makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 15:16   #1741
mghollija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż pernamentny?

Uwaga ostrzegam nie robcie sobie makijazu permanentnego u Pani Anni Horbarczuk z pracowni Urody we Wroclawiu.Spotkala mnie totalna porazka.Roznice miedzy wysokoscia brwi to 1 cm,poczatki ,5cm.jedna brew zaczyna sie szpicem druga okragla,caly efekt to zdziwione brwi.jestem juz po poprawce u Pani Iwony ze studia Body w Gdyni.Niestety nie do konca udalo sie zakamuflowac bledy pani Ani,ktora uwaza sie za tak dobra ,ze nie robi szkicu na brwiach i stad efekty

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

poprawiam sie o,5 cm roznicy w poczatkach brwi
mghollija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:45   #1742
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Makijaż pernamentny?

Cytat:
Napisane przez mghollija Pokaż wiadomość
Uwaga ostrzegam nie robcie sobie makijazu permanentnego u Pani Anni Horbarczuk z pracowni Urody we Wroclawiu.Spotkala mnie totalna porazka.Roznice miedzy wysokoscia brwi to 1 cm,poczatki ,5cm.jedna brew zaczyna sie szpicem druga okragla,caly efekt to zdziwione brwi.jestem juz po poprawce u Pani Iwony ze studia Body w Gdyni.Niestety nie do konca udalo sie zakamuflowac bledy pani Ani,ktora uwaza sie za tak dobra ,ze nie robi szkicu na brwiach i stad efekty

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

poprawiam sie o,5 cm roznicy w poczatkach brwi
o rany, daleko szukałaś żeby poprawić te brewki, robione we wrocku, poprawiane w gdyni
ważne, że się udało


swoją drogą.. dziewczyny, wklejajcie zdjęcia takich nieudanych makijażu - linergistki które się tu wypowiadają zawsze mogą coś pomóc, plus może kogoś uchronicie przed nieszczęśliwym wyborem
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:32   #1743
Paulanerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej Dziewczyny... tak wlasnie sobie mysle, ze jesli zrobilabym (teoretycznie) korekte, to moje brwi beda jeszcze ciemniejsze? Czy sie nie myle??? A ja absolutnie tego nie chce!!! Czytalam ze jesli ktos chce jasniejsze brwi, to mozna zrobic korekte samą igłą, bez barwnika, wtedy czesc "starego" pigmentu wyjdzie w strupkach... czy moze ktoras z Was sie orientuje czy to prawda???
Fotki postaram sie wyslac jak najszybciej, bo mam maly problem z kabelkiem USB
Paulanerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:17   #1744
Aussie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Australia/Polska
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jesli zrobisz poprawke sama igla to w pewnym stopniu usuniesz czesc pigmentu poniewaz "otworzysz" skore czyli zrobisz rane otwarta i spowodujesz utworzenie sie strupkow. Ale tym samym ryzykujesz ze ten pigment wyluszczy sie nieregularnie i po wygojeniu sie naskorka moga tobie porobic sie jasniejsze nieregularne "plamki" na wytatuowanych brwiach. Ja bym zostawila brwi tak jak sa, bo one predzej czy pozniej zjasnieja. Twoj organizm wchlonie czesc pigmentu bo to jest naturalnym procesem a rowniez slonce spowoduje pojasnienie koloru. Mozesz rowniez zrobic lekki "pilling" skory, ale to radzilabym zrobic nie szybciej jak za powiedzmy dwa miesiace. Na razie uzbroj sie w cierpliwosc i daj sie skorze dobrze wygoic.
Aussie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:51   #1745
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paulanerek Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny... tak wlasnie sobie mysle, ze jesli zrobilabym (teoretycznie) korekte, to moje brwi beda jeszcze ciemniejsze? Czy sie nie myle??? A ja absolutnie tego nie chce!!! Czytalam ze jesli ktos chce jasniejsze brwi, to mozna zrobic korekte samą igłą, bez barwnika, wtedy czesc "starego" pigmentu wyjdzie w strupkach... czy moze ktoras z Was sie orientuje czy to prawda???
Fotki postaram sie wyslac jak najszybciej, bo mam maly problem z kabelkiem USB
Rzeczywiście korekta powoduje, że brwi są intensywniejsze...ale póki co wklej zdjęcia żeby można było to obejrzeć. Nie bardzo rozumiem określenia metoda piórkowo-włoskowa i skąd przy tej metodzie efekt stempli...
Jeśli masz swoje brwi gęste i chciałaś je tylko przyciemnić to normalne mycie, basen, sauna, słońce i to się dość szybko rozjaśni, gorzej jeśli masz swoje brwi rzadkie i chciałaś je zagęścić, bo wtedy przy takim traktowaniu brwi mogą wyjść w przeróżnych odcieniach.
A ten kolor to podejrzewam, że wyszedł na wskutek mieszania kolorów niestety.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:24   #1746
katiaa162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 13
GG do katiaa162 Wyślij wiadomość przez Yahoo do katiaa162
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jestem z okolic WROCŁAWIA możecie mi polecić DOBRE gabinety gdzie zrobie makijaż pernamentny UST? KONTUR Z CIENIOWANIEM.
Jeśli macie zaufane gabinety, podajcie namiar. Nie chciałabym trafić na amatorke...
katiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:31   #1747
ibag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hej Juska, ja znam swietny salon , z super promocja 2 osoby maga zrobic brwi w cenie 1 . J a z mila checiabym z tego skorzystala. Jak jestes zainteresowana to napisz do mnie ibag@go2.pl
ibag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 17:16   #1748
ankaglogow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Red face maszynka do makijazu pernamentnego

witam mam pytanie czy zasilacz do frezarki nadaje sie do zasilania maszynki lub piorka do makijazu pernamentnegoo?
ankaglogow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 05:59   #1749
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

...że zapytam... od kiedy to piórko potrzebuje zasilania?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 22:31   #1750
auriga_auriga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, szukam dobrego gabinetu w Poznaniu gdzie zrobic makijaz permanentny oczu i ust. Slyszalam o Pani Izie (architekt) lub Pani Anecie z La Lumiere. Czy moze ktos tam robil makijaz? Jest tyle roznych ogloszen ze nie wiadomo kogo wybrac.
auriga_auriga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 17:52   #1751
ankaglogow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
...że zapytam... od kiedy to piórko potrzebuje zasilania?
no wlasnie oto chodzi ze niewiem na jakiej zasadzie to pioro dziala moze jest mi pani w stanie cos podpowiedziec

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

muscat prosze o odpowiedz
ankaglogow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 19:38   #1752
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam
Jestem nareszcie po zrobieniu makijażu brwi
Jak narazie to jestem zadowolona, mimo tego, że są one bardzo ciemne, ale Pani linergistka zapewniała mnie, że i tak wyblakną, no ale o tym to wiem, i mam nadzieję, że tak będzie
Ale mam jedno pytanie Ile czasu trzeba, aby ten barwnik trochę wyblakł ? Bo zapomniałam się jej zapytać
No i nie miałam robionego makijażu piórkowego tak jak chciałam, tylko najpierw cieniowanie a później na korekcie będzie włoskowanie
Muscat, liczę na Twoją pomoc, będę wdzięczna za jakąś odpowiedź
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 21:18   #1753
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ankaglogow Pokaż wiadomość
no wlasnie oto chodzi ze niewiem na jakiej zasadzie to pioro dziala moze jest mi pani w stanie cos podpowiedziec

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

muscat prosze o odpowiedz
Piórko tak naprawdę umieszczasz w obsadce i sprzęt jest gotowy do użycia. To nie jest urządzenie na prąd, metoda piórkowa to metoda ręczna Prąd jest konieczny przy metodzie tradycyjnej, bo tu wykonujesz ruchy posuwiste, więc trudno byłoby skrobać po brwiach czy ustach piórkiem

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nareszcie po zrobieniu makijażu brwi
Jak narazie to jestem zadowolona, mimo tego, że są one bardzo ciemne, ale Pani linergistka zapewniała mnie, że i tak wyblakną, no ale o tym to wiem, i mam nadzieję, że tak będzie
Ale mam jedno pytanie Ile czasu trzeba, aby ten barwnik trochę wyblakł ? Bo zapomniałam się jej zapytać
No i nie miałam robionego makijażu piórkowego tak jak chciałam, tylko najpierw cieniowanie a później na korekcie będzie włoskowanie
Muscat, liczę na Twoją pomoc, będę wdzięczna za jakąś odpowiedź

Hej Motylku
Maksymalnie do 3 tygodni powinnaś mieć brwi rozjaśnione.
Natomiast zastanawiam się dlaczego najpierw cieniowanie, a potem dopiero włoski? Czym te włoski będą robione?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 21:41   #1754
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuje za odpowiedź
No właśnie nie wiem czym będzie robiła, zapomniałam z tego wszystkiego się zapytać
Ja jej mówiłam, że chcę odrazu włoskowanie, ale ona uznała, że lepiej jak zrobi najpierw cieniowanie a za miesiąc na korekcie dopiero włoski
Jedna z kobiet, która tam pracuje, ma właśnie tak srobione i nawet mi się to spodobało
Jak to wyblaknie to wtedy te włoski zrobi, może nie będzie to wcale tak źle wyglądać
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 21:49   #1755
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No cóż... nie znam takiej metody i dlatego zapytałam przy piórkowej po prostu zaczyna się na włoskach i kończy na włoskach
Skoro coś takiego widziałaś i nie miałaś do tego żadnych zarzutów to pewnie będzie ok, czego Ci oczywiście życzę
Mam nadzieję, że wkleisz jakieś zdjęcia jak już będzie po...
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 22:16   #1756
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No napewno pokażę
A jutro wkleję zdjęcie teraźniejszych brwi
Jeszcze raz dziękuję

Tak jak pisałam, wklejam narazie fotkę samych cieniowanych brwi
Nawet mi się podobają, a jak to się wybarwi to pewnie będzie jeszcze lepiej
Mam nadzieję, że nie na czerwono albo tym podobne
Ale linergistka zapewniała, że tak nie będzie
No zobaczymy, bo tego się najbardziej boję

Edytowane przez malymotylek
Czas edycji: 2010-07-01 o 10:28
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 14:22   #1757
ankaglogow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czy ktoras z was ma jakis krotki film instruktazoey do metody piorkowej zajmuje sie makijazem pernamentnym ale tradycyjnym slyszalam o metodzie piorkowej ladnie to wyglada moze ty muscat masz cos ciekawego
ankaglogow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:41   #1758
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
No napewno pokażę
A jutro wkleję zdjęcie teraźniejszych brwi
Jeszcze raz dziękuję

Tak jak pisałam, wklejam narazie fotkę samych cieniowanych brwi
Nawet mi się podobają, a jak to się wybarwi to pewnie będzie jeszcze lepiej
Mam nadzieję, że nie na czerwono albo tym podobne
Ale linergistka zapewniała, że tak nie będzie
No zobaczymy, bo tego się najbardziej boję
Ładne i proszę wkleić fotki po zrobieniu włosków

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaglogow Pokaż wiadomość
czy ktoras z was ma jakis krotki film instruktazoey do metody piorkowej zajmuje sie makijazem pernamentnym ale tradycyjnym slyszalam o metodzie piorkowej ladnie to wyglada moze ty muscat masz cos ciekawego

Nie sądzę żeby ktoś Ci takie coś udostępnił, w końcu za szkolenie się płaci i nie wiem jak w innych firmach, ale w tej w której ja się szkoliłam to cena jest wysoka. Chyba troszkę idziesz na skróty.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 19:38   #1759
ankaglogow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam czy ktos ma do sprzedania uzywany sprzet do makijazu pernamentnego
ankaglogow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 15:13   #1760
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam
Ja jeszcze mam takie małe pytanko odnośnie opalania
Czytałam na wątku, że nie można opalać się 4 tygodnie
Ale linergistka powiedziała, że przynajmniej tak z 5 dni po zabiegu nie można się opalać
A gdybym cos na te brwi nałożyła, jakąś chustkę czy coś albo maść i okulary to czy tak mogę wyjść na słońce ? Czy jednak nie
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Wiem, że mogłam się o to wszystko zapytać linergistki ale stresa troszkę miałam i zapomniałam
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:17   #1761
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
Witam
Ja jeszcze mam takie małe pytanko odnośnie opalania
Czytałam na wątku, że nie można opalać się 4 tygodnie
Ale linergistka powiedziała, że przynajmniej tak z 5 dni po zabiegu nie można się opalać
A gdybym cos na te brwi nałożyła, jakąś chustkę czy coś albo maść i okulary to czy tak mogę wyjść na słońce ? Czy jednak nie
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Wiem, że mogłam się o to wszystko zapytać linergistki ale stresa troszkę miałam i zapomniałam
Opalanie utrudnia gojenie, ale przede wszystkim rozjaśnia i dlatego należy unikać bezpośredniej ekspozycji na słońcu. W ostateczności możesz nałożyć na brwi krem z jakimś mocnym blokerem i dodatkowo okulary
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 22:53   #1762
radziaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,
noszę się z zamiarem zrobienia makijażu pernamentnego. Czy któraś z Was może polecić kogoś w Łodzi. Bardzo reklamuje się p. Boroń i na stronie jej salonu jest wiele pozytywnych opinii. Jednakże odwiedziłam ten salon już dwukrotnie z zamiarem umówienia się na zabieg i jakoś Pani Małgosia mnie nie przekonuje. Być może jest dobra w tym co robi, ale podejście do klientki (to tylko moje odczucia) ma takie "nijakie". Myślałam, że jako profesjonalistka w swoim fachu opowie mi trochę o makijażu i przygotuje do samego zabiegu. Ale tego zabrakło, istotne było dla niej tylko to czy robimy zabieg i kiedy oraz cena. Jestem rozczarowana...... Zastanawiam się czy ma sens taka reklama salonu , swoich umiejętności, aktywność na forum ...itd. a jak przychodzi klientka do salonu zachęcona tym wszystkim co przeczytała w necie (na stronie salonu) to zostaje potraktowana jako kolejna ..... Proszę napiszcie gdzie w Łodzi można zrobić profesjonalny makijaż, jeśli macie takie doświadczenia
radziaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:25   #1763
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez radziaw Pokaż wiadomość
Witam,
noszę się z zamiarem zrobienia makijażu pernamentnego. Czy któraś z Was może polecić kogoś w Łodzi. a
Ja mogę polecić kogoś z Łodzi. Wklejam fotkę jak wygląda makijaż wykonany przez osobę, którą z czystym sumieniem mogę Ci polecić, choć nie ma tak wszechobecnej reklamy jak p.Boroń
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 22:42   #1764
radziaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić kogoś z Łodzi. Wklejam fotkę jak wygląda makijaż wykonany przez osobę, którą z czystym sumieniem mogę Ci polecić, choć nie ma tak wszechobecnej reklamy jak p.Boroń
Verdina
dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie masz bardzo ładnie zrobiony makijaż Czy możesz mi przesłać namiary na e'maila u kogo robiłaś?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Verdina
dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie masz bardzo ładnie zrobiony makijaż Czy możesz mi przesłać namiary na e'maila u kogo robiłaś?
Pozdrawiam
radziaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 19:02   #1765
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Na zdjęciu to nie są moje brwi tylko przeze mnie robione
Mogę podać na prvie namiar gabinetu, w którym wykonuję makijaż permanentny.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:02   #1766
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja po zabiegu u Turczyńskiej opalałam się tylko zakrywałam twarz koszulką
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:07   #1767
dzieciaczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

jestem załamana... mój makijaz permanentny jest kompletnie zle zrobiony,konkretnie brwi.
Kolor odpadł wraz ze strupkami , zostałam bez brwi ..., mam blizny
Umówiona jestem z panią , ktora mi makijaż robiła , jednak zdecydowałam,ze sie jej nie poddam , bo całkiem przeciez nie oszpecę twarzy....
Co mam robic? przeciez te blizny zostana mi do konca zycia ...,
poradzcie mi prosze , bo zwariuje....

Edytowane przez dzieciaczki
Czas edycji: 2010-08-04 o 10:54
dzieciaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:23   #1768
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mogłabyś wkleić jakieś zdjęcie? Jaką metodą miałas robiony makijaż?
Jak długo smarowałaś tą maścią?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:28   #1769
dzieciaczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Spróbuję zrobić "dokładne" zdjecia, choć nie wiem czy zostanie "oddane" to, co zostało zrobione na mej twarzy...- mam słaby aparat , ale postaram się...
Jestem tu początkująca , wiec nawet nie wiem jak załączyć te fotki , ale chetnie przesle Ci na maila( podaj prosze ).
Jesli chodzi o metode, to ponoć "piórkowa", ale przyznam szczerze, ze kosmetyczka mogla wmówic mi doslownie wszystko , bo sie kompletnie nie znam...
Maścia smarowałam tydzien...
Po tym co mi zrobiła..., niczego mi sie juz nie chce...

Edytowane przez dzieciaczki
Czas edycji: 2010-07-27 o 22:30
dzieciaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:30   #1770
egao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż pernamentny?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
w zależności jak makijaż prm jest robiony , ale efekt ok 3- 5 lat

a mialas moze stycznosc z makijazem wykonywanym metoda piórkową?
egao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.