Chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-15, 19:20   #1
Weroniqa
Raczkowanie
 
Avatar Weroniqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 69
Exclamation

Chłopak


Tak wiec mam pytanie spodobal mi sie taki 1 chłopak z gimnazjum widzial mnie tylko raz pisze z nim na GG ale dzis ja do niego ja pierwsza napisałam on do mnie nie pisze i gdy go o cos pytam np co lubi to on tylko odpowiada nie pisze a ty jak mam z nim rozmawiac jak go zagadac i zdobyc ( na gg)
__________________
Weroniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:48   #2
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Chłopak

na gg raczej się nie uda (albo może ja mam jakieś złe doświadczenia? ) może spotkaj się z nim gdzieś? ludzi nie można za bardzo poznać przez takie rozmowy, często jest tak, że idealizujemy sobie tą osobę, na żywo może okazać się całkiem inna.
a zresztą nic na siłę, jak nie on to znajdzie się jeszcze 10 innych głowa do góry
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 16:16   #3
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Chłopak

Hmm.. musisz go jakos zaciekawic soba I najwazniejsze zeby zainteresowac go soba na zywo a nie na gg!!
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 16:40   #4
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Chłopak

może zaproponuj mu na gg żebyście wyszli na jakiś spacerek albo co? a tak btw, on jest od ciebie starszy czy młodszy? bo jeśli młodszy to może jest onieśmielony...
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:12   #5
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Chłopak

Miałam podobną sytuację, tyle że chłopak chodzi do mojej szkoły i często się widujemy. Dostałam od kolegi z jego klasy nr gg. Napisałam, trochę gadaliśmy <tylko na gg>. W szkole zaczął mówić "cześć" , uśmiechał się, ale nigdy (do tej pory) nie rozmawialiśmy w realu. Kiedy o coś pytam czy mam prośbę to odp. jest bardzo miły itd. ale wiem, że bliższą znajomością nie jest zainteresowany (chyba takie coś się czuje). Może w twoim przypadku jest podobnie, a może się za bardzo narzucałaś i on się "przestraszył". Daj mu czas,albo napisz tak poprostu "co słychać", nie wypytując dlaczego nie odp.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:58   #6
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
może zaproponuj mu na gg żebyście wyszli na jakiś spacerek albo co? a tak btw, on jest od ciebie starszy czy młodszy? bo jeśli młodszy to może jest onieśmielony...
popieram
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 22:07   #7
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Chłopak

Jak nie da się na gg? Dobre jest gg na początek jeśli Ty albo on jesteście nieśmiali Tak jak pisała Asi_ek musisz go jakoś sobą zaciekawić A faceci w młodym wieku raczej wolą mówić o sobie niż zadawać pytania Więc się tym nie martw Musisz okazać zainteresowanie jego skromną osobą - oni to lubią

Ps. Ja bym spaceru na pewno nie zaproponowała chłopakowi
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 22:03   #8
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Chłopak

Cześć dziewczyny.!

Postanowiłam zwrócić się do Was z pewną sprawą-problemem, który nurtuje mnie od pewnego czasu. Zacznę od tego, że mam 19 lat i jestem dosyć nieśmiała, jeśli chodzi o chłopaków i sprawy sercowe.
Sprawa wygląda następująco: W ubiegłe wakacje, przez 2 miesiące pracowałam, pracował tam także pewien chłopak, który jest strasznie przystojny i zupełnie w moim typie, po prostu mi się podoba. Przez te 2 miesiące (chociaż on pracował chyba jeszcze krócej) w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy, jedynie cześć-cześć. Jakoś tak wyszło, z resztą zbytnio nie było czasu na rozmowę, pracowaliśmy na różnych zmianach, więc codziennie się nie widywaliśmy. Na naszej-klasie mamy siebie w znajomych, ja mam nawet jego numer gg. Od pewnego czasu dość często spotykamy się na ulicy, mówimy sobie 'cześć', on nawet mojej mamie 'dzień dobry'. I tutaj pojawia się problem, chciałabym do niego napisać, odezwać się, pogadać, dowiedzieć się co u niego słychać. Ale czy to wypada? Na pewno chłopak będzie zdziwiony, że się do niego odzywam, będzie się zastanawiał o co mi chodzi. A mi po prostu na nim zależy, jest mega przystojny i strasznie sympatyczny, ma piękny uśmiech i pomyślałam, że może moglibyśmy się bliżej poznać. Ja bym bardzo chciała. Problem też w tym, że nie wiem czy on ma dziewczynę, w każdym razie ja go nigdy z żadną nie widziałam.

Może nie wyraziłam się dość sensownie, może zbyt chaotycznie - przepraszam, ale jestem trochę podekscytowana tą całą sytuacją. Nie jestem pewna czy powinnam do niego napisać i dlatego piszę tutaj, bo chcę poznać Wasze zdanie na ten temat, pomożecie?

Pozdrawiam.!
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:18   #9
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.!

Postanowiłam zwrócić się do Was z pewną sprawą-problemem, który nurtuje mnie od pewnego czasu. Zacznę od tego, że mam 19 lat i jestem dosyć nieśmiała, jeśli chodzi o chłopaków i sprawy sercowe.
Sprawa wygląda następująco: W ubiegłe wakacje, przez 2 miesiące pracowałam, pracował tam także pewien chłopak, który jest strasznie przystojny i zupełnie w moim typie, po prostu mi się podoba. Przez te 2 miesiące (chociaż on pracował chyba jeszcze krócej) w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy, jedynie cześć-cześć. Jakoś tak wyszło, z resztą zbytnio nie było czasu na rozmowę, pracowaliśmy na różnych zmianach, więc codziennie się nie widywaliśmy. Na naszej-klasie mamy siebie w znajomych, ja mam nawet jego numer gg. Od pewnego czasu dość często spotykamy się na ulicy, mówimy sobie 'cześć', on nawet mojej mamie 'dzień dobry'. I tutaj pojawia się problem, chciałabym do niego napisać, odezwać się, pogadać, dowiedzieć się co u niego słychać. Ale czy to wypada? Na pewno chłopak będzie zdziwiony, że się do niego odzywam, będzie się zastanawiał o co mi chodzi. A mi po prostu na nim zależy, jest mega przystojny i strasznie sympatyczny, ma piękny uśmiech i pomyślałam, że może moglibyśmy się bliżej poznać. Ja bym bardzo chciała. Problem też w tym, że nie wiem czy on ma dziewczynę, w każdym razie ja go nigdy z żadną nie widziałam.

Może nie wyraziłam się dość sensownie, może zbyt chaotycznie - przepraszam, ale jestem trochę podekscytowana tą całą sytuacją. Nie jestem pewna czy powinnam do niego napisać i dlatego piszę tutaj, bo chcę poznać Wasze zdanie na ten temat, pomożecie?

Pozdrawiam.!
Jak wiadomo bardziej się żałuje tego, czego się nie zrobiło, niż tego co się zrobiło Dlatego próbuj może coś z tego będzie? Zwłaszcza, że nie jesteście bardzo bliskimi znajomymi, nie macie pewnie wspólnych znajomych więc jaky coś nie wyszło, to nie będziesz miała dziwnych sytuacji
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:24   #10
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez Olkaaa123 Pokaż wiadomość
Jak wiadomo bardziej się żałuje tego, czego się nie zrobiło, niż tego co się zrobiło Dlatego próbuj może coś z tego będzie? Zwłaszcza, że nie jesteście bardzo bliskimi znajomymi, nie macie pewnie wspólnych znajomych więc jaky coś nie wyszło, to nie będziesz miała dziwnych sytuacji
Zgadza się, nie mamy wspólnych znajomych, chociaż dokładnie nie wiem, bo tak naprawdę nic o sobie nie wiemy, nie znamy się.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.