Czy da się coś ze mną zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 18:15   #1
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Lightbulb

Czy da się coś ze mną zrobić?


hej, prosze o radę, chciałabym mieć nową fryzurke, ale nie mam pojęcia jaką i jaki kolor by mi pasował, prosilabym także żebyście mi poradziły jakie kolory do mnie pasują, jak mam sie malować i jak wymodelowac twarz żeby mi tych wielkich policzków nie było widać.
Opalam sie najpierw na czerwono, a poźniej brązowo, oczy niebieskie, raczej jasne, piegów brak, cera jasna, blada, włosy to ciemny, popielaty blond (na zdjęciach mam farbowane, dawno już ale jednak), usta jasno - różowe, ulubione kolory to biały, brązowy, granatowy.
I chciałabym jeszcze dodac że mam odstające uszy, badziej lewe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beata2.JPG (67,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beata.JPG (111,7 KB, 80 załadowań)
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:16   #2
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Czy da się coś ze mną zrobić?

hej
Ja bym proponowala popielate pasemka,przeplatane na zmiane z lekkimi slonecznymi refleksami.Wlosy lekko wycieniowac,przedewszystk im pobokach w pazurki.widzialabym Cie w calkiem innej grzywce tzn asymetryczna grzywka przez cale czolo i krotsza niz masz teraz...calosc podcielabym ewentualnie do linii ramion.
wydaje mi sie ze jestes latem
Wielkie policzki?? hmm co,gdzie,jak??:P nie widze
Mozesz sobie ewentualnie zaznaczac kosci policzkowe delikatnym rozem,bo puder brazujacy bedzie za ciezko wygladal na Twej twarzy.
Polecam pastelowe cienie,jak i odcienie ztlota czy lamanej bieli i bezy...Rzesy tuszuj do gory najlepiej pogrubiajacym i wydluzajacym tuszem.
Mozesz optycznie przyblizac do siebie oczy malujac ciemny cien w wewnetrznym kaciku oka a jasny w zewnetrznym,dokladnie rozcierajac granice miedzy cieniami...jesli chcialabys robic jakies kreski to dociagaj je zawsze do konca,i omijaj czarna kredke i ogolnie ciemne kredki i ciemne cienie...Masz lekko opadajace kaciki oka wiec w makijazu mozesz je wyciagac do gory rozciarajac lekko cien ku gorze(ku brwiom) w zewnetrznym kaciku oka.
Usta w delikatnych prawie niewidocznych kolorach albo blyszczykach..widzialabym Cie tez w brudnych rozach..
pozdrawiam i zycze powodzonka
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 10:40   #3
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy da się coś ze mną zrobić?

dzięki wielkie, tez myslalam nad taka grzywką, i chyba sie zdecyduje
__________________
Mężczyzna nie musi być piękny,
Wystarczy, że wdzięczny ma gest,
Gdy głos ma milusi, być piękny nie musi,
Chociaż wcale nie szkodzi, gdy jest
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:46   #4
kasienka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Czy da się coś ze mną zrobić?

Hmmm... wiesz ladna jestes w porownaniu ze mnaja mysle ze powinnas jakos podkreslic oczy,i troszke mniej opalac bo jednak moim zdaniem opalenizna robi swoje...ja tez mam takie pucalowate policzki imysle ze powinnas nakladac puder na kosci policzkowe to podobno jakos wizualnie zmniejsza wielkosc policzekczy cos wtym stylu,sprobuj POWODZENIA
kasienka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.