- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-21, 10:00   #2731
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja kilka dni temu depilowałam depilatorem. Niby nie powinno się, ale moje nogi stały się strasznie niewrażliwe. To było chyba ostatnie depilowanie. Te wygibasy są już nie dla mnie...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
depilatora nie używam, raz w miesiącu targam się woskiem

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny super zakupy!!
Peachella ekstra bryka
Poznanianka ale Ty masz szczęście gratuluję wygranej, super wanienka
Ładne macie brzuszki wstawię też i mój

I witam się w 32 tygodniu 8 miesiąc uhh
Załącznik 6056874
super brzuchol
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:01   #2732
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
rozumiem, tam podobno większość porodów to cesarki, ale chyba w szpitalu publicznym też by miała cesarkę?
W mieście, w którym mieszka, jest szpital zwany mordownią. Sama się tam urodziłam. Matka 3 dni na porodówce, skończyło się śmiercią kliniczną, a ja byłam reanimowana. Matka miała mieć cesarkę, ale ktoś stwierdził, że da radę. Do teraz niewiele się zmieniło. Ludzie z tamtej okolicy unikają tego szpitala jak mogą. A ponieważ ona mieszka pod Krakowem, wybrała tą klinikę, czy jak się to zwie. Na NFZ. Wybrała tak jak każda z nas wybiera teraz najlepszą opcję dla siebie

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:08   #2733
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Witam się w 32 tygodniu

Wrzucam też moje wczorajsze zakupy. Brakuje mi jeszcze ciągle pajaców i body na krótki rękaw.
Gratuluję rozpoczętego tygodnia Super zakupy

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ooo dzieki, zainteresuje sie
Wklejam moj brzuch z dzisiaj. Ogolnie jest dosyc nisko ale widocznie taka moja budowa.
Śliczna piłeczka

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
ja tez kupilam uzywkę Cameleona, juzstoi u mojej mamy iczeka az mi go zapakuje i wyśle, nie mogę się doczekać co do rad propos kupowania używki ,przeczytaj sobie:

http://domowa.tv/jak-kupic-wozek-uzywany/

http://mamygadzety.pl/bugaboo-camele...-wozek-swiata/

zwłaszcza kupujac cameleona trzeba zwracac na uwagę którą wersję kupujesz, ja ddpiero po jakimś czasie zaczęłam zauważać różnice
Dopisałam Cię do listy wózków

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Witam się w 8 miesiącu. Miesiąc ten rozpoczęłam wielką zgagą. Pierwszą w życiu:/

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Gratuluję rozpoczętego tygodnia A zgagi współczuję

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Poznanianka, gratuluję wygranej, prezentuje się elegancko
Dziękuję

czekooczekolada, a te paski w aptece się kupuje? Ile kosztują? Mi też diabetolog mówiła, że jeśli będę miała te ciała ketonowe to mam więcej na II kolację zjeść. W poniedziałek lub wtorek będę robić badanie moczu na wizytę u ginekologa to tam chyba jest napisane czy one są czy nie, tak?

Agusiek89, dziękuję Śliczny brzuszek


W ogóle powiem Wam, że nagród było sporo, bo 49. I to jakie! Np. fotelik samochodowy taki od 9kg, nosidełko/fotelik do 9kg bodajże marki Romer, laktatory, termometr bezdotykowy, waga elektroniczna taka dla niemowląt, materac dziecięcy do łóżeczka, poduszka klin, poduszka fikuszka, zestawy butelek, zestawy pampers (podkłady higieniczne, chusteczki nawilżane i do tego pasta do zębów i szczoteczka Oral B), karuzela do łóżeczka, pałąk do wózka, huśtawka dziecięca Tako, krzesełko do karmienia Chicco (podobno wzór jedyny w Polsce) - facet wygrał to krzesełko, a zaraz po nim została wylosowana jego żona i wygrała właśnie ten fotelik samochodowy Wiele cennych, fajnych nagród

Zapisałam się też na warsztaty Bezpieczny Maluch, są w Poznaniu 9 października Były bodajże w lipcu, ale jakoś nie poszłam, bo koleżanka mi mówiła, że w sumie nic ciekawego nie było, ale stwierdziłam, że tym razem pójdę - będzie głównie pierwsza pomoc i temat bezpieczeństwa w podróży, ale inne tematy też będą.
Zastanawiam się też czy nie iść na Międzynarodowe targi Poznańskie Happy Baby, są w weekend 17-18 października, ale po pierwsze wejściówki są za 20zł/osoby i w sumie jak sprawdzałam to ciekawych wystawców zbytnio nie będzie, a ludzi na pewno masa... Ale ma być usg 3d za darmo w godzinach od 10 do 14 i tak się czaję czy jednak nie iść
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:08   #2734
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
W mieście, w którym mieszka, jest szpital zwany mordownią. Sama się tam urodziłam. Matka 3 dni na porodówce, skończyło się śmiercią kliniczną, a ja byłam reanimowana. Matka miała mieć cesarkę, ale ktoś stwierdził, że da radę. Do teraz niewiele się zmieniło. Ludzie z tamtej okolicy unikają tego szpitala jak mogą. A ponieważ ona mieszka pod Krakowem, wybrała tą klinikę, czy jak się to zwie. Na NFZ. Wybrała tak jak każda z nas wybiera teraz najlepszą opcję dla siebie

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
to chyba mówimy o czymś innym. Ja pisałam o prywatnej porodówce, która nie przyjmuje na NFZ. Ty piszesz o klinice czyli najprawdopodobniej o szpitalu na Kopernika (taka nazwa zwyczajowa) Sama możliwe, że tam urodzę.
Jakbym mieszkała w mieście gdzie jest jeden szpital-mordownia to też bym myślała o prywatnej klinice. Na szczęście w Krakowie porodówek jest aż 6, do wyboru do koloru
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:10   #2735
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

poznanianka nazywają się Keto-diastix a kosztują chyba coś koło 15 zł ? ale nie jestem pewna, bo u mnie w każdej aptece inna cena. np w jednej aptece za paski do glukometru (100szt) płacę 6 zł (!) a w drugiej 22
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:11   #2736
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Jakby mnie było stać to chętnie bym tam rodziła, wiem że tam jest najlepszy personel we Wrocławiu, wyposażenie z najwyższej półki i gdyby nawet coś było nie tak to 5minut do szpitala klinicznego. Dla tej znajomej te 6tys to tyle co nic, miesięcznie zarabia 4razy tyle.... Jakoś jej sobie nawet nie wyobrażam w zwykłym szpitalu.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:20   #2737
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ok, chwale się zakupami


jeju zazdroszczę piękne zakupy też chcę spodenki z serduszkami na kolanach przesłodkie




Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Nasz sprzęt prezentuje się tak. Fotke mam tylko gondoli, mega podoba mi sie kosz(jego gabaryty), wozek jest lekki, wszystko na klik, składane w moment. Mamy jeszcze torbe do wozka, parasolke, folie przeciwdeszczowa i jeszcze bedziemy miec spiwor do spacerowki. No i oczywiscie moj ulubiony kolor czarny haha :-D


świetna bryka,oby się dobrze użytkowała brzuszek słodki



Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Witam się poniedziałkowo
Poznanianka gratuluję wygranej,super! Taki zestaw to już duża oszczędność

Wczoraj nasza mała była nawet jak na siebie wyjątkowo aktywna (przez co co chwile aż syczałam z bólu), i tz wyjątkowo dużo z nią sobie rozmawiał nawet sobie piątki przybijali. I tz juz wczoraj cały dzień mówił do niej Kaja, więc chyba już można wpisać u nas na pierwszą stronę
Chwale się moim dzisiejszym brzuszkiem
Biorę się zaraz za prasowanie, nienawidzę tego,chyba nie będę wszystkiego prasować tylko to co jest mocno pogięte... :/

kasiula trzymam kciuki za wizytę,koniecznie daj znać jak po



super że imie zaakceptowane,oby się już nie zmieniło bo namieszacie małej w głowie
U nas Lenka za to wczoraj nadzwyczaj spkojna,chyba po sobocie odpoczywała bo jak byliśmy w kinie to tak się wyginała przez dobre pół h że nie mogłam wysiedzieć,nawet mąż się śmiał bo się nie spodziewał że ona tak może,stwierdziłam że kino już nie dla mnie


brzuszek super,wydaje mi się mały i jak zwykle psinka wpatrzona w Cb
Dzięki za kciuki, dam znać dopiero wieczorkiem bo po wizycie jadę do taty i kumpeli i jej 2 msc szkraba




Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a na mdłości jakieś sposoby? Mecze się od kilku dni i z tego co wyczytałam to może być spowodowane uciskiem macicy na żołądek... przez to wstać z łóżka mi się nie chce...


Mam dzisiaj o 18 wizytę z usg, ale nie mogę się doczekac! Już mi się w nocy snila i ze wszystko było w porządku więc oby się spełniło

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


Powodzenia na wizycie,a na mdłości może mięte spróbuj się napić



Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja kilka dni temu depilowałam depilatorem. Niby nie powinno się, ale moje nogi stały się strasznie niewrażliwe. To było chyba ostatnie depilowanie. Te wygibasy są już nie dla mnie...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka



To szkoda że mnie nie widziałaś jak wczoraj dół ogarniałam,normalnie śmiech na sali lusterko niezbędne,męża już nie wołałam bo drzemkę sobe strzelił


Dobra mykam się szykować na wizytę,nie chce mi się z domku wychodzić bo zimno i wietrznie jest brr,milego dzionka
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 10:23   #2738
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka nazywają się Keto-diastix a kosztują chyba coś koło 15 zł ? ale nie jestem pewna, bo u mnie w każdej aptece inna cena. np w jednej aptece za paski do glukometru (100szt) płacę 6 zł (!) a w drugiej 22
Ja paski do glukometru mam na receptę i za 50 sztuk ostatnio płaciłam niecałe 12zł. Myślę, że jak na receptę to powinny być wszędzie w tej samej cenie
A tych Keto-diastix jest dużo w opakowaniu? Bo to się mierzy tylko raz dziennie, na czczo, tak? Już się boję co by mi wyszło, aczkolwiek wcześniej w moczu na pewno ich nie miałam.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:27   #2739
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja paski do glukometru mam na receptę i za 50 sztuk ostatnio płaciłam niecałe 12zł. Myślę, że jak na receptę to powinny być wszędzie w tej samej cenie
A tych Keto-diastix jest dużo w opakowaniu? Bo to się mierzy tylko raz dziennie, na czczo, tak? Już się boję co by mi wyszło, aczkolwiek wcześniej w moczu na pewno ich nie miałam.
ja też mam na receptę, to mówię Ci że w aptece u nas płaciłam 11 zł za 1 opakowanie (50 szt) , a w aptece koło mojej diabetolog płaciłam 6 zł za dwa opakowania już dwa razy, i teraz tylko tam kupuje

tzn jest ich troche, ja na początku mierzylam codziennie na czczo, ale potem jak juz widzialam ze np przez tydzien nic nie bylo w moczu to teraz tak sprawdzam raz na 5 dni

ja jak mierzylam pierwszy raz to mialam WYSOKIE stezenie, to prawie na samym koncu a potem jak zaczelam jesc o 22 to spadało, spadało i teraz nie mam w ogóle.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2015-09-21 o 10:28
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:29   #2740
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość


Powodzenia na wizycie,a na mdłości może mięte spróbuj się napić
dziękuję, widzę, że Ty też dziś wizytujesz u mnie też pogoda paskudna, a czeka mnie spacerek do przychodni

przypomniałaś mi o mięcie, ratowała mnie w pierwszym trymestrze w pracy, muszę się zaopatrzyć i popijać
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Jakby mnie było stać to chętnie bym tam rodziła, wiem że tam jest najlepszy personel we Wrocławiu, wyposażenie z najwyższej półki i gdyby nawet coś było nie tak to 5minut do szpitala klinicznego. Dla tej znajomej te 6tys to tyle co nic, miesięcznie zarabia 4razy tyle.... Jakoś jej sobie nawet nie wyobrażam w zwykłym szpitalu.
ciekawe jak to wyjdzie we Wrocławiu, może będzie dobrą alternatywą dla publicznej służby zdrowia

Ja osobiście na tę placówkę w Krakowie bym się nie zdecydowała - do każdego innego szpitala jest bardzo daleko (myślę, że pół godziny drogi przy małym natężeniu ruchu) + jednak nie przekonuje mnie miejsce, które nawet nie może nazwać się szpitalem do tak poważnego zabiegu, jakim jest cesarka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:32   #2741
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

czekooczekolada, to dobrze, że piszesz - zanim wykupię u siebie to zapytam o cenę Bo ostatnio wykupowałam w aptece koło tej przychodni - zresztą to diabetolog kazała mi tam iść, żeby mi glukometr dali.
W takim razie od dziś będę się bardziej pilnować i coś porządniejszego zjem przed spaniem. Bo zawsze jadłam chrupkie pieczywo, a wczoraj około 1,5h przed spaniem zjadłam 1 kromkę chleba razowego z białym serem i też cukier na czczo miałam w normie, także spoko
A dziś po śniadaniu miałam 123, czyli tragedii nie było, a zjadłam trochę inaczej, bo 2 kromki chleba razowego i 1 chrupkiego z serem żółtym i 1 plastrem szynki z kurczaka. Naprawdę się dobrze najadłam, więc jestem w szoku.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-09-21 o 10:33
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 10:40   #2742
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ok, chwale się zakupami
Wszystko przecudowne!

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziękuję Zapewne mocno trzymalyscie kciuki
Są naklejone ceny na poszczególnych elementach - łączna wartość to 120zł
Szczęściara! Super!

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Nasz sprzęt prezentuje się tak. Fotke mam tylko gondoli, mega podoba mi sie kosz(jego gabaryty), wozek jest lekki, wszystko na klik, składane w moment. Mamy jeszcze torbe do wozka, parasolke, folie przeciwdeszczowa i jeszcze bedziemy miec spiwor do spacerowki. No i oczywiscie moj ulubiony kolor czarny haha :-D
Świetna bryka!

Na podłodze to są panele czy jakaś deska? Może pamiętasz producenta/model/kolor?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Wrzucam też moje wczorajsze zakupy. Brakuje mi jeszcze ciągle pajaców i body na krótki rękaw.
Wszystko superowe!
Uwielbiam oglądać Wasze zakupy
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:41   #2743
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziękuję za miłe słowa

Lecę liczyć i segregować ubranka
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:44   #2744
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
czekooczekolada, to dobrze, że piszesz - zanim wykupię u siebie to zapytam o cenę Bo ostatnio wykupowałam w aptece koło tej przychodni - zresztą to diabetolog kazała mi tam iść, żeby mi glukometr dali.
W takim razie od dziś będę się bardziej pilnować i coś porządniejszego zjem przed spaniem. Bo zawsze jadłam chrupkie pieczywo, a wczoraj około 1,5h przed spaniem zjadłam 1 kromkę chleba razowego z białym serem i też cukier na czczo miałam w normie, także spoko
A dziś po śniadaniu miałam 123, czyli tragedii nie było, a zjadłam trochę inaczej, bo 2 kromki chleba razowego i 1 chrupkiego z serem żółtym i 1 plastrem szynki z kurczaka. Naprawdę się dobrze najadłam, więc jestem w szoku.
mi glukometr dali u diabetologa za free

ja dzis mialam po sniadaniu 122 po 1,5 kromce chleba razowego z zurawina, serem zoltym i rzodkiewka. ale juz przestalam sie przejmowac tym ze po sniadaniu mam zawsze podobnie - 122,123,126. a potem najem się jak świnia i jest ok. wczoraj na kolacje jajecznice z kielbasa na tluszczu jadlam i miałam 100 po godzinie.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:48   #2745
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witajcie
Dziś pierwszy raz prasowałam ciuszki dla Nelki chyba już to lubię
Dziewczyny, które są już mamusiami, chociaż może i pozostałe też... macie jakieś sprawdzone środki/patenty na plamy na ubrankach dziecinnych?

Dziś o 16 mam wizytę, już nie mogę się doczekać, jadę razem z mężem
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:51   #2746
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
mi glukometr dali u diabetologa za free

ja dzis mialam po sniadaniu 122 po 1,5 kromce chleba razowego z zurawina, serem zoltym i rzodkiewka. ale juz przestalam sie przejmowac tym ze po sniadaniu mam zawsze podobnie - 122,123,126. a potem najem się jak świnia i jest ok. wczoraj na kolacje jajecznice z kielbasa na tluszczu jadlam i miałam 100 po godzinie.
Mi dała receptę na paski i powiedziała mi, że mam iść do tej konkretnej apteki je wykupić i poprosić o glukometr dla ciężarnych. Glukometr dostałam oczywiście za darmo, do tego dwie książeczki dotyczące cukrzycy ciążowej i diety oraz matę turystyczną do przewijania w prezencie
Czyli Ty mierzysz po 1h tak? Mi teraz kazała mierzyć po 1,5h ,mam nadzieję, że już tego nie zmieni
Ciekawa jestem ile będę mieć po obiedzie, wczoraj elegancko bo 102 Ale gotowane mięso jadłam A dziś zrobię gulasz
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:53   #2747
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poprasowane,popakowane, plecy mi chyba zaraz pękną na pół ... odpoczne i jeszcze łóżeczko "ubiore".
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:55   #2748
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

poznanianka tak, ja mierzę po godzinie. bo potem już tylko spada, a mnie i moją diabetolog interesuje to jaki maksimum osiąga cukier

w ogóle to witam się z moim bebzolkiem w 8 miesiącu !!!


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150921_084140.jpg (63,6 KB, 44 załadowań)
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:00   #2749
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka tak, ja mierzę po godzinie. bo potem już tylko spada, a mnie i moją diabetolog interesuje to jaki maksimum osiąga cukier

w ogóle to witam się z moim bebzolkiem w 8 miesiącu !!!


Ale masz brzuchol wystający, super dzisiaj widzę, że dzień wrzucania fotek to ja też dorzucę swoją, ale moja brzuch nie jest taki fotogeniczny jak wasze

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 11:00   #2750
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

czekooczekolada, Iclosemyeyes, śliczne brzuszki


Ja mam wrażenie, że mój stoi w miejscu
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:03   #2751
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Czeko ty chudzinka jesteś i wszystko w brzuch poszlo, że się nie przewracasz do przodu to podziwiam

U mnie dziś piękna jesień, łażę sobie po budowie, mała kopie jak szalona a mnie sen bierze, chyba idę na drzemkę do biura

Fasterka fajna fotka, nie byłaś brunetką czasem?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:10   #2752
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ale masz brzuchol wystający, super dzisiaj widzę, że dzień wrzucania fotek to ja też dorzucę swoją, ale moja brzuch nie jest taki fotogeniczny jak wasze

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
bardzo fajny taki okrąglutki, mój właśnie wystaje ;P

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Czeko ty chudzinka jesteś i wszystko w brzuch poszlo, że się nie przewracasz do przodu to podziwiam

U mnie dziś piękna jesień, łażę sobie po budowie, mała kopie jak szalona a mnie sen bierze, chyba idę na drzemkę do biura

Fasterka fajna fotka, nie byłaś brunetką czasem?
chudzinka? dobre sobie ! prze ciążą moja waga była na pograniczu normy, do nadwagi niewiele brakowało
ja z tych przykościastych

tyle że przez dietę cukrzycową waga spadła w dół teraz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:10   #2753
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Tz się zgodził na imię Kaja ale jeszcze nie chce wpisywać na pierwszą stronę,sama musze się z tym przespać.

Jak czytam o tym Waszym Ujastku to Wam zazdroszczę Wrocław niby też duży,niby powinny być fajne możliwości a w rzeczywistości wychodzi to dość kiepsko...

Właśnie wróciliśmy z ponad 3km spaceru,jeszcze daje rade a ogólnie mamy dziś leniwą niedziele, odpoczywamy w domu.

peachella współczuję takich gadek, ja bym chyba nie wytrzymała i coś odpyskowała :p
A Ja czytam sobie o tych szpitalach jakie macie wybory a u mnie w mieście tylko 2 szpitale. Z czego jeden ma ładniejszy oddział bo świeżo po remoncie, natomiast w drugim wojewodzkim (gdzie chodzimy na SR) warunki gorsze ale jest oddział W RAZIE CO intensywnej terapii noworodka i to mnie przekonuje. Z dwojga złego wyszłam z założenia, że mój komfort schodzi na drugi plan.

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ok, chwale się zakupami
Cudownosci !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziękuję Zapewne mocno trzymalyscie kciuki
Są naklejone ceny na poszczególnych elementach - łączna wartość to 120zł
Gratulacje !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Witam się poniedziałkowo
Poznanianka gratuluję wygranej,super! Taki zestaw to już duża oszczędność

Wczoraj nasza mała była nawet jak na siebie wyjątkowo aktywna (przez co co chwile aż syczałam z bólu), i tz wyjątkowo dużo z nią sobie rozmawiał nawet sobie piątki przybijali. I tz juz wczoraj cały dzień mówił do niej Kaja, więc chyba już można wpisać u nas na pierwszą stronę
Chwale się moim dzisiejszym brzuszkiem
Biorę się zaraz za prasowanie, nienawidzę tego,chyba nie będę wszystkiego prasować tylko to co jest mocno pogięte... :/

kasiula trzymam kciuki za wizytę,koniecznie daj znać jak po
Ale śliczny brzuszek !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a na mdłości jakieś sposoby? Mecze się od kilku dni i z tego co wyczytałam to może być spowodowane uciskiem macicy na żołądek... przez to wstać z łóżka mi się nie chce...


Mam dzisiaj o 18 wizytę z usg, ale nie mogę się doczekac! Już mi się w nocy snila i ze wszystko było w porządku więc oby się spełniło

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Witam się w 32 tygodniu dzisiaj idę na kolejne zajęcia ze sr, potem podskoczę zamówić zasłony do salonu i jadę do lekarza, wizyta bez usg. Dziewczyny macie też takie uczucie ciągnięcia brzuszka po bokach? Mnie to dopada czasami pod wieczór, jeżeli gdzieś pochodzę, coś porobię. Tak jakby więzadła były mocno napięte.
Wrzucam też moje wczorajsze zakupy. Brakuje mi jeszcze ciągle pajaców i body na krótki rękaw.
Gratuluje kolejnego tygodnia !


Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ooo dzieki, zainteresuje sie
Wklejam moj brzuch z dzisiaj. Ogolnie jest dosyc nisko ale widocznie taka moja budowa.


Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka tak, ja mierzę po godzinie. bo potem już tylko spada, a mnie i moją diabetolog interesuje to jaki maksimum osiąga cukier

w ogóle to witam się z moim bebzolkiem w 8 miesiącu !!!


Witam się po weekendzie, niestety dopadło mnie choróbsko i dziś jestem ledwo żywa a to dopiero początek (
Dziś szkoła rodzenia i temacik połóg... Ehh głowa mi pęka

Ja póki co do końca miesiaca dałam sobie zakaz na zakupki bo nie znam umiaru :P wiec odliczam do nowego i dokoncze wypraweczke

Miłego dnia i udanych wizyt życzę
A my pakujemy się pod kocyk
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:11   #2754
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
czekooczekolada, Iclosemyeyes, śliczne brzuszki


Ja mam wrażenie, że mój stoi w miejscu
a mierzysz sobie obwód? U mnie na pewno trochę rośnie, bo jeszcze niedawno normalnie w tych jeansach ze zdjęcia śmigałam, a teraz muszę się bardzo postarać żeby je dopiąć, a i tak guzik trzyma się na słowo honoru

a w ogóle bardzo na twarzy przytyłam, buuu zawsze miałam trochę pućki, ale teraz to już przesada...

Czeko, mi się właśnie takie sterczące podobają najbardziej, od razu wiadomo że to ciąża a nie obżarstwo ale ja mam z tego co słyszałam, taki typowy brzuch na dziewczynkę czyli bardziej okrągły i szeroki chociaż Ty i Cynamon nie potwierdzacie tego przesądu
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-09-21 o 11:13
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:12   #2755
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Sliczne macie brzuszki dziewczyny
Poznanianka, nie martw się, masz i tak spory brzuszek ja tez mam wrażenie ze mój nie rośnie ale to akurat dobrze, bo mam giganta i z kazdym dniem trzęsę się czy skóra wytrzyma, taki brzuchol jak mam teraz mialam przy porodzie z synem...
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:17   #2756
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
a mierzysz sobie obwód? U mnie na pewno trochę rośnie, bo jeszcze niedawno normalnie w tych jeansach ze zdjęcia śmigałam, a teraz muszę się bardzo postarać żeby je dopiąć, a i tak guzik trzyma się na słowo honoru

a w ogóle bardzo na twarzy przytyłam, buuu zawsze miałam trochę pućki, ale teraz to już przesada...

Czeko, mi się właśnie takie sterczące podobają najbardziej, od razu wiadomo że to ciąża a nie obżarstwo ale ja mam z tego co słyszałam, taki typowy brzuch na dziewczynkę czyli bardziej okrągły i szeroki chociaż Ty i Cynamon nie potwierdzacie tego przesądu
jak ostatnio mierzyłąm to było 108cm bodajże, ale to było już daaawno.

no wlasnie u nas najpierw mial byc syn, wiec ja nawet mowilam ze brzuch mam taki spiczasty jak na syna a tu proszę, jednak córa a brzuch też spiczasty ;P
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:17   #2757
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Sliczne macie brzuszki dziewczyny
Poznanianka, nie martw się, masz i tak spory brzuszek ja tez mam wrażenie ze mój nie rośnie ale to akurat dobrze, bo mam giganta i z kazdym dniem trzęsę się czy skóra wytrzyma, taki brzuchol jak mam teraz mialam przy porodzie z synem...
Mi tez sie wydawalo, ze ostatnio jakos stanal w miejscu juz i nie rosnie tak gigantycznie ale wczoraj wieczorem szlismy z mezem na spacer z pieskiem i mnie zdziwko złapało ubralam kurtke w ktora jeszcze z 2-3 tyg sie zapielam mimo ze ledwo ledwo ale wczoraj to nawet nie moglam zamka zlapac
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:20   #2758
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja "najmniejszy" brzuch mam rano i czasem jak się budzę w ciemnicy i go łapię to mam wrażenie, że znikną i potrafię wpaść w niezłą panikę, że uroiłam sobie tą ciążę. ...

no ale po za mną to w rodzinie wszyscy na głowę są zdrowi
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:24   #2759
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Witam się po weekendzie, niestety dopadło mnie choróbsko i dziś jestem ledwo żywa a to dopiero początek (
Dziś szkoła rodzenia i temacik połóg... Ehh głowa mi pęka

Ja póki co do końca miesiaca dałam sobie zakaz na zakupki bo nie znam umiaru :P wiec odliczam do nowego i dokoncze wypraweczke

Miłego dnia i udanych wizyt życzę
A my pakujemy się pod kocyk
Dziękuję za gratulacje Współczuję choróbska Kuruj się Kochana

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
a mierzysz sobie obwód?
Cały czas mam 88cm...

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poznanianka, nie martw się, masz i tak spory brzuszek
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:28   #2760
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jak ostatnio mierzyłąm to było 108cm bodajże, ale to było już daaawno.

no wlasnie u nas najpierw mial byc syn, wiec ja nawet mowilam ze brzuch mam taki spiczasty jak na syna a tu proszę, jednak córa a brzuch też spiczasty ;P
U mnie znowu wszyscy wmawiali mi córkę. Smaki, kształt brzucha, coś tam. Ciągle dziewczynka. Nawet wtedy, gdy już znaliśmy płeć. Ludzie wciąż wmawiali córkę i to, że lekarz się pomylił. A nie mógł się pomylić, bo mamy wyniki z Fisha i amniopunkcji No więc nie wiem, czy te brzuchy i inne oznaki wskazujące płeć są coś warte. Pamiętam jeszcze, że jak jeszcze nie znaliśmy płci, razem z koleżanką zastanawiałyśmy się nad płcią naszych dzieci. Ona ma termin ciut wcześniej. Mój brzuch od początku zaczynał się od żeber i był rozlany, a jej rósł od spojenia łonowego i był szpiczasty. Do tego miałyśmy zupełnie inne smaki. Ja zero przypraw i mięsa, a ona pożerała mięso i wszystko na ostro. Mówiłam, że nasze dzieci na bank będą odmiennej płci. Obie będziemy miały chłopców

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.