Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 21:09   #4531
_mp_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 147
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

U mnie jedno zamówienie wysłane.
Natomiast drugie nawet nie widnieje w historii hm.. troszkę to dziwne bo zamawiałam je w środę. Jest to normalne ?
_mp_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:20   #4532
Jastinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Jastinkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 153
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Wkurzył mnie mąż
więc puściłam zamówienie:

Maska odbudowująca do włosów 1 24.90 zł
Olejek odbudowujący do włosów 1 22.90 zł
Nawilżający płyn micelarny 1 23.90 zł
Smoothie kremowy żel pod prysznic i do kąpieli Mango-Marakuja 400ml 1 15.90 zł
Smoothie kremowy żel pod prysznic i do kąpieli Owoce Leśne 400ml 1 15.90 zł
Smoothie woda toaletowa Mango-Marakuja 100ml 1 39.90 zł
Żel pod prysznic Grejpfrut z Florydy 1 7.90 zł
Woda perfumowana Neroli 50 ml 1 PREZENT Wartość produktów: 151.30 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "HW1302" / -50.00 zł
Wartość zamówienia: 101.30 zł
__________________
Mama x2









Jastinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:24   #4533
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

a ja zrobię mały offtop ..Wy też umieracie z gorąca? :/ masakra jest jakaś.. i do tego te "stada" komarów
__________________


irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:26   #4534
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Jastinkaa Pokaż wiadomość
Wkurzył mnie mąż
więc puściłam zamówienie:

Maska odbudowująca do włosów 1 24.90 zł
Olejek odbudowujący do włosów 1 22.90 zł
Nawilżający płyn micelarny 1 23.90 zł
Smoothie kremowy żel pod prysznic i do kąpieli Mango-Marakuja 400ml 1 15.90 zł
Smoothie kremowy żel pod prysznic i do kąpieli Owoce Leśne 400ml 1 15.90 zł
Smoothie woda toaletowa Mango-Marakuja 100ml 1 39.90 zł
Żel pod prysznic Grejpfrut z Florydy 1 7.90 zł
Woda perfumowana Neroli 50 ml 1 PREZENT Wartość produktów: 151.30 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "HW1302" / -50.00 zł
Wartość zamówienia: 101.30 zł
dobre
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:27   #4535
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
a ja zrobię mały offtop ..Wy też umieracie z gorąca? :/ masakra jest jakaś.. i do tego te "stada" komarów
Ja już nie umieram, chłodny prysznic i wiatrak przy kompie zrobiły swoje, jest cudownie A stada komarów omijam, nie wychodzę do ogrodu bo tam ich pełno, a do domu jakoś narazie sie nie pchają
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:27   #4536
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
a ja zrobię mały offtop ..Wy też umieracie z gorąca? :/ masakra jest jakaś.. i do tego te "stada" komarów
u mnie było dzisiaj chłodniej, ale duszniej...
komarzyska mnie nie gryzą poważnie, za to uparły się na mojego męża
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:28   #4537
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Zresztą pada od godziny, to już nie jest tak tragicznie
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 21:31   #4538
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ten z drobinkami zamawiałaś? Kurcze, mogliby uprzedzać, że nie ma Kremu pod oczy Ci w zamian nie wrzucili?
Tak ten z drobinkami, a krem pod oczy wrzucili ale aktualnie zalezało mi na miskach a nie na nim..... plus przelali na konto 29 zł (pewnie tak olejek wyszedł po zniżce ) ech szkoda, że tak mało go było i nie dla wszystkich starczyło ....
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2013-06-21 o 21:33
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:43   #4539
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
To raczej nie byłaby dobra opcja, bo można wtedy popłynąć z zamówieniami. Ja tak kiedyś (kilka lat temu) nie mając pieniędzy (żadnych bo wtedy byłam bez pracy) nazamawiałam ubrań za 600zł, niefajnie to się dla mnie skończyło.


O! Takie podejście do dbania o siebie lubię
Ja się niedawno obudziłam z nieco umoczoną ręką w nocniku bo nagle dostrzegłam po dwie zmarszczki pod okiem i teraz staram się o siebie odpowiednio dbać (zapobiegać zmarszczkom, bo jak już się pojawią to jest po ptokach)
Spróbuj oleju zmieszanego z kwasem hialuronowym.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:59   #4540
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A jak chciałaś za to zapłacić, skoro byłaś bez pracy?

Dla mnie to byłaby świetna opcja (z odroczoną płatnością).
Miałam pieniądze na jedną (dwie?) bluzki. Zobaczyłam coś ładnego, jedną, drugą rzecz i poszłoooo. Nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić

Cytat:
Napisane przez zielonymlotek Pokaż wiadomość
A ja wiecie co robię jak przychodzi po kilka paczek w miesiącu? Mówię, że część produktów na to "tanie", jedno jedniusieńkie zamówienie było niedostępne i teraz YR dosyła na raty, tak jak to np bonprix robi hyhyhy
Ale zawsze płacę kartą przy zamawianiu, żeby uniknąć "120 zł proszę" na cały dom.
To też jakiś sposób

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj usłyszałam od męża, że za bardzo dbam o siebie i to jest moje zboczenie

Powiedzcie dziewczyny, czy to, że trzymam dietę, codziennie ćwiczę i smaruję się balsamami, to coś złego
Kobieta musi być zadbana (nie żeby facet nie musiał, no ale wiadomo o co chodzi). Dieta + ćwiczenia zasługują na duże brawa
Super laska musisz być, więc wytykanie że ZA BARDZO dbasz o siebie chyba jest przesadą

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie
Sama trzymam dietę, niedawno dołączyłam do tego regularne ćwiczenia, jedynie nie balsamuję się regularnie- nie mam cierpliwości

Co do balsamów, ja jestem zapominalska, najczęściej jak już wciągnę gacie na siebie to wtedy jest olśnienie - A MLECZKO?!

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja na mojego nie mogę narzekać jesteśmy na "TY" i czasami udaje mi się go złapać w trasie, jak jadę po dzieci do szkoły wtedy nikt nie wie, że w ogóle przyszła jakaś paczka
SPRYCIULA!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
mój mąż mówi, żeby schudnąć trzeba wcześniej wstawać...














.........



























............

od stołu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A już miałam świńtuszkowate skojarzenia Mi to się wszystko kojarzy

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
a ja zrobię mały offtop ..Wy też umieracie z gorąca? :/ masakra jest jakaś.. i do tego te "stada" komarów
Niestety tak, ja zawsze w takie temperatury zdycham. Dziś poleciałam do Paczkomatów, a po tym od razu do ginekologa i gdy zaleciałam do przychodni byłam cała purpurowo-sina, aż mnie rejestratorka zagadała czy się dobrze czuję
U mnie nie ma póki co komarów. Jakby były, to już bym to wiedziała, bo wszystkie do mnie lecą
Kochana, kup sobie urządzenie elektryczne przeciw komarom. Wystarczy sadzić do prądu na kilkanaście minut i problem z głowy (tylko kupuj bezwonne, ja się raz nacięłam na wkład o zapachu geranium).

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Zresztą pada od godziny, to już nie jest tak tragicznie
U mnie ani kropli od hmmm? tygodnia? Duchota przeokropna, nie ma czym oddychać wręcz. U mnie bardzo często karetki jeżdżą, pewnie do zawałowców i udarowców

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Spróbuj oleju zmieszanego z kwasem hialuronowym.
Mam i olej (właściwie to trzy) i HA (+jeden w zapasie), jakoś o nich zapomniałam. Dziękuję za przypomnienie, będę musiała do nich wrócić Nieco się zniechęciłam, bo efektów nie widziałam, ale ponoć to dobre połączenie

Edytowane przez zaczarowana
Czas edycji: 2013-06-21 o 22:02
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 22:03   #4541
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez 2hot4you Pokaż wiadomość
Moje dwa

Śliczności

Cytat:
Napisane przez Jastinkaa Pokaż wiadomość
Wkurzył mnie mąż
więc puściłam zamówienie:
(...)
Dobra metoda!

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
a ja zrobię mały offtop ..Wy też umieracie z gorąca? :/ masakra jest jakaś.. i do tego te "stada" komarów
Umieram, oj tak... O moich pogryzionych nogach nie wspominam

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Zresztą pada od godziny, to już nie jest tak tragicznie
Pada? W Małopolsce? Może do mnie też dojdzie...



A moja paczka już nadana! Czyli w poniedziałek będę się mogła cieszyć kosmetykami, Naturelką i niespodzianką (oby niespodzianką też! ).
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 22:27   #4542
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
a ja zrobię mały offtop ..Wy też umieracie z gorąca? :/ masakra jest jakaś.. i do tego te "stada" komarów
komary to moja zmoora ; / wszedzie ich pełno a mam uczulenie na nie , biorę leki a jak mnie jakiś dziabnie jak np. ostatnio w nogę mam nogę jak bańka

moja -50% jeszcze nie wysłana ;/
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 23:05   #4543
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Pada? W Małopolsce? Może do mnie też dojdzie...
.
Ten deszcz to u mnie tylko czy jak? Zresztą już nie pada, poszedł dalej do innych spragnionych, może do was też dotrze
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 08:06   #4544
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Widziałyście, że YR zaczął sprzedawać na allegro?
http://yvesrocher.strefamarek.allegro.pl/
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 08:43   #4545
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Mam i olej (właściwie to trzy) i HA (+jeden w zapasie), jakoś o nich zapomniałam. Dziękuję za przypomnienie, będę musiała do nich wrócić Nieco się zniechęciłam, bo efektów nie widziałam, ale ponoć to dobre połączenie
Bardzo dobre. Ale wiesz, przy pielęgnacji, zwłaszcza naturalnej trzeba czasu. Ale mi odmieniła skórę, więc polecam
Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Ten deszcz to u mnie tylko czy jak? Zresztą już nie pada, poszedł dalej do innych spragnionych, może do was też dotrze
W Krakowie brak i to od dawna. A ja tak bardzo bym chciała...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 09:05   #4546
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
komary to moja zmoora ; / wszedzie ich pełno a mam uczulenie na nie , biorę leki a jak mnie jakiś dziabnie jak np. ostatnio w nogę mam nogę jak bańka

...
Bardzo Ci współczuję, bo jak tu żyć, jak latem jest ich zatrzęsienie

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Widziałyście, że YR zaczął sprzedawać na allegro?
http://yvesrocher.strefamarek.allegro.pl/
Ciekawe Na razie to oni nie ogarniają tego co mają, a tu jeszcze następny sklep
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 09:28   #4547
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Tak przeglądam te Strefy Marek na Allegro i stwierdzam że te ceny są kompletnie z kosmosu, niemalże 100% więcej niż w normalnych sklepach. Pasta Blend-a-med za 20zł? Kilka innych takich super okazji jeszcze znalazłam

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Poza tym jeśli chodzi o YR to trochę nie fair z ich strony, bo niektórych produktów nie ma już w sklepie internetowym i podobno będą już niedostępne (jak woda Bambus) a na Allegro są wystawione
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 09:58   #4548
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
...Poza tym jeśli chodzi o YR to trochę nie fair z ich strony, bo niektórych produktów nie ma już w sklepie internetowym i podobno będą już niedostępne (jak woda Bambus) a na Allegro są wystawione
Lecą w kulki, jak zwykle ...

A ja wczoraj dostałam pochwałę od męża. Po trzech tygodniach zauważył, że mamy plecak termiczny i stwierdził, że w końcu są jakieś plusy z tych moich zamówień kosmetycznych

Edytowane przez Agnexx
Czas edycji: 2013-06-22 o 10:02
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 10:30   #4549
sparkle83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Widziałyście, że YR zaczął sprzedawać na allegro?
http://yvesrocher.strefamarek.allegro.pl/
Też to wczoraj zauważyłam,ale jeśli chodzi o perfumy ,ceny nie powalają,nic specjalnego ..
sparkle83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 11:36   #4550
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

babmusa jest tylko jedna butelka , dlatego nie ma w-e sklepie jakie mieliby problemy z paczkami, bo duzo osob by ja kupilo ;p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 11:43   #4551
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Ten deszcz to u mnie tylko czy jak? Zresztą już nie pada, poszedł dalej do innych spragnionych, może do was też dotrze
Ja go pragnę , niech do mnie przyjdzie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Bardzo dobre. Ale wiesz, przy pielęgnacji, zwłaszcza naturalnej trzeba czasu. Ale mi odmieniła skórę, więc polecam
Tak, wiem, że do tego trzeba czasu Wczoraj dzięki Twojemu przypomnieniu na noc sobie nałożyłam mieszankę oleju z pestek malin i żelu hialuronowo-peptydowego Jakoś do olejów nie mogę się przekonać. Ja generalnie nie lubię nic nakładać na twarz na dzień, a już w taki upał jak teraz to w ogóle Mam wrażenie że mi się twarz dusi i poci jeszcze bardziej niż normalnie (tak, zdaję sobie sprawę, że jestem jakaś dziwna).
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 12:01   #4552
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość

Tak, wiem, że do tego trzeba czasu Wczoraj dzięki Twojemu przypomnieniu na noc sobie nałożyłam mieszankę oleju z pestek malin i żelu hialuronowo-peptydowego Jakoś do olejów nie mogę się przekonać. Ja generalnie nie lubię nic nakładać na twarz na dzień, a już w taki upał jak teraz to w ogóle Mam wrażenie że mi się twarz dusi i poci jeszcze bardziej niż normalnie (tak, zdaję sobie sprawę, że jestem jakaś dziwna).
Absolutnie nie jesteś dziwna, bo ja mam podobnie, a już 2ml filtra ciężkiego i tłustego codziennie to już wogóle sobie nie wyobrażam. Wiem że są dziewczyny które nakładają taką warstwę codziennie przez cały rok i nie wyjdą z domu bez tego, podziwiam
Ja w tej chwili na dzień nakładam tylko naturalne mleczko winogronowe, jest leciutkie, wchłania się całkowicie i mam poczucie że jednak coś mam na twarzy. Może nie jest to ideał i powinnam coś więcej, ale nie mogę, mam takie samo wrażenie jak ty. Za to na noc jojoba i żel hialuronowy, mam nadzieję że to uzupełnia braki dzienne
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 12:14   #4553
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
... a już w taki upał jak teraz to w ogóle Mam wrażenie że mi się twarz dusi i poci jeszcze bardziej niż normalnie (tak, zdaję sobie sprawę, że jestem jakaś dziwna).
E tam, od razu dziwna ja też nie lubię się smarować w taki upał, bo wydaje mi się, że wszystko zaraz spłynie ale czego się nie robi dla urody a już na noc obowiązkowo

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Ten deszcz to u mnie tylko czy jak? Zresztą już nie pada, poszedł dalej do innych spragnionych, może do was też dotrze
Do mnie nie dotarł ale za to dzisiaj 20 stopni i przyjemny wiaterek, bez słońca można trochę odetchnąć
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 14:35   #4554
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

jaka cisza na forum
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 15:31   #4555
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Lecą w kulki, jak zwykle ...

A ja wczoraj dostałam pochwałę od męża. Po trzech tygodniach zauważył, że mamy plecak termiczny i stwierdził, że w końcu są jakieś plusy z tych moich zamówień kosmetycznych

No, na takie upały to plecak jak znalazł.
Ja jednak wybrałam sobie w gratisie dezodorant perfumowany i nie pozostaje mi nic innego jak dopryskiwanie się w ciągu dnia w celu ułudy chwilowej świeżości.
A jeszcze we czwartek żałowałam, że tak pochopnie odrzuciłam amory termicznego plecaka, tak ładnie do mnie okiem łypał, przydałby się na zimne pifko.

Całe szczęście, że dziś chłodniej, żal mniejszy

AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 15:33   #4556
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Przyszło moje zamówienie, z kremem zamiast misek. Jak minie mi leń, to do nich napiszę, też chcę zniżkę na kolejne zakupy. A może któraś z Was wie, gdzie można dorwać równie fajne miski? Napaliłam się na nie, a chciałabym zabrać na wyjazd.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 15:34   #4557
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że do tego trzeba czasu Wczoraj dzięki Twojemu przypomnieniu na noc sobie nałożyłam mieszankę oleju z pestek malin i żelu hialuronowo-peptydowego Jakoś do olejów nie mogę się przekonać. Ja generalnie nie lubię nic nakładać na twarz na dzień, a już w taki upał jak teraz to w ogóle Mam wrażenie że mi się twarz dusi i poci jeszcze bardziej niż normalnie (tak, zdaję sobie sprawę, że jestem jakaś dziwna).
Rozumiem. Musisz wypróbować różne oleje- jedne są lżejsze.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 15:43   #4558
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Moja paczka przybędzie w poniedziałek, kiedy mnie nie będzie A ja chciałabym dostać kremik zamiast misek
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 15:45   #4559
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Oj Dziewczyny, nie " napalajcie się" tak na te miski
Może uspokoję Was tym, że nie są one takie fajne jak się wydają.
Owszem kolorki mają ładne i ogólnie dają radę, ale są niewielkich rozmiarów i wiele do nich nie nałożycie, no chyba, że precelki, orzeszki i dipy czosnkowo śmietankowe bądź jakie tam lubicie. Ewentualnie jakąś sałatkę i to jeszcze tylko dla jednej osoby.
Ale, ale...mimo tego, że są małe, to potrafią zająć naprawdę dużo miejsca- przez swój okrągły kształt.
Krem pod Wasze piękne oczka też będzie dobry
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 16:08   #4560
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

kurde, ale jestem zła, do tej pory nie wysłali mi zamówienia sprzed tygodnia! wymieniałam z nimi maile i dzwoniłam do nich nawet, bodajże w czwartek, mówili, że jutro wyślą już paczkę i dalej nic; na dodatek dostałam dziwnego maila, że zamówienia realizują do 15 dni roboczych - no świetnie, ale po co mówią, że wyślą jutro?
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.