Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 22:04   #4651
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja chyba jestem nienormalnaWłaśnie wylazłam spod prysznica ciesząc się do siebie,że mi się żel pod prysznic kończyI nie to,że ja go nie lubię, ja go lubię bardzo i za jakiś czas kupię znów,ale to oznacza,że mogę zacząć następny i wtedy tylko 1 zostanie w zapasie(bo peelingów Joanny nie liczę) więc mogę kupić kolejny
I tu się pojawia moje pytanie:też tak macie?Lubicie jak się kończy nawet b.lubiany kosmetyk,bo możecie kupić kolejny?Nawet ten sam,ale nowy?
Może ja nie jestem tylko kosmetykoholiczką ale i zakupoholiczką?
Wyrzucanie pustego opakowania sprawia mi ogromną satysfakcję uwielbiam tą chwilę. Choć to pewnie zasługa pełnej szafki zapasów ale za kilka dni zrobię z tym porządek i pooddaję spontaniczne zakupy pielęgnacyjne których nie mam ochoty używać. Koleżanka się ucieszy, u nich w mieszkaniu studenckim zawsze się przydadzą

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Fajnie macie, że tak do was ładnie mówią. ja nie pamiętam kiedy mój tata moje imie wymówił, a co dopiero żeby jakies zdrobnienie czy przezwisko.... generalnie zwraca się do mnie bezosobowo, nawet jak mówi cos do kogoś innego o mnie to nie mówi "ola" tylko "ona". No cóż, nigdy nie był zbyt dobry w okazywaniu uczuć.
Oj

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Mnie też ciary przechodzą jak widzę reklamę PZU.
Właśnie się wykąpałam (wykańczam żel śródziemnomorski z Planet Spa) i nasmarowałam oliwką dla dzieci Nivea Baby. W ogóle po wakacjach mam taką przesuszoną skórę... Naszło mnie ostatnio na kosmetyki dla dzieci i bardzo mi się podoba żel i krem Johnsons Baby bedtime-ponoć pomaga w zasypianiu(tego nie stwierdziłam, ale ślicznie pachnie) Polecam!
Kurcze, ciągle mi się jeść chce!
Też sobie obejrzę Dextera! a co!
A wiecie, że mnie taka powakacyjna masakra nie dotyczy? W Polsce wakacje spędzam aktywnie tj. w piance, której "kończyny" kryją mi nogi do kostek i ręce do ramion (a czasem wciągam na to bluzę do pływania i wtedy sięga do dłoni). Włosy zawsze obficie spryskuję filtrami i olejkami, gęba grubo wysmarowana. Jedyne co mi się przytrafia to poparzona skóra w tych odkrytych miejscach - bo przez kilka godzin nie chce się z tej wody wychodzić i nawet obficie wysmarowane kończyny mam aktualnie brązowe. Wyglądam okropnie z tymi brązowymi "skarpetkami" No i przez to stanie w wodzie poparzyłam sobie w tym roku skórę głowy (nie mogłam się nawet czesać bezboleśnie ) i uszy. Za granicą leżę ciągle w wodzie i tylko wychodzę co 30min po nową warstwę filtra. Wtedy jestem obiektem zainteresowania dla wszystkich w zasięgu roku którzy smażą się na sucho lub polewając oliwą z oliwek prosto z butli, a ja, z taką regularnością i obfitością, spf 50
No, w Chorwacji jeszcze miałam podrażnioną gębę od wody i filtrów Biodermy które nie są kompatybilne z moją skórą
Ale i tak lubię sobie poczytać w gazetach o akcjach SOS po wakacjach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:13   #4652
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Hexx ja mam wlasna pietnastke i jestem oczarowana
To kolejny przyklad,ze co skora i nos to inny odbior dla mnie np.idealem dymno kadzidlanym jest NU EDP YSL

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nosek
Ale ja nie pójdę

Hexx
Mam pytanie. Czy wiesz może.. czy na te filtry lirene dermoprogram 50 można normalnie stosować makijaż? Czy nie powinno się?

Bossy,o ile dobrze pamietam to Lirene zawiera Tinosorby i nie ma problemu z kolorowka choc z drugiej strony osobiscie az tak ortodoksyjnie do tego nie podchodze
Dla pewnosci przejrze sklady
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:16   #4653
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To kolejny przyklad,ze co skora i nos to inny odbior dla mnie np.idealem dymno kadzidlanym jest NU EDP YSL
nu to dla mnie inny rodzaj kadzidla [podobnie jak czarny kaszmir ]. uwielbiam akdzidlo w perfumach, moja skora pieknie te kadzidla przyjmuje. nie ma chyba kadzidlanego zapachu, ktory by mi sie nie podobal
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:25   #4654
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nu to dla mnie inny rodzaj kadzidla [podobnie jak czarny kaszmir ]. uwielbiam akdzidlo w perfumach, moja skora pieknie te kadzidla przyjmuje. nie ma chyba kadzidlanego zapachu, ktory by mi sie nie podobal
Kamyczek jest super,zaluje ze nie moge go wywoluje okropna migrene

Byl okres,ze mialam niezla faze na kadzilo i wszelkie dymne zapachy;teraz akurat mam to,czego chce i szukam czegos innego Jednak czas zakupow zwienczylam Ambre et Vanille E.Coudray-piekna i nasycona,w sam raz na okres jesienno-zimowy i teraz bede na malym owyku do Bozego Narodzenia

Tak wogole to gratuluje zakupu od Kseni fajny lup szczegolnie kiedy chce sie jeszcze cos poznac,przetestowac Zazdroszcze Ci troche tej ciekawosci bo sama mam juz ukierunkowane pragnienia chociaz czasami sama siebie zaskakuje jak bylo z Deseo czy Chanel no5.

Odnosnie tej nowej serii YR,bylam w sklepie i macalam testery-jak mialam ochote na jakies cudo z tego,tak zapach mnie odrzucil.Skladowo nie wygladaja zle jednak zapach totalnie mnie zniechecil
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:33   #4655
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Hexx mnie zapachy fascynuje kocham poznawac nowe zapachy - to jest jak czytanie ksiazki - nigdy nie wiadomo, jak zapach sie rozwinie. mam na swojej polce zapachy, ktore na mnie sa slodkie i dziewczece a na mojej mamie gorzkie i takie powazne. a to ten sam zapach!
kocham nosic zapach caly dzien i czuc to, jak sie rozwija, zachwyca badz odrzuca. kazdy zapach wywoluje u mnie emocje.

probki to dla mnie blogoslawienstwo bo moge sobie pozwolic na testy totalne a nie tylko sephorowo-nadgarstkowe.
a 72 sztuki za 110 zlotych? czysta okazja
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:36   #4656
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

probki to dla mnie blogoslawienstwo bo moge sobie pozwolic na testy totalne a nie tylko sephorowo-nadgarstkowe.
a 72 sztuki za 110 zlotych? czysta okazja
Jesteś typowym spenderem We wszystkim widzisz okazje
Połóż się wygodnie, zamknij oczy...

Porozmawiamy.

<bosiak siada z kajecikiem i ołówkiem nad uchem>
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:42   #4657
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

zizou a ja Ci zazdroszczę tej ciekawości właśnie.. ja chyba się rozleniwiłam i najchętniej poznaję zapachy, które należą do potencjalnie "moich". Nie sięgam po kadzidła, orienty, aldehydy... Nawet nie mam ochoty wiedzieć jak pachną..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 22:44   #4658
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
zizou a ja Ci zazdroszczę tej ciekawości właśnie.. ja chyba się rozleniwiłam i najchętniej poznaję zapachy, które należą do potencjalnie "moich". Nie sięgam po kadzidła, orienty, aldehydy... Nawet nie mam ochoty wiedzieć jak pachną..
Ja jedyne nuty jakie rozpoznaje w perfumach to:

- wanilia
- paczula
- kadzidło
- no i takie typowe : owocowe itepe.

jak czytam recenzje czasem, ze tu przechodzi imbir w cos tam ljang ljang. to se mysle omajgad czuje jak sie zmieniaja nuty i uwielbiam sporo zapachow, ale nie umialabym powiedziec co tam jest prawie w ogole.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:45   #4659
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
zizou a ja Ci zazdroszczę tej ciekawości właśnie.. ja chyba się rozleniwiłam i najchętniej poznaję zapachy, które należą do potencjalnie "moich". Nie sięgam po kadzidła, orienty, aldehydy... Nawet nie mam ochoty wiedzieć jak pachną..
no ja siegam po wszystko potencjalnie 'moje' sa na poczatku listy, ale nawet jesli jakas nuta mi nie pasuje to probuje, bo nie wiadomo jak sie wkomponowala w caly zapach

nie przepadam za paczula w skladzie ale jednak sa takie paczule, ktore mnie ujmuja
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 23:19   #4660
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
zizou a ja Ci zazdroszczę tej ciekawości właśnie.. ja chyba się rozleniwiłam i najchętniej poznaję zapachy, które należą do potencjalnie "moich". Nie sięgam po kadzidła, orienty, aldehydy... Nawet nie mam ochoty wiedzieć jak pachną..

Mam identyczne podejscie siegam po te kategorie,ktore sa "moje" a reszta mnie jakos nie ciekawi ewentualnie schodze w rejony,ktore dla wiekszosci moga byc malo ciekawe
Kiedys przechodzilam taki etak jak Ziz i z ogromna ciekawoscia odkrywalam kazdy zapach,jednak dosc szybko znuzylo mnie to,po czesci dlatego ze szukalam na oslep,teraz robie to swiadomie.

Ostatnie moje rozczarowanie to Amour De Cacao a juz mialam nadzieje,ze bedzie moj-niestety na mojej skorze wogole ich nie czuc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 23:24   #4661
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Dziewczyna na KWC właśnie zarzuciła wszystkim tym, których micel Ziaji nie domywa, że to zasługa... braku techniki zmywania
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 23:43   #4662
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dziewczyna na KWC właśnie zarzuciła wszystkim tym, których micel Ziaji nie domywa, że to zasługa... braku techniki zmywania
Dobre
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 23:53   #4663
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

wróciłam od TŻta zaraz po Wojewódzkim (żeby zdążyć w domu obejrzeć Dextera ) chciałam obejrzeć z TŻtem, ale mnie krótko mówiąc wygonił od połowy Wojewódzkiego mi przypominał, że zaraz idę..

ogólnie rozmowa mi nie wyszła.. tzn wytknęłam mu kilka rzeczy, raczej na bierząco

poza tym trochę za przyjemnie było żeby się rozstać
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 06:46   #4664
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nu to dla mnie inny rodzaj kadzidla [podobnie jak czarny kaszmir ]. uwielbiam akdzidlo w perfumach, moja skora pieknie te kadzidla przyjmuje. nie ma chyba kadzidlanego zapachu, ktory by mi sie nie podobal
Wg mojej siostry BC "pachnie" magą - nie mogła zmyć tego smrodku ... A wg mnie - nie wiem - nie wachałam.

Od jutra nowa promocja w Naturze Skusze sie tylko na 2 tusze Max Factora (Masterpiece Max + 2000 cal - złoty M. miałam i był świetny, chetnie wypróbuje więc Maxa zwłaszcza ze ma więszą pojemność) i samoopalacz Daxa w piance bo SunOzon mi sie już kończy. Oprę sie pokusie kupienia waniliowego masełka Ziaji
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 06:47   #4665
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ej no się jakoś tak wzruszyłam
po tym co napisała rzyrafka o nas i tak mi przyszło na myśl, że jestesmy taką własnie brygadą rr na własne potrzeby, jak którejś się robi źle.
Hmm, człowiek na starość to sie jakiś taki ckliwy robi.
Ojej brygada RR ja chce byc bzyczkiem
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kliknęłam se coś... Za ładne było, żeby nie wziąć
Ksiezniczka... nowa wersja.. itaka ..malutka...
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Gayenka
To ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=235798

Nie kupowałam Dostałam nowy z wymiany
Bosiak dziekuje ide na zwiady
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A pamiętacie Kapitana Planete "ogień", "woda", "ziemia"

Bawiłyśmy się z koleżankami na podwórku (i z niedoszłymTZ )

http://empire21.wrzuta.pl/film/pquzK...apitan_planeta


pamietam ten odcinek: http://www.youtube.com/watch?v=_w_TE3yuGqw&featu re=related
Ja uwielbialam te bajke!!!
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Cześć.
Padam z nóg.Pochłonęła mnie praca.
Nie mam siły żeby przeczytać wszystko co napisałyście.
Czuję się zmęczona fizycznie i psychicznie....

Ale tak jak tu niejedna z Was napisała już ... dziękuję że jesteście
Jesteście wszystkie cudowne i wspaniałe

Gajuś dziękuję za smska
Wybacz że nie odpisałam, ale nie mam siły łapką już stukać

Trzymaj sie mocno Vibesko buziaki
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

kiri krowki robia muuuuuu i daja mleko
Jejku jak leci ta reklama to mi Kreciol szaleje i spiewa z nia "kiri kiri kiri "
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Hexx mnie zapachy fascynuje kocham poznawac nowe zapachy - to jest jak czytanie ksiazki - nigdy nie wiadomo, jak zapach sie rozwinie. mam na swojej polce zapachy, ktore na mnie sa slodkie i dziewczece a na mojej mamie gorzkie i takie powazne. a to ten sam zapach!
kocham nosic zapach caly dzien i czuc to, jak sie rozwija, zachwyca badz odrzuca. kazdy zapach wywoluje u mnie emocje.
Tez uwielbiam nowe zapachy..tak sie przekonalam do paru teoretycznie nei moich zapachow.I kocham czytac ich opisy
Ale niech mi ktos wytlumaczy czemu tez tak mam z tuszami do rzes??? to jest jakas patologia normalnie ..
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dziewczyna na KWC właśnie zarzuciła wszystkim tym, których micel Ziaji nie domywa, że to zasługa... braku techniki zmywania
Druciakiem!druciakiem!
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
wróciłam od TŻta zaraz po Wojewódzkim (żeby zdążyć w domu obejrzeć Dextera ) chciałam obejrzeć z TŻtem, ale mnie krótko mówiąc wygonił od połowy Wojewódzkiego mi przypominał, że zaraz idę..

ogólnie rozmowa mi nie wyszła.. tzn wytknęłam mu kilka rzeczy, raczej na bierząco

poza tym trochę za przyjemnie było żeby się rozstać


Dzis praktyk cd. nie wiem co mam ubrac... ale wiem jakim tuszem sie wymaziam
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:08   #4666
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Dobry, aleście naskrobały

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Co do pająków, to najlepszym sposobem aby pozbyć się arachnofobii i w ogóle pająko-wstrętu jest posiadanie pająków sama coś o tym wiem, bo kiedyś strasznie się ich bałam i brzydziłam, a teraz mam w domu 5 ptaszników (jeden wielkości ręki a inne mniejsze) i teraz to właściwie mnie one fascynują i nie boję się ich.
Masz fotkę pajączków?


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja kcem nowy zapach
nie moge sie doczekac probkow ktore kupilam [72 sztuki ] i ume... ja juz je kcem. i kcem cos jeszcze
ILE?! Aż się zakrztusiłam herbatą

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A pamiętacie Kapitana Planete "ogień", "woda", "ziemia"
Oooo...jakoś chyba rok temu leciała znów ta bajka gdzieś(tylko nie pamiętam na której stacji, czy może na satelicie ).
Ja uwielbiałam jeszcze Czarodziejkę z Księżyca


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Od jutra nowa promocja w Naturze Skusze sie tylko na 2 tusze Max Factora (Masterpiece Max + 2000 cal - złoty M. miałam i był świetny, chetnie wypróbuje więc Maxa zwłaszcza ze ma więszą pojemność) i samoopalacz Daxa w piance bo SunOzon mi sie już kończy. Oprę sie pokusie kupienia waniliowego masełka Ziaji
Kusicie tu ta promocją na tusze, ale ja sie nie dam: mam VECB Maybelline i Hypnose i narazie tuszów dość(i tak mi zwykle 1 tusz starcza na pół roku jak nie dłużej, bo używam póki nie zrobi się z niego glut ).
Ja bym chciała masełko kakaowe Ziaji(w Ross. mieli tylko kokosowe i waniliowe jak byłam w poniedziałek ).

EDIT: Dziewczyny znacie tą aptekę: http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=4220
Bardzo tanio mają Etiaxil i się waham czy nie zamówić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:41   #4667
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

isa a jakie tanie Sensibio w tej promocji 1+1 gratis! Chyba sobie zamówię... Kiedyś już trafiłam na tą aptekę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:47   #4668
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cześć
Ale jestem senna ...
znowu dzisiaj nadgodziny robię od 6.00
Fajny czerwony sweterek sobie upatrzyłam wczoraj w C&A
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:52   #4669
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Cześć
Ale jestem senna ...
znowu dzisiaj nadgodziny robię od 6.00
Fajny czerwony sweterek sobie upatrzyłam wczoraj w C&A
Więc raczej przedgodziny

Isa: masełka Ziaji sa w promocji w Naturze - 7,99 i dlatego mnie waniliowe kusi ale mu sie to nie uda, ha

Wysmarowałam niedoszłemu "pięknego" smsa i jestem siebie dumna ze potrafie byc taka stanowcza (szkoda, ze tylko na piśmie a nie w mowie ) zakończyłam definitywnie "ten" rodzaj znajomości

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 07:56   #4670
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Snow witaj

Vibesko wspolczuje ci ja o 7 wstalam i i tak jestem niewyspanaale dzis tylko do 13 siedze

Nie chce ktoras z was Magnascopica? ten tusz mi zupelnie nie pasuje a sykoda mi wyrzucic...
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:15   #4671
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa a jakie tanie Sensibio w tej promocji 1+1 gratis! Chyba sobie zamówię... Kiedyś już trafiłam na tą aptekę.
Ja ją znalazłam przez porównywarkę cen Nokaut czy jakoś tak. Wpisałam Etiaxil i wyskoczyła mi ta apteka i się zdziwiłam, że tak tanio Chyba też się zdecyduję na zakup, bo normalnie Etiaxil kosztuje koło 50 zł

Vibesiu

Hosenko dobrze zrobiłaś wg. mnie Niech facet spada do swojej dziewczyny a nie Tobie głowę zawraca.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:27   #4672
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
mnie Niech facet spada do swojej dziewczyny a nie Tobie głowę zawraca.
Nie zaprzecze - przykro mi, ze tak sie wszysko potoczyło, inaczej sobie to wszystko wyobrażałam, no ale pora zakończyć bo nie pozwole tak sie traktować. Pora "ochłodzić" nasze kontakty i zaczać traktować sie czysto koleżeńsko.


Na N-K jest kilka profili Kapitana Planety
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:37   #4673
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

mam podklad na jesien w koncu jest dla mnie dobra najjasniejsza isa dora w piance
ja jestem blada od zawsze. ale zauwazylam, ze jak w czasie wakacji bylam opalona to w zimie skora ma taki ladny odcien i nie jest trupio blada. a jak cale lato bylam blada [na przyklad rok temu] to i potem w zimie borykam sie z tym samym.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:39   #4674
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie zaprzecze - przykro mi, ze tak sie wszysko potoczyło, inaczej sobie to wszystko wyobrażałam, no ale pora zakończyć bo nie pozwole tak sie traktować. Pora "ochłodzić" nasze kontakty i zaczać traktować sie czysto koleżeńsko.


Na N-K jest kilka profili Kapitana Planety
Dobrze zrobiłaś, choć domyślam się, że to w pewnym sensie i tak boli

PS. Aż poszukam profilu Kapitana Planety też

Zamówiłam ten Etiaxil do skóry wrażliwej w aptece słonik Jutro tata zrobi przelew i w końcu zobaczymy czy to cudo działa(a ja niestety pocę się nie tyle z gorąca co ze stresu a teraz w sesji będę go mieć aż nadto ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:05   #4675
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Witam.

Zdałam wczorajszy egzamin.

Idę dzisiaj na zakupy, bo i tak muszę zawieźć indeks do wpisu, więc rozejrzę się za jakimś ładnym topem na imprezę w sobotę. Kosmetyków nie planuję.

Wczoraj Sephora przysłała mi smsa, że wystawili w Krakowskiej jakąś Kolumnę Klubu Sephora, i że dają prezenty za zakupy. Ktoś wie, o co chodzi?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:12   #4676
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zdałam wczorajszy egzamin.
Gratuluję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:23   #4677
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zdałam wczorajszy egzamin.

(...)

Wczoraj Sephora przysłała mi smsa, że wystawili w Krakowskiej jakąś Kolumnę Klubu Sephora, i że dają prezenty za zakupy. Ktoś wie, o co chodzi?
gratulacje

ja tez dostalam tego smsa... ciekawe, co to. jak znajde czas to zajrze tam
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:27   #4678
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Widzę Em, widzę Em!


Dziewczyny, ja tak od powrotu, czyli od kilku dni siedzę i nadrabiam ten wątek, bo jakoś mi głupio się tak wbijać bez przeczytania wszystkiego. Zostały mi już tylko dwie strony i pozapisywałam cytaty, więc wkrótce na wszystko odpiszę.

I poza tym nie mam o czym pisać.. Widzę, że nie tylko ja mam tu problemy. Od paru dni jestem w głębokim dole, ostatnio czułam się tak chyba w gimnazjum, naprawdę długo nie miałam aż takich stanów załamania..
Więc całymi dniami ryczę, no i zaczęłam biegać, żeby się jakoś wyżyć. Najgorzej jest w pracy, od przyklejonego uśmiechu drętwieją mi usta (), na dodatek jest straszny zapieprz, wczoraj zjadłam śniadanie o 13, dopiero wtedy miałam moment dla siebie.
A, zapomniałabym. Od paru dni i tak właściwie nic nie jem, nie potrafię.. Robi mi się niedobrze na samą myśl, a w ciągu dnia mi słabo, tylko przed bieganiem coś tam jem, żeby nie zemdleć na Błoniach.
I w ogóle najgorsze jest to, że nawet jak jestem cały czas w pracy zajęta to ani trochę mi to nie pomaga..
Moja samoocena spadła poniżej zera i czuję się nikim, ot co.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:28   #4679
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

ice gratulacje!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:30   #4680
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Od jutra nowa promocja w Naturze Skusze sie tylko na 2 tusze Max Factora (Masterpiece Max + 2000 cal - złoty M. miałam i był świetny, chetnie wypróbuje więc Maxa zwłaszcza ze ma więszą pojemność) i samoopalacz Daxa w piance bo SunOzon mi sie już kończy. Oprę sie pokusie kupienia waniliowego masełka Ziaji
Ja mam Masterpiece Max i to najlepszy tusz jaki miałam! świetna szczoteczka i bardzo łatwo się zmywa.też mam na te tusze ochotę ale chyba im się oprę bo mam jeszcze a tusz mi na długo starcza.
A to masło z Ziaji to jak działa? dobre jest?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość



Masz fotkę pajączków?
Mam jedną sprzed roku i to tego najmniej okazałego
Inny jest np pomarańczowo-turkusowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0585.JPG (39,2 KB, 21 załadowań)
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.