Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 00:26   #3481
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Bogu daje się wkręcać w dyskusje jak dziecko. Strasznie łatwo ją sprowokować i wciągnąć w dziwne wymiany zdań. Jak to było? Psy szczekają, a karawana jedzie dalej? A potem zamiast olać, to jest "g*wno cię to obchodzi laleczko". Po co ona odpisuje na takie komentarze? https://www.instagram.com/p/BA4OIm9qlHU/
mnie szczerze mówiąc nie dziwią jej odpowiedzi. to tak po ludzku, że się w pewnym momencie człowiek zwyczajnie wurwi.
to, co te bezmózgi wypisują, to się we łbie nie mieści. żal mi bogu, jest jaka jest, ale ta nagonka, autentyczna nagonka, zlot fejkowych kont i prostackie komentarze to totalna przeginka.
gardzę tym, naprawdę mocno.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 00:29   #3482
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Jamaica w odpowiedzi na tamto kółko chciałam Ci pokazać, a le dopiero znalazłam haha
https://www.instagram.com/p/BA3wf2phNY0/


widziałam to dzisiaj

ranyboskie!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 00:51   #3483
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
mnie szczerze mówiąc nie dziwią jej odpowiedzi. to tak po ludzku, że się w pewnym momencie człowiek zwyczajnie wurwi.
to, co te bezmózgi wypisują, to się we łbie nie mieści. żal mi bogu, jest jaka jest, ale ta nagonka, autentyczna nagonka, zlot fejkowych kont i prostackie komentarze to totalna przeginka.
gardzę tym, naprawdę mocno.
same
co innego jakieś podśmiechujki (sama to robie), ale to juz jest przeginka
uważam w ogóle, ze bogu i tak spoko na to wszystko reaguje (poza momentami gdychce cos na siłę udowodnic) - bez usuwania komci itd
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 00:59   #3484
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
mnie szczerze mówiąc nie dziwią jej odpowiedzi. to tak po ludzku, że się w pewnym momencie człowiek zwyczajnie wurwi.
to, co te bezmózgi wypisują, to się we łbie nie mieści. żal mi bogu, jest jaka jest, ale ta nagonka, autentyczna nagonka, zlot fejkowych kont i prostackie komentarze to totalna przeginka.
gardzę tym, naprawdę mocno.
Ale ja się absolutnie nie dziwię, że się wkurza! (dlatego śmieszy mnie to zapewnianie jutuberek, ze abolutnie nie przejmują się komentarzami, podczas gdy nieustannie dają dowód, jak bardzo się przejmują)
Mnie dziwi, że regularnie odpowiada na te prowokacje i nakręca tego typu wymianę zdań.
Wyznaję zasadę, że obojętność często jest najlepszą reakcją. Gdyby olała raz czy drugi, to odechciałoby się niektórym tego typu komentarzy.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 01:05   #3485
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


ranyboskie!
I od razu mam w głowie i uszach przez pół nocy "strach, strach, rany boskie, rany boskie!"
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 01:21   #3486
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
I od razu mam w głowie i uszach przez pół nocy "strach, strach, rany boskie, rany boskie!"

otwieram szafę, facet wypada
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 01:55   #3487
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Ale ja się absolutnie nie dziwię, że się wkurza! (dlatego śmieszy mnie to zapewnianie jutuberek, ze abolutnie nie przejmują się komentarzami, podczas gdy nieustannie dają dowód, jak bardzo się przejmują)
Mnie dziwi, że regularnie odpowiada na te prowokacje i nakręca tego typu wymianę zdań.
Wyznaję zasadę, że obojętność często jest najlepszą reakcją. Gdyby olała raz czy drugi, to odechciałoby się niektórym tego typu komentarzy.
A według mnie powinna kasować takie komentarze bo to jest właśnie hejt, na który z pewnością ktoś odpowie i powstanie agresywna przepychanka w komentarzach.
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 07:22   #3488
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez ophelie_ Pokaż wiadomość
A według mnie powinna kasować takie komentarze bo to jest właśnie hejt, na który z pewnością ktoś odpowie i powstanie agresywna przepychanka w komentarzach.
Dokładnie. Żarty żartami, ale to już jest przeginka, złośliwość i to właśnie co powinniśmy nazywać hejtem.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 07:23   #3489
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Sprawa Bogusi i tego trolla jest mega niesmaczna, ale mnie zaciekawiła jedna sprawa (pogrubione):

maslowmasle1A (.....) Bo dowiedzialam się z Twojego filmiku Bogusiu, że (.....................)

bart2603@maslowmasle1 chyba kiepsko oglądałaś moje filmiki skoro zadajesz takie pytania

fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 07:48   #3490
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Sprawa Bogusi i tego trolla jest mega niesmaczna, ale mnie zaciekawiła jedna sprawa (pogrubione):

maslowmasle1A (.....) Bo dowiedzialam się z Twojego filmiku Bogusiu, że (.....................)

bart2603@maslowmasle1 chyba kiepsko oglądałaś moje filmiki skoro zadajesz takie pytania

Ja oglądam filmiki Bogusiów. To co miała na myśli ta hejterka to tekst w którym "żartowali" sobie, że Bogusia woli jak Barek ma podgoloną brodę. Nie było tam żadnych podtekstów seksualnych. Ja np. tez wolę jak mój mąż jest ogolony bo wygląda schludniej a nie dlatego, że podrapie mnie po udach. Niemniej jednak jak człowiek chce to zawsze znajdzie coś żeby się przyczepić.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 08:09   #3491
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Łamię się dziołszki nad dwoma ppdkładami - Gosh ten taki kryjący w czarnej tubce płaskiej i Max Favtor Facefinity 3in1 - wpisujcie miasta, bo się nigdy nie zdecyduję. Ważne, żeby nie ciemniał, nie zapchał i nie złaził z buziora przy dotknięciu jej czymkolwiek.

Jeszcze mam sprawę - już chyba drugi czy trzeci raz mam tak, że mam kaszel, taki suchy raczej, czuję klatkę piersiową, tak mnie dusi i kaszlę, a poza tym czuję się bardzo dobrze. Niepokojące? Bo zazwyczaj jak kaszlałam, to byłam mocno chora, a od jakiegoś czasu nic. Dawno już nie chorowałam, ale co jakis czas kaszlę właśnie po killa dni tak.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 08:13   #3492
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Sprawa Bogusi i tego trolla jest mega niesmaczna, ale mnie zaciekawiła jedna sprawa (pogrubione):

maslowmasle1A (.....) Bo dowiedzialam się z Twojego filmiku Bogusiu, że (.....................)

bart2603@maslowmasle1 chyba kiepsko oglądałaś moje filmiki skoro zadajesz takie pytania

A to proste. To, że Bogu faktycznie gdzieś kiedyś powiedziała dosłownie takie zdanie to jedno, ale Bartkowi pewnie chodziło o to, że on nagrał swego czasu na swoim kanale wiekopomne dzieło o owłosieniu u kobiet https://www.youtube.com/watch?v=-mXXycRD-cQ

Obejrzałam q&a u Aliss.
Pytanie o zarobki na yt - mówi, że nie ma aż tylu widzów, żeby mogła się z yt utrzymać, ale: "Oczywiście trzymam pieniądze na koncie, odkładam sobie na różne rzeczy, tak jak odkładałam na komputer, tak samo odkładałam na obiektyw, tak że można sobie te pieniądze odkładać i coś kupić" - no to ja trochę nie rozumiem. Albo jest tak, że na utrzymanie brakuje albo tak, że jeszcze wystarcza na zaoszczędzenie na bonusy typu lepszy komp czy nowy obiektyw.
Ale jakość i montaż filmów ma super. Treści w tym co prawda nie ma za wiele dla osób powyżej wieku nastoletniego, czasem dość infantylnie bywa, ale widać, że się stara, rozwija, przykłada do obu kanałów i że bardzo jej na tym zależy. W moim odczuciu ona jest taka raczej niewzbudzająca negatywnych emocji Dlatego szczerze zdziwiło mnie, gdy ktoś tu pisał, że tyle złych komentarzy jest pod jej filmikami (tego u niej raczej nie śledzę).

Vlog RLM - "Smutno mi w opór, bo nie wzięłam aparatu" A potem bieg z brelokiem do oceanu celem zamoczenia go ("Idziemy, idziemy, nic się nie boimy") i ekscytacja z tegoż powodu - bez jaj, ona ewidentnie dostosowuje się do gimbazjalnej publiki, bo przecież kiedyś chyba taka nie była. Zrobiła się żywcem wyjęta z BRAVO.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 08:25   #3493
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Sprawa Bogusi i tego trolla jest mega niesmaczna, ale mnie zaciekawiła jedna sprawa (pogrubione):

maslowmasle1A (.....) Bo dowiedzialam się z Twojego filmiku Bogusiu, że (.....................)

bart2603@maslowmasle1 chyba kiepsko oglądałaś moje filmiki skoro zadajesz takie pytania

Bart w amoku zapomniał, że jest Bartem
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:05   #3494
ladyfinger88
Raczkowanie
 
Avatar ladyfinger88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Madzik wyjaśnia skąd aparat
Cytat:
mirowskaolaUdało się zebrać?
madziklifestyle@mirowskao la nie,to byl wyglup ktorego zaluje do dzis.Aparat kupiony za ciezko zarobione pieniazki.Dumna jestem ze swojego dziecka
__________________
Insta
ladyfinger88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:09   #3495
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/BA5e3TiC...adziklifestyle

No i Madzik ma Canona
(a na pewno instrukcję do niego)
Dało się bez zbiórki, jak widać.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:14   #3496
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
nie wiem czy jeszcze ktoś tu ogląda niemieckie vlogerki, ale Shenja wypuściła fajny filmik




syrop z cebuli - pycha!
Ale tylko jak mi go mam zrobi, bo samej też mi nie wychodzi #kalectwo

dzięki, jak odkryjesz kogos nowego niemieckojęzcznego daj znac


Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Offtop....jakiś czas temu wspominałyście o rękawicy Kessa <za to własnie kocham offtopy, bo wcześniej o niej nie wiedziałam> Tylko mam problem z jakiej firmy wybrać. Jest Alepia i mnóstwo innych ponoć marokańskich. Proszę o radę


ja uzywałam z hebe i marokanskich i z obu byłam bardzo zadowlona
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:17   #3497
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
A to proste. To, że Bogu faktycznie gdzieś kiedyś powiedziała dosłownie takie zdanie to jedno, ale Bartkowi pewnie chodziło o to, że on nagrał swego czasu na swoim kanale wiekopomne dzieło o owłosieniu u kobiet https://www.youtube.com/watch?v=-mXXycRD-cQ

Obejrzałam q&a u Aliss.
Pytanie o zarobki na yt - mówi, że nie ma aż tylu widzów, żeby mogła się z yt utrzymać, ale: "Oczywiście trzymam pieniądze na koncie, odkładam sobie na różne rzeczy, tak jak odkładałam na komputer, tak samo odkładałam na obiektyw, tak że można sobie te pieniądze odkładać i coś kupić" - no to ja trochę nie rozumiem. Albo jest tak, że na utrzymanie brakuje albo tak, że jeszcze wystarcza na zaoszczędzenie na bonusy typu lepszy komp czy nowy obiektyw.
Ale jakość i montaż filmów ma super. Treści w tym co prawda nie ma za wiele dla osób powyżej wieku nastoletniego, czasem dość infantylnie bywa, ale widać, że się stara, rozwija, przykłada do obu kanałów i że bardzo jej na tym zależy. W moim odczuciu ona jest taka raczej niewzbudzająca negatywnych emocji Dlatego szczerze zdziwiło mnie, gdy ktoś tu pisał, że tyle złych komentarzy jest pod jej filmikami (tego u niej raczej nie śledzę).

Vlog RLM - "Smutno mi w opór, bo nie wzięłam aparatu" A potem bieg z brelokiem do oceanu celem zamoczenia go ("Idziemy, idziemy, nic się nie boimy") i ekscytacja z tegoż powodu - bez jaj, ona ewidentnie dostosowuje się do gimbazjalnej publiki, bo przecież kiedyś chyba taka nie była. Zrobiła się żywcem wyjęta z BRAVO.
Może chodziło o to, że z samego YT by się nie utrzymała, ale że jako studentka na życie pewnie dostaje pieniądze od rodziców, to resztę odkłada.
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:28   #3498
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Czy któraś z was miała wyrywane ósemki rosnące w poziomie? Pytanie głównie do dziewczyn z Trójmiasta i ścisłych okolic - może poznam jakieś gabinety warte uwagi.

Jestem przerażona, nie wiem co się z tym będzie działo. Co mi zrobią, a może nie zrobią? : (
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:29   #3499
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Nowy filmik Kati o tym jak przyspieszyć wzrost włosów

__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 09:41   #3500
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała wyrywane ósemki rosnące w poziomie? Pytanie głównie do dziewczyn z Trójmiasta i ścisłych okolic - może poznam jakieś gabinety warte uwagi.

Jestem przerażona, nie wiem co się z tym będzie działo. Co mi zrobią, a może nie zrobią? : (
Ja nie z Trójmiasta ale u mnie wyglądało to tak:
Znieczulenie, rozcięcie dziąsła, dostane się do zęba, wycinanie dlutem zęba po kawałku, czyszczenie torebki bo zakażenie było, zaszycie. Nie będę kłamać - bolało jak cholera gdy znoeszulenie zeszło. Kilka dni bez życia właściwie.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:45   #3501
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Nowy filmik Zeni z mierzeniem ubrań z chińskich stron
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:46   #3502
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

A i jeszcze jedno dziołszki - czy faktycznie warto zainwestować w Beauty Blender?
Miałam gąbczana z RT, ale dosyć szybko się porwała na strzępy i nie wiem, czy jest sens nawet te 3 dychy dać na kolejną, czy wydać 7 i mieć na rok gąbkę - o ile faktycznie da się ją utrzymać w dobrym stanie przez taki okres czasu?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:48   #3503
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Vlog u Laury
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:48   #3504
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

nowy vlog Dorisski

__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:51   #3505
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno dziołszki - czy faktycznie warto zainwestować w Beauty Blender?
Miałam gąbczana z RT, ale dosyć szybko się porwała na strzępy i nie wiem, czy jest sens nawet te 3 dychy dać na kolejną, czy wydać 7 i mieć na rok gąbkę - o ile faktycznie da się ją utrzymać w dobrym stanie przez taki okres czasu?

munia, słoneczko, mówię ci, że się da. mój bb żył od marca do stycznia i widziałaś na insta jego wnętrze- milimetr odbarwionej, ale czystej gąbki.
nie wiem jak te inne podróbki i inspiracje, ale on naprawdę wytrzymały jest


a, i głosuje na gosha! kiedyś miałam, bardzo dobry był, a maxfactorów nie lubię, bo mają dziwne kolory
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:01   #3506
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

nowy filmik Nissiax o aktywnośc chyba jeszcze nie był wrzucany

__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:02   #3507
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno dziołszki - czy faktycznie warto zainwestować w Beauty Blender?
Miałam gąbczana z RT, ale dosyć szybko się porwała na strzępy i nie wiem, czy jest sens nawet te 3 dychy dać na kolejną, czy wydać 7 i mieć na rok gąbkę - o ile faktycznie da się ją utrzymać w dobrym stanie przez taki okres czasu?

Jednak co beauty blender to beauty blender! Mój też ma już rok i ma się dobrze.


mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:10   #3508
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno dziołszki - czy faktycznie warto zainwestować w Beauty Blender?
Miałam gąbczana z RT, ale dosyć szybko się porwała na strzępy i nie wiem, czy jest sens nawet te 3 dychy dać na kolejną, czy wydać 7 i mieć na rok gąbkę - o ile faktycznie da się ją utrzymać w dobrym stanie przez taki okres czasu?
Dołączam się do pytania bo RT jest mega dobra ale szybko się niszczy, kupiłam sobie gąbeczkę z Deni Carte ale to porażka totalna, twarda jak kamień, trudno się domywa.
Kusi mnie BB więc jeśli faktycznie wytrzyma w przyzwoitym stanie przez rok to przeboleje cenę.
__________________
Tumblr
Instagram

Edytowane przez iamdanifromcalifornia
Czas edycji: 2016-01-24 o 10:22
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:23   #3509
Gopherowate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 35
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno dziołszki - czy faktycznie warto zainwestować w Beauty Blender?
Miałam gąbczana z RT, ale dosyć szybko się porwała na strzępy i nie wiem, czy jest sens nawet te 3 dychy dać na kolejną, czy wydać 7 i mieć na rok gąbkę - o ile faktycznie da się ją utrzymać w dobrym stanie przez taki okres czasu?

Ja używam gąbek RT od kilku lat. Nie wiem od czego to zależy, ale niektóre egzemplarze są świetnie i naprawdę trwałe, a inne przeciwnie - tak jak u Ciebie szybko się rozpadają. Ja w sumie tyko trafiłam na jedną, która nie przetrwała miesiąca. Reszta trwała dzielnie, bez większych uszczerbków przez kilka miesięcy do roku właśnie. Chociaż osobiście nie lubię używać gąbeczki dłużej niż pół roku. Jakieś takie wewnętrzne przeświadczenie

BB miałam dawno temu- jak dopiero wchodzili na polski rynek. Bez większych zachwytów. Po 3 miesiącach były nie do użytku. Ale po takim czasie nie jest to najbardziej wartościowa opinia
Gopherowate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:25   #3510
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Ja nie z Trójmiasta ale u mnie wyglądało to tak:
Znieczulenie, rozcięcie dziąsła, dostane się do zęba, wycinanie dlutem zęba po kawałku, czyszczenie torebki bo zakażenie było, zaszycie. Nie będę kłamać - bolało jak cholera gdy znoeszulenie zeszło. Kilka dni bez życia właściwie.
Pociesza mnie myśl, że jest to do zrobienia. Niech zgadnę, jeden zabieg-jeden ząb? Chciałabym jak najszybciej mieć te ósemki z głowy : < Ba, dosłownie
Skoro zapowiada się zębowy armagedon, to chyba na ten urlop wybiorę się jeszcze przed wyrywaniem.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.