Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 08:21   #3451
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Wróciłam przed 23 , bo wesele zaczęło się bardzo wcześnie (ok.16.30 byliśmy już na sali weselnej), a ja bawiłam się średnio...
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:34   #3452
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Snow będę chciała przy najbliższych aptecznych zakupach poprosić o próbkę tego kremuMogłabyś coś o nim napisać?Jaka konsystencja,nawilżanie,c zy się lepi itd?
Po dwukrotnym użyciu mogę napisać, że ma taką "wodną konsystencję" tzn. ja czuję, jak woda z niego wnika w mój naskórek i to jest fantastyczne uczucie. Wydaje się lekki, ale fajnie nawilża, w ogóle się nie lepi, ma ładny, delikatny zapach.
Gdyby nawilżanie wydawało mi się kiepskie, to bym nie kupiła

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ooo, i jak Ci się podobają te maski ?

Ja mam próbki Riche i Legere, ale jeszcze nie używałam. A kupowałaś przez net? Jakie miniprodukty dostałaś ?
Mnie nawet ostatnio korci, żeby sobie coś kupić, ale nie wiem co Chyba wyrzuty sumienia nie dałyby mi spokoju, gdybym kupiła coś co jest mi zbędne.
Tzn. maskę oczyszczającą użyłam Nuxe, tylko uspokajająca Ziaji. Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję, trzymałam ją ok. 25 minut i potem zmyłam przy pomocy wody termalnej. Niestety nie dostrzegłam zaniku zaczerwienień, ale skóra była gładka i miękka. Dam jej jeszcze szansę

Kupowałam w stacjonarnej - zapłaciłam 53 zł, ale nic więcej nie chciałam kupować, więc w aptece internetowej wyszłoby na to samo, a gratis dostałam żel Toleriane pełnowymiarowy i miniprodukty: mleczko Iso-Urea, mleczko Lipikar, mleczko do demakijażu, 2x Hydreane Legere, Effaclar M, Nutritic 2,5%.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:38   #3453
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Snow, wow, pierwszy raz spotkałam się z tym, że dostaje się tyle miniproduktów w aptece stacjonarnej
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:43   #3454
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, wow, pierwszy raz spotkałam się z tym, że dostaje się tyle miniproduktów w aptece stacjonarnej
No ja też się raczej nie spotykam, myślę, że to w związku z tym, że były dermokonsultacje LRP i ta promocja z gratisowym produktem przy zakupie 2 kosmetyków (jeśli się kupiło Hydreane tylko, to dostawało się krem do rąk, jak dwa kosmetyki, to można było wybrać czy krem do rak, czy prdukt oczyszczający).

Pani już na odchodnym rzuciła "dam pani jeszcze miniprodukty, one się zawsze przydają" i taką pełną garść do torebeczki mi wrzuciła
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:43   #3455
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Umieram

Na imprezie było fajnie ale przyczepił się do mnie jeden gościu i nie umiałam go spławić.
Na dodatek zgubiłam klucze z mieszkania i już całkiem straciłam głos
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:45   #3456
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kupowałam w stacjonarnej - zapłaciłam 53 zł, ale nic więcej nie chciałam kupować, więc w aptece internetowej wyszłoby na to samo, a gratis dostałam żel Toleriane pełnowymiarowy i miniprodukty: mleczko Iso-Urea, mleczko Lipikar, mleczko do demakijażu, 2x Hydreane Legere, Effaclar M, Nutritic 2,5%.
Snow, a w której aptece kupowałaś i czy promocja będzie jeszcze w poniedziałek?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:49   #3457
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Snow, a w której aptece kupowałaś i czy promocja będzie jeszcze w poniedziałek?
DGA w Arkadach Wrocławskich, wydaje mi się, że dermokonsultacje były tylko od piątku do niedzieli, ale do kiedy obowiązuje promocja to nie wiem. Pewnie jak zadzwonisz to Ci powiedzą
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 08:54   #3458
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
DGA w Arkadach Wrocławskich, wydaje mi się, że dermokonsultacje były tylko od piątku do niedzieli, ale do kiedy obowiązuje promocja to nie wiem. Pewnie jak zadzwonisz to Ci powiedzą
Dzięki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:55   #3459
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Po dwukrotnym użyciu mogę napisać, że ma taką "wodną konsystencję" tzn. ja czuję, jak woda z niego wnika w mój naskórek i to jest fantastyczne uczucie. Wydaje się lekki, ale fajnie nawilża, w ogóle się nie lepi, ma ładny, delikatny zapach.
Gdyby nawilżanie wydawało mi się kiepskie, to bym nie kupiła
Dziękuję za odp W takim razie poproszę o próbki,ale jednak wydaje mi się,że to nie to czego szukam Tzn. nie na tę porę,bo nawilżenie,brak lepienia i świecenia daje mi żel hialuronowy,ale na zimę nie będzie się nadawał,nie da sobie rady z mrozem Muszę więc poszukać czegoś treściwszego a zarazem nie tłustego

Specjalnie wstałam dziś wcześniej, żeby normalnie zjeść śniadanie a nie jak zawsze w weekend w porze obiadu a tu zonk i brak pieczywa,bo Tata,który miał kupić szwęda się po tych swoich wystawachNie mam więc wyjścia i zajadam serniczek
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 09:05   #3460
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp W takim razie poproszę o próbki,ale jednak wydaje mi się,że to nie to czego szukam Tzn. nie na tę porę,bo nawilżenie,brak lepienia i świecenia daje mi żel hialuronowy,ale na zimę nie będzie się nadawał,nie da sobie rady z mrozem Muszę więc poszukać czegoś treściwszego a zarazem nie tłustego
Ja mam zamiar używać go na noc, także może mnie chronić co najwyżej przed kaloryferem
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:15   #3461
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja tego 35 używam na ciało. A raz na 2 tyg na czoło i boki twarzy, ale na max 5 min.

Jeżeli chodzi o przyjemność używania... osobiście wolę bardziej kwas 35% clareny, ale biorąc pod uwagę, że używam go na ciało.. bym zbankrutowała. Bo: ziaja 250ml - 120zł, clarena 10ml (dziesięć) - 49zł
Ach więc to takie zastosowanie. Jestem kompletnie nieobeznana ze złuszczaczami na ciało Czy mogłabym prosićo jakieś minimalne przybliżenie tematu ? Aplikujesz na zwilżoną czy suchą skórę ciała? Jak długo trzymasz? Jakie efekty ?
:d

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Przyznam, że jestem zadowolona z takiego stanu rzeczy
Sis, właśnie obejrzałam zbiorek kolorówki. Jedno słowo - piękny. O, i jeszcze jedno Zazdroszczę jakichś 50%, które widziałam...

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Po drodze, wstąpiłam do hurtowni fryzjerskiej i kupiłam profesjonalną farbę do włosów w kolorze jasny popielaty blond, ufarbowałam włoski i wyszedł mi taki śliczny kolorek
Farba jest cudna, pokryła mi włosy tak super że: mam zniwelowane odrosty i pozostał balejaż z jasnymi pasemkami a całość jest właśnie taka popielato blond
Vibesko,
Wrzuciłabys fotkę ? Jestem maniaczką farbowania...
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja 6 dzień z rzędu spędzę na uczelni Muszę posiedzieć trochę w czytelni W tym tygodniu mam już kartkówki, testy no koszmar. (...)
Nosku, trzymaj się
Musisz to przemyśleć To przede wszystkim fajny kapitał na przyszłość, ale nic nie może być kosztem zdrowia i totalnego wykańczania się

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam PI Jutro testy
Jako perfumaniaczka interpretuję ten skrót jako Pi Givenchy albo Pradę Intense
Co to jest tak naprawdę... ?


Trochę cera mi się pochorowała Źle sypiam więc straszę cieniami pod oczami i szarym kolorytem skóry. Ratuję się oczywiście kolorówką, ale mimo wszystko zastanawiam się nad inwestycją w jakiś przyzwoity krem pod oczy... Od kilku dni działam znowu całą serią zapisaną przez dermatologa i wczoraj cierpiałam przez diabelnie piekący Elidel Niby dla cery atopewj, łagodzący itd a mając go na buzi czuję jakby ktoś mi chlusnął w twarz wrzątkiem
Na szczęście wczoraj był długi wypad na motor więc ten pęd chłodnego powietrza działał na mnie lepiej niż fantastycznie

Wrzucam obiecane zdjęcia, które planowałam wrzucić już wczoraj. Jednak cały dzień był dość aktywny i nijak nie dało rady. To moja aktualna siwizna...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02715.jpg (92,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02718.jpg (94,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02699.jpg (74,3 KB, 25 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 10:17   #3462
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

mnie sie dzis troche zaspalo i ciagle latam po domu to szuakjac kluczykow do samochodu, to kluczy do domu w szpitalu mam byc za jakies 15 minut ale nie zdaze

odbieramy dzis siostre z mala, rodzice beda mieli wesolo przez jakis tydzien, dopoki nie przyjedzie szwagier i calej trojcy swietej nie zabierze zastanawiam sie tylko, gdzie je zabierze bo tak mi sie cos o uszy obilo, ze do konca roku zostaja w polsce. hmmmm.


Aniolku
PI to skort od Platinum Illuminator EL - rozswietlacz [my tu mamy okresowe fazy na roze, rozswietlacze, brazery ]. kolor wlosow bardzo ladny ja sie zbieram do rozjasniania od miesiecy i jakos nie moge dojsc do mojej fryzjerki nie po drodze mi zupelnie
mnie sie marzy taki bardzo jasny, slomkowy blond. taki, jaki mialam na lepetynie dziecieciem bedac
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:29   #3463
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może pędzel do różu Sephory, ale ten zaokrąglony?
Mam ścięty do różu i bardzo go lubię, ale coś mi ostatnio odbiło i stwierdziłam, że tamten płaski jest mi niezbędny No i tak dumam, czy fajnie się nim modeluje?
Czytałam opnie na kwc, ale jeżeli któraś z Was może mi coś jeszcze o nim powiedzieć, a najlepiej porównać ze skośnym to byłabym wdzięczna
W ogóle to mam kryzys jeżeli chodzi o bladą cerę
Nigdy nie miałam tego problemu, latem się nie brązowiłam, a teraz tak buro na polu i jakoś tak no... Zwątpiłam w piękno mojej alabastrowej skóry.
Rozświetlacze, róże to moja codzienność wiadomo ale brak możliwości dobrania sobie jakiegokolwiek podkładu dobija na dłuższą metę ehhh.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:32   #3464
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Vibesko,
Wrzuciłabys fotkę ? Jestem maniaczką farbowania...
Nosku, trzymaj się
Musisz to przemyśleć To przede wszystkim fajny kapitał na przyszłość, ale nic nie może być kosztem zdrowia i totalnego wykańczania się

[/SIZE][/FONT] Jako perfumaniaczka interpretuję ten skrót jako Pi Givenchy albo Pradę Intense
Co to jest tak naprawdę... ?


Trochę cera mi się pochorowała Źle sypiam więc straszę cieniami pod oczami i szarym kolorytem skóry. Ratuję się oczywiście kolorówką, ale mimo wszystko zastanawiam się nad inwestycją w jakiś przyzwoity krem pod oczy... Od kilku dni działam znowu całą serią zapisaną przez dermatologa i wczoraj cierpiałam przez diabelnie piekący Elidel Niby dla cery atopewj, łagodzący itd a mając go na buzi czuję jakby ktoś mi chlusnął w twarz wrzątkiem
Na szczęście wczoraj był długi wypad na motor więc ten pęd chłodnego powietrza działał na mnie lepiej niż fantastycznie

Wrzucam obiecane zdjęcia, które planowałam wrzucić już wczoraj. Jednak cały dzień był dość aktywny i nijak nie dało rady. To moja aktualna siwizna...
Piękny kolor
Bardzo mi się podoba
Ja właśnie wymyłam włosy po imprezie i siedzę z maską, ale wrzucę jakieś foty jak wysuszę

Biedactwo, ja też zimą cierpię na atopowe zapalenie skóry.
Rok temu już byłam tak zdesperowana że kupiłam chyba 15 maści i kremów w ciągu tygodnia, nie pomagało nic ....
Aż pani w aptece doradziła mi Emolium Krem Specjalny i dopiero on przyniósł mi ukojenie
Może warto spróbować ?



Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mnie sie dzis troche zaspalo i ciagle latam po domu to szuakjac kluczykow do samochodu, to kluczy do domu w szpitalu mam byc za jakies 15 minut ale nie zdaze

odbieramy dzis siostre z mala, rodzice beda mieli wesolo przez jakis tydzien, dopoki nie przyjedzie szwagier i calej trojcy swietej nie zabierze zastanawiam sie tylko, gdzie je zabierze bo tak mi sie cos o uszy obilo, ze do konca roku zostaja w polsce. hmmmm.


Aniolku
PI to skort od Platinum Illuminator EL - rozswietlacz [my tu mamy okresowe fazy na roze, rozswietlacze, brazery ]. kolor wlosow bardzo ladny ja sie zbieram do rozjasniania od miesiecy i jakos nie moge dojsc do mojej fryzjerki nie po drodze mi zupelnie
mnie sie marzy taki bardzo jasny, slomkowy blond. taki, jaki mialam na lepetynie dziecieciem bedac
Ojejku, taką maleńką istotkę fajnie mieć w domu
Przyznam że troszkę zazdroszę ....
I samą mnie to dziwi niemożliwie bo .... bo ja za dziećmi nieprzepadam...
I bronię się rękami i nogami przed uczuciami macierzyńskimi... a tu nagle coś zaczyna się przełamywać ??


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp W takim razie poproszę o próbki,ale jednak wydaje mi się,że to nie to czego szukam Tzn. nie na tę porę,bo nawilżenie,brak lepienia i świecenia daje mi żel hialuronowy,ale na zimę nie będzie się nadawał,nie da sobie rady z mrozem Muszę więc poszukać czegoś treściwszego a zarazem nie tłustego

Specjalnie wstałam dziś wcześniej, żeby normalnie zjeść śniadanie a nie jak zawsze w weekend w porze obiadu a tu zonk i brak pieczywa,bo Tata,który miał kupić szwęda się po tych swoich wystawachNie mam więc wyjścia i zajadam serniczek
Mniam serniczek, narobiłaś mi ochoty

Ja się wykąpałam, zrobiłam peeling twarzy, teraz siedzę z maską na twarzy i na włosach.
Musiałam jakoś się ogarnąć.
Wieczorem idę do tego klubu, może ktoś te klucze znalazł, może ktoś je tam zostawił ...
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:47   #3465
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Aniolku PI to skort od Platinum Illuminator EL - rozswietlacz [my tu mamy okresowe fazy na roze, rozswietlacze, brazery ]. kolor wlosow bardzo ladny ja sie zbieram do rozjasniania od miesiecy i jakos nie moge dojsc do mojej fryzjerki nie po drodze mi zupelnie
mnie sie marzy taki bardzo jasny, slomkowy blond. taki, jaki mialam na lepetynie dziecieciem bedac
Aaaaa O Platinum Illuminatorze słyszałam a jakże

Dziękuję
Powiem Ci szczerze, że ja boję się zarówno farbowania jak i rozjaśniania u fryzjera. Używa się tam diabelnie mocnych farb, które służą do pokrywania siwych włosów itd a to przekłada się na późniejszą kondycję włosów. A kosztuje to fortunę. Na farbowaniu u fryzjera byłam dwa razy w życiu - za pierwszym razem zapłaciłam 150zł (2,5 godziny siedzenia w fotelu a rezultat to żółte włosy podczas gdy chciałam biel Gwen Stefani ) a za drugim razem 230zł (2 godziny siedzenia w fotelu, ale wtedy celem było wywabienie z moich włosów brązowego pigmentu z poprzedniej farby i byłam zadowolona).
Marketowe farby są naprawdę o niebo lepsze. Wystarczy minimum wprawy, inwestycja w farbę Garnier Nutrisse albo L'oreal Recital Preference i jest bajka

Przynajmniej takie jest moje zdanie

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może pędzel do różu Sephory, ale ten zaokrąglony?
Mam ścięty do różu i bardzo go lubię, ale coś mi ostatnio odbiło i stwierdziłam, że tamten płaski jest mi niezbędny No i tak dumam, czy fajnie się nim modeluje?
Czytałam opnie na kwc, ale jeżeli któraś z Was może mi coś jeszcze o nim powiedzieć, a najlepiej porównać ze skośnym to byłabym wdzięczna
Zgłaszam się

Ten skośny jest o niebo lepszy od tego płaskiego (kociego języka ). Zdecydowanie lepiej się nim modeluje a samo malowanie jest sprawniejsze - na pędzel nabiera się więcej różu.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Piękny kolor
Bardzo mi się podoba
Ja właśnie wymyłam włosy po imprezie i siedzę z maską, ale wrzucę jakieś foty jak wysuszę

Biedactwo, ja też zimą cierpię na atopowe zapalenie skóry.
Rok temu już byłam tak zdesperowana że kupiłam chyba 15 maści i kremów w ciągu tygodnia, nie pomagało nic ....
Aż pani w aptece doradziła mi Emolium Krem Specjalny i dopiero on przyniósł mi ukojenie
Może warto spróbować ?
Bardzo dziękuję
Na Twoje foty czekam z niecierpliwością

Wiesz, całe szczęście nie mam skóry utopwej. Uf. Mój profesor dermatolog (absolutnie cudowny specjalista) zapisał mi Elidel jako jeden z kilku produktów do pielęgnacji. Oprócz Differinu, Duacu, Atodermu z cynkiem oraz Lubexu Od roku nie wiem co to wysyp pryszczy, ale mimo wszystko czasem moja skóra się męczy i buntuje Stres i przemęczenie działa mi destrukcyjnie na kondycję skóry

Kurczę, bardzo współczuję przejść
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:55   #3466
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może pędzel do różu Sephory, ale ten zaokrąglony?
Mam ścięty do różu i bardzo go lubię, ale coś mi ostatnio odbiło i stwierdziłam, że tamten płaski jest mi niezbędny No i tak dumam, czy fajnie się nim modeluje?
Czytałam opnie na kwc, ale jeżeli któraś z Was może mi coś jeszcze o nim powiedzieć, a najlepiej porównać ze skośnym to byłabym wdzięczna
W ogóle to mam kryzys jeżeli chodzi o bladą cerę
Nigdy nie miałam tego problemu, latem się nie brązowiłam, a teraz tak buro na polu i jakoś tak no... Zwątpiłam w piękno mojej alabastrowej skóry.
Rozświetlacze, róże to moja codzienność wiadomo ale brak możliwości dobrania sobie jakiegokolwiek podkładu dobija na dłuższą metę ehhh.
ja mam uwielbiam ten pędzelek, nie wyobrażam sobie modelowania bez niego
to taki przyjemny "języczek" używam go jakby lizał mnie kot czy coś czasem wystarczy jedno przejechanie po policzku i już jestem zrobiona fajnie się nim stopniuje efekt, jest bardzo delikatny

blada skóra jest śliczna zawsze podziwiam
kłopot z podkładem to faktycznie katorga
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
odbieramy dzis siostre z mala, rodzice beda mieli wesolo przez jakis tydzien, dopoki nie przyjedzie szwagier i calej trojcy swietej nie zabierze zastanawiam sie tylko, gdzie je zabierze bo tak mi sie cos o uszy obilo, ze do konca roku zostaja w polsce. hmmmm.
fajnie mieć taką małą istotkę w domu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:00   #3467
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Oj, ja znowu tego "języczka" szczerze nie cierpię. Róż czy rozświetlacz fatalnie się przez niego rozkłada, bardzo punktowo, robi plamę różu albo grubą plamę rozświetlacza. Wolę jednak skośny pędzel
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:05   #3468
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja mam uwielbiam ten pędzelek, nie wyobrażam sobie modelowania bez niego
to taki przyjemny "języczek" używam go jakby lizał mnie kot czy coś czasem wystarczy jedno przejechanie po policzku i już jestem zrobiona fajnie się nim stopniuje efekt, jest bardzo delikatny
blada skóra jest śliczna zawsze podziwiam
kłopot z podkładem to faktycznie katorga
fajnie mieć taką małą istotkę w domu
To teraz mam zagwostkę 1:1
Ja swoją porcelanową cerę uwielbiałam przez ładnych parę lat, ale kiedy najjaśniejsze podkłady z wysokopółkowców wyglądają na twarzy jak brązery, to mam ochotę się trochę przyciemnić chociaż do stopnia "herbatnika"
Ten koci języczek fajnie wygląda, ale zastanawiam się jak można nim operować? Nie wiem czy bym potrafiła się nim porządnie wyróżować

Edycja- widzę, że agnieska wspomniała właśnie o moich obawach (że plamy, źle rozprowadza itd).
Przy okazji, ma ktoś w swoich zbiorach może te obrazki z modelowania twarzy?
Miałam na dysku i usunęłam przez przypadek, a nie mogę znaleźć w wątku jak na złość. Pamiętam, że rzyrafka chyba wklejała ostatnio nawet
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:05   #3469
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja mam uwielbiam ten pędzelek, nie wyobrażam sobie modelowania bez niego
to taki przyjemny "języczek" używam go jakby lizał mnie kot czy coś czasem wystarczy jedno przejechanie po policzku i już jestem zrobiona fajnie się nim stopniuje efekt, jest bardzo delikatny
Ja też mam ten płaski,ale ciągle chodzę wokół skośnego. W ogóle mogliby rzucić promocją 2+1 to kupiłabym kilka pędzelków

A mala istotka jest fajna dopoki nie zacznie plakac
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 11:11   #3470
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, wow, pierwszy raz spotkałam się z tym, że dostaje się tyle miniproduktów w aptece stacjonarnej

mnie ostatnio bardzo pozytywnie Sephora zaskoczyła fakt, nie byłam sama, tylko z Tatą. Wydaliśmy niecałe 40zł i dostałam miniaturkę ich tuszu pogrubiającego (dzisiaj testy ) i próbkę perfum na ogół choćbym 200zł wydała, ledwie marną próbeczkę np podkładu dostaję (i to w kolorze hebanu ) albo i nie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:21   #3471
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice a to biedny kolega, tak się pochorował
Jego strata.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może pędzel do różu Sephory, ale ten zaokrąglony?
Mam ścięty do różu i bardzo go lubię, ale coś mi ostatnio odbiło i stwierdziłam, że tamten płaski jest mi niezbędny No i tak dumam, czy fajnie się nim modeluje?
Czytałam opnie na kwc, ale jeżeli któraś z Was może mi coś jeszcze o nim powiedzieć, a najlepiej porównać ze skośnym to byłabym wdzięczna
Ja go mam i uwielbiam, nawet chyba bardziej mi się podoba niż ten skośny pędzel, bo mam jeden i drugi. Dobrze rozprowadza róż, nie robi plam, bardzo łatwo nim operować. Do rozświetlaczy w ogóle jest bajeczny. Ja go lubię szczególnie używać do miękkich róży, do twardszych wybieram skośny, bo jest bardziej zbity i gęsty, a ten okrągły jest miększy i delikatniejszy. Bajeczny po prostu.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że ja boję się zarówno farbowania jak i rozjaśniania u fryzjera. Używa się tam diabelnie mocnych farb, które służą do pokrywania siwych włosów itd a to przekłada się na późniejszą kondycję włosów. A kosztuje to fortunę. Na farbowaniu u fryzjera byłam dwa razy w życiu - za pierwszym razem zapłaciłam 150zł (2,5 godziny siedzenia w fotelu a rezultat to żółte włosy podczas gdy chciałam biel Gwen Stefani ) a za drugim razem 230zł (2 godziny siedzenia w fotelu, ale wtedy celem było wywabienie z moich włosów brązowego pigmentu z poprzedniej farby i byłam zadowolona).
Marketowe farby są naprawdę o niebo lepsze. Wystarczy minimum wprawy, inwestycja w farbę Garnier Nutrisse albo L'oreal Recital Preference i jest bajka
Ja też się zgadzam, jak farbowałam całe włosy, to tylko w domu i tylko Recital Preference. Nie były zniszczone, kolor zawsze wychodził bajeczny - równy, lśniący, intensywny. Teraz przestawiłam się na balejaż, więc siłą rzeczy jestem skazana na fryzjera, ale teraz jestem trochę bardziej zadowolona, raz z efektu, bo to co moja fryzjerka robi na mojej głowie, bardzo mi się podoba, dwa z kondycji włosów (ale to też dlatego, że teraz bardziej o nie dbam, no ale mimo wszystko farby jest mniej, no i moja fryzjerka robi balejaż bez owijania folią, więc włosy nie są tak obciążone farbą), trzy ze stanu skóry głowy, bo jednak miewam z nią problemy i sklepowe farby nieco mi ją podrażniały, a balejażu nie robi się od samej skóry głowy. Jedyne co mi się nie podoba, to cena wyjście do fryzjera na balejaż ze strzyżeniem to koszt ok. 200zł, i to tylko dlatego, że po znajomości kasują mnie za włosy "średnie" a nie długie, jakie mam naprawdę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:25   #3472
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Kurcze, teraz to mam jeszcze większy mętlik. Pewnie i tak się skończy na zakupie znając mnie :/
A obrazek z modelowaniem już znalazłam
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:42   #3473
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
mnie ostatnio bardzo pozytywnie Sephora zaskoczyła fakt, nie byłam sama, tylko z Tatą. Wydaliśmy niecałe 40zł i dostałam miniaturkę ich tuszu pogrubiającego (dzisiaj testy ) i próbkę perfum na ogół choćbym 200zł wydała, ledwie marną próbeczkę np podkładu dostaję (i to w kolorze hebanu ) albo i nie
Czy ten tusz to nie przypadkiem Lash Plumper Sephory? Też kiedyś ją dostałam, byłam zachwycona i niedawno kupiłam pełnowymiarowy. Dałabym głowę, że ten w miniaturce był o niebo lepszy...

Nawiasem mówiąc właśnie tym tuszem mam pomalowane rzęsy na wklejonym dziś kilka postów wyżej zdjęciu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też się zgadzam, jak farbowałam całe włosy, to tylko w domu i tylko Recital Preference. Nie były zniszczone, kolor zawsze wychodził bajeczny - równy, lśniący, intensywny.
Ice, a jakich kolorów Recitala używałaś? Ja miałam Stockholm i byłam megazadowlona. Teraz mam popielaty Viking i zastanawiam się czy będzie się mocno spierał W jednej recenzji wyczytałam, że schodził pozostawiając zieloną poświatę

Dziewczyny, czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry, lekki krem pod oczy w akceptowalnej cenie ? Ta rozjaśniająca Ziaja nie radzi sobie z moimi cieniami. Dziś spróbowałam nawet zaaplikować White Lucency Shiseido na noc pod oczy - efekt natychmiastowy niezły, ale na dłuższą metę to za duża inwestycja.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:48   #3474
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Czy ten tusz to nie przypadkiem Lash Plumper Sephory? Też kiedyś ją dostałam, byłam zachwycona i niedawno kupiłam pełnowymiarowy. Dałabym głowę, że ten w miniaturce był o niebo lepszy...

Nawiasem mówiąc właśnie tym tuszem mam pomalowane rzęsy na wklejonym dziś kilka postów wyżej zdjęciu

Ice, a jakich kolorów Recitala używałaś? Ja miałam Stockholm i byłam megazadowlona. Teraz mam popielaty Viking i zastanawiam się czy będzie się mocno spierał W jednej receznji wyczytałam, że schodził pozostawiając zieloną poświatę
Teraz dają chyba miniaturki Atomic Volume, ja przynajmniej taką dostałam. Jeszcze nie testowałam.

Miniaturke Lash Plumper też kiedyś miałam, niby fajny był, ale osypywał się potwornie już po 2-3 tygodniach i strasznie drażnił mi oczy.


Uzywałam (chyba) Island. Nie pamiętam dokładnie, bo od ponad roku już nie farbuję w domu. Na włosach wychodził mi taki świetlisty kolor między jasnym brązem, a ciemnym blondem. Chociaż mój eks docinał mi, że jestem ruda (mam rudofobię po tym jak przez 1,5 roku pozbywałam się rudo-fioletowych resztek i refleksów po farbie w kolorze "czarna wiśnia"), ale to po prostu taki ciepły odcień był.


Ja polecam krem pod oczy Avene, co prawda cieni nim nie zwalczysz, ale bardzo dobrze nawilża i koi okolice oczu, redukuje też opuchnięcia, no i pomaga na zmęczone czy podrażnione oczy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:54   #3475
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Teraz dają chyba miniaturki Atomic Volume, ja przynajmniej taką dostałam. Jeszcze nie testowałam.

Miniaturke Lash Plumper też kiedyś miałam, niby fajny był, ale osypywał się potwornie już po 2-3 tygodniach i strasznie drażnił mi oczy.


Uzywałam (chyba) Island. Nie pamiętam dokładnie, bo od ponad roku już nie farbuję w domu. Na włosach wychodził mi taki świetlisty kolor między jasnym brązem, a ciemnym blondem. Chociaż mój eks docinał mi, że jestem ruda (mam rudofobię po tym jak przez 1,5 roku pozbywałam się rudo-fioletowych resztek i refleksów po farbie w kolorze "czarna wiśnia"), ale to po prostu taki ciepły odcień był.


Ja polecam krem pod oczy Avene, co prawda cieni nim nie zwalczysz, ale bardzo dobrze nawilża i koi okolice oczu, redukuje też opuchnięcia, no i pomaga na zmęczone czy podrażnione oczy.
Reczywiście - teraz nowością jest Atomic Volume więc zapewne to właśnie promują

Poczytam o tym Avene
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:54   #3476
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Czy ten tusz to nie przypadkiem Lash Plumper Sephory? Też kiedyś ją dostałam, byłam zachwycona i niedawno kupiłam pełnowymiarowy. Dałabym głowę, że ten w miniaturce był o niebo lepszy...

Nawiasem mówiąc właśnie tym tuszem mam pomalowane rzęsy na wklejonym dziś kilka postów wyżej zdjęciu
to atomic volume


ex cały czas pisze i pisze zaczynam mieć wyrzuty sumienia bo on mi tak ufał, a ja go zraniłam...
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:58   #3477
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Daria nie miej wyrzutów sumienia, dobrze zrobiłaś, skoro wasz związek się nie układał już tak jak powinien. On to też w końcu zrozumie i się z tym pogodzi, a na razie pewnie liczy na to, ze zmienisz zdanie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:13   #3478
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

uhh.. trzymajcie mnie, bo zabiję własnego brata ledwie zrobiłam bambusowi zdjęcia z zamiarem wrzucenia go na All, młody przyszedł z lizakiem, otworzył sobie bambusa i zaczął patyczkiem ryć w nim wzory

ice no pewnie, że na to liczy.. kilka razy w ciągu godziny powtarza jak mantrę "wróć", "przemyśl to", "zastanów się", "te 16 miesięcy nic dla ciebie nie znaczą?" eh..
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:27   #3479
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
uhh.. trzymajcie mnie, bo zabiję własnego brata ledwie zrobiłam bambusowi zdjęcia z zamiarem wrzucenia go na All, młody przyszedł z lizakiem, otworzył sobie bambusa i zaczął patyczkiem ryć w nim wzory

ice no pewnie, że na to liczy.. kilka razy w ciągu godziny powtarza jak mantrę "wróć", "przemyśl to", "zastanów się", "te 16 miesięcy nic dla ciebie nie znaczą?" eh..
Masz potwora, nie brata.


Myślę, że nie powinnaś na to reagować, ani rozmawiać z nim dopóki nie ochłonie, bo teraz nie zmieni to nic, a będzie tylko Cię namawiał na powrót, może jak już się pogodzi z tym, co się stało, to będzie mu łatwiej zrozumieć dlaczego, co i jak.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:32   #3480
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

zostalam dzis wzieta za corke mojej siostry
wchodzi pielegniarka i mowi z zachwytem: 'alez sie pani te cory udaly. wszystkie trzy.'
ja, siostra i mama mialysmy podobno takie miny a pielegniarka widzac to nieco juz zbita z tropu 'najstarsza to pewnie bedzie pani pomagac, dobrze miec taka pomoc w domu'
po calej serii wyjasnien odparla, ze w zyciu by nie pomyslala, ze mam 22 lata. dala mi maks 16 i dlatego wziela mnie za corke Joaski

co do malej istotki - na szczescie nie bedzie mieszkac ze mna a z rodzicami ja ja bede tylko odwiedzac.
a jaki piekny wozek jej z ojcem kupilismy typowa spacerowka bo nie ma mowy, zeby zapakowac sie z nim do tramwaju/autobusu czy samochodu. ale jest piekny, taki stylowy...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.