Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawiamy! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 13:38   #1141
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Z miła chęcią przyłącze się
Witaj i opowiadaj o Was
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:23   #1142
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

To i ja się dołączę

Planujmy ślub na totalnym spontanie więc nic nie jest ustalone, nie mamy na ten cel żadnych funduszy ale najważniejsze, że chcemy i już 19.07.2014 wypada 5ta rocznica naszej 1 randki więc termin to jedyne co mamy
__________________


Edytowane przez dzika_kaka
Czas edycji: 2013-12-04 o 11:28
dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 13:12   #1143
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

dzika_kaka witaj super
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 14:14   #1144
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny... równo za miesiąc o tej porze będę już po sakramentalnym TAK odliczam już dni
Jeju te emocje
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 09:16   #1145
retiko
Raczkowanie
 
Avatar retiko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 495
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
To i ja się dołączę

Planujmy ślub na totalnym spontanie więc nic nie jest ustalone, nie mamy na ten cel żadnych funduszy ale najważniejsze, że chcemy i już 19.07.2014 wypada 5ta rocznica naszej 1 randki więc termin to jedyne co mamy
nawet nie wiesz jak mnie podniosłaś na duchu tym postem jesteśmy w tej samej sytuacji, a myślałam, że tylko ja jestem takim lekkoduchem
tym samym też chciałbym się do Was przyłączyć
retiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 12:32   #1146
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Nam sie marzy 14.06.2014 i tez cos mi sie wydaje, ze moze byc ciezko z ta data bo nie dosc, ze sobota to jeszcze czerwiec no ale coz... Bedziemy tak dlugo kombinowac, az znajdziejmy i wszystko dopasujemy na ten dzien
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 12:46   #1147
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

aluniaaaaa my bierzemy ślub właśnie 14.06.2014 też bardzo podoba mi się ta data
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 15:06   #1148
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez retiko Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz jak mnie podniosłaś na duchu tym postem jesteśmy w tej samej sytuacji, a myślałam, że tylko ja jestem takim lekkoduchem
Oj tam od razu lekkoduchem
Ze mną to jest tak, że już kiedyś planowałam większe wesele ale nie wypaliło, bo mnie chłop rzucił więc ten teges A teraz jestem już stara i zgorzkniała i nie czuję już takiego podniecenia i funu na myśl o wybieraniu i zaklepywaniu miejsca, kupowaniu kiecki itp. No a poza tym nie mam funduszy Także wesele będzie skromne i nieszablonowe i w sumie chyba mało weselne no ale nie o to w tym wszystkim przecież chodzi
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 15:52   #1149
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Witam nowe PMki
Nam nie zależało na żadnej konkretnej dacie, ale chcieliśmy czerwiec. Sali szukaliśmy w styczniu 2013 r. i niestety okazało się, że większość terminów na czerwiec porezerwowana, a sala, która nam się spodobała jedyny wolny termin miała na 07.06. więc się zdecydowaliśmy
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 16:23   #1150
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Swoją drogą jaki to obłęd, że trzeba się rozglądać z takim wyprzedzeniem
Ja mam wizję plenerowego wesela z jakimś kącikiem pod dachem, w razie załamania pogody. Mam upatrzone jedno miejsce, musimy się zebrać oblukać, dopytać i przede wszystkim spróbować czy dobre żarcie mają No ale jak pisałam - u nas to bardziej taka zwykła impreza niż wesele, będzie pewnie coś koło 50 osób (najbliższa rodzina i znajomi) więc sala weselna kompletnie się nie nada, wystarczy zwykła knajpa, byleby miała odpowiedni klimat.
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 17:33   #1151
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie (chyba na 35 stronie) pisałam relację z mojej wizyty na próbnym makijażu. Do ślubu mam już mało czasu i zaczynam się poważnie zastanawiać... umówiłam się na dzień ślubu na makijaż do tej samej makijażystki, no i tłumaczyłam sobie, że po prostu w dzień ślubu powiem jej co bylo nie tak na tym próbnym, jakie mam uwagi i ona to poprawi... ale teraz coraz bardziej zastanawiam się czy oby na pewno tak będzie... zastanawiam się coraz częściej zastanawiać czy nie iść na próbny makijaż jeszcze w inne miejsce (nie ukrywam, że szkoda mi na to kasy, no ale jak mus to mus) i sprawdzić jak zachowa się makijaż zrobiony przez inną osobę. Obawiam sie po prostu, że pójdę w dzień ślubu do tej swojej... powiem co było nie tak... a ona powie ok ok, a wyjde i po godzinie znów bedę się swiecic jak psu jajca i wtedy już nic nie zrobię doradzcie...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 20:08   #1152
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

na Twoim miejscu bym poszła jeszcze do innej wizażystki, chyba lepiej wydać troszkę więcej i mieć pewność, że w dniu ślubu będziesz czuć się pięknie, pewnie. Trzymam kciuki
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:58   #1153
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Ja też bym zdecydowanie poszła na inny makijaż. Twoje samopoczucie w tym dniu jest najważniejsze i nie potrzeba, żebyś cały dzień martwiła się tym, że się świecisz
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 05:33   #1154
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

ja bym poszła do innej.
Po to są próbne makijaże, aby sprawdzić jak dana osoba maluje i jak się trzyma dany makijaż. Jeśli nie spełniła twoich oczekiwać to skąd pomysł, że będzie za drugim razem lepiej ??
A poz tym teraz będzie okazja sylwester
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:01   #1155
retiko
Raczkowanie
 
Avatar retiko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 495
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Swoją drogą jaki to obłęd, że trzeba się rozglądać z takim wyprzedzeniem
Ja mam wizję plenerowego wesela z jakimś kącikiem pod dachem, w razie załamania pogody. Mam upatrzone jedno miejsce, musimy się zebrać oblukać, dopytać i przede wszystkim spróbować czy dobre żarcie mają No ale jak pisałam - u nas to bardziej taka zwykła impreza niż wesele, będzie pewnie coś koło 50 osób (najbliższa rodzina i znajomi) więc sala weselna kompletnie się nie nada, wystarczy zwykła knajpa, byleby miała odpowiedni klimat.
na chłopa -> chociaż pewnie teraz jesteś szczęśliwa, więc
Dla mnie to tez jest obłęd, że wszystko trzeba tyle wcześniej rezerwować..na pewno wtedy ma się większy wybór w sali,wśród usługodawców itp no ale..ja sobie tego nie wyobrażam
też bym bardzo chciała plenerowe wesele,a jeszcze bardziej plenerowy ślub
u nas też byłoby coś około 50-60 osób, też raczej nie na typowej sali weselnej, a w knajpce, restauracji.
A jaką masz dokładnie wizję?takie "stojące party" czy obiad?napisz proszę coś więcej

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie (chyba na 35 stronie) pisałam relację z mojej wizyty na próbnym makijażu. Do ślubu mam już mało czasu i zaczynam się poważnie zastanawiać... umówiłam się na dzień ślubu na makijaż do tej samej makijażystki, no i tłumaczyłam sobie, że po prostu w dzień ślubu powiem jej co bylo nie tak na tym próbnym, jakie mam uwagi i ona to poprawi... ale teraz coraz bardziej zastanawiam się czy oby na pewno tak będzie... zastanawiam się coraz częściej zastanawiać czy nie iść na próbny makijaż jeszcze w inne miejsce (nie ukrywam, że szkoda mi na to kasy, no ale jak mus to mus) i sprawdzić jak zachowa się makijaż zrobiony przez inną osobę. Obawiam sie po prostu, że pójdę w dzień ślubu do tej swojej... powiem co było nie tak... a ona powie ok ok, a wyjde i po godzinie znów bedę się swiecic jak psu jajca i wtedy już nic nie zrobię doradzcie...
tak jak pozostałe dziewczyny uważam, że powinnaś spróbować pójść do innej. Moja bratowa miała takie przejścia z makijażystkami, była na dwóch próbnych po czym..w przeddzień wesela znalazła taką,która pomalowała ją wspaniale i była zadowolona. Fakt, wydała przez to dużo kasy, ale jednak makijaż jest naprawdę ważnym elementem wizerunku panny młodej, do tego zdjęcia..no i musisz czuć się piękna

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Nam sie marzy 14.06.2014 i tez cos mi sie wydaje, ze moze byc ciezko z ta data bo nie dosc, ze sobota to jeszcze czerwiec no ale coz... Bedziemy tak dlugo kombinowac, az znajdziejmy i wszystko dopasujemy na ten dzien
oo witamy kolejną prawdopodobnie ślubującą w przyszłym roku
Z tego co zauważyłam 9pomijajaąc, że czerwiec jest popularny) to data 14ego jakoś szczególnie często się przewija i może być ciężko.Ale trzymam kciuki, żeby się udało
retiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:40   #1156
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Oj tam od razu lekkoduchem
Ze mną to jest tak, że już kiedyś planowałam większe wesele ale nie wypaliło, bo mnie chłop rzucił więc ten teges A teraz jestem już stara i zgorzkniała i nie czuję już takiego podniecenia i funu na myśl o wybieraniu i zaklepywaniu miejsca, kupowaniu kiecki itp. No a poza tym nie mam funduszy Także wesele będzie skromne i nieszablonowe i w sumie chyba mało weselne no ale nie o to w tym wszystkim przecież chodzi
Pewnie, że nie o to też mamy dość będziemy mieć skromne wesele, na ok. 35 osób od początku stawialiśmy na skromne wesele, a ''bogatszą'' podróż poślubną

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Swoją drogą jaki to obłęd, że trzeba się rozglądać z takim wyprzedzeniem
Ja mam wizję plenerowego wesela z jakimś kącikiem pod dachem, w razie załamania pogody. Mam upatrzone jedno miejsce, musimy się zebrać oblukać, dopytać i przede wszystkim spróbować czy dobre żarcie mają No ale jak pisałam - u nas to bardziej taka zwykła impreza niż wesele, będzie pewnie coś koło 50 osób (najbliższa rodzina i znajomi) więc sala weselna kompletnie się nie nada, wystarczy zwykła knajpa, byleby miała odpowiedni klimat.
Też tak uważam... paranoje się robią... niektórzy dwa lata wcześniej rezerwują

Plenerowe wesele... ekstra!

agu23gd znajdź inną makijażystkę, tak jak dziewczyny mówią
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:20   #1157
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez retiko Pokaż wiadomość
na chłopa -> chociaż pewnie teraz jesteś szczęśliwa, więc

A jaką masz dokładnie wizję?takie "stojące party" czy obiad?napisz proszę coś więcej

ale jednak makijaż jest naprawdę ważnym elementem wizerunku panny młodej, do tego zdjęcia..no i musisz czuć się piękna
No zakochana byłam strasznie bo to pierwsza miłość, 4 lata razem byliśmy, wspólne wchodzenie w dorosłość i mam sentyment do tych wspomnień ale dobrze się stało. Straszny lekkoduch to był, ja miałam kilka podejść do rozstania ale zawsze brakowało mi sił aż w końcu on to zrobił za mnie Na dobre wyszło bo teraz jest fajniej

W mojej wizji to jest tak, że po kościele przyjeżdżamy na miejsce, gdzie są stoły do siedzenia, na których są tylko napoje i kwiaty, bez winietek -każdy siada gdzie chce. Żarełko jest w formie szwedzkiego stołu, głównie jakieś zimne przekąski ale nie wykluczam ciepłych, bo to jednak przy alkoholu wskazane W formie ciepłego posiłku wymyśliłam pieczenie prosiaka. Potem tort i sru do domu. Bez zabawy całonocnej bo to nie dla mnie zupełnie. Poza tym mamy niespełna roczną córę i nie wyobrażam sobie tego bez niej. A - jeszcze jakiś kącik ze słodyczami/ciastami/kawą. W tle muzyka wybrana przez nas, bez zespołu i dj. Bez konkursów. I bez filmu. Zależy mi zdecydowanie bardziej na zdjęciach ale też nie wiem na ile nas będzie stać (w Wawie dobry fotograf to majątek, poza tym na ten termin pewnie wszystko porezerwowane :crazy)
Trochę się dygam, nie wiem czy to się sprawdzi, bo np. spora część rodziny tż jest spod Warszawy i są przyzwyczajeni do takich wielkich, przaśnych imprez typowych. Ale umówmy się - to nasza impreza i nie będziemy naginać naszych preferencji, żeby sprostać oczekiwaniom gości.

Absolutnie się zgadzam. Ja na przykład na pewno nie ucięłabym kosztów wesela poprzez samodzielne malowanie się, bo wiem, że czułabym się jak kupa i też pewnie od razu świeciła
Perfekcyjny makijaż to podstawa!

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
od początku stawialiśmy na skromne wesele, a ''bogatszą'' podróż poślubną

Też tak uważam... paranoje się robią... niektórzy dwa lata wcześniej rezerwują
Dokąd chcecie jechać?

Jest już wątek panien młodych 2016
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:54   #1158
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Jest już wątek panien młodych 2016
Wiem, wiem...

Najważniejsze, że ta historia z byłym wyszła Ci na dobre ja miałam podobnie z moim - chciałam zerwać, ale nie miałam odwagi i on to zrobił byliśmy razem dwa lata

A dzisiaj mamy 2 rocznicę zaręczyn z TŻ
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:59   #1159
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Wiem, wiem...

Najważniejsze, że ta historia z byłym wyszła Ci na dobre ja miałam podobnie z moim - chciałam zerwać, ale nie miałam odwagi i on to zrobił byliśmy razem dwa lata

A dzisiaj mamy 2 rocznicę zaręczyn z TŻ
Gratuluję Ja na rocznicę zaręczyn siedziałam sama bo mąż był w Paryżu
Za to, ja mam jutro pierwszą rocznicę ślubu i marudzenia na tym wątku

Pamiętam jaka była przepiękna pogoda rok temu... leżał puszysty śnieg i cudownie świeciło słońce! A tutaj jest 8 stopni! Może to i lepiej bo przecież rocznicę spędzimy w Disneylandzie no, ale dziwnie tak
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 10:43   #1160
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Gratuluję Ja na rocznicę zaręczyn siedziałam sama bo mąż był w Paryżu
Za to, ja mam jutro pierwszą rocznicę ślubu i marudzenia na tym wątku

Pamiętam jaka była przepiękna pogoda rok temu... leżał puszysty śnieg i cudownie świeciło słońce! A tutaj jest 8 stopni! Może to i lepiej bo przecież rocznicę spędzimy w Disneylandzie no, ale dziwnie tak
W Disneylandzie... ale bosko! Zazdroszczę i gratuluję rocznicy

Mój narzeczony też zbytnio ciekawie się dzisiaj nie zachował i nie wiem jakie mamy plany na ten dzień
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:37   #1161
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że ta historia z byłym wyszła Ci na dobre ja miałam podobnie z moim - chciałam zerwać, ale nie miałam odwagi i on to zrobił byliśmy razem dwa lata
Baby to jednak są głupie
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:45   #1162
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Baby to jednak są głupie
Oj, są, są
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:53   #1163
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
W Disneylandzie... ale bosko! Zazdroszczę i gratuluję rocznicy

Mój narzeczony też zbytnio ciekawie się dzisiaj nie zachował i nie wiem jakie mamy plany na ten dzień
Może się poprawi przed wieczorem
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:57   #1164
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Może się poprawi przed wieczorem
Oby
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 14:55   #1165
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

A ja tak planuję zaoszczędzić:
- zaproszenia - chcę kupić na allegro, można dostać bardzo ładne nawet za 1zł/szt.
- brak przypinek dla gości, brak kotylionów.
- brak winietek, ustawienia stołów, menu na stołach, zawieszek na butelkach.
- suknia ślubna - będę polować na wyprzedaże lub wypożyczę.
- buty ślubne - też na allegro - jednak do tego to nie jestem jeszcze przekonana. :P
- welon - allegro.
- brak kamerzysty
- fotograf tylko na ceremonię i plener, na sali nie jest nam potrzebny.
- dekoracja sali - dekorację mamy w cenie no i sala jest ładna sama w sobie i nie wymaga dodatkowych ozdób.
- zespół góra 3 osobowy, wiadomo im więcej osób w zespole tym większa cena.
- samochód - nie wypożyczamy. Brat TŻta ma nowe wypasione autko więc pojedziemy nim, a jeśli chodzi o jego dekoracje to planuje zrobić sama.
- napoje i alkohole - hurtownia.

w tej chwili to wszystko, ale pewnie jeszcze coś dopiszę.
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.

Edytowane przez KaKa2061
Czas edycji: 2013-12-06 o 22:02
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:58   #1166
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
A ja tak planuję zaoszczędzić:
- zaproszenia - chcę kupić na allegro, można dostać bardzo ładne nawet za 1zł/szt.
- brak przypinek dla gości, brak kotylionów.
- brak winietek, ustawienia stołów, menu na stołach, zawieszek na butelkach.
- suknia ślubna - będę polować na wyprzedaże lub wypożyczę.
- buty ślubne - też na allegro - jednak do tego to nie jestem jeszcze przekonana. :P
- welon - allegro.
- brak kamerzysty
- fotograf tylko na ceremonię i plener, na sali nie jest nam potrzebny.
- dekoracja sali - dekorację mamy w cenie no i sala jest ładna sama w sobie i nie wymaga dodatkowych ozdób.
- zespół góra 3 osobowy, wiadomo im więcej osób w zespole tym większa cena.
- samochód - nie wypożyczamy. Brat TŻta ma nowe wypasione autko więc pojedziemy nim, a jeśli chodzi o jego dekoracje to planuje zrobić sama.
- napoje i alkohole - hurtownia.
My podobnie, ale chyba będzie kamerzsyta. Fotograf także na weselu.
Ciasta ze sklepu - na pewno będą jakieś promocje.
TŻ koniecznie chce winietki, więc zrobimy.
Dekoracje sali zrobimy samie.
Dekoracje auta może uda się od kogoś odkupić.
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:46   #1167
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Właśnie jeśli chodzi o ciasta to też mamy w cenie menu 4 rodzaje do wyboru 2 porcje na os.. Tort za dodatkową opłatą, ale tu muszę się temu przyjrzeć czy taniej wyjdzie mi zamówić w cukierni.
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 18:08   #1168
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Dziewczyny, czy któraś z was myślała o zamawianiu sukienki w internecie? Siostra mojego faceta kupiła kieckę tutaj klik, i jest zadowolona. Podobają mi się ich kiecki i są tanie. 2 dni temu zaczęłam przymierzać w kilku salonach i doprowadza mnie to do szału, wolałabym tego uniknąć. Trochę ryzyko, ale nie dość, że oszczędność to jeszcze wygoda.

Jak się zapatrujecie?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 18:14   #1169
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

ridja devojka ja bym raczej przez neta sukni ślubnej nie kupiłam, ale jakbym się w jakiejś ''zakochała'' to nie wiem, może bym się skusiła zwłaszcza, jak ktoś tam kupował i jest zadowolony
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 18:19   #1170
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was myślała o zamawianiu sukienki w internecie?
Ja raczej tak będę kupować.
Akurat wczoraj znalazłam na allegro PRZEPIĘKNĄ suknię ślubną za 699 pln. i to jest jak na razie mój bezdyskusyjny typ. A na myśl o chodzeniu po salonach dostaję wysypki
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 08:21:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.