Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 14:14   #4441
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Priscila Pokaż wiadomość
witam, koleżanka z pracy oddała mi torebkę ladylike czerwoną, czy ktoś nie jest zainteresowany?
A nie jest juz za późno na oddawanie ? Szkoda że nie wiedziałam wcześniej bo mialam chętną osobę na nią ale promocji juz nie było i zamowiła inna
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:19   #4442
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
Paradise chciałam mieć
Eleine u Ciebie nie było czuć.. a u mnie trzymała się 10 godzin i wciąż pod prysznicem ją czułam na nadgarstku ale pierwszy psik mnie odrzucił, potem już było super
U mnie odwrotnie (tylko bez odrzucania) pierwszy psik z próbki zachwycił mnie do granic możliwości a jak już zaczęłam stosować to jakby czar prysł i zero czucia

Czaję się na Ecobeauty na noc, kurde mam ogromny dylemat, mam na oku inny krem też na noc i mam na niego wiekszą ochotę, tylko że drogi jak szlag.
Z chęcią zmieniłabym na dzień też Ecobeauty, ale szkoda mi tego Tea Tree bo póki co super się sprawuje. Eco kusi kusi
Najgorsze w tym jest to, że Tea Tree mam jeszcze dwa całe słoiczki (brałam za małe zamówienie)
Nie przeraża mnie to bo jeden kremik wykończyłam w tydzień, smarowałam ramiona i plecy, bo strasznie mnie wysypało - dzięki paskudnej wodzie A teraz wszystko wraca do normy sprawdził się świetnie
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:22   #4443
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość

Czaję się na Ecobeauty na noc
nie ma się na co napalać - przeciętny, śmierdzący krem, którego do tego nie widać w opakowaniu /jego koniec przychodzi nagle i niespodziewanie jak śmierć w wypadku drogowym/
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 07:00   #4444
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez jocelyne mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co dokładnie jest w nowym PL? (Od kilku dni mam problemy z pocztą)
Ja na pewno wezmę wodę, bo ją uwielbiam. Poza tym sprzęt z Ori jest badziewny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PL12.jpg (133,3 KB, 22 załadowań)
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:30   #4445
mariot605
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 512
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Którą polecacie wodę z Programu Lojalnościowego MUSE czy Delicacy?
mariot605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:52   #4446
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie ma się na co napalać - przeciętny, śmierdzący krem, którego do tego nie widać w opakowaniu /jego koniec przychodzi nagle i niespodziewanie jak śmierć w wypadku drogowym/
Ja na noc nie używałam, ale na dzień jest świetny, dla tłustej skóry idealny. A zapach wcale nie jest taki zły. Akurat ja lubię tego typu zapachy, więc to raczej kwestia gustu. Może i koniec przychodzi nagle, ale mnie na bite 2 miesiące wystarcza.
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:52   #4447
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez mariot605 Pokaż wiadomość
Którą polecacie wodę z Programu Lojalnościowego MUSE czy Delicacy?
ja zdecydowanie Delicacy
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 11:12   #4448
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez mariot605 Pokaż wiadomość
Którą polecacie wodę z Programu Lojalnościowego MUSE czy Delicacy?

Zdecydowanie Muse Piękny kwiatowy zapach. Kojarzy mi się z wiosną i mój TŻ go bardzo lubi. No i ma piękny flakon
Delicacy jest dla mnie zbyt mdłe i przesłodzone, chociaż lubię słodkie zapachy.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 11:45   #4449
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
edit: SALIX już lubię twojego bloga
ja też super zdjęcia!
Ale uważaj Salix, według regulaminu nie można mieć w adresie bloga/strony słowa "oriflame", nie zdziw się, jak ktoś się przyczepi

Cytat:
Napisane przez mmmala88 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź

czyli normalnie wpisuję kod na liczbę sztuk katalogów
czyli np 620854 (5 sztuk)
klikam odbiór w filii Wrocław
idę.. odbieram i w kasie płacę tylko 7zł?

przepraszam, że tak łopatologicznie.. ale jakoś mi umknęło, że można zamawiać same katalogi
dodam, że z katalogu 12 nic nie zamawiam (przerwa) i chcę kupić dla klientek właśnie 13
Możesz tak, albo normalnie na kredyt, albo po prostu podchodzisz do kasy i kupujesz katalogi bez zamawiania wcześniejszego. W każdym razie tak kojarzę, że kupowałam na miejscu
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 12:56   #4450
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja na pewno wezmę wodę, bo ją uwielbiam. Poza tym sprzęt z Ori jest badziewny
Dziękuję ślicznie.
Cósik lichawy ten PL... To wezmę wodę najwyżej. Zamiast mp3 zdecydowanie wolałabym jakiś kosmetyk.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mariot605 Pokaż wiadomość
Którą polecacie wodę z Programu Lojalnościowego MUSE czy Delicacy?
Nie podoba mi się flakon Muse. Inaczej wygląda w katalogu, a na żywo to jakiś koszmarek. No i zapach taki oczywisty (choć nie przeczę, że ładny).
Delicacy nawet lubię. Ale biorę głównie dlatego, bo jest z waniliowym miodkiem.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:10   #4451
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
ja też super zdjęcia!
Ale uważaj Salix, według regulaminu nie można mieć w adresie bloga/strony słowa "oriflame", nie zdziw się, jak ktoś się przyczepi
dziękuję a co do nazwy w adresie to pierwsze słyszę o takich restrykcjach cóż, pożyjemy, zobaczymy
też nie wiem którą wodę z miodkiem z PLa wziąć. Chyba też padnie na Muse, wydaje mi się, że łatwiej odsprzedać dalej niż Delicacy bo kusi flakonikiem w katalogu /a na żywo rzeczywiście ten korek jest z brzydkiego plastiku i można się zdziwić/
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 18:24   #4452
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Też mam dylemat co do zestawu PL... Nie wiem którą wodę szybciej uda mi się wypchnąć
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 23:21   #4453
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
według regulaminu nie można mieć w adresie bloga/strony słowa "oriflame", nie zdziw się, jak ktoś się przyczepi
Już jakiś czas temu to wprowadzili :/


Dziewczyny, zapomniałam złożyć zamówienie aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
Nawt nie pamiętam dokładnie co chciałam zamówić, bo wszystko w koszyku miałam, jedno to wiem, że żel pod prysznic EcoBeauty. Logowanie zamkniete a ja nawet nie moge sprawdzić co w nim bylo, bo normalnie reszty nie pamiętam.

Jutro na bank zamówię sobie sztyft pod oczy Oxygen Boost - warto?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

No to chyba podaruję sobie Ecobeauty w takim razie. Potrzebuję konkretnego kremu dla siebie by ładnie pielęgnował, mam na oku inny - drogi jak szlag ale może przełknę to jakoś.

Jakby były próbki to bym zamówiła kilka i na próbę. Chyba, że Eco jak mi nie podpasuje to zwyczajnie oddam w filii i już.

Zastanowię się do jutra hehe

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:17 ----------

Dziewczynki, nowa ulotka

https://poland.secure.oriflame.com//.../OfertaC12.pdf
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 00:26   #4454
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Następny katalog
http://pl.oriflame.com/products/cata...wer-next.jhtml
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 05:08   #4455
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

120 PP i zero braków Brakowało mi 3 PP, więc wzięłam breloczek/zawieszkę do telefonu (mam i polecam) i dwie gąbeczki z ulotki Fajnie, że teraz te gąbeczki mają PP, bo kiedyś takie rzeczy nie miały punktów
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 05:36   #4456
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

U mnie 128pp i 0 braków , a od Ori wskoczył mi prezent chyba za wypełnienie jakiejś ankiety - woda Divine Sensual w kulce 10ml
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 08:08   #4457
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

tak słabo z zamowieniem ze chyba zamowie jutro. a tak jakos weny brak dopiero od wrzesnia zacznie sie znowu normalne zamawianie o 6 rano
tez macie takie problemy z zebraniem zamowienia?
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 08:27   #4458
Pralinka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

U mnie tym razem znowu słabiutko liche 50pp ;/
a najbardziej wkurza mnie ciągły brak bloczku do wypisywania!!!!no ileż katalogów można na niego czekać?????chyba tacy ułomni nie są i wiedzą, że to potrzebne jest a wogóle nie uzupełniają braków
Pralinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 08:39   #4459
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

U mnie w brakach był lakier pękający baza srebrny, ale zamówiłam coś innego i do 120 dobiłam. Divine w kulce też dostałam.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 08:53   #4460
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Pralinka1984 Pokaż wiadomość
U mnie tym razem znowu słabiutko liche 50pp ;/
a najbardziej wkurza mnie ciągły brak bloczku do wypisywania!!!!no ileż katalogów można na niego czekać?????chyba tacy ułomni nie są i wiedzą, że to potrzebne jest a wogóle nie uzupełniają braków
No, tych bloczków to daaawno już nie ma. Szczerze, nie licz zbytnio, że coś się w tej kwestii zmieni. Poza tym są drogie. Jak Ci bardzo zależy, to kup sobie taki bloczek w sklepie papierniczym "Dowód sprzedaży". Też dobre. Poza tym chyba więcej kartek i tańsze. Tylko bez logo rzecz jasna.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:14   #4461
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

ja zrobiłam w sumie bez większych problemów 80 PP, ten katalog był fajny, dużo osób coś tam sobie wybrało. Pokazało mi się, że wrzucili mi próbkę jakiegoś kremu oraz "B" próbkę, cokolwiek to znaczy. Z PL wzięłam zestaw z Muse oraz Bioclinic
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:34   #4462
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ja zrobiłam w sumie bez większych problemów 80 PP, ten katalog był fajny, dużo osób coś tam sobie wybrało. Pokazało mi się, że wrzucili mi próbkę jakiegoś kremu oraz "B" próbkę, cokolwiek to znaczy. Z PL wzięłam zestaw z Muse oraz Bioclinic
a wziełas na sprzedaż czy dla siebie?
pytam co tez sie zastanawiam. cena niby atrakcyjna, ale niska i tak nie jest. dobre są te kremy? dają efekty?
ja z tej serii zamowiłam krem na niedoskonałości i tak średnio widze efekty....
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:43   #4463
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
a wziełas na sprzedaż czy dla siebie?
pytam co tez sie zastanawiam. cena niby atrakcyjna, ale niska i tak nie jest. dobre są te kremy? dają efekty?
ja z tej serii zamowiłam krem na niedoskonałości i tak średnio widze efekty....
zestaw z Muse na sprzedaż, kremy zaklepałam koleżance bo chce wypróbować. Ostatnio zamawiałam też na noc kuzynce, dam znać jak będę mieć jakieś wieści na ich temat.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:55   #4464
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
a wziełas na sprzedaż czy dla siebie?
pytam co tez sie zastanawiam. cena niby atrakcyjna, ale niska i tak nie jest. dobre są te kremy? dają efekty?
ja z tej serii zamowiłam krem na niedoskonałości i tak średnio widze efekty....
Ja też jakoś nie widzę szczególnych efektów tego kremu. Jestem już w trakcie 2 buteleczki i działanie bez rewelacji. Dobrze, że brałam te kremy za 7,62 w PL, bo nieźle bym się wkurzyła wydając stówkę na oba. Ani nie jest wydajny i efekty mizerne, nie wart swojej ceny. Dziwią mnie te wszystkie pozytywne komentarze na stronie ori.
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:57   #4465
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Ja też jakoś nie widzę szczególnych efektów tego kremu. Jestem już w trakcie 2 buteleczki i działanie bez rewelacji. Dobrze, że brałam te kremy za 7,62 w PL, bo nieźle bym się wkurzyła wydając stówkę na oba. Ani nie jest wydajny i efekty mizerne, nie wart swojej ceny. Dziwią mnie te wszystkie pozytywne komentarze na stronie ori.
ja też brałam z PL z spróbowanie. i też sie ciesze ze nie dałam wiecej.
wracam do ecobeauty bo na mnie działa super, a ten na niedoskonałaości nadaje sie chyba tylko do idealnej cery
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 10:39   #4466
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość

Jutro na bank zamówię sobie sztyft pod oczy Oxygen Boost - warto?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

No to chyba podaruję sobie Ecobeauty w takim razie. Potrzebuję konkretnego kremu dla siebie by ładnie pielęgnował, mam na oku inny - drogi jak szlag ale może przełknę to jakoś.

Jakby były próbki to bym zamówiła kilka i na próbę. Chyba, że Eco jak mi nie podpasuje to zwyczajnie oddam w filii i już.

Zastanowię się do jutra hehe

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:17 ----------

Dziewczynki, nowa ulotka

https://poland.secure.oriflame.com//.../OfertaC12.pdf
Sztyft warto kupić, wkładam go na noc do lodówki, a rano po nałożeniu cienie powoli znikają Bardzo jestem z niego zadowolona.
A próbek kremów Eco niestety nie ma.

JA jeszcze nie zrobiłam zamówienia... Nie mam 80PP, to poczekam najwyżej do jutra, aż mi ktoś coś domówi.
Co myślicie o torebce Ashley z ulotki?? Warto ją wziąć? Ostatnio chciałam sobie kupić jakąś praktyczną torebkę na długim pasku
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 10:54   #4467
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mam kilka próbek bioclinica na niedoskonałośći stosuję od tygodnia prawie, tylko w strefie T, bo byla problematyczna. Stan skóry przed: drobne zaskórniki na czole, raz na jakiś czas większa niespodzianka, na brodzie blizny po niespodziankach. Stan skóry po: drobne zaskórniki na czole + dużo niespodzianek na czole i brodzie krem niemiłosiernie śmierdzi, wałkuje się zarówno z makijażem jak i bez i czoło okropnie się świeci... Jestem nim bardzo roczarowana, po cenie spodziewałam się czegoś co uleczy mi cerę a nie jeszcze pogorszy jej stan... Dobrze że postanowiłam najpierw przetestować próbki... Sąsiadka brała sobie ten liftingujący i też mówi że jest niezadowolona...
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:05   #4468
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez anja1207 Pokaż wiadomość
Mam kilka próbek bioclinica na niedoskonałośći stosuję od tygodnia prawie, tylko w strefie T, bo byla problematyczna. Stan skóry przed: drobne zaskórniki na czole, raz na jakiś czas większa niespodzianka, na brodzie blizny po niespodziankach. Stan skóry po: drobne zaskórniki na czole + dużo niespodzianek na czole i brodzie krem niemiłosiernie śmierdzi, wałkuje się zarówno z makijażem jak i bez i czoło okropnie się świeci... Jestem nim bardzo roczarowana, po cenie spodziewałam się czegoś co uleczy mi cerę a nie jeszcze pogorszy jej stan... Dobrze że postanowiłam najpierw przetestować próbki... Sąsiadka brała sobie ten liftingujący i też mówi że jest niezadowolona...
Kosmetyczka na szkoleniu ostrzegała nas, że na początku używania wszystkie niedoskonałości wyjdą na wierzch skóry, dlatego jest to normalna kolej rzeczy. Jednak nie wiem jak krem zachowuje się po zużytych 3,4 opakowaniach, bo nie używałam go, podobno ma przynieść efekty...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:23   #4469
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Sztyft warto kupić, wkładam go na noc do lodówki, a rano po nałożeniu cienie powoli znikają Bardzo jestem z niego zadowolona.
kupiłam go sobie, bo niestety cienie pod oczami to moja zmora. Dobrze wiedzieć, że jest skuteczny. Wzięłam trochę w ciemno bo nie chcę przepuścić limitowanej edycji, tak jak niegdyś odżywki do rzęs z GG, jeśli rzeczywiście fajna rzecz.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Co myślicie o torebce Ashley z ulotki?? Warto ją wziąć? Ostatnio chciałam sobie kupić jakąś praktyczną torebkę na długim pasku
jak patrzę na tę torebkę, to jestem PRZEKONANA, że mam bliźniaczą (kupioną kiedyś bodajże w Deichmannie), tylko, że białą i te falbanki biegną pionowo a nie po skosie. A tak to identyko. Swoją torebkę uwielbiam bo choć zgrabna, jest baaaardzo pakowna i wygodna. Tylko trwałość taka sobie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:04   #4470
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08
Sztyft warto kupić, wkładam go na noc do lodówki, a rano po nałożeniu cienie powoli znikają Bardzo jestem z niego zadowolona.
Zamówiłam w ciemno wierząc, że zadziała, bo pamiętam ze z kremu pod oczy Oxyxgen byłam zadowolona.

Cytat:
Napisane przez SALIX
Wzięłam trochę w ciemno bo nie chcę przepuścić limitowanej edycji, tak jak niegdyś odżywki do rzęs z GG, jeśli rzeczywiście fajna rzecz.
Oooo!! A nie zauważyłam tego Dobrze, że napisałaś.
Myślę czy na zapas go nie zamówić sobie jeszcze później.
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.