WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-05, 10:53   #2431
201707171111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 320
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

.

Edytowane przez 201707171111
Czas edycji: 2017-07-02 o 00:45
201707171111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:56   #2432
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O... Ciekawe. Czemu?
Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Choby dlatego, ze ma klauzule sumienia i nie wypuisuje antykoncepcji. Bylam u niego, nie polecam.
Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej na powaznie mowie. Ja bylam u niego dwa razy. Raz na usg i wszystko super, drugi raz poszlam po tabletki i wyklad zrobil. Takze nie polecam.
Jest jedynym lekarzem w medicoverze do którego nie ma kolejek - to daje dużo do myślenia Poszłam do niego z 'intymnym problemem' oraz po antykoncepcję. Jeżeli chodzi o leczenie to powiedział, że 'nie bo nie', dopiero po moich namowach dał mi łaskawie skierowanie na dalsze badania. Nic nie wytłumaczył, nic nie powiedział, tylko po prostu oznajmił mi, że nie będziemy tego leczyć Jak powiedziałam o tabletkach, to usłyszałam kilkunastominutowe kazanie podsumowane zdaniem, że jeżeli będę prowadziła się w ten sposób, to na pewno zachoruję poważnie i konsekwencje będą opłakane. WTF? Na prawdę miałam ochotę złożyć skargę na tego pana po wyjściu z gabinetu.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:00   #2433
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Teraz muszę to znaleźć na mapce, bo jestem nietutejsza
"Szałasy" - chodzi o Złote Tarasy..?
Tak, chodzi o Złote Tarasy i to jest samo Centrum
Z jakiej części Warszawy / skąd spoza Warszawy będziesz jechała?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:01   #2434
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Teraz muszę to znaleźć na mapce, bo jestem nietutejsza
"Szałasy" - chodzi o Złote Tarasy..?
Niom
Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Jest jedynym lekarzem w medicoverze do którego nie ma kolejek - to daje dużo do myślenia Poszłam do niego z 'intymnym problemem' oraz po antykoncepcję. Jeżeli chodzi o leczenie to powiedział, że 'nie bo nie', dopiero po moich namowach dał mi łaskawie skierowanie na dalsze badania. Nic nie wytłumaczył, nic nie powiedział, tylko po prostu oznajmił mi, że nie będziemy tego leczyć Jak powiedziałam o tabletkach, to usłyszałam kilkunastominutowe kazanie podsumowane zdaniem, że jeżeli będę prowadziła się w ten sposób, to na pewno zachoruję poważnie i konsekwencje będą opłakane. WTF? Na prawdę miałam ochotę złożyć skargę na tego pana po wyjściu z gabinetu.
O żesz... No w sumie nie był jedyny, ogólnie ciężko ostatnio do kogokolwiek się tam umówić.
Może jeśli chodzi o problem intymny, to Młoda akurat trafiła na jego "lepszy nastrój", albo to że nie wspominała o antykoncepcji zaważyło, że potraktował ją nieco lepiej... Widzę zatem, że w sumie miała trochę szczęścia.
Dzięki za opinię. Uprzedzę Młodą.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:07   #2435
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Jak powiedziałam o tabletkach, to usłyszałam kilkunastominutowe kazanie podsumowane zdaniem, że jeżeli będę prowadziła się w ten sposób, to na pewno zachoruję poważnie i konsekwencje będą opłakane. WTF? Na prawdę miałam ochotę złożyć skargę na tego pana po wyjściu z gabinetu.
I szkoda wielka, ze nie złożyłaś.
Ch.u.j go złamany obchodzi Twoje prowadzenie się, a już komentarze tego rodzaju to szczyt chamstwa
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:13   #2436
201707171111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 320
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

.

Edytowane przez 201707171111
Czas edycji: 2017-07-02 o 00:39
201707171111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:18   #2437
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Ok, dzięki
Będę jechała ze Starej Ochoty, z akademika. Od czwartku jestem warszawskim słoikiem, jeszcze nie zdążyłam poznać miasta
Złap jakikolwiek tramwaj/ autobus, który jedzie w stronę Centrum - rozkłady masz na ztm.waw.pl (przepraszam, ale nie znam przystanków na Starej Ochocie, więc nie wiem, jaki masz najbliżej), powinnaś wysiąść na przystanku Dworzec Centralny, to jest pod hotelem Marriott - on jest dość charakterystyczny - a potem sobie dojdziesz pieszo.

Dziewczyny tu polecają również serwis jakdojade.pl, żeby sobie sprawdzić dojazd tu i ówdzie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 11:20   #2438
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
I szkoda wielka, ze nie złożyłaś.
Ch.u.j go złamany obchodzi Twoje prowadzenie się, a już komentarze tego rodzaju to szczyt chamstwa
Kiedyś z automatu prosili o ocenę lekarza, teraz już chyba tego nie praktykują...

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Ok, dzięki
Będę jechała ze Starej Ochoty, z akademika. Od czwartku jestem warszawskim słoikiem, jeszcze nie zdążyłam poznać miasta
Czyli okolice Grójeckiej?
Jeśli tak, to do Centrum masz bezpośrednie tramwaje (7, 9, 25)

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu polecają również serwis jakdojade.pl, żeby sobie sprawdzić dojazd tu i ówdzie
Sama bardzo często korzystam
Mam nawet apkę w telefonie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:23   #2439
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kiedyś z automatu prosili o ocenę lekarza, teraz już chyba tego nie praktykują...

Sama bardzo często korzystam
Mam nawet apkę w telefonie.
1. Kiedyś można było jeszcze wystawić opinię na znanylekarz.pl....

2. A wiesz, ze ja jakoś nie potrafię? Jak się potrzebuję dostać w nieznane okolice to sobie zwyczajnie googlam a potem sprawdzam na ZTM-ie jak ta sirotka Marysia
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:29   #2440
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
1. Kiedyś można było jeszcze wystawić opinię na znanylekarz.pl....

2. A wiesz, ze ja jakoś nie potrafię? Jak się potrzebuję dostać w nieznane okolice to sobie zwyczajnie googlam a potem sprawdzam na ZTM-ie jak ta sirotka Marysia
1. A już się nie da? W sumie zaglądam tam gdy szukam opinii, i jak lekarz ma poniżej 4 to raczej rezygnuję z wizyty

2. To takie troszkę dookoła Jak dojadę dale Ci połączenie tych opcji. Podpowiada trasę, i komunikację.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:33   #2441
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Da się, ja nawet niedawno wystawiałam opinię na znanylekarz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 11:54   #2442
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Da się, ja nawet niedawno wystawiałam opinię na znanylekarz
Osobiście nie korzystam z tego serwisu Dlatego:
http://www.feminasum.pl/blog/znany-l...ane-pacjentow/
Słyszałam też, że na prośbę danego lekarza portal po prostu usuwa negatywne komentarze
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:59   #2443
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
1. A już się nie da? W sumie zaglądam tam gdy szukam opinii, i jak lekarz ma poniżej 4 to raczej rezygnuję z wizyty
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Da się, ja nawet niedawno wystawiałam opinię na znanylekarz
Dwa razy, kiedy usiłowałam dodać opinię - negatywną, system mnie zwyczajnie wyrzucał i uniemożliwiał zapisanie komentarza. Poprzestałam na wpisie w wizażowym wątku "Czarna lista" lekarzy - ale ile osób tam zagląda?

Słuchajcie, a skoro nam się zrobił offtop lekarski, to może i ja zapytam: poradzicie coś na niemożność chodzenia w obuwiu na obcasie?

Skończył się sezon na baleriny, każde założenie pantofli okupuję olbrzymim bólem stóp, jeszcze następnego dnia czuję się dosłownie jak połamana wkładki żelowe pomagają w stopniu, powiedzmy, 10%. W 2014 udało mi się wyżebrać zabiegi ultradźwiękami (ostrogi), które pomogły na czas dłuższy (dłuższy niż kilka miesięcy) - ale nie mam w tej chwili możliwości iść do lekarza prywatnie, a procedura przechodzenia przez NFZ (ogólny - skierowanie - ortopeda - skierowanie - rehabilitacja) trwa kolejne kilka miesięcy....

Nie chodzi mi o pomykanie codziennie w szpilach na obcasie 10-12cm, tylko o takie zwykłe botki/ czółenka o wysokości np. 6cm. Wiem, ze SKS, ale jednak chciałabym jeszcze ponosić normalne obuwie...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:04   #2444
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

ja polecam aplikacje jakdojade sama jestem nowa w Wawie a wogole nie mam problemów z dojechaniem gdziekolwiek bo wszystko jest napisane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:10   #2445
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Dwa razy, kiedy usiłowałam dodać opinię - negatywną, system mnie zwyczajnie wyrzucał i uniemożliwiał zapisanie komentarza. Poprzestałam na wpisie w wizażowym wątku "Czarna lista" lekarzy - ale ile osób tam zagląda?

Słuchajcie, a skoro nam się zrobił offtop lekarski, to może i ja zapytam: poradzicie coś na niemożność chodzenia w obuwiu na obcasie?

Skończył się sezon na baleriny, każde założenie pantofli okupuję olbrzymim bólem stóp, jeszcze następnego dnia czuję się dosłownie jak połamana wkładki żelowe pomagają w stopniu, powiedzmy, 10%. W 2014 udało mi się wyżebrać zabiegi ultradźwiękami (ostrogi), które pomogły na czas dłuższy (dłuższy niż kilka miesięcy) - ale nie mam w tej chwili możliwości iść do lekarza prywatnie, a procedura przechodzenia przez NFZ (ogólny - skierowanie - ortopeda - skierowanie - rehabilitacja) trwa kolejne kilka miesięcy....

Nie chodzi mi o pomykanie codziennie w szpilach na obcasie 10-12cm, tylko o takie zwykłe botki/ czółenka o wysokości np. 6cm. Wiem, ze SKS, ale jednak chciałabym jeszcze ponosić normalne obuwie...
Hmmm... Mi przychodzi d głowy tylko wybranie odpowiednich butów...
Głównie na płaskim (lekko podwyższonym, bo płaskie zupełnie nie są dobre) pomykam, ale mam jedne szpilki w których mogę "z marszu" nawet i 10 godzin chodzić.
Jeśli to faktycznie ostroga, to w sumie własnie na takich do 6 cm powinno Ci się chodzić dobrze, bo to pięta jest odciążona.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:17   #2446
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jeśli to faktycznie ostroga, to w sumie własnie na takich do 6 cm powinno Ci się chodzić dobrze, bo to pięta jest odciążona.
Ostroga, ostroga, stwierdzona na rentgenie i póki się utrzymywał efekt tych zabiegów - czyli jak je robiłam latem 2014 roku, tak mniej więcej przez cały 2015 było dobrze a nawet i wiosną 2016. Teraz założyłam kilka razy buty inne niż baleriny i cierpię a na nowe mnie w tej chwili nie stać i tak dumam nad rozwiązaniem, choćby tymczasowym
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:19   #2447
201707171111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 320
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

.

Edytowane przez 201707171111
Czas edycji: 2017-07-02 o 00:37
201707171111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:35   #2448
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ostroga, ostroga, stwierdzona na rentgenie i póki się utrzymywał efekt tych zabiegów - czyli jak je robiłam latem 2014 roku, tak mniej więcej przez cały 2015 było dobrze a nawet i wiosną 2016. Teraz założyłam kilka razy buty inne niż baleriny i cierpię a na nowe mnie w tej chwili nie stać i tak dumam nad rozwiązaniem, choćby tymczasowym
Bu... Faktycznie kiepsko...
Z tego co kojarzę, to nie boli sama kostka, a spowodowany stan zapalny, może w tym kierunku jakoś próbować?
Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Przeważnie wsiadam na Banacha - szpital, a tam wiele autobusów jedzie do centrum, więc z komunikacją miejską problemów nie mam (jakdojade.pl to niezbędnik w podróży ). Najgorsza jest część pieszo, ale akurat do Złotych Tarasów znam drogę


Och, na Grójeckiej jeszcze nie byłam, ale jak będę mieć trochę więcej czasu, to się przejdę i wypróbuję tramwaje, może krócej stoją w korkach
A to przy Żwirkach... do Grójeckiej masz zatem kawałek.

No o ile któryś nie padnie to zdecydowanie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:45   #2449
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam sklepu obuwniczego na Ochocie lub w Śródmieściu, ceny maksymalnie 150-200zł. Ktoś coś?
a ja jeszcze polecam Halę Banach
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 12:46   #2450
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bu... Faktycznie kiepsko...
Z tego co kojarzę, to nie boli sama kostka, a spowodowany stan zapalny, może w tym kierunku jakoś próbować?
Zewnętrznie sama nic nie poradzę kiedyś myślałam o zastosowaniu jakiegoś preparatu przeciwbólowego w żelu/ maści, ale one nie działają aż tak głęboko a boli faktycznie w środku, czasami tak, za jak wstanę rano to muszę tę nogę "rozchodzić". Na to się stosuje m.in. zastrzyki sterydowe i podobno pomagają...

No dobra, ponarzekałam i tyle mojego
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:51   #2451
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zewnętrznie sama nic nie poradzę kiedyś myślałam o zastosowaniu jakiegoś preparatu przeciwbólowego w żelu/ maści, ale one nie działają aż tak głęboko a boli faktycznie w środku, czasami tak, za jak wstanę rano to muszę tę nogę "rozchodzić". Na to się stosuje m.in. zastrzyki sterydowe i podobno pomagają...

No dobra, ponarzekałam i tyle mojego
no to jeszcze stary babski sposób podobno skuteczny
kup świeżej słoniny, przyłóż na piętę na noc, na to ceratka, watka, bandaż i spać - powinno pomóc
najważniejsza świeża słonina, żeby nie była mrożona

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Przeważnie wsiadam na Banacha - szpital, a tam wiele autobusów jedzie do centrum, więc z komunikacją miejską problemów nie mam (jakdojade.pl to niezbędnik w podróży ). Najgorsza jest część pieszo, ale akurat do Złotych Tarasów znam drogę


Och, na Grójeckiej jeszcze nie byłam, ale jak będę mieć trochę więcej czasu, to się przejdę i wypróbuję tramwaje, może krócej stoją w korkach
doczytałam, że wsiadasz na Banacha to do hali masz bliziutko polecam się przejść i popatrzeć co mają
a i tramwaje masz tam bliziutko
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:52   #2452
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
no to jeszcze stary babski sposób podobno skuteczny
kup świeżej słoniny, przyłóż na piętę na noc, na to ceratka, watka, bandaż i spać - powinno pomóc
najważniejsza świeża słonina, żeby nie była mrożona
-
Oooo nie znałam, dziękuję - do tej pory słoninę stosowałam jedynie wewnętrznie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 19:00   #2453
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
Przeważnie wsiadam na Banacha - szpital, a tam wiele autobusów jedzie do centrum, więc z komunikacją miejską problemów nie mam (jakdojade.pl to niezbędnik w podróży ). Najgorsza jest część pieszo, ale akurat do Złotych Tarasów znam drogę


Och, na Grójeckiej jeszcze nie byłam, ale jak będę mieć trochę więcej czasu, to się przejdę i wypróbuję tramwaje, może krócej stoją w korkach
Ze sklepów obuwniczych w tamtych okolicach polecam jeszcze Sokolski na grojeckiej przy przystanku Och teatr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:58   #2454
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tą kawą. Polecasz jeszcze jakieś smaki? Zapasy mam na wykończeniu, a wielbię kawę z kawiarki
No cóż, polecić mogę jedynie to, co próbowałam Tylko waniliowo-orzechową i cynamonową Ale szczerze, to każda wydaje mi się warta polecenia, jestem nieobiektywna, bo te które miałam okazję pić były pyszneee, a smaki tej kawy są niezwykle zachęcające i chciałabym spróbować inne... Np. maślany orzech pekan, czekolada z orzechem makadamia, dyniowa czy syrop klonowy
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 21:35   #2455
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo często w sklepie są wyprzedaże. Np stanik za który normalnie płacisz np 250, możesz dostać już za 100 albo i taniej.

Albo gdy kupujesz 2 sztuki dostajesz rabat- tak kiedyś za 2 zamiast 500 dałam coś koło 420.

400 za jeden to dla mnie też trochę zaporowa cena

U nich na stronie są chyba tylko "ichnie" staniki, które faktycznie są okropnie drogie. W salonach natomiast możesz tam dostać znacznie szerszy asortyment.

BTW, ceny w takich sklepach bywają mocno zawyżone. Np w Biustokracji na Żelaznej, za naszą rodzima Avę życzą sobie około 150, a w hurtowni w Markach można je dorwać za około 50.

Zatem: czasem warto "dobrać" sobie coś na żywo a kupić przez INternet

Ooo gdzie jest hurtownia w Markach? można wejść z ulicy?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:16   #2456
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Ooo gdzie jest hurtownia w Markach? można wejść z ulicy?
Tak można
KLIK
Niestety czynna tylko w tygodniu, i to do 17.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 20:22   #2457
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak można

KLIK

Niestety czynna tylko w tygodniu, i to do 17.

Wiedziałam ze bedzie jakis haczyk (
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 23:10   #2458
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
ja polecam Li Parie Galeria Mokotów
https://www.liparie.pl/
Jak dla mnie to tam tylko jedna brafitterka jest/była profesjonalna
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo często w sklepie są wyprzedaże. Np stanik za który normalnie płacisz np 250, możesz dostać już za 100 albo i taniej.
Albo gdy kupujesz 2 sztuki dostajesz rabat- tak kiedyś za 2 zamiast 500 dałam coś koło 420.
400 za jeden to dla mnie też trochę zaporowa cena
U nich na stronie są chyba tylko "ichnie" staniki, które faktycznie są okropnie drogie. W salonach natomiast możesz tam dostać znacznie szerszy asortyment.
BTW, ceny w takich sklepach bywają mocno zawyżone. Np w Biustokracji na Żelaznej, za naszą rodzima Avę życzą sobie około 150, a w hurtowni w Markach można je dorwać za około 50.
Zatem: czasem warto "dobrać" sobie coś na żywo a kupić przez INternet
Ale jak są dobre wyprzedaże to przeważnie na rzadziej występujące rozmiary z tego co zaobserwowałam. Nic nie mogłam znaleźć dla siebie.
Rabat jest jak się zrobi zakupy powyżej 400.
Biustonosze innych firm, nie ich, są bardzo drogie. Jest przebitka nawet 100 zł. Przymierzałam Henderssona (179 zł), w necie identyczny 47 zł. Bez komentarza. Dlatego nie lubię Li Parie. Wystrój salonu i obsługa w cenie.
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 07:16   #2459
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Wiedziałam ze bedzie jakis haczyk (
Niestety
Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to tam tylko jedna brafitterka jest/była profesjonalna


Ale jak są dobre wyprzedaże to przeważnie na rzadziej występujące rozmiary z tego co zaobserwowałam. Nic nie mogłam znaleźć dla siebie.
Rabat jest jak się zrobi zakupy powyżej 400.
Biustonosze innych firm, nie ich, są bardzo drogie. Jest przebitka nawet 100 zł. Przymierzałam Henderssona (179 zł), w necie identyczny 47 zł. Bez komentarza. Dlatego nie lubię Li Parie. Wystrój salonu i obsługa w cenie.
To ja mam inne doświadczenia. Raz zdarzyło mi się że próbowano mnie przekonać, że mogę nosić większe obwody i mniejsze miski

Mnie się kilka razy udało dorwać coś fajnego, a mam dość popularny rozmiar jak sądzę.
Domyślam się, że przy wyższych kwotach- ale dlatego wzięłam wtedy 2 sztuki, a nie jedną.
A to to akurat sytuacja z niemal każdego sklepu brafiterskiego (podałam wcześniej przykład Biustokracji z cenami Avy). Stąd też padła moja sugestia wybrania w sklepie i poszukania gdzie indziej- np jak mówisz w Internecie.
Poza tym ogólne stołeczne ceny są zdecydowanie wyższe... dlatego też często z Młodą ciuchowe (w tym bieliźniarskie) zakupy robimy na wakacjach.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 07:32   #2460
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Chociażby w Dopasowanej kupiłam biustonosz Nipplex za 150zl, taki sam w firmowym sklepie internetowym jest za 99zl. Więc ja zazwyczaj mierzę stacjonarnie i kupuje online
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-13 18:43:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.