Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-09, 14:17   #1921
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A tak w ogóle to ostatnio coś ten wątek ucichł...dziewczyny jak tam wasze włosy? i jak tam maski.odżywki do włosów?pojawiło się coś nowego,wartego kupna?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 19:09   #1922
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja nic nowego nie kupilam, ale wlosy juz mi tak nie wypadaja. jem cynk 2 razy dziennie i jest lepiej, teraz mam problem z ich rozczesywaniem po umyciu, straszne koltuny sie robia
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 19:55   #1923
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
teraz mam problem z ich rozczesywaniem po umyciu, straszne koltuny sie robia
oj to u mnie tak samo... starsznie ciężko je rozczesać,szczególnie z tyłu,włosy pod spodem
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 11:34   #1924
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

U mnie po uzyciu szamponu Loreal absolut reapir, maski intense repair na zmiane z maska alfaparf z karitexem wlosy po letnim sloncu powrocily do normy, sa ladne i lsniace. Gdy zuzylam te maski postanowilam je wymienic zeby wlosy sie nie przyzwyczaily i zakupilam maske nawilzajaca Schwarzkopf moisituriser kick czy jakos tak i.... nastapilo wielkie rozaczrowanie, maska jest beznadziejna, nie jest wydajna i wlosy po niej sa sztywne, koltunia sie. Bylam zdziwiona bo mam z tej serii odzywke dwufazowa w sprayu ktora jest super - jest mocniejsza niz ta maska a powinno chyba byc odwrotnie... Ciekawe czy ktos juz kiedys mial ta maske i jaki byl efekt... jesli ktos mial juz z tym specyfikiem kontakt prosze o podzielenie sie wrazeniami Pozdr
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 11:52   #1925
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Chyba zaczął pomagać mi ten szampon neril garniera Łykam jeszcze tabletki olimp, jem słonecznik i siemie lniane i chyba jest lepiej. Już dużo mniej włosów znajduje na grzebieniu podczas czesania
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 12:05   #1926
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja nie miałam raczej większych kłopotów z włosami ,zawsze były cienkie ,ale raczej ładne ,a teraz ,o zgrozo ,mam straszne problemy z rozczesywaniem
może to ma związek z ich długością ? bo teraz są sporo dłuższe niż zwykle ,sięgają do łopatek...nie ma pojęcia ,a odżywki raczej odpadają bo to typ przetłuszcząjący niestety
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 12:09   #1927
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
a ja nie miałam raczej większych kłopotów z włosami ,zawsze były cienkie ,ale raczej ładne ,a teraz ,o zgrozo ,mam straszne problemy z rozczesywaniem
może to ma związek z ich długością ? bo teraz są sporo dłuższe niż zwykle ,sięgają do łopatek...nie ma pojęcia ,a odżywki raczej odpadają bo to typ przetłuszcząjący niestety
Może taka spukiwana. Ja nakładam taką dosłownie na parę sekund i włosy naprawdę dobrze się rozczesują
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 12:22   #1928
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

spróbuję dzięki Milka
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 12:51   #1929
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Zapomnialam dodac, ze ostatnio lykalam skrzypowite (zuzylam dwa opakowania) wlosy chyba szybciej zaczely mi rosnac i bardziej sie blyszcza, ale ten polysk to nie wiem czy nie dzieki maskom
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 12:53   #1930
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja z własnych doświadczeń mogę szczerze polecić:
na wypadające włosy- radical do wcierania w skórę głowy, ale trzeba być systematycznym i stosować dłuższy czas- ale działa, po prostu rewelka, w zeszłym roku wypadały mi garściami a radical poczynił cuda i przede wszystkim należy zdrowo się odżywiać, to podstawa
po drugie na włosy przesuszone polecam maski dora cosmetici, z bambusem i słonecznikiem, również cudeńko
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:00   #1931
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
spróbuję dzięki Milka
nie ma sprawy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 13:02   #1932
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Post Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
ja z własnych doświadczeń mogę szczerze polecić:
na wypadające włosy- radical do wcierania w skórę głowy, ale trzeba być systematycznym i stosować dłuższy czas- ale działa, po prostu rewelka, w zeszłym roku wypadały mi garściami a radical poczynił cuda i przede wszystkim należy zdrowo się odżywiać, to podstawa
po drugie na włosy przesuszone polecam maski dora cosmetici, z bambusem i słonecznikiem, również cudeńko
Stosowałam kiedyś tą odżywkę, ale wtedy włosy mi wcale nie wypadały, a odżywkę wygrałam w konkursie Jak skończę waxa to może się z nią zaprzyjaźnię
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:04   #1933
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
ja z własnych doświadczeń mogę szczerze polecić:
na wypadające włosy- radical do wcierania w skórę głowy, ale trzeba być systematycznym i stosować dłuższy czas- ale działa, po prostu rewelka, w zeszłym roku wypadały mi garściami a radical poczynił cuda i przede wszystkim należy zdrowo się odżywiać, to podstawa
po drugie na włosy przesuszone polecam maski dora cosmetici, z bambusem i słonecznikiem, również cudeńko
mozesz powiedziec wiecej o tych maskach ?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:12   #1934
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
mozesz powiedziec wiecej o tych maskach ?
Też chętnie poczytam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:57   #1935
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
a ja nie miałam raczej większych kłopotów z włosami ,zawsze były cienkie ,ale raczej ładne ,a teraz ,o zgrozo ,mam straszne problemy z rozczesywaniem
może to ma związek z ich długością ? bo teraz są sporo dłuższe niż zwykle ,sięgają do łopatek...nie ma pojęcia ,a odżywki raczej odpadają bo to typ przetłuszcząjący niestety
radzilabym nakladac odzywke od polowy wlosow po koncowki - to nie powinno zwiekszyc przetluszczania .
soni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 22:08   #1936
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

zna ktos dobry szampon, odzywke lub maske...moje wlosy od zawsze sa cienkie ale juz sie przyzwczilam... problem w tym ze sa matowe, suche - myje je codziennie sa krotkie, musze je ukladac no i codziennie ta suszarka
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 15:40   #1937
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Thumbs up Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam Was Waleczne Kobiety Też jeszcze 3 tygodnie temu miałam problem z wypadającymi włosami. To był koszmar! Codziennie zmiatałam z podłogi w łazience setki włosów. Po każdym suszeniu podłoga była czarna! Od 3 tygodni stosuję skomponowany przez siebie zestaw do walki z tym problemem. I gorąco Wam go polecam, bo naprawde zrobił cuda! A w skład zestawu wchodzi:
-szampon Eco Cosmetics - taki zielony, ja mam akurat dodający objętości, ale każdy szampon tej firmy jest super, firma eco cosmetics zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych, są to rzeczywiście w 100% naturalne składniki, sama natura dla włosów, szampon mozna kupić w sklepach internetowych albo w sklepach z eko-produktami, kosztuje około 20 zł, ale jest to coś wspaniałego
-tabletki silica (ok. 25 zł/100 sztuk, najlepsze jak dla mnie i jedne z tańszych)

No i odstawiłam kawę i jem więce warzyw i owoców. Co do kawy to akurat w moim przypadku wypłukała mi z organizmu niesłychane ilości pierwiastków. Był czas że piłam 2 filiżanki dziennie, brałam przeróżne tabletki i nic. Więc to chyba pomogło, bo wreszcie nie musze po każdym suszeniu zamiatać podłogi

Pozdrawiam i powodzenia w walce o piękne włosy!
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 23:00   #1938
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Relacja z Friut Coctail firmy Biosilk....RE-WE-LA-CJA
Włosy są błyszczące, miękkie ,gładkie. Do tego ślicznie pachną.
Ponieważ są dosyć niezdyscyplinowane, katuje je prostownicą, ale ta odżywka świetnie sobie z tym radzi

Do tego pamiętajcie: żelazo, żelazo i jeszcze raz żelazo Włosy reagują zawsze z 3 miesięcznym opóźnieniem na to, co działo się z naszym organizmem, a na pełną regenerację potrzebują ok 6 miesięcy.
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/

Edytowane przez anna_net
Czas edycji: 2006-12-19 o 16:16
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 10:32   #1939
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny które stosowały-napiszcie coś prosze o ODŻYWKACH MAtrixa Color Smart,Sleek Look,i Absolut Reapir
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 11:12   #1940
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
Relacja z Friut Coctail firmy Biosilk....RE-WE-LA-CJA
Włosy są błyszczące, miękkie ,gładkie. Do tego ślicznie pachną.
Ponieważ są dosyć niezdyscyplinowane, katuje je prostownicą, ale ta odżywka świetnie sobie z tym radzi

Do tego pamiętajcie: żelazo, żelazo i jeszcze raz żelazo Włosy reagują zawsze z 3 dniowym opóźnieniem na to, co działo się z naszym organizmem, a na pełną regenerację potrzebują ok 6 miesięcy.
a gdzie mozna kupic ta odzywke?i za ile ?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 22:53   #1941
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

odzywka absolut juz mi sie praiwe skonczyla, a nie widze jakichs efektow :/ owszem przy samym nakladaniu jej wlosy sa barzo sliskie, ale po kilku tygodniach stosowania nie widze poprawy. moze sprobuje czegos innego?

ogolnie jednka powaznie sie zastanawiam nad obcieciem wlosow
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 23:41   #1942
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
a gdzie mozna kupic ta odzywke?i za ile ?
Juz odpowiadam, chociaz z lekkim opoznieniem

Odzywke kupilam na allegro za ok 40 zł, ale nie zaluje ani jednego grosika
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 15:57   #1943
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ehh...kiedyś ksometyki do włosów z drogerii stosunkowo dobrze działały na moje włoski-do czasu jak zaczęłam częściej rozjaśniać włosy-teraz to nawet już najsilniejsza (podobno) supermarketowa odżywka do włósów zniszczonych czyli Gliss Kur pomarańczowa nie działa w ogóle w moim przypadku
szukam teraz jakiejś odżywki(nie maski) na codzień która nawilży włosy,nabłyszczy i wygładzi-dlatego kusi mnie duża butla 1500 Matrixa Sleek Look...dodatkowo kończą mi się powoli kryształki Alfaparf,i tym razem wypróbuje tym razem kryształki Renee Blanche-bo są większe i tańsze
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 11:26   #1944
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
Relacja z Friut Coctail firmy Biosilk....RE-WE-LA-CJA
Włosy są błyszczące, miękkie ,gładkie. Do tego ślicznie pachną.
Ponieważ są dosyć niezdyscyplinowane, katuje je prostownicą, ale ta odżywka świetnie sobie z tym radzi

Do tego pamiętajcie: żelazo, żelazo i jeszcze raz żelazo Włosy reagują zawsze z 3 dniowym opóźnieniem na to, co działo się z naszym organizmem, a na pełną regenerację potrzebują ok 6 miesięcy.
Chyba coś Ci się pomieszało, a raczej na pewno

Wypadanie włosów jest odbiciem tego, co miało miejsce w Twoim życiu jakiś czas temu-bo włosy dopiero po 4-5 miesiącach reagują na stres, awitaminozę, zmiany hormonalne
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 12:14   #1945
mała.mała
Raczkowanie
 
Avatar mała.mała
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świat, w którym się zaplątałam
Wiadomości: 216
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja narazie o pięknych włosach mogę sobie pomarzyć...
Od jakiegoś czasu miałam strasznie zniszczone końcówki i nawet ich regularne podcinanie nie dawało większych rezultatów. Wszystkie maseczki, olej rycynowy, witamina E wcierana we włosy - nic.
Aż okazało się miesiąc temu, że mam anemię i to przez to .
__________________
@^&#!@)$(@!*~_
mała.mała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 16:16   #1946
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Chyba coś Ci się pomieszało, a raczej na pewno

Wypadanie włosów jest odbiciem tego, co miało miejsce w Twoim życiu jakiś czas temu-bo włosy dopiero po 4-5 miesiącach reagują na stres, awitaminozę, zmiany hormonalne
Oczywiście, miało być 3 miesięcznym, a nie 3 dniowym Juz poprawiam. Reszta napewno się zgadza
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 22:37   #1947
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Kupiłam sobie w internecie fajny szampon i odżywke.Fajny dlatego, ze ma fajny skład i nawilża włoski
Jestem juz na takim etapie regenereacji, ze już nie muszę używać żadnych kosmetyków stylizacyjnych żeby mieć fajne loki.
I to jest sukces
chyba swoja walkę wygrałam
Teraz tylko czekam aż urosną
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 07:29   #1948
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie w internecie fajny szampon i odżywke.Fajny dlatego, ze ma fajny skład i nawilża włoski
Jestem juz na takim etapie regenereacji, ze już nie muszę używać żadnych kosmetyków stylizacyjnych żeby mieć fajne loki.
I to jest sukces
chyba swoja walkę wygrałam
Teraz tylko czekam aż urosną
zdradź nam co to za szampon
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 10:13   #1949
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Mysle że to nie tylko zasługa szamponu...używam też jeszcze oleju kokosowego, po myciu.Ale wcześniej nie było takiego efektu jak używałam szampon Z Rossmana, dla dzieci(bez SLS). A teraz widze duużą różnice...
Ten szampon to szampon z Biocosmetics do włosów ciemnych z liściem oliwnym i malwą.Ja mam co prawda raczej włosy ciemny blond, ale ostatnio są takie nie do określenia(w lecie mam jasny), wiec wziełam coś do ciemnych, bo zazwyczaj szampony do jasnych mi lekko wysuszają.
No i odżywka z tej samej firmy.
Wtajemniczone wiedzą o co chodzi...szampon jest bez SLS i bez betaine
ale to już inna bajka...można się cos na ten temat dowiedziec na kafeterii, jest tam świetny temat o kosmetykach bez chemii.
I jeszcze jedno, ten efekt który ja uzyskałam, to niestety z 2 lata pracy...najpierw musiałam czekać aż mi farba zjedzie, a potem przechodziłam stopniowo na nature, zaczynając od profesjonalych kosmteyków(np. Loreal Pro- jak dla mnie to bujda na resorach-poprawiają tylko wygląd, kosmetycznie), przez róznego rodzaju maseczki domowej roboty, naftę olejek rycynowy, potem był szampon z Rossmana, jako jedyny łatwo dostępny bez SLS, a potem tu już wiecie....
To jakie moje włosy są teraz....bajka poprostu...oczywiście nic nowego nie odkryłam bo już wczesniej dzieweczyny o nim pisały, tylko nie wiem czy w tym wątku i czy na tym forum.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 16:16   #1950
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Wink Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Na fitnessie jest pełno wątków walki ze słodyczami, nadwagą, tłuszczem! Pomyślałam więc, że warto by założyć podobny na fryzjerskim.
Mogłybyśmy dzielić się wrażeniami ze stosowanych przez nas kuracji, opisywać najlepsze produkty regenerujące, udzielać porad i wymianiać się doświadczeniami.
Celem byłyby oczywiście zdrowe, lśniące i mocne włosy jak z reklamy!
Opisujmy tu więc co dzień jakich produktów do włosów, suplementów używamy i wspierajmy się!
Co Wy na to?
moje sposoby:
  • Uzywam szamponu z Garniera wzmacniajacego.
  • przed prostowaniem klade na nie ochronke
  • stosuje odzywki typu wax, gliss kur, skuteczne sa. Do farbowanych wlosow jesli macie problemy ze sa "twarde" najlepiej stosowac odzywke z...łożysk.. Mozna taka kupic u fryzjera
  • raz na jakis czas wcieram w skore glowy taka maseczke:
ubijamy żółtko i białkio osobno, dodajemy soku z polowy cytryny, mozna dodac lyzeczke miodu.
  • nie spinam ich do spania..
ITD...
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.