Ile dzisiaj zjadłam ? :) II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-25, 19:52   #751
SoYa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 736
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

agulkaa dzięki Ci.
Kiedyś jadłam 'normalniej', ale biorę leki- niektórzy nazywają to głupotą...
__________________
Hey, what's the big idea...

Yo, Mika!

SoYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:05   #752
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem Ptysiu czy wiesz jaki jest temat? dziewczyna napisala co zjadla a niewazne czy to jest zdrowe czy nie...i tak wiekszosc ludzi je niezdrowo, a duzo wczesniejsze posty dziewczyn tez wcale nie są "zdrowe" ...wiec wiecej luzu
Akurat to jest b. ważne...

Wątek nazywa się, tak jak się nazywa, ale to nie jest miejsce, gdzie piszemy co się zjadło, ot tak... (taki temat może być na plotkowym, a nie na dietetyce) - nie taki cel wątku. Jadłospisy głodówkowe będą krytykowane zawsze. Nie od dziś proszę: nie masz ochoty słuchać komentarzy dot. swojego jadłospisu, nie chcesz nic zmieniać -> nie wklejaj go.

__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:21   #753
*Ptysia*
Raczkowanie
 
Avatar *Ptysia*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 87
GG do *Ptysia*
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Akurat to jest b. ważne...

Wątek nazywa się, tak jak się nazywa, ale to nie jest miejsce, gdzie piszemy co się zjadło, ot tak... (taki temat może być na plotkowym, a nie na dietetyce) - nie taki cel wątku. Jadłospisy głodówkowe będą krytykowane zawsze. Nie od dziś proszę: nie masz ochoty słuchać komentarzy dot. swojego jadłospisu, nie chcesz nic zmieniać -> nie wklejaj go.


otóż to
__________________
06.08.2007 <-- start --> cel : zdrowe odżywianie

bez słodyczy
: dzień 13 (max. 9 dni) rekord
bez napadu: dzień 1 (max. 7 dni)

Kocham mojego Pierożka
*Ptysia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:45   #754
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
italianko - a jakie zdrowe tłuszcze powinnam jeść? jak odróznic je od tych niezdrowych?
- Ok. 25-30% w Twojej diecie powinny stanowić tłuszcze.
- Unikasz trans, reszta, czyli: nasycone, jednonienasycone oraz wielonienasycone powinny być w proporcjach ok. 1:1:1

Są to założenia, m.in 10PŻ, ale żeby nie było, że znów tylko o tym piszę - "Żywienie człowieka" pod redakcją Gawęckiego - podobne dane

Przykłady tłuszczów z podziałem na konkretne produkty znajdziesz w wątkach podwieszonych.

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Zdrowe tłuszcze (w skrócie NNKT - nienasycone kwasy tłuszczowe): np. orzechy włoskie, laskowe, pestki dyni, słonecznika, migdały, siemie lniane, pistacje.

Oliwa z oliwek, avocado, tłuszcz z ryb.
NNKT - niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe

Czytam i czytam próbując się dowiedzieć co wchodzi w skład i wyszło mi, że jednonienasycone oraz wielonienasycone - jeśli tak jest wszsytko się zgadza i przykłady są prawidłowe


Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
i czemu serek topiony odpada? myślałam, że to wlasnie zdrowy tłuszcz?

a jeśli nie serek topiony to co powiesz na rama creme bonjour jogurtowy z wasa na śniadanko? moze byc?
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Serki topione na redukcji niestety odpadają gdyż zwierają duże ilości tłuszczy nasyconych. Tak samo tej ramy i inne takie. Wybieraj chudy twaróg (0,5%). Ewentualnie półtłusty (ma ok. 4% tłuszczu).
Za Ather... nie są to rzeczy specjalnie polecane

Jednak... jeśli już masz ochotę na taką kanapkę - jedz raz na jakiś czas, bo zaraz wyjdzie, że tylko na samych twarogach, czy innych produktach każemy żyć, ale postaraj się, by mimo to dany posiłek był dobrze skomponowany... białko, warzywa... i zwróc uwagę na udział pozostałych tłuszczów w diecie. - jeśli bilans się będzie zgadzał, nie powinno być źle. Jak już wybierasz tego typu produkty zobacz co mają w składzie, poszukaj tych najlepszych (chociaz szczerze mówiąc... nie wiem, na co zwracać uwagę... ww, czy tłuszcze - zależy od diety na jakiej jesteś i całego bilansu)

Krem twarożkowy Bonjour (nie wiem jaki smak):
280kcal
5,4g Białka
4,1g Węglowodanów
27g Tłuszczu

Pomysł z sfd: twaróg chudy + ulubione zioła/przyprawy + ew. dodać łyżeczkę jogurtu nat. -> mamy podobny serek

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
te pieczywo wasa... odpuściłabyś sobie, zastępując chlebem razowym / żytnim lub ewentualnie pieczywem chrupkim ale ciemnym, nie tym 'puszystym' tylko z dziurkami i cienkim. twardszym... niedobrym bo te jasne pieczywo wasa jest z mąki pszennej, a ciemne z razowej.
Też tak uważam. Nie lubię kartonów... jedna bułka dla mnie to 3 kanapki, 3 wasy to nie to samo

Wybieraj produkty z pełnego przemiału

---

Chyba wszystko
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 23:12   #755
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

sn: owsianka (3 lyzki platkow owsianych, 2 lyzki musli, lyzka otrebow pszennych, banan, mleko 2%)
2sn: nektarynka, troche wisni, 4 kostki czekolady
ob: 4 kotlety sojowe z sosem bolonskim, salatka (ryz+feta+warzywa+jajko)
po: capuccino z bita smietana
kol: danio intenso makowe, kanapka (pasta lososiowa, plaster poledwicy, plaster mozarelli, pomidor)

pewnie beznadziejnie
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 07:55   #756
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

hmmm to rzeczywiscie zaczne jesc teraz zwykle, pelnoziarniste pieczywko, no ale opakowanie tej wasy skonczyc trzeba...
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 08:00   #757
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
hmmm to rzeczywiscie zaczne jesc teraz zwykle, pelnoziarniste pieczywko, no ale opakowanie tej wasy skonczyc trzeba...
Poszukaj w swojej okolicy piekarni w której mają żytnie bułki. Coś wspaniałego Ja osobiście uwielbiam rano chodzić do piekarni po te świeże bułeczki na II śniadanie. Chrupiące na zewnątrz, puszyste w środku i jeszcze ten smak mmm...

Bo te wasa... to jakieś nieporozumienie. To nawet do niczego nie podobne, nie mówiąc o smaku. No ale o gustach się nie dyskutuje.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 10:31   #758
Blair16
Raczkowanie
 
Avatar Blair16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 244
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

śn:
*nescafe frape (dluga szklanka mleka 0,5%)
*serek wiejski
ob:
*ok.450g warzyw na patelnie

podw:
*dwie kromki chrupkiego chleba light

kol:
*szklanka jogurtu naturalnego z garstką platkow
Blair16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 12:33   #759
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

- makrela wędzona pomieszana z kukurydzą
kawa z mlekiem

-activia
jablko

-ryba smażona
surówka

-będzie napewno serek wiejski
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 12:41   #760
Grono.Gnk
Przyczajenie
 
Avatar Grono.Gnk
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: BZN/wawa
Wiadomości: 4
GG do Grono.Gnk
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Siemka

P.

Mam 170 cm waga 55 co bym nie zjadł to i tak nie przytyje za szybka przemiana materii

Dlatego kupiłem sobie Monster mass taki środek dla kulturystów w miecha musze przytyc około 5 kg i chyba sie uda

a jem co popadnie non stop
Grono.Gnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 12:53   #761
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

120g musli z owocami i jogurtem naturalnym
100g pangi z wazywami + troche smietany, 25g cous cous .. i juz 1000 kalorii.. teoretycznie, wiecej dzis zjesc nie powinnam..
Samo 100g musli ma 350 kalorii.. co w tym musli tak tuczy? Rodzynki?
Jak zrobic samemu niskokaloryczne musli? Zawsze myslalam ze to zdrowe, a tutaj taka bomba kaloryczna..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 14:40   #762
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Talking

CYTAT:Ludowa
Ja pieprzę.
Jak można tak mało jeść?

Moje jadłospisy są bardzo, bardzo dalekie od ideału (w zdrowym pojęciu, a nie Waszym!), ale gdybym miała przeżyć caly dzień na drożdżówce, pierogach i 2 kanapkach albo robić sobie wyrzuty, że zjadłam 800 kal...

Przecież to nienormalne!



Nienormalne?Ja naprawdę nie liczę kalorii!Nie trzymam się nawet żadnej konkretnej diety.Po prostu:jem śniadanie,obiad kolację.Często owoce między posiłkami.A poza tym to nie znowu tak strasznie mało :P
Pzdr..

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Poszukaj w swojej okolicy piekarni w której mają żytnie bułki. Coś wspaniałego Ja osobiście uwielbiam rano chodzić do piekarni po te świeże bułeczki na II śniadanie. Chrupiące na zewnątrz, puszyste w środku i jeszcze ten smak mmm...

Bo te wasa... to jakieś nieporozumienie. To nawet do niczego nie podobne, nie mówiąc o smaku. No ale o gustach się nie dyskutuje.
Wasa=nieporozumienie?Prze cież to jest pyszne...Ale jak sama powiedziałaś-
o gustach się nie dyskutuje...

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-07-26 o 16:04 Powód: Ponawiam: proszę o używanie opcji "edytuj"
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 15:30   #763
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez Hei_di Pokaż wiadomość
Wasa=nieporozumienie?Prze cież to jest pyszne...Ale jak sama powiedziałaś-
o gustach się nie dyskutuje...

Powiedz mi jak karton może byc pyszny, bo nie rozumiem To nawet zdrowe nie jest ;]
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 18:56   #764
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez Hei_di Pokaż wiadomość
Wasa=nieporozumienie?Prze cież to jest pyszne...Ale jak sama powiedziałaś-
o gustach się nie dyskutuje...
ekhm... no cóż

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak karton może byc pyszny, bo nie rozumiem To nawet zdrowe nie jest ;]
Dobrze powiedziane Nefre
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:15   #765
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez Grono.Gnk Pokaż wiadomość
Siemka

P.

Mam 170 cm waga 55 co bym nie zjadł to i tak nie przytyje za szybka przemiana materii

Dlatego kupiłem sobie Monster mass taki środek dla kulturystów w miecha musze przytyc około 5 kg i chyba sie uda

a jem co popadnie non stop
jeeeej jak ja co zazdroszczeja schudłam jakies 20 kilo z 77 na (no i tu zalezy kiedy)57/60teraz akurat waże 59.5 i chce schudnac do tych 57 bo wtedy miaąłm taaaki płaski brzuch no bo wiecie jak juz schudne tak jak mi odpowiada to koniec pochaowania i wrzeram to na co mam ochote a potem waga w góre:/a dzisija jadłam:skobka chcleba razowego ze soja z paprykarzem z ryb karpiowatych,no i ogórkiem;bułka grachamka z śledzikiem i cebulka;takie smazone cos co ma w wiekszości mieso ryby i troche krewetek wraz z moja sałatka(nie bede opisywać bo sie nie zmieszcze);połtora normalnej bółki z margaryna i paprykarzem i ogórkiem;galaretka; ii? aaa i ciasteczka maślane ok 7 sztuk. o boze ile ja zjadłam:eek!: no ale jutro zjem mniej
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:26   #766
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość

Też tak uważam. Nie lubię kartonów... jedna bułka dla mnie to 3 kanapki, 3 wasy to nie to samo

Wybieraj produkty z pełnego przemiału
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Bo te wasa... to jakieś nieporozumienie. To nawet do niczego nie podobne, nie mówiąc o smaku. No ale o gustach się nie dyskutuje.
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak karton może byc pyszny, bo nie rozumiem To nawet zdrowe nie jest ;]
NIENAWIDZĘ Wasy, Macy i każdego tego typu 'pieczywa'. Niedawno kupiłam Macę razową - jest paskudna. Nie wiem, czy w porównaniu z normalnym pieczywem ma lepsze wartości - na 100g B 7,9 g W 72,2 g T 2,2 g Bł 8,5 g kcal 319. Skład: mąka pszenna 5000, mąka żytnia razowa 2000 (25%), woda, sól (0,6 %).

Chętnie jadłabym grahamki lub żytnie bułki, ale w mojej piekarni nie ma żytnich, a co do grahamek mam poważne wątpliwości, czy w ogóle są grahamkami Poza tym nie znam kaloryczności, składu i wartości odżywczych takiej grahamki, i jakoś boję się jeść

I co mi zostaje? Obrzydliwa maca?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:32   #767
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość

Chętnie jadłabym grahamki lub żytnie bułki, ale w mojej piekarni nie ma żytnich, a co do grahamek mam poważne wątpliwości, czy w ogóle są grahamkami Poza tym nie znam kaloryczności, składu i wartości odżywczych takiej grahamki, i jakoś boję się jeść

I co mi zostaje? Obrzydliwa maca?
w tabelach są podane wartości odżywcze grahamek
Ale grahamki ni to z pszennej ni to z żytniej - taka mieszanka, mąka graham
A poza tym zawsze masz chleb razowy / żytni. Czy też pakowane pieczywo żytnie np. ze śliwką. bardzo dobre Ale wolę świeże z piekarni ^^
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 20:43   #768
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

hej, od długiego czasu czytam namiętnie o zdrowym odżywianiu i stworzyłam taki oto przykładowy jadłospis, chetnie poslucham komenatrzy i jakchis rad


śniadanie:
-owsianka, troche twarogu chudego z jog naturalnym 0%, łyżka otrębów pszennych, łyżka siemienia o obniżonej zaw tł, pare orzechow włoskich, szczypta cynamonu

2śniadanie:
-2kromki chleba razowego z chuda szynka, salata, pomidorem, ogorkiem, rzodkiewka i szczypiorkiem

obiad(przed treningiem)
-2 jajka na twardo
-sałatka z odrobina sera poltlustego typu feta,2 malych pomidorow, 2 srednich ogorkow malosolnych, troche cebuli

podwieczorek(po treningu)
-banan zmiksowany z duzym kefirem 0%, lyzka miodu, troche rodzynek

kolacja
-125g twarogu chudego
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 21:11   #769
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak karton może byc pyszny, bo nie rozumiem To nawet zdrowe nie jest ;]
jak ktoś chce jesc wase to niech jje na zdrowie..
ostatnio w tym temacie zrobiło się strasznie agresywnie i niektóre osoby sa atakowane cąłkowicie bez powodu
ludzie, uczmy się tolerancji a wszystko będzie o wiele łatwiejsze...
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 21:17   #770
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Smile

ŚNIADANIE:1 zielone jabłko
OBIAD:,,Danie w 5 minut;Spaghetti po neapolitańsku" 150g
KOLACJA:300 g pizzy ,,TRZY SERY"
(+ WODA)
Wiem,że ,,bardzo zdrowo",no ale..Ok,nie żyje zdrowo....:/
Po prostu w mojej rodzinie tak się je...Szybko,w biegu.A przy okazji niezdrowo...Może pora to zmienić?

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak karton może byc pyszny, bo nie rozumiem To nawet zdrowe nie jest ;]
Ok,może z tym pysznym to przesadziłam ...Ok:jest dobre..;P
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-07-26 o 21:55 Powód: Hei_di - po raz trzeci dziś - prosze o używanie opcji EDYTUJ i nie pisanie post pod postem.
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 22:00   #771
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez Blair16 Pokaż wiadomość
śn:
*nescafe frape (dluga szklanka mleka 0,5%)
*serek wiejski
ob:
*ok.450g warzyw na patelnie

podw:
*dwie kromki chrupkiego chleba light

kol:
*szklanka jogurtu naturalnego z garstką platkow
Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
- makrela wędzona pomieszana z kukurydzą
kawa z mlekiem

-activia
jablko

-ryba smażona
surówka

-będzie napewno serek wiejski
Cytat:
Napisane przez Hei_di Pokaż wiadomość
ŚNIADANIE:1 zielone jabłko
OBIAD:,,Danie w 5 minut;Spaghetti po neapolitańsku" 150g
KOLACJA:300 g pizzy ,,TRZY SERY"
(+ WODA)
Wiem,że ,,bardzo zdrowo",no ale..Ok,nie żyje zdrowo....:/
Po prostu w mojej rodzinie tak się je...Szybko,w biegu.A przy okazji niezdrowo...Może pora to zmienić?
: hahaha:

szkoda mi was,naprawde. Odpuszczam sobie ten watek, zastanawiam sie tylko gdzie sa moderatorzy...wszystki dziewczyny,ktore wklejaly normalne jadlospisy odeszly...Mam nadzieje,ze zamkniecie watku jest kwestia czasu...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 22:04   #772
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
zastanawiam sie tylko gdzie sa moderatorzy...wszystki dziewczyny,ktore wklejaly normalne jadlospisy odeszly...Mam nadzieje,ze zamkniecie watku jest kwestia czasu...
Na dietetyce tylko ja jestem (jak na razie).
Zastanawiałam się nad zamknęciem, temat był poruszany na BO nawet, ale... co to da? Dziś temat zostanie zamknięty, jutro zrobi się śmietnik na forum...

Agolek - rozumiem Cię, ale... troszkę delikatniej: te emotki + "szkoda mi was" -
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 22:12   #773
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
jak ktoś chce jesc wase to niech jje na zdrowie..
ostatnio w tym temacie zrobiło się strasznie agresywnie i niektóre osoby sa atakowane cąłkowicie bez powodu
ludzie, uczmy się tolerancji a wszystko będzie o wiele łatwiejsze...
Hola hola! Tu nikt nie atakuje nikogo z powodu 'pieczywa' wasa. Rozmawiamy o gustach i smaku. Każdy ma prawo do własnego zdania. I dlaczego nie miałybyśmy 'wypowiedzieć' głosno tego co myślimy, nie obrażając oczywiście nikogo?

Nikt nie zabrania nikomu tego jeść więc agresji nie było moim zdaniem. A co do wcześniejszych sytuacji - dziwisz się że jest niemiła atmosfera w wątku jak połowa jadłospisów jest głodówkowa? Czasami nawet dziewczyny chyba urządzają sobie maratony, która mniej zjadła.

Tolerancja, heh. Może Ciebie nie interesuje że niektóre dziewczyny piszą że zjadły owoc i dwie kromki chleba + wypiły kawę przez cały dzień. Ale są tu osoby które chciałyby im pomóc, a nie zignorować... Ten wątek ma czemuś służyć w końcu.
To tyle z mojej strony.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 23:56   #774
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

U
Sn-jogurt i muesli,grejfrut
2 sn-brzoskwinia
lunch-salatka z dzikiego lososia (ta sama co wklejalam 2 dni temu) +krakersy
obiado kolacja-krewetki grillowane z warzywami(cebula,zolta papryka)
deser-jogurt z muesli,cherbata chai
5 szklanek wody jak zwykle
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 06:53   #775
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Na dietetyce tylko ja jestem (jak na razie).
Zastanawiałam się nad zamknęciem, temat był poruszany na BO nawet, ale... co to da? Dziś temat zostanie zamknięty, jutro zrobi się śmietnik na forum...

Agolek - rozumiem Cię, ale... troszkę delikatniej: te emotki + "szkoda mi was" -
wybacz Italiaanko, emocje wziely gore
Jak chca sie glodzic,to ich sprawa.
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 08:40   #776
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Widze, że nikt sie nie zainteresowal moim jadlospisem, a szkoda, bo by mi zalezalo na krytyce wiec jakby ktos jednak znalazl chwilke to dziekuje , a jak nie no to tudno.
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 09:57   #777
Grono.Gnk
Przyczajenie
 
Avatar Grono.Gnk
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: BZN/wawa
Wiadomości: 4
GG do Grono.Gnk
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
jeeeej jak ja co zazdroszczeja schudłam jakies 20 kilo z 77 na (no i tu zalezy kiedy)57/60teraz akurat waże 59.5 i chce schudnac do tych 57 bo wtedy miaąłm taaaki płaski brzuch no bo wiecie jak juz schudne tak jak mi odpowiada to koniec pochaowania i wrzeram to na co mam ochote a potem waga w góre:/a dzisija jadłam:skobka chcleba razowego ze soja z paprykarzem z ryb karpiowatych,no i ogórkiem;bułka grachamka z śledzikiem i cebulka;takie smazone cos co ma w wiekszości mieso ryby i troche krewetek wraz z moja sałatka(nie bede opisywać bo sie nie zmieszcze);połtora normalnej bółki z margaryna i paprykarzem i ogórkiem;galaretka; ii? aaa i ciasteczka maślane ok 7 sztuk. o boze ile ja zjadłam:eek!: no ale jutro zjem mniej
ta na pewno warze tylko 55 kg i to smiesznie wyglada bo jak sie najem to mi z brzucha płaskiego robi sie okragły . Chciałbym warzyć tak gdzies z 60 kg bo teraz to mam zero tłuszczu same mięsnie i mi w zime zimno :/

Dzisiaj zjadłem 8 paczków litr mleka , kurczka , i nie wiem co jeszcze zjem ale wrzeram co 2,5 godziny na maxsa aż się mało porzygam i waga marnie wzrasta marnie . Ja nie moge tego pojąć jak wy tyle warzycie co wyście jadły Ja chce przytyc 5 kg
Grono.Gnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 11:44   #778
vicky80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

ja tu opisalam kiedys kilka dni z jadlospisu byly w miare db skomponowane wg mnie ale nie wiem do tej pory co powinnam była poprawic, bo moje posty byly zwyczajnie ignorowane. nie wiem moze nowe osoby sie tutaj ignoruje chyba ze maja jadlospis glodowkowy??
vicky80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 12:44   #779
Martenkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Martenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 929
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez Grono.Gnk Pokaż wiadomość
ta na pewno warze tylko 55 kg i to smiesznie wyglada bo jak sie najem to mi z brzucha płaskiego robi sie okragły . Chciałbym warzyć tak gdzies z 60 kg bo teraz to mam zero tłuszczu same mięsnie i mi w zime zimno :/

Dzisiaj zjadłem 8 paczków litr mleka , kurczka , i nie wiem co jeszcze zjem ale wrzeram co 2,5 godziny na maxsa aż się mało porzygam i waga marnie wzrasta marnie . Ja nie moge tego pojąć jak wy tyle warzycie co wyście jadły Ja chce przytyc 5 kg

Grono.Gnk nie tak latwo jest przytyc a pakowanie w siebie na sile jedzenia nie ma sensu, tez tak kiedys robilam..w pewnym momencie poczulam taki wstret do jedzenia, ze przez 2 dni nic nie jadlam-wtedy to dopiero schudlam
__________________
The greatest glory in living lies not in never failing, but rising every time we fall!


Wiesz Prosiaczku czasem nawet przyjaźń znika jak miodek Kubusia...



Dzięki bezgranicznej mocy mojej podświadomości nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych

Wytrwać w dążeniu do celu
Martenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 14:48   #780
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :) II

Cytat:
Napisane przez vicky80 Pokaż wiadomość
ja tu opisalam kiedys kilka dni z jadlospisu byly w miare db skomponowane wg mnie ale nie wiem do tej pory co powinnam była poprawic, bo moje posty byly zwyczajnie ignorowane. nie wiem moze nowe osoby sie tutaj ignoruje chyba ze maja jadlospis glodowkowy??
Vicky, z całym szacunkiem, ale nikt nie ma obowiązku poprawiać każdego zamieszczonego jadłospisu. Zwłaszcza że osób które z reguły poprawiały innym jest bardzo niewiele, większość porezygnowała z tego wątku.
Nie wymagaj aby ludzie stali na bacznośc i tylko czekali aż ktoś zamieści jadłospis, aby go poprawić. Dziewczyny robią to z własnej woli bo chcą ale nie są do niczego zobowiązane.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.