tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-16, 11:25   #31
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wystarczyło zajrzeć na KWC, jest tam opisany, ma skład i cenę:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11115
nie zagladalam, fakt...

Smoczyco, b. fajne są Twoje rady, a czy moglabyś jeszcze napisać, jakich kosmetykow uzywasz, ktore dają wlasnie taki efekt? Chodzi mi przede wszystkim o:
Cytat:
Puder koniecznie nie bardzo matowy, tylko lekko rozświetlający
-ktory jest wg Ciebie godny uwagi?
Cytat:
róż - ja używam kremowego
- ja zawsze się obawiałam rozu w kremie- zwlaszcza ze powstaną nierownomierne placki na policzkach...

Cytat:
puder brązujący
-tak z ciekawosci, jaki polecasz?

aha, i co do kremu z filtrami? chodzi Ci o jakis przeznaczony do konkretnego typu skory, ktory ma po prostu dodatek filtrow UV, czy jakis specjalistyczny z samymi fltrami??

jak widzisz - jestem totalnym laikiem
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 11:52   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Beekeeper, wszystko czego używam, oceniam na KWC zawsze, słowo
Spray z Sephory nie znam, ale bliska mi osoba uzywa i chwali, więc kiedyś się skuszę pewnie a co znam/lubię/używam:

Pudry rozświetlajace - meteoryty Guerlaina z kolekcji sylwestrowej (są bardziej połyskliwe), jeden z sypkich pudrów Chanel - odcień 50 Peche, niedostępny w Polsce juz Clinique Gentle Light Powder, Prisme Again Givenchy, wycofany już prasowany puder Diorlight.

Róż w kremie jest moim zdaniem łatwiejszy do aplikacji niż pudrowy żadnych placków nie ma, wystarczy dobrze rozetrzeć. Ja lubię So Cheek Diora, Multi Blush Clarinsa, taki róż-rozświetlacz Loreala - piękne odcienie, ale z Polski już chyba wycofany jakoś go nie widzę

Puder brązujący - ja mam bardzo jasną skórę, więc mój wybór jest ograniczony, większość o wiele za ciemna - pasują mi Sun Kiss Amber Bronze Estee Lauder i Terracota nr 10 Guerlaina.

Co do kremów z filtrami - zajrzyj proszę na forum kosmetyczne, było tam milion wątków zwłaszcza w wakacje na temat filtrów. Używam czegoś co błędnie nazywamy określeniem "bloker" - czyli krem z bardzo wysokim wspólczynnikiem ochrony przed promieniami (ale żaden krem nie zablokuje w 100% promieniowania, więc ta nazwa trochę traci rację bytu). Polegam na markach aptecznych, już od dłuższego czasu używam filtrów Biodermy - teraz Photoderm Max Fluide, wcześniej Max Spray tej samej firmy, jeszcze wcześniej SVR i różne Antheliosy La Roche Posay Wszystkie opinie znajdziesz w dziale KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=155

A wszystko co polecam zawsze skrupulatnie recenzuję w KWC może oprócz kremowego Clarinsa, który jest moim świeżym nabytkiem - a ja zawsze muszę trochę pouzywać nim wysmaruję recenzję

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:09   #33
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Dzieki Smoczyco za odpowiedz Jako studentka bede musiała poszukać tańszych odpowiednikow Zainteresowaly mnie blokery, bo wczesniej jakos nie bylam swiadoma ich istnienia. Szkoda tylko, ze ich cena tez niezbyt studencka...wszystkie ok 50 zl. Hmm... moze poczekam az zarabiac bede (zastanawiam sie, czy blokery trzeba uzywac zawsze, czy ja z moimi 21 wiosnami moge jeszcze poczekac..?)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:27   #34
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

No, ja uzywam glównie wysokopółkowej kolorówki, bo jestem czuła na jakość kosmetyków a mam zbyt problematyczną cerę, łatwo się zapycha i podrażnia, wolę wydać więcej i mieć coś dobrej jakości (ja jako studentka już pracowałam i to dużo, nikt mi nic nie kupował, naprawdę).
A filtry warto stosować od najmłodszych lat i niestety nie warto na nich oszczędzać - marki apteczne chronią najlepiej. Zacznij od tego tekstu:
http://www.wizaz.pl/images/menu/_opalanie.php

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:00   #35
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

ziemia egipska jest to puder w kamieniu jakby wilgotny.Jest przeprłniony składnikami pielęgnacyjnymi , witaminami , minerałami , które świetnie wpływają na skórę.Zastępuje świetnie i podkłąd , i korektor i puder sypki i róż , bo można nim modelować twarz także!!!a dermacol to napisałam , że ma parafine w swoim sklądzie , która może zatykać pory ,więc osobom o cerze tłustej i z rozszerzonymi porami nie radziłabym stosować.Starsza generacja?Pudry są cały czas udoskonalane i Dermacol nie ma takiego samoego składu jak Dermacol sprzed 20 lat.Wiem , bo znam się na składzie i naprawde tylko ta parafina jest wątpliwa.Wielu dziewczynom ratuje on image!!!
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 10:55   #36
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez nimfa_nr1
ziemia egipska jest to puder w kamieniu jakby wilgotny.
a używasz ziemi egipskiej, której dystrybutorem jest Bi-kor czy jakiejś innej firmy?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 13:43   #37
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez justa79
a używasz ziemi egipskiej, której dystrybutorem jest Bi-kor czy jakiejś innej firmy?

sorki a gdzie te cudo można kupić, bo kurczaki u mnie tego nie widziałam
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 15:09   #38
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

ziemie egipska mozna kupić najprosciej przez allegro!ja mam ziemie słoneczną Lavertu i kupiłam ja w drogerii,też marze o gładkiej cerze ale to chyba nie możliwe i niestety nawet drogie kosmetyki nie ukryja przykrych niespodzianek...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:57   #39
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

ja stawiam na naturalnosc- i staram sie podkreslac jedna rzecz a nie cala twarz. moim atutem sa rzesy, wiec prawie zawsze je tuszuje, poza tym uzywam pudru brazujacego (mam jasna karnacje), usta tez wole naturalne- czyli albo uzywam balsamu (Carmex, balsam Sephora Professionnel, pomadka bebe lub Pastel Repair L'oreala).podkladu b.rzadko uzywam. nie znosze jak dziewczyny maja mnostwo tapety, tym gorzej jak odcien maja zle dobrany (zazwyczaj za ciemny)-smieszy mnie jak widze twarz w kolorze brzoskwini (bynajmniej nie jest to pozytywne) a szyja....blada
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 10:10   #40
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

używam Ziemi Egipskiej Bi Kor'u.Można kupić na Allegro za 110 zl,ale ja kupiłam u dystrybutora.
Pozdrawiam!
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:23   #41
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: twarz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Byłam ostatnio w Sephorze, zeby obejrzec z bliska ten spray Flash Eclat. Psiknęlam sobie na rękę, a tu zamiast normalnego "psiku" poleciał mi taki "sik" po ręce... Dobrze, ze na twarz nie pryskałam, bo by mi się cały mejkap rozmoczyl

Czy ten spray tak ma, czy moze trafiłam na jakiś wadliwy/popsuty?? Bo kurka, nie mam zamiaru wydawac kasy na coś, co w ogole nie bedzie sie nadawac do uzytku...
Podaję jeszcze raz link do KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11115
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:04   #42
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

W zasadzie moglabym sie podpisac pod tym co napisala Smoczyca (jak zwykle ), z ta tylko roznica, ze kremowego rozu Clarins uzywam i nawet ocenilam na KWC - na 5 *
Wiele osob jest bardzo zaskoczonych, kiedy im powiem,ze sie maluje bo bardzo sobie cenie wyglad typu "to ja, tylko troche poprawiona"
Przymierzam sie do tego sypkiego pudru brazujacego EL ale tymczasem jeszcze mam nadal Sephorowy kompakt brazujacy (ten w czarnym opakowaniu z lusterkiem), ktory sluzy mi jako roz (ladnie "przytrzymuje" we wlasciwym miejscu roz w kremie) - tez dostal u mnie 5* w KWC.
Podklady stosuje od kilku juz lat nie zbyt czesto, bo nakladam wysokie filtry i nie chce raz, ze zaszkodzic filtrom (niektore skladniki moglyby wejsc w interakcje) ale jesli juz to z lodowki wychodza Double Perfection Fluide Chanel, Happy Light Bourjois i niedostepny w Polsce ale chyba moj ulubiony Stephane Marais.
Poniewaz na dzien podkladu nie stosuje, polegam na punktowym korektorze (dwustronna Dermika albo Dior w pisaku odcien 200 dla bladych na zolto) i przysypuje filtr skrobia, wymieszana z sypkim pudrem Clarins (jesli wychodze wieczorem i filtra juz nie nakladam, puder Clarins na to solo).
Zgodze sie, ze nalezy zainwestowac w dobry podklad, puder i korektor oraz tusz do rzes - reszta jest wlasciwie jakims dodatkiem, bo jesli cera wyglada idealnie a nie jest maska, to czesto niektorym paniom o wyrazistej urodzie (czyli ja ) wystarczy juz tylko tusz do rzes, troche rozu (lubie Blush Delice L'Oreala) i blyszczyk na usta.
Czerwonej szminki nie uzyje w zyciu - wygladam jakby mnie kto pobil/ewentualnie nie poznaje tej obcej pani w lustrze.

Ale jak juz napisalam wyzej, dobra cera to podstawa sukcesu i trzeba o nia dbac systematycznie - wysypiac sie, uzywac filtrow, dobrze sie odzywiac, zluszczac regularnie, nawilzac takze od srodka, starannie dobierac kosmetyki.
Wizaz niewatpliwie w tym pomaga
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:05   #43
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Myślę że najlepszym wyjściem jest sensowna pielęgnacja skóry, czyli jej ochrona przed promieniami UV przez okrągły rok, nawilżanie na miarę potrzeb (nie każda skóra potrzebuje), zdrowa dieta (mnie pomaga ograniczenie węglowodanów), ruch, świeże powietrze
Smoczyco, ja bym dodała jeszcze odpowiednią ilość snu

Z kosmetyków mogę z czystym sumieniem polecić korektor przeciwzmarszczkowy Luminelle (YR) - nie wysusza! - i tapetki Art Deco; a dla lekkiego efektu - krem koloryzujący z Avonu
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:17   #44
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Rachelo, no ja wiem sen to podstawa, ino nie zawsze do zrealizowania i jeszcze unikanie stresu bym dorzuciła

Sylwiasta - też przepadam za Blush Delice Loreala (chyba mu 5 gwiazdek na KWC dałam... nie pamiętam za bardzo, ot skleroza jakaś...). A co do tego kremowego Clarinsa, to choroba, za ciemny odcień mam - taki bardziej czekoladkowy, chyba poczeka do wiosny bo za blada jestem teraz, a samoopalacza zimą z zasady nie używam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:37   #45
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

a ja polecam niestety niedostepny w Polsce podklad biothermu - light!. Jest leciutenki jak nazwa wskazuje, ale jednak pieknie kryje i pozostawia buzie jakas taka....lepsza Uzywalam juz wielu podkladow, od tych najtanszych do tych z najwyzszej polki ale ten jest zdecydowanie moim numerem 1
Co do korektorow, to juz od jakiegos czasu uzywam zestawu korektorow z sephory i jestem z nich bardzo zadowolona
Hmmm, Smoczyco, tak mnie zainspirowalas, ze jak tylko znajde czas bede pisac recenzje uzywanych przeze mnie kosmtykow - do tej pory ocenilam tylko dwa ukochane kremy Tylko kiedy ten czas znalezc????
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:07   #46
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Sylwiasta - też przepadam za Blush Delice Loreala (chyba mu 5 gwiazdek na KWC dałam... nie pamiętam za bardzo, ot skleroza jakaś...). A co do tego kremowego Clarinsa, to choroba, za ciemny odcień mam - taki bardziej czekoladkowy, chyba poczeka do wiosny bo za blada jestem teraz, a samoopalacza zimą z zasady nie używam
Ja najpierw mialam Clarinsa 01 ale Mama mi podebrala, przeciez nie bede zalowac Rodzicielce a potem kupilam sobie intensywnie fuksjowy odcien 05 - jak sie nim raz zrobilam do pracy (malowalam sie wyjatkowo w lazience, gdzie mam sztuczne swiatlo i w nim nie widac potkniec makijazowych tak wyraznie jak w dziennym), to sie mnie kolezanka zapytala z troska, czy nie mam goraczki bo jakas taka rozpalona jestem na twarzy!
Natomiast z 01 l'oreala, nigdy mi sie nie udalo "przefajnowac", jak to mowil Boy-Zelenski.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:37   #47
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez nimfa_nr1
ziemia egipska jest to puder w kamieniu jakby wilgotny.Jest przeprłniony składnikami pielęgnacyjnymi , witaminami , minerałami , które świetnie wpływają na skórę.Zastępuje świetnie i podkłąd , i korektor i puder sypki i róż , bo można nim modelować twarz także!!!a dermacol to napisałam , że ma parafine w swoim sklądzie , która może zatykać pory ,więc osobom o cerze tłustej i z rozszerzonymi porami nie radziłabym stosować.Starsza generacja?Pudry są cały czas udoskonalane i Dermacol nie ma takiego samoego składu jak Dermacol sprzed 20 lat.Wiem , bo znam się na składzie i naprawde tylko ta parafina jest wątpliwa.Wielu dziewczynom ratuje on image!!!

Chciałabym dodać, że parafina jest obecna również w tak Ziemi Egipskiej, tak przepełnionej "pozytywnymi" składnikami, i też może zatykać pory, jeśli ktoś ma do tego skłonność.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:01   #48
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez knotie
a ja polecam niestety niedostepny w Polsce podklad biothermu - light!. Jest leciutenki jak nazwa wskazuje, ale jednak pieknie kryje i pozostawia buzie jakas taka....lepsza Uzywalam juz wielu podkladow, od tych najtanszych do tych z najwyzszej polki ale ten jest zdecydowanie moim numerem 1
Co do korektorow, to juz od jakiegos czasu uzywam zestawu korektorow z sephory i jestem z nich bardzo zadowolona
Hmmm, Smoczyco, tak mnie zainspirowalas, ze jak tylko znajde czas bede pisac recenzje uzywanych przeze mnie kosmtykow - do tej pory ocenilam tylko dwa ukochane kremy Tylko kiedy ten czas znalezc????
Knotie, recenzuj, recenzuj! Wyznam szczerze, że jestem maniaczką KWC. Sama pozgłaszałam sporo kosmetyków, wypłodziłam masy recenzji, w wolnych chwilach składy mozolnie przepisuję. Jestem od KWC uzależniona na dobre - staram się czytać większość recenzji, to moja ulubiona rozrywka wieczorem a już recenzje niektórych wizażanek, tych które znam dobrze z forum to gratka!
To ja Cię osobiście proszę o recenzje tego Biothermu, Knotie Kolorówki Biothermu nie ma u nas w Polsce, ale ja mam wspaniałego przyjaciela, który dużo jeździ i przywozi mi różności z zagranicy (mam to szczęście, że on jest baaardzo dobrze zorientowany kosmetycznie). Bardzo sobie cenię błyszczyk i korektor Biothermu.

Sylwiasta - mój multi blush Clarinsa ma numer 2 - tender chestnut - raczej brązik, dość ciemny
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 23:28   #49
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Knotie, recenzuj, recenzuj! Wyznam szczerze, że jestem maniaczką KWC. Sama pozgłaszałam sporo kosmetyków, wypłodziłam masy recenzji, w wolnych chwilach składy mozolnie przepisuję. Jestem od KWC uzależniona na dobre - staram się czytać większość recenzji, to moja ulubiona rozrywka wieczorem a już recenzje niektórych wizażanek, tych które znam dobrze z forum to gratka!
To ja Cię osobiście proszę o recenzje tego Biothermu, Knotie Kolorówki Biothermu nie ma u nas w Polsce, ale ja mam wspaniałego przyjaciela, który dużo jeździ i przywozi mi różności z zagranicy (mam to szczęście, że on jest baaardzo dobrze zorientowany kosmetycznie). Bardzo sobie cenię błyszczyk i korektor Biothermu.

Sylwiasta - mój multi blush Clarinsa ma numer 2 - tender chestnut - raczej brązik, dość ciemny
Smoczyco, obiecuje, ze go zrecenzuje specjalnie dla Ciebie
Tylko napawa mnie strachem zgloszenie go do kwc - zdjecia, sklady yyyyyyy Ale jak znajde czas to obiecuje, ze cosik wyplodze
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 23:39   #50
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Knotie, może być i bez składu - to nie obowiązek - jak ktoś akurat ma pudełko i chce mu się przeklepać skład to superancko, ale nie ma przymusu! Sama ostatnio wykończyłam słoiczek Resilience Eye Lift EL i nie mogłam przez kilka miesięcy się wziąć w garść by zgłosić bo składu nie mam (kartonik diabli wzięli). I wisi na KWC bez składu, jak jakaś dobra dusza znajdzie to przeklepie kiedyś i tyle
Zdjeciem się też nie przejmuj, jak będziesz miała problem z odpowiednim formatem itd, to ja chętnie podrzucę (na stronie Biothermu jest).

Buziaki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 07:14   #51
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez knotie
a ja polecam niestety niedostepny w Polsce podklad biothermu - light!. Jest leciutenki jak nazwa wskazuje, ale jednak pieknie kryje i pozostawia buzie jakas taka....lepsza Uzywalam juz wielu podkladow, od tych najtanszych do tych z najwyzszej polki ale ten jest zdecydowanie moim numerem 1
Co do korektorow, to juz od jakiegos czasu uzywam zestawu korektorow z sephory i jestem z nich bardzo zadowolona
Hmmm, Smoczyco, tak mnie zainspirowalas, ze jak tylko znajde czas bede pisac recenzje uzywanych przeze mnie kosmtykow - do tej pory ocenilam tylko dwa ukochane kremy Tylko kiedy ten czas znalezc????
Knotie,czy Masz na myśli ten podkład? :http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12412
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 07:18   #52
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Anett_
Knotie,czy Masz na myśli ten podkład? :http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12412
O rany!!!! Anett! Dzieki, chyba czas zmienic okularki - wczoraj sprawdzalam czy ejst i go nie widzialam i jeszcze biadolilamjak ja sklad znajde No to ide recenzje napisac - no i znow bedzie na5
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 07:37   #53
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Smoczyco - to dla Ciebie: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12412Wyszedł mi elaborat, ale w recenzowaniu dopiero raczkuję
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 07:59   #54
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez knotie
O rany!!!! Anett! Dzieki, chyba czas zmienic okularki - wczoraj sprawdzalam czy ejst i go nie widzialam i jeszcze biadolilamjak ja sklad znajde No to ide recenzje napisac - no i znow bedzie na5
Przecież nie ma za co
A na recenzję (choć pisana dla Smoczycy ), także chętnie zerknęłam - bardzo zachęcający opis, może po okresie przedswiątecznej gorączki prezentowej, zastanowię się nad zakupem.

Pisz, Pisz więcej
Pozdrawiam
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 08:12   #55
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Bardzo lubię żel Wrinkless Kanebo, który delikatnie rozprasowuje zmarszczki na parę godzin (używam regularnie pod oczy).
Witam!!!Mam pytanko do Smoczycy odnoście Wrinkless Kanebo: Czy możesz dokładnie napisać jak aplikujesz ten żel,na krem czy pod krem?
Ja nakładam na krem Dermika Extremale ,oczywiście tylko na miejsca gdzie mam zmarszczki,głównie na bruzdy nosowo-wargowe oraz pod oczy, i nic zero efektów.
A może spowodowane jest to kremem może wybrać coś lżejszego nawilżającego?
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 09:06   #56
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Arunia25
Witam!!!Mam pytanko do Smoczycy odnoście Wrinkless Kanebo: Czy możesz dokładnie napisać jak aplikujesz ten żel,na krem czy pod krem?
Ja nakładam na krem Dermika Extremale ,oczywiście tylko na miejsca gdzie mam zmarszczki,głównie na bruzdy nosowo-wargowe oraz pod oczy, i nic zero efektów.
A może spowodowane jest to kremem może wybrać coś lżejszego nawilżającego?
Arunia, aplikuję Wrinkless oczywiście na krem (mam bardzo suchą skórę). I tylko pod oczy bo nie mam innych zmarszczek. Nakładam najpierw krem nawilżający, dopiero po dłuższej chwili Wrinkless. Na Wrinkless jeszcze kładę kropelkę rozświetlającego korektora. I wywiązuje się ze swojej funkcji naprawdę super!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 10:34   #57
zoe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 42
Dot.: tawrz bez skazy ale nie maska, czy to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Arunia, aplikuję Wrinkless oczywiście na krem (mam bardzo suchą skórę). I tylko pod oczy bo nie mam innych zmarszczek. Nakładam najpierw krem nawilżający, dopiero po dłuższej chwili Wrinkless. Na Wrinkless jeszcze kładę kropelkę rozświetlającego korektora. I wywiązuje się ze swojej funkcji naprawdę super!
Czy mozna ten produkt dostać w Polsce, bo pytałam w GC i panie nic nie wiedziały.
zoe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.