Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 13:37   #4591
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

OffTopic: Prośba o poradę kosmetyczną

Wśród swoich cieni odczułam ostatnio przesyt cieni z połyskiem i chciałabym dla równowagi kupić jakieś dobre cienie matowe, mile widziana paletka
Polecacie coś godnego uwagi? Z paletek zainteresowały mnie Naked Basics z UD oraz Too Faced Natural Matte.

I drugie pytanie - czy wiecie, gdzie można kupić produkty Lorac (oczywiście głównie chodzi o palety) tak żeby to nie było sprowadzanie z USA oraz żeby nie było jakichś wielkich ddoatkowych kosztów przesyłki lub zagrożenia cłem itp.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 13:39   #4592
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość



W ogole caly ten filmik to dla mnie jakas hipokryzja z idiotyzmem.
Pomijam już fakt, że DG to czuje się jak księciunio YT i wszystko co "nie jest idealne" jest hejtem. Masz byc przesłodzona psycho fanka albo spie... Zadaje Karo pytanie czy chcemy filmik z Dorotą... a potem sie wkurza na odpowiedzi... Serio? Kuwa Serio??? Czyli nie można rozwinąc wypowiedzi, np. Tak- bo lubie Dorote za jej twórczość [choc takie komcie pewnie zostawały] ani nie- bo nie podoba mi sie jej podejscie [przykładowo do widza]. Z drugiej strony jestem pewna, że jakby było ze wiekszosc osób będących na nie - napisała po prostu NIE to by zaczeła nas przekonywać do Doroty. Poza tym kuzwa jak zapraszam gościa do siebie i śmierdzą mu stopy, że smrodek się za nim ciągnie to nie będę ganić innego gościa, że zwrócił uwage temu smrodkowi. No i hipokryzja życia... jak masz cos do kogoś to pisz u niego - np. Szusz... tia i incepcja życia. Nie chce odpowiedzi rozwiniętych tylko tak i nie. A potem znów będzie Daruś pie.przył że mało kreatywne te komcie...
Chyba mam dzień wyczulonego hejtera... Nosi mnie coś.
Konkluzja z tego filmiku była taka: widzowie mają chwalić, jak coś się nie podoba to spadówa, bo jesteś hejterem. Za to wyzywanie widzów od debili (dzięki którym zarabiają na luisy i korsy) już hejtem nie jest
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 13:40   #4593
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kanapa tez
ja oglądam bez głosu, więc pytanie: czy ona jakos wytłumaczyla to, ze ubiera na to szlafrok?
nie. Psiej miski też nie.
ale za to znowu stęknęła że na coś jej nie stać.
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 13:44   #4594
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
OffTopic: Prośba o poradę kosmetyczną

Wśród swoich cieni odczułam ostatnio przesyt cieni z połyskiem i chciałabym dla równowagi kupić jakieś dobre cienie matowe, mile widziana paletka
Polecacie coś godnego uwagi? Z paletek zainteresowały mnie Naked Basics z UD oraz Too Faced Natural Matte.

I drugie pytanie - czy wiecie, gdzie można kupić produkty Lorac (oczywiście głównie chodzi o palety) tak żeby to nie było sprowadzanie z USA oraz żeby nie było jakichś wielkich ddoatkowych kosztów przesyłki lub zagrożenia cłem itp.
Ja z całego serca polecam TheBalm Meet Matt(e) Nude. Kupiłam ponieważ ma dużo brązów i szarości. Jestem bardzo zadowolona.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 13:44   #4595
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Melduję, że wciągnęłam się w trumaczową - stało się to wczora z wieczora - oglądałam 15 minutowy wywód o gumce na całe życie i jakoś tak mnie Julita uspokoiła, że spałam jak niemowlak. A teraz lecę z bublami, testami i chcę więcej
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 13:48   #4596
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
OffTopic: Prośba o poradę kosmetyczną

Wśród swoich cieni odczułam ostatnio przesyt cieni z połyskiem i chciałabym dla równowagi kupić jakieś dobre cienie matowe, mile widziana paletka
Polecacie coś godnego uwagi? Z paletek zainteresowały mnie Naked Basics z UD oraz Too Faced Natural Matte.

I drugie pytanie - czy wiecie, gdzie można kupić produkty Lorac (oczywiście głównie chodzi o palety) tak żeby to nie było sprowadzanie z USA oraz żeby nie było jakichś wielkich ddoatkowych kosztów przesyłki lub zagrożenia cłem itp.
Ja mam TooFaced Natural Matte. Dla mnie super. Używam wszystkich kolorów, ale są tam same brązy więc jak ktoś ma piwne oczy to nie bardzo.
Cienie się nie osypują, są mocno napigmentowane i dobrze się blendują.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 13:49   #4597
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Melduję, że wciągnęłam się w trumaczową - stało się to wczora z wieczora - oglądałam 15 minutowy wywód o gumce na całe życie i jakoś tak mnie Julita uspokoiła, że spałam jak niemowlak. A teraz lecę z bublami, testami i chcę więcej
a widziałaś vloga z wakacji?

201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 14:11   #4598
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Miska na dywanie, założe się że szuranie jej po panelach doprowadzało kogoś do szewskiej pasji i pies ma dywanik.
Ta kanapa/narożnik jest po prostu brudna i przetarta. Ten materiał szybko łapie brud - maż mial podobną i często trzeba było to szorować. Skoro wchodzi na nią pies i kładzie się gdzie chce to nie dziwota, że łapie brud. Troche proszku do prania tapicery i wysiłku i będzie git. Swoją drogą ja to się większość filmiku zastanawiałam nad 1) czemu brakuje im tapety za kanapą i kto miał pomysł, żeby za kanapą dawać jasną farbe? 2) co to są produkty/rzeczy nawierzchniowe? w odniesieniu do koszuli... nie wiem czy jestem dziwna ale produkty nawierzchniowe kojarzą mi sie z asfaltem/masa bitumiczna lub dachówka czy emalia ^^

ps. ten szlafrok to futerko które zakupila z Shein w listopadzie [tzn w listopadzie był haul z tym czyms].
A mnie zastanawia co ta miska tam w ogóle robi i nie wiem dlaczego ale w pierwszym momencie pomyślałam, że ona trzyma tego biednego psa w zamkniętym pokoju żeby był "tłem" do jej produkcji no bo powiedzcie same kto ma miskę dla psa w pokoju? Co do tapety to sama się kiedyś nad tym zastanawiałam ale może Paulina myśli, że tak jest modnie 😂

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:12   #4599
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja z całego serca polecam TheBalm Meet Matt(e) Nude. Kupiłam ponieważ ma dużo brązów i szarości. Jestem bardzo zadowolona.
Właśnie w tej paletce jakoś nie do końca spodobały mi się kolory, szczególnie te cztery ciemne. Chyba jednak wolałabym coś z większą przewagą cieni jaśniejszych-średnich.

Aha, dodatkowe informacje - to mają być cienie neutralne do użytku codziennego. (Cieni ciemnych, z połyskiem, czy szeroko pojętych 'wieczorowych' mam sporo.)

Oczy mam niebiesko-zielone. Często noszę soczewki podbijające kolor zielony.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:13   #4600
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
nie. Psiej miski też nie.
ale za to znowu stęknęła że na coś jej nie stać.
Właśnie! I znowu na początku było marudzenie o laptopie, że zepsuty, że tam miała filmiki bla bla bla. Ja to odebrałam jako "zróbcie coś, laptop jest zepsuty".

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:18   #4601
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Właśnie! I znowu na początku było marudzenie o laptopie, że zepsuty, że tam miała filmiki bla bla bla. Ja to odebrałam jako "zróbcie coś, laptop jest zepsuty".

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Przecież dostała tyle porad, co powinna zrobić, aby naprawić laptop, a ta nic nie robi w tym temacie, tylko narzeka
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 14:21   #4602
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Przecież dostała tyle porad, co powinna zrobić, aby naprawić laptop, a ta nic nie robi w tym temacie, tylko narzeka
W poprzednim filmie mówiła, że Marcin ma jakiegoś kolegę informatyka i że on go sprawdzi ale marudzić dalej trzeba. Moim zdaniem ona naprawdę się łudzi, że może znajdzie się jakiś sponsor.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:24   #4603
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dziewczyny, przyznać się. Która podpuszcza Trumaczową, żeby zrobiła filmik o pielęgnacji stóp?
Niech ona tego nie robi, bo yt zablokuje film jako obsceniczny. Poza tym, ja jej serio współczuję, że ona nie ogarnia i nie rozumie ironii... masakra
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:31   #4604
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyznać się. Która podpuszcza Trumaczową, żeby zrobiła filmik o pielęgnacji stóp?
Niech ona tego nie robi, bo yt zablokuje film jako obsceniczny. Poza tym, ja jej serio współczuję, że ona nie ogarnia i nie rozumie ironii... masakra
Hahaha, miałam tą samą myśl, jak przeczytałam komentarz nawołujący do filmików o depilacji Byłam pewna, że to jakaś zamaskowana wizażanka
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:36   #4605
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
a widziałaś vloga z wakacji?

dialogi są najlepsze :P

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez diamelen Pokaż wiadomość
Hahaha, miałam tą samą myśl, jak przeczytałam komentarz nawołujący do filmików o depilacji Byłam pewna, że to jakaś zamaskowana wizażanka
ja też.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:42   #4606
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

https://youtu.be/oyA6EGCxnBc
Madzik o hybrydach. Plus 100 do nastroju. Teksty pierwsza klasa padają. Polecam pozdrawiam ~ Ilcia
Madzik mówi, że hybryda z pierre rene jest taka sama jak z Neo Nail. Słyszałam, że Neo Nail można porównać do Semilac, a że mam Semilaczka i Pierre Rene, to powiem, że te hybrydy nie mają ze sobą nic wspólnego. Mam nadzieję, że ma to sens :P
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:45   #4607
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
https://youtu.be/oyA6EGCxnBc
Madzik o hybrydach. Plus 100 do nastroju. Teksty pierwsza klasa padają. Polecam pozdrawiam ~ Ilcia
Madzik mówi, że hybryda z pierre rene jest taka sama jak z Neo Nail. Słyszałam, że Neo Nail można porównać do Semilac, a że mam Semilaczka i Pierre Rene, to powiem, że te hybrydy nie mają ze sobą nic wspólnego. Mam nadzieję, że ma to sens :P
Madzik strzelił sobie ombre czy to tak farba wyblakła?

Paznokcie Madzika w tym filmiku bardzo nawiązują do tematu ;P

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2016-02-23 o 14:48
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:48   #4608
kirja
Raczkowanie
 
Avatar kirja
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 160
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość


vlog u aliss
jestem w połowie, juz zdążyła z pięć razy powiedziec, ze byli na spacerze a w tygodniu na spacery nie bedzie czasu


ale ostatnio jakos sie w nią wkręcilam xD


Aliss była jedną z pierwszych, które oglądałam, więc mam sentyment. Ale facepalm przy niej mam często teraz mnie rozwaliła, że postawiła sobie ciężkie wyzwanie przeczytania 12 ksiązek w trakcie roku
kirja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:49   #4609
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
https://youtu.be/oyA6EGCxnBc
Madzik o hybrydach. Plus 100 do nastroju. Teksty pierwsza klasa padają. Polecam pozdrawiam ~ Ilcia
Madzik mówi, że hybryda z pierre rene jest taka sama jak z Neo Nail. Słyszałam, że Neo Nail można porównać do Semilac, a że mam Semilaczka i Pierre Rene, to powiem, że te hybrydy nie mają ze sobą nic wspólnego. Mam nadzieję, że ma to sens :P
co Ty tam ilcia wiesz... - "to jest ta sama grupa, ta sama jakość!"
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 14:55   #4610
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

ej, jestem slepa, ale o jaką miskę u olimpu chodzi? XD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:57   #4611
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kirja Pokaż wiadomość
Aliss była jedną z pierwszych, które oglądałam, więc mam sentyment. Ale facepalm przy niej mam często teraz mnie rozwaliła, że postawiła sobie ciężkie wyzwanie przeczytania 12 ksiązek w trakcie roku
I tacy ludzie są na dziennikarstwie i pewnie wszystkie będą na poziomie 'Girl online' czy jakkolwiek nazywała się tamta książka

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ej, jestem slepa, ale o jaką miskę u olimpu chodzi? XD
W prawym dolnym rogu widać srebrną miskę, jak pokazuje stylizacje w całości
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:00   #4612
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
co Ty tam ilcia wiesz... - "to jest ta sama grupa, ta sama jakość!"
No tak. Przecież "taką lampę możecie kupić na allegro za 90zł... czy tam 50.." Taka tam, mała różnica
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:01   #4613
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kirja Pokaż wiadomość
Aliss była jedną z pierwszych, które oglądałam, więc mam sentyment. Ale facepalm przy niej mam często teraz mnie rozwaliła, że postawiła sobie ciężkie wyzwanie przeczytania 12 ksiązek w trakcie roku
To na dziennikarstwie nie trzeba wysilać się i czytać? Nic dziwnego, że Alis ma bardzo ubogi słownik, dodatkowo myli podobnie brzmiące słowa. Chyba nie zna ich znaczenia. Wielokrotnie to wyłapałam, coś tam dzwoni, ale w którym kościele to Alicja nie bardzo wie.

Co do littlemooonster to ona mówiła, że jest w prywatnej szkole że względu na jutuba. W publicznej szkole nikt nie pozwoliłby na jej wycieczki i wyjazdy kilka razy w miesiącu. Nie lubię jej, uważam, że jest głupiutka. Niektórzy wyrastają z miłości do swoich idoli, malowania tatuaży, ona pewnie nie wyrośnie. Będzie drugą maff, która jest zresztą jej idolką. Można jej pozazdrościć fajnego kontaktu z mamą, która pozwala jej na wyjazdy i realizowanie się. O ile można tak to nazwać.

Nie rozumiem fenomenu glam Pauli. Czym ta dziewczyna się zajmuje? Nigdy nie widać jej znajomych. Wydaje się, że nie ma koleżanek ani chłopaka. Ciągle jeździ po pepco i biedronkach. Cel życia to kupowanie trzydziestego kubka i miseczki?
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:02   #4614
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
I tacy ludzie są na dziennikarstwie i pewnie wszystkie będą na poziomie 'Girl online' czy jakkolwiek nazywała się tamta książka

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------



W prawym dolnym rogu widać srebrną miskę, jak pokazuje stylizacje w całości
aaa, juz widze, nie doszłam do tych ujec, bo nie potrzebuje oglądać po raz dwudziesty jak ktos sie obraca przed kamerą :"D

jezu, mogła to przesunąć chociaz xD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:05   #4615
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Melduję, że wciągnęłam się w trumaczową - stało się to wczora z wieczora - oglądałam 15 minutowy wywód o gumce na całe życie i jakoś tak mnie Julita uspokoiła, że spałam jak niemowlak. A teraz lecę z bublami, testami i chcę więcej
Dokładnie ten sam potencjał w niej widzę, tylko nie wolno się za uważnie przyglądać .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:08   #4616
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
To na dziennikarstwie nie trzeba wysilać się i czytać? Nic dziwnego, że Alis ma bardzo ubogi słownik, dodatkowo myli podobnie brzmiące słowa. Chyba nie zna ich znaczenia. Wielokrotnie to wyłapałam, coś tam dzwoni, ale w którym kościele to Alicja nie bardzo wie.

Co do littlemooonster to ona mówiła, że jest w prywatnej szkole że względu na jutuba. W publicznej szkole nikt nie pozwoliłby na jej wycieczki i wyjazdy kilka razy w miesiącu. Nie lubię jej, uważam, że jest głupiutka. Niektórzy wyrastają z miłości do swoich idoli, malowania tatuaży, ona pewnie nie wyrośnie. Będzie drugą maff, która jest zresztą jej idolką. Można jej pozazdrościć fajnego kontaktu z mamą, która pozwala jej na wyjazdy i realizowanie się. O ile można tak to nazwać.

Nie rozumiem fenomenu glam Pauli. Czym ta dziewczyna się zajmuje? Nigdy nie widać jej znajomych. Wydaje się, że nie ma koleżanek ani chłopaka. Ciągle jeździ po pepco i biedronkach. Cel życia to kupowanie trzydziestego kubka i miseczki?
ja bym w zyciu nie pomyslała, ze littlemoonster ma juz 18 lat : o

ale generalnie to ją podziwiam. Zaczynała na tych jutubach niespecjalnie, dosyc mocno sie internety smiały z filmiku o tatuażach a ona nie dosc, ze nie skasowała kanału to rozwinęła go i to mocno. Szacun ode mnie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:10   #4617
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI


Bulineska, ciemne usta
Podoba Wam sie taki makijaż?
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:17   #4618
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ja bym w zyciu nie pomyslała, ze littlemoonster ma juz 18 lat : o

ale generalnie to ją podziwiam. Zaczynała na tych jutubach niespecjalnie, dosyc mocno sie internety smiały z filmiku o tatuażach a ona nie dosc, ze nie skasowała kanału to rozwinęła go i to mocno. Szacun ode mnie
Ale filmik usunęła Właśnie od tego filmiku zaczęłam ją oglądać. Pokazał mi to mój tż, to był wtedy hit internetu. Oglądam ją tyle czasu, to chyba jakiś rodzaj masochizmu.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:19   #4619
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Co do littlemooonster to ona mówiła, że jest w prywatnej szkole że względu na jutuba. W publicznej szkole nikt nie pozwoliłby na jej wycieczki i wyjazdy kilka razy w miesiącu. Nie lubię jej, uważam, że jest głupiutka. Niektórzy wyrastają z miłości do swoich idoli, malowania tatuaży, ona pewnie nie wyrośnie. Będzie drugą maff, która jest zresztą jej idolką. Można jej pozazdrościć fajnego kontaktu z mamą, która pozwala jej na wyjazdy i realizowanie się. O ile można tak to nazwać.
Jeśli te wyjazdy nie byłyby mega często to szkoła nie ma nic do gadania. Mają prawo się czepiać dopiero jak przekroczy 50% nieobecności z danego przedmiotu
Mimo wszystko podejrzewam, ze z tej ytubowej kariery wyniesie więcej niż z grzecznego siedzenia na lekcjach dzień w dzień. Mature pewnie zamierza zdać, a dodatkowo zdobywa doświadczenie w kreowani wizerunku, prowadzeniu social media itp. Jeśli będzie drugą Maff to zazdroszczę, ze w tak młodym wieku potrafiła wykreować siebie i zdobyć popularność
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 15:19   #4620
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu glam Pauli. Czym ta dziewczyna się zajmuje? Nigdy nie widać jej znajomych. Wydaje się, że nie ma koleżanek ani chłopaka. Ciągle jeździ po pepco i biedronkach. Cel życia to kupowanie trzydziestego kubka i miseczki?
dokładnie mam to samo, ostatnio obejrzałam zdrapki i miałam jedno wielkie o co chodzi, wydała 20 zł a wygrała 15 i się niesamowicie cieszy, kto to ogląda i w ogóle wtf?

nigdy jej zbytnio nie oglądałam i mam pytanie do kogoś kto jest bardziej w temacie: ona skończyła szkołę ze 2 lata temu i co teraz robi? nie wiem czemu myślałam że studiuje w Wawie, ale teraz patrzę że chyba nie - ktoś wie o co chodzi?
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.