Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-23, 02:52   #1951
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Zaczynam i ja do walke o piękne włosy.Wczoraj je podcięłam i pozbyłam sie zniszczonych końcówek.Teraz pora zainwestować w odżywki Na codzień używam szamponu Timotei z mleczkiem migdałowym i wanilią i taką samą odżywkę.Mam przetłuszczajace się włosy i teraz chcę je trochę 'przetrzymać' i przyzwyczaić co mycia co drugi dzień,a nie codzienie tak jak to było do tej pory.Chcę też zamówić sobie jedwab Biosilku i odzwykę Kallosa tylko nie mogę sie zdecydować-Placenta czy Latte?Może coś mi doradzicie? Do tego łykam Skrzypovitę,bo ostatnio strasznie wypadaja mi włosy
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 10:20   #1952
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
Juz odpowiadam, chociaz z lekkim opoznieniem

Odzywke kupilam na allegro za ok 40 zł, ale nie zaluje ani jednego grosika
JA za to dziekuje z opoznieniem
Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość


moje sposoby:
  • Uzywam szamponu z Garniera wzmacniajacego.
  • przed prostowaniem klade na nie ochronke
  • stosuje odzywki typu wax, gliss kur, skuteczne sa. Do farbowanych wlosow jesli macie problemy ze sa "twarde" najlepiej stosowac odzywke z...łożysk.. Mozna taka kupic u fryzjera
  • raz na jakis czas wcieram w skore glowy taka maseczke:
ubijamy żółtko i białkio osobno, dodajemy soku z polowy cytryny, mozna dodac lyzeczke miodu.
  • nie spinam ich do spania..
ITD...
co to za ochronka ;>?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 11:34   #1953
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Mysle że to nie tylko zasługa szamponu...używam też jeszcze oleju kokosowego, po myciu.Ale wcześniej nie było takiego efektu jak używałam szampon Z Rossmana, dla dzieci(bez SLS). A teraz widze duużą różnice...
Ten szampon to szampon z Biocosmetics do włosów ciemnych z liściem oliwnym i malwą.Ja mam co prawda raczej włosy ciemny blond, ale ostatnio są takie nie do określenia(w lecie mam jasny), wiec wziełam coś do ciemnych, bo zazwyczaj szampony do jasnych mi lekko wysuszają.
No i odżywka z tej samej firmy.
Wtajemniczone wiedzą o co chodzi...szampon jest bez SLS i bez betaine
ale to już inna bajka...można się cos na ten temat dowiedziec na kafeterii, jest tam świetny temat o kosmetykach bez chemii.
I jeszcze jedno, ten efekt który ja uzyskałam, to niestety z 2 lata pracy...najpierw musiałam czekać aż mi farba zjedzie, a potem przechodziłam stopniowo na nature, zaczynając od profesjonalych kosmteyków(np. Loreal Pro- jak dla mnie to bujda na resorach-poprawiają tylko wygląd, kosmetycznie), przez róznego rodzaju maseczki domowej roboty, naftę olejek rycynowy, potem był szampon z Rossmana, jako jedyny łatwo dostępny bez SLS, a potem tu już wiecie....
To jakie moje włosy są teraz....bajka poprostu...oczywiście nic nowego nie odkryłam bo już wczesniej dzieweczyny o nim pisały, tylko nie wiem czy w tym wątku i czy na tym forum.
Mogłabyś podać linka?

ps. Gratuluję włosów
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 12:26   #1954
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie w internecie fajny szampon i odżywke.Fajny dlatego, ze ma fajny skład i nawilża włoski
Jestem juz na takim etapie regenereacji, ze już nie muszę używać żadnych kosmetyków stylizacyjnych żeby mieć fajne loki.
I to jest sukces
chyba swoja walkę wygrałam
Teraz tylko czekam aż urosną
W Internecie - gdzie konkretnie?

A co do niespinania włosów na noc (post Agusi007), to ja nie wyobrażam sobie nie mieć związanych włosów w nocy, bo później bym się nie rozczesała. Kiedy mam w nocy rozpuszczone włosy, to rano wyrywam sobie połowę przy czesaniu...
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 15:40   #1955
niunia77
Przyczajenie
 
Avatar niunia77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

no to i ja zaczynam tę walkę dzisiaj (jak juz pisałam w innym wątku) u fryzjera kobietka sciela mi wlosy zamiast o 1cm. jak chcialam, to o kilka, takie byly zniszczone... mam proste wlosy i kiedys byly bardzo ladne, ale juz nie sa wszystko przez codzienne katowanie ich suszarką... to okropne, bo czuje sie teraz o wiele gorzej z takimi krotszymi wlosami, ale jak mus to mus... suszarce mowie "nie", kilka dni temu zaczęlam brac skrzypowitę, uzywam odzywki (zwykle gliss kur z jedwabiem, ale sie skonczyla i dzis kupilam elseve ta lustrzany blask , mam nadzieje ze bedzie dobra, ktos wie moze??), mam zamiar kupic jakis szampon regenerujący, może cos polecicie?? i moze jakies serum na koncowki?? co Wy na to?? trzymajcie za mnie kciuki, chce zeby wlosy mi odrosly, ale tym razem zdrowe
niunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 17:10   #1956
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Niunia77 ja też ostatnio powiedziałam NIE suszarce Tylko ciekawe ile tak wytrzymam
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 15:35   #1957
niunia77
Przyczajenie
 
Avatar niunia77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

hehehe no wlasnie... bedziemy sie wzajemnie motywować... w końcu czego sie nie robi dla zdrowych wlosow :P pozdrawiam
niunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 19:43   #1958
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Nie wiem czy to juz było w tym watku, bo nie przegladałam całego, ale co sadzicie o kosmetykach CHI??? ja mam prostownice z tej firmy , jedwab a teraz kupiłam spray do stosowania przed prostowaniem i chwale sobie ta firme , wsumie moja fryzjerka bardzo ja zachwalala i dlatego sie skusiłam. Czy ktoras z Was tez uzywa tych kosmetyków?
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 19:46   #1959
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

niunia17 polecam Ci balsam do włosów Seboradin, ten pomarańczowy dla włosow zniszczonych farbowaniem i modelowaniem, do tego wskazany jeszcze jest Lotion tez pomarańczowy. Jak dla mnie te kosmetyki sa siwetne i kosztuja tylko ok 13zł w aptece. Bo balsamie wlosy sa gładziutkie i lśniące. Nie przesadze jak powiem,ze lepsze niz po absollucie L'oreala
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 22:28   #1960
niunia77
Przyczajenie
 
Avatar niunia77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

szancjer a czy te kosmetyki dostepne są ogolnie w aptekach?? mieszkam w miescie sredniej wielkosci, wiec nie wiem czy nasze apteki sa tak dobrze zaopatrzone skoro mowisz ze takie swietne to pewnie się skuszę, dzieki za radę
niunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 23:38   #1961
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Tak, w wiekszosci powinne byc dostępne, bo to sa znane kosmetyki. jak nie bedzie w jednej aptece to popytaj w inych,musza byc. Pozdrawiam
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 09:57   #1962
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

jaki watek ja moze nie mam zniszczonych wlosow ale marne i bardzi przerzedzone i mysle ze mi to juz nic nie pomoze
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 13:30   #1963
niunia77
Przyczajenie
 
Avatar niunia77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

alufa, mysleże coś na pewno da radę ...

dzieki szancjer, popytam...
niunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 16:29   #1964
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a co poradzicie na to ??
bo ostatnio zauważyłam że mam jakoś mniej włosów, przerzedziły sie i strasznie wypadają, a po za tym to tak przy głowie mam włosy strasznie twarde, takie dziwne (powiem że to raczej moje naturalne bo akurat mam odrost/rozjaśniam ;-))
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 17:28   #1965
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to juz było w tym watku, bo nie przegladałam całego, ale co sadzicie o kosmetykach CHI??? ja mam prostownice z tej firmy , jedwab a teraz kupiłam spray do stosowania przed prostowaniem i chwale sobie ta firme , wsumie moja fryzjerka bardzo ja zachwalala i dlatego sie skusiłam. Czy ktoras z Was tez uzywa tych kosmetyków?
Ja mam szampon, odżywkę i jedwab. Jak dla mnie bardzo dobre kosmetyki do regeneracji włosów po prostownicy Dodam, że są bardzo wydajne - myję włosy co 2 dni, a nie zużyłam od września nawet połowy szamponu, odżywki mam jeszcze więcej.


Możesz powiedzieć coś więcej na temat prostownicy CHI?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 17:30   #1966
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

hej dziewczyny a może polecicie mi coś wygładzającego?? mam długie, proste włosy al odstaje od nich mnóstwo małych, rosnących kłaczków
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 17:57   #1967
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

witam
Mam do wa spytanie rozjasnilam pol roku temu wlosy mam je pierzaste suche zniszczone cienkie;/ zawsze mialam geste grube wlosy lecz teraz... jednak mam wrazenie ze odrosty sa duzo mocniejsze czy jest to mozliwe,aby wyrastaly mi na odrostach znowu grube wlosy?
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 18:59   #1968
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
a co poradzicie na to ??
bo ostatnio zauważyłam że mam jakoś mniej włosów, przerzedziły sie i strasznie wypadają, a po za tym to tak przy głowie mam włosy strasznie twarde, takie dziwne (powiem że to raczej moje naturalne bo akurat mam odrost/rozjaśniam ;-))
skad ja to znam odkad rozjasnilam wlosy wypadaja mi one w duzych ilosciach jem silice, nie farbuje i ostatnio zmienilam szampony na ziolowe... tylko czemu dopiero teraz??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 21:49   #1969
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

czy ten Seboradin pomarańczowy obciąza włosy? z jednej strony powinnam stosowac szampon do włosów zniszczonych, ale z drugiej nie chcę żeby mi sie za bardzo przełuszczały. a takie szampony do włosów zniszczonych kojarzą mi się z lekkim natłuszczaniem, od którego włoski wyglądają na przyklapnięte...
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 09:49   #1970
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to juz było w tym watku, bo nie przegladałam całego, ale co sadzicie o kosmetykach CHI??? ja mam prostownice z tej firmy , jedwab a teraz kupiłam spray do stosowania przed prostowaniem i chwale sobie ta firme , wsumie moja fryzjerka bardzo ja zachwalala i dlatego sie skusiłam. Czy ktoras z Was tez uzywa tych kosmetyków?

Ja posiadam odżywkę do włosów bez spłukiwania CHI i jestem bardzo zadowolona . Naprawdę super kosmetyk, dużo lepszy od jedwabiu Farouk . Najczęsciej stosuję go po wyprostowaniu włosów, żeby włosy były błyszczące i takie lejące . Ostatnio zastosowałam go jako ochronę przed prostowaniem, zamiast mleczka Hot Liss L'oreal i musze powiedzieć, iż CHI wydaje mi się lepszy od L'oreal . Dlatego będę go stosowała zarówno przed, jak i po
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 11:55   #1971
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

no coz brutalna prawda jest taka, ze pierwszy krokiem powinno byc wyrzucenie kosmetykow drogeryjnych i zastapienie ich profesjonalnymi
w przypadku wlosow - prawdziwa przepasc jesli chodzi o dzialanie

no ale u mnie prawdziwa roznice zrobilo zaopatrzenie sie w Indiach w ichniejsze specyfiki z olejem do wlosow na czele

no taka prawda, ze zadne maski Kerastase,etc nie uczynily z moimi wlosami tego co zwykly olej kokosowy z cytryna i ziolami oraz rosliny tonik do skory glowy

zaopatrzylam sie w dwie wielkie butle oleju Vatika na zapas i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba

o wlasnie, a czy ta odzywka bez splukiwania CHI bylaby ok dla ciezkich prostych jak druty z tendencja do utraty objetosci wlosow??
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 14:56   #1972
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Mi znowu zaczęły okrutnie wypadać włosy.Muszę zaopatrzyć się w jakieś witaminy,tylko tyle tego jest,że nie wiem co wybrać.Możecie mi coś polecić?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 15:21   #1973
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
no ale u mnie prawdziwa roznice zrobilo zaopatrzenie sie w Indiach w ichniejsze specyfiki z olejem do wlosow na czele

no taka prawda, ze zadne maski Kerastase,etc nie uczynily z moimi wlosami tego co zwykly olej kokosowy z cytryna i ziolami oraz rosliny tonik do skory glowy:D

zaopatrzylam sie w dwie wielkie butle oleju Vatika na zapas i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba:)
a znasz jakies polskie odpowiedniki? nic nie szkodzi sprobowac, a brzmi bardzo zachecajaco :)
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 15:49   #1974
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać linka?

ps. Gratuluję włosów
Prosze bardzo
http://www.ekologiczny.pl/x_C_Dz__P_...136010014.html

Cytat:
a znasz jakies polskie odpowiedniki? nic nie szkodzi sprobowac, a brzmi bardzo zachecajaco
To ja może Ci troche pomogę.Używam oleju koksowego, kupionego w sklepie ze zdrową żywnością, nie dodaje żadnych ziół, tylko kropelki wit. A i E.Tu podaje linka, używam dokładnie takiego samego
http://www.wegetarianin.pl/sklep/pop...ge.php/pID/208
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 16:34   #1975
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
To ja może Ci troche pomogę.Używam oleju koksowego, kupionego w sklepie ze zdrową żywnością, nie dodaje żadnych ziół, tylko kropelki wit. A i E.Tu podaje linka, używam dokładnie takiego samego:cmok:
http://www.wegetarianin.pl/sklep/pop...ge.php/pID/208
Dzięki za link :)

Pytałam też w którymś poście wyżej o szampon i odżywkę, których używasz. To te z ekologiczny.pl, do których link podałaś Justin Timberlake? Mam na nie oko od jakiegoś czasu, ale zastanawiam też się nad innymi i jakoś nie mogę zdecydować.

Pozdrawiam!
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 18:18   #1976
dzieffcynka002
Raczkowanie
 
Avatar dzieffcynka002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 176
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

CZeść
jestem tu nowa więc witam wszystkie dziewczyny
Jeśli chodzi o moją pielegnacje włosów to:
Codziennie myje[ niestety mam juz tak że jak mam nie umyte to się zle czuje ]
Uzywam szamponu z garniera nutri gladki i z tej samej serii odżywkę...
włosy myje pierw jeden raz splukuje potem rozczesuje[jak są mokre] i na roszczesane wlosy znowu nakładam szampon i myje drugi raz...
a potem spłukuje wszystko i nakładam odzywke dobrze wmasowuje ją we włosy potem rozczesuje zostawiam na 1minutke i zmywam wszystko

nie susze juz suszarką staram sie aby wlosy same wyschły [choć nie zawsze się to udaje ] prostownicy uzywam tylko wtedy jak mam czas czyli gdzieś 2 razy w tygodniu

włosy miałam rozjaśniane w wakacje [niestety była to moja wielka pomyłka] potem farbowałam chyba z 4 razy a jakieś 3 miesiące temu pomalowałam na mój naturalny kolor i już teraz nie maluje na początku miałam włosy bardzo zniszczone wręcz straszne szorskie i wogle beznadziejne teraz mam szczeże mowiąc zdrowe włosy posiadam naturalne fale z których nie jestem zadowolona bo bym wolała proste wlosy albo takie loczki no ale coz ogolnie jestem juz zadowolona z moich włosow ...

i kilka porad:
kupcie sobie szampon i odzywke specjalnie dobrana do rodzaju włosów i efektu jaki chcemy uzyskać
co pare miesiecy podcinajmy koncówki
i raz na tydzien pozwolny włosą zeby sie przetłuściły
i nie suszcie suszarkami

i chyba na tyle
mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie bo wiem że pisze troche nie tak heh

pozdrawiam wszystkich
dzieffcynka002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:51   #1977
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziekuję Ci za odpowiedź Maybebaby Jeszcze sie tylko zapytam, jak się tego olejku używa? Nakłada się tojako taką odżywkę bez spłukiwania?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 22:32   #1978
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

[quote=vLain;3321739]Dzięki za link

Pytałam też w którymś poście wyżej o szampon i odżywkę, których używasz. To te z ekologiczny.pl, do których link podałaś Justin Timberlake? quote]
Tak

Cytat:
Dziekuję Ci za odpowiedź Maybebaby Jeszcze sie tylko zapytam, jak się tego olejku używa? Nakłada się tojako taką odżywkę bez spłukiwania?
Na początku używałam tego olejku pod ręcznik na godzinkę albo dwie.A potem normalnie myłam szamponem.Teraz używam go bez spłukiwania(ale nie każdy tak chyba może, bo to jest w końcu olej, nigdy nie miałam przetłuszczających się włosów więc nie wiem), po myciu wycieram włosy ręcznikiem, wcieram Subrinę, na wypadanie włosów, a potem jeszcze raz zwilżam włosy i potem wcieram olej(staram się minimalne ilości i wiecej w te suche partie włosów, nie przy głowie).I to by było na tyle
Aktulanie odstawiłam na 2 mycia olej żeby włoski troche 'odpoczęły'
Dla mnie jest numerem jeden jeśli chodzi o odżywki
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 22:40   #1979
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzięki za instrukcje A czego używasz do stylizacji (o ile w ogóle czegoś używasz )
Przepraszam, że takie przesłuchanie robię
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 08:41   #1980
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Mi znowu zaczęły okrutnie wypadać włosy.Muszę zaopatrzyć się w jakieś witaminy,tylko tyle tego jest,że nie wiem co wybrać.Możecie mi coś polecić?
Ja zawsze polecam Vitapil
Cytat:
Napisane przez dzieffcynka002 Pokaż wiadomość
Uzywam szamponu z garniera nutri gladki i z tej samej serii odżywkę...
włosy myje pierw jeden raz splukuje potem rozczesuje[jak są mokre] i na roszczesane wlosy znowu nakładam szampon i myje drugi raz...


i kilka porad:
raz na tydzien pozwolny włosą zeby sie przetłuściły
nie suszcie suszarkami
U mnie nie ma szans, żebym rozczesała włosy po samym szamponie. Po kąpieli wyszłabym z łazienki łysa

.....pozwalam od czasu do czasu przetłuścić się moim włosom, ale to raczej z lenistwa

Któraś z Was pytała o odżywki Kallos. Właśnie zużyłam 800 ml Placenty i jestem nią zachwycona. Tylko jej zapach trochę mi przeszkadza. Teraz używam Latte i muszę przyznać, że też jest niczego sobie, a zapach ma cudowny!! Jak Ptasie Mleczko - za każdym razem jak wkładam rękę do słoiczka, to mam ochotę ją oblizać
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.