Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 22:47   #3961
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Te 3 maseczki też chcę. Moje następne zamówienie apteczne będzie wyglądać chyba tak:
- maseczka Galenic
- maseczka Nuxe nawilżająca
- krem pod oczy Nuxe lub Avene
- filtr Avene
- no i Effaclar jeżeli nie doczekam się efektów stosowania Tamanu...
iceflower i karolinka o jakiej maseczce galenika piszecie tak namiętnie?
może ja tez zechcę?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 00:31   #3962
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bossy, gratulacje Czy to znaczy, że się przeprowadzasz na stałę do Warszawy? A jak z Twoimi studiami ?
Tak, wyprowadzam się Już w poniedziałek. A co do studiów... to zarządzanie to jest chyba jakaś zabawa. Nie podoba mi się kompletnie. Zero powagi.. Może dlatego, że jestem przyzwyczajona do prawa i jego wykładowców to zarządzanie wydało mi się farsą? Zatęskniłam za prawem.. Przenoszę prawo na uczelnię do Wawy

Będą mi potrzebne koleżanki I mam nadzieję, że zgłaszacie się na ochotnika? Warszawskie NK?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 07:14   #3963
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Otóż to, chronię przed zakupem bubla. Wypadło mi to sformułowanie z głowy.
Powinnysmy przyczepic to na górze jako nasze motto przewodnie

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Będą mi potrzebne koleżanki I mam nadzieję, że zgłaszacie się na ochotnika? Warszawskie NK?
No ba


Mam straszny problem z moją skórą Strasznie si łuszczy Zrobiłam wczoraj peeling, wysmarowalam się porządnie balsamem - zobaczymy na ile pomoze. Mam przynajmniej motywację, zeby po kazdym prysznicu się balsamować. W moich zapasach już tylko 2 balsamy

Ponadto dzis odwolali mi pierwsze zajęcia, więc idę dopiero na 12. Tylko szkoda, ze tak późno, bo męczyłam się nad jakims beznadziejnym esejem, ktory na dzis nie jest potrzebny

A tak w ogóle to gdzie jest ta piękna, złota jesień ?? Jest ciemno, strasznie zimno, az się z łóżka nie chce wstawać.

Dziś przy odrobinie weny zrobię przeglad w kosmetykach, bo chyba muszę ruszyć cos z próbkowych zapasów
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 07:23   #3964
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dobry Znów nie spałam w nocy przez ten wiatr
A dziś wstałam przed 8, bo przecież kwalifikacje F1 są i nie mogę opuścić


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chcę nowe perfumy.
Ja też I to bardzo, bardzo, bardzo.
Chcę tego Addicta potestować i kurczę boję się, że mi się spodoba


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A wczoraj zrobiłam sobie maseczkę nawilżającą Avene i jestem zachwycona Zostawiłam na noc a do rana wszystko się pięknie wchłonęło,miałam nawilżoną,gładką buzię i nawet czoło nie było jak zwykle po czymś treściwszym przetłuszczone

Isa trzymam

Kusicie tą maseczką, przydałoby mi się coś takiego, bo nie wiem czy to znów wina ogrzewania centralnego, wiatru i zimna czy może picia Skrzypovity, ale moja cera jest teraz taka sucha Mus Lirene nie nawilża jej dostatecznie, a nawet tłusta Ziaja Calma wchłania się prawie do matu!
Dziś się wymaseczkuję nawilżającą Under 20, mam nadzieję, że coś pomoże.

BTW. Zna któraś z Was może jakiś dobry i nie za drogi spray termoochronny do włosów? Albo coś w tym stylu, co trochę by chroniło włoski przed suszarką.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 08:07   #3965
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Hej
Mam ochotę na coś kosmetycznego

Wczoraj się nawilżałam ale moja skóra jest ściągnięta na wiór, lecę pod prysznic, może się rozbudzę.
I wybalsamuję się wygładzającą niveą
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:19   #3966
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dzień dobry wszystkim
właśnie wstałam i zaczęłam szykować furę jedzenia na wieczór bo goście przychodzą.
wstawiłam pranie, włączyłam piekarnik i jak zwykle wywaliło korki (taka głupia ta instalacja że tylko prala z kuchenką się nie lubią) zapominam ciągle na śmierć o tym.
No i teraz mam dylemat, ratować ciasto czy pranie? chyba będę ratować ciasto, a pranie poleży pół godziny

swoją drogą ile razy można obchodzić urodziny? to już 2 impreza a szykuje się w planach 3
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:52   #3967
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Tak się chciałam wczoraj pochwalić patrząc na podpis Hosenki, że ja to nic nie kupiłam od dawna, ale nie - pozamawiałam przez net na adres domowy i dopiero wczoraj i dziś pootwierałam paczuchy
Hosenko co do naszej rozmowy z zamawianiem ze sklepu internetowego Glera - dziś dostałam od nich pełnowymiarowy podkład (30ml - zawsze dostawałam wersję podróżną, w aluminiowej saszetce z zakrętką w pojemności 15ml), do każdego produktu Make Up Factory dodali miniaturkę błyszczyka - myslałam że dodadzą tylko jedną na całe zamówienie, dali mi dwa różne kolory "dwufazowy" błyszczyk Deborah z wygładzającą bazą, kilkanaście próbek kremów Deborah. Lubię to


A, błyszczyków dzielnie nie kupowałam, ale dosłownie mnie zasypały - wczoraj siostra dała mi pakiet 3 pełnowymiarowych JT, dziś te dwie miniaturki MUF i Deborah, niedawno jeszcze miniaturka Clinique wszyscy przeciwko mnie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 10:03   #3968
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
iceflower i karolinka o jakiej maseczce galenika piszecie tak namiętnie?
może ja tez zechcę?
A o takiej
http://www.aptekaeskulap.pl/galenic-...ml-p-1004.html

Ja jeszcze nie próbowałam,ale nie mam nic oczyszczającego,więc jeśli próbeczka na którą naciągnę jedną sympatyczną Wizażankęnie zrobi mi krzywdy to będzie moja.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mam straszny problem z moją skórą Strasznie si łuszczy Zrobiłam wczoraj peeling, wysmarowalam się porządnie balsamem - zobaczymy na ile pomoze. Mam przynajmniej motywację, zeby po kazdym prysznicu się balsamować. W moich zapasach już tylko 2 balsamy
Ale Ci dobrze Ja nie mogę zmęczyć tego porzeczkowego balsamu JoannyAle zawzięłam się i będę twarda-nic nie otworzę ani nie kupię dopóki nie skończę tegoA Terme z afrykańskim masłem shea kusi
Kiedyś miałam podobny problem ze skórą,nie mogłam pozwolić sobie na brak balsamu po prysznicu.Pomogło jak zaczęłam używać żelu pod prysznic dżonsona nawilżającego
Teraz muszę się przyznać,że często zapominam o balsamie albo świadomie nie smaruję się kiedy jestem zbyt zmęczona na toAle moja skóra się nie buntuje,więc widocznie nie potrzebuje tego aż tak często.No ale jest i minus-moje zapasy długo się nie skończą

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
BTW. Zna któraś z Was może jakiś dobry i nie za drogi spray termoochronny do włosów? Albo coś w tym stylu, co trochę by chroniło włoski przed suszarką.
Ja teraz zużywam spray solar,bo przecież nie może się zmarnowaćTo nic,że słońca jak na lekarstwoAle chyba coś wezmę jak będę robić mega zamówienie włosowe na Allegro
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:15   #3969
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dzień Dobry

Mam jakiś kryzys w moim odwyku - przegladnełam katalog Avonu (nr 15) i uzbierało mi się prawie 180 zł - lecz w tym jest komplet bizuetrii więc to nie same kosmetyki Na liście mam mi.in szminkę Anew Silky Pink, ale podobno zupełnie inna niż w katalogu - wezme najpierw próbkę

Robiąc porzadki znalazłam aktualne gazetki z Rossmanna i Natury. Z Rossmanna chciałabym płyn do higieny intymnej + emulsjędo mycia ciała AA Help (zestaw za niecale 16 zł) a z Natury krem Olay Complete Care (miałam go już i bardzo mi się spodobal).

Czy miał ktoś te produkty AA Help??


Agnieska: rzeczywiście dbają o klientów
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:28   #3970
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy miał ktoś te produkty AA Help??
Ta emulsja do mycia ciała jest moim ulubionym żelem wyjazdowym, używam jej i do mycia twarzy i ciała. Jest bezzapachowa, nie wysusza, nie podrażnia, dość leista. Stosunkowo mało wydajna, przy myciu całego ciała wystarcza na jakieś 2 tygodnie, ale to wygodne na wyjazdach, bo wracam z lżejszą kosmetyczką
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:32   #3971
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ta emulsja do mycia ciała jest moim ulubionym żelem wyjazdowym, używam jej i do mycia twarzy i ciała. Jest bezzapachowa, nie wysusza, nie podrażnia, dość leista. Stosunkowo mało wydajna, przy myciu całego ciała wystarcza na jakieś 2 tygodnie, ale to wygodne na wyjazdach, bo wracam z lżejszą kosmetyczką
Zastanawiam się czy to ta samo co na KWC - ta jest w tubie, a na zdjęciu w ulotce z dozownikiem

EDYCJA: szminka Anew narazie odpada - nawet jesli mi się spodoba to w kolejnych katalogach bedzie w tej samej cenie - wolę dostać do niej krem do rak Anew niż cień

Natomiast laser na popękane naczynka napewno wezmę w K15 bo kosztuje 40 zł, a w kolejnych katalogach promocja jest mniejsza i kosztuje 70 zł ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 10:40   #3972
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy to ta samo co na KWC - ta jest w tubie, a na zdjęciu w ulotce z dozownikiem
Może pokazali płyn do higieny intymnej który jest w butli z dozownikiem?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:44   #3973
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Może pokazali płyn do higieny intymnej który jest w butli z dozownikiem?
były pokazane obie rzeczy bo sa w zestawie Jeszcze zobacze dokładnie, bo możliwe że coś pomieszałam


EDYCJA: jednak nie pomieszałam, w drgim pojemniczku z dozownikiem (w bardziej "płaskim" niż emulsji do hig.int. ale też 300ml) jest "Pielęgnujaca emulsja do mycia ciała")
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:00   #3974
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Mam jakiś kryzys w moim odwyku - przegladnełam katalog Avonu (nr 15) i uzbierało mi się prawie 180 zł - lecz w tym jest komplet bizuetrii więc to nie same kosmetyki Na liście mam mi.in szminkę Anew Silky Pink, ale podobno zupełnie inna niż w katalogu - wezme najpierw próbkę
Tak, tak
Mnie za to kusi parę rzeczy z nowego katalogu Ori, który będzie od poniedziałku. Tylko mam nadzieję, że nie będzie braków, bo dawno nic nie zamawiałam a ostatnio jak robiłam zamówienie to mi nie przyszła emulsja matująca Optimals Mam coś pecha do Ori, z Avonu raz na rok mi się zdarzy jakiś brak a w Oriflame już kilka razy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:07   #3975
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A o takiej
http://www.aptekaeskulap.pl/galenic-...ml-p-1004.html

Ja jeszcze nie próbowałam,ale nie mam nic oczyszczającego,więc jeśli próbeczka na którą naciągnę jedną sympatyczną Wizażankęnie zrobi mi krzywdy to będzie moja.
a to jednak się nie skuszę bo na razie w łazience stoi oczyszczający peeling biodermy i maseczka aromaterapeutyczna - oczyszczająca nuxe
jak skończę to będę myśleć nad nowym oczyszczaniem, teraz szukam maski nawilżającej
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:10   #3976
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość

A, błyszczyków dzielnie nie kupowałam, ale dosłownie mnie zasypały - wczoraj siostra dała mi pakiet 3 pełnowymiarowych JT, dziś te dwie miniaturki MUF i Deborah, niedawno jeszcze miniaturka Clinique wszyscy przeciwko mnie
Czemu ja nie mam siostry???

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
\
Ale Ci dobrze Ja nie mogę zmęczyć tego porzeczkowego balsamu JoannyAle zawzięłam się i będę twarda-nic nie otworzę ani nie kupię dopóki nie skończę tego
miałam ten balsam ..tylko że truskawkowy..

nie wiem jak ty ale ja się tak na nim zawiodłam..już go nie kupie

na ciałku nie pachnie, nie nawilża za dobrze i do tego zapach jest trochę chemiczny.. blee


Niedawno wyrzuciłam puste opakowanie po tym balsamie


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy to ta samo co na KWC - ta jest w tubie, a na zdjęciu w ulotce z dozownikiem

EDYCJA: szminka Anew narazie odpada - nawet jesli mi się spodoba to w kolejnych katalogach bedzie w tej samej cenie - wolę dostać do niej krem do rak Anew niż cień

Natomiast laser na popękane naczynka napewno wezmę w K15 bo kosztuje 40 zł, a w kolejnych katalogach promocja jest mniejsza i kosztuje 70 zł ...

Hosenka Zeskanujesz K15?? pliizz?


Nie mam go ani dostępu do kogoś kto by miał katalożek ..a już czuje że mi się spodoba
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:12   #3977
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Powinnysmy przyczepic to na górze jako nasze motto przewodnie
Trzeba będzie to zrobić? Kto zakładał wątek? Hosenka?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
BTW. Zna któraś z Was może jakiś dobry i nie za drogi spray termoochronny do włosów? Albo coś w tym stylu, co trochę by chroniło włoski przed suszarką.

Ja mam ten olejek L'oreal Liss Ultime i lubię go, zaczynam zauważać, że rzeczywiście chroni włosy, a do tego niesamowicie wygładza ich powierzchnię.


Zrobiłam sobie serię maseczkową z maseczkami Doliva - wieczorem zrobiłam odprężającą, na noc witalizującą, a teraz odświeżającą. Skóra ma teraz śliczny koloryt i zdrowo wygląda, ale i tak najfajniejsza z tych maseczek jest odprężająca.

A teraz przetestuję Hydreane Riche.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:14   #3978
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
a to jednak się nie skuszę bo na razie w łazience stoi oczyszczający peeling biodermy i maseczka aromaterapeutyczna - oczyszczająca nuxe
jak skończę to będę myśleć nad nowym oczyszczaniem, teraz szukam maski nawilżającej
Ja też mam aromatyczną Nuxe,ale dla mnie to ona nie jest takim typowym "oczyszczaczem".
A jak nawilżająca to Avene

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
miałam ten balsam ..tylko że truskawkowy..

nie wiem jak ty ale ja się tak na nim zawiodłam..już go nie kupie

na ciałku nie pachnie, nie nawilża za dobrze i do tego zapach jest trochę chemiczny.. blee


Niedawno wyrzuciłam puste opakowanie po tym balsamie
Porzeczkowy nie jest lepszy,nie nawilża wcale,pachnie dziwnie,jakąś taką sfermentowaną nutę w nim czujęJuż się nie mogę doczekać kiedy będę mogła zrobić to samo z moim
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:18   #3979
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam ten olejek L'oreal Liss Ultime i lubię go, zaczynam zauważać, że rzeczywiście chroni włosy, a do tego niesamowicie wygładza ich powierzchnię.
O to może być coś dla mnie Przydałoby się takie coś, co bym mogła nałożyć przed suszeniem tak od połowy włosów po końcówki, bo niestety suszarka niezbyt korzystnie na nie działa

Sweet_Jelly katalog Avonu jest w wątku z Katalogami Avonu na forum Plotkowym u samej góry
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 11:22   #3980
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam ten olejek L'oreal Liss Ultime i lubię go, zaczynam zauważać, że rzeczywiście chroni włosy, a do tego niesamowicie wygładza ich powierzchnię.


Zrobiłam sobie serię maseczkową z maseczkami Doliva - wieczorem zrobiłam odprężającą, na noc witalizującą, a teraz odświeżającą. Skóra ma teraz śliczny koloryt i zdrowo wygląda, ale i tak najfajniejsza z tych maseczek jest odprężająca.

A teraz przetestuję Hydreane Riche.
Ice ja Cię błagam uspokój się już tymi maseczkami,bo chyba popadnę w nowy nałóg
A czy ten olejek nie obciąża włosów?I nie powoduje szybszego przetłuszczania?Bo ja muszę na takie rzeczy uważać.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:22   #3981
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

isa666 dziękować
to sobie poszukam
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:31   #3982
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O to może być coś dla mnie Przydałoby się takie coś, co bym mogła nałożyć przed suszeniem tak od połowy włosów po końcówki, bo niestety suszarka niezbyt korzystnie na nie działa
No właśnie ja też potrzebowałam takiego czegoś, wahałam się jeszcze nad tym sprayem Matrix, który zachwalała Bossy, ale on ma denata w składzie a LU nie. A ja już raz zmasakrowałam (tzn. potwornie wysuszyłam) sobie włosy serum Lumino Cotrast, które denata miało i od tego czasu unikam.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice ja Cię błagam uspokój się już tymi maseczkami,bo chyba popadnę w nowy nałóg
A czy ten olejek nie obciąża włosów?I nie powoduje szybszego przetłuszczania?Bo ja muszę na takie rzeczy uważać.
Ja właśnie chyba popadłam. Były kremy do twarzy, róże i rozświetlacze, błyszczyki, to teraz chyba czas na maseczki.

Nie obciąża. A czy powoduje szybsze przetłuszczanie... Ciężko powiedzieć, chyba nie, poza tym ja nie nakładam go przy skórze głowy. Mi ostatnio włosy szybciej się tłuszczą, ale to nie ma chyba związku z tym olejkiem, bo zaczęło się wcześniej i olejek tego nie nasilił.

Hydreane Riche jest zupełnie ok, mogę kupić sobie własną tubkę w dalszej przyszłości.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:38   #3983
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Nie zmieszczę się jak ja mam się spakować
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:45   #3984
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tak się chciałam wczoraj pochwalić patrząc na podpis Hosenki, że ja to nic nie kupiłam od dawna, ale nie - pozamawiałam przez net na adres domowy i dopiero wczoraj i dziś pootwierałam paczuchy
Hosenko co do naszej rozmowy z zamawianiem ze sklepu internetowego Glera - dziś dostałam od nich pełnowymiarowy podkład (30ml - zawsze dostawałam wersję podróżną, w aluminiowej saszetce z zakrętką w pojemności 15ml), do każdego produktu Make Up Factory dodali miniaturkę błyszczyka - myslałam że dodadzą tylko jedną na całe zamówienie, dali mi dwa różne kolory "dwufazowy" błyszczyk Deborah z wygładzającą bazą, kilkanaście próbek kremów Deborah. Lubię to
Supeeeer

Agniesko, jaki jest adres tego sklepu?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 12:06   #3985
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak opisałaś, żadnej reklamy z naszym udziałem nie będzie
Uff.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A na Gertrudy w Sabie. Taniej niż na All.
Dzięki, jak skończy mi się moja odżywka to tam pójdę.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Kiedyś jak byłam mała ten czas chyba wolniej płynął
Mi też się wydaje, że im jestem starsza, tym szybciej życie mi mija.. Tak przecieka przez palce.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam przegląd rozświetlaczy i 2 polecą w świat.
A jakie?

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą zamieszczam fotki mojego prześlicznego flakonika Euphorii z kryształkami Swarovskiego...
WOW! Piękny.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Mi tata kupuje taką szynkę z indyka, bo ja tylko ją lubię, żadnej innej.
Ja tak samo. Mi mamusia kupuje specjalnie tę indykową.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też chciałam się dostać do AZSu na mojej uczelni, tenisowego. Skończyło się na pierwszym pytaniu-jakie turnieje pani wygrała

2. żurawinowy też będę kiedyś miała, wszystkei muszę spróbować ale taki system- żużyję 1 smackersa to kupię ziajkę
Noo.. Dostałam się. To znaczy dostałam się to za dużo powiedziane, ale powspinałam się trochę na eliminacjach i nawet nie było źle, ale ja i tak nie chciałam do innej grupy niż początkująca. Na razie.

I mam taki sam plan - jak wykończę smackersa to kupuję balsam Ziai.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Żel,balsam i jakiś puder do kąpieli Czekolada,kokos i truskawka.Ja kupiłam żel kokosowy-pachnie jak Rafaello
Też mam ten żel. EksTŻ kupił mi go na pocieszenie jak załamałam się po próbnej maturze i stwierdziłam, że na 100% nie zdam prawdziwej. Przestałam go używać jak zaczęło się robić cieplej, ale niedługo do niego wrócę. Ma piękny zapach, słodziutki, idealny na zimę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A kremy zostawiające tłusty film to tylko na narty.
Narty!!! Ale mam ochotę sobie pojeździć..

W kinie było fajnie. Odstawiłam się nieźle i na ściance musiałam strasznie uważać, żeby się za bardzo nie zepsuć i nie upaprać cała tym białym proszkiem do rąk. Ale opłacało się, usłyszałam parę miłych słów. Miło było, no.
I wiecie co.. normalnie.. wygrałam w kinie płytę CD. Coś musi być w tej mojej dobrej passie..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 12:48   #3986
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

em gratuluję, faktycznie masz jakąś dobrą passę Oby trwała jak najdłużej

Mama upiekła ciasto Rafaello, zjadłam kawałek, ale wściekle słodkie jej wyszło
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 12:57   #3987
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
były pokazane obie rzeczy bo sa w zestawie Jeszcze zobacze dokładnie, bo możliwe że coś pomieszałam


EDYCJA: jednak nie pomieszałam, w drgim pojemniczku z dozownikiem (w bardziej "płaskim" niż emulsji do hig.int. ale też 300ml) jest "Pielęgnujaca emulsja do mycia ciała")
To może jakoś teraz zmienili opakowanie? Ja kupowałam jeszcze w połowie września i było stare - choć na półce stała ostatnia tubka, więc może rzeczywiście wycofywali stare opakowania.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Czemu ja nie mam siostry???
Ja szczerze mówiąc za JT nie przepadam, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby

Em gratuluję, fajnie Ci

Your Angel to sklep dystrybutora Deborah, MUF, Nouby i innych http://www.e-styl.pl/
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 13:07   #3988
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Przez Was też mam ochotę na maseczki
Póki co same saszetkowe kupuję
A dziś kupiłam ręcznie mieszaną oliwkową, nawilżającą w świecie mydeł, ślicznie pachnie


EDIT:
Oglądałam sobie dziś podkład MaX Factor, w tym pędzlu
Jestem pewna że będzie mój, w przyszłym miesiącu sobie go kupię, sliczny jest, rzeczywiście zawiera takie drobineczki złote ale to tak drobno zmielona mika że to taką piękną poświatę tworzy
Muszę choć do połowy zużyć mineralny puder Essence bo dopiero co go zakupiłam
I nawet kolor jest dla mnie, pierwszy lepszy tester wzięłam i kolor boski, jakoś tam .... almond
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:25   #3989
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tak się chciałam wczoraj pochwalić patrząc na podpis Hosenki, że ja to nic nie kupiłam od dawna, ale nie - pozamawiałam przez net na adres domowy i dopiero wczoraj i dziś pootwierałam paczuchy
Hosenko co do naszej rozmowy z zamawianiem ze sklepu internetowego Glera - dziś dostałam od nich pełnowymiarowy podkład (30ml - zawsze dostawałam wersję podróżną, w aluminiowej saszetce z zakrętką w pojemności 15ml), do każdego produktu Make Up Factory dodali miniaturkę błyszczyka - myslałam że dodadzą tylko jedną na całe zamówienie, dali mi dwa różne kolory "dwufazowy" błyszczyk Deborah z wygładzającą bazą, kilkanaście próbek kremów Deborah. Lubię to


A, błyszczyków dzielnie nie kupowałam, ale dosłownie mnie zasypały - wczoraj siostra dała mi pakiet 3 pełnowymiarowych JT, dziś te dwie miniaturki MUF i Deborah, niedawno jeszcze miniaturka Clinique wszyscy przeciwko mnie
Mów lepiej co to za podkład
Jakiś MuF? Kurczę, no nie mam czasu żeby podjechać do GC i obmacać czy są jakieś jasne odcienie.
Wstąpiłam kilka dni temu obadać Vitalumiere najaśniejszy, heh... może po godzinnym seansie w solarium na raz? To tyle jeśli chodzi o odcień. Kpina no. Żeby nie dbać w ogóle o naturalne bladolice
Agniesko jak True Match? I w ogóle to powiedz coś więcej o medium cover Mary Kay, bo pamiętam, że na wątku bladolicych kiedyś opisywałaś na pewno, ale teraz to już długo go używasz Nadal Ci pasuje?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:48   #3990
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ja się właśnie wysmarowałam 20-tką Vitalumiere i kurczę on jest identyczny w kolorze,efekcie wizualnym i komforcie nakładania z 20-tką w kompakcie InnocenceZobaczymy jak się będzie zachowywał po kilku godzinach
Kolor chyba jednak odrobinę za ciemny dla mnie...Kompakt kupowałam latem i wtedy był idealny.Jeśli będę zadowolona z efektu to zapoluję na próbkę 15-tki.Na Tru jest jeszcze 10-tka
Albo zobaczę sobie jeszcze jaki efekt dadzą soft white na tym podkładzie,teoretycznie mogłyby rozjaśnić prawda?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.