Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 12:40   #961
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
R.

Sn:2 kromki pelnoziarnistego(100gr razem)posmarowane cienko maslem,serkiem homo nat,3plasterki wedliny z kurczaka,liscie salaty,pomidor,bazylia,ja blko sliczne sniadanie
2Sn: 2marchewki,garsc mieszanki orzechów malutko jak na 2 sniadanie, brakuje mi tu węgli
O: piers z kurczaka gotowana na wodzie z papryka ostra i chili,3lyzki kaszy gryczanej,lyzeczka musztardy,liscie kapusty pekinskiej,pol papryki,pomidor,cebula,super
bieganie-30min.
P:jablko,2lyzki homo nat,cynamonto bieganiu zjedz węgle, owoce do 16stej, troche male tego homo
K:kilka kawalkow ugotowanej na wodzie piersi z kurczaka znowu kurczok?;p i taki samotny dodaj warzywka, jakies brokuly? kalafior

Prosze o ocene.
jedz większe 2 sniadanie nie zapominaj o węglach również po treningu ;]

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
R prosze o ocene
I. 3 kromki razowca, 3 plastry szynki z indyka, salata, ogorek, paprykasuper
II. koktajl (serek homo naturalny 150g, truskawki)brakuje mi tu wegli ja zazwyczaj jem koktajl i kanapke
III. indyk pieczony, pol woreczka kaszy gryczanej, brokulysuper
IV. garsc migdalowok
V. wiesniak lekki 150g, cynamon rzeczywiscie brakuje warzyw
;]
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:45   #962
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
jedz większe 2 sniadanie nie zapominaj o węglach również po treningu ;]

no jest jablko po treningu,wiec weglenie stosuje sie do wizazowej zasady ze "owoce do 16" bo wg mnie to bzdura,a biegam-wiec moge zjesc jablko o 17.00 w 2sn nie bylo wegli bo byly tluszcze.a kolacje wole jesc czysto bialkowe,bez warzyw
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:46   #963
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez wildxrose Pokaż wiadomość
Dziękuję za oceny. Hmm mało NNKT, a co mogę jeść żeby było więcej? Na orzechy wszelkiego rodzaju mam niestety alergie

A owoce mogę jeść tylko nieliczne, bo również mam alergie ;/ Nic mi nie jest jedynie po truskawkach, cytrusach, z jabłkami to bywa różnie ..


Wczorajsze Pe.

1 śniadanie : dwie kromki (4 połówki) chleba zwykłego : jedna z masłem i szynką, druga z masłem, serem żółtym i ogórkami małosolnymi + herbata

2 śniadanie : drożdżówka z kruszonką i jabłkiem prażonym, cappuccino

potem: shake truskawkowy, kilka truskawek z cukrem

obiad : zupa (kapuśniak), zapiekanka z pieczarkami, serem i ketchupem (z braku czasu..) + sok owocowy

po obiedzie : cappuccino, kilka wafelków śmietankowych i kilka różnych ciasteczek typu herbatniki, delicje

kolacja : dwa sandwiche (4 tosty pełnoziarniste), każdy z serem, szynką, ogórkami małosolnymi i furą ketchupu, po którym było mi potem niedobrze + herbata

tak kiepsko z powodu "zabieganego dnia" ..

oczywiście miało być NNKT a nie NKWD

podbijam . !
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:02   #964
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dziękuję za oceny. Hmm mało NNKT, a co mogę jeść żeby było więcej? Na orzechy wszelkiego rodzaju mam niestety alergie

A owoce mogę jeść tylko nieliczne, bo również mam alergie ;/ Nic mi nie jest jedynie po truskawkach, cytrusach, z jabłkami to bywa różnie ..


Wczorajsze Pe.

1 śniadanie : dwie kromki (4 połówki) chleba zwykłego : jedna z masłem i szynką, druga z masłem, serem żółtym i ogórkami małosolnymi + herbata
tutaj dodałabym więcej jakiś warzyw...pomidorek, sałata, rzodkiewka

2 śniadanie : drożdżówka z kruszonką i jabłkiem prażonym, cappuccino

potem: shake truskawkowy, kilka truskawek z cukrem

obiad : zupa (kapuśniak), zapiekanka z pieczarkami, serem i ketchupem (z braku czasu..) + sok owocowy

po obiedzie : cappuccino, kilka wafelków śmietankowych i kilka różnych ciasteczek typu herbatniki, delicje

kolacja : dwa sandwiche (4 tosty pełnoziarniste), każdy z serem, szynką, ogórkami małosolnymi i furą ketchupu, po którym było mi potem niedobrze + herbata

tak kiepsko z powodu "zabieganego dnia" ..

Nie chcę się wymądrzać, bo sama nie jestem "przykładem" , ale uważam, że powinnaś więcej jeść warzyw, zamiast ketchupa na przykład.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:37   #965
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

olalola, anarchia nie lubie wiesniaka z warzywami uwielbiam z kawa a teraz sprobuje z cynamonem
deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:56   #966
ditty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 144
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje dzisiejsze U sponsorowane przyjściem zaginionego @ :

późne wstanie, więc jedno śniadanie tylko:
cała puszka śledzia w sosie pomidorowym ze szczypiorem + kromka razowca z masłem, ogórkiem kwaszonym, pomidorem i połową jajka na twardo
po: duży kawał jabłecznika
obiad:
*talerz sałatki (tuńczyk w sosie własnym+ogórki kwaszone+kukurydza+fasola czerwona+czosnek+sos z j.nat. i majonezu)
*naleśnik ze słodkim twarogiem
podwieczorek:
koktajl bananowo- truskawkowy z gałką lodów śmietankowych (jeszcze nie wiem ile go wypiję )
kolacja:
jogurt naturalny z domowym musli i truskawkami
ditty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:30   #967
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

R:
1. 1,5 kromki chleba graham ze środka bochenka (kształt baltonowskiego, aczkolwiek lekkie), 4 plasterki szynki, pomidor, ogórek, ok 330g truskawek z 100g jogurtu nat. bez cukru i 1,5 łyżki mieszanki studenckiej= 400kcal

2. 2 kromki jw. z szynką i pomidorem= 160 kcal
3. wieśniak 5% 200g, 1,5 łyżki orzechów= 280 kcal
4. dorsz, jajko, warzywa na patelnię, makaron graham (nie dużo)= 550 kcal

trening siłowy

5. sałata, kromka jw. z twarogiem półtłustym (to się może zmienić)
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 15:47   #968
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje errrRRRrr:

Iśn; tradycyjnie owsianka(6łyżek płatków, wiejski lekki, jabłuszko, cynamon)kawka
IIśn:grahamka z homo nat. i sałatą
IIIśn:garstka nerkowców
obiad:pół torebki ryżu brązowego, brokuły, kalafior, 3łyżeczki jogurtu nat., jakies 100g tofu wędzonego
kol:twarożek z warzywami

Mogę prosić 0 ocenkę???
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:12   #969
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje dzisiejsze sesyjne R

I. 5 łyżek płatków owsianych, szklanka mleka 1.5%, pół serka wiejskiego, 2 małe brzoskiwnie, dużo truskawek
II. mała miseczka fasolki szparagowej z sosem bologese( zostala z wczorajszego obiadu), 2 kromki chleba pelnoziarnistego
III. puszka tuńczyka, łyżka sosu 1000 wysp, pomidor, pół papryki, kilka oliwek, mala brzoskwinia
IV. jajko z serkiem naturalnym i szczypiorkiem
V. serek wiejski z fitupem twarożkowym

proszę o ocenę
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:51   #970
aaaaaaallaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

to ja Anarchia ;d robie update'a mojego jadlospisu, teraz mi sie wydaje fajny )
wieeec R
1. 285g jogurtu nat lyzka homo bo sie skonczyl lyzka nasionek sliwka susz kawalek jablka 2 lyzki owsianych 2 lyzki musli 2 lyzki otrebow gran troche fitelli i otrebow i 2 garscie otrebuskow ogorek (zagrycha;p)
2. dwa wafle ryzowe slim z pomidorowym freskiem i warzywkami
3. dwa kotlety sojowe gotowane szparagi (dzien szparaga robie! ) korniszon i pomidorek\
4. te truskawy ktore na mnie czekaja moze do tego wiesniak lub homo i SZPARAGI ;D (jak juz ktos je obierze i ugotuje to jem na zapas bo mi sie samej nie chce nigdy ;d) mysle ze podjem tez orzeszki lub migdaly i moze do tego kieliszek wina lub piwko
\
ocenaaa?
aaaaaaallaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:00   #971
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

utrzymanie.....
  • grahamka z twarożkiem,pomidorem,cebu lą
  • bułka pszenna z masłem,salami i pomidorem
  • talerz grochówki,kromka razowca
  • 2 łychy wieśniaka ze szczypiorkiem,tuńczyka trochę wsw,wkrojona cebulka

proszę o ocenkę tego mojego, sama nie wiem czy poprawnego menu....
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 17:07   #972
Jorelia
Rozeznanie
 
Avatar Jorelia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje U:

I. Placek owsiany (cztery łyżki płatków + jajko) z serkiem wiejskim, truskawkami i nutellą.
II. Kromka razowca z camembertem i pomidorem, kakao na szklance mleka 2%.
III. Jogurt naturalny z wkrojonym bananem, garścią crunchy, rodzynkami i sporą garścią migdałów.
IV. Garść makaronu razowego z brokułami, tuńczykiem i czosnkiem.
V. Kawa z mlekiem i przyprawą piernikową, ciasteczko owsiane.
VI. Kromka razowca z twarożkiem, ogórkiem i szczypiorkiem + jajko na miękko.

Proszę o ocenę
Jorelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:59   #973
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje dzisiejsze P pt. uczę się i zaraz coś mnie trafi....

Ś: grahamka 100g, obie połówki z masłem, jedna z hochlandem ze szypiorkiem, pomidorem, ogórkiem i rzodkiewką, druga z szynką i warzywami, jajko na miękko, keczup, big jabłko, cappuccino z magnezem

ŚII: sałatka śledziowa z majonezem, 2x chleb z masłem i szczypiorkiem

czekolada do picia pistacjowa, 2 paski Milki z orzechami

O: zupa ogórkowa, 2 pulpety w sosie koperkowym, ziemniaki, buraki zasmażane
D: czekolada do picia(ta pogoda), princessa kokosowa

orzechy włoskie i pestki z dyni (na pamięć)
cappuccino ajerkoniakowe

P: drożdżówka z budyniem, kiwi i winogronem, kawałek arbuza,woda mineralna z sokiem truskawkowym
kawa z mlekiem
banan, jabłko

K: będzie--- zapiekanka z serem i pieczarkami(kupna), oczywiście z keczupkiem Patko(tak nawiasem mówiąc u Ciebie coraz lepiej, tak trzymać!!! A jak waga? Jak coś to napisz na gygy)

I czo? Może być?
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:19   #974
moniczkaaSnk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 973
GG do moniczkaaSnk
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

eR. edit.

1. kromka słonecznikowego, plaster sopockiej, twarożek domowy, jajko, pomidor, dymka, kawa z mlekiem
2. 5 kotletów sojowych, chyba koło 400g warzyw na patelnie (w tym kilka plastrów ziemniaków) i bodajże jakiś tłuszcz, nie wiem bo tatowe
po 30 minutach: herbata, jabłko
3. twarożek domowy, jajko, dymka, pomidor, dwa wafle ryżowe z masłem, kawa z mlekiem
4. dwa suche wafle z sopocką
__________________
My Sweet November..
Can you breathe what I breathe?

Edytowane przez moniczkaaSnk
Czas edycji: 2009-06-03 o 19:12
moniczkaaSnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:31   #975
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez moniczkaaSnk Pokaż wiadomość
eR.

1. kromka słonecznikowego, plaster sopockiej, twarożek domowy, jajko, pomidor, dymka, kawa z mlekiemTylko jedna kromka?!?! Małooooo to przecież sniadanie!
2. 5 kotletów sojowych, chyba koło 400g warzyw na patelnie (w tym kilka plastrów ziemniaków) i bodajże jakiś tłuszcz, nie wiem bo tatoweokej
po 30 minutach: herbata, jabłko
3. twarożek domowy, jajko, dymka, pomidor, dwa wafle ryżowe z masłem, kawa z mlekiem ok
czemu tylko 3 posilki? strasznie malo jak na cały dzien, musisz chodzic głodna, wątpie żeby tu było 1000kcal...

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

u
Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze sesyjne R

I. 5 łyżek płatków owsianych, szklanka mleka 1.5%, pół serka wiejskiego, 2 małe brzoskiwnie, dużo truskawek super
II. mała miseczka fasolki szparagowej z sosem bologese( zostala z wczorajszego obiadu), 2 kromki chleba pelnoziarnistegomusiało być pyszneeee, zgapie jutro na obiad bo sos spaghetti mi został z dzis ;p
III. puszka tuńczyka, łyżka sosu 1000 wysp, pomidor, pół papryki, kilka oliwek, mala brzoskwinia super
IV. jajko z serkiem naturalnym i szczypiorkiem ok
V. serek wiejski z fitupem twarożkowym ok

proszę o ocenę
Jak dla mnie idealnie, zgapiam obiad na jutro o ile zaopatrze się w fasole :pp
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:32   #976
moniczkaaSnk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 973
GG do moniczkaaSnk
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
czemu tylko 3 posilki? strasznie malo jak na cały dzien, musisz chodzic głodna, wątpie żeby tu było 1000kcal...
Trzy posiłki dlatego, że jak zaczynam jeść więcej to R się kończy, bo przestaje mieć jakby kontrolę i zaczyna się U/P.
Głodna nie chodzę, wręcz przeciwnie.. Brzuch mam jak balon. I to często. Z czym to może być związane?
Myślę, że ponad 1000, bo jak tak sobie liczę to w okolicach 1100-1200 mi wychodzi, poniżej 1000 staram się nie wklejać, bo nie chcę jeszcze za to batów. (:
__________________
My Sweet November..
Can you breathe what I breathe?
moniczkaaSnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:37   #977
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez suzana1618 Pokaż wiadomość
moje errrRRRrr:

Iśn; tradycyjnie owsianka(6łyżek płatków, wiejski lekki, jabłuszko, cynamon)kawka super sniadanko
IIśn:grahamka z homo nat. i sałatą tylko jedna? 2 spokojnie moglaś zjeść :p
IIIśn:garstka nerkowców mniam, uwielbiam je
obiad:pół torebki ryżu brązowego, brokuły, kalafior, 3łyżeczki jogurtu nat., jakies 100g tofu wędzonego super, tofuu wędzone? Nigdy nie jadłam, smaczneee?
kol:twarożek z warzywami super

Mogę prosić 0 ocenkę???
Swietny jadlospis niedlugo nie bedzie tu(w tym watku) nic do poprawiania :pp

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aaaaaaallaaaaaaa Pokaż wiadomość
to ja Anarchia ;d robie update'a mojego jadlospisu, teraz mi sie wydaje fajny )
wieeec R
1. 285g jogurtu nat lyzka homo bo sie skonczyl lyzka nasionek sliwka susz kawalek jablka 2 lyzki owsianych 2 lyzki musli 2 lyzki otrebow gran troche fitelli i otrebow i 2 garscie otrebuskow ogorek Wszystko ok, tylko ja jakos jestem nastawiona na ANTY jesli chodzi o fitelle (zagrycha;p)
2. dwa wafle ryzowe slim z pomidorowym freskiem i warzywkami co to za wafluchy nie lepiej razowy?
3. dwa kotlety sojowe gotowane szparagi (dzien szparaga robie! ) korniszon i pomidorek\a węgle złożone? ;p kotlety sa przeciez malutkie moglas 4 przynajmniej zjesc (ps dobre te szparagi?)
4. te truskawy ktore na mnie czekaja moze do tego wiesniak lub homo i SZPARAGI ;D (jak juz ktos je obierze i ugotuje to jem na zapas bo mi sie samej nie chce nigdy ;d) mysle ze podjem tez orzeszki lub migdaly i moze do tego kieliszek wina lub piwko ojj nie, piwko? Na kolacje herbaty zielonej lepiej sie napij, nalej do kufla i pij ze znajomymi, ja tak robie
\
ocenaaa?
;]
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:38   #978
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

no to próbuje dalej - moje py:

I: kiełbasa toruńska smażona na patelni z keczupem i chrzanem + 2 kromki z serkiem, sałatą, pomidorem i rzodkiewką + 0,5l kawy z mlekiem.

II: 3 gałki lodów waniliowych, miska truskwek, 4 wafle ryżowe, z 5 śliwek suszonych i jabłko

o: 2,5 ziemniaków z masłem i świeżym koprem, 2 kawały polędwicy duszonej z sosem, 3 łychy kapusty też duszonej

p: 0,5l zielonej z miętą, 2 gałki lodów waniliowych + serek homo + truskawki + 3 wkruszone krakuski owsiane

k: micha płatków (otręby, bransy, fitella) z jogobellą wiśniową 250g zmieszaną z maślanką 1,5%

i psychika mi puszcza .____________________. to żałosne.
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:39   #979
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
R:
1. 1,5 kromki chleba graham ze środka bochenka (kształt baltonowskiego, aczkolwiek lekkie), 4 plasterki szynki, pomidor, ogórek, ok 330g truskawek z 100g jogurtu nat. bez cukru i 1,5 łyżki mieszanki studenckiej= 400kcal super sniadanko

2. 2 kromki jw. z szynką i pomidorem= 160 kcal ok, choc ja wkroilabym tam cebulke albo szczypiorek :p
3. wieśniak 5% 200g, 1,5 łyżki orzechów= 280 kcal super
4. dorsz, jajko, warzywa na patelnię, makaron graham (nie dużo)= 550 kcal dorsz pieczony?

trening siłowy

5. sałata, kromka jw. z twarogiem półtłustym (to się może zmienić)nie wiem co to kromka jw ale zakladam ze węgle, bo potreningu wymagane :p
super
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 18:43   #980
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze P pt. uczę się i zaraz coś mnie trafi....

Ś: grahamka 100g, obie połówki z masłem, jedna z hochlandem ze szypiorkiem, pomidorem, ogórkiem i rzodkiewką, druga z szynką i warzywami, jajko na miękko, keczup, big jabłko, cappuccino z magnezem mniam:P brat mi wlasnie przyniosl cieple grahamki

ŚII: sałatka śledziowa z majonezem, 2x chleb z masłem i szczypiorkiem ale dawno sledzikow nie jadlam:P

czekolada do picia pistacjowa, 2 paski Milki z orzechami mm

O: zupa ogórkowa, 2 pulpety w sosie koperkowym, ziemniaki, buraki zasmażane slicznie)
D: czekolada do picia(ta pogoda), princessa kokosowa uwielbiam wszo kokoskowe;p

orzechy włoskie i pestki z dyni (na pamięć)
cappuccino ajerkoniakowe powinnas mieć nick; KAPUCINKO haha

P: drożdżówka z budyniem, kiwi i winogronem, kawałek arbuza,woda mineralna z sokiem truskawkowym
kawa z mlekiem
banan, jabłko przesadzilas.....;p od kilku dni chodzi za mna drozdzowka a jak juz doczłapię się do cukierni, to zostają same pączki

K: będzie--- zapiekanka z serem i pieczarkami(kupna), oczywiście z keczupkiem Patko(tak nawiasem mówiąc u Ciebie coraz lepiej, tak trzymać!!! A jak waga? Jak coś to napisz na gygy) pięknie

I czo? Może być?
baa,że może być
a dziękować, wagaa sobie stanęła na 40 i stoi,ale czuje,ze bedzie wiecej bo od wczoraj mam megaa apetyt

Moje Pppp;p
Śn. Owsianka z jabłkiem,migdałami,rodzyn kami, otrębami. Mega Danonek. Mega Grzesiek kakaowy bez czeko

kawka zbożowa, 4 śliwki suszone, Kinder mleczna kanapka (ostatnia już,a mama kupiła mi cały karton:P)

IIŚn. 3 kanapki, 2 z dżemem i serkiem i jedna z polędwicą z indyka i warzywkami
IIIŚn? ; serek homo zmiksowany z kefirem (150 ml), kilkoma truskawkami i wrzuconą do tego garścią mieszanki studenckiej, kromka chleba z dżemem, Knoppers;p
Big kubas kawy z mlekiem
Ob(u babci); spaghetti (makaron pelnoziarnisty i sos tunczykowo-pomidorowo-pieczarkowy)
d;Big milk,kakao naturalne, dwie delicje, 2 ciastka takie amerykanskie z kawalkami czekolady
P; saszetka 50gr granolii truskawkowej, ok 150 ml kefiru, troche orzeszków ziemnych, kawa zbożowa z mlekiem
K; 2 kanapki, z serkiem i pomidorem, z szynka i ogorkiem malosonym, jogurt naturalny z zarodkami pszennymi i rodzynkami

serek wiejski z cynamonem paczka 50gr herbatników moczna w mleku

i jak?
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:59   #981
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Może dzisiaj ktoś się zlituje i oceni moje R?
7.00 100g twarogu półtłustego z łyżeczką miodu, 200g melona, 100g arbuza
10.00 bułka żytnia z serkiem topionym, szynką drobiową i sałatą
14.00 4 łyżki kaszy gryczanej z sosem z resztek z lodówki (cała papryka, cała cebula, trzy grube plastry szynki drobiowej pokrojone w kostkę i zalane sosem pieczeniowym z papierka)
17.00 serek homo z łyżeczką miodu, przyprawą korzenną, kilkoma rodzynkami i kilkoma truskawkami
19.00 muffin jagodowy z Coffee Heaven (wiem wiem, wieczorne słodycze są złeeeeee)
20.00 będą dwa jajka na twardo
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:17   #982
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Może dzisiaj ktoś się zlituje i oceni moje R?
7.00 100g twarogu półtłustego z łyżeczką miodu, 200g melona, 100g arbuza no chyba ok...
10.00 bułka żytnia z serkiem topionym, szynką drobiową i sałatą ten serek topiony nie bardzo, lepiej posmarować serkiem homo, albo położyć plaster twarogu
14.00 4 łyżki kaszy gryczanej z sosem z resztek z lodówki (cała papryka, cała cebula, trzy grube plastry szynki drobiowej pokrojone w kostkę i zalane sosem pieczeniowym z papierka) trochę dziwny ten obiad, ale w sumie chyba może być...tylko te sosy to nie bardzo wiem jakie to...
17.00 serek homo z łyżeczką miodu, przyprawą korzenną, kilkoma rodzynkami i kilkoma truskawkami czy to nie za późno na owoce, a tym bardziej na rodzynki
19.00 muffin jagodowy z Coffee Heaven (wiem wiem, wieczorne słodycze są złeeeeee) dobrze, że wiesz
20.00 będą dwa jajka na twardo + jakieś warzywko
J.W. I gdzie jakieś NNKT? tylko w żółtku jaja? no chyba, że coś przeoczyłam?
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:19   #983
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Patuś, jestem z Ciebie taka dumna, że normalnie mam ochotę Cię wyściskać A waga pewnie niedługo ruszy(bo nie życzę Ci żebyś przeżywała to co ja przeżywam)
I masz rację chyba zmienię nick
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:22   #984
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Patuś, jestem z Ciebie taka dumna, że normalnie mam ochotę Cię wyściskać A waga pewnie niedługo ruszy(bo nie życzę Ci żebyś przeżywała to co ja przeżywam)
I masz rację chyba zmienię nick
Ściskaj tylko nie naciskaj na brzuch bo pekne Tobie tez ruszy malenka
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:31   #985
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
J.W. I gdzie jakieś NNKT? tylko w żółtku jaja? no chyba, że coś przeoczyłam?
Jeśli chodzi o podwieczorek, to akurat truskawki mają minimalną ilość kalorii i węglowodanów, więc chyba nie przeszkadzają, jedynie te rodzynki, ale no nie popadajmy w paranoję
A do obiadu cebulka i papryka były podsmażane na oliwie z oliwek
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:38   #986
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Vanuś dziękuję za ocenką a jak tam u Ciebie? utrzymujesz wagę? nie spada w dół? a co do Twojego metabolizmu to nie masz co narzekac

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
baa,że może być
a dziękować, wagaa sobie stanęła na 40 i stoi,ale czuje,ze bedzie wiecej bo od wczoraj mam megaa apetyt na 40? a mogę wiedziec ile masz wzrostu?(jeśli nie chcesz nie pisz lub nap na PW mam nadzieję, że jesteś niziutka

Moje Pppp;p
Śn. Owsianka z jabłkiem,migdałami,rodzyn kami, otrębami. Mega Danonek. Mega Grzesiek kakaowy bez czeko super

kawka zbożowa, 4 śliwki suszone, Kinder mleczna kanapka (ostatnia już,a mama kupiła mi cały karton:P) nowy nałóg?

IIŚn. 3 kanapki, 2 z dżemem i serkiem i jedna z polędwicą z indyka i warzywkami smacznie
IIIŚn? ; serek homo zmiksowany z kefirem (150 ml), kilkoma truskawkami i wrzuconą do tego garścią mieszanki studenckiej, kromka chleba z dżemem, Knoppers;p wyśmienicie
Big kubas kawy z mlekiem
Ob(u babci); spaghetti (makaron pelnoziarnisty i sos tunczykowo-pomidorowo-pieczarkowy) takiej mieszanki jeszcze nie jadłam smaczne?
d;Big milk,kakao naturalne, dwie delicje, 2 ciastka takie amerykanskie z kawalkami czekolady dziś chyba apetyt był na słodkie?
P; saszetka 50gr granolii truskawkowej, ok 150 ml kefiru, troche orzeszków ziemnych, kawa zbożowa z mlekiem ślicznie i nnkt są
K; 2 kanapki, z serkiem i pomidorem, z szynka i ogorkiem malosonym, jogurt naturalny z zarodkami pszennymi i rodzynkami

serek wiejski z cynamonem paczka 50gr herbatników moczna w mleku

i jak?
jak dla mnie pięknie-nic dodac nic ującbrawo!

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze P pt. uczę się i zaraz coś mnie trafi.... ale to już końcówka więc bądź silna 3mam kciuki

Ś: grahamka 100g, obie połówki z masłem, jedna z hochlandem ze szypiorkiem, pomidorem, ogórkiem i rzodkiewką, druga z szynką i warzywami, jajko na miękko, keczup, big jabłko, cappuccino z magnezem uwielbiam takie połączenie, bardzo smacznie

ŚII: sałatka śledziowa z majonezem, 2x chleb z masłem i szczypiorkiem

czekolada do picia pistacjowa, 2 paski Milki z orzechami

O: zupa ogórkowa, 2 pulpety w sosie koperkowym, ziemniaki, buraki zasmażane extra uwielbiam buraczki zasmażane
D: czekolada do picia(ta pogoda), princessa kokosowa

orzechy włoskie i pestki z dyni (na pamięć) i na zdrowie
cappuccino ajerkoniakowe

P: drożdżówka z budyniem, kiwi i winogronem, kawałek arbuza,woda mineralna z sokiem truskawkowym mniammmmmciuuuu
kawa z mlekiem
banan, jabłko

K: będzie--- zapiekanka z serem i pieczarkami(kupna), oczywiście z keczupkiem Patko(tak nawiasem mówiąc u Ciebie coraz lepiej, tak trzymać!!! A jak waga? Jak coś to napisz na gygy)

I czo? Może być?
ślicznie i zdrowo


to może moje dzisiejsze U(?):

Iśn- chałka drożdżowa z kruszonką namoczona w mleczku 3.2% z cukrem waniliowym i rodzynkami, wieeeelka kromka razowca z masełkiem i dużą ilością miodku

truskaweczkiiiii

IIśn- grahamka z ziarnami posmarowana masełkiem, na to sałata, ser żółty, szynka, warzywka, jajko na twardo z majonezem(tak nawiasem mówiąc to zrobiła mi się z tego taga "pasta" jajeczna bo wiozłam je do pracy)

w pracy zaszalałysmy i zamówiłyśmy pizzę-a więc 4 kawałki z ketchupem, cola

O- zupka kalafiorowa z mięskiem, ziemniaczkami, zabialana i zaprawiana mąką i śmietaną, mnóstwo warzywek, ziemniaczki młode (Izuś pozazdrościłam Ci) z koperkiem i gołąbkami w sosie pomidorowym, buraczki maślane, kompocik

2 kawałki jabłecznika, mars, banan, orzeszki w czekoladzie

P- deser Bakoma pudding, grahamka-połowa z nutellą, połowa z srem i dżemem, kakao, 4 okienka milki jogurtowej z płatkami kukurydzianowymi i ryżowymi

truskawkkkkiiiii z bitą śmietaną

K- jajecznica z 3 jaj z kalafiorem, cebulką i pomidorkami, grahamka z masełkiem, polędwicą z indyka i warzywkami, całośc posypana koperkiem

2 okienka czekolady jw


zaraz będzie twaróg 250gr z truskawkami
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:40   #987
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Proszę uprzejmie o ocenkę mojej redukcji na jutro.

Ś: 6 łyżek płatków owsianych, 2 łyżki otrębów, małe jabłko, 100 g serka homo naturalnego, mleko do kawy =360 kcal
II Ś: dwie żytnie kromki, 2 plastry polędwicy, parę warzywek, 200 g truskawek z 100g serka homo naturalnego =320 kcal
O: 40 g kaszy gryczanej, marchewka starta, a do niej pół łyżki oliwy, 100 g piersi z kurczaka, parę łyżek sosu jogurtowego =370 kcal
- anatol z mlekiem =50 kcal
P: dwie żytnie kromki, 40 g tuńczyka,odrobina serka Milk Land; 225 g brokułów (Zazwyczaj warzywa jadłam na kolację; spróbuję przerzucić je na podwieczorek bo strasznie wzdęta jestem przed snem i nie chcę dużo jeść. Dlatego podwieczorek większy, kolacja mniejsza) =250 kcal
K: 100 g wieśniaka z pomidorem = 110 kcal
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:45   #988
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Mój dzisiejszy lekkostrawny jadłospis, z uwagi na żołądek...

edytowane przez moderatora

I jak dzisiaj?? Chyba bez większych zmian...Ale dzisiaj jeszcze muszę uważać na żołądek.

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2009-06-03 o 19:50 Powód: głodówkowy jadłospis (ostrzegałam)
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:50   #989
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
to może moje dzisiejsze U(?):

Iśn- chałka drożdżowa z kruszonką namoczona w mleczku 3.2% z cukrem waniliowym i rodzynkami, wieeeelka kromka razowca z masełkiem i dużą ilością miodku uwielbiam Twoje sniadania!

truskaweczkiiiii

IIśn- grahamka z ziarnami posmarowana masełkiem, na to sałata, ser żółty, szynka, warzywka, jajko na twardo z majonezem(tak nawiasem mówiąc to zrobiła mi się z tego taga "pasta" jajeczna bo wiozłam je do pracy) pasta jajeczna jest pyszotka wiec nie szkodzi

w pracy zaszalałysmy i zamówiłyśmy pizzę-a więc 4 kawałki z ketchupem, cola jejkuu jak dawno pizzy nie jadłam, yyy z rok

O- zupka kalafiorowa z mięskiem, ziemniaczkami, zabialana i zaprawiana mąką i śmietaną, mnóstwo warzywek, ziemniaczki młode (Izuś pozazdrościłam Ci) z koperkiem i gołąbkami w sosie pomidorowym, buraczki maślane, kompocik buraczki maślane? a coz to?:P

2 kawałki jabłecznika, mars, banan, orzeszki w czekoladzie oo tez mam chrapke na jablecznik

P- deser Bakoma pudding, grahamka-połowa z nutellą, połowa z srem i dżemem, kakao, 4 okienka milki jogurtowej z płatkami kukurydzianowymi i ryżowymi mmmniam!

truskawkkkkiiiii z bitą śmietaną

K- jajecznica z 3 jaj z kalafiorem, cebulką i pomidorkami, grahamka z masełkiem, polędwicą z indyka i warzywkami, całośc posypana koperkiem takiej jajecznicy jeszcze nie jadłam

2 okienka czekolady jw


zaraz będzie twaróg 250gr z truskawkami twarozek przed snem to jest to co lubie
Śliczniee! ładnie, pięknie i takie takie! musisz miec chyba mega rozkrecony metabolizm-pozazdroscic
Mam 170 cm wzrostu.
Obiadek był pyszny- babcia postanowila zdrowo sie odzywiac
Kinder Mleczne kanapeczki moglabym jesc,jesc i jesc;p a co apetytu na slodkie to od wczoraj mnie nie opuszcza
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:53   #990
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Proszę uprzejmie o ocenkę mojej redukcji na jutro.

Ś: 6 łyżek płatków owsianych, 2 łyżki otrębów, małe jabłko, 100 g serka homo naturalnego, mleko do kawy =360 kcal
II Ś: dwie żytnie kromki, 2 plastry polędwicy, parę warzywek, 200 g truskawek z 100g serka homo naturalnego =320 kcal
O: 40 g kaszy gryczanej, marchewka starta, a do niej pół łyżki oliwy, 100 g piersi z kurczaka, parę łyżek sosu jogurtowego =370 kcal
- anatol z mlekiem =50 kcal
P: dwie żytnie kromki, 40 g tuńczyka,odrobina serka Milk Land; 225 g brokułów (Zazwyczaj warzywa jadłam na kolację; spróbuję przerzucić je na podwieczorek bo strasznie wzdęta jestem przed snem i nie chcę dużo jeść. Dlatego podwieczorek większy, kolacja mniejsza) =250 kcal
K: 100 g wieśniaka z pomidorem = 110 kcal
Moim skromnym zdaniem jest wszystko co powinno być i na swoim miejscu. Smacznie, zdrowo i kolorowo
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.