Slow fashion - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 09:32   #541
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość

Dziekuje Oj, postawiłam. z roboty zrezygnować nie mogę, ale koniec nadgodzin, pracy w weekendy i zarywania nocy. Świat się nie zawalił na razie a moje oczy odzyskaly niebieski kolor.

Dlatego teraz robię porzadki w szafie!
Mądra dziewczynka Nie chodzi żeby rezygnować z pracy, przecież ona nas też w jakimś stopniu określa, ale dla blasku w oku warto ograniczyć to co nie działa na nas korzystnie
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 16:22   #542
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Mądra dziewczynka Nie chodzi żeby rezygnować z pracy, przecież ona nas też w jakimś stopniu określa, ale dla blasku w oku warto ograniczyć to co nie działa na nas korzystnie
podziwiam Was,że potraficie zrezygnować z pracy, obowiązków, mniej zarabiać ja bym tak nie mogła
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 18:51   #543
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
podziwiam Was,że potraficie zrezygnować z pracy, obowiązków, mniej zarabiać ja bym tak nie mogła
To kwestia dojrzałości i doświadczenia... W pewnym momencie (u mnie po 10 latach pracy i wiary, że mogę wszystko) zapala się czerwona lampka i padasz... A wtedy ani pełna szafa, ani pełne konto nie pomagają i nie cieszą.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 19:20   #544
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
To kwestia dojrzałości i doświadczenia... W pewnym momencie (u mnie po 10 latach pracy i wiary, że mogę wszystko) zapala się czerwona lampka i padasz... A wtedy ani pełna szafa, ani pełne konto nie pomagają i nie cieszą.
Myślę, że to zalezy od charakteru, temperamentu.
Jestem cholerykiem nie wiem co musiałoby się stać bym miała dość
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 20:04   #545
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Slow fashion

Ja wiem: stracić przytomność z wycieńczenia
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 20:20   #546
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Ja wiem: stracić przytomność z wycieńczenia
Przykro mi
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 01:23   #547
Emaar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: Slow fashion

Od dłuższego czasu podczytuje blogi z cyklu slow fasion. Wybierania dobrej jakości nauczyła mnie mama, sama pięknie szyła i dzięki niej nauczyłam się organoleptycznie wyczuwać jakość tkanin. A ponieważ jestem z epoki gdzie w sklepach szału nie było to właśnie to mamine szycie zapewniało mnie i siostrze pełne szafy. Tak mi zostało. Potem przyszły lepsze zarobki i odreagowywanie stresów na zakupach. Szafa pękała w szwach a ja ciągle kupowałam, kupowałam. Jednak zawsze zwracałam uwagę na tkaniny i wykończenia. W efekcie wiele rzeczy miałam zdublowanych. Wielu żal mi wyrzucić, bo wciąż są w świetnym stanie a kosztowały sporo. Pewnie i to zmogę kiedyś.
Od jakiegoś czasu z tym walczę, pomogła przeprowadzka i podliczenie paragonów z jednego roku (zbieram je wszystkie). Zrobiłam pod koniec lata porządek z ubraniami jesienno zimowymi i ograniczyłam zakupy. Dużo wywaliłam takich których nie noszę i nie założę. Uzbierało się kilka worków i oddałam do czerwonego krzyża. Jakoś nie mam serca do sprzedawania na aukcjach.
Na szczęście eksperymenty modowe mam za sobą, wiem w czym dobrze wyglądam i w czym się dobrze czuję, wiem czego nosić nie będę. Z racji pracy moja szafa jest casualowa bardziej, mało w niej szpilek i mini torebek, oraz mało takiej biurowej mody.
Robię listę rzeczy potrzebnych, jeśli coś kupię spoza niej (bo mnie zachwyciło na wystawie/półce albo klient mnie wkurzył) to trzymam jeszcze przez jakiś czas z metkami, tak by po zastanowieniu się można było zwrócić.
Nie szwędam się już tak po sklepach a do internetowych zaglądam tylko wtedy kiedy planuję zakupy. Potem wystarczy pójść po wybrane rzeczy w realu lub ostatecznie zamówić do domu.

Nasunęło mi się trochę refleksji po Waszych postach i blogach. Po pierwsze wysoka cena niekoniecznie musi oznaczać wysoką jakość. Kiedyś nosiłam tylko levi'sy i wranglery, ale teraz uważam że nie warte są tej ceny. Moje pierwsze levi'sy przetrwały kilkanaście lat, w ich t-shirtach się chodziło, potem spało albo docierało w ogrodzie. Nie demonizowałabym sieciówek, czasem za przyzwoite pieniądze można coś fajnego upolować. Moje ukochane beżowe chinosy pochodzą z camaieu i są nie do zdarcia, to będą ich piąte wakacje, cena niecałe 40 zł. Fajne cygarteki z wyprzedaży w Mango również trafiły na moją listę ukochanych spodni, podobnie sztruksowe rurki. Płaszcz z Zary (80 % wełny) przeszedł ze mną już czwarty sezon.
Moje odkrycie zeszłoroczne to dżinsy Cross, proste, ciemno granatowe świetnej jakości kupione w outlecie za 90 zł. Żałuję, że nie kupiłam dwóch par.
Zużywam dużo basicowych koszulek, głównie kupuję je w Camaieu, Vero Moda, Esprit, M@S i w rewelacyjnej cenie przywożone z UK Miss Fiori, 100 % bawełny. Te ostatnie jakościowo bez zarzutu cirka po 12 zł/szt na wyprzedaży Służa mi maksymalnie 1-2 sezony, potem wyrzucam. Dużo mam białych, przetestowałam już różne marki i uznałam, że więcej jak 60 zł nie warto zapłacić bo albo się czymś poplami, albo zżółkną po kolejnym praniu.
W UK chętnie zaglądam do TK maxxa (u nas też), dwa piękne swetry z dodatkiem kaszmiru właśnie mam z tego sklepu. I dwa piękne, ciepłe szale plus wełniany płaszcz, skórzaną torbę na lato i ze dwa paski. Większość tych rzeczy posłuży mi na lata.
Lubię też w Anglii zaglądać do sieci Debenhams, zazwyczaj udaje mi się coś fajnego i nietypowego wyszperać z ogromu ich oferty - to taka średnia półka maksspencerowa. Przez lata nauczyłam się, że dodatek sztucznego włókna w niewielkiej ilości potrafi zdziałać cuda, np w przypadku wełny czy bawełny. Tkanina jest prostsza w utrzymaniu, nie gniecie się i łatwiej prasuje. Oddałam piękną jedwabną koszulę, bo jej pranie i prasowanie było ponad moje siły. Do tego po odpięciu pasa w samochodzie wyglądała jakby przeszła przez pysk mojego psa

Buty, torebka, rękawiczki, zegarek, biżuteria, okulary i generalnie dodatki muszą muszą być dobrej jakości. Również bielizna. Żadnych skór ekologicznych, plastików i poliestru. U mnie jeszcze marynarki które zakładam na spotkania z klientami i kurtka przeciwdeszczowa oraz buty trekingowe których nigdy nie wyciągam z auta (taka praca, czasem szwędam się z klientem godzinę po deszczu).
Osobiście żal byłoby mi wydać na 300 zł na t-shirt od projektanta, wyznaczam sobie zawsze górną granicę na konkretne części garderoby. Od kilku miesięcy robię listę tego co potrzebuję, staram się jej trzymać. Nie zawsze mi się udaje.

Jeśli chodzi o sieciówki zaglądam do Mango, Promod, Camaieu, Massimo D., Benettona, Esprit i do Peek and C. , Tattum, czasem Qiosque, Vero Moda, Olsen i Simple. H and M, Zara czasem przez sieć. Zupełnie odpuściłam Solar, chociaż kiedyś naprawdę jakość była super. Takoż rozczarował mnie GAP, wszystkie ciuchy kupione ostatnio u nich wywaliłam, bo po kilku praniach do niczego się nie nadawały. Zostały mi od nich jensy, ale do ludzi w nich nie wychodzę

Podsumowałam sobie moje półroczne zakupy, do szafy trafiły:

beżowy, elegancki kardigan z kaszmirem z TK Maxx, dość intensywnie użytkowany przez pół roku nadal świetnie wygląda;
wspomniane jeansy;
kilka gładkich t-shirtów (w sumie 8);
dwa t-shirty z napisami (trochę kompulsywny zakup) ale zostały ze mną;
oversizowa kurtko-marynarka Nexta (70 % wełna plus polyamid i coś jeszcze) - zupełnie nieplanowana ale zakochałam się w niej a ponieważ to był dzień wyprzedaży to nabyłam cena była bardzo zachęcająca (no i siostra jak ten szatan do towarzystwa) dobrze się nosi i spokojnie wystarczy na 2-3 sezony (i nie będzie mi zal 35 Ł) - ma cudowny zestaw moich ulubionych kolorów
cienki bawełniany sweter Nexta (całe 6 funtów, czyli jakieś 35 zł) - z nexta miałam już wcześniej wiele rzeczy i z przykrością stwierdzam, że podobnie jak i inne sieciówki tu też jakość spadła, coraz rzadziej do nich zaglądam, trzeba uważać co się kupuje, sweterek przeszedł test kilku prań w pralce;
ostatni nabytek to dwie kraciste koszule HM - jeszcze nie doszły, zastanawiam się nad ich jakością - generalnie bawełniane koszule uważam za strój dla mnie idealny, można je założyć pod marynarkę, skórzaną albo dżinsowa kurtkę, pod sweter, latem narzucić rozpięte na t-shirt albo top; zamówiłam przez neta - jeśli uznam że jakościową są do bani to odeślę;
skórzane trampko-tenisówki Nike;

Kolejne zakupy planuję dopiero na letnich wyprzedażach.

Poza kurtką i dwoma koszulkami wszystkie inne rzeczy były na liście.

I tak już zupełnie na koniec - wiem, że wszystkie rygorystyczne wyzwania 7/7 itp są nie dla mnie z dwóch powodów. Po pierwsze 7 ubrań na tydzień to dla mnie zbyt mało, czasem mam dzień tak napchany spotkaniami że w samochodzie wożę zapasowy t-shirt lub bluzkę. Po drugie kwestia prania. Ja jestem szop pracz. Jeśli coś noszę na gołe ciało, nawet dwie godziny to już na drugi dzień tego nie założę. Podobnie z lnianymi czy bawełnianymi spodniami. Dla mnie to niekomfortowe, źle bym się czuła w pogniecionej bluzce. Dżinsy czy grubsze, ciemniejsze spodnie noszę dłużej, tak samo grubsze swetry. Pranie ręczne odpada. Wyjątek stanowią kaszmirowe swetry i wełniane rzeczy które nosze do pralni chemicznej. Starannie segreguję ciuchy do prania, zazwyczaj kolorami dlatego nazbieranie pełnej pralki trochę trwa, zazwyczaj 2 tygodnie.
Po drugie nie wywalę pięknej sukienki kupionej na ślub siostrzenicy, takoż skórzanych szpilek, tylko dlatego że te rzeczy noszę rzadko. Równie dobrze mogłabym wyrzucić secesyjny naszyjnik, prezent przyjaciółki. Lub jedwabną apaszkę którą ojciec podarował mi gdy dostałam się na studia. Czasem też po dwóch, trzech latach lubię odkryć coś fajnego w szafie
Przeprowadzka uświadomiła mi jedną rzecz- naprawdę niewiele ubrań potrzebujemy na co dzień. Te dwa tygodnie, gdzie dostęp do swoich ciuchów miałam ograniczony uświadomiły mi też, że takie wyzwanie nie jest dla mnie, szybko znudziłam się tym co na ten czas przygotowałam.
Ponieważ moja szafa po gruntownych porządkach składa się w większości z basicowych ulubionych ubrań do tego posegregowanych kolorami i ponieważ wiekszość do siebie pasuje generalnie nie mam problemu co na siebie włożyć. Nawet jak zaśpię to jestem w stanie ubrać się w kilka sekund i nikt tego nie zauważy.

Ciekawe jak to jest u Was?
Emaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 08:04   #548
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
To kwestia dojrzałości i doświadczenia... W pewnym momencie (u mnie po 10 latach pracy i wiary, że mogę wszystko) zapala się czerwona lampka i padasz... A wtedy ani pełna szafa, ani pełne konto nie pomagają i nie cieszą.
O dokładnie to kwestia chyba z jednej strony przeciążenia a z drugiej pewnego rodzaju dojrzałości. Każdy z nas ma inne potrzeby na różnych etapach swojego życia
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 14:36   #549
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Slow fashion

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wszystkie słowa otuchy, podnoszą mnie one na duchu i tylko utwierdzaja w słuszności decyzji które podjęłam. :thumbup:
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 09:49   #550
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Slow fashion

Moje ostatnie odkrycie, jeansy z house'a. Najlepiej na promocji -40%, która dosyć często się pojawia. Nie lubię tego sklepu ale jeansy mają nie do zdarcia.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 07:06   #551
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

Ponawiam moje pytanie: znacie jakieś sklepy online z porządnymi materiałami? Chcę sobie uszyć idealną małą czarną u krawcowe.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 12:07   #552
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Ponawiam moje pytanie: znacie jakieś sklepy online z porządnymi materiałami? Chcę sobie uszyć idealną małą czarną u krawcowe.
ja kupuje czasem na tkaniny-hemmers. Ogólnie ceny nie są niskie. Choć mi się zawsze udaje kupić świetny jakościowo materiał w ofertach %%
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 12:50   #553
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

A co powiecie na temat DOBREJ odzieży sportowej?

Interesują mnie zwłaszcza opinie nt legginsów, butów do fitnessu, tank topów i staników sportowych (niekoniecznie usztywnianych - nie jestem zbyt biuściasta). Ćwiczę na zajęciach grupowych w klubie fitness.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 22:55   #554
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

nikt nic nie wie?
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 15:48   #555
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
A co powiecie na temat DOBREJ odzieży sportowej?

Interesują mnie zwłaszcza opinie nt legginsów, butów do fitnessu, tank topów i staników sportowych (niekoniecznie usztywnianych - nie jestem zbyt biuściasta). Ćwiczę na zajęciach grupowych w klubie fitness.
http://www.adore.pl/pl/c/Bielizna-sportowa/70 ja kupowałam tutaj i Panache Sport polecam Ja kupowałam top i leginsy Nike na Zalando w czasie wyprzedaży
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 16:25   #556
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Slow fashion

Szyszko jeśli nie zajmujesz się sportem zawodowo to polecam ci pospolitego Lidia. Stosunek ceny do jakości jest wg mnie na bardzo przyzwoitym poziomie.
Kup sobie tylko lepsze buty, nie lidlowe. Natomiast staniki gdy nie masz dużego biustu, koszulki i spodenki wg mnie możesz śmiało kupić lidlowe.
Są bardzo estetycznie wykonane i nie niszczą się szybko w praniu. Wręcz jestem zła że się nie niszczą bo kupiła bym sobie coś nowego a nie mogę

To ostatnie zdanie niestety nie świadczy ze stalam sie bardzo slow f po prostu szuflada już się nie domyka bo tyle tego nakupowalam. ..a teraz w sobotę znowu wchodzi kolekcja do biegania i są fajne legginsy

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Madzia zet ale masz ładna kamizelkę na insta
Mimo iż jestesmy na forum slow f i nie wypada tu tak pisac ale powiem to: kliknelabym! Omg! i to ze dwa razy w roznych kolorach bo jest taka sliczna!

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2016-03-07 o 16:19
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 16:43   #557
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
http://www.adore.pl/pl/c/Bielizna-sportowa/70 ja kupowałam tutaj i Panache Sport polecam Ja kupowałam top i leginsy Nike na Zalando w czasie wyprzedaży
Tez tu kupowałam Panache i getry i top nike na zalando
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 17:32   #558
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Tez tu kupowałam Panache i getry i top nike na zalando
brawo my

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Szyszko jeśli nie zajmujesz się sportem zawodowo to polecam ci pospolitego Lidia. Stosunek ceny do jakości jest wg mnie na bardzo przyzwoitym poziomie.
Kup sobie tylko lepsze buty, nie lidlowe. Natomiast staniki gdy nie masz dużego biustu, koszulki i spodenki wg mnie możesz śmiało kupić lidlowe.
Są bardzo estetycznie wykonane i nie niszczą się szybko w praniu. Wręcz jestem zła że się nie niszczą bo kupiła bym sobie coś nowego a nie mogę

To ostatnie zdanie niestety nie świadczy ze stalam sie bardzo slow f po prostu szuflada już się nie domyka bo tyle tego nakupowalam. ..a teraz w sobotę znowu wchodzi kolekcja do biegania i są fajne legginsy

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Madzia zet ale masz ładna kamizelkę na insta
Mimo iż jestesmy na forum slow f i nie wypada tu tak pisac ale powiem to: kliknelabym! Omg! i to ze dwa razy w roznych kolorach bo jest taka sliczna!


kamizelka kupiona jakiś czas temu z tej miłości kupiłam dwie jeszcze szarą ale mam świadomość,że rzeczy z Mint Label będą na lata polecam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 08:29   #559
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Szyszko jeśli nie zajmujesz się sportem zawodowo to polecam ci pospolitego Lidia. Stosunek ceny do jakości jest wg mnie na bardzo przyzwoitym poziomie.
Kup sobie tylko lepsze buty, nie lidlowe. Natomiast staniki gdy nie masz dużego biustu, koszulki i spodenki wg mnie możesz śmiało kupić lidlowe.
Są bardzo estetycznie wykonane i nie niszczą się szybko w praniu. Wręcz jestem zła że się nie niszczą bo kupiła bym sobie coś nowego a nie mogę
Niestety ubrania z Lidla są na mnie za duże, topię sie w ich S-ce zwłaszcza na górze. Ja nosze staniki z obwodem 65 więc...
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 22:56   #560
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Slow fashion

[QUOTE=OnaZakupoholik;5695 9551] brawo my

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------





kamizelka kupiona jakiś czas temu z tej miłości kupiłam dwie jeszcze szarą ale mam świadomość,że rzeczy z Mint Label będą na lata polecam [/QUOT
Ciiii Madzia nie tak głośno
Cichaczem wrzuć kiedyś jakiś outfit w szarej na insta. Z chęcią zobaczę jak ci w niej ładnie
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 06:58   #561
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Slow fashion

Madzia jaki znowu shopping? Ledwo linki poznikaly

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Niestety ubrania z Lidla są na mnie za duże, topię sie w ich S-ce zwłaszcza na górze. Ja nosze staniki z obwodem 65 więc...
Jeśli topisz się w s to Lidl faktycznie odpada
Bo ma ogromne rozmiary
Ja tam noszę bluzeczki s, staniki, bluzy i spodnie m
A gdzie mi do ski w innych sklepach
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 09:51   #562
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Madzia jaki znowu shopping? Ledwo linki poznikaly

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



Jeśli topisz się w s to Lidl faktycznie odpada
Bo ma ogromne rozmiary
Ja tam noszę bluzeczki s, staniki, bluzy i spodnie m
A gdzie mi do ski w innych sklepach
kochana, wrzucałam w szarej zdjęcie na Instagram nie jesteś moja droga na bieżąco
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:31   #563
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

Jakieś pomysły na płaskie buty na wiosnę?
Nie baleriny.
Nie lordsy.
I żadnego rozczłapanego badziewia z hm Coś eleganckiego potrzebuję, ale żeby wytrzymać cały dzień w pracy.
Może jakieś oxfordy? Potrzebuję inspiracji
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 18:54   #564
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Polecam

http://www.styl.pl/magazyn/news-dlac...ta,nId,2162406
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 10:04   #565
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Jakieś pomysły na płaskie buty na wiosnę?
Nie baleriny.
Nie lordsy.
I żadnego rozczłapanego badziewia z hm Coś eleganckiego potrzebuję, ale żeby wytrzymać cały dzień w pracy.
Może jakieś oxfordy? Potrzebuję inspiracji

ja ostatnio kupiłam takie => http://www.camper.com/en_PL/women/sh...dora-22565-001
są bardzo wygodne i zgrabnie wyglądają na stopie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 08:02   #566
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Jakieś pomysły na płaskie buty na wiosnę?
Nie baleriny.
Nie lordsy.
I żadnego rozczłapanego badziewia z hm Coś eleganckiego potrzebuję, ale żeby wytrzymać cały dzień w pracy.
Może jakieś oxfordy? Potrzebuję inspiracji
Może jakieś bardziej eleganckie mokasyny?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 16:10   #567
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
A co powiecie na temat DOBREJ odzieży sportowej?

Interesują mnie zwłaszcza opinie nt legginsów, butów do fitnessu, tank topów i staników sportowych (niekoniecznie usztywnianych - nie jestem zbyt biuściasta). Ćwiczę na zajęciach grupowych w klubie fitness.
ja ze swojej strony polecam odziez sportową HM-fajna i w dobrej cenie, Lidla (ale tu wiem,że za duże) albo może w Twoim mieście jest Sklep Biegacza to sieć sklepów gdzie w obsłudze sa ludzie którzy więdza o czym mówią i polecą Ci cos na pewno dobregoOstatnio byłam na "doborze" butów sportowych-teraz wiem w czym był problem jak ostatnio źle takowe dobrałam
Stanik sportowy mam z Nike( chyba nie polecam bo rozciągnął mi się strasznie po jakimś czasie-ale może inne będą lepsze?) ,teraz mam z Dalii i jest świetny
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 18:19   #568
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Jakieś pomysły na płaskie buty na wiosnę?
Nie baleriny.
Nie lordsy.
I żadnego rozczłapanego badziewia z hm Coś eleganckiego potrzebuję, ale żeby wytrzymać cały dzień w pracy.
Może jakieś oxfordy? Potrzebuję inspiracji
może mokasyny albo jazzówki/oxfordy
ja ostatnio kupiłam takie w wojasie https://wojas.pl/produkt/14307/polbuty-damskie-4501-51

jak masz Tkmaxx pod ręką to polecam tam zerknać, dorwałam swego czasu cudowne szare oxfordy całe ze skóry za jakieś 120 zł
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 14:03   #569
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

sama nie wiem - kupowanie butów to u mnie zawsze trauma :/
w Tkmaxie nie umiem niczego fajnego znaleźć... chyba zaryzykuję jakieś buty na Zalando bo mają zwroty za free.
ostatnio widziałam dziewczynę w super oxfordach - zgrabne i w kolorowe kwiaty <3 ale głupio było mi zaczepić obcą laskę na ulicy i pytać gdzie kupiła buty.

Edytowane przez SzyszkaChmielu
Czas edycji: 2016-03-19 o 14:05
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:42   #570
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
sama nie wiem - kupowanie butów to u mnie zawsze trauma :/
w Tkmaxie nie umiem niczego fajnego znaleźć... chyba zaryzykuję jakieś buty na Zalando bo mają zwroty za free.
ostatnio widziałam dziewczynę w super oxfordach - zgrabne i w kolorowe kwiaty <3 ale głupio było mi zaczepić obcą laskę na ulicy i pytać gdzie kupiła buty.
Na twoim miejscu bym się nie wahała następnym razem, chyba że widać że ktoś jest jakiś bardzo smutny lub czymś innym zaprzątany. Mi samej się zdarzyło kilka razy, że ktoś mnie tak zaczepił i powiem ci że w ogóle mi to nie przeszkadzało - wręcz przeciwnie dostawałam kopa dobrego humoru Bądź co bądź to jednak komplement. Od tego czasu sama też tak robię.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-16 19:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.