Rok powitacie? niestety grezesze kawa z mlekiem i cukrem, jestem taka niewyspana, z wrazenia spac nie moglam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 11:17   #1551
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Ja Sylwestra spędzam w domu. Z psem.
Bez rodziny,której nienawidzę. Wczoraj osiągnęli szczyty swojej bezczelności,swojego chamstwa. Żebym miała gdzie się wynieść to już bym miała psa pod pachą i torby spakowane. Dla mnie oni już nie są moją rodziną.
Bez (ex?)TŻ,na którego nie mogę dzisiaj liczyć.
Spłukana bo za ostatnie pieniądze nakupiłam przed chwilą alkoholu.
Jak się dzisiaj nie zapłaczę na śmierć przy kieliszku to się jutro odezwę.

Szczęśliwego Nowego Roku!

_______
Powiedzcie,że nowy rok będzie lepszy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 12:14   #1552
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Najlepszego dziewczyny ja też w Łodzi jestem ;D
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 12:43   #1553
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

4 :P
a bawię się z TŻ u jego kolegi i dziewczyny kolegi- będziemy w cztery osoby, tak kameralnie

Monia.. kurcze co się stało? jak nie chcesz to nie pisz... ale zmarwiłam się strasznie jak to przeczytałam
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:17   #1554
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
Monia.. kurcze co się stało? jak nie chcesz to nie pisz... ale zmarwiłam się strasznie jak to przeczytałam
Długo by pisać ...

Ale jest Nowy Rok,więc głowa do góry i do przodu trzeba iść.

Na dobry początek dobre śniadanie:płatki owsiane z jabłkiem i odrobiną Nutelli. Taki mały noworoczny grzech.
Dziewczyny,wierzycie w to,że jaki pierwszy dzień taki cały rok?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:40   #1555
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

nigdy o tym nie myslalam, ale chcialabym zeby tak bylo


mam juz 18 lat rocznikowo
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:50   #1556
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
nigdy o tym nie myslalam, ale chcialabym zeby tak bylo


mam juz 18 lat rocznikowo
Ja obserwując moje poprzednie lata widzę,że chyba to się sprawdza. Sama nie wiem czy to dobrze czy źle

Mi za 9 dni dwudziestka stuknie. Koniec bycia nastolatką

Miałam do końca roku osiągnąć swój cel wagowy i lipa.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:30   #1557
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Witam noworocznie.
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ale jest Nowy Rok,więc głowa do góry i do przodu trzeba iść.
Dziewczyny,wierzycie w to,że jaki pierwszy dzień taki cały rok?
Otóż to, trzeba myśleć pozytywnie.
Ja tam w takie zabobony nie wierzę.
Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
mam juz 18 lat rocznikowo
A ja 21.
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Miałam do końca roku osiągnąć swój cel wagowy i lipa.
Mi też się nie do końca udało, ale liczyłam się z tym.

Dziś się zważyłam (po lekkim śniadaniu, w ciuchach, przed wypróżnieniem) - na wadze 60.5kg, czyli nie przytyłam przez Święta ani w Sylwestra. Nie jest źle.
Do zrzutu zostało mi tylko ok. 5kg, biorąc pod uwagę, że schudłam ponad 8kg to wszystko jest do zrobienia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:45   #1558
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Witam noworocznie.

Otóż to, trzeba myśleć pozytywnie.
Ja tam w takie zabobony nie wierzę.

A ja 21.

Mi też się nie do końca udało, ale liczyłam się z tym.

Dziś się zważyłam (po lekkim śniadaniu, w ciuchach, przed wypróżnieniem) - na wadze 60.5kg, czyli nie przytyłam przez Święta ani w Sylwestra. Nie jest źle.
Do zrzutu zostało mi tylko ok. 5kg, biorąc pod uwagę, że schudłam ponad 8kg to wszystko jest do zrobienia.
Co Ty mdlejesz, po 20stce dopiero życie się zaczyna
Ja schudłam7kg. Pamiętam jak się zawzięłam i waga ładnie leciała. A teraz z każdym kilogramem ciężej idzie.

Muszę sobie rozpisać plan ćwiczeń. Nowy Rok to może jakoś łatwiej będzie się pilnować.
W ogóle macie dziewczyny jakieś postanowienia noworoczne?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:58   #1559
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
W ogóle macie dziewczyny jakieś postanowienia noworoczne?
Ja mam sporo postanowień, nie tylko związanych z dietą i fitnessem.
W ogóle, to będzie dla mnie trudny rok.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:59   #1560
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja mam sporo postanowień, nie tylko związanych z dietą i fitnessem.
W ogóle, to będzie dla mnie trudny rok.
Zdradzisz
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.