---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 17:58   #91
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie z niektórymi wypowiedziami.Kolor "sexy jasny brąz" jest naprawde śliczny wogole nie ciemny a z kazdym kolejnym myciem jasnieje az dochodzi do takieo jak miala czy ma marta trzebiatowska.Ja narazie przezucilam sie na henne bo chce zregenerowac wlosy po farbowaniach ale jak tylko to zrobie od razu wracam do tego odcienia bo jest idealny
A masz może fotki z czasów kiedy nosiłaś ten kolor na głowie???
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:58   #92
hannah9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Wink Palette COLOR XXL?? Co sądzicie??

Zawsze farbuję włosy Granierem 100% Color "głęboko mahoniowy szatyn" ale stwierdziłam że czas spróbować czegoś nowego ) W wakacje miałam Palette COLOR XXL "cyber purpura" kolor był ładny, długo się trzymał na włosach, tylko strasznie zafarbował skórę głowy pod włosami, dopiero po ok 1,5 tyg. zmył się ten kolor ze skóry, ale generalnie to byłam zadowolona z tego koloru a co sądzicie o farbie Palette COLOR XXL "słodko-gorzka czekolada"?? Czy wychodzi kolor taki jak powinien? Czy mocno koloryzuje skórę głowy?? Czy farba długo się utrzymuje na włosach?? Bo się zastanawiam czy użyć tej farby <mysli>....
hannah9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:20   #93
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Hannah9, najpierw szukaj - potem pytaj = korzystaj z wyszukiwarki.
Nie ma potrzeby zakładania nowego tematu, kiedy identyczny już istnieje.
Połączone.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 10:35   #94
nastek7
Raczkowanie
 
Avatar nastek7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Palette - CZYSTE BLONDY czy ktoś uzywał???

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki widzę że ta farba nie jest zbyt popularna wśród Was. Ja nie doczekałam sie tu żadnej informacji na jej temat, więc zaryzykowałam jej użycie i jestem bardzo zadowolona
jeżeli ktoś jest zainteresowany moją opinią oto link do recenzji:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=150297

Ja uzywałam koloru 219 gołębi popiel!Szczerze...Były SuperZero Żółtego czy pomarańczowego koloruOsobiscie polecam
__________________
Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Wszystko ma swoje wady, zalety
Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności...
nastek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:38   #95
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

A ja całkiem dobrze wspominam tą farbę, miałam słodko-gorzką czekoladę, o ile dobrze pamiętam. Kolor był po prostu świetny, włosów mi bardzo nie zniszczyła, czego niestety nie mogę powiedzieć o dwa razy droższej L'Oreal Feria Color, po której połowa moich włosów wylądowała w wannie.
scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:28   #96
yesterday151
Raczkowanie
 
Avatar yesterday151
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 123
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

to ja też coś powiem na ten temat. moje pierwsze "spotkanie" z tą farbą było rezwlacyjne. kupiłam, juz nie pamiętam dokładnej nazwy, ale był to fiolet i wyszedł super, byłam bardzo zadowolona. następnie czekała mnie studniówka, wiec pomysłałam, że lepiej mieć znów brazowe włosy, wiec kupiłam słodko-gorzką czekoladę. MASAKRA! a włosy farbowała mi znajoma fryzjerka, nie dość, że nie dokonca mi pokryło włosów, miałam brązowo-fioletowe pasma, to zamiast pięknego brązu wyszła mi czerń! wyglądałam jak z gotyku. poszłam do salonu fryzjerskiego, pani stwierdziła, że juz nic nie da się z tym zrobić, jedynie można zdjać kolor. zapytała jakiej farby użyłam i powiedziała, że Palette są to najgorsze farby. podczas dekoloryzacji aż jej poczerniała złota ślubna obraczka-te farby zawierają dużo metali. nidgy więcej już nie będę farbowała włosów na własną rękę, wolę wydać więcej pieniędzy a mieć zrobione profesjonalnie.
__________________
Żyję jak emu - po swojemu.
Oddycham tym, co mogę,
a duszę się tym, co muszę.
yesterday151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:42   #97
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

ja też używałam tej farby w kolorze JACKIE BROWN i powiem ,że nie jest ona aż taka zła
odcień wyszedł dokładnie taki sam jak na opakowaniu z lekkim czerwonym przebłyskiem.
ale kolor jest nie do wytępienia trzyma sie strasznie mocno na włosach. po jakimś czasie połozyłam na kłączki hebanowy brąz z londy ale i tak było widać czerwone refleksy...
polecam je tym , które naprawde długooo mogą nosic jeden kolor na głowie
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 21:05   #98
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

witam )

ja juz od paru dobrych lat farbuje wloski z palette "mroźny blond" i powiem wam ze wogole nie niszczyla mi wlosow .. moze mam mocne wloski ? niewiem ..

poprostu pokrywa swietnie wlosy !! nie ma zoltych przeblyskow ..rewelacja mysle ze juz nigdy nie zmienie farby.. zakochalam sie wniej

kazdy mowi ze palette niszczy a nawet nie probowali jej. a ja szczerze Wam ją polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja we wloskach.jpg (152,4 KB, 291 załadowań)
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 13:27   #99
zielona porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar zielona porzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gotham City
Wiadomości: 249
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Dziewczyny a jak tam kolor "płomienny feniks"? używał ktoś ?
zielona porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:00   #100
merhokat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak tam kolor "płomienny feniks"? używał ktoś ?
Ja uzywałam płomiennego feniksa i byłam bardzo zadowolona
Miałam zawsze przy farbowaniu włosów zniszczone końcówki , a po tej farbie nie było tego widac To był naprawde ognisty kolor i ok. 3 tyg. był bardzo ładny, ale oczywiscie poźniej zaczynał się zmieniac odrobinę.
Dziś kupiłam jakąś tam czerowną farbę XXL color, bo ostatnio byłam zadowolona, i planuje pofarbowac włosy na ok. 2 tyg. bo wtedy sa najlepsze ,a pozniej wypróbuję polecaną przez wszystkich Welle Koleston Perfect(tyle ze nigdzie nie moge znalesc jej).
Tak czy inaczej, XXL polecam
merhokat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 13:32   #101
platyna1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 93
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Dziś pofarbowałam włosy farbą palette xxl mroźny blond....i to jest moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tą farbą, do tej pory miałam jasne, niemalże platynowe włoski a teraz są okropnie szare, niczym popiół z przebłyskami fioletu, nie wiem co mnie podkusiło żeby zafarbować tą farbą, totalna porażka ;(((((
platyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 23:11   #102
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Dziewczyny mam do oddania Palette XXL kolor mrożny blond,oczywiście nowa,opakowanie nienaruszone. Jeśli ktoś jest chętny na wymianę na inny kosmetyk proszę o PW.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g712d.jpg (34,4 KB, 37 załadowań)
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:25   #103
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Z nudów i ciekawości przeanalizowałem skład 5 farb palette : Deluxe, Permanent natural colors, Intensive color creme, color xxl, 10min color,

Deluxe jako pierwsza więc do niej porównuje każda kolejną:

kolor czerwony: ma go porównywana farba, ale nie ma deluxe
niebieski: jest w deluxe ale na innym miejscu,

zielony:jest w deluxe ale nie ma w porównywanej farbie


PALETTE DELUXE
Krem koloryzujący:
Aqua*Cetearyl Alcohol*Ammonium Hydroxide*Ceteareth-20*Toluene-2,5-Diamine Sulfate*
2,4-Diaminophenoxyethanol HCL*Glycol Distearate*Octyldodecanol *
Glyceryl Stearate*Potassium Hydroxide*Sodum Laureth Sulfate*Serine*Sodum Sulfite*
Oleic Acid*Resorcinol*Silica*Te trasodum EDTA*Carbomer*Potassium Stearate*
Glycerin*Ascorbic Acid*Butylphenyl Methylpropional* Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate*Propylene Glycol*Sodum Sulfate*Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*
Parfum*Limonene*Linalool* Citronellol
Utleniacz:
Aqua*Hydrogen Peroxide*Cetearyl Alcohol*PEG-40 Castor Oil* Disodum Pyrophoshate* Sodum Cetearyl Sulfate** Disodium EDTA*Sodum Bnzoate*Phosporic Acid


PALETTE COLOR XXL
Krem koloryzujący:
Aqua*Cetearyl Alcohol*Oleth-7*Ammonium Hydroxide* Glyceryl Stearate*Decyl Oleate*Potassium Oleate * Toluene-2,5-Diamine Sulfate *2,4-Diaminophenoxyethanol HCL * Potassium Hydroxide*Potassium Castorate* Serine * Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate*Ammonium Polyarylate*Ammonium Acrylates Copolymer* Tetrasodum EDTA*Decyl Glucoside*Resorcinol* Sodum Sulfite * Ascorbic Acid * Silica* Parfum* Butylphenyl Methylpropional* Linalool*Citronellol *
Ceteareth-20*Glycol Distearate*Octyldodecanol *Sodum Laureth Sulfate*Oleic Acid*Resorcinol* *Carbomer*Potassium Stearate*Glycerin*Propyle ne Glycol*Sodum Sulfate*Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*Limonene*
Utleniacz:
Aqua*Hydrogen Peroxide*Cetearyl Alcohol*PEG-40 Castor Oil*Sodum Cetearyl Sulfate* Disodum Pyrophoshate* Disodium EDTA*Sodum Bnzoate*Phosporic Acid



PALETTE PERMANENT NATURAL COLORS
Krem koloryzujący:
Aqua*Cetearyl Alcohol*Ammonium Hydroxide*Ceteareth-20*Toluene-2,5-Diamine Sulfate*
2,4-Diaminophenoxyethanol HCL*Glycol Distearate*Octyldodecanol *
Glyceryl Stearate*Potassium Hydroxide*Sodum Laureth Sulfate*Hydroxyethyl Urea*Sodum Cereatyl Sulfate*Serine* Propylene Glycol* Oleic Acid* Parfum* Resorcinol*Silica*Sodum Sulfite*
Tetrasodum EDTA*Carbomer*Potassium Stearate*Glycerin* Linalool* Citronellol *Ascorbic Acid*Urea*Butylphenyl Methylpropional* Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate* Sodum Sulfate*Aloe Barbadensis Leaf Extract*
Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*Limonene*
Utleniacz:
Aqua*Hydrogen Peroxide*Cetearyl Alcohol*Propylene Glycol*Ceteareth-20*Steartrimonium Chloride*Paraffinum Liquidum*Etidronic Acid*2,6-Dicarboxypyridine*Disodium Pyrophosphate*Potassium Hydroxide*Isopropyl Alcohol*Sodum Bnzoate
PEG-40 Castor Oil* Disodum Pyrophoshate* Sodum Cetearyl Sulfate* Disodium EDTA *Phosporic Acid
PALETTE INTENSIVE COLOR CREAM
Krem koloryzujący:
Aqua*Cetearyl Alcohol*Ammonium Hydroxide*Ceteareth-20*Toluene-2,5-Diamine Sulfate*
2,4-Diaminophenoxyethanol HCL*Glycol Distearate*Octyldodecanol *
Glyceryl Stearate*Potassium Hydroxide*Sodum Laureth Sulfate*Sodum Cereatyl Sulfate*Serine*Sodum Sulfite*Oleic Acid* Parfum*Resorcinol*Silica* Limonene*Tetrasodum EDTA*Carbomer*Potassium Stearate*Glycerin*Ascorbi c Acid* Linalool* Citronellol*Butylphenyl Methylpropional* Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate*Propylene Glycol*Sodum Sulfate*Citrus Aurantium Dulcis*
Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*
Utleniacz:
Aqua*Hydrogen Peroxide*Cetearyl Alcohol*Propylene Glycol*Ceteareth-20*Steartrimonium Chloride*Paraffinum Liquidum*Etidronic Acid*2,6-Dicarboxypyridine*Disodium Pyrophosphate*Potassium Hydroxide*Isopropyl Alcohol*Sodum Bnzoate


PALETTE 10MIN. COLOR
Krem koloryzujący:
Aqua*Cetearyl Alcohol*Ethanolamine*Coconut Alcohol*Toluene-2,5-Diamine Sulfate*Ammonium Sulfate*Ceteareth-50*Disodium Cocoamphodipropionate*Polyquaternium-22*Arginine* Propylene Glycol*Resorcinol* Ceteareth-30*Ceteareth-20*Ceteth-10Phosphate*Dicetyl Phosphate*m-Aminophenol* Sodium Sulfite*Xanthan Gum*Methyl Alcohol*Etidronic Acid*2-Methylresorcinol*2-Amino-4-Hydroxyyethylaminoanisole Sulfate* Ascorbic Acid*Cocoyl Hydroxyethyl Imidazoline* Parfum*
Toluene-2,5-Diamine Sulfate*2,4-Diaminophenoxyethanol HCL*Glycol Distearate*Octyldodecanol *Glyceryl Stearate*Potassium Hydroxide*Sodum Laureth Sulfate*Serine*Oleic Acid *Silica*Tetrasodum EDTA*Carbomer*Potassium Stearate*Glycerin* Butylphenyl Methylpropional* Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate* Sodum Sulfate*Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*Limonene*Linalool*Cit ronellol*

i jak sądzicie, która jest najdelikatniejsza a która najmocniejsza?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 23:57   #104
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez platyna1 Pokaż wiadomość
Dziś pofarbowałam włosy farbą palette xxl mroźny blond....i to jest moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tą farbą, do tej pory miałam jasne, niemalże platynowe włoski a teraz są okropnie szare, niczym popiół z przebłyskami fioletu, nie wiem co mnie podkusiło żeby zafarbować tą farbą, totalna porażka ;(((((
ej .! za bardzo panikujesz.. mi tez po myciu wychodzi szary jak popiół.. zobaczysz jaki bedzie sliczny po kolejnych myciach .. cierpliwosci !

pozdrawiam
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:14   #105
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

A z moimi rudawymi wlosami pordzil sobie wlasnie tylko Palette XXL czysta platyna.
Zrobiły sie po nim białe (miejscami zółte, ale ta żółć juz pobielała)
Ale juz po niego raczej nie siegnę, strasznie piekła mnie głowa podczas uzywania i jak spłukałam to mialam czerwone rany na głowie, później strupy. Przez parę dni nie mogłam sie czesać tak bolała mnie głowa i sklejały mi sie wlosy w okolicach tych zmian. Smarowałam pewnym specyfikiem i przeszło, ale naprawdę sie przestraszyłam czy np nie wyłysieje w miejscu rany.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 23:16   #106
OneOfTheBoys
Przyczajenie
 
Avatar OneOfTheBoys
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 10
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Kupiłam sobie szamponetke Palette XXL Color bombowa czerwień. Chcę sobie nią pomalować włosy, ale chcę by kolor zszedł do końca wakacji. Sporo czytałam o tym jak to się trzyma na włosach, opinie były rożne, bo to chyba zależy od włosów, Na opakowaniu pisze, że po 6-8 myciach powinien zejść. Martwię się, że ten kolor mi nie zejdzie i będę go jeszcze długo nosiła po terminie zmycia podanego na opakowaniu.
OneOfTheBoys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:39   #107
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Kiedys pomalowalam wlosy szamponetka Palette, coz,na czerwien i kolor mialam poki wlosy nie odrosly
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:58   #108
OneOfTheBoys
Przyczajenie
 
Avatar OneOfTheBoys
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 10
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kiedys pomalowalam wlosy szamponetka Palette, coz,na czerwien i kolor mialam poki wlosy nie odrosly
Ja wczoraj pomalowałam sobie grzywkę bombową czerwienią i dziś chciałam całe włosy...
OneOfTheBoys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:12   #109
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

i co ? malowałaś ? :P
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 22:50   #110
OneOfTheBoys
Przyczajenie
 
Avatar OneOfTheBoys
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 10
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Tak, tylko tą grzywę[tylko górną warstwę] i jedno pasemko... już po 3 myciach z daleka nie widać, że malowane
OneOfTheBoys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:35   #111
OneOfTheBoys
Przyczajenie
 
Avatar OneOfTheBoys
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 10
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

polecam te szamponetki jeżeli ktoś chce pomalować włosy na krótki okres, bo mi po 5 myciach już bardzo słabo widać ^^
OneOfTheBoys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:03   #112
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

I znów po różnych odcieniach blondu wróciłam do swojego ukochanego koloru v30-sexy jasny brąz Wrzucam fotki,włosy farbowane wczoraj,kolor kładziony na spłowiałe z ciemnym odrostem blond włosy.Same ocencie ze wogole nie wychodzi ciemny.Ja juz zrobilam zapas tego odcienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10636.jpg (16,3 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10637.jpg (23,0 KB, 158 załadowań)
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:49   #113
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
I znów po różnych odcieniach blondu wróciłam do swojego ukochanego koloru v30-sexy jasny brąz Wrzucam fotki,włosy farbowane wczoraj,kolor kładziony na spłowiałe z ciemnym odrostem blond włosy.Same ocencie ze wogole nie wychodzi ciemny.Ja juz zrobilam zapas tego odcienia
Jaki piękny kolor!!
Czy masz może zdjęcie tego kolorku w świetle dziennym??

Włosy po prostu cudne! Błyszczące, zdrowe.. brak słów
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:11   #114
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Jaki piękny kolor!!
Czy masz może zdjęcie tego kolorku w świetle dziennym??

Włosy po prostu cudne! Błyszczące, zdrowe.. brak słów


Dziekuje bardzo ale tak naprawde to wlosy mam bardzo zniszczone tutaj sa wyprostowane prostownica a błyszcza tak wlasnie po tej farbie.To jest zdjecie w świetle dziennym(niestety nie bylo słonca) Pozdrawiam i naprawde dzieki za taki komplement
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 18:16   #115
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak tam kolor "płomienny feniks"? używał ktoś ?
Ja użyłam, co prawda dopiero jeden raz, ale jestem bardzo zadowolona. Mam dosyć ciemne włosy (brąz), ale chwyciły farbę i wyszedł piękny rudy Chociaż po 3-4 tygodniach kolor się zmywa i już nie wygląda o zbyt ładnie...
I mam teraz taki problem: chcę kupić kolejne opakowanie płomiennego feniksa, ale nie mogę nigdzie znaleźć wszędzie są wszystkie inne kolory XXL, ale akurat tego nie ma Czy ta farba została wycofana czy po prostu mam pecha?
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:24   #116
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Witam, co osoba to opinia. Jedna ma ładniejsze, druga ma brzydsze włosy po tej farbie, jednej się długo trzyma, drugiej po kilku myciach koloru nie ma.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 16:52   #117
8d5a5e8dd5d1aaaeef38af1cd28c7c2c16dfd273
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Ja farbowałam XXL na czarny(z brązu ). Jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł cudnie, a w dodatku nie czuję, by jakoś specjalnie mi się zniszczyły włosy.
8d5a5e8dd5d1aaaeef38af1cd28c7c2c16dfd273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:19   #118
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak tam kolor "płomienny feniks"? używał ktoś ?
moja kolezanka jej yuztwala i tez byla bardzo zadowolna, polecala wszystkim w kolo
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:46   #119
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Ja farbowałam kiedyś na Jackie Brown i kolor bardzo mi się ten kolor podobał lecz bardzo szybko mi zszedł bo był kładziony na rozjaśniane włosy. Kolorek bardzo opalizuje, naprawdę super. Polecam!
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 12:22   #120
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy

Byłam dziś w rossmanie i widziałam ta farbke w zupełnie nowym wcieleniu Pudełko jest wieksze,w srodku aplikator do mieszania farby a do tego balsam po koloryzacji.Ciesze sie ogromnie,ze firma tak ulepszyla akurat ta farbe,poniewaz ja uwielbiam
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.