Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 18:09   #3331
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Wow, jakie ma dobre opinie Może w przyszłym roku go kupię o ile jeszcze będzie dostępny, bo teraz na zimę to nie wiem czy kupować filtr i jaki Chyba jak już to kupię coś z LRP, do Avene się nieco zraziłam chwilowo

ice ja byłam w szoku, bo np. Antheliosa LRP używałam chyba z rok i nic z nim się nie działo, tak samo z dzieciaczkiem Avene a tego używałam prawie codziennie przez ok. 2 miesiące i resztki chciałam zużyć po ok. 2-3 tygodniach przerwy od filtrowania i tu nagle taki zonk A nie leżał wcale w cieple, słońcu czy w wilgotnym miejscu. Trzymałam go na półce z innymi kremami.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:14   #3332
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Adrijah jak tam się sprawuje różobrązer IsaDory?
Pytam, bo mam ochotę na niego a że koloryt podobny to i o efekt mogę zapytać
Część rozświetlaczowa ma duże drobinki czy raczej daje poświatę bez widocznych drobin?
I czy ten brąz nie jest za ciemny dla takich bladzioszków jak my?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:32   #3333
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
EDIT: jestem wściekła . Mój nowy Virtuose, którym tak się wczoraj zachwycałam osypuje się! Niech to szlag trafi, a kusiło mnie by kupić coś tańszego, np. nową mascarę ArtDeco
Aga, ja na taki problem polecam bazę pod maskarę Smashboxa - w zeszłym roku sypały mi się dosłownie wszystkie tusze (i te świeżo kupione i te które trochę odstały) i dopiero ona rozwiązała problem. Przede wszystkim doskonale przedłuża trwałość, moje tusze trwały w niezmiennym stanie od mniej więcej 8 do 18-19 (czyli demakijażu, bo zmywam się zaraz po powrocie), trochę też wydłuża i pogrubia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:33   #3334
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Adrijah jak tam się sprawuje różobrązer IsaDory?
Pytam, bo mam ochotę na niego a że koloryt podobny to i o efekt mogę zapytać
Część rozświetlaczowa ma duże drobinki czy raczej daje poświatę bez widocznych drobin?
I czy ten brąz nie jest za ciemny dla takich bladzioszków jak my?
rozświetlacz przypomina mi białą czekoladkę bourjois, ale z chłodniejszym, bardziej mroźnym efektem. no i może jednak trochę bardziej widocznym ale nie są to chamskie drobiny brokatu ani nic takiego
brązer jest suuper nakładam go pędzlem z Rossmanna i nie zauważyłam żeby był za ciemny. Nie robi plam ani nic. Po roztarciu nadal jest chłodny dla mnie ideał
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:36   #3335
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Aga, ja na taki problem polecam bazę pod maskarę Smashboxa - w zeszłym roku sypały mi się dosłownie wszystkie tusze (i te świeżo kupione i te które trochę odstały) i dopiero ona rozwiązała problem. Przede wszystkim doskonale przedłuża trwałość, moje tusze trwały w niezmiennym stanie od mniej więcej 8 do 18-19 (czyli demakijażu, bo zmywam się zaraz po powrocie), trochę też wydłuża i pogrubia
Dziękuję za info . Chyba poważnie rozważę zakup, bo szkoda mi tych 125 zł
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:39   #3336
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
rozświetlacz przypomina mi białą czekoladkę bourjois, ale z chłodniejszym, bardziej mroźnym efektem. no i może jednak trochę bardziej widocznym ale nie są to chamskie drobiny brokatu ani nic takiego
brązer jest suuper nakładam go pędzlem z Rossmanna i nie zauważyłam żeby był za ciemny. Nie robi plam ani nic. Po roztarciu nadal jest chłodny dla mnie ideał
O kurde, no to przepadłam jednym słowem Skoczę jutro po niego na 100%, może przy okazji wdepnę do GC obejrzeć kolorówkę Make up Factory, chociaż o tym, że będą mieli tak jasne podkłady jakich potrzebuję, nie śmiem marzyć nawet
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:43   #3337
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no wiesz <foch>



Jak bez przytupu to się nie liczy


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ciągle nic nie kupiłam Jestem z siebie dumna! TŻ też nie może się nadziwić i pyta czy jestem chora

Ale obawiam się, że teraz może być gorzej bo spotkamy się najwcześniej za tydzień A już dwa tygodnie się nie widzieliśmy
Szybko zleci
Też jestem z Ciebie dumna

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z kolorówki i pielęgnacji nic. I nawet doszłam do wniosku, że nie chcę na razie błyszczyka Glam Shine Blush.
O i z Ice też

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kurcze, a mnie kusi jakieś smarowidło, bo mnie Voglia di strasznie wysusza Przydałoby się coś tłuściejszego
Hmm...ja już nic na ten temat nie mówię

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Isa daj znać jak się sprawuje to masełko, mam na nie straszną ochotę i zastanawiam się jak pachnie. Czy któraś wizażanka wie może gdzie dostanę te masełka w Warszawie? Na razie szukałam w Superpharmach ale nie ma, w mojej małej mieścienie też niestety nie dostałam... Są może w Rossmanie albo Naturze? Nie mam ostatnio niestety za bardzo czasu na chodzenie po sklepach, ale gdybym wiedziała gdzie uderzać to skoczyłabym po zajęciach.
Ostatnio Estella mi tłumaczyła gdzie są,ale z moją orientacją jak mnie ktoś za rękę nie weźmie i nie poprowadzi to za Chiny nie znajdę A jak jakimś cudem znajdę to dam znać W SP,Rossmanach i Naturze nie masz nawet co szukać,tylko małe drogeryjki.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Bądźcie ze mnei dumne. Weszłam na Truskawkę, napakowałam koszyk....i wyszłam ze strony... ()
Jesteśmy

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie na BU: biorę olejek myjący pomarańczowy(z aromatem oczywiście ) i żel hialuronowy 1% Jutro tata zrobi wpłatę. Mam nadzieję, że przesyłka dojdzie do mnie do końca przyszłego tygodnia?
Olejku jeszcze nie używałam,ale żel powinnien Ci pasować



Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Historia moich włosów jest następująca
Oj nie oszczędzasz Ty ich,nie oszczędzasz

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Ja już planuję kolejne zakupy na BU i kolejne zamówienie apteczne. Po odwyku rzecz jasna, ale przecież mam tego wszystkiego tyyyyle...
A ja apteczne,balsamowo-żelowe, Loreale do włosów,Ziaja ProDobrze,że z tą wypłatą przyjdzie kasa za dyżur


Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
w poniedziałek mam obronę magistra, jutro wyjeżdżam do Warszawy, a jeszcze kompletnie nic się nie uczyłam... masakra...
na pewno zdasz.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Pi
chciałabym wreszcie poznać te Amor Amor skoro rozkochały w sobie tyle osób
Ja też jakoś nie wąchałam jeszcze

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Problem butów na wiosnę mam z głowy
Fajne Lubię takie na niskim obcasie,bo jednak trochę się zawsze nabiegam a to do pociągu a to do tramwaju

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przejrzałam BU i chce:
- hydrolat migdałowy
- hydrolat jabłkowy
- olej (macerat) z owoców leśnych
- zestaw - olejek myjący do twarzy – pomarańczowy
- zestaw - olejek myjący do twarzy - wanilia/ylang-ylang
- nawilżający żel hialuronowy 1%
Proponuję zrezygnować z jednego olejku (myślę,że są wydajne a poza tym nie wiadomo czy Ci będą pasować) i jednego hydrolatu.Jestem jedynym głosem rozsądku w tym wątku Ja zużyję te moje hydrolaty,ale jednak wolę Sensibio


Ale dziś była piękna pogoda Wyszłam o 13.00 na lunch i nie miałam ochoty wracać do pracy,koleżanka siłą mnie niemal zaciągnęła
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 18:49   #3338
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
O kurde, no to przepadłam jednym słowem Skoczę jutro po niego na 100%, może przy okazji wdepnę do GC obejrzeć kolorówkę Make up Factory, chociaż o tym, że będą mieli tak jasne podkłady jakich potrzebuję, nie śmiem marzyć nawet
ja też przepadłam

koniecznie zdaj relacje z kolorów MuF
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:56   #3339
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Dziękuję za info . Chyba poważnie rozważę zakup, bo szkoda mi tych 125 zł
Mi też byłoby szkoda, zawsze już lepiej wydać dodatkowo 70zł i mieć pewność perfekcyjnego wyglądu niż porzucić tuz za 125zł wszystkie recenzentki tej bazy podkreślały przedłużanie trwałości tuszu - z wydłużania/pogrubiania były już mniej zadowolone no i rzeczywiście łatwo ją przykryć tuszem

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
O kurde, no to przepadłam jednym słowem Skoczę jutro po niego na 100%, może przy okazji wdepnę do GC obejrzeć kolorówkę Make up Factory, chociaż o tym, że będą mieli tak jasne podkłady jakich potrzebuję, nie śmiem marzyć nawet
Czekam na relację
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:58   #3340
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Problem butów na wiosnę mam z głowy Kupiłam w lumpku takie butki - za 35 zł
Mocno się dziwiłam gdy zobaczyłam że to 36 numer (3) - przewaznie sa same ogromniaste ...
Były jeszcze białe ale nie wygladały fajnie.
(nie zwracajcie uwagi na zwinięty obrus )


EDYCJA: zajadam się własnie zupą pieczarkową którą wczoraj zrobiłam - pyszna mi wyszła Na drugie - brązowy ryż z duszonymi warzywami
Bardzo ładne butki!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Bo chcę zrobić wieczorem smarowanie całego cielska i jak wtedy otworzę opakowanie to będę mieć większą radochę niż jakbym teraz paluchy tam władowała To będzie taki wieczorny rytuał: otwarcie masełka, potem smarowanie...
Wogóle to muszę powiedzieć, że odkąd smaruje się codziennie(a to już chyba ponad 3 miesiące jak nie więcej) moja skóra jest gładka, cellulitu prawie wcale już nie mam i czuję się taka zadbana Jednak systematyczność w pielęgnacji przynosi swoje efekty.
Fajne takie rytuały
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
sporo zależy od tego jaka to herbata, bo np czarna działa tak samo jak kawa i po wypiciu szklanki kawy/czarnej herbaty trzeba wypić dodatkowe 2 szklanki wody


nie każdy musi wypić 3l to ja akurat tak mam, bo gruba jestem powinno się wypijać 30ml wody na każdy 1kg, u mnie wyszło 2700ml na dobę

znalazłam na gronie ogłoszenie dziewczyny od nas z uczelni, że szuka do badań do pracy mgr osób z BMI powyżej 30. Ja mam 34 więc się do niej wybrałam. Za wypełnienie kwestionariuszy zaproponowała mi darmową konsultację. Zważyła mnie, pomierzyła, omówiłyścy co i kiedy jadam i jaki jest mój tryb życia, podejście itd (zajmuje się psychologią żywienia). Powiedziała jakie mam szanse na schudnięcie, co powinnam jeść, a czego unikać, wspomniała, że tworzą grupę wsparcia, na co powinnam zwrócić uwagę itd ogólnie w tej chwili zajmują się wszystkimi osobami, które mają zaburzenia jedzenia (obojętnie czy z nadwagą czy z niedowagą) za darmo. Ale zarabiają na tym i tak, bo można u nich kupić suplementy diety, które są dosyć drogie (koktajl odżywczy, witaminy, błonnik) i większość ludzi je kupuje. A, pytałaś gdzie, w Warszawie, w centrum, mają taki swój malutki 'ośrodek', zadna wielka korporacja, zaledwie kilka osób tam pracuje



EDIT: urząc celny dorwał paczkę z truskawy co ja mam zrobić? podobno truskawa oddaje cło? jak to jest? chyba kiedyś to było w jakimś wątku, ale nie mogę znaleźć, bo nie wiem w jakim dziale szukać konkretnie i mi głupoty wyskakują
Oooo, no każdemu prędzej czy później łapią chyba
3 rzeczy:
kopia dowodu osobistego
ksero orderu, przetłumaczone przez Ciebie (z wartościami kosmetyków)
ksero tego zawiadomienia co dostałaś.
I czekasz na paczuchę
Będę trzymac kciuki żeby Ci się akcja odchudzanie powiodła
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:32   #3341
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Ojej, w takim razie będziemy trzymać kciuki
Domyślam się jaki to musi być stres
no właśnie ze mną to jest taki mały "problem", że ja się takimi rzeczami wcale nie stresuję... stres mimo wszystko powoduje, że sie zabiera do pracy, a ja potrafie sobie siedziec na lajcie i sie nie przejmowac, co wcale nie jest dobre...
teraz na przyklad powinnam sie uczyc, bo malutko czasu zostalo, a ja siedze na wizażu...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeszcze Ci przejdzie
Ja przewaznie zawsze jak użyję czegoś I raz to żałuję że kupilam tylko 1 a zanim zuzyję to już mi sie zdazy znudzić
oj, podejrzewam, że sie nie znudzi...


dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków!! mam nadzieję, że pomogą!!
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 20:18   #3342
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice ja byłam w szoku, bo np. Antheliosa LRP używałam chyba z rok i nic z nim się nie działo, tak samo z dzieciaczkiem Avene a tego używałam prawie codziennie przez ok. 2 miesiące i resztki chciałam zużyć po ok. 2-3 tygodniach przerwy od filtrowania i tu nagle taki zonk A nie leżał wcale w cieple, słońcu czy w wilgotnym miejscu. Trzymałam go na półce z innymi kremami.
Może apteka, w której kupowałas przechowywała go w złych warunkach albo hurtownia.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
O i z Ice też
A dziękuję.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Proponuję zrezygnować z jednego olejku (myślę,że są wydajne a poza tym nie wiadomo czy Ci będą pasować) i jednego hydrolatu.Jestem jedynym głosem rozsądku w tym wątku Ja zużyję te moje hydrolaty,ale jednak wolę Sensibio
Ktoś musi nim być. Kiedyś Pakosta wszystkich z bacikiem goniła, teraz padło na Ciebie.


Mam w piecu muffinki pomarańczowe. Mam nadzieję, że będą udane. A w lodówce dużego Lecha, z którego zrobie sobie pyszne grzane piwko. Będę mieć mini ucztę przy 'Gotowych na wszystko'.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:21   #3343
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Gdzie się wszyscy podziewają?
Miałam pomalować pazurki,ale odpuszczam i idę spać,nie wiem kiedy ostatnio tak wcześnie się położyłam
W ramach zużywania próbek padło na Vichy Aqualia Rich-strasznie toto perfumowane No i oczywiście tłusteRano pewnie obudzę się z fabryką smalcu na czole

Ice, fakt Pakosta miała bardziej przekonywujące argumenty A ja jeszcze nigdy nie robiłam muffinków...Za to mam w domu szarlotkę Mama upiekła
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:51   #3344
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

kupilam baterie do lapa na allegro i jestem o stowke lzejsza
do tego TZ sie rozchorwal, i jak to przy chorych facetach bywa - zyc sie odechciewa. no bo on przeciez umiera biedny chlopak, taki chory a jak ja choruje to oczywiscie przesadzam, bo przeciez ja nie moge byc tak po prostu chora. za to on - oczywicie. jeszcze raz jeknie, ze nie mzoe sie ruszyc, ze go wszystko boli, ze ma katar i goraczke to normalnie pojde spac do rodzicow...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:40   #3345
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Oooo, no każdemu prędzej czy później łapią chyba
3 rzeczy:
kopia dowodu osobistego
ksero orderu, przetłumaczone przez Ciebie (z wartościami kosmetyków)
ksero tego zawiadomienia co dostałaś.
I czekasz na paczuchę
Będę trzymac kciuki żeby Ci się akcja odchudzanie powiodła
to pierwsza osobiście zamawiana paczka była a tak chciałam żeby Mama dostała pudełeczko z fioletową wstążeczką
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:27   #3346
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dobry

Zdaję relację z masełka Eveline sezamowego: konsystencja super(nie za gęsta, nie za tłusta, łatwo rozsmarować masło na skórze), zapach przyjemny, ale ciężki do zidentyfikowania(jakieś roślinno-perfumowe nuty wyczuwam, ale za Chiny nie wiem czym to pachnie ), zapach jest delikatny, ale jak rano wstałam to jeszcze czułam go na skórze. Nawilżenie dobre, skóra miękka i gładka. Masełko też lekko ją natłuszcza, ale nie ma uczucia lepkości czy smalcu na skórze.
Ogólnie: jestem na tak


Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
no właśnie ze mną to jest taki mały "problem", że ja się takimi rzeczami wcale nie stresuję... stres mimo wszystko powoduje, że sie zabiera do pracy, a ja potrafie sobie siedziec na lajcie i sie nie przejmowac, co wcale nie jest dobre...
teraz na przyklad powinnam sie uczyc, bo malutko czasu zostalo, a ja siedze na wizażu...
Kurczę, a ja to się z kolei potrafię takimi rzeczami tak zestresować, że cała się zaczynam trząść jak galaretka

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Może apteka, w której kupowałas przechowywała go w złych warunkach albo hurtownia.
Kupiłam go w SP, w zestawie z balsamem po opalaniu Może tam go źle przechowywali, nie wiem

W ogóle dziś jadąc na uczelnię muszę iść i kupić jakiś krem, bo mi się kończy Garnier dla wrażliwców Używałam go(od początku jak kupiłam) prawie codziennie na dzień i na noc i już wyciskuję resztki. Poszukam Ziaji Calmy biolipidowej w SP(oby mieli ) a dodatkowo skuszę się chyba na ten mus nawilżający Design Your Style, bo nawet fajny mi się wydaje po zużyciu próbki.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:36   #3347
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobry

Zdaję relację z masełka Eveline sezamowego: konsystencja super(nie za gęsta, nie za tłusta, łatwo rozsmarować masło na skórze), zapach przyjemny, ale ciężki do zidentyfikowania(jakieś roślinno-perfumowe nuty wyczuwam, ale za Chiny nie wiem czym to pachnie ), zapach jest delikatny, ale jak rano wstałam to jeszcze czułam go na skórze. Nawilżenie dobre, skóra miękka i gładka. Masełko też lekko ją natłuszcza, ale nie ma uczucia lepkości czy smalcu na skórze.
Ogólnie: jestem na tak
Ehh, czyli nie pozostaje mi nic innego niż polatać po Warszawie w poszukiwaniu tego masełka Właśnie czegoś takiego potrzebuję, nie za tłustego ale żeby też nie wysuszało. Widzę że z odwyku nici choć kolejne smarowidło do ciała jest mi naaaaprawdę niepotrzebne
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:40   #3348
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ziz: to ja muszę się rozglądnąć za nim. A masz moze porównanie do emlusji 50+ Avene??

Karolinko: dziękuję za słowa rozsądku
Mam na liście te 2 olejki do mycia, bo ja nie moge się zdecydować - nie wiem który bym wolała - napewno chce oba, ale nie wiem który wziąć jako pierwszy
Moje zamówienie to jeszcze odległa sprawa, bo mam sporo żeli do zuzycia.
W sumie mogłabym narazie olejków do mycia nie zamawiać, ale bardziej by się przesyłka opłacał bo tak czy siak jest 10 zł

Ja mam taką chcicę na ten rozświetlaczo-brązer ID ale u mnie nigdzie nie ma


Karolina, True - butki wydają sie wygodne Podobają mi sie takie powycinane z boku Mam jedne na obcasie ale zabudowane z jednej strony i strasznie je lubię

Nadal szukam kozaków

dzis powinna przyjść paczka z Avonu a w niej dla mnie m.in krem i scrub do stóp z nowej sezonówki FW i maseczka Planet Spa Marokańska Róża - oj będzie dzis wielkie testowanie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 08:14   #3349
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

dzien dobry zaraz jadę do Łodzi do Makro.. nie wiem po co ja się tam pcham z rodzicami, chyba dla towarzystwa
jeszcze się nie odchudzam, bo idę dzisiaj z TŻtem na kolację sądzę, że ostatnią wspólną... pewnie będzie mi smutno, ale czuję, że tak będzie najlepiej.. przynajmniej dla mnie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 08:16   #3350
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ehh, czyli nie pozostaje mi nic innego niż polatać po Warszawie w poszukiwaniu tego masełka Właśnie czegoś takiego potrzebuję, nie za tłustego ale żeby też nie wysuszało. Widzę że z odwyku nici choć kolejne smarowidło do ciała jest mi naaaaprawdę niepotrzebne
Myślę, że warto się skusić Wg. mnie to masełko bije na głowę nawet Ziajowe, choć te z Ziaji łatwiej znaleść w drogeriach. Ja na pewno nie poprzestanę na tym sezamowym, kupię chyba po kolei wszystki rodzaje

Hosenko to ja proszę o relację z nowych FW Kusi mnie scrub, ale wolę poczekać na jakieś opinie. Narazie z obecnego kataloggu tylko mamie zamawiam zestaw Solutions z kremem, żelem pod oczy i tą opaską na głowę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 08:24   #3351
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666;9294973
[COLOR=teal
Hosenko to ja proszę o relację z nowych FW Kusi mnie scrub, ale wolę poczekać na jakieś opinie. Narazie z obecnego kataloggu tylko mamie zamawiam zestaw Solutions z kremem, żelem pod oczy i tą opaską na głowę.[/COLOR]
Napewno zdam relacje
Scrub obmacywałam w biurze Avonu i jest on dosyć gęsty - mam nadzieje ze będzie lepszy niż arbuzowy, choć i tak lubiłam masować nim stópki


Adrijah:
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 09:32   #3352
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zdaję relację z masełka Eveline sezamowego: konsystencja super(nie za gęsta, nie za tłusta, łatwo rozsmarować masło na skórze), zapach przyjemny, ale ciężki do zidentyfikowania(jakieś roślinno-perfumowe nuty wyczuwam, ale za Chiny nie wiem czym to pachnie ), zapach jest delikatny, ale jak rano wstałam to jeszcze czułam go na skórze. Nawilżenie dobre, skóra miękka i gładka. Masełko też lekko ją natłuszcza, ale nie ma uczucia lepkości czy smalcu na skórze.
Ogólnie: jestem na tak
A ja właśnie znam ten zapach skądś i też nie mogę skojarzyć skąd. Z kolei moje wrażenia są takie, że rano już zapachu na skórze nie czuję i rano po nawilżeniu śladu już nie ma. Ogólnie fajne, ale mnie na razie nie powaliło.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
jeszcze się nie odchudzam, bo idę dzisiaj z TŻtem na kolację sądzę, że ostatnią wspólną... pewnie będzie mi smutno, ale czuję, że tak będzie najlepiej.. przynajmniej dla mnie
Na pewno będzie smutno, ale widzę, że sama wiesz, że dobrze robisz. Trzymam kciuki i ściskam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 10:14   #3353
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Hosenko ja chcę właśnie żeby było to coś gęstego i gruboziarnistego, bo moje stopy są teraz w niego gorszej kondycji(zaczyna się okres chodzenia w grubych skarpetach i kozakach).

ice pewnie dużo zależy od skóry, ja mam na ciele normalną i mi nawet zwykłe tanie balsamy np. z Avonu nawilżają skórę a co dopiero masła Po masłach to mam super nawilżoną i gładką skórę.

adrijah Wiem, że będzie to trudne, ale myślę, że tak będzie lepiej dla Was.


A ja się szykuję na uczelnię powoli. Po drodze skoczę do tego SP po jakiś krem i do Cubusa, bo podobno są tam szare rurki Zajrzę wieczorem, miłego dnia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 10:47   #3354
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
kupilam baterie do lapa na allegro i jestem o stowke lzejsza
do tego TZ sie rozchorwal, i jak to przy chorych facetach bywa - zyc sie odechciewa. no bo on przeciez umiera biedny chlopak, taki chory a jak ja choruje to oczywiscie przesadzam, bo przeciez ja nie moge byc tak po prostu chora. za to on - oczywicie. jeszcze raz jeknie, ze nie mzoe sie ruszyc, ze go wszystko boli, ze ma katar i goraczke to normalnie pojde spac do rodzicow...
O Chryste, skąd ja to znam to jest chyba jakiś specjany gen.
Ale oficjalnie to przeciez faceci są silni, a kobiety taaakie słabe
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
to pierwsza osobiście zamawiana paczka była a tak chciałam żeby Mama dostała pudełeczko z fioletową wstążeczką
Mnie złapali chyba ze 3 razy paczkę, raz obwiązali spowrotem wstażeczką, a 2 razy włożyli ja do środka
Tylko wyslij te dokumenty poleconym, priorytetem i najlepiej za potwierdzeniem odbioru.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam taką chcicę na ten rozświetlaczo-brązer ID ale u mnie nigdzie nie ma


Karolina, True - butki wydają sie wygodne Podobają mi sie takie powycinane z boku Mam jedne na obcasie ale zabudowane z jednej strony i strasznie je lubię

Nadal szukam kozaków
No patrz, aja się próbuję oprzeć temu rozświetlaczowi i palecie cieni i normalnie z każdej strony mnie atakują, gdzie nie pójdę to są
Te butki, które kupiłas stranie podobają mi się do jeansów
A kozaków tez nie mam i jeszcze nie szukałam. Ciocia miała ze mną pojechać do koleżanki, która ma sklep z (podobno) fajnymi i orginalnymi butami. I jakoś nie możemy się umówić.
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
dzien dobry zaraz jadę do Łodzi do Makro.. nie wiem po co ja się tam pcham z rodzicami, chyba dla towarzystwa
jeszcze się nie odchudzam, bo idę dzisiaj z TŻtem na kolację sądzę, że ostatnią wspólną... pewnie będzie mi smutno, ale czuję, że tak będzie najlepiej.. przynajmniej dla mnie
Będzie dobrze, nie pękaj. Pamiętaj jesteśmy z Tobą, będziemy Ci telepatycznie dodawać sił
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 11:35   #3355
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Daria trzymam kciuki

tru w takich sytuacjach cieszy mnie, że do mnie odzywa się UC Bytom, do nich przynajmniej trzeba wysłać jedynie potw. złożenia zamówienia i to w dodatku mailem

ice ja efekt nawilżenia zauważyłam przy masełku sezamowym po kilku dniach, początkowo wydawało mi się słabe, ale teraz skóra jest bardzo gładka, miękka i czuję, że nie brakuje jej nawilżenia
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 11:50   #3356
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
tru w takich sytuacjach cieszy mnie, że do mnie odzywa się UC Bytom, do nich przynajmniej trzeba wysłać jedynie potw. złożenia zamówienia i to w dodatku mailem
Fakt, mailem byłoby 100 razy wygodniej..no, ale przynajmniej szybko działają, nie mogę narzekać
Edit-No proszę, rok akademicki sie zaczął i od razu spokojniej w wątku. Wcześniej nie mogłam za wami nadążyć

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2008-10-10 o 13:11
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:24   #3357
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Iso, dziś postaram się wrzucić zdjęcie
Zaciekawiłaś mnie tym masłem sezamowym Kurczę, poszukuję czegoś co będzie miało konsystencję, zapach i właściwości maseł Body Shopu do skóry suchej, ale będzie 2 razy tańsze Kakaowe masło BS jest takie cudowne, że mam ochotę mruczeć podczas wmasowywania go w skórę Ale ta cenaaaa...
Kakowe Ziaji nie do końca mi pasuje. Jakieś takie maziowate jest.

Jestem na odwyku od zakupów perfumeryjnych, ale właśnie spływają do mnie cudeńka kliknięte jeszcze przed odwykiem Duuuża flacha L de Lolita (4 już ), odlewki Prady Intense i Miami Glow... Czekam jeszcze na paczkę z Luckyscentu gdzie będzie moje Serendipitous oraz między innymi sakwa próbek Farmazia Annunziata. No i jeszcze set próbek Etat Libre d'Orange ma dojść...

Dzwoniłam do mamy do domu z pytaniem czy przyszło coś do mnie Są przesyłki - sztuk dwie. Czy to szampon i odżywka Aussie oraz EDP i czyste perfumy Dior Addict... ? Za 2-3 godziny będe wiedzieć.

I tak sobie odwykam

O słuchajcie, muszę Wam koniecznie zachwalić peeling z mikrogranulkami Ziaja Pro (kupowany na A.) Po prostu totalny bajer za grosze
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:24   #3358
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
O Chryste, skąd ja to znam to jest chyba jakiś specjany gen.
Ale oficjalnie to przeciez faceci są silni, a kobiety taaakie słabe
chyba faktycznie to jakis zmutowany gen nie wierze, ze stary chlop taka szopke potrafi odstawic juz mu powiedzialam, ze jak chce chorowac to niech sie sam soba zajmuje, ja do tego reki nie przyloze
kiedy mialam straszne zapalenie krtani w wakacje to mnie wysmial, no bo kto to widzial chorowac w wakacje powiedzial, zebym nie udawala, wziela sie w garsc. no i przyszla koza do woza, szczelilam mu taka sama mowe
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:33   #3359
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

YourAngel,
My tu miałyśmy faze na Ziaje Pro
Mi jeszcze nie przeszła. Musze miec po kazdym produkcie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:37   #3360
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
YourAngel,
My tu miałyśmy faze na Ziaje Pro
Mi jeszcze nie przeszła. Musze miec po kazdym produkcie
Ja mam tylko peeling i rozjaśniający krem pod oczy. Coś jeszcze jest warte uwagi ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.