Chudniemy:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-03, 00:25   #61
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chudniemy:)

Dzis znow na silownie poszlam jednak predko tam niewroce ;( musze zrobic sobie conajmniej tydzien przerwy! Potwornie zaczelo bolec mnie kolano niewiem czy sobie nienadwyrezylam ... juz sama nic niewiem i do tego zaczelo strasznie chrupac a wiadomo jak to z kolanem niema zartow! Moze ktoras z Was zna dostepna masc na bolace stawy a dokladniej kolano dostepna w US?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 16:44   #62
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Chudniemy:)

Raspberry z ćwiczeniami też nie należy przesadzać Umiar i cierpliwość są w cenie
A jak tam reszta "odchudzaczek"? Muszę przyznać, że niezbyt dobry moment wybrałyśmy - Święta i Sylwester to nie czas na te sprawy Mi po całym szaleństwie najpierw wprawdzie ubyło, ale później wróciło z nawiązką
Sunapee - jak tam? Płyta poszła w kąt?
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:06   #63
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Chudniemy:)

ja troszeczke lepiej - nie jem slodyczy i czipsow i staram sie jesc nie za duzo. jem trzy posilki dziennie. tylko troche za duzo pochlaniam zupek z torebek, ktore w Polsce sa pyszne hehe, znajomi smieja sie ze mnie, ze tak rzucilam sie na te zupki.. wiem, ze sa niezdrowe, ale tlumacze sobie, ze poki jestem w Polsce moge sobie ich troche pojesc. poza tym pije za duzo piwa ale wydaje mi sie, ze swiateczna wage juz zrzucilam, tylko nie mam jak sie teraz zwazyc...

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:32   #64
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Chudniemy:)

Vanilla jak się jest w Polsce to nie ma co sobie odmawiać naszego swojskiego żarełka Korzystaj póki możesz
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:40   #65
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez bzyku
Vanilla jak się jest w Polsce to nie ma co sobie odmawiać naszego swojskiego żarełka Korzystaj póki możesz
hehe, swojskie chinskie zupki? nie no, knora tez kupuje, a na prawdziwe swojskie jedzonko jestem za leniwa, ale jak odwiedze babcie i ciocie to na pewno mnie podkarmia teraz mieszkam z przyjaciolmi i panuje iscie studencka atmosfera, wiec jadamy zupki z torebek, sledziki, bulki popijane kefirem i takie tam rarytasy
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:26   #66
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez bzyku
Sunapee - jak tam? Płyta poszła w kąt?

ano poszla poszla No ale gimnastykowalam sie z pudlami i kartonami przez ostatnie kilka dni i jesc tez nie mialam czasu,wiadomo jak to przy przeprowadzce.Niesadze zebym schudla z tluszczu,ale troche luzu w portkach zlapalam (to pewnie woda).Nasz szczescie juz sie zagospodarowalam wiec dzis wieczorkiem jak maz do pracy pojdzie wracam do plytki-musze wykorzystac ze miesnie mam rozciagniete i rozruszane od przeprowadzki
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:58   #67
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Chudniemy:)

[quote=Korina100]Luba, podziwiam Twoja motywacje. Gratuluje Ci, 15 kilo i po dwoch ciazach to duzy sukcess. Ostatnio bardzo latwo przybywa mi na wadze wiec postanowilam sie zmobilizowac i uwazac na to co jem i cwiczyc aby troche schudnac. Nie mam jednak takiej silnej woli jak Ty ale moze sie troche od Ciebie naucze .
Przede wszystkim chcialabym przestac jesc slodycze, ale to jest takie trudne. Wszedzie te czekoladki, ciasteczka, muffinki itp. Jak Ty to zrobilas? Czekolady tez nie jadasz?
Probuje tez ograniczyc kawe wiec pije kawe pol na pol z decaf, ale to tez meka bo ta kawa bezkofeinowa jest zwykle gorszej jakosci, niedobra. Czy ta czerwona herbata to naprawde pomaga? Moze powinnam sprobowac.

Czy pilates pomoglo Ci zrzucic sadelko? Zawsze mi sie wydawalo, ze to cwiczenia glownie na rozciaganie...
Pozdrawiam serdecznie
Wielkie dzieki za uznanie! Nie jem czekolady, nie jem slodyczy, ale czasami jak jade do Polski to tam sa takie cukierki "kasztanki" i nie ma sily, jem. Ale tak naprawde staram sie jak moge, bo juz nie chce wrocic do poprzedniej wagi!!!Pilates jest na rozciaganie, ale mnie bardzo pomogl na "obwisly" brzuch, mam tam teraz cos co mozna w przyblizeniu nazwac miesniami. Duzo chodze, nie mam prawa jazdy a mam dwoje dzieci, ciagle trzeba gdzies jej odprowadzac i przyprowadzac. Jezdze tez na rowerze i to wszystkie moje cwiczenia. Moim zdaniem czerwona herbata wspomaga przemiane materii i juz nawet ja polubilam, tak samo jak picie wody.
Pozdrawiam i zycze milego chudniecia po swietach!!!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 22:08   #68
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Smile Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez bzyku
Raspberry z ćwiczeniami też nie należy przesadzać Umiar i cierpliwość są w cenie
juz niebede obiecuje No , kolanko juz podleczylam boli juz tylko troszke wiec dzis wybieram sie pocwiczyc troszke zeby miesnie "obudzic"
Przez ostatnie pare dni solidnie zabralam sie za komponowanie diety i zestawu cwiczen odpowiedniego dla nas. Mam nadzieje ze dam rade i juz po pol roku zobacze jakies wieksze rezultaty
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 02:22   #69
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Chudniemy:)

Dziewczyny ćwiczymy
http://video.google.com/videoplay?do...18926298275439
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 02:48   #70
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Chudniemy:)

a ja w koncu ruszylam tylek i poszlam na silownie.. Bylam w piatek i dzisiaj.. i cwicze przy dvd Shape (wydali nowe plyty, w Target za $14). Licze tez kalorie z www.fitday.com
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:59   #71
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chudniemy:)

No dzis byl jeden z najlepszych treningow dotychczas czuje sie swietnie po silowni i mam nadzieje ze wizazanki tez dalej cwicza Jak wasze postepy?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 00:27   #72
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Chudniemy:)

ja "juz" bylam 11 razy na silowni, trzymam sie (w miare) diety , i schudlam 2kg... jeszcze 5 i bede w koncu zadowolona
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 00:33   #73
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez nineczka
ja "juz" bylam 11 razy na silowni, trzymam sie (w miare) diety , i schudlam 2kg... jeszcze 5 i bede w koncu zadowolona

gratuluje postepow powiedz mi jeszcze czy stosujesz jedynie cwiczenia silowe czy dodajesz do tego jakies aeroby?

Ja ulozylam sobie swoj wlasny plan treningowy i diete odpowiednio dopasowana ze wzgledu na zawartosc tluszczy bialka i cukru na silownie chodze 4 razy w tygodniu i mam nadzieje ze do maja uda mi sie uzyskac jakis fajny efekt.(przez ostatnie 2 tyg mialam wolne wiec i do tego znajoma z PL byla wiec silownie musialam zostawic i objadalam sie Polskimi slodyczami , no ale teraz nadrabiam )
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 01:37   #74
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Chudniemy:)

zgodnie z wiekszoscia opinii na fitness forum bardziej nastawiam sie na silowe.. choc to nie jest az tak wyczerpujacy trening, bo jeszcze zapoznaje sie z urzadzeniami na silowni. Najpierw robie 10 minut rozgrzewki na jakims urzadzeniu areobowym np steper. Potem cwicze na maszynach.. jak na razie cwicze tylko nogi i pupe.. jakos tak nie moge zabrac sie za brzuch..ale zauwazylam, ze brzuch tez zaczyna lepiej wygladac mimo, ze jeszcze nie stosuje na niego cwiczen. Na race w ogole nie robie- bo nie podobaja mi sie umiesnione ramiona u kobiet. Po tych cwiczeniach silowych, robie jeszcze areoby tak z 30 minut..czasami 45 ale czasami tylko 20.
A jaki jest Twoj plan treningow?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 01:56   #75
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chudniemy:)

no to prawie tak jak ja.

Ja podzielilam swoje cwiczenia zedlug zalecen z sfd i wyglada to tak:

Cwicze 4 razy w tygodniu, poniedzialek i czwartek cwicze klatke piersiowa(piers w gore ), uda, brzuch i bicepsy oraz tricepsy (poniewaz pod reka mam tluszczyc ) a wtorek i piatek cwicze grzbiet, biodra, ramiona(nie zeby wyrobic miesnie ale zeby poprawic wyglad sylwetki) , lydki oraz brzuch. Cwicze w seriach po 12 powtorzen na kazda , jest to tak zwany trening redukcyjny i na rzezbe. Zawsze rozpoczynam trening na rowerku lub bierzni - 5 min. Nastepnie 5 min rozciagam sie i sruu na maszyny silowe po cwiczeniach dodaje tak jak Ty aeroby ale jedynie 15 do 30 min zalezy czy ide na bierznie czy na rowerek. Po cwiczeniach silowych jestem zmeczona wiec niedaje rady dluzej mam jednak nadzieje ze moja kondycja sie poprawi
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 03:25   #76
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Chudniemy:)

a ile robisz serii?
Fakt, ze po silowych, czlowiek jest zmeczony
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:53   #77
Justa 78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 162
Dot.: Chudniemy:)

Witajcie, wlasnie zostalam wizazanka. Z tego co widze wszystkie swietnie sie juz znacie, ale mam nadzieje, ze ja tez sie tu na zadomowie.
Czytam to co piszecie i stwierdzam, ze na szczescie z waga problemow wiekszych nie mam. Wogole jestem drobnej budowy, ale moz ktoras z Was zna kilka cwiczen na miesnie brzucha do wykonania w domu. Zbliza sie wiosna wolalabym zeby pod cienka bluzka widac bylo miesnie zamiast faldek.
Justa 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:00   #78
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez Justa 78
Witajcie, wlasnie zostalam wizazanka. Z tego co widze wszystkie swietnie sie juz znacie, ale mam nadzieje, ze ja tez sie tu na zadomowie.
Czytam to co piszecie i stwierdzam, ze na szczescie z waga problemow wiekszych nie mam. Wogole jestem drobnej budowy, ale moz ktoras z Was zna kilka cwiczen na miesnie brzucha do wykonania w domu. Zbliza sie wiosna wolalabym zeby pod cienka bluzka widac bylo miesnie zamiast faldek.
Witaj na forum
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:02   #79
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez nineczka
a ile robisz serii?
Fakt, ze po silowych, czlowiek jest zmeczony

Wiec ja robie obecnie po 3 serie na wszystko. Co 2 tyg bede zwiekszac serie az do maja
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 18:08   #80
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez Justa 78
Witajcie, wlasnie zostalam wizazanka. Z tego co widze wszystkie swietnie sie juz znacie, ale mam nadzieje, ze ja tez sie tu na zadomowie.
Czytam to co piszecie i stwierdzam, ze na szczescie z waga problemow wiekszych nie mam. Wogole jestem drobnej budowy, ale moz ktoras z Was zna kilka cwiczen na miesnie brzucha do wykonania w domu. Zbliza sie wiosna wolalabym zeby pod cienka bluzka widac bylo miesnie zamiast faldek.
Witaj wsrod nas
wlasnie przed chwila maz mi sciagnal Pilates 8 min Abs,nie wiem czy dziala,ale pamietam swojego czasu czytalam duzo pozytywnych opinii na temat tych cwiczen
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:00   #81
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Chudniemy:)

Dziewczyny nie wiem jak to się stało ale od grudnia schudłam ponad 5 kg i w tej chwili ważę pół kilo mniej niż przed ciażą. Oczywiście nie wyglądam tak jak wyglądałam, wizualnie mam dalej kilka kilo za dużo. Dzisiaj kupiłam centymetr i się zmierzyłam - w biodrach mam 5 cm mniej niż przed ciążą i tyłek mi wisi (straciłam chyba przede wszystkim mięśnie) za to w pasie jeszcze sporo zostało.
Chcę zacząć ćwiczyć, ale czuję się nie najlepiej, cały czas mi słabo, kręci sie w głowie i mam mdłości (nie jestem w ciąży) mam nadzieję, ze szybko mi przejdzie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 19:48   #82
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Chudniemy:)

Halo! Jest tu ktoś ?

Jak wam idzie?
Ja powolutku ćwiczę. Waga stoi (to dobrze, znaczy że mięśnie nie lecą)l
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:26   #83
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Chudniemy:)

wlasnie mialam dzis wyciagnac watek,fajnie ze mnie wyreczylas.No wiec ja zwazylam sie raz i tak wygladalam jak mi waga wyplula karteczke z wynikami .To byla waga w w GNC,ktora po wpisaniu wzrostu,budowy ciala,i takich tam wylicza ile powinno sie wazyc.No wiec mam duuuuuuuza nadwage.Zaznaczylam sobie wszystko czerwonym markerem i powiesilam na lodowce .To bylo jakis miesiac temu,od tamtej pory nie wchodze na wage i nie zamierzam dopuki efekt nie bedzie zadowalajacy.Cwicze codziennie,bo mam fajna "motywatorke" .Cwicze najwiecej przy roznych filmach z netu.Kiedys byl to pilates,ale po pewnym czasie zaczelam przy tym usypiac takie nudne sie stalo,potem przypadkowo sciagnelam pump it up (uwielbiam) i tae bo,na brzuch 8 min ABS.Macham tez hantelkami zeby rece troche podbudowac b nie lubie takich cienkich patyczkow bez miesni i niedlugo mam nadzieje ze zaczne tez cwiczyc core secrets,bo pilka juz jest czekam tylko na filmy,bo sama to nie bardzo wiem co z ta pilka robic .Skakanke tez kupilam ale na razie sie z nia oswajam:PPuki co zauwazylam lekki spadek wagi,tzn portki sie luzne zrobily i pasek zapinam na dalsze dziurki,za to na nogach i rekach zaczynaja mi sie zaznaczac miesnie i pomaranczowa skorka jakas taka wygladzona jest .W kazdym badz razie mam czas tylko do maja i zamierzam schudnac 16 funtow (wole podac w funtach bo to lepiej wyglada niz 8 kilo )
aaaaa zapomnialam tez o najwazniejszym.Zmienilam calkowicie sposob odzywiania.Jem wiecej posilkow,ale mniejsze porcje.Przekonalam meza i juz nie chodzimy po restauracjach jak to bylo kiedys....4 razy w tygodniu Wyrzucilam z szafek bialy ryz i makaron,zastapilam je ciemnymi,pieczywo jem tylko na sniadanie,kolacja koniecznie bialkowa (to szkola mojej kochanej Gosi )owoce ograniczam do minimum za to podchrupuje warzywa i pije duuuuzo soku warzywnego.Na slodycze i piwo pozwalam sobie mniej wiecej raz w tygodniu.Nie pije tez kawy,natomiast popijam ogromne ilosci herbat ziolowych(zileonej,rumian kowej,imbirowej)
No by bylo na tyle.Jak juz bede przypominac czlowieka a nie wieloryba to wstawie fotki
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 23:51   #84
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Talking Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez sunapee
wlasnie mialam dzis wyciagnac watek,fajnie ze mnie wyreczylas.No wiec ja zwazylam sie raz i tak wygladalam jak mi waga wyplula karteczke z wynikami .To byla waga w w GNC,ktora po wpisaniu wzrostu,budowy ciala,i takich tam wylicza ile powinno sie wazyc.No wiec mam duuuuuuuza nadwage.Zaznaczylam sobie wszystko czerwonym markerem i powiesilam na lodowce .To bylo jakis miesiac temu,od tamtej pory nie wchodze na wage i nie zamierzam dopuki efekt nie bedzie zadowalajacy.Cwicze codziennie,bo mam fajna "motywatorke" .Cwicze najwiecej przy roznych filmach z netu.Kiedys byl to pilates,ale po pewnym czasie zaczelam przy tym usypiac takie nudne sie stalo,potem przypadkowo sciagnelam pump it up (uwielbiam) i tae bo,na brzuch 8 min ABS.Macham tez hantelkami zeby rece troche podbudowac b nie lubie takich cienkich patyczkow bez miesni i niedlugo mam nadzieje ze zaczne tez cwiczyc core secrets,bo pilka juz jest czekam tylko na filmy,bo sama to nie bardzo wiem co z ta pilka robic .Skakanke tez kupilam ale na razie sie z nia oswajam:PPuki co zauwazylam lekki spadek wagi,tzn portki sie luzne zrobily i pasek zapinam na dalsze dziurki,za to na nogach i rekach zaczynaja mi sie zaznaczac miesnie i pomaranczowa skorka jakas taka wygladzona jest .W kazdym badz razie mam czas tylko do maja i zamierzam schudnac 16 funtow (wole podac w funtach bo to lepiej wyglada niz 8 kilo )
aaaaa zapomnialam tez o najwazniejszym.Zmienilam calkowicie sposob odzywiania.Jem wiecej posilkow,ale mniejsze porcje.Przekonalam meza i juz nie chodzimy po restauracjach jak to bylo kiedys....4 razy w tygodniu Wyrzucilam z szafek bialy ryz i makaron,zastapilam je ciemnymi,pieczywo jem tylko na sniadanie,kolacja koniecznie bialkowa (to szkola mojej kochanej Gosi )owoce ograniczam do minimum za to podchrupuje warzywa i pije duuuuzo soku warzywnego.Na slodycze i piwo pozwalam sobie mniej wiecej raz w tygodniu.Nie pije tez kawy,natomiast popijam ogromne ilosci herbat ziolowych(zileonej,rumian kowej,imbirowej)
No by bylo na tyle.Jak juz bede przypominac czlowieka a nie wieloryba to wstawie fotki

Madziulka no gratuluje teraz to ja spalam kalorie palac burana na buzi hehehehe .

Teraz moze ja cos dorzuce. Chodze juz od 2 miesicy 3 razy w tygodniu regularnie na silownie.Cwicze na maszynach okolo godziny i staram sie dorzucic jak najwiecej aerobow po tym. Z reguly biegam sobie okolo 20 min i koncze bieg szybkim tez 20 min marszem. Staram sie trzymac diety choc teraz (dzis) ciezko bedzie poniewaz znow czeka na mnie Polskie piwo no i wlasnie zajadam sie batonikiem okres rzecz jasna daje za wygrana .
No ale najwazniejsze ze efekty juz sa. Na wage niewchodze ale widze po ubraniach
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 13:41   #85
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Smile Dot.: Chudniemy:)

Ja od 3 tygodni lykam pigulki anty i mam wilczy apetyt. Wszystkie paczki z tego miesiaca poszly w bioderka. A musze sie pochwalic, ze w zeszlym roku udalo mi sie zgubic 7 kilogramow. No ale co z tego, skoro jak teraz wszystko nadrabiam... Mam nadzieje, ze w nastepnym miesiacu bedzie lepiej.
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:56   #86
magda.k
Raczkowanie
 
Avatar magda.k
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Deurne
Wiadomości: 127
Dot.: Chudniemy:)

Cytat:
Napisane przez Equita
Ja od 3 tygodni lykam pigulki anty i mam wilczy apetyt. Wszystkie paczki z tego miesiaca poszly w bioderka. A musze sie pochwalic, ze w zeszlym roku udalo mi sie zgubic 7 kilogramow. No ale co z tego, skoro jak teraz wszystko nadrabiam... Mam nadzieje, ze w nastepnym miesiacu bedzie lepiej.
Wiesz, słyszałam, że jeśli łykasz pigułki na noc, to apetyt Ci nie wzrośnie, będzie taki jaki był. Ja na przykład jak zaczęłam brać - od razu łykałam wieczorem, przed snem - to schudłam !! Fakt, nie od samego łykania ale wiesz... Więc spróbuj może wieczorem brać?
__________________
my_Flickr

magda.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 23:58   #87
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chudniemy:)

hihi... odkopalam watek ...

nie wiem czy juz pochudlyscie ale ja po swietach zaopatrzylam sie w nowa oponke... nic tylko kaczuszke z przodu przyczepic ...
wyciagnelam dzis z szafy spodnie, ktorych juz jakis czas nie nosilam... zalozylam i owszem zapielam sie ale boczki mi wylazly ...

wiec prosze o kopniaka na rozped zebym sie ruszyla i go zlikwidowala... lato sie zbliza... przeciez tak nie mozna ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 00:28   #88
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Chudniemy:)

no to masz kopniaczka
ja jeszcze nie pochudłam ale pracuję nad tym i ćwiczę wytrwale
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 02:36   #89
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Chudniemy:)

jejku dziewczyny, czytam tu ze postepy robicie, cwiczycie i diete w maire trzymacie, a ja NIC !!!!
Tyle razy juz probowalam, i jakos mi nie wychodzi, ja nie wiem czy mi sie uda kiedykolwiek tak powaznie zmotywowac.... Musze zrzucic jakies 6-7 kg, ale jak czasem po nieludzkich wysilkach udaje mi sie dwa kg zrzucic, to po tygodniu nie dosc, ze waga staje w miejscu, to jeszcze najczesciej te 2 kg wracaja...
I mam juz tego tak dosyc.....
Najgorsze jest to, ze nie potrafie sie zmobilizowac do regularnych cwiczen, a w tym przeciez cala tajemnica, bo diete nawet potrafie (w miare...) utrzymac. Nie wiem co robic, nie lubie sportu....niestety. Jak sie zmusic ???? jakies sugestie ???

PS Pozdrawiam wszystkie !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 03:50   #90
juzwiosna
BAN stały
 
Avatar juzwiosna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z USA N.Y.
Wiadomości: 53
Dot.: Chudniemy:)

skad ja to znam,jestem zagranica3 lata przybralam uwaga uwaga z 120 lb do 157 po okresie roku w miare rozsadnej dietki moja waga na dzisiaj(moze sie zmienic o jakies1-2 lb.)to uwagagaga 97lb. przy wzroscie 5.4. na polskie:waga ok 43-44kg wzrost 164cm.
juzwiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.